Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Угорщиною


Групу створено: 10.02.2020

ПІБ Посада
Гришина Юлія Миколаївна Співголова групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Лунченко Валерій Валерійович Співголова групи Група "ДОВІРА"
Тищенко Микола Миколайович Співголова групи
Костюх Анатолій Вячеславович Заступник співголови групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Марченко Людмила Іванівна Заступник співголови групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Діденко Юлія Олександрівна Секретар групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Арешонков Володимир Юрійович Член групи Група "ДОВІРА"
Бабак Сергій Віталійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Бабенко Микола Вікторович Член групи Група "ДОВІРА"
Божик Валерій Іванович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Борт Віталій Петрович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Ватрас Володимир Антонович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Вацак Геннадій Анатолійович Член групи Група "ДОВІРА"
Вельможний Сергій Анатолійович Член групи Група "ДОВІРА"
Гевко Володимир Леонідович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Герасименко Ігор Леонідович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Горват Роберт Іванович Член групи Група "ДОВІРА"
Гривко Сергій Дмитрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Дубіль Валерій Олександрович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Дубневич Ярослав Васильович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Дунаєв Сергій Володимирович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Загородній Юрій Іванович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Загоруйко Аліна Леонідівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Задорожній Микола Миколайович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Ісаєнко Дмитро Валерійович Член групи Група "Відновлення України"
Кабанов Олександр Євгенійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Касай Геннадій Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кіссе Антон Іванович Член групи Група "ДОВІРА"
Кіт Андрій Богданович Член групи Група "ДОВІРА"
Князевич Руслан Петрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Колебошин Сергій Валерійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Колюх Валерій Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кострійчук Сергій Володимирович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Крулько Іван Іванович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Кулініч Олег Іванович Член групи Група "ДОВІРА"
Куницький Олександр Олегович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кучер Микола Іванович Член групи Група "ДОВІРА"
Ларін Сергій Миколайович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Лерос Гео Багратович Член групи
Лис Олена Георгіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Льовочкін Сергій Володимирович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Люшняк Микола Володимирович Член групи Група "ДОВІРА"
Мазурашу Георгій Георгійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Макаренко Михайло Васильович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Наливайченко Валентин Олександрович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Нальотов Дмитро Олександрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Негулевський Ігор Петрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Німченко Василь Іванович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Новіков Михайло Миколайович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Одарченко Андрій Миколайович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Петьовка Василь Васильович Член групи Група "ДОВІРА"
Поляк Владіслав Миколайович Член групи Група "ДОВІРА"
Салійчук Олександр В'ячеславович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Славицька Антоніна Керимівна Член групи Група "Відновлення України"
Соломчук Дмитро Вікторович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Сюмар Вікторія Петрівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Тарасенко Тарас Петрович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Тарута Сергій Олексійович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Халімон Павло Віталійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Цимбалюк Михайло Михайлович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Шуфрич Нестор Іванович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Юрчишин Петро Васильович Член групи Група "Партія "За майбутнє"