Кількість абзаців - 33 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. З а к о н У к р а Ї н и
 
   З а к о н У к р а Ї н и
 
1. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни
 
   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня соціального захисту ветеранів війни
 
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
3. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
4. 1. У Законі України "Про гуманітарну допомогу" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, № 51, ст.451):
 
   4. Частини другу і третю статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 51, ст. 451; 2010 р., № 8, ст. 62; 2014 р., № 4, ст. 61) викласти в такій редакції:
 
5. 1) абзац другий статті 11-1 викласти в наступній редакції:
 
      
6. "Після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи захисту населення, може бути переданий у власність одному із членів сім'ї за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення";
 
-1- Томенко М.В.
Абзац другий статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" викласти в такій редакції:
"Після смерті інваліда, дитини – інваліда автомобіль, виданий безоплатно чи на пільгових умовах, у тому числі визнаний гуманітарною допомогою, за бажанням членів його сім’ї передається у їх власність безоплатно у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України"
 
Враховано частково   Після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи соціального захисту населення і користувався менше 10 років, безоплатно передається у власність одному із членів сім'ї (за його бажанням) за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення. Спадкоємцю за заповітом такий автомобіль передається за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, за умови сплати податків і зборів за ставками, що діяли на день здійснення митного оформлення. Вищезазначена сума сплати податків і зборів зменшується на 0,84 відсотка за кожний повний місяць користування автомобілем. Під час розрахунку неповний місяць користування автомобілем (незалежно від кількості днів) зараховується як повний місяць. У разі якщо інвалід, дитина-інвалід користувався автомобілем більше 10 років, за бажанням членів його сім'ї або спадкоємця за заповітом автомобіль передається їм у власність безоплатно.
 
    -2- Фищук О.Г.
Абзац другий статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" викласти в такій редакції:
"Після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи соціального захисту населення і користувався менше 10 років, передається безоплатно у власність одному із членів сім'ї за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення. Спадкоємцю за заповітом, такий автомобіль передається за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення, за умови сплати податків і зборів за ставками, діючими на день здійснення митного оформлення. Вищезазначена сума сплати податків і зборів зменшується на 0,84 відсотка за кожний повний місяць користування автомобілем. Під час розрахунку неповний місяць користування автомобілем (незалежно від кількості днів) зараховується як повний місяць. Якщо інвалід, дитина-інвалід користувався автомобілем більше 10 років, за бажанням членів його сім'ї або спадкоємця за заповітом, автомобіль передається у їх власність безкоштовно".
 
Враховано з поправкою Комітету щодо передачі автомобіля, яким користувався інвалід, тільки за бажанням члена його сім’ї   
    -3- Сушкевич В.М.
Абзац другий статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" викласти в такій редакції:
"Після смерті інваліда, дитини-інваліда автомобіль, визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через органи соціального захисту населення, за бажанням членів його сім’ї передається у їх власність безоплатно за рішенням центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері соціального захисту населення у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України"
 
Враховано частково    
7. 2) абзац третій статті 11-1 виключити.
 
-4- Фищук О.Г.
Абзац третій статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" викласти в такій редакції:
"У разі несплати спадкоємцем за заповітом суми податків і зборів, визначеної в абзаці другому цієї статті, автомобіль повертається (вилучається) органам соціального захисту населення у порядку та на умовах, що визначаються Кабінетом Міністрів України".
 
Враховано (поправка пов’язана з пропозицією № 2)  У разі відсутності членів сім’ї або небажання членів сім’ї отримати автомобіль, визначений у частині другій цієї статті, або у разі несплати спадкоємцем за заповітом суми податків і зборів, визначених у частині другій цієї статті, автомобіль повертається (вилучається) органам соціального захисту населення у порядку та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України".
 
    -5- Сушкевич В.М.
Абзац третій статті 11-1 Закону України "Про гуманітарну допомогу" викласти в такій редакції:
"У разі відсутності членів сім’ї або у разі небажання членами сім’ї отримати автомобіль, визначений в абзаці другому цієї статті, такий автомобіль повертається органам соціального захисту населення у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".
 
Враховано    
8. 2. У Законі України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1993, № 45, ст.425):
 
   2. У Законі України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 45, ст. 425; 1996 р., № 1, ст. 1; 2005 р., № 9, ст. 185, № 16. ст. 202; 2006 р., № 22, ст. 181; із змінами, внесеними Законом України від 19 червня 2014 року № 1538-VІІ):
 
9. 1) пункт 11 частини першої статті 6 викласти в такій редакції:
 
   1) пункт 11 частини першої статті 6 викласти в такій редакції:
 
10. "11) особи, які у період бойових дій, були залучені командуванням військових частин і державними організаціями до розмінування полів і об’єктів народного господарства, та особи, які у період бойових дій, на мінних тральщиках брали участь у траленні бойових мін, встановлених у територіальних і нейтральних водах; ";
 
-6- Сушкевич В.М.
пункт 11 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" викласти в такій редакції:
"11) особи, які у складі груп піротехнічних робіт (груп розмінування) залучалися до безпосереднього виконання завдань щодо розмінування (виявлення, знешкодження та знищення) вибухонебезпечних предметів на території України, та особи, які на мінних тральщиках брали участь у траленні бойових мін у територіальних і нейтральних водах у воєнний і повоєнний час"
 
Враховано   "11) особи, які у складі груп піротехнічних робіт (груп розмінування) залучалися до безпосереднього виконання завдань щодо розмінування (виявлення, знешкодження та знищення) вибухонебезпечних предметів на території України, та особи, які на мінних тральщиках брали участь у траленні бойових мін у територіальних і нейтральних водах у воєнний і повоєнний час";
 
