Кількість абзаців - 29 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України щодо експлуатаційних дозволів (Повторне друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон УкраЇни
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до деяких законів України
 
   Про внесення змін до деяких законів України
 
3. щодо видачі експлуатаційних дозволів
 
   щодо видачі експлуатаційних дозволів
 
4. __________________________________________
 
   __________________________________________
 
5. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
6. 1. Внести зміни до таких законів України:
 
   І. Внести зміни до таких законів України:
 
7. 1) частину першу статті 4 Закону України "Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 15, ст. 107) викласти в такій редакції:
 
   1. Частину першу статті 4 Закону України "Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 15, ст. 107) викласти в такій редакції:
 
8. "Переробку продуктів лову мають право здійснювати суб’єкти господарювання за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з переробки таких продуктів, що видається головним державним санітарним лікарем або головним державним інспектором ветеринарної медицини у встановленому законодавством порядку.";
 
-1- Кармазін Ю.А.
Абзац другий підпункту 1 викласти в такій редакції:
"Переробку продуктів лову мають право здійснювати суб’єкти господарювання за наявності в них дозволу на цей вид діяльності, який видається органами державної санітарно-епідеміологічної служби та державною службою ветеринарної медицини у встановленому законом порядку"
 
Враховано редакційно   "Переробку продуктів лову мають право здійснювати суб’єкти господарювання за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з переробки таких продуктів, що видається відповідним головним державним інспектором ветеринарної медицини або відповідним головним державним санітарним лікарем у встановленому законодавством порядку".
 
    -2- Литвин Ю.О.
В абзаці другому підпункту 1слова "головним державним санітарним лікарем або" виключити
 
Відхилено    
    -3- Ляпіна К.М.
Абзац другий підпункту 1 викласти в такій редакції:
"Переробку продуктів лову мають право здійснювати суб’єкти господарювання за наявності експлуатаційного дозволу на потужності (об’єкти) з переробки таких продуктів, що видається відповідним головним державним інспектором ветеринарної медицини або відповідним головним державним санітарним лікарем у встановленому законодавством порядку"
 
Враховано    
9. 2) частину першу статті 9 Закону України "Про молоко та молочні продукти" (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 47, ст. 513) викласти в такій редакції:
 
-4- Ляпіна К.М.
Підпункт другий вилучити
 
Враховано (врегульовано Законом України від 15.04.2010 № 2132-VІ)     
10. "Виробництво молока, молочної сировини здійснюється за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об'єктів) з їх виробництва, що видається головним державним інспектором ветеринарної медицини, а молочних продуктів — за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з їх виробництва, що видається головним державним санітарним лікарем. Експлуатаційний дозвіл видається у встановленому законодавством порядку.";
 
-5- Кармазін Ю.А.
Абзац другий підпункту 2 викласти в такій редакції:
"Виробництво молока здійснюється за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з їхнього виробництва, що видається відповідним головним державним інспектором ветеринарної медицини, а упаковка молока, виробництво молочної сировини та молочних продуктів – за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з їхнього виробництва, що видається відповідним головним державним санітарним лікарем. Експлуатаційний дозвіл видається у встановленому законодавством порядку"
 
Відхилено      
    -6- Литвин Ю.О.
Абзац другий підпункту 2 викласти в такій редакції:
"Виробництво молока, молочної сировини, молочних продуктів (крім харчових продуктів для спеціального дієтичного споживання (використання) у тому числі продукти для дитячого харчування) здійснюється за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з їх виробництва, що видається головним державним інспектором ветеринарної медицини, а спеціалізоване виробництво молочних продуктів для дитячого харчування (в разі, якщо це основний вид діяльності підприємства) – за наявності експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з їх виробництва, що видається головним державним санітарним лікарем. Експлуатаційний дозвіл видається у встановленому законодавством порядку"
 
Відхилено    
11. 3) у Законі України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 50, ст. 533):
 
   2 У Законі України "Про безпечність та якість харчових продуктів" (Відомості Верховної Ради України, 2005 р., № 50, ст. 533):
 
12. у пункті 6 частини другої статті 10 слово "скасовувати" замінити словом "анулювати";
 
