Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Естонською Республікою


Групу створено: 23.09.2019

ПІБ Посада
Пушкаренко Арсеній Михайлович Керівник групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Бобровська Соломія Анатоліївна Заступник керівника групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Коваленко Тетяна Петрівна Секретар групи
Безгін Віталій Юрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Безугла Мар'яна Володимирівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Бурміч Анатолій Петрович Член групи Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Ватрас Володимир Антонович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гришина Юлія Миколаївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Грищенко Тетяна Миколаївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гузь Ігор Володимирович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Дмитрієва Оксана Олександрівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Дунда Олег Андрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Загоруйко Аліна Леонідівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Іванчук Андрій Володимирович Член групи Група "ДОВІРА"
Калаур Іван Романович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кінзбурська Вікторія Олександрівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Костюк Дмитро Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кравчук Євгенія Михайлівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Красов Олексій Ігорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кунаєв Артем Юрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Леонов Олексій Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Лічман Ганна Василівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Лубінець Дмитро Валерійович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Маріковський Олександр Валерійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Монастирський Денис Анатолійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Наливайченко Валентин Олександрович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Пашковський Максим Ігорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Перебийніс Максим Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Рудик Кіра Олександрівна Член групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Саламаха Орест Ігорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Торохтій Богдан Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Федієнко Олександр Павлович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Якименко Павло Віталійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"