Кількість абзаців - 7 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення доповнень до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту"
 
   Про внесення зміни до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту"
 
3. Верховна Рада України постановляє:
І. Частину другу статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 39, ст.488) після абзацу п’ятого доповнити новим абзацом такого змісту:
 
   Верховна Рада України постановляє:
1. Частину другу статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 39, ст. 488; 2009 р., № 15, ст. 188) після абзацу п’ятого доповнити новим абзацом такого змісту:
 
4. "здійснює державний нагляд за безпечним веденням робіт під час несення служби особами рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, порядок здійснення якого визначається Кабінетом Міністрів України".
У зв’язку з цим абзаци шостий – п’ятнадцятий вважати відповідно абзацами сьомим – шістнадцятим.
 
-1- Кальченко В.М.
Частину другу статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту" доповнити новим абзацом такого змісту:
"здійснює відповідно до законодавства державний нагляд за безпечним веденням робіт особами рядового і начальницького складу, які проходять службу в органах та підрозділах цивільного захисту".
 
Враховано   "здійснює відповідно до законодавства державний нагляд за безпечним веденням робіт особами рядового і начальницького складу, які проходять службу в органах і підрозділах цивільного захисту".
У зв’язку з цим абзаци шостий – п’ятнадцятий вважати відповідно абзацами сьомим – шістнадцятим.
 
5. ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
   2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
6. 2. Кабінету Міністрів України у двомісячний термін після прийняття цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

-2- Скубенко В.П.
У розділ ІІ пункт 2 виключити
 
Враховано  
    -3- Кармазін Ю.А.
Додати до Розділу ІІ "Прикінцеві положення" новий пункт 2 такого змісту:
"2. Доручити Кабінету Міністрів України, і Комітетам Верховної Ради України, у рамках здійснюваного ними контролю виконання та аналізу практики застосування прийнятих законів здійснити моніторинг первинних актів чинного законодавства відповідно до предмету відання комітетів Верховної Ради України". Це доцільно, з метою вилучення з масиву чинного законодавства дублікатів і повторів чинного законодавства та початку здійснення реальної систематизації законодавства. Змінити нумерацію наступної частини Розділу.
 
Відхилено    
    -4- Кармазін Ю.А.
Підтримуючи ідею проекту Закону про внесення змін до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту (щодо державного нагляду за безпечним веденням робіт) №2102, прийнятого в першому читанні та необхідність зменшення кількості законів про внесення змін до одного і того ж акту, або з одного і того ж питання, пропоную об’єднати під час 2 читання тексти проектів №2637 та №2102 про внесення змін до статті 28 Закону України "Про правові засади цивільного захисту (щодо державного нагляду за безпечним веденням робіт), прийнятого в першому читанні.
 
Відхилено