Кількість абзаців - 25 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ виявлення, попередження та припинення діяльності організованої злочинності та корупції (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   Проект
ЗАКОН УКРАЇНИ
 
1. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ виявлення, попередження та припинення діяльності організованої злочинності та корупції
 
-1- Калєтнік І.Г.
Назву закону викласти у такій редакції:
„Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ запобігання, протидії, припинення корупції і організованої злочинності та виконання комітетами Верховної Ради України контрольних функцій".
 
Враховано   Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення організаційно-правових основ запобігання, протидії, припинення корупції і організованої злочинності та виконання комітетами Верховної Ради України контрольних функцій
 
2. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
3. І. Внести зміни до таких законів України:
 
   І. Внести зміни до таких законів України:
 
4. 1. У Законі України «Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, N 35, ст.358):
 
-2- Рябека О.Г.
Відповідно до юридичної термінології посилання у тексті Закону України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" на пункти статей замінити словами "частин" у відповідному відмінку.
 
Відхилено   1. У Законі України "Про організаційно-правові основи боротьби з організованою злочинністю" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 35, ст. 358; 1994 р., № 24, ст. 184; 1999 р., № 16, ст.. 98; 2000 р., № 24, ст. 184; 2002 р., № 16, ст 114):
 
5. 1) Статтю 9 викласти у новій редакції:
 
   1) текст статті 9 викласти в такій редакції:
 
6. "1. Спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ є Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Севастополі, які підпорядковуються відповідно Міністру внутрішніх справ України та начальнику Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.
 
-3- Джига М.В.
Частину першу ст. 9 викласти у такій редакції:
1. Спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ України є Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, управління по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, які підпорядковуються відповідно Міністру внутрішніх справ України та начальнику Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю.
Начальники спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі підпорядковуються також начальникам головних управлінь (управлінь) у відповідних регіонах і за посадою є їх першими заступниками.
 
Враховано   "1. Спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ України є Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, управління по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, які підпорядковуються відповідно Міністру внутрішніх справ України та начальнику Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю.
Начальники спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі підпорядковуються також начальникам головних управлінь (управлінь) у відповідних регіонах і за посадою є їх першими заступниками.
 
    -4- Шаров І.Ф.
Першу частину ст. 9 викласти наступним чином:
Підрозділами спеціального призначення по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ є Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві та Севастополі, які підпорядковуються безпосередньо Міністру внутрішніх справ України.
 
Відхилено    
    -5- Бобильов О.Ф.
Частину 1 статті 9 викласти в такій редакції:
1. Спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ є Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, управління, відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі та інших містах, які підпорядковуються відповідно Міністру внутрішніх справ України, начальникам головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України.
 
Відхилено    
    -6- Москаль Г.Г.
Частину 1 статті 9 викласти у такій редакції:
"1. Спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю органів внутрішніх справ є Головне управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, управління по боротьбі з організованою злочинністю головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у Автономній Республіці Крим, у місті Києві, у областях та у місті Севастополі, які підпорядковуються начальникам головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у відповідних регіонах.".
 
Враховано і редакційно уточнено   
7. 2. Відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю у містах (крім Севастополя) створюються в міру необхідності і підпорядковуються управлінням по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях.
 
-7- Забзалюк Р.О.
Частину 2 статті 9 викласти у такій редакції:
2. Відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю у містах (крім Севастополя) створюються в міру необхідності і підпорядковуються управлінням по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, області та м. Києві.
 
Враховано   2. Відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю у містах (крім Севастополя) створюються у разі необхідності і підпорядковуються управлінням по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях та місті Києві.
 
    -8- Бобильов О.Ф.
Частину 2 статі 9 викласти у такій редакції:
2. Відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю у містах (крім Севастополя) створюються в міру необхідності і підпорядковуються управлінням по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, місті Києві.
 
Враховано і редакційно уточнено   
    -9- Москаль Г.Г.
Частину 2 статті 9 викласти у такій редакції:
"2. Відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю у містах (крім Севастополя) створюються в міру необхідності і підпорядковуються управлінням по боротьбі з організованою злочинністю головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у Автономній Республіці Крим та областях.".
 
