Кількість абзаців - 11 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо надання пільг на отримання освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. П р о е к т
 
   П р о е к т
 
1. З а к о н У к р а ї н и
 
   З а к о н У к р а ї н и
 
2. Про внесення змін до статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (щодо надання пільг на отримання освіти особами, батьки яких є військовослужбовцями).
 
-1- Развадовський В.Й.
Назву проекту Закону викласти в такій редакції:
"Закон України про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей".
 
Враховано   Про внесення зміни до статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей"
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Пункт 5 статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190; 2001 р., № 9, ст. 38; 2003 р., № 27, ст. 209) викласти у новій редакції:
"5. Особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в календарному обчисленні 20 років і більше, особа, у якої один з батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, за станом здоров'я чи у зв'язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, вислуга років у календарному обчисленні якого становить 20 років і більше, особа, у якої один з батьків є військовослужбовцем, який став інвалідом внаслідок захворювання, пов'язаного з проходженням військової служби, користується переважним правом зарахування до військових ліцеїв, ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, до вищих військових навчальних закладів та вищих навчальних закладів, які мають військові навчальні підрозділи, за умов успішного складення іспитів та відповідності іншим вимогам і правилам прийому до цих навчальних закладів, протягом трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти.
 
-2- Гриневецький С.Р.
Пункт 5 статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190; 2001 р., № 9, ст. 38; 2003 р., № 27, ст. 209) викласти у такій редакції:
"5. Діти військовослужбовців, діти громадян, звільнених з військової служби, користуються переважним правом зарахування до військових ліцеїв, ліцеїв (ліцеїв-інтернатів) з посиленою військово-фізичною підготовкою, до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, за умов успішного складання іспитів, відповідності іншим вимогам і правилам прийому до цих навчальних закладів протягом трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти та недосягнення на день зарахування до зазначених вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів 23-річного віку. Таке переважне право виникає у разі, якщо у дитини:
1) один із батьків був військовослужбовцем, який загинув (помер) чи пропав безвісти при виконанні ним обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби;
2) один із батьків був військовослужбовцем, який став інвалідом внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час виконання ним обов’язків військової служби, або захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, або захворювання, пов’язаного з проходженням ним військової служби;
3) один із батьків є військовослужбовцем, який має вислугу в календарному обчисленні 20 років і більше;
4) один із батьків є громадянином, звільненим з військової служби за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, вислуга років в календарному обчисленні якого становить 20 років і більше".
 
Враховано   І. Пункт 5 статті 13 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 15, ст. 190; 2001 р., № 9, ст. 38; 2003 р., № 27, ст. 209) викласти в такій редакції:
"5. Діти військовослужбовців, діти громадян, звільнених з військової служби, користуються переважним правом зарахування до військових ліцеїв, ліцеїв (ліцеїв-інтернатів) з посиленою військово-фізичною підготовкою, до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, за умов успішного складання іспитів, відповідності іншим вимогам і правилам прийому до цих навчальних закладів протягом трьох років після здобуття необхідного для вступу рівня загальної середньої освіти та недосягнення на день зарахування до зазначених вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів 23-річного віку. Таке переважне право виникає у разі, якщо у дитини:
1) один із батьків (усиновлювачів) був військовослужбовцем, який загинув (помер) чи визнаний судом в установленому законом порядку таким, що пропав безвісти, під час виконання ним обов’язків військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби;
2) один із батьків (усиновлювачів) був військовослужбовцем, який став інвалідом внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час виконання ним обов’язків військової служби, або захворювання, пов’язаного з виконанням ним обов’язків військової служби, або захворювання, пов’язаного з проходженням ним військової служби;
3) один із батьків (усиновлювачів) є військовослужбовцем, який має вислугу в календарному обчисленні 20 років і більше;
4) один із батьків (усиновлювачів) є громадянином, звільненим з військової служби за віком, за станом здоров’я чи у зв’язку із скороченням штатів або проведенням організаційних заходів, вислуга років в календарному обчисленні якого становить 20 років і більше".
 
5. Особа, у якої один з батьків був військовослужбовцем, який загинув чи пропав безвісти при виконанні ним обов'язків військової служби, протягом трьох років після здобуття відповідної загальної середньої освіти зараховується поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів".
 
-3- Пилипенко В.П.
У абзаці 3 Розділу Іпроекту Закону:
1) після слова "батьків" доповнити словом " (усиновлювачів)";
2) слова "пропав безвісти" замінити словами "визнаний судом безвісно відсутньою особою".
 
Враховано      
6. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
7. 1. Цей Закон набирає чинності 1 липня 2013 року.
 
-4- Гриневецький С.Р.
У пункті 1 розділу ІІ проекту Закону слова і цифри "1 липня 2013 року" замінити словами "з дня, наступного за днем його опублікування".
 
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
8. 2. Кабінету Міністрів України у шестимісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
-5- Гриневецький С.Р.
У пункті 2 розділу ІІ проекту Закону слова "у шестимісячний строк" замінити словами "у тримісячний строк".
 
Враховано   2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
9. привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
-6- Гриневецький С.Р.
У абзаці другому пункту 2 розділу ІІ проекту Закону слово "власні" замінити словом "свої".
 
Враховано   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
10. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

   забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.