Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 75 Закону України ''Про виконавче провадження'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закон України      Закон України  
2. Про внесення зміни до статті 75 Закону України "Про виконавче провадження"      Про внесення змін до Закону України "Про виконавче провадження"  
3. Верховна Рада України постановляє:   -1- Беспалий Б.Я.
Зміни в статті 75 неможливі без змін у статті 61. У ч.1. ст.61 після слів "спеціалізованими організаціями" доповнити словами " (товарними біржами) або торговельними підприємствами", а слова "між Державною виконавчою службою та спеціалізованими організаціями" замінити словами "між органами Державної виконавчої служби та зазначеними організаціями";  
Враховано   Верховна Рада України постановляє: І. Внести до Закону України „Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 24, ст. 207; 2003 р., № 5, ст. 46; 2004, №6, ст.37, №19, ст.256) такі зміни: 1. У статті 61: у частині першій після слів "здійснюється спеціалізованими організаціями" доповнити словами " (товарними біржами) або торговельними підприємствами", а слова "між Державною виконавчою службою та спеціалізованими організаціями" замінити словами "між органами Державної виконавчої служби та зазначеними організаціями"; у частині третій слова "торговельним організаціям" замінити словами "спеціалізованим організаціям (товарним біржам) або торговельним підприємствам".  
    -2- Беспалий Б.Я.
У ч.3 ст.61 слова "торговельним організаціям" замінити словами "спеціалізованим організаціям (товарним біржам) або торговельним підприємствам".  
Враховано    
4. І. Доповнити статтю 75 Закону України „Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 24, ст. 207; 2003 р., № 5, ст. 46) частинами такого змісту:   -3- Беспалий Б.Я.
Статтю 75 доповнити частинами другою - шостою такого змісту : "У разі коли в місячний строк після переоцінки, проведеної відповідно до статті 61 цього Закону, конфісковане майно не буде реалізовано, таке майно, в тому числі товарно-матеріальні цінності з групи товарів широкого вжитку, продукція виробничо-технічного призначення, продаж яких на прилюдних торгах, аукціонах за письмовим висновком експерта неможливий чи недоцільний у зв'язку із значним ступенем зносу такого майна, пошкодженням, або коли витрати, пов'язані з його реалізацією на прилюдних торгах, аукціонах перевищать грошову суму, визначену на підставі оцінки, проведеної відповідно до закону, а також розукомплектовані транспортні засоби, які були заборонені до експлуатації згідно з висновком науково-технічної експертизи, реалізуються у порядку, встановленому законодавством через товарні біржі або на комісійних умовах через торговельні підприємства, які визначаються на тендерній (конкурсній) основі та які занесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. Кошти, отримані від реалізації конфіскованого майна, протягом трьох банківських днів після продажу перераховуються на депозитний рахунок органів державної виконавчої служби. Органи державної виконавчої служби протягом трьох банківських днів перераховують кошти, що надійшли на депозитний рахунок, до Державного бюджету України. Якщо в місячний строк після передачі на реалізацію через товарні біржі або на комісійних умовах через торговельні підприємства конфісковане майно не буде реалізовано, воно передається у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку безоплатно: закладам, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім'ям, будинкам дитини при установах виконання покарань; закладам охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення; установам виконання покарань, слідчим ізоляторам, військовим формуванням; на благодійні цілі або суб'єктам, які здійснюють переробку чи знищення (утилізацію) майна. Після закінчення виконавчих дій щодо виконання рішення суду з конфіскації майна, державним виконавцем у постанові зазначається відповідний суб'єкт, якому конфісковане майно було передано на реалізацію, розмір суми за якою воно було реалізовано, відомості щодо перерахування коштів до Державного бюджету України, або про відповідний заклад, у випадку безоплатної передачі такого майна. Зазначена постанова затверджується начальником відповідного органу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований".  