Враховано і редакційно уточнено   
8. 3. Створення і ліквідація відділів і відділень по боротьбі з організованою злочинністю в містах здійснюється рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Міністра внутрішніх справ України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
-10- Москаль Г.Г.
   
Відхилено   3. Створення і ліквідація відділів і відділень по боротьбі з організованою злочинністю в містах затверджується рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Міністра внутрішніх справ України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
9. 4. Начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України призначається на посаду і звільняється з посади рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Міністра внутрішніх справ України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, і є першим заступником Міністра внутрішніх справ України.
 
-11- Москаль Г.Г.
Абзаци другий – четвертий частини 4 статті 9 із законопроекту виключити, виклавши частину 4 статті 9 у такій редакції:
«4. Начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України призначається на посаду і звільняється з посади рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Міністра внутрішніх справ України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, і є першим заступником Міністра внутрішніх справ України.».
 
Враховано частково   4. Начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України призначається на посаду і звільняється з посади за рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Міністра внутрішніх справ України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, і є першим заступником Міністра внутрішніх справ України.
 
10. Строк повноважень Начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України – п’ять років.
 
-12- Москаль Г.Г.
Абзац 2 частини 4 статті 9 виключити.
 
Враховано      
11. Начальник Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України може бути звільненим з посади лише в разі неналежного виконання обов`язків, неможливості виконувати свої обов`язки за станом здоров`я, набрання чинності обвинувальним вироком суду щодо нього та в інших випадках, передбачених Законом України "Про державну службу".
 
-13- Рябека О.Г.
Абзаци 3, 4 частини 4 статті 9 виключити.
 
Враховано      
12. Припинення повноважень Кабінету Міністрів України, Міністра внутрішніх справ України не можуть бути підставою для звільнення з посади Начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.
 
      
13. 5. Заступники начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України призначаються і звільняються з посади Міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
-14- Забзалюк Р.О.
Частину 5 статті 9 викласти у такій редакції:
5. Заступники начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, начальники управлінь цього Головного управління призначаються на посади і звільняються з посад Міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією.
 
Враховано   5. Заступники начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України, начальники управлінь Головного управління призначаються на посади і звільняються з посад Міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
    -15- Вакарчук С.І.
Частину 5 статті 9 викласти в такій редакції:
5. Начальники управлінь по боротьбі з організованою злочинністю головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі є відповідно першими заступниками начальників головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі, які призначаються і звільняються з цих посад Міністром внутрішніх справ України за поданням відповідно начальників головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за погодженням з начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.
 
Відхилено    
    -16- Москаль Г.Г.
Частину 5 статті 9 викласти у такій редакції:
"5. Начальники управлінь по боротьбі з організованою злочинністю головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у Автономній Республіці Крим, у містах Києві, у областях та у місті Севастополі є першими заступниками начальників головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у відповідних регіонах, які призначаються і звільняються з цих посад Міністром внутрішніх справ України за поданням відповідно начальників головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у цих регіонах за погодженням з начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.".
 
Відхилено    
14. 6. Начальники управлінь по боротьбі з організованою злочинністю Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі є відповідно першими заступниками начальників головних управлінь, управлінь внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, які призначаються і звільняються з цих посад Міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
-17- Джига М.В.
Частину 6 статті 9 викласти у такій редакції:
6. Начальники управлінь по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посаду і звільняються з посад Міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальник слідчого управління Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України за посадою є заступником начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, а начальники слідчих підрозділів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за посадою є заступниками начальників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю у відповідних регіонах.
 
Враховано   6. Начальники управлінь по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посаду і звільняються з посад Міністром внутрішніх справ України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
Начальник слідчого управління Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України за посадою є заступником начальника Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю, а начальники слідчих підрозділів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі — заступниками начальників спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю.
 
    -18- Бобильов О.Ф.
Частину 6 статті 9 викласти в такій редакції:
6. Начальники міських відділів і відділень по боротьбі з організованою злочинністю призначаються на посаду і звільняються з неї начальниками головних управлінь, управлінь Міністерства внутрішніх справ України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, за погодженням з начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.
 
Відхилено    
    -19- Москаль Г.Г.
Частину 6 статті 9 викласти у такій редакції:
"6. Начальники міських відділів і відділень по боротьбі з організованою злочинністю призначаються на посаду і звільняються з неї начальниками головних управлінь (управлінь) Міністерства внутрішніх справ України у Автономній Республіці Крим, областях за погодженням з начальником Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Міністерства внутрішніх справ України.".
 
