Кількість абзаців - 15 Розмітка (ліва колонка)


Про страхові тарифи на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (Повторне друге читання)

0. ЗАКОН УКРАЇНИ Про страхові тарифи на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності  
1. Стаття 1. Встановити відповідно до класів професійного ризику виробництва такі страхові тарифи на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності (далі - страхування від нещасного випадку):  
2. ТАБЛИЦЯ  
3. Стаття 2. Встановити для окремих галузей економіки без віднесення їх до класів професійного ризику виробництва такі страхові тарифи:  
4. ТАБЛИЦЯ  
5. Стаття 3. Для бюджетних установ та організацій страхові тарифи встановлюються в розмірі 0,13 відсотка річної суми фактичних витрат на оплату праці та інших виплат найманим працівникам, що підлягають обкладенню прибутковим податком з громадян.  
6. Стаття 4. Для підприємств, створених громадськими організаціями інвалідів, страхові тарифи встановлюються в розмірі 50 відсотків страхових тарифів, передбачених у статтях 1 і 2 цього Закону.  
7. До таких підприємств належать підприємства, чисельність інвалідів серед працівників яких становить не менш як 50 відсотків, а частка створюваного інвалідами фонду оплати праці перевищує 25 відсотків.  
8. Для фізичної особи, що використовує найману працю інвалідів, фонд на оплату праці яких перевищує 25 відсотків, страхові тарифи встановлюються в розмірі 50 відсотків страхових тарифів, передбачених у статтях 1 і 2 цього Закону.  
9. Стаття 5. Добровільно застрахована фізична особа сплачує внесок до Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань (далі - Фонд) у розмірі однієї мінімальної заробітної плати, а інвалід - в розмірі 0,5 мінімальної заробітної плати, встановленої на день сплати страхового внеску.  
10. Стаття 6. Прикінцеві положення.  
11. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
12. 2. Зупинити на 2001 рік дію статті 47 Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" в частині застосування знижки до розміру страхового внеску (за низький рівень травматизму, професійної захворюваності та належний стан охорони праці) чи надбавки до нього (за високий рівень травматизму, професійної захворюваності та неналежний стан охорони праці).  
13. 3. Підприємства сплачують перший (авансовий) страховий внесок до Фонду за 2001 рік у IV кварталі 2000 року в розмірі місячної суми страхового внеску.  
14. 4. Кабінету Міністрів України підготувати і подати у 2001 році до Верховної Ради України проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності" у частині запровадження порядку обчислення суми страхових внесків для підприємств і бюджетних установ та організацій відповідно до річної суми їх фактичних витрат на оплату праці.