Депутатська група Верховної Ради України з міжпарламентських зв’язків з Австрійською Республікою


Групу створено: 19.11.2019

ПІБ Посада
Негулевський Ігор Петрович Керівник групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Ткаченко Олександр Михайлович Заступник керівника групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Богданець Андрій Володимирович Секретар групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Абрамович Ігор Олександрович Член групи Група "Відновлення України"
Березін Максим Юрійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Божик Валерій Іванович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Борт Віталій Петрович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Бурміч Анатолій Петрович Член групи Група "Відновлення України"
Василевська-Смаглюк Ольга Михайлівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Вельможний Сергій Анатолійович Член групи Група "ДОВІРА"
Вірастюк Василь Ярославович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Воронов Володимир Анатолійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Герега Олександр Володимирович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Гринчук Оксана Анатоліївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гунько Анатолій Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Драбовський Анатолій Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Зуєв Максим Сергійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Калаур Іван Романович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кісєль Юрій Григорович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кіссе Антон Іванович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Колісник Анна Сергіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Лабазюк Сергій Петрович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Лис Олена Георгіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Льовочкін Сергій Володимирович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Ляшенко Анастасія Олексіївна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мандзій Сергій Володимирович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Медяник В'ячеслав Анатолійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мінько Сергій Анатолійович Член групи Група "Партія "За майбутнє"
Ніколаєнко Андрій Іванович Член групи Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Папієв Михайло Миколайович Член групи Група "Платформа за життя та мир"
Піпа Наталія Романівна Член групи Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Поляк Владіслав Миколайович Член групи Група "ДОВІРА"
Пушкаренко Арсеній Михайлович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Савченко Ольга Станіславівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Серга Аліна Ігорівна Член групи
Стефанчук Руслан Олексійович Член групи Голова Верховної Ради України
Ткаченко Максим Миколайович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Устенко Олексій Олегович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Якименко Павло Віталійович Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Яцик Юлія Григорівна Член групи Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"