Кількість абзаців - 19 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових і службових відносин та усунення прогалин в законодавстві, яким регулюється сфера державної таємниці (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо врегулювання трудових і службових правовідносин та усунення правових прогалин в законодавстві, яким регулюється сфера державної таємниці)
 
   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин у разі відмови у наданні допуску до державної таємниці
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. Пункт 2 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради, 1971 р., № 50, ст. 375) після слів «в разі» доповнити словами «відмови у наданні допуску до державної таємниці або «.
 
5. 1. У Законі України «Про державну таємницю» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 49, ст. 428; 2004 р, № 23, ст. 320; 2008 р., № 27-28, ст. 252;) такі зміни:
 
   2. 1. У Законі України «Про державну таємницю» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 49, ст. 428; 2004 р, № 23, ст. 320; 2008 р., № 27-28, ст. 252):
 
6. 1) у частині п’ятій статті 22 слова «допуск може надаватися» замінити словами «документи про надання допуску до державної таємниці можуть оформлятися»;
 
   1) у частині п’ятій статті 22 слова «допуск може надаватися» замінити словами «документи про надання допуску до державної таємниці можуть оформлятися»;
 
7. 2) статтю 23 доповнити новою частиною третьою такого змісту:
 
   2) статтю 23 доповнити частиною третьою такого змісту:
 
8. «Громадянина, якому відмовлено у допуску до державної таємниці, якщо виконання трудових чи службових обов’язків вимагає доступу до державної таємниці, а переміщення на інше робоче місце чи іншу посаду неможливе, може бути в передбаченому законодавством порядку переведено на іншу роботу або службу, не пов’язану з державною таємницею, чи звільнено»;
 
   «Громадянина, якому відмовлено у допуску до державної таємниці, якщо виконання трудових чи службових обов’язків вимагає доступу до державної таємниці, а переміщення на інше робоче місце чи іншу посаду неможливе, може бути в передбаченому законодавством порядку переведено на іншу роботу або службу, не пов’язану з державною таємницею, чи звільнено»;
 
9. 3) у статті 24:
 
   3) у статті 24:
 
10. у частині першій слово «місячний» замінити словом «двомісячний»;
 
-1- Кармазін Ю.А.
Частину 1 статті 24 Закону України «Про державну таємницю» викласти в такій редакції:
«Перевірка громадян у зв’язку з їхнім допуском до державної таємниці здійснюється органами Служби безпеки України в місячний строк у порядку, встановленому цим Законом і Законом України «Про оперативно-розшукову діяльність», оскільки недоцільно збільшувати строк перевірки громадян. Тим більше, що потреба в допуску до державної таємниці, і кількість таких громадян, з кожним роком зменшується, одночаснозі зменшенням обсягу повноважень та об’єктів, що знаходяться у власності держави, з одночасним розвитком інформаційних технологій. До того ж, подібне збільшення строку перевірки призведе до збільшення чисельності апарату органу, що здійснює таку перевірку.
 
Відхилено   у частині першій слово «місячний» замінити словом «двомісячний»;
 
11. частину третю після слів «що оформляє» доповнити словами «документи на».
 
   частину третю після слів «що оформляє» доповнити словами «документи на».
 
12. 2. Пункт 1) частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради, 1971 р., № 50, ст. 375; 2004 р., № 32, ст. 394) після слів «в разі» доповнити словами «відмови у наданні допуску до державної таємниці або «.
 
-2- Чуднов В.М.
У пункті 2 цифру «1)» замінити цифрою «2)», тим самим усувається технічна помилка.
 
Враховано      
13. ІІ . Прикінцеві положення
 
   ІІ . Прикінцеві положення
 
14. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, але не раніше набрання чинності Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну таємницю» від 6 липня 2010 року № 2432-VІ.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
15. 2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
16. забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;
 
   подати до Верховної Ради України пропозиції щодо внесення змін до законів України, що випливають з цього Закону;
 
17. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
18. забезпечити приведення у відповідність із цим Законом нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади.

   забезпечити перегляд і скасування міністерствами та іншими центральними і місцевими органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів, що суперечать цьому Закону.