Кількість абзаців - 25 Таблиця поправок


Про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України народний депутат України Бродський М.Ю.Комітет з питань правової реформиДруге читанняПроект  
1. Закон України      Закон України  
2. Про внесення змін і доповнень до Кримінально-процесуального кодексу України   -1- Крючков Г.К. (реєстр. картка № 241)
З назви законопроекту вилучити слова "і доповнень".  
Враховано   Про внесення змін до Кримінально-процесуального кодексу України  
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:      Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
4. I. Внести до Кримінально-процесуального кодексу України такі зміни та доповнення:      I. Внести до Кримінально-процесуального кодексу України такі зміни:  
5. 1. Частину п'яту статті 49 викласти в такій редакції:   -2- Крючков Г.К. (реєстр. картка № 241)
Зміну частини п'ятої ст.49 вважаємо неприйнятною.  
Враховано    
6. "Потерпілими від злочину визнаються близькі родичі особи, смерть якої сталася внаслідок злочину".       
7. 2. В частині другій статті 140 перше речення викласти в такій редакції:      1. Перше речення частини другої статті 140 викласти в такій редакції:  
8. "Слідчий, упевнившись в особі обвинуваченого, оголошує йому постанову про притягнення як обвинуваченого, роз'яснює суть пред'явленого обвинувачення та вручає копію постанови про притягнення як обвинуваченого".   -3- Ковалко М.П. (в.о. № 65)
Доповнення до ст.140 доцільно викласти у вигляді частини четвертої статті такого змісту: "Копія постанови про притягнення як обвинуваченого після його підпису вручається слідчим обвинуваченому з відміткою на протоколі."  
Враховано частково   "Слідчий, упевнившись в особі обвинуваченого, оголошує йому постанову про притягнення як обвинуваченого, роз'яснює суть пред'явленого обвинувачення та вручає копію постанови про притягнення як обвинуваченого під розписку на протоколі допиту обвинуваченого".  
9. 3. Доповнити частину шосту статті 143, частину четверту статті 167, а також частину другу статті 171 реченням такого змісту:      2. Частину шосту статті 143, частину четверту статті 167, а також частину другу статті 171 доповнити реченням такого змісту:  
10. "Забороняється ставити запитання, у формулюванні яких міститься відповідь, частина відповіді або підказка до неї (навідні запитання)".      "Забороняється ставити запитання, у формулюванні яких міститься відповідь, частина відповіді або підказка до неї (навідні запитання)".  
11. 4. Частину третю статті 214 викласти в такій редакції:      3. Частину третю статті 214 викласти в такій редакції:  
12. "Копія постанови про закриття справи надсилається прокуророві, особі, що притягалась до кримінальної відповідальності, особі, за заявою якої була порушена справа, а також потерпілому та цивільному позивачеві".      "Копія постанови про закриття справи надсилається прокуророві, особі, що притягалась до кримінальної відповідальності, особі, за заявою якої була порушена справа, а також потерпілому та цивільному позивачеві".  
13. 5. Статтю 236-4 доповнити частиною другою такого змісту:      4. У статті 236-4: доповнити статтю частиною другою такого змісту:  
14. "Прокурор, дії якого оскаржуються, зобов'язаний надіслати витребувані суддею матеріали справи в день надходження такої вимоги."   -4- Самойленко Ю.І. (реєстр. картка № 375)
Ковалко М.П. (в.о. № 65)
Слова "в день" замінити слова "не пізніше наступного дня після".  
Враховано   "Прокурор, дії якого оскаржуються, зобов'язаний надіслати витребувані суддею матеріали справи не пізніше наступного дня після надходження такої вимоги."  
15. У зв'язку з цим частини другу, третю, четверту, п'яту, шосту вважати відповідно частинами третьою, четвертою, п'ятою, шостою та сьомою.      У зв'язку з цим частини другу, третю, четверту, п'яту, шосту, сьому вважати відповідно частинами третьою, четвертою, п'ятою, шостою, сьомою та восьмою.  
16. Перше речення частини третьої статті 236-4 викласти в такій редакції:       
17. "Скарга призначається до розгляду в триденний строк з моменту одержання матеріалів, на підставі яких дано санкцію на арешт, але не пізніше 10 днів з моменту надіслання суддею прокурору вимоги про витребування матеріалів справи."   -5- Самойленко Ю.І. (реєстр. картка № 375)
Слова " але не пізніше 10 днів з моменту надіслання суддею прокурору вимоги про витребування матеріалів справи" вилучити.  
Враховано    
18. Частину п'яту статті 236-4 викласти в такій редакції:       
19. "Розглянувши скаргу, суддя залежно від наявності достатніх підстав для застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту, а також дотримання при дачі санкції на арешт вимог статей 148, 150, 155, 156 і 157 цього Кодексу, приймає одне з таких рішень:   -6- Чивюк М.В. (реєстр. картка № 300)
Частину пяту статті 236-4 вважати неприйнятною.  
Враховано    
20. 1) залишає скаргу без задоволення;       
21. 2) скасовує санкцію на арешт."       
22. Частину сьому статті 236-4 викласти в такій редакції:      Частину сьому викласти в такій редакції:  
23. "Постанова судді надсилається особі, у провадженні якої знаходиться справа, прокуророві, який дав санкцію на арешт, особі, яка подавала скаргу, а також посадовій особі місця утримання заарештованого."   -7- Самойленко Ю.І. (реєстр. картка № 375)
Слова "посадовій особі місця утримання заарештованого" замінити словами "адміністрації місця попереднього ув'язнення".  
Враховано   "Постанова судді надсилається особі, у провадженні якої знаходиться справа, прокуророві, який дав санкцію на арешт, особі, яка подавала скаргу, а також адміністрації місця попереднього ув'язнення."  
24. II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.      II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.