Кількість абзаців - 13 Розмітка (ліва колонка)


Про реструктуризацію податкової заборгованості платників податків - підприємств тракторобудування' (Друге читання)

0. ''Про реструктуризацію податкової заборгованості платників податків - підприємств тракторобудування''Кабінет Міністрів УкраїниКомітет з питань фінансів і банківської діяльностіДруге читанняПроект (18.02.2000) На заміну раніше поданого ЗАКОН УКРАЇНИ  
1. Про реструктуризацію податкової заборгованості платників податків - підприємств тракторобудування  
2. З метою стабілізації виробництва в галузі тракторобудування Верховна Рада України постановляє:  
3. 1. Реструктуризувати станом на 1 січня 2000 року за умови своєчасного внесення поточних платежів суми податкової заборгованості із сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), перелічених у статті 2 цього Закону, та суми податкової заборгованості із сплати пені на ці платежі підприємств тракторобудування - відкритих акціонерних товариств "Харківський тракторний завод імені Орджонікідзе", "Харківський завод тракторних двигунів", "Серп і молот", "Куп`янський ливарний завод", "Лозівський ковальсько-механічний завод", "Чугуївська паливна апаратура", "Дергачівський завод турбокомпресорів", "Харківський завод тракторних самохідних шасі" шляхом розстрочення сплати податкової заборгованості на 60 місяців.  
4. Сплата реструктуризованої податкової заборгованості розпочинається з 1 січня 2003 року і провадиться рівними частками до 20 числа кожного місяця.  
5. 2. Реструктуризація податкової заборгованості поширюється на:  
6. податок на додану вартість;  
7. податок на прибуток підприємств;  
8. прибутковий податок з громадян;  
9. плату (податок) за землю;  
10. збір до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення;  
11. збір до Державного інноваційного фонду.  
12. 3. Рішення про реструктуризацію податкової заборгованості приймаються органами стягнення відповідно до вимог цього Закону та у порядку, що визначається Державною податковою адміністрацією України. У разі невиконання платником податків умов, установлених статтею 1 цього Закону, органи стягнення скасовують прийняті ними рішення та вживають згідно із законодавством заходів до безспірного стягнення податкової заборгованості і повідомляють про це платника податків.