Постійна делегація у Парламентській асамблеї Організації Чорноморського економічного співробітництва


ПІБ Посада
Джемілєв Мустафа Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Кириленко Іван Григорович Член Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Клименко Юлія Леонідівна Член Постійної делегації
Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Маріковський Олександр Валерійович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Мовчан Олексій Васильович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Пивоваров Євген Павлович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Пуртова Анна Анатоліївна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Скорик Микола Леонідович Член Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Шпак Любов Олександрівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Володіна Дар'я Артемівна Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Гузь Ігор Володимирович Заступник члена Постійної делегації
Група "За майбутнє" у Верховній Раді України
Іванов Володимир Ілліч Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Івченко Вадим Євгенович Заступник члена Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Ковальов Олексій Іванович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Плачкова Тетяна Михайлівна Заступник члена Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Устенко Олексій Олегович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Чийгоз Ахтем Зейтуллайович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Чорноморов Артем Олегович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Фурман Олександр Васильович Секретар Постійної делегації
Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України
Юдін Ярослав Сергійович Заступник секретаря Постійної делегації
Секретаріат Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва