Кількість абзаців - 20 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до Закону України ''Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

0. З А К О Н У К Р А Ї Н И  
1. Про внесення змін до Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України"  
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. 1. Статті 4 і 6 Закону України "Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 8, ст. 60, ст. 61) викласти в такій редакції:  
4. "Стаття 4. Зазначені у частині першій статті 1 цього Закону заощадження громадян відносяться на державний внутрішній борг України. Частина державного внутрішнього боргу щодо компенсації цих заощаджень громадян на 1 жовтня 1996 року становить 131, 96 млрд. гривень, у тому числі:  
5. грошові заощадження ( 121, 90;  
6. страхові внески ( 7, 77;  
7. облігації Державної цільової безпроцентної  
8. позики 1990 року ( 0, 61;  
9. облігації Державної внутрішньої виграшної  
10. позики 1982 року ( 1, 05;  
11. державні казначейські зобов'язання СРСР ( 0, 21;  
12. сертифікати Ощадного банку СРСР ( 0, 42.  
13. Компенсація зазначених у частині першій статті 1 цього Закону заощаджень громадян проводиться в порядку, встановленому статтями 6 і 7 цього Закону";  
14. "Стаття 6. Компенсація громадянам України витрат від знецінення грошових заощаджень проводиться виключно в грошовій формі за рахунок Державного бюджету України починаючи з 2005 року в розмірі, не меншому за 0, 5 відсотка валового внутрішнього продукту за попередній рік та 10 відсотків розміру приросту валового внутрішнього продукту.  
15. Кошти для компенсації заощаджень громадян визначаються у Державному бюджеті України окремою статтею.  
16. Порядок перерахування коштів з Державного бюджету України установам Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху визначається Кабінетом Міністрів України.  
17. Кабінет Міністрів України може залучати для проведення компенсаційних виплат позабюджетні кошти, в тому числі кошти, залучені до Державного бюджету України через спеціальні податки, встановлені законами України, а також від здійснення операцій з державними цінними паперами.  
18. Погашення відновлених заощаджень громадян, поміщених у цінні папери, здійснюється на загальних підставах відповідно до сум, визначених у Державному бюджеті України".  
19. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.