Кількість абзаців - 4 Розмітка (ліва колонка)


Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального та Кримінально-процесуального кодексів України щодо відповідальності за порушення правил радіаційної безпеки (Друге читання)

0. Проект Закон України Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодексу України щодо відповідальності за порушення правил радіаційної безпеки Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
1. 1. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення і Кримінального кодексу України такі зміни: 1) текст статті 46-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122) викласти у такій редакції: "Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в спеціально визначеній зоні радіаційного забруднення, що виражається у проникненні в цю зону без дозволу відповідних органів або самовільному поселенні у ній, або знищенні, пошкодженні чи перенесенні знаків радіаційного забруднення або огорожі зазначеної зони тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення і на посадових осіб - від сорока до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.  
2. 2) у статті 265 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131): назву статті доповнити словами "та порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення; у частині першій слово "носіння" замінити словом "переміщення"; доповнити статтю після частини першої новими частинами такого змісту: "2. Винесення або вивезення за межі зони відчуження чи зони безумовного (обов'язкового) відселення без надання передбаченого законом дозволу або проведення дозиметричного контролю будівельних матеріалів, конструкцій, машин, устаткування, домашніх речей, інших предметів, землі, глини, піску, торфу, деревини, рослинних кормів, лікарських рослин, грибів, ягід, інших продуктів побічного лісокористування, тварин, риби - караються штрафом від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. 3. Умисне придбання для використання або придбання з метою збуту будівельних матеріалів, конструкцій, машин, устаткування, домашніх речей, інших предметів, землі, глини, піску, торфу, деревини, рослинних кормів, лікарських рослин, грибів, ягід, інших продуктів побічного лісокористування, тварин, риби - караються штрафом від сімдесяти п'яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.". У зв'язку з цим частину другу вважати частиною четвертою; в абзаці першому частини четвертої слова "Ті самі дії" замінити словами "Дії, передбачені частинами першою - третьою цієї статті".  
3. 2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.