Кількість абзаців - 6 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення " (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект (08.09.2000р.) Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення"      Закон України "Про внесення зміни до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення"  
1. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :  
2. 1. Внести зміни і доповнення до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення", виклавши статтю 4 в такій редакції : Закон України "Про індексацію грошових доходів населення"      1.Статтю 4 Закону України "Про індексацію грошових доходів населення" (Відомості Верховної Ради України, 1998р., №2, ст.2), викласти в такій редакції :  
3. Стаття 4. Підстави для проведення індексації.      "Стаття 4. Підстави для проведення індексації.  
4. Обчислення індексу споживчих цін для індексації грошових доходів громадян починається з 1 січня 1997 року.      Обчислення індексу споживчих цін для індексації грошових доходів громадян починається з 1 січня 1997 року.  
5. Обчислення індексу споживчих цін для здійснення подальшої індексації грошових доходів громадян починається за наступним місяцем, до якого була проведена індексація на рівень індексу споживчих цін.   -1- Сергієнко О.І.
В статті 4 другий абзац викласти в наступній редакції : "Обчислення індексу споживчих цін починається за місяцем, в якому він перевищив 105 відсотків. Проведення індексації грошових доходів населення проводиться в разі відповідного перевищення величини індексу споживчих цін, з місяця цього перевищення".  
Відхилено   Обчислення індексу споживчих цін для здійснення подальшої індексації грошових доходів громадян починається за наступним місяцем, до якого була проведена індексація на рівень індексу споживчих цін". 2.Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2002 року.  
    -2- Левченко А.І. (реєстр. картка № 267)
Доповнити Закон пунктом 2 такого змісту : "Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2002 року".  
Враховано