11. 2) пункти 2, 3 статті 10 замінити пунктом 2 такого змісту:
 
   2) у частині першій статті 10:
пункт 2 викласти в такій редакції:
 
12. "2) батьків, дружин (чоловіків), які не одружилися вдруге, неповнолітніх дітей померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, партизанів, підпільників, учасників війни";
 
-7- Сушкевич В.М.
В абзаці другому пункту 2 частини другої законопроекту:
слова "неповнолітніх дітей" замінити словами "дітей у віці до 18 років";
доповнити наступним реченням:
"У зв’язку з цим пункт четвертий вважати пунктом третім";
 
Враховано   "2) батьків, дружин (чоловіків), які не одружилися вдруге, дітей віком до 18 років померлих інвалідів війни, учасників бойових дій, партизанів, підпільників, учасників війни";
пункт 3 виключити;
 
13. 3) в пункті 12 статті 12, пункті 17 статті 13, пункті 12 статті 14 слова "одержання додаткової відпустки без збереження заробітної плати строком до двох тижнів на рік" замінити словами "одержання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати строком 14 робочих днів на рік";
 
-8- Сушкевич В.М.
В пункті 3 частини другої законопроекту слова "робочих днів" замінити словами "календарних днів";
 
Враховано   3) у пункті 12 частини першої статті 12, пункті 17 частини першої статті 13 і пункті 12 частини першої статті 14 слова "одержання додаткової відпустки без збереження заробітної плати строком до двох тижнів на рік" замінити словами "одержання додаткової відпустки із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік".
 
14. 3. У Законі України "Про відпустки" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, N 2, ст. 4):
 
   3. У Законі України "Про відпустки" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 2, ст. 4 із наступними змінами):
 
15. 1) назву розділу ІІІ викласти у такій редакції:
 
   1) у розділі ІІІ:
назву викласти в такій редакції:
 
16. "ІІІ Додаткові відпустки у зв'язку з навчанням. Творча відпустка. Відпустка для підготовки та участі в змаганнях. Додаткова відпустка ветеранам війни"
 
   "Розділ ІІІ
Додаткові відпустки у зв'язку з навчанням. Творча відпустка. Відпустка для підготовки та участі в змаганнях. Додаткова відпустка ветеранам війни";
 
17. 2) доповнити статтею 16-2 у такій редакції:
 
   доповнити статтею 16-2 такого змісту:
 
18. "Стаття 16-2 Додаткова відпустка ветеранам війни
 
   "Стаття 16-2. Додаткова відпустка ветеранам війни
 
19. Ветеранам війни, статус яких визначений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 робочих днів на рік".
 
-9- Сушкевич В.М.
В абзаці третьому пункту другого частини третьої законопроекту слова "робочих днів" замінити словами "календарних днів";
 
Враховано   Ветеранам війни, статус яких визначений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік";
 
20. 3) пункт 4 частини першої статті 25 викласти у такій редакції:
 
   2) у частині першій статті 25:
пункт 4 викласти в такій редакції:
 
21. "Особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", - тривалістю до 14 календарних днів щорічно.
 
   "4) особам, на яких поширюються норми Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", - тривалістю до 14 календарних днів щорічно";
 
22. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, статус яким встановлений відповідно до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", - тривалістю до 21 календарного дня щорічно".
 
   доповнити пунктом 4-1 такого змісту:
"4-1) особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, статус яких встановлений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", - тривалістю до 21 календарного дня щорічно".
 
23. 4. Кодекс законів про працю України (Верховна Рада УРСР; Кодекс України, Закон, Кодекс від 10.12.1971 № 322-VІІІ) доповнити статтею 77-2 у такій редакції:
 
   1. Кодекс законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР; 1971 р., додаток до № 50, ст. 375) доповнити статтею 77-2 такого змісту:
 
24. "Стаття 77-2 Додаткова відпустка ветеранам війни
 
   "Стаття 77-2. Додаткова відпустка ветеранам війни
 
25. Ветеранам війни, статус яких визначений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 робочих днів на рік".
 
-10- Сушкевич В.М.
В абзаці третьому частини четвертої законопроекту слова "робочих днів" замінити словами "календарних днів";
 
Враховано   Ветеранам війни, статус яких визначений Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", надається додаткова відпустка із збереженням заробітної плати тривалістю 14 календарних днів на рік".
 
26. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
27. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
-11- Ледовських О.В.
У розділі ІІ. Прикінцеві положення:
частину першу викласти в такій редакції:
"1. Цей Закон набирає чинності з 01 січня 2015 року";
 
Враховано частково   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім пунктів 1, 2 і 3 розділу І цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2015 року.
 
    -12- Сушкевич В.М.
У розділі ІІ. Прикінцеві положення:
пункт перший викласти в такій редакції:
"1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування крім пунктів 2, 3 та 4 розділу першого цього Закону, які набирають чинності з 1 січня 2015 року".
 
Враховано    
28. 2. Встановити, що статус учасника бойових дій зберігається за особами, яких визнано учасниками бойових дій відповідно до п.11 ст. 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" в редакції, чинній до прийняття цього Закону.
 
   2. Встановити, що статус учасника бойових дій зберігається за особами, яких визнано учасниками бойових дій відповідно до пункту 11 частини першої статті 6 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" в редакції, чинній до прийняття цього Закону.
 
29. 3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
-13- Ледовських О.В.
У розділі ІІ. Прикінцеві положення:
Частину третю викласти в такій редакції:
"3. Кабінету Міністрів України привести свої нормативно-правові акти та забезпечити приведення нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом, забезпечивши введення їх в дію одночасно з набранням чинності цим Законом".
 
Відхилено   3. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
30. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
31. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
32. Голова Верховної Ради
України