Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Королівством Норвегія


Групу створено: 19.11.2019

ПІБ Посада
Бардіна Марина Олегівна Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Каптєлов Роман Володимирович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Качний Олександр Сталіноленович Заступник керівника групи Група "Платформа за життя та мир"
Лаба Михайло Михайлович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Любота Дмитро Валерійович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Маріковський Олександр Валерійович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Михайлюк Галина Олегівна Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Констанкевич Ірина Мирославівна Секретар групи Група "Партія "За майбутнє"
Арістов Юрій Юрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Буймістер Людмила Анатоліївна Член групи
Бунін Сергій Валерійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Васильєв Ігор Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Горбенко Руслан Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Горенюк Олександр Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Горобець Олександр Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гунько Анатолій Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Жмеренецький Олексій Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Задорожній Микола Миколайович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Касай Геннадій Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кириченко Микола Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кісільов Ігор Петрович Член групи Група "Відновлення України"
Клочко Андрій Андрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Ковальчук Олександр Володимирович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Колтунович Олександр Сергійович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Кривошеєв Ігор Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Лерос Гео Багратович Член групи
Марусяк Олег Романович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Матусевич Олександр Борисович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мельник Павло Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мовчан Олексій Васильович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Наталуха Дмитро Андрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Остапенко Анатолій Дмитрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Руденко Ольга Сергіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Санченко Олександр Володимирович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Скороход Анна Костянтинівна Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Совсун Інна Романівна Член групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Сухов Олександр Сергійович Член групи Група "ДОВІРА"
Третьякова Галина Миколаївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"