Кількість абзаців - 9 Таблиця поправок


Про запровадження в порядку експерименту єдиного (фіксованого) податку для сільськогосподарських товаровиробників (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення зміни і доповнення до Закону України "Про запровадження в порядку експерименту єдиного (фіксованого) податку для сільськоогосподарських товаровиробників" З метою врегулювання процесу запровадження єдиного (фіксованого) податку для сільськогосподарських товаровиробників Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :      ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення змін до Закону України "Про запровадження в порядку експерименту єдиного (фіксованого) податку для сільськоогосподарських товаровиробників" З метою врегулювання процесу запровадження єдиного (фіксованого) податку для сільськогосподарських товаровиробників Верховна Рада України п о с т а н о в л я є : I. Внести такі зміни до Закону України "Про запровадження в порядку експерименту єдиного (фіксованого) податку для сільськоогосподарських товаровиробників":  
1. 1) частину другу статті 1 доповнити абзацом такого змісту: "комунальний податок".   -1- Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
Ввести в дію з 01.01.1999 року  
Враховано в абзаці першому пункту 6 цього закону  1) частину другу статті 1 доповнити абзацом тринадцятим такого змісту: "комунальний податок".  
    -2- Шмідт Р.М. (в.о. № 115)
Частину 2 статті 1 доповнити абзацом такого змісту: "комунальний податок".  
Немає висновку    
2. 2) частину першу статті 3 після слів "селянські (фермерські) господарства" доповнити: "а також громадяни - власники земельної частки (паю) та орендарi земельних дiлянок, якi виробляють сiльськогосподарську продукцiю i ведуть самостiйне сiльськогосподарське виробництво, крiм земельних дiлянок, наданих їм, для iндивiдуального, гаражного i дачного будiвництва та ведення особистого пiдсобного господарства".   -3- Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
Ввести в дію з 01.01.1999 року  
Враховано в абзаці першому пункту 6 цього закону  2) частину першу статті 3 після слів "селянські (фермерські) господарства" доповнити словами: "а також громадяни - власники земельної частки (паю) та орендарi земельних дiлянок, якi виробляють сiльськогосподарську продукцiю i ведуть самостiйне сiльськогосподарське виробництво, крiм земельних дiлянок, наданих їм, для iндивiдуального, гаражного i дачного будiвництва та ведення особистого пiдсобного господарства".  
    -4- Шмідт Р.М. (в.о. № 115)
Частину 1 статті 3 після слів "селянські (фермерські) господарства" доповнити: "а також громадяни - власники земельної частки (паю) та орендарi земельних дiлянок, якi виробляють сiльськогосподарську продукцiю i ведуть самостiйне сiльськогосподарське виробництво, крiм земельних дiлянок, наданих їм, для iндивiдуального, гаражного i дачного будiвництва та ведення особистого пiдсобного господарства".  
Немає висновку    
3. 3) частину другу статті 4 викласти в такій редакції: "З 1 січня 1999 року ставка єдиного податку встановлюється для Глобинського району Полтавської областi встановити в розмiрi 70 гривень або у натуральнiй формi 298 кiлограмiв пшеницi 3 класу з кожного гектара рiллi з диференцiацiєю його відповідно до бонiтетної оцiнки грунтiв у середньому по району, для Старобешівського району Донецької області, Ужгородського району Закарпатської області - у грошовій формі у розмірі відповідно 51 грн. 70 коп. і 60 грн. 10 коп. за гектар порівняної ріллі з урахуванням коефіцієнту родючості гектара ріллі кожного господарства".   -5- Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
Ввести в дію з 01.01.1999 року  
Враховано в абзаці першому пункту 6 цього закону  3) частину другу статті 4 викласти в такій редакції: "ставка єдиного податку встановлюється для Глобинського району Полтавської областi встановити в розмiрi 70 гривень або у натуральнiй формi 298 кiлограмiв пшеницi 3 класу з кожного гектара рiллi з диференцiацiєю його відповідно до бонiтетної оцiнки грунтiв у середньому по району, для Старобешівського району Донецької області, Ужгородського району Закарпатської області - у грошовій формі у розмірі відповідно 51 грн. 70 коп. і 60 грн. 10 коп. за гектар порівняної ріллі з урахуванням коефіцієнту родючості гектара ріллі кожного господарства".  
    -6- Шмідт Р.М. (в.о. № 115)
Частину 2 статті 4 викласти в редакції: "З 1 січня 1999 року ставки єдиного податку встановлюється для Глобинського району Полтавської областi встановити в розмiрi 70 гривень або у натуральнiй формi 298 кiлограмiв пшеницi 3 класу з кожного гектара рiллi з диференцiацiєю його відповідно до бонiтетної оцiнки грунтiв у середньому по району...", а далi - за текстом.  
