Кількість абзаців - 25 Розмітка (ліва колонка)


Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України (Друге читання)

0. Проект  
1. Вноситься народним депутатом України  
2. Сухим Я.М. (посв.№ 069)  
3. ЗАКОН УКРАЇНИ  
4. "Про мораторій на відчуження майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України"  
5. Цей Закон спрямований на усунення порушень у відчуженні майна санаторно-курортного та туристичного значення, що утворилося протягом багатьох років за рахунок коштів держави, підприємств та трудящих і яке зараз перебуває у володінні Федерації професійних спілок України.  
6. Стаття 1.  
7. Тимчасово до прийняття законодавчого акта про визначення суб'єктів права власності майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України, встановити мораторій на відчуження нерухомого майна санаторно-курортного та туристичного призначення (санаторіїв, готелів, туристичних та спортивних баз, майнових комплексів відповідних підприємств, їх структурних підрозділів, окремих будівель, споруд, приміщень тощо) та основних засобів виробництва, яке знаходиться у володінні Федерації професійних спілок України, господарських товариств та інших суб'єктів господарювання, учасником (акціонером) чи засновником, яких є Федерація професійних спілок України, а також акцій (часток, паїв) господарських товариств, які здійснюють відповідну діяльність, що знаходяться у володінні Федерації професійних спілок України.  
8. Стаття 2.  
9. Для цілей цього Закону під відчуженням майна розуміється укладення та виконання договорів купівлі-продажу, застави, іпотеки, внесення його до статутних капіталів (фондів) суб'єктів господарювання, інших цивільно-правових правочинів, які передбачають перехід права власності до інших юридичних та фізичних осіб, а також продажу майна в процесі провадження справи про банкрутство.  
10. Стаття 3.  
11. Тимчасово до прийняття законодавчого акта про визначення суб'єктів права власності майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України, встановлюється також мораторій на передачу вказаного майна у оренду чи інше користування фізичним та юридичним особам.  
12. Стаття 4.  
13. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.  
14. 2. Доручити Фонду державного майна України за участю народних депутатів України, депутатів місцевих рад, представників Федерації професійних спілок України, інших професійних спілок та їх об'єднань, об'єднань роботодавців, Рахункової палати України, Державної податкової адміністрації України, представників Генеральної прокуратури України та інших правоохоронних органів:  
15. протягом 10 робочих днів після прийняття цього Закону скласти перелік майна, яке забороняється відчужувати відповідно до нього;  
16. до 1 грудня 2006 року:  
17. здійснити інвентаризацію відповідного майна;  
18. з кожного об'єкту документально визначити законність його перебування у володінні Федерації професійних спілок України;  
19. щодо кожного об'єкту, включеного до вказаного переліку, встановити частку держави, Федерації професійних спілок України, інших профспілок, інших суб'єктів господарювання;  
20. перевірити законність відчуження майнових комплексів, окремих споруд та іншого майна санаторно-курортного та туристичного призначення, проведеного ЗАТ "Укрпрофоздоровниця", ЗАТ "Укрпрофтур", Федерацією професійних спілок України протягом 2000-2006 року, а у разі порушення законодавства України вжити заходів до повернення цих об'єктів законному власнику.  
21. 3. Кабінету Міністрів України:  
22. забезпечити неухильне виконання цього Закону;  
23. до 1 січня 2007 року подати в установленому порядку законопроект про визначення суб'єктів права власності майна, яке перебуває у володінні Федерації професійних спілок України.  
24. 4. Кабінету Міністрів України та Фонду державного майна України до 1 лютого 2007 року проінформувати Верховну Раду України про виконання цього Закону.