Кількість абзаців - 20 Розмітка (ліва колонка)


Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства (Друге читання)

0. Проект  
1. Закон України Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства  
2. Цей Закон визначає порядок справляння та використання збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.  
3. Стаття 1. Платниками збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства є:  
4. 1) суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та їх об'єднання, які виробляють вина виноградні, вина плодово-ягідні, шампанське, коньяки, міцні напої з виноградного та плодового спирту, вермути;  
5. 2) суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності та їх об'єднання, які виробляють пиво всіх сортів.  
6. Стаття 2.Об'єктом оподаткування є виручка, одержувана від реалізації вин виноградних, плодово-ягідних, шампанського, коньяків, міцних напоїв, виготовлених з виноградного та плодового спирту, вермутів і пива всіх сортів у відпускних цінах, включаючи бартерні операції за договірними цінами, з акцизним збором (без податку на додану вартість).  
7. Стаття 3. Ставки збору становлять:  
8. 1) для платників збору, визначених пунктом 1 статті 1 цього Закону, - 8 відсотків об'єкта оподаткування, визначеного статтею 2 цього Закону;  
9. 2) для платників збору, визначених пунктом 2 статті 1 цього Закону, - 2 відсотки об'єкта оподаткування, визначеного статтею 2 цього Закону.  
10. Стаття 4. Збір на розвиток виноградарства і садівництва платники збору, визначені пунктом 1 статті 1 цього Закону, сплачують на спеціальний рахунок Державного бюджету України щомісяця до 15 числа, що настає за звітним місяцем. Розпорядником цих коштів є орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у виноградарстві і садівництві.  
11. Кошти, призначаються для розвитку виноградарства і садівництва, спрямовуються виключно на закладення виноградників, садів і ягідників, догляд за молодими насадженнями до початку плодоношення, установлення шпалери, розсадництво.  
12. Стаття 5. Збір на розвиток хмелярства платники збору, визначені пунктом 2 статті 1 цього Закону, сплачують на спеціальний рахунок Державного бюджету України щомісяця до 15 числа, що настає за звітним місяцем. Розпорядником цих коштів є орган виконавчої влади, який реалізує державну політику у хмелярстві.  
13. Кошти, що призначаються для розвитку хмелярства, використовуються виключно на будівництво і реконструкцію шпалери, закладення хмільників, догляд за молодими насадженнями до початку плодоношення, будівництво комбайнів, сушарок і переробних пунктів, розсадництво.  
14. Стаття 6. Відповідальність платників зборів визначається і контроль за їх сплатою здійснюється відповідно до чинного законодавства України.  
15. Стаття 7.  
16. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
17. 2. Кабінету Міністрів України протягом 2 місяців з дня набрання чинності цим Законом:  
18. привести у відповідність з цим Законом свої нормативно-правові акти;  
19. забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.