Кількість абзаців - 6 Таблиця поправок


Про внесення зміни до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
Закон України
 
   Проект
ЗАКОН УКРАЇНИ
 
1. Про внесення зміни до Закону України «Про Кабінет Міністрів України»
 
-1- Кармазін Ю.А.
Змінити назву законопроекту на
"Про внесення зміни до Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (щодо розповсюдження пільг з пенсійного забезпечення нам членів колишніх Ради Міністрів Української РСР, Кабінету Міністрів Української РСР, Кабінету Міністрів України, яким пенсію призначено до набрання чинності цим Законом)",
оскільки суть законопроекту не в зміні номеру статті, а в збільшенні витрат коштів платників податків на утримання осіб, які довели до розвалу колишнього СРСР та продовжувати розвалювати економіку вже незалежної України.
 
Відхилено   Про внесення зміни до Закону України "Про Кабінет Міністрів України"
 
2. Верховна Рада України
постановляє:
 
   Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
 
3. І. У пункті 2 розділу ХІ Прикінцеві положення Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (Офіційний вісник Президента України, 2008 р., № 17, ст. 557) цифри "59" замінити цифрами "60".
 
-2- Кармазін Ю.А.
У пункті 2 розділу ХІ Прикінцеві положення Закону України "Про Кабінет Міністрів України" цифри "59" замінити цифрами "60", виклавши пункт 2 в такій редакції:
"2. Дія статті 59 цього Закону поширюється також на пенсіонерів з числа членів колишніх Ради Міністрів Української РСР, Кабінету Міністрів Української РСР, Кабінету Міністрів України, яким пенсію призначено до набрання чинності цим Законом".
На сьогодні стаття 59 "Гарантії трудових прав членів Кабінету Міністрів України" визначає, що "Час роботи на посаді члена Кабінету Міністрів України зараховується до стажу державної служби, загального і безперервного стажу роботи, стажу роботи (служби) за спеціальністю, стажу роботи, який дає право на встановлення процентних надбавок до заробітної плати та одержання одноразової винагороди за вислугу років (за стаж роботи за спеціальністю на даному підприємстві), процентної надбавки за вислугу років, виплату винагороди за підсумками роботи".
Чинним Законом України "Про державну службу" визначено, що пенсійне забезпечення державних службовців, як4ими визначаються і члени колишніх Ради Міністрів Української РСР, Кабінету Міністрів Української РСР (за умови 20 річного стажу перебування на державній службі), здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про державну службу".
Якщо член колишніх КМУ і РМ УРСР немає 20-річного стажу перебування на державній службі, то він не буде мати пенсійного забезпечення в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про державну службу". Але це стандартні умови для всіх, хто працював в органах державної влади. Тому запропонована заміна статті 59 на статтю 60 є недоцільною.
Крім того, у випадках розповсюдження на вищенаведених осіб вимог статті 60 про те, що пенсійне забезпечення колишніх членів Кабінету Міністрів України здійснюється в порядку та на умовах, визначених Законом України "Про державну службу", це призведе до невиправданого збільшення витрат коштів українських платників податків на осіб, які не працювали в Незалежній Україні.
До того ж, до цього проекту не додані розрахунки цих витрат, як того вимагає частина 2 статті 27 Бюджетного кодексу України та частина 3 статті 91 Регламенту Верховної Ради України, якою передбачено, що у разі внесення законопроекту, реалізація якого впливає на видаткову та/або доходну частину державного чи місцевого бюджетів, до нього додаються фінансово-економічне обґрунтування (розрахунок витрат) та пропозиція щодо покриття цих витрат.
 
Відхилено   1. У пункті 2 розділу ХІ "Прикінцеві положення" Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (Відомості Верховної Ради України, 2008 р., № 25, ст. 241) цифри "59" замінити цифрами "60".
 
4. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
   2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
5. Голова Верховної Ради
України В.ЛИТВИН

   Голова Верховної Ради
України В.ЛИТВИН