Кількість абзаців - 29 Таблиця поправок


Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань, що унеможливлюють виконання адміністративних стягнень (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до Кодексу України
про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань, що унеможливлюють виконання адміністративних стягнень
 
   Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо врегулювання питань, що унеможливлюють виконання адміністративних стягнень
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122) такі зміни:
 
   1. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122) такі зміни:
 
5. 1. У частині першій статті 301 слова «арешту чи виправних робіт» замінити словами «арешту, виправних чи громадських робіт».
 
   1) у частині першій статті 301 слова «арешту чи виправних робіт» замінити словами «арешту, виправних чи громадських робіт»;
 
6. 2. Статтю 321-1 викласти в такій редакції:
 
   2) статтю 321-1 викласти в такій редакції:
 
7. «Стаття 321-1. Виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт
 
   «Стаття 321-1. Виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт
 
8. Постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт надсилається на виконання органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, не пізніше наступного дня після набрання нею законної сили.
 
   Постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт надсилається на виконання органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, не пізніше дня, наступного за днем набрання нею законної сили.
 
9. Виконання стягнення у вигляді громадських робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, види якої визначаються органами місцевого самоврядування.
 
   Виконання стягнення у вигляді громадських робіт здійснюється шляхом залучення порушників до суспільно корисної праці, види якої визначаються органами місцевого самоврядування.
 
10. У разі втрати працездатності, призову на строкову військову службу, взяття під варту, засудження до кримінального покарання у виді позбавлення або обмеження волі, або якщо невідоме місцезнаходження особи, постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, громадські роботи замінюються штрафом із розрахунку, що чотири години невідбутих громадських робіт дорівнюють одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.».
 
-1- Сас С.В.
У розділі І законопроекту у абзаці п’ятому частини другої слова: «призову на строкову військову службу, взяття під варту, засудження до кримінального покарання у виді позбавлення або обмеження волі, або якщо невідоме місцезнаходження особи,» замінити словами: «переведенням особи на роботу в іншу місцевість, переїздом на нове місце проживання, прийняттям до навчального закладу і вибуттям в іншу місцевість для продовження навчання, направленням за розподілом на роботу в іншу місцевість після закінчення навчального закладу» і далі – за текстом.
 
Враховано   У разі втрати працездатності, переведення особи на роботу в іншу місцевість, переїзду на нове місце проживання, прийняття до навчального закладу і вибуття в іншу місцевість для продовження навчання, направлення за розподілом на роботу в іншу місцевість після закінчення навчального закладу постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, громадські роботи замінюються штрафом, розмір якого визначається з розрахунку, що чотири години невідбутих громадських робіт дорівнюють одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян»;
 
11. 3. В абзаці другому статті 321-3 слова «органом Державного департаменту України з питань виконання покарань» замінити словами «органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань,».
 
-2- Паламарчук М.П.
В абзаці другому статті 321-3 слова «центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань» замінити словами «органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань»;
 
Враховано   3) в абзаці другому статті 321-3 слова «центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань» замінити словами «органом центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань»;
 
12. 4. Статтю 321-4 викласти в такій редакції:
 
   4) Статті 321-4, 322 і 325 викласти в такій редакції:
 
13. «Стаття 321-4. Наслідки ухилення особи від відбування громадських робіт
 
   «Стаття 321-4. Наслідки ухилення особи від відбування громадських робіт
 
14. У разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невідбутий строк громадських робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом.
 
   У разі ухилення порушника від відбування громадських робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невідбутий строк громадських робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом.
 
15. Заміна громадських робіт штрафом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, передбачає можливість застосування штрафу. Розмір штрафу в зазначеному випадку визначається із розрахунку, що чотири години невідбутих громадських робіт дорівнюють одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.
 
   Заміна громадських робіт штрафом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, передбачає можливість застосування штрафу. Розмір штрафу в такому разі визначається із розрахунку, що чотири години невідбутих громадських робіт дорівнюють одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.
 
16. Заміна громадських робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливість застосування штрафу, з розрахунку, що одна доба арешту дорівнює п’яти годинам громадських робіт, але на строк не більш як п’ятнадцять діб.».
 
