Кількість абзаців - 8 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до статті 11 Закону України ''Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України'' (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

0. Закон України
 
1. Про внесення змін до статті 11 Закону України "Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України"
 
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
3. 1. Доповнити статтю 11 Закону України «Про порядок ввезення (пересилання) в Україну, митного оформлення й оподаткування особистих речей, товарів та транспортних засобів, що ввозяться (пересилаються) громадянами на митну територію України» (Відомості Верховної Ради України, 2002, № 1, ст. 2; 2009р., №29, ст.389) новою частиною сьомою такого змісту:
«Громадяни-резиденти, які на законних підставах тимчасово проживають за кордоном, за умови, що таке проживання є наслідком навчання, виконання ними службових обов’язків або зобов’язань за договором (контрактом) або перебування у шлюбі з іноземним громадянином, та перебувають на тимчасовому консульському обліку у закордонних дипломатичних установах України, у разі короткотермінового відвідання України мають право тимчасово ввезти, під зобов’язання про зворотне вивезення, власні транспортні засоби за кодами 87.01, 87.02, 87.03, 87.04, 87.05 Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності для власних потреб на термін до 60 днів без сплати ввізного мита та інших податків (зборів), передбачених законодавством при ввезенні автомобілів. Цей термін може бути продовжено Державною митною службою України або уповноваженими Державною митною службою України митними органами з урахуванням гуманітарної, наукової, господарської та інших видів діяльності громадян, які ввезли
 
4. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
5. 3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк після набрання чинності цим Законом:
 
6. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
7. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.