Кількість абзаців - 10 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до Закону України ''Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг'' (Друге читання)

0. Проект ЗАКОН УКРАЇНИ про внесення змін і доповнень до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг"  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
2. І. Внести до Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., М 38, ст. 315; 2001 р., М 7, ст. 34) такі зміни і доповнення:  
3. 1. У пункті 15 статті 3 слова "за його вимогою чек" замінити словами "за його вимогою товарний чек".  
4. 2. Доповнити статтю 9 новим пунктом 10 такого змісту:  
5. 3. Статтю 20 викласти в такій редакції:  
6. "Стаття 20. До суб'єктів підприємницької діяльності, що здійснюють реалізацію товарів, які не обліковані у встановленому порядку, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."  
7. 4. Статтю 21 викласти в такій редакції:  
8. "Стаття 21. До суб'єктів підприємницької діяльності, що не ведуть або ведуть з порушенням встановленого порядку облік товарів за місцем реалізації та зберігання, застосовується фінансова санкція у розмірі подвійної вартості необлікованих товарів за цінами реалізації, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."  
9. ІІ. Цей Закон набуває чинності з дня опублікування.