Кількість абзаців - 26 Розмітка (ліва колонка)


Про регулювання експорту деревини (Друге читання)

0. Проект  
1. Закон України  
2. Про регулювання експорту деревини  
3. Цей Закон встановлює заборону експорту деревини в круглому виді і пиломатеріалів цінних та рідкісних порід та визначає особливий правовий режим експорту деревини.  
4. Стаття 1. Визначення термінів  
5. У цьому Законі наведені нижче терміни вживаються в такому значенні:  
6. 1)деревина в круглому виді - деревні матеріали, які отримані шляхом поперечного розкряжування на частини звалених дерев та деревних колод для подальшого використання або переробки (розділ ІХ, група 44, коди 4401, 4403 Української класифікації товарів зовнішньо-економічної діяльності);  
7. 2)пиломатеріали -пилопродукція певних розмірів та якості, яка має щонайменше дві плоскопаралельні пласті (розділ ІХ, група 44, код 4407 Української класифікації товарів зовнішньо-економічної діяльності);  
8. 3) цінні та рідкісні породи дерев - акація, берека, вишня, груша, горіх, каштан, тис ягідний, черешня, явір, ялівець.  
9. 4) постійний лісокористувач - спеціалізоване лісогосподарське підприємство, якому надані в постійне користування землі лісового фонду для ведення лісового господарства.  
10. Стаття 2. Заборона експорту деревини в круглому виді та пиломатеріалів цінних та рідкісних порід  
11. Вивіз за межі митної території України деревини у круглому виді та пиломатеріалів цінних та рідкісних порід забороняється.  
12. Стаття 3. Запровадження видачі та пред'явлення при митному оформленні експорту деревини в круглому виді та пиломатеріалів сертифікату походження деревини у круглому виді  
13. 1. Реалізація суб'єктами підприємницької діяльності деревини в круглому виді та пиломатеріалів з цієї деревини, крім передбачених статтею другою цього Закону, допускається лише за умови наявності сертифікату походження деревини у круглому виді.  
14. 2. Форма та порядок видачі сертифікату походження деревини в круглому виді та пиломатеріалів з цієї деревини затверджуються Кабінетом Міністрів України.  
15. 3. Сертифікат походження на деревину у круглому виді видається тільки уповноваженим органом постійних лісокористувачів і підтверджує законність придбання деревини.  
16. 4. Право експорту деревини в круглому виді та пиломатеріалів з цієї деревини, крім передбачених статтею другою цього Закону, має лише суб'єкт підприємницької діяльності, що отримав сертифікат походження на деревину у круглому виді, і лише на ту партію товару, яка зазначена у відповідному сертифікаті.  
17. 5. Органи державної митної служби України здійснюють митне оформлення експорту деревини в круглому виді та пиломатеріалів з цієї деревини, крім передбачених статтею другою цього Закону, лише за умови подання експортером, разом з іншими необхідними документами, сертифікату походження деревини.  
18. 6. Після митного оформлення вантажу сертифікат походження деревини вилучається і зберігається на митниці разом з іншими документами, що стосуються даної експортної операції.  
19. 7. Сертифікат походження деревини не підлягає передачі іншим юридичним особам при подальшій реалізації деревини на внутрішньому ринку суб'єктом підприємницької діяльності, що його отримав.  
20. Прикінцеві положення  
21. 1.Цей Закон набирає чинності з 1 січня 2004 року.  
22. 2. Кабінету Міністрів України:  
23. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;  
24. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;  
25. забезпечити видання нормативно-правових актів, передбачених цим Законом.