Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Канадою


Групу створено: 26.02.2015

ПІБ Посада
Іонова Марія Миколаївна Співголова групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Крулько Іван Іванович Співголова групи Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
Горбунов Олександр Володимирович Заступник співголови групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Левченко Юрій Володимирович Заступник співголови групи
Опанасенко Олександр Валерійович Заступник співголови групи Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
Агафонова Наталія Володимирівна Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Алексєєв Ігор Сергійович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Ар'єв Володимир Ігорович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Артюшенко Ігор Андрійович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Бабак Альона Валеріївна Член групи Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
Бакулін Євген Миколайович Член групи Фракція Політичної партії "Опозиційний блок" у Верховній Раді України восьмого скликання
Бакуменко Олександр Борисович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Барна Олег Степанович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Береза Юрій Миколайович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Березенко Сергій Іванович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Бєлькова Ольга Валентинівна Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Білозір Оксана Володимирівна Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Бобов Геннадій Борисович Член групи Група "Партія "Відродження"
Бублик Юрій Васильович Член групи
Буглак Юрій Олександрович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Бурбак Максим Юрійович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Бухарєв Владислав Вікторович Член групи Фракція політичної партії "Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України
Вадатурський Андрій Олексійович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Веселова Наталія Василівна Член групи
Галасюк Віктор Валерійович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Герасимов Артур Володимирович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Геращенко Ірина Володимирівна Член групи Перший заступник Голови Верховної Ради України
Головко Михайло Йосифович Член групи
Голуб Владислав Володимирович Член групи
Дідич Валентин Володимирович Член групи
Добродомов Дмитро Євгенович Член групи
Довбенко Михайло Володимирович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Іллєнко Андрій Юрійович Член групи
Кириченко Олексій Миколайович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Княжицький Микола Леонідович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Колганова Олена Валеріївна Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Констанкевич Ірина Мирославівна Член групи
Кривенко Вадим Валерійович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Купрієнко Олег Васильович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Курило Віталій Семенович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Кучер Микола Іванович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Левус Андрій Мар'янович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Ленський Олексій Олексійович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Лещенко Сергій Анатолійович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Лінько Дмитро Володимирович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Лозовой Андрій Сергійович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Марченко Олександр Олександрович Член групи
Міщенко Сергій Григорович Член групи
Мусій Олег Степанович Член групи
Немировський Андрій Валентинович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Онищенко Олександр Романович Член групи
Осуховський Олег Іванович Член групи
Пацкан Валерій Васильович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Підберезняк Вадим Іванович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Ричкова Тетяна Борисівна Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Розенблат Борислав Соломонович Член групи
Романовський Олександр Володимирович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Рудик Сергій Ярославович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Саврасов Максим Віталійович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Силантьєв Денис Олегович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Скрипник Олексій Олексійович Член групи Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
Сольвар Руслан Миколайович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Сотник Олена Сергіївна Член групи Фракція Політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ"
Тетерук Андрій Анатолійович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Тимошенко Юрій Володимирович Член групи Фракція Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ"
Черненко Олександр Миколайович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Чижмарь Юрій Васильович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Шухевич Юрій-Богдан Романович Член групи Фракція Радикальної партії Олега Ляшка
Юринець Оксана Василівна Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"
Яриніч Костянтин Володимирович Член групи Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА"