О Б С Є
Організація з безпеки та співробітництва в Європі
ПАРЛАМЕНТСЬКА АСАМБЛЕЯ

УГОДА

МІЖ
ВЕРХОВНОЮ РАДОЮ УКРАЇНИ
ТА
ПАРЛАМЕНТСЬКОЮ АСАМБЛЕЄЮ ОБСЄ
ЩОДО
ШІСТНАДЦЯТОЇ ЩОРІЧНОЇ СЕСІЇ
АСАМБЛЕЇ

 

       У відповідності до рішення, прийнятого Постійним комітетом, Парламентська асамблея ОБСЄ проводитиме свою Шістнадцяту щорічну сесію та пов’язані з нею заходи в Києві, Україна, з 5 по 9 липня 2007 року, на запрошення Верховної Ради України.

       Відповідні зобов’язання Верховної Ради України та Парламентської асамблеї ОБСЄ у зв’язку з організацією Шістнадцятої щорічної сесії визначено у статтях цієї Угоди, доповнених положеннями доданого до неї Додаткового Меморандуму.

 

ЗАГАЛЬНА ПРОГРАМА

Ст.1    Програма роботи Шістнадцятої щорічної сесії та пов’язаних з нею заходів буде такою як зазначено у Додатку до Додаткового Меморандуму, з урахуванням будь-яких змін, що випливатимуть з рішень, які можуть бути прийняті керівними органами Асамблеї.

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАХОДІВ

Ст. 2   Інавгураційна церемонія та інші заходи органів Асамблеї проходитимуть в приміщенні Верховної Ради (Парламенту).

ПОПЕРЕДНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Ст. 3   З метою підготовки до організації заходів представники Міжнародного секретаріату Асамблеї регулярно зустрічатимуться з Організаційним комітетом Парламенту України.

ЗАПРОШЕННЯ ТА ВІЗИ

Ст. 4   Відповідно до міжнародної практики Сесія Парламентської асамблеї ОБСЄ може проводитись тільки за умови, що всі Національні делегаціїчлени-учасники Асамблеї, а також офіційні спостерігачі, спеціальні гості та супроводжуючі їх особи отримали запрошення та необхідні для участі візи.

РОЗМІЩЕННЯ ТА ВИТРАТИ НА ПОТОЧНІ ПОТРЕБИ ДЕЛЕГАТІВ

Ст.5.   Делегати Шістнадцятої щорічної сесії та пов’язаних з нею заходів беруть на себе транспортні витрати на дорогу до та з Києва і витрати на розміщення в Києві та поточні потреби.

ТЕХНІЧНА ОРГАНІЗАЦІЯ

Ст. 6   Приймаючий Парламент згідно з умовами Додаткового меморандуму зобов’язується:

      а) вирішувати всі питання щодо перебування делегатів у Києві, зокрема стосовно:

- бронювання номерів у готелях;
- забезпення зустрічі й транспортування;
- різних послуг і технічних засобів, передбачених для делегатів;
- програми для супроводжуючих осіб;
- безпеки;
екскурсії та інформації про оглядові тури і подорожі;

      b) забезпечити роботу місцевого персоналу для задоволення потреб різних органів Асамблеї під час Сесії і надати можливість Секретаріату Асамблеї виконувати свої функції, які на нього покладаються;

      c) надати відповідним чином обладнані приміщення для засідань різних органів Асамблеї як зазначено у Додатковому Меморандумі;

      d) надати офісні приміщення під час сесії для Міжнародного секретаріату Асамблеї, тимчасового персоналу, найнятого ним, та для місцевого персоналу;

      e) забезпечити наявність матеріалів, вказаних у Додатковому Меморандумі;

      f) забезпечити стенограму всіх заходів Асамблеї мовою оригіналу (виступаючих);

      g) тісно співпрацювати на всіх рівнях з Міжнародним секретаріатом Асамблеї з метою забезпечення чіткого проведення Сесії.

 

Олександр Мороз

Голова Верховної Ради України

                             

Гьоран Леннмаркер

Президент Парламентської асамблеї ОБСЄ