-7- Кармазін Ю.А.
Абзац другий підпункту 3 викласти в такій редакції:
"6) видавати, призупиняти дію та анулювати дозволи на експлуатацію потужностей (об’єкти) з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі"
 
Враховано частково   1) у пункті 6 частини другої статті 10 слово "скасовувати" замінити словом "анульовувати";
 
    -8- Кармазін Ю.А.
Доповнити законопроект новим підпунктом такого змісту:
"назву статті 22 викласти в такій редакції:
"Стаття 22. Дозвіл на експлуатацію потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів"
 
Відхилено    
13. у статті 22:
 
   2) у статті 22:
 
14. у частині четвертій слова "скасування та поновлення, а також оплати за отримання" замінити словами "анулювання та поновлення, а також розмір плати за отримання та поновлення";
 
-9- Кармазін Ю.А.
Абзац четвертий підпункту 3 викласти в такій редакції:
«4. Форма та умови дозволу на експлуатацію, порядок його отримання, призупинення, анулювання та поновлення, а також розмір плати за отримання та поновлення експлуатаційного дозволу встановлюється Кабінетом Міністрів України на підставі спільного подання центральних органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я та з питань аграрної політики»
 
Враховано частково   у частині четвертій слова "скасування та поновлення, а також оплати за отримання" замінити словами "анулювання та поновлення, а також розмір плати за видачу та поновлення";
 
    -10- Ляпіна К.М.
В абзаці четвертому підпункту 3 слово
"отримання" замінити словом "видачу"
 
Враховано    
15. доповнити статтю частинами такого змісту:
 
   доповнити частинами п’ятою – восьмою такого змісту:
 
16. "5. Рішення про видачу або відмову у видачі експлуатаційного дозволу приймається протягом 30 робочих днів після надходження документів на розгляд державної санітарно-епідеміологічної служби або державної ветеринарної служби.
 
-11- Терещук С.М.
Частину 5 статті 22 після слова "документів" доповнити словами "на отримання експлуатаційного дозволу на виробництво продуктів харчування" і далі за текстом
 
Враховано   "5. Рішення про видачу або відмову у видачі експлуатаційного дозволу приймається протягом 30 робочих днів з дня надходження документів для видачі експлуатаційного дозволу на виробництво та/або обіг харчових продуктів на розгляд державної санітарно-епідеміологічної служби.
Рішення про видачу або відмову у видачі експлуатаційного дозволу приймається протягом 30 робочих днів з дня надходження документів для видачі експлуатаційного дозволу на виробництво харчових продуктів на розгляд державної ветеринарної служби.
 
17. 6. Підставою для відмови у видачі експлуатаційного дозволу операторові потужності (об’єкта), що провадить діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, є:
 
   6. Підставою для відмови у видачі експлуатаційного дозволу операторові потужності (об’єкта), що провадить діяльність з виробництва та/або обігу харчових продуктів, підконтрольних санітарній службі, є:
 
18. 1) зареєстровані протягом останніх шести місяців випадки харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій або інших захворювань, де фактором передачі, доведеним в установленому законодавством порядку, були харчові продукти, що вироблені на потужності (об’єкті), заявленій для отримання експлуатаційного дозволу;
 
-12- Терещук С.М.
В пункті один частини 6-тої статті 22 вираз "останніх шести місяців" замінити на "останніх дев’яти місяців"
 
Відхилено   1) зареєстровані протягом останніх шести місяців випадки харчових отруєнь, гострих кишкових інфекцій або інших захворювань, де фактором передачі, доведеним у встановленому законодавством порядку, були харчові продукти, вироблені на потужності (об’єкті), заявленій для видачі експлуатаційного дозволу;
 
19. 2) зареєстровані факти виявлення небезпечної чи непридатної до споживання продукції, що вироблена на потужності (об’єкті), заявленій для отримання експлуатаційного дозволу;
 
   2) зареєстровані факти виявлення небезпечної чи непридатної до споживання продукції, виробленої на потужності (об’єкті), заявленій для видачі експлуатаційного дозволу;
 
20. 3) відмова оператора потужності (об’єкта) у проведенні інспекції, невиконання ним приписів, розпоряджень, виданих за результатами проведення органом державного нагляду (контролю) планових та позапланових заходів.
 