Відхилено    
15. 7. У структуру спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю входять інформаційно-аналітичні відділи, оперативно-розшукові, а також оперативно-технічні служби, слідчі підрозділи, підрозділи швидкого реагування, внутрішньої безпеки, кадрові та інші служби.
 
-20- Джига М.В.
Частину 7 статті 9 викласти у такій редакції:
7. До структури спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю входять інформаційно-аналітичні, оперативно-розшукові, оперативно-технічні, слідчі підрозділи, підрозділи фінансового, кадрового забезпечення, швидкого реагування, внутрішньої безпеки ат інші служби, необхідні для забезпечення їх діяльності.
Правовий статус слідчих у спеціальних підрозділах визначається кримінально-процесуальним законодавством України.
 
Враховано   7. До структури спеціальних підрозділів по боротьбі з організованою злочинністю належать інформаційно-аналітичні, оперативно-розшукові, оперативно-технічні, слідчі підрозділи, підрозділи фінансового, кадрового забезпечення, швидкого реагування, внутрішньої безпеки та інші служби, необхідні для забезпечення їх діяльності.
Правовий статус слідчих спеціальних підрозділів визначається кримінально-процесуальним законо-давством України.
 
    -21- Бобильов О.Ф.
У частині 7 статті 9 слова "слідчі підрозділи" виключити.
 
Відхилено    
    -22- Москаль Г.Г.
Зміни до частини 7 статті 9 виключити із законопроекту, залишивши його у редакції, що є нині чинною.
 
Відхилено    
16. 8. Головне управління, управління, відділи і відділення по боротьбі з організованою злочинністю є юридичними особами, мають самостійні кошториси, поточні та вкладні (депозитні) рахунки в банках, печатки із зображенням Державного герба України і з своїм найменуванням".
 
-23- Буджерак О.О.
Частину 8 статі 9 викласти у такій редакції:
8. Головне управління, управління по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі є юридичними особами, мають самостійні кошториси, поточні та вкладні (депозитні) рахунки в банках, печатки із зображенням Державного герба України і з своїм найменуванням.
 
Враховано   8. Головне управління, управління по боротьбі з організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі — юридичні особи, які мають самостійні кошториси, поточні та вкладні (депозитні) рахунки в банках, печатки із зображенням Державного Герба України і з своїм найменуванням";
 
17. 2) у частині 6 статті 10 слова "Голови Служби безпеки Республіки Крим" замінити словами "начальника Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим";
 
-24- Кармазін Ю.А.
У частині 1 статті 10 слова "в Республіці Крим" замінити на "в Автономній Республіці Крим".
 
Враховано   2) у статті 10:
а) у пункті 1 слова "в Республіці Крим" замінити словами "в Автономній Республіці Крим";
б) пункти 4–6 викласти в такій редакції:
"4. Начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України призначається на посаду і звільняється з посади Указом Президента України за поданням Голови Служби безпеки України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, і за посадою є першим заступником Голови Служби безпеки України.
Заступники начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, начальники управлінь Головного управління призначаються на посади і звільняються з посад Головою Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
5. Начальники спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посади і звільняються з посад наказом Голови Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією і за посадою є заступниками начальників управлінь Служби безпеки України у відповідних регіонах.
6. Начальники відділів, відділень або груп по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в містах призначаються на посади та звільняються з посад наказом начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління Служби безпеки України в Автономній Республіці Крим, начальника обласного управління Служби безпеки України";
3) у пункті 2 статті 16 слова "У Республіці Крим" замінити словами "В Автономній Республіці Крим";
4) підпункт "г" пункту 1 статті 24 викласти в такій редакції:
"г) дає згоду на створення і ліквідацію спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю органів Міністерства внутрішніх справ України, органів Державної податкової адміністрації України, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України, органів прокуратури України та інших органів і підрозділів, створених для боротьби з корупцією та організованою злочинністю, а також призначення на посади та звільнення з посад керівників спеціальних підрозділів та органів прокуратури з нагляду за виконанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю";
 
    -25- Рябека О.Г.
Частину 4 статті 10 викласти у такій редакції:
4. Начальник Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України призначається на посаду і звільняється з посади Указом Президента України за поданням Голови Служби безпеки України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією і за посадою є першим заступником Голови Служби безпеки України.
Заступники начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, начальники управлінь цього Головного управління призначаються на посади і звільняються з посад Головою Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
Враховано    
    -26- Рябека О.Г.
Частину 5 статті 10 викласти у такій редакції:
5. Начальники спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посади і звільняються з посад наказом Голови Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією і за посадою є заступниками начальників управлінь Служби безпеки України у відповідних регіонах.
 
