Кількість абзаців - 6 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України про внесення змін до статті 5 Закону України "Про підвищення престижності шахтарської праці" (щодо особливості здобуття освіти) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до статті 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» (щодо особливості здобуття освіти).
 
   Про внесення зміни до статті 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці»
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. I. Викласти статтю 5 Закону України “Про підвищення престижності шахтарської праці” (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2008, № 42-43, ст. 293 із змінами, внесеними згідно із Законом України № 1564-VI (1564-17) від 25.06.2009, ВВР, 2009, № 51, ст.758, Кодексом № 2755-VI (2755-17) від 02.12.2010, ВВР, 2011, № 13-14, № 15-16, № 17, ст.112) в наступній редакції:
Стаття 5. Особливості здобуття освіти
Шахтарі, що мають стаж підземної роботи не менш як три роки, особи, батьки яких є шахтарями та які мають стаж підземної роботи не менш як 15 років, або які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами I або II групи, зараховуються в перший рік після здобуття загальної середньої освіти поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках на час навчання та гарантованою виплатою за рахунок коштів державного бюджету стипендії в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.
Зазначені особи після закінчення навчання працевлаштовуються відповідно до договору, укладеного між відповідним органом виконавчої влади, керівником навчального закладу та випускником.
Форму договору та порядок його укладання ( 789-2010-п ) затверджує Кабінет Міністрів України.”
 
-1- Кармазін Ю.А.
У абзаці третьому виключити слова: «в перший рік» і далі – за текстом.
 
Враховано частково   1. Статтю 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» (Відомості Верховної Ради України, 2008 р., № 42-43, ст. 293) викласти в такій редакції:
«Стаття 5. Особливості здобуття освіти
Шахтарі, які мають стаж підземної роботи не менш як три роки, особи, батьки яких є шахтарями та які мають стаж підземної роботи не менш як 15 років, або які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи, зараховуються протягом трьох років після здобуття загальної середньої освіти поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках на час навчання та гарантованою виплатою за рахунок коштів державного бюджету стипендії в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.
Зазначені особи після закінчення навчання працевлаштовуються відповідно до договору, укладеного між відповідним органом виконавчої влади, керівником навчального закладу та випускником.
Форму договору та порядок його укладення затверджує Кабінет Міністрів України».
 
    -2- Кармазін Ю.А.
У абзаці четвертому після слів: «та випускником» доповнити словами: «або працевлаштовуються самостійно».
 
Відхилено    
    -3- Шаров І.Ф.
Частину першу законопроекту викласти в такій редакції:
«І. Викласти статтю 5 Закону України «Про підвищення престижності шахтарської праці» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2008, № 42-43, ст. 293 із змінами, внесеними згідно із Законом України № 1564-VІ (1564-17) від 25.06.2009, ВВР, 2009, № 51, ст.758, Кодексом № 2755-VІ (2755-17) від 02.12.2010, ВВР, 2011, № 13-14, № 15-16, № 17, ст.112) в такій редакції:
Стаття 5. Особливості здобуття освіти
Шахтарі, що мають стаж підземної роботи не менш як три роки, неповнолітні діти, батьки яких є шахтарями та які мають стаж підземної роботи не менш як 15 років, або які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи, зараховуються поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках на час навчання та гарантованою виплатою за рахунок коштів державного бюджету стипендії в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.
Зазначені особи після закінчення навчання працевлаштовуються відповідно до договору, укладеного між відповідним органом виконавчої влади, керівником навчального закладу та випускником.
Форму договору та порядок його укладання ( 789-2010-п)затверджує Кабінет Міністрів України.».
 
Відхилено    
    -4- Корж П.П.
Статтю 5 Закону викласти в такій редакції:
«Шахтарі, що мають стаж підземної роботи не менш як три роки, особи, батьки яких є шахтарями та які мають стаж підземної роботи не менш як 15 років, або які загинули внаслідок нещасного випадку на виробництві чи стали інвалідами І або ІІ групи, зараховуються протягом трьох років після здобуття загальної середньої освіти поза конкурсом за особистим вибором спеціальності до державних і комунальних вищих та професійно-технічних навчальних закладів України для навчання за рахунок коштів державного і місцевих бюджетів з наданням місць у гуртожитках на час навчання та гарантованою виплатою за рахунок коштів державного бюджету стипендії в розмірі прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб.
Зазначені особи після закінчення навчання працевлаштовуються відповідно до договору, укладеного між відповідним органом виконавчої влади, керівником навчального закладу та випускником.
Форму договору та порядок його укладання ( 789-2010-п)затверджує Кабінет Міністрів України.»
 
Враховано    
    -5- Ковалевська Ю.С.
У першому абзаці статті 5 проекту Закону після слів «після здобуття» доповнити словами «базової або повної»
 
Відхилено    
5. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня наступного за днем його опублікування.

   2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.