Виконавчий комітет Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі


ПІБ Посада
Разумков Дмитро Олександрович Голова Виконавчого комітету
Голова Верховної Ради України
Кондратюк Олена Костянтинівна Заступник Голови Виконавчого комітету
Заступник Голови Верховної Ради України
Стефанчук Руслан Олексійович Заступник Голови Виконавчого комітету
Перший заступник Голови Верховної Ради України
Яременко Богдан Васильович Заступник Голови Виконавчого комітету
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Боднар Петро Олегович Адміністративний секретар та скарбник Виконавчого комітету
Перший заступник Керівника Апарату - керуючий справами
Бондарєв Костянтин Анатолійович Член Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Герасимов Артур Володимирович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Геращенко Ірина Володимирівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Герман Денис Вадимович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Дмитрієва Оксана Олександрівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Железняк Ярослав Іванович Член Постійної делегації
Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Жмеренецький Олексій Сергійович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Жупанин Андрій Вікторович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Іоффе Юлій Якович Член Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Качний Олександр Сталіноленович Член Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Козак Тарас Романович Член Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Колюх Валерій Вікторович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кунаєв Артем Юрійович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мошенець Олена Володимирівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Руденко Ольга Сергіївна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Скороход Анна Костянтинівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Шкрум Альона Іванівна Член Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Шпенов Дмитро Юрійович Член Постійної делегації
Не входить до складу будь-якої фракції
Яцик Юлія Григорівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Фурман Олександр Васильович Секретар Виконавчого комітету
Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України
Мосолов Юрій Олександрович Заступник секретаря Виконавчого комітету
Секретаріат Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва
Стасюк Анастасія Миколаївна Заступник секретаря Постійної делегації
Секретаріат Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва