Постійна делегація у Парламентській асамблеї Ради Європи


ПІБ Посада
Мезенцева Марія Сергіївна Керівник Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Соболєв Сергій Владиславович Перший заступник Керівника Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Батенко Тарас Іванович Член Постійної делегації
Група "Партія "За майбутнє"
Білозір Лариса Миколаївна Член Постійної делегації
Група "ДОВІРА"
Бардіна Марина Олегівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Василенко Леся Володимирівна Член Постійної делегації
Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Гончаренко Олексій Олексійович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Забуранна Леся Валентинівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кальченко Сергій Віталійович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кравчук Євгенія Михайлівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мережко Олександр Олександрович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Овчинникова Юлія Юріївна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Бакунець Павло Андрійович Заступник члена Постійної делегації
Група "ДОВІРА"
Власенко Сергій Володимирович Заступник члена Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Дубнов Артем Васильович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Камельчук Юрій Олександрович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Констанкевич Ірина Мирославівна Заступник члена Постійної делегації
Група "Партія "За майбутнє"
Лопушанський Андрій Ярославович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Мошенець Олена Володимирівна Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Наталуха Дмитро Андрійович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Сушко Павло Миколайович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Устінова Олександра Юріївна Заступник члена Постійної делегації
Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Хоменко Олена Вікторівна Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Ясько Єлизавета Олексіївна Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Колісниченко Борис Миколайович Секретар Постійної делегації
Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України