Кількість абзаців - 63 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про зерно та ринок зерна в Україні" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ
 
   ПРОЕКТ
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (щодо дерегуляції ринку зерна)
 
   Про внесення змін до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» щодо дерегулювання ринку зерна
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 35, ст. 258) такі зміни:
 
   І. Внести до Закону України «Про зерно та ринок зерна в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 35, ст. 258; 2005р., №26, ст. 351; 2007 р., №12, ст. 104; 2009 р., №27, ст. 350; із змінами, внесеними законами України від 16 жовтня 2012 року №5462-VІ та від 20 листопада 2012 року №5493-VІ), такі зміни:
 
5. 1. У частині першій статті 1:
 
   1. У статті 1:
 
6. 1) пункт 20 викласти в такій редакції:
 
   1) пункт 20 викласти в такій редакції:
 
7. «20) продукти переробки зерна - борошно, крупа, комбікорм, клейковина, солод»;
 
-1- Лелюк О.В.
Пункт 20 частини першої статті 1 викласти в такій редакції: « 20) продукти переробки зерна – борошно, крупа, комбікорм, клейковина, солод, побічні продукти переробки зерна, зокрема висівки, мучка кормова, зародок пшеничний кормовий, макуха і шрот; «.
 
Відхилено   «20) продукти переробки зерна - борошно, крупа, комбікорм, клейковина, солод»;
 
8. 2) включити пункт 24 такого змісту:
 
   2) доповнити пунктом 23-2 такого змісту:
 
9. «24) сертифікат якості зерна та продуктів його переробки - документ, який засвідчує відповідність показників якості зерна та продуктів його переробки вимогам державних стандартів, технічних умов та інших нормативних документів або умовам зовнішньоекономічного договору (контракту), виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, на партію зерна та продуктів його переробки, що завантажені у транспортний засіб»;
 
-2- Мирний О.Б.
Сабій І.М.
Кириленко В.А.
Пункт 24 частини 1 статті 1 викласти в наступній редакції: «сертифікат якості зерна та продуктів його переробки – документ, який засвідчує відповідність показників якості зерна та продуктів його переробки вимогам державних стандартів, технічних умов та інших нормативних документів або умовам зовнішньоекономічного договору (контракту), виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі».
 
Відхилено   «23-2) сертифікат якості зерна та продуктів його переробки - документ, що засвідчує відповідність показників якості зерна та продуктів його переробки вимогам державних стандартів, технічних умов та інших нормативних документів або умовам зовнішньоекономічного договору (контракту), виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, на партію зерна та продуктів його переробки, завантажених у транспортний засіб»;
 
    -3- Шаров І.Ф.
Пункт 24 частини 1 статті 1 викласти в наступній редакції: «сертифікат якості зерна та продуктів його переробки — документ, виданий на партію зерна та/або продуктів його переробки, що завантажені у транспортний засіб, який засвідчує відповідність їх показників якості і безпеки вимогам нормативних документів або контракту, містить інформацію про наявність або відсутність генетично модифікованих організмів».
 
Відхилено    
    -4- Шаров І.Ф.
Доповнити частину першу статті 1 наступним змістом: «сертифікат відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки — документ, який підтверджує відповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки правилам, державним стандартам та іншим нормативним документам щодо зберігання зерна та продуктів його переробки на зерновому складі».
 
Відхилено    
10. У зв’язку з цим пункти 24 - 27 вважати пунктами 25 - 28;
 
      
11. 3) пункт 28 викласти в такій редакції:
 
   3) пункт 27 викласти в такій редакції:
 
12. «28) якість зерна та продуктів його переробки - сукупність споживчих властивостей зерна та продуктів його переробки, які відповідають вимогам державних стандартів, технічних умов та інших нормативних документів або умовам договору (контракту)».
 
   «27) якість зерна та продуктів його переробки - сукупність споживчих властивостей зерна та продуктів його переробки, які відповідають вимогам державних стандартів, технічних умов та інших нормативних документів або умовам договору (контракту)».
 
13. 2. Абзац десятий статті 10 викласти в такій редакції:
 
   2. Абзац десятий статті 10 викласти в такій редакції:
 
14. «запровадження декларування зерна, що знаходиться на зберіганні у власних або орендованих зерносховищах, суб’єктами зберігання зерна та суб’єктами виробництва зерна».
 
   «запровадження декларування зерна, що знаходиться на зберіганні у власних або орендованих зерносховищах, суб’єктами зберігання зерна та суб’єктами виробництва зерна».
 
15. 3. Статтю 11 викласти в такій редакції:
 
   3. Статтю 11 викласти в такій редакції:
 
16. «Стаття 11. Сертифікація послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки
 
   «Стаття 11. Сертифікація послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки
 
17. Послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки підлягають сертифікації на відповідність стандартам та іншим нормативним документам у відповідній сфері.
 
