Кількість абзаців - 10 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 13 Закону України ''Про державну службу'' (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про державну службу»
 
   Про внесення змін до статті 13 Закону України «Про державну службу»
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. 1. Внести зміни до статті 13 Закону України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490), виклавши її в такій редакції:
 
   І. Внести зміни до статті 13 Закону України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 52, ст. 490), виклавши її в такій редакції:
 
5. «Стаття 13. Декларування доходів державних службовців та проведення обов’язкової спеціальної перевірки
 
-1- Ляшко О.В.
Ст.13 законопроекту викласти у такій редакції:
«Стаття 13. Декларування доходів і видатків державних службовців та проведення обов’язкової спеціальної перевірки
Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, подає за місцем майбутньої роботи відомості про її майновий стан, які повинні містити інформацію про доходи та зобов’язання фінансового характеру, в тому числі й за кордоном, щодо себе, членів своєї сім’ї та близьких родичів, а також відомості про належні їй, членам її сім’ї та близьким родичам нерухоме та цінне рухоме майно, вклади у банках і цінні папери.
Такі відомості державний службовець подає щороку.
Якщо разові видатки державного службовця перевищують розмір його місячного заробітку, відомості про майновий стан повинні містити також інформацію про видатки державного службовця, членів його сім’ї та близьких родичів.
Порядок подання, зберігання, оприлюднення та використання зазначених відомостей, а також проведення обов’язкової спеціальної перевірки відомостей, що подають кандидати на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Президентом України чи Кабінетом Міністрів України, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Спеціальна перевірка поданих відомостей проводиться уповноваженими органами за дорученням Кабінету Міністрів України, а у випадках, коли призначення на посаду здійснює Президент України, - за дорученням Президента України. Така перевірка проводиться протягом 15 днів з дня подання особою, яка претендує на зайняття посади державного службовця, відомостей про її майновий стан, а у разі необхідності за клопотанням органу, який проводить спеціальну перевірку, Кабінет Міністрів України або Президент України можуть продовжити строки її проведення до 30 днів.
Результати перевірки повідомляються членам Кабінету Міністрів України, а у випадках, коли призначення на посаду здійснює Президент України, результати перевірки надаються йому для ознайомлення. Особу, яка претендує на зайняття посади державного службовця, ознайомлюють з результатами перевірки. Результати перевірки можуть бути оскаржені особою, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до суду у встановленому законом порядку.
Якщо в ході спеціальної перевірки буде встановлено недостовірність поданих відомостей або подання неповних відомостей, то Кабінет Міністрів України, а у випадках, коли призначення на посаду здійснює Президент України, - Президент України направляють матеріали перевірки у відповідні органи для вирішення питання про наявність підстав для притягнення особи, яка претендує на зайняття посади державного службовця, до відповідальності згідно з чинним законодавством».
 
Враховано частково   «Стаття 13. Декларування доходів державних службовців та проведення обов’язкової спеціальної перевірки
 
6. Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, подає за місцем майбутньої роботи відомості про свої доходи та зобов’язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, а також відомості про належні їй нерухоме та цінне рухоме майно, вклади у банках і цінні папери.
 
-2- Боднар-Петровська О.Б.
Част.1 ст.13 законопроекту викласти у такій редакції:
«Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, подає за місцем майбутнього проходження служби відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, щодо себе і членів своєї сім’ї, а також про належні їй та членам її сім’ї нерухоме та цінне рухоме майно, вклади у банках і цінні папери».
 
Враховано   Особа, яка претендує на зайняття посади державного службовця, подає за місцем майбутнього проходження служби відомості про доходи та зобов’язання фінансового характеру, в тому числі за кордоном, щодо себе і членів своєї сім’ї, а також про належні їй та членам її сім’ї нерухоме та цінне рухоме майно, вклади у банках та інших фінансових установах, цінні папери.
 
    -3- Семинога А.І.
В тексті частини 1 ст.13 законопроекту слово «свої» виключити, після слів «та зобов’язання фінансового характеру» доповнити словами «щодо себе і членів своєї сім’ї».
 