   Заміна громадських робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливості застосування штрафу. Строк арешту визначається із розрахунку, що одна доба арешту дорівнює п’яти годинам невідбутих громадських робіт, але не може перевищувати п’ятнадцять діб»;
 
17. 5. Статтю 322 викласти в такій редакції:
 
      
18. «Стаття 322. Виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді виправних робіт
 
   «Стаття 322. Виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді виправних робіт
 
19. Постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення у вигляді виправних робіт надсилається на виконання органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, не пізніше наступного дня після набрання нею законної сили.
 
   Постанова районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду (судді) про накладення адміністративного стягнення у вигляді виправних робіт надсилається на виконання органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, не пізніше дня, наступного за днем набрання нею законної сили.
 
20. Виправні роботи відповідно до статті 31 цього Кодексу відбуваються за місцем постійної роботи порушника.
 
   Виправні роботи відповідно до статті 31 цього Кодексу відбуваються за місцем постійної роботи порушника.
 
21. На підставі постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді виправних робіт із заробітку порушника протягом строку відбування ним адміністративного стягнення провадяться відрахування в дохід держави у розмірі, визначеному постановою.
 
   На підставі постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді виправних робіт із заробітку порушника протягом строку відбування ним адміністративного стягнення провадяться відрахування в дохід держави у розмірі, визначеному постановою.
 
22. У разі втрати працездатності, призову на строкову військову службу, взяття під варту, засудження до кримінального покарання у виді позбавлення або обмеження волі, або якщо невідоме місцезнаходження особи, постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, виправні роботи замінюються штрафом із розрахунку, що один день невідбутих виправних робіт дорівнює одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.».
 
-3- Сас С.В.
У розділі І законопроекту у абзаці шостому частини п’ятої слова: «призову на строкову військову службу, взяття під варту, засудження до кримінального покарання у виді позбавлення або обмеження волі, або якщо невідоме місцезнаходження особи,» замінити словами: «переведенням особи на роботу в іншу місцевість, переїздом на нове місце проживання, прийняттям до навчального закладу і вибуттям в іншу місцевість для продовження навчання, направленням за розподілом на роботу в іншу місцевість після закінчення навчального закладу» і далі – за текстом.
 
Враховано   У разі втрати працездатності, переведення особи на роботу в іншу місцевість, переїзду на нове місце проживання, прийняття до навчального закладу і вибуття в іншу місцевість для продовження навчання, направлення за розподілом на роботу в іншу місцевість після закінчення навчального закладу постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, виправні роботи замінюються штрафом, розмір якого визначається із розрахунку, що один день невідбутих виправних робіт дорівнює одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян»;
 
23. 6. Статтю 325 викласти в такій редакції:
 
      
24. «Стаття 325. Наслідки ухилення особи від відбування виправних робіт
 
   «Стаття 325. Наслідки ухилення особи від відбування виправних робіт
 
25. У разі ухилення порушника від відбування виправних робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невідбутий строк виправних робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом.
 
   У разі ухилення порушника від відбування виправних робіт постановою суду (судді) за поданням органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері виконання кримінальних покарань, невідбутий строк виправних робіт може бути замінено штрафом або адміністративним арештом.
 
26. Заміна виправних робіт штрафом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, передбачає можливість застосування штрафу. Розмір штрафу в такому випадку визначається з розрахунку, що один день невідбутих виправних робіт дорівнює одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.
 
   Заміна виправних робіт штрафом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, передбачає можливість застосування штрафу. Розмір штрафу в такому разі визначається із розрахунку, що один день невідбутих виправних робіт дорівнює одному неоподатковуваному мінімуму доходів громадян.
 
27. Заміна виправних робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливість застосування штрафу, з розрахунку, що одна доба арешту дорівнює трьом дням виправних робіт, але на строк не більш як п’ятнадцять діб.».
 
   Заміна виправних робіт арештом застосовується за умови, що санкція статті, за якою на порушника накладено адміністративне стягнення, не передбачає можливості застосування штрафу. Строк арешту визначається із розрахунку, що одна доба арешту дорівнює трьом дням виправних робіт, але не може перевищувати п’ятнадцять діб».
 
28. ІІ. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

   2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.