   3) відмова оператора потужності (об’єкта) у проведенні інспекції, невиконання ним приписів, розпоряджень, виданих за результатами проведення органом державного нагляду (контролю) планових та позапланових заходів.
 
21. 7. Підставою для відмови у видачі експлуатаційного дозволу операторові потужності (об’єкта), що провадить діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та операторові агропродовольчого ринку є:
 
-13- Литвин Ю.О.
Пункт сьомий частини 6-тої статті 22 викласти в такій редакції:
"Підставою для відмови у видачі експлуатаційного дозволу операторові потужності (об’єкта), що проводить діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та операторові агропродовольчого ринку, крім підстав, визначених у п. 6 даної статті також є:
1) запровадження карантинних обмежень та/або карантину у зв’язку з виникненням інфекційних захворювань, у тому числі спільних для тварин та людей;
2) не створення оператором агроподовольчого ринку умов для незалежної роботи державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи – не виділення у користування службових приміщень, об лаштованих опаленням, освітленням, вентиляцією, водопроводом з гарячою і холодною водою, каналізацією"
 
Враховано   7. Підставою для відмови у видачі експлуатаційного дозволу операторові потужності (об’єкта), що провадить діяльність з виробництва харчових продуктів, підконтрольних ветеринарній службі, та операторові агропродовольчого ринку, крім підстав, визначених у частині шостій цієї статті, також є:
 
22. 1) запровадження карантинно-обмежувальних заходів або карантину у зв’язку з виникненням інфекційних захворювань, зокрема спільних для тварин та людей;
 
   1) запровадження карантинних обмежень та/або карантину у зв’язку з виникненням інфекційних захворювань, у тому числі спільних для тварин та людей;
 
23. 2) відмова оператора потужності (об’єкта), оператора агропродовольчого ринку від проведення інспекції;
 
      
24. 3) невиконання оператором потужності (об’єкта) приписів, розпоряджень, виданих за результатами планових та позапланових заходів, проведених органом державного ветеринарно-санітарного нагляду;
 
      
25. 4) нестворення оператором агропродовольчого ринку умов для належної роботи державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи — невиділення у користування службових приміщень, облаштованих опаленням, освітленням, вентиляцією, водопроводом з гарячою і холодною водою, каналізацією та обладнанням.
 
-14- Ляпіна К.М.
У підпункті 4 пункту 7 слова "та обладнання" виключити
 
Враховано   2) не створення адміністрацією (власником) агропродовольчого ринку умов для належної роботи державної лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи — не виділення у користування службових приміщень, облаштованих опаленням, освітленням, вентиляцією, водопроводом з гарячою і холодною водою, каналізацією.
 
26. 8. Кошти, що надходять від видачі та поновлення експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів, зараховуються до Державного бюджету України";
 
-15- Ляпіна К.М.
Пункт 8 викласти в такій редакції:
"Плата за видачу та поновлення експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів, зараховується до Державного бюджету України".
 
Враховано   8. Плата за видачу та поновлення експлуатаційного дозволу для потужностей (об’єктів) з виробництва, переробки або реалізації харчових продуктів, зараховується до Державного бюджету України";
 
27. у назві та тексті статті 23 слово "скасування" в усіх відмінках замінити словом "анулювання" у відповідному відмінку.
 
-16- Кармазін Ю.А.
В тексті законопроекту слова "експлуатаційний дозвіл на потужності (об’єкти)" замінити словами "дозвіл на експлуатацію потужностей (об’єктів)" у відповідному відмінку
 
Відхилено   3) у назві та тексті статті 23 слова "скасування" та "скасований" замінити відповідно словами "анулювання" та "анульований".
 
28. 2. Цей Закон набирає чинності через тридцять днів з дня його опублікування.

-17- Ляпіна К.М.
Частину другу законопроекту викласти в такій редакції:
"Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності через два місяці з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом і ввести їх у дію одночасно з введенням у дію цього Закону"
 
Враховано редакційно   ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності через тридцять днів з дня його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня опублікування цього Закону:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом.