Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Республікою Індія


Групу створено: 03.03.2020

ПІБ Посада
Юраш Святослав Андрійович Керівник групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Дирдін Максим Євгенович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Каптєлов Роман Володимирович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Скрипка Тетяна Василівна Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Клименко Юлія Леонідівна Секретар групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Ананченко Михайло Олегович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Бабій Роман Вячеславович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Галайчук Вадим Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Герман Денис Вадимович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гузенко Максим Васильович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гурін Дмитро Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Дубінський Олександр Анатолійович Член групи
Завітневич Олександр Михайлович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Загоруйко Аліна Леонідівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Іонушас Сергій Костянтинович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Калаур Іван Романович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кириченко Микола Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кицак Богдан Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кінзбурська Вікторія Олександрівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Копитін Ігор Володимирович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Костенко Роман Васильович Член групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Кубів Степан Іванович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Льовочкін Сергій Володимирович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Мезенцева Марія Сергіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мельник Павло Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Остапенко Анатолій Дмитрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Павловський Петро Іванович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Пивоваров Євген Павлович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Сова Олександр Георгійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Фролов Павло Валерійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Чайківський Іван Адамович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Чорний Віктор Іванович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Шпак Любов Олександрівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Юрченко Олександр Миколайович Член групи Група "Відновлення України"