Постійна делегація у Парламентській асамблеї НАТО


ПІБ Посада
Безугла Мар'яна Володимирівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Бобровська Соломія Анатоліївна Член Постійної делегації
Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Буймістер Людмила Анатоліївна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Кожем'якін Андрій Анатолійович Член Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Ларін Сергій Миколайович Член Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Михайлюк Галина Олегівна Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Порошенко Петро Олексійович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Чернєв Єгор Володимирович Член Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Абрамович Ігор Олександрович Заступник члена Постійної делегації
Фракція Політичної партії "ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ" у Верховній Раді України
Клочко Андрій Андрійович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Костенко Роман Васильович Заступник члена Постійної делегації
Фракція Політичної Партії "ГОЛОС" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Крейденко Володимир Вікторович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Неклюдов Владлен Михайлович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Пузійчук Андрій Вікторович Заступник члена Постійної делегації
Фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" у Верховній Раді України дев'ятого скликання
Фріз Ірина Василівна Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ"
Юнаков Іван Сергійович Заступник члена Постійної делегації
Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "СЛУГА НАРОДУ"
Протасенко Людмила Валентинівна Секретар Постійної делегації
Секретаріат Комітету з питань європейської інтеграції
Бурячок Тамара Олександрівна Заступник секретаря Постійної делегації
Секретаріат Комітету з питань європейської інтеграції
Поспєлова Ірина Миколаївна Заступник секретаря Постійної делегації
Управління забезпечення міжпарламентських зв'язків Апарату Верховної Ради України
Ященко Михайло Сергійович Заступник секретаря Постійної делегації
Секретаріат Комітету у закордонних справах