Враховано   2. Статтю 75 доповнити частинами другою - шостою такого змісту:  
5. "У разі коли в місячний строк після переоцінки, проведеної відповідно до статті 61 цього Закону, майно не буде реалізовано, таке майно, а також товарно-матеріальні цінності з групи товарів широкого вжитку, продукція виробничо-технічного призначення, продаж яких на прилюдних торгах, аукціонах за письмовим висновком експерта неможливий чи недоцільний у зв'язку із значним ступенем зносу такого майна, пошкодженням, або коли витрати, пов'язані з його реалізацією на прилюдних торгах, аукціонах перевищать грошову суму, визначену на підставі оцінки, проведеної відповідно до Закону України "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні", а також розукомплектовані транспортні засоби, які були заборонені до експлуатації згідно з висновком науково-технічної експертизи, реалізуються через товарні біржі або на комісійних умовах через торговельні підприємства у порядку, встановленому законодавством.      "У разі коли в місячний строк після переоцінки, проведеної відповідно до статті 61 цього Закону, конфісковане майно не буде реалізовано, таке майно, у тому числі товарно-матеріальні цінності з групи товарів широкого вжитку, продукція виробничо-технічного призначення, продаж яких на прилюдних торгах, аукціонах за письмовим висновком експерта неможливий чи недоцільний у зв'язку із значним ступенем зносу такого майна, пошкодженням, або коли витрати, пов'язані з його реалізацією на прилюдних торгах, аукціонах перевищать грошову суму, визначену на підставі оцінки, проведеної відповідно до закону, а також розукомплектовані транспортні засоби, які були заборонені до експлуатації згідно з висновком науково-технічної експертизи, реалізується у порядку, встановленому законодавством, через товарні біржі або на комісійних умовах через торговельні підприємства, занесені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, які визначаються на тендерній (конкурсній) основі. Кошти, отримані від реалізації конфіскованого майна, протягом трьох банківських днів після його продажу перераховуються на депозитний рахунок органів державної виконавчої служби. Органи державної виконавчої служби протягом трьох банківських днів перераховують кошти, що надійшли на депозитний рахунок, до Державного бюджету України.  
6. Якщо в місячний строк після передачі на реалізацію через товарні біржі або на комісійних умовах через торговельні підприємства майно не буде реалізовано, таке майно передається у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку безоплатно міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади, закладам охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення, закладам, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім'ям, будинкам дитини при установах виконання покарань, установам виконання покарань, слідчим ізоляторам, військовим формуванням, а також на благодійні цілі або переробляється чи знищується (утилізується)".   -4- Кожем'якін А.А.
У ч.2 після слова "безоплатно" вилучити слова "міністерствам та іншим центральним органам виконавчої влади".  
Враховано   Якщо в місячний строк після передачі на реалізацію через товарні біржі або на комісійних умовах через торговельні підприємства майно не реалізоване, воно передається у визначеному Кабінетом Міністрів України порядку безоплатно: - закладам, в яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, дитячим будинкам сімейного типу, прийомним сім'ям, будинкам дитини при установах виконання покарань; - закладам охорони здоров'я, освіти, соціального забезпечення; - установам виконання покарань, слідчим ізоляторам; - військовим формуванням; - на благодійні цілі або суб'єктам, які здійснюють переробку чи знищення (утилізацію) майна. Після закінчення виконавчих дій щодо виконання рішення суду з конфіскації майна державним виконавцем у постанові зазначається відповідний суб'єкт, якому конфісковане майно було передано на реалізацію, розмір суми, за якою воно реалізоване, відомості щодо перерахування коштів до Державного бюджету України або про відповідний заклад у разі безоплатної передачі такого майна. Зазначена постанова затверджується начальником відповідного органу державної виконавчої служби, якому він безпосередньо підпорядкований."  
7. ІІ. Прикінцеві положення      ІІ. Прикінцеві положення  
8. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
9. 2. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.   -5- Беспалий Б.Я.
Пункт 2 Прикінцевих положень викласти в такій редакції: "2. Кабінету Міністрів України протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом."  
Враховано   2. Кабінету Міністрів України протягом двох місяців з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.