Враховано    
    -27- Кармазін Ю.А.
Частину 5 статті 10 викласти в такій редакції:
«5. Начальники відділів по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в Автономній Республіці Крим і в областях призначаються на посаду і звільняються з неї наказом Голови Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.».
 
Враховано і редакційно уточнено   
    -28- Кармазін Ю.А.
Частину 6 статті 10 викласти в такій редакції:
"6. Начальники відділів, відділень або груп по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю в містах призначаються на посаду та звільняються з неї наказом Голови Служби безпеки України за поданням начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління Служби безпеки України.".
 
Враховано і редакційно уточнено   
    -29- Кармазін Ю.А.
У частині 2 статті 16 слова "2. У Республіці Крим" замінити на "в Автономній Республіці Крим".
 
Враховано    
    -30- Калєтнік І.Г.
Підпункт "г" частини 1 статті 24 викласти у такій редакції:
г) дає згоду на створення і ліквідацію спеціальних підрозділів по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю органів Міністерства внутрішніх справ України, органів Державної податкової адміністрації України, Служби безпеки України, Військової служби правопорядку у Збройних силах України, органів прокуратури України та інших органів і підрозділів, що створені для боротьби з корупцією та організованою злочинністю, а також призначення на посади та звільнення з посад керівників спеціальних підрозділів та органів прокуратури по нагляду за виконанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю.
 
Враховано    
18. 3) у частині 3 статті 26 після слова "призначаються" перед словом "наказом" додати слова "і звільняються з посади".
2. У Законі України "Про боротьбу з корупцією" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1995, N 34, ст. 266) статтю 16 доповнити частиною другою такого змісту:
"Комітет Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією погоджує призначення та звільнення керівників підрозділів Міністерства внутрішніх справ України, податкової міліції, Служби безпеки України, органів прокуратури України, Військової служби правопорядку у Збройних Силах України та інших органів та підрозділів, що створюються для боротьби з корупцією згідно з чинним законодавством".
 
-31- Кармазін Ю.А.
У частині 2 статті 26 слова "в Республіці Крим" замінити на "в Автономній Республіці Крим".
 
Враховано   5) у статті 26:
а) у пункті 2 слова "в Республіці Крим" замінити словами "в Автономній Республіці Крим";
б) пункт 3 викласти в такій редакції:
"3. Начальник управління по нагляду за виконанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю Генеральної прокуратури України, начальники відділів цього управління, начальники відповідних відділів органів прокуратури в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посади і звільняються з посад наказом Генерального прокурора України за поданням, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією".
2. У Законі України "Про комітети Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 17, ст. 146):
1) статтю 14 доповнити пунктом 10 такого змісту:
"10) погодженні питань, проведенні консультацій щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників відповідних державних органів, створенні і ліквідації спеціальних державних органів, що віднесені до предметів відання комітетів, та здійсненні інших погоджень і консультацій у випадках, передбачених законом";
2) доповнити статтею 33-1 такого змісту:
"Стаття 33-1. Здійснення комітетами передбачених законами погоджень і консультацій
1. Комітети з питань, віднесених до предметів їх відання, здійснюють погодження і консультації щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників відповідних державних органів, що віднесені до предметів відання комітетів, та здійснюють інші погодження і консультації у випадках, передбачених законами.
Процедура погодження і консультацій визначається спільним рішенням комітету і відповідного державного органу".
 
    -32- Буджерак О.О.
Частину 3 статті 26 викласти у такій редакції:
3. Начальник управління по нагляду за виконанням законів спеціальними підрозділами по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України, начальники відділів цього управління, начальники відповідних відділів органів прокуратури в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі призначаються на посаду і звільняються з посади наказом Генерального прокурора України за поданням, погодженим з Комітетом Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією.
 