Враховано    
    -4- Семинога А.І.
В тексті частини 1 ст.13 законопроекту після слів «вклади у банках» доповнити словами «та інших фінансових установах».
 
Враховано    
7. Такі відомості державний службовець подає щороку.
 
-5- Кічатий Ю.С.
У тексті частини 2 ст.13 законопроекту слово «такі» замінити на слово «зазначені».
 
Враховано   Зазначені відомості державний службовець подає щороку.
Головним управлінням державної служби України проводиться обов’язкова спеціальна перевірка відомостей, що подають кандидати на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України.
Обов’язкова спеціальна перевірка проводиться за дорученням Керівника апарату Верховної Ради України, Глави Секретаріату Президента України, Міністра Кабінету Міністрів України.
До проведення обов’язкової спеціальної перевірки залучаються спеціально уповноважені суб’єкти у сфері запобігання і протидії корупції та інші органи державної влади.
Строк проведення перевірки становить 15 календарних днів. За наявності особливих обставин Головне управління державної служби України може продовжити цей строк не більш як на 15 днів за погодженням з посадовою особою, за дорученням якої проводилася перевірка .
Перевірка проводиться за наявності письмової згоди кандидата на зайняття посади. За відсутності згоди перевірка не проводиться і питання щодо призначення або підготовки подання для призначення на відповідну посаду не розглядається.
Про результати перевірки Головне управління державної служби України інформує посадову особу, за дорученням якої проводилася перевірка, та кандидата на зайняття посади, стосовно якого проводилася перевірка.
 
    -6- Боднар-Петровська О.Б.
Цапюк С.К.
Доповнити законопроект після част.2 ст.13 новими частинами такого змісту:
«Головним управлінням державної служби України проводиться обов’язкова спеціальна перевірка відомостей, що подають кандидати на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Верховною Радою України, Президентом України, Кабінетом Міністрів України.
Обов’язкова спеціальна перевірка проводиться за дорученням Керівника апарату Верховної Ради України, Глави Секретаріату Президента України, Міністра Кабінету Міністрів України.
До проведення обов’язкової спеціальної перевірки залучаються спеціально уповноважені суб’єкти у сфері запобігання та протидії корупції та інші органи державної влади.
Строк проведення перевірки становить 15 календарних днів. За наявності особливих обставин Головне управління державної служби України може продовжити цей строк не більш як на 15 днів за погодженням з посадовою особою, за дорученням якої проводилася перевірка».
 
Враховано    
    -7- Кічатий Ю.С.
Доповнити законопроект після част.2 ст.13 новими частинами такого змісту:
«Перевірка проводиться за наявності письмової згоди кандидата на зайняття посади. За відсутності згоди перевірка не проводиться і питання щодо призначення або підготовки подання для призначення на відповідну посаду не розглядається.
Про результати перевірки Головне управління державної служби України інформує посадову особу, за дорученням якої проводилася перевірка, та кандидата на зайняття посади, стосовно якого проводилася перевірка».
 
Враховано    
8. Порядок подання, зберігання, оприлюднення та використання зазначених відомостей, а також проведення обов’язкової спеціальної перевірки відомостей, що подають кандидати на зайняття посад державних службовців, призначення або погодження призначення на які здійснюється Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України чи Кабінетом Міністрів України, встановлюється Кабінетом Міністрів України».
 
-8- Боднар-Петровська О.Б.
Част.3 ст.13 законопроекту викласти у такій редакції:
«Порядок подання, зберігання, оприлюднення та використання зазначених відомостей, а також проведення обов’язкової спеціальної перевірки встановлюється Кабінетом Міністрів України».
 
Враховано   Порядок подання, зберігання, оприлюднення та використання зазначених відомостей, а також проведення обов’язкової спеціальної перевірки встановлюється Кабінетом Міністрів України».
 
9. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

-9- Боднар-Петровська О.Б.
Прикінцеві положення законопроекту викласти у такій редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом: привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити відповідно до своєї компетенції прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону».
 
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим
Законом;
забезпечити відповідно до своєї компетенції прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.