Кількість абзаців - 22 Таблиця поправок


Про природні монополії (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Розділ ІІІ НАЦІОНАЛЬНІ КОМІСІЇ РЕГУЛЮВАННЯ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ      Розділ ІІІ НАЦІОНАЛЬНІ КОМІСІЇ РЕГУЛЮВАННЯ ПРИРОДНИХ МОНОПОЛІЙ  
1. Стаття 11. Утворення, підпорядкування та підзвітність національних комісій регулювання природних монополій, їх ліквідація      Стаття 11. Утворення та ліквідація національних комісій регулювання природних монополій  
2. Національні комісії регулювання природних монополій (далі - комісії) є незалежними позавідомчими постійно діючими державними органами, які утворюються та ліквідуються Президентом України за погодженням з Верховною Радою України. Комісії підпорядковані Президенту України та підзвітні Верховній Раді України.   -1- Президент України
Пропоную частину першу статті 11 Закону викласти в такій редакції: "Національні комісії регулювання природних монополій (далі - комісії) є центральними органами виконавчої влади із спеціальним статусом, які утворюються та ліквідуються Президентом України". У зв'язку з врахуванням пропозиції Президента до ч.1 статті 11 змінена назва статті 11  
Враховано   Національні комісії регулювання природних монополій (далі - комісії) є центральними органами виконавчої влади із спеціальним статусом, які утворюються та ліквідуються Президентом України.  
3. Комісії діють на підставі положень, що затверджуються Президентом України.      Комісії діють на підставі положень, що затверджуються Президентом України.  
4. Для здійснення своїх повноважень комісії можуть створювати та ліквідовувати свої територіальні органи, які діють на підставі положень, що затверджуються комісіями.      Для здійснення своїх повноважень комісії можуть створювати та ліквідовувати свої територіальні органи, які діють на підставі положень, що затверджуються комісіями.  
5. До складу комісії входять Голова комісії і не менш як два члени комісії, які призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України за погодженням з Верховною Радою України.   -2- Президент України
Частину четверту статті 11 Закону викласти у такій редакції: "Комісії складаються з Голови комісії та не менше двох членів комісії, яких призначає за поданням Прем'єр-міністра України на посади та припиняє їх повноваження на цих посадах Президент України".  
Враховано   Комісії складаються з Голови комісії та не менше двох членів комісії, яких призначає за поданням Прем'єр-міністра України на посади та припиняє їх повноваження на цих посадах Президент України  
6. Термін повноважень голів і членів комісій становить шість років, при цьому забезпечується періодична ротація складу комісій. Порядок ротації для голів та членів комісії встановлюється положеннями про комісії.      Термін повноважень голів і членів комісій становить шість років, при цьому забезпечується періодична ротація складу комісій. Порядок ротації для голів та членів комісії встановлюється положеннями про комісії.  
7. Одна й та сама особа не може бути членом комісії більше двох термінів підряд.      Одна й та сама особа не може бути членом комісії більше двох термінів підряд.  
8. Повноваження Голови та членів комісії припиняються достроково у разі:      Повноваження Голови та членів комісії припиняються достроково у разі:  
9. подання заяви про відставку; набрання законної сили обвинувальним вироком суду у скоєнні злочину; грубого порушення посадових обов'язків; неможливості виконання обов'язків за станом здоров'я; подання заяви про звільнення у зв'язку з виходом на пенсію.      подання заяви про відставку; набрання законної сили обвинувальним вироком суду у скоєнні злочину; грубого порушення посадових обов'язків; неможливості виконання обов'язків за станом здоров'я; подання заяви про звільнення у зв'язку з виходом на пенсію.  
10. Організаційно-технічну та іншу роботу щодо забезпечення діяльності комісій здійснює їх апарат відповідно до положень про комісії.      Організаційно-технічну та іншу роботу щодо забезпечення діяльності комісій здійснює їх апарат відповідно до положень про комісії.  
11. На членів комісій та на працівників апарату комісій поширюється правовий статус державних службовців.      На членів комісій та на працівників апарату комісій поширюється правовий статус державних службовців.  
12. Комісії ліквідуються в установленому порядку у разі виникнення можливостей для розвитку конкуренції на відповідному товарному ринку.      Комісії ліквідуються в установленому порядку у разі виникнення можливостей для розвитку конкуренції на відповідному товарному ринку.  
13. Розділ V ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ      Розділ V ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ  
14. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
15. 2. Рекомендувати Президенту України привести видані ним нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом та протягом шести місяців після введення в дію цього Закону подати на розгляд Верховної Ради України для погодження пропозиції щодо створення національних комісій регулювання природних монополій та їх складу.   -3- Президент України
Пункт 2 розділу V "Прикінцеві положення" із Закону виключити, а пункти 3, 4 вважати відповідно пунктами 2 та 3.  
Враховано    
16. 3. Встановити, що органи, які виконують окремі функції регулювання діяльності суб'єктів природних монополій, продовжують їх виконувати до створення національних комісій регулювання природних монополій.      2. Встановити, що органи, які виконують окремі функції регулювання діяльності суб'єктів природних монополій, продовжують їх виконувати до створення національних комісій регулювання природних монополій.  
17. 4. Доручити Кабінету Міністрів України у двомісячний термін після введення в дію Закону України "Про природні монополії":      3. Доручити Кабінету Міністрів України у двомісячний термін після введення в дію Закону України "Про природні монополії":  
18. подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;      подати на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавчих актів України у відповідність із цим Законом;  
19. привести нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України у відповідність із цим Законом;      привести нормативно-правові акти Кабінету Міністрів України у відповідність із цим Законом;  
20. забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону;      забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими органами виконавчої влади України їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону;  
21. розробити нормативно-правові акти, передбачені цим Законом.      розробити нормативно-правові акти, передбачені цим Законом.