Кількість абзаців - 29 Розмітка (ліва колонка)


Про формування, порядок надходження i використання коштiв Фонду для здiйснення заходiв щодо лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiального захисту населення (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

0. Закон України  
1. Про формування, порядок надходження i використання коштiв Фонду для здiйснення заходiв щодо лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiального захисту населення  
2. Стаття 1.  
3. Фiнансування видаткiв на заходи, пов'язані з лiквiдацiєю наслiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiальним захистом населення, провадиться за рахунок коштiв Фонду для здiйснення заходiв щодо лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiального захисту населення (далi Фонд), та iнших джерел визначених Законами України.  
4. Фонд утворюється у складi Державного бюджету України. Кошти Фонду зараховуються на окремий рахунок Державного бюджету України".  
5. Стаття 2.  
6. До Фонду зараховується частина фактичних надходжень до Державного бюджету України від податку на додану вартість.  
7. Розмір відрахувань з Державного бюджету України до Фонду визначається Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік.  
8. Рiчний обсяг вiдрахувань з Державного бюджету України до Фонду не може бути меншим нiж обсяги витрат на заходи пов'язанi з лiквiдацiєю наслiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiальним захистом населення затвердженi Законом України "Про Державний бюджет України на 1997 рiк" i скоригованi на сукупний iндекс iнфляцiї наступних рокiв.  
9. У разі незабезпечення визначеного розміру відрахувань до Фонду надходженнями частини податку на додану вартість, різниця покривається за рахунок загальних надходжень до Державного бюджету України  
10. Стаття 3.  
11. Розпорядником коштiв фонду є Мiнiстерство України з питань надзвичайних ситуацiй та у справах захисту населення вiд насiдкiв Чорнобильської катастрофи.  
12. Кошти Фонду витрачаються виключно на фiнансування заходiв щодо лiквiдацiї насiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiального захисту населення, що передбаченi Законами України "Про статус i соцiальний захист громадян, якi постраждали внаслiдок Чорнобильської катастрофи" i "Про правовий режим територiї, що зазнала радiоактивного забруднення внаслiдок Чорнобильської катастрофи".  
13. Перелік видатків на здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення, що фінансуються з Фонду у відповідному році, затверджується Законом України про Державний бюджет України на відповідний рік.  
14. Кошти фонду витрачаються у порядку, визначеному у положеннi про по-рядок використання коштiв Фонду, затвердженому розпорядником коштiв та погодженому з Комiтетом Верховної Ради України з питань екологiчної полiтики, природокористування та лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи.  
15. Стаття 4.  
16. Фiнансування будiвництва об'єктів, пов'язаних з лiквiдацiєю наслiдкiв Чорнобильської катастрофи, здiйснюється згiдно "Чорнобильської будiвельної, програми" (далi Програма) на відповідний рiк.  
17. Програма розробляється i затверджується розпорядником коштiв Фонду, погоджується Мiнiстерством фiнансiв України, Мiнiстерством економiки України та Комiтетом Верховної Ради України з питань екологiчної політики, природокористування та лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи.  
18. Програма включає: перелiк об'єктiв мiсцевого значення, складений за пропозицiями обласних державних адмiнiстрацiй, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, погодженими з обласними радами, Київською та Севастопольською міськими радами;  
19. перелiк об'єктiв мiжрегiонального і відомчого значення, складений Міністерством України з питань надзвичайних ситуацiй та у справах захисту населення вiд наслiдкiв Чорнобильської катастрофи.  
20. Замовниками на будiвництво об'єктiв мiсцевого значення є обласнi державнi адміністрації, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації.  
21. Замовником на будiвництво об'єктiв мiжрегiонального і відомчого значення є Мiнiстерство України з питань надзвичайних ситуацiй та у справах захисту населення вiд наслiдкiв Чорнобильської катастрофи, інші центральні органи виконавчої влади.  
22. Стаття 5 Прикінцеві положення  
23. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
24. 2. Кабiнету Мiнiстрiв України протягом мiсяця з дня опублiкування Закону України "Про формування, порядок надходження i використання коштiв Фонду для здiйснення заходiв щодо лiквiдацiї наслiдкiв Чорнобильської катастрофи та соцiального захисту населення":  
25. розробити i привести свої нормативно-правовi акти у вiдповiднiсть з цим Законом;  
26. забезпечити перегляд i скасування мiнiстерствами та iншими центральними органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актiв, що су-перечать цьому Закону.  
27. Погашення заборгованості, що склалася на 1 січня 1999 року по збору до Фонду, здійснюється платниками збору відповідно до Закону України " Про формування Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення" та Указу Президента України від 18 червня 1998 року №656/98 "Про встановлення ставки збору до Фонду для здійснення заходів щодо ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи та соціального захисту населення ".  
28. Пiсля повного погашення заборгованостi, визначеної у частинi третій цiєї статтi, що затверджується Постановою Верховної Ради України, Закон України "Про формування фонду для здiйснення заходiв щодо лiквiдацiї наслiдків Чорнобильської катастрофи та соцiального захисту населення" (Відомості Верховної Ради України 1997р., №36, ст.229) втрачає чиннiсть.