Враховано    
    -33- Кармазін Ю.А.
У частині 3 статті 26 слова "2. У Республіці Крим" замінити на "в Автономній Республіці Крим"
 
Враховано    
    -34- Бобильов О.Ф.
Пункт 2 розділу 1 законопроекту виключити.
 
Враховано. Відхилено у зв’язку з прийняттям ВРУ 11.06.2009 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»   
    -35- Москаль Г.Г.
Стосовно змін і доповнень до Закону України "Про боротьбу з корупцією" до пункту 2 розділу 1 законопроекту):
Пункт 2 розділу 1 виключити.
 
Враховано. Відхилено у зв’язку з прийняттям ВРУ 11.06.2009 Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції»   
    -36- Міщенко С.Г.
Є необхідність більш чіткого регламентування контрольних функцій комітету.
У зв’язку з цим пропонуємо доповнити розділ 1 законопроекту новим пунктом 3, виклавши його в такій редакції:
3. У Законі України "Про комітети Верховної Ради України" (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 19, ст. 134):
Статтю 14 Закону доповнити новим пунктом 10 такого змісту:
10) "погодженні на створення і ліквідацію спеціальних державних органів, призначення та звільнення посадових осіб, відповідно до законів України".
 
Враховано і редакційно уточнено   
    -37- Калєтнік І.Г.
Доповнити статтю 14 Закону України "Про комітети Верховної Ради України" новим пунктом 10 такого змісту:
10) погодження питань, проведення консультацій щодо призначення та звільнення з посад керівників відповідних державних органів, створення і ліквідацію спеціальних державних органів, що пов’язані з предметами відання комітетів, а також здійсненні інших погоджень/консультацій у випадках, передбачених законом.
 
Враховано    
    -38- Міщенко С.Г.
Доповнити Закон України "Про комітети Верховної Ради України" новою статтею 33-1 такого змісту:
Стаття 33-1. Розгляд профільним комітетом Верховної Ради України питань щодо надання погодження на створення і ліквідацію спеціальних державних органів, призначення та звільнення окремих посадових осіб.
Комітет Верховної Ради України, відповідно до предметів його відання, на своєму засіданні розглядає подання уповноважених державних органів, їх посадових осіб щодо надання погодження на створення і ліквідацію спеціальних державних органів, призначення та звільнення посадових осіб, згідно законів України".
 
Враховано і редакційно уточнено   
    -39- Калєтнік І.Г.
Доповнити Закон України "Про комітети Верховної Ради України" новою статтею 33-1 такого змісту:
Стаття 33-1. Здійснення комітетами передбачених законами погоджень і консультацій
1. Комітети з питань, віднесених до предметів їх відання, здійснюють погодження/консультації щодо призначення на посади та звільнення з посад керівників відповідних державних органів, що пов’язані з предметами відання комітетів, а також здійснюють інші погодження/консультації у випадках, передбачених законами.
Процедура погодження/консультацій визначається рішенням комітету і відповідного державного органу.
 
Враховано    
19. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
20. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
-40- Бобильов О.Ф.
Доповнити розділ ІІ "Прикінцеві положення" пунктом такого змісту:
2. Унести до статті 112 Кримінально-процесуального Кодексу України (Відомості Верховної Ради Української РСР, 1961, № 2, ст.15) такі зміни:
1) у частині першій цифри "364, 365, 366, 367, 368, 369, 370," - виключити;
 
Відхилено   1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
    -41- Бобильов О.Ф.
2) у частині третій цифри "201", "305", "332" - виключити;
 
Відхилено    
    -42- Бобильов О.Ф.
3) частину п’яту викласти в такій редакції:
"У справах про злочини, передбачені статтями 191, 201, 210, 211, 255, 256, 257, 305, 332, 364, 365, 366, 367, 368, 369, 370 Кримінального кодексу України досудове слідство проводиться тим органом, який порушив кримінальну справу".
 
Відхилено    
21. 2. До приведення законів та інших нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.
 
   2. До приведення законів та інших нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються у частині, що не суперечить цьому Закону.
 
22. 3. Кабінету Міністрів України протягом одного місяця з дня набрання чинності цим Законом:
 
   3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
23. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
24. забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.