Немає висновку    
4. 4) частину першу статті 5 викласти в редакції: "Поставка зерна в рахунок єдиного податку здiйснюється сiльськогос-подарськими товаровиробниками у визначенi ними за погодженням з районною державною адмiнiстрацiєю, на територiї якої запроваджується експеримент, строки, але не пiзнiше 15 жовтня по продукцiї раннiх зернових культур, 1 грудня по продукції пiзнiх зернових та технiчних культур, а поставка продукцiї тваринництва - щомiсяця, але не пiзнiше останнього дня поточного мiсяця".   -7- Шмідт Р.М. (в.о. № 115)
Частину 1 статті 5 викласти в редакції: "Поставка зерна в рахунок єдиного податку здiйснюється сiльськогос-подарськими товаровиробниками у визначенi ними за погодженням з районною державною адмiнiстрацiєю, на територiї якої запроваджується експеримент, строки, але не пiзнiше 15 жовтня по продукцiї раннiх зернових культур, 1 грудня по продукції пiзнiх зернових та технiчних культур, а поставка продукцiї тваринництва - щомiсяця, але не пiзнiше останнього дня поточного мiсяця".  
Немає висновку   4) частину першу статті 5 викласти у такій редакції: "Поставка зерна в рахунок єдиного податку здiйснюється сiльськогосподарськими товаровиробниками у визначенi ними за погодженням з районною державною адмiнiстрацiєю, на територiї якої запроваджується експеримент, строки, але не пiзнiше 15 жовтня по продукцiї раннiх зернових культур, 1 грудня по продукції пiзнiх зернових та технiчних культур, а поставка продукцiї тваринництва - щомiсяця, але не пiзнiше останнього дня поточного мiсяця".  
5. 5) У статті 6: частину другу викласти в редакції: "Кошти за сiльськогосподарську продукцiю, поставлену в рахунок єдиного податку, заготiвельнi та переробнi пiдприємства i органiзацiї перераховують на окремий рахунок вiддiлення державного казначейства України у районi запровадження експерименту не пiзнiше наступного дня за вiдвантаженням продукцiї. Реалiзацiя сiльськогосподарської продукуцiї в рахунок єдиного податку проводиться за цiнами, якi склалися на товарних бiржах або на споживчому ринку реалiзацiї вiдповiдної продукцiї".   -8- Шмідт Р.М. (в.о. № 115)
Частину 2 статті 6 викласти в редакції: "Кошти за сiльськогосподарську продукцiю, поставлену в рахунок єдиного податку, заготiвельнi та переробнi пiдприємства i органiзацiї перераховують на окремий рахунок вiддiлення державного казначейства України у районi запровадження експерименту не пiзнiше наступного дня за вiдвантаженням продукцiї. Реалiзацiя сiльськогосподарської продукуцiї в рахунок єдиного податку проводиться за цiнами, якi склалися на товарних бiржах або на споживчому ринку реалiзацiї вiдповiдної продукцiї".  
Немає висновку   5) У статті 6: частину другу викласти у такій редакції: "Кошти за сiльськогосподарську продукцiю, поставлену в рахунок єдиного податку, заготiвельнi та переробнi пiдприємства i органiзацiї перераховують на окремий рахунок вiддiлення державного казначейства України у районi запровадження експерименту не пiзнiше наступного дня за вiдвантаженням продукцiї. Реалiзацiя сiльськогосподарської продукуцiї в рахунок єдиного податку проводиться за цiнами, якi склалися на товарних бiржах або на споживчому ринку реалiзацiї вiдповiдної продукцiї";  
6. Абзази третій-дев"ятий частини четвертої викласти в такій редакції: на обов'язкове державне пенсiйне страхування - 60 вiдсотків на обов'зкове соцiальне страхування - 2 вiдсотки; до мiсцевого бюджету - 38 вiдсотків. В разi зарахування, згiдно розпорядження райдержадмiнiстрацiї, єдиного податку до окремих бюджетiв та державних цiльових фондiв у натуральному виразi, вiддiлення Державного казначейтва у Глобинському районi проводить вiдповiднi перерахунки у вiдповiдностi з затвердженними цим законом нормативами вiдрахувань до бюджетiв та державних цiльових фондiв, про що повiдомляє державну податкову адмiнiстрацiю у районi".   -9- Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
Ввести в дію з 01.01.1999 року  
Враховано в абзаці першому пункту 6 цього закону  Абзаци третій-дев"ятий частини четвертої викласти в такій редакції: на обов'язкове державне пенсiйне страхування - 60 вiдсотків на обов'зкове соцiальне страхування - 2 вiдсотки; до мiсцевого бюджету - 38 вiдсотків. В разi зарахування, згiдно розпорядження райдержадмiнiстрацiї, єдиного податку до окремих бюджетiв та державних цiльових фондiв у натуральному виразi, вiддiлення Державного казначейтва у Глобинському районi проводить вiдповiднi перерахунки у вiдповiдностi з затвердженними цим законом нормативами вiдрахувань до бюджетiв та державних цiльових фондiв, про що повiдомляє державну податкову адмiнiстрацiю у районi". 6) у статті 9: пункт перший доповнити реченням такого змісту : "Абзац 13 частини другої статті 1, частину першу статті 3 у частині визначення платниками єдиного податку громадян-власників земельної частки (паю) та орендарів земельних ділянок, які виробляють сільськогосподарську продукцію і ведуть самостійне сільгоспвиробництво, крім земельних ділянок, наданих їм для індивідуального, гаражного і дачного будівництва та ведення особистого підсобного господарства; частину другу статті 4 та абзаци третій-дев"ятий частини четвертої статті 6 набирають чинності з 1 січня 1999 року.  
