Кількість абзаців - 20 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до деяких законів України з питань бухгалтерського обліку
 
-1- Белоусова І.А.
Назву законопроекту викласти в такій редакції: «Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».
 
Враховано   Про внесення змін до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести зміни до таких законів України:
1. У Законі України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 40, ст. 365; 2006 р., № 26, ст. 210; 2010 р., № 48, ст. 564, із змінами, внесеними Законом України від 2 грудня 2010 року № 2756-VІ):
 
-2- Белоусова І.А.
Преамбулу законопроекту викласти в такій редакції: «1. Внести зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 40, ст. 365; 2006 р., № 26, ст. 210; 2010 р., № 48, ст. 564, із змінами, внесеними Законом України від 2 грудня 2010 року № 2756-VІ): «
 
Враховано   1.Внести зміни до Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 40, ст. 365; 2006 р., № 26, ст. 210; 2010 р., № 48, ст. 564, із змінами, внесеними Законом України від 2 грудня 2010 року № 2756-VІ):
 
5. 1) статтю 1 доповнити абзацом такого змісту:
 
   1) статтю 1 доповнити абзацом такого змісту:
 
6. «міжнародні стандарти фінансової звітності (далі — міжнародні стандарти) — прийняті Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку документи, якими визначено порядок складення фінансової звітності.»;
 
   «міжнародні стандарти фінансової звітності (далі — міжнародні стандарти) — прийняті Радою з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку документи, якими визначено порядок складення фінансової звітності.»;
 
7. 2) абзац другий частини п’ятої статті 8 викласти в такій редакції:
 
   2) абзац другий частини п’ятої статті 8 викласти в такій редакції:
 
8. «визначає за погодженням з власником (власниками) або уповноваженим ним органом (посадовою особою) відповідно до установчих документів облікову політику підприємства;»;
 
   «визначає за погодженням з власником (власниками) або уповноваженим ним органом (посадовою особою) відповідно до установчих документів облікову політику підприємства;»;
 
9. 3) доповнити Закон статтею 12-1 такого змісту:
 
   3) доповнити Закон статтею 12-1 такого змісту:
 
10. «Стаття 12-1. Застосування міжнародних стандартів
 
   «Стаття 12-1. Застосування міжнародних стандартів
 
11. 1. Для складення фінансової звітності застосовуються міжнародні стандарти, якщо вони не суперечать цьому Закону та офіційно оприлюднені на веб-сайті Міністерства фінансів України.
 
-3- Кармазін Ю.А.
частину першу статті 12-1 доповнити новим речення наступного змісту:
«Міністерство фінансів України оприлюднює на своєму веб-сайті лише узгоджені відповідно до частини другої статті 6 цього Закону вимоги щодо ведення бухгалтерського обліку та складення фінансової звітності.»
 
Відхилено   1. Для складення фінансової звітності застосовуються міжнародні стандарти, якщо вони не суперечать цьому Закону та офіційно оприлюднені на веб-сайті Міністерства фінансів України.
 
12. 2. Публічні акціонерні товариства, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами.
 
-4- Кармазін Ю.А.
у частині другій статті 12-1 слово: «банки» виключити;
 
Відхилено   2. Публічні акціонерні товариства, банки, страховики, а також підприємства, які провадять господарську діяльність за видами, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами.
 
    -5- Кармазін Ю.А.
після частини другої статті 12-1 доповнити новою частиною третьою наступного змісту:
«3. Банки складають фінансову звітність та консолідовану фінансову звітність за міжнародними стандартами та у відповідності до вимог частини третьої статті 6 цього Закону.»;
у зв’язку з цим частини третю, четверту і п’яту вважати відповідно частинами четвертою, п’ятою та шостою статті 12-1.
 
Відхилено    
13. 3. Підприємства, крім тих, що зазначені в частині другій цієї статті, самостійно визначають доцільність застосування міжнародних стандартів для складення фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності.
 
   3. Підприємства, крім тих, що зазначені в частині другій цієї статті, самостійно визначають доцільність застосування міжнародних стандартів для складення фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності.
 
14. 4. Підприємства інформують у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики про складення ними фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами.
 
   4. Підприємства інформують у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади у галузі статистики про складення ними фінансової звітності та консолідованої фінансової звітності за міжнародними стандартами.
 
15. 5. Фінансова звітність та консолідована фінансова звітність, складені за міжнародними стандартами, подаються у порядку, визначеному цим Законом.»;
 
   5. Фінансова звітність та консолідована фінансова звітність, складені за міжнародними стандартами, подаються у порядку, визначеному цим Законом.»;
 
16. 4) частину четверту статті 14 викласти в такій редакції:
 
   4) частину четверту статті 14 викласти в такій редакції:
 
17. «4. Публічні акціонерні товариства, підприємства — емітенти іпотечних облігацій, іпотечних сертифікатів, облігацій підприємств і сертифікатів фондів операцій з нерухомістю, а також професійні учасники фондового ринку, банки, страховики та інші фінансові установи зобов’язані не пізніше ніж до 30 квітня року, що настає за звітним періодом, оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським висновком шляхом розміщення на власній веб-сторінці з опублікуванням у періодичних або неперіодичних виданнях.».
 
   «4. Публічні акціонерні товариства, підприємства — емітенти іпотечних облігацій, іпотечних сертифікатів, облігацій підприємств і сертифікатів фондів операцій з нерухомістю, а також професійні учасники фондового ринку, банки, страховики та інші фінансові установи зобов’язані не пізніше ніж до 30 квітня року, що настає за звітним періодом, оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським висновком шляхом розміщення на власній веб-сторінці з опублікуванням у періодичних або неперіодичних виданнях.».
 
18. 2. У частині другій статті 70 Закону України «Про банки і банківську діяльність» (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 5—6, ст. 30) цифру і слово «1 червня» замінити цифрами і словом «30 квітня».
 
-6- Белоусова І.А.
Частину другу законопроекту виключити.
 
Враховано      
19. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім підпунктів 3 і 4 пункту 1 та пункту 2 цього Закону, що набирають чинності з 1 січня 2012 року.

-7- Белоусова І.А.
Прикінцеві положення законопроекту викласти в такій редакції: «2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім підпунктів 3 і 4 цього Закону, що набирають чинності з 1 січня 2012 року.»
 
Враховано   2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, крім підпунктів 3 і 4 цього Закону, що набирають чинності з 1 січня 2012 року.