    -10- Шмідт Р.М. (в.о. № 115)
Частину 4 статті 6 після слів "у Глобинському районі Полтавської області" викласти в такій редакції: на обов'язкове державне пенсiйне страхування - 60 вiдсотки на обов'зкове соцiальне страхування - 2 вiдсотки; до мiсцевого бюджету - 38 вiдсотки. В разi зарахування, згiдно розпорядження райдержадмiнiстрацiї, єдиного податку до окремих бюджетiв та державних цiльових фондiв у натуральному виразi, вiддiлення Державного казначейтва у Глобинському районi проводить вiдповiднi перерахунки у вiдповiдностi з затвердженними цим законом нормативами вiдрахувань до бюджетiв та державних цiльових фондiв, про що повiдомляє державну податкову адмiнiстрацiю у районi".  
Немає висновку    
    -11- Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин
6) У статті 9: абзац 13 частини другої статті 1, частину першу статті 3 у частині визначення платників єдиного податку громадян-власників земельної частки (паю) та орендарі земельних ділянок, які виробляють сільськогосподарську продукцію і ведуть самостійне сільгоспвиробництво, крім земельних ділянок, наданих їм для індивідуального, гаражного і дачного будівництва та ведення особистого підсобного господарства; частину другу статті 4 та абзаци 3-9 частини четвертої статті 6 набирають чинності з 1 січня 1999 року  
Немає висновку    
7. Абзац восьмий частини четвертої викласти у такiй редакцiї: "пункту 2,1 статті 2 пiдпункту 3.1.3 пункту 3.1 статті 3, статей 7, 8, 9 та 10 Закону України "Про податок на додану вартiсть" (Вiдомостi Верховної Ради України, 1997 р., №21, ст. 156) для сiльськогосподарських товаровиробникiв - учасникiв есперименту щодо запровадження єдиного (фiкованого) податку на територiї Глобинського району Полтавської областi в частинi всiх операцiй, що є об'єктом оподаткування, крiм операцiй з продажу продукцiї власного виробництва такими сiльськогосподарськими товаровиробниками. На операцiї з продажу продукцiї власного виробництва сiльськогосподарськими товаровиробниками - учасниками експерименту щодо запровадження єдиного (фiксованого) податку на територiї Глобинського району Полтавської областi не поширюється дiя пункту 7,7 Закону України "Про податок на додану вартiсть" (Вiдомостi Верховної Ради України, 1997 р., №21, ст.156)".      абзац восьмий частини четвертої викласти у такiй редакцiї: "пункт 2,1 статті 2 пiдпункту 3.1.3 пункту 3.1 статті 3, статей 7, 8, 9 та 10 Закону України "Про податок на додану вартiсть" (Вiдомостi Верховної Ради України, 1997 р., №21, ст. 156) для сiльськогосподарських товаровиробникiв - учасникiв есперименту щодо запровадження єдиного (фiкованого) податку на територiї Глобинського району Полтавської областi в частинi всiх операцiй, що є об'єктом оподаткування, крiм операцiй з продажу продукцiї власного виробництва такими сiльськогосподарськими товаровиробниками. На операцiї з продажу продукцiї власного виробництва сiльськогосподарськими товаровиробниками - учасниками експерименту щодо запровадження єдиного (фiксованого) податку на територiї Глобинського району Полтавської областi не поширюється дiя пункту 7,7 Закону України "Про податок на додану вартiсть".  
8. Статтю доповнити частиною п'ятою такого змісту: "Сiльськогосподарськi товаровиробники - учасники експерименту щодо запровадження єдиного (фiксованого) податку на територiї Глобинського району Полтавської областi щомiсяця подають до податкового органу за мiсцем реєстрацiї податковi накладнi на продаж продукцiї власного виробництва, бланки яких попередньо взятi на облiк у цьому податковому органі. Порядок обліку бланків таких податкових накладних та контролю за їх використанням встановлюється державною поджатковою адмiнiстрацiєю в Полтавськiй областi за погодженням з Державною податковою адмiнiстрацiєю України".      доповнити статтю частиною п'ятою такого змісту: "Сiльськогосподарськi товаровиробники - учасники експерименту щодо запровадження єдиного (фiксованого) податку на територiї Глобинського району Полтавської областi щомiсяця подають до податкового органу за мiсцем реєстрацiї податковi накладнi на продаж продукцiї власного виробництва, бланки яких попередньо взятi на облiк у цьому податковому органі. Порядок обліку бланків таких податкових накладних та контролю за їх використанням встановлюється державною поджатковою адмiнiстрацiєю в Полтавськiй областi за погодженням з Державною податковою адмiнiстрацiєю України". II. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.