-5- Сабій І.М.
Частину першу статті 11 викласти у наступній редакції: «Послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки в зерносховищах потужністю від 2,5 тисяч тонн підлягають сертифікації на відповідність стандартам та іншим нормативним документам у відповідній сфері.»
 
Відхилено   Послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки підлягають сертифікації на відповідність стандартам та іншим нормативним документам у відповідній сфері.
 
18. Видача сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, переоформлення сертифіката, видача його дубліката здійснюється на платній основі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі. Порядок видачі, переоформлення сертифіката, видачі його дубліката, перелік документів, що подаються для одержання сертифіката, розмір та порядок внесення плати за видачу, переоформлення сертифіката, видачу його дубліката визначаються Кабінетом Міністрів України.
 
-6- Шаров І.Ф.
Частини другу статті 11 викласти в такій редакції: ««;
 
Відхилено   Видача сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, переоформлення сертифіката, видача його дубліката здійснюється на платній основі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі. Порядок видачі, переоформлення сертифіката, видачі його дубліката, перелік документів, що подаються для одержання сертифіката, розмір та порядок внесення плати за видачу, переоформлення сертифіката, видачу його дубліката визначаються Кабінетом Міністрів України.
 
19. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, приймає рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки на підставі заявки на видачу сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, що подається суб’єктом зберігання зерна. Заявка вважається належним чином поданою, якщо вона надіслана цінним листом з описом вкладення за адресою центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, за місцем розташування зерносховища, або особисто подана уповноваженим представником суб’єкта зберігання зерна.
 
   Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, приймає рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки на підставі заявки на видачу сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, що подається суб’єктом зберігання зерна. Заявка вважається належним чином поданою, якщо вона надіслана цінним листом з описом вкладення на адресу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, за місцем розташування зерносховища або особисто подана уповноваженим представником суб’єкта зберігання зерна.
 
20. Рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки приймається протягом десяти днів після подання заявки на видачу сертифіката. Якщо після закінчення зазначеного строку не буде прийнято рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката, послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки, що надаються суб’єктом зберігання зерна, вважаються сертифікованими.
 
   Рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки приймається протягом десяти днів після подання заявки на видачу сертифіката. Якщо після закінчення зазначеного строку не буде прийнято рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката, послуги із зберігання зерна та продуктів його переробки, що надаються суб’єктом зберігання зерна, вважаються сертифікованими.
 
21. Підставою для відмови у видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки є:
 
   Підставою для відмови у видачі сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки є:
 
22. подання суб’єктом зберігання зерна необхідних документів не в повному обсязі;
 
   подання суб’єктом зберігання зерна необхідних документів не в повному обсязі;
 
23. виявлення в документах, поданих суб’єктом зберігання зерна, недостовірних відомостей;
 
   виявлення в документах, поданих суб’єктом зберігання зерна, недостовірних відомостей;
 
24. невідповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки стандартам та іншим нормативним документам у сфері зберігання зерна та продуктів його переробки.
 
   невідповідність послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки стандартам та іншим нормативним документам у сфері зберігання зерна та продуктів його переробки.
 
25. Підставою для анулювання сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його є недотримання стандартів та інших нормативних документів у сфері зберігання зерна та продуктів його у процесі надання таких послуг.
 
-7- Лелюк О.В.
У частині п’ятій статті 11 після слів «та продуктів його» доповнити словом «переробки» і далі по тексту.
 
Враховано   Підставою для анулювання сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки є недотримання стандартів та інших нормативних документів у сфері зберігання зерна та продуктів його переробки у процесі надання таких послуг.
 
    -8- Шаров І.Ф.
Частини п’яту статті 11 викласти в такій редакції: « звернення суб’єкта господарювання із заявою про анулювання документа дозвільного характеру; припинення юридичної особи (злиття, приєднання, поділ, перетворення або ліквідація); припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця; рішення адміністративного суду у разі встановлення факту надання в заяві та документах, що додаються до неї, недостовірної інформації, недотримання зерновим складом ; рішення суду під час розгляду відповідних заяв у порядку цивільного судочинства або кримінального провадження, у межах своєї юрисдикції.»
 
Відхилено    
26. У цьому випадку центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, звертається до адміністративного суду з позовом щодо застосування заходу реагування у вигляді анулювання такого сертифіката.
 
-9- Шаров І.Ф.
Частину шосту статті 11 виключити.
 
Відхилено   У цьому випадку центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, звертається до адміністративного суду з позовом щодо застосування заходу реагування у вигляді анулювання такого сертифіката.
 
27. Строк дії сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки - необмежений.
 
-10- Шаров І.Ф.
Частину сьому статті 11 викласти у такій редакції: «Строк дії сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки необмежений. У разі коли суб’єкт зберігання зерна не є власником зерносховища, строк дії сертифіката поширюється на період користування (оренди, лізингу) зерносховищем і припиняється з дати припинення користування (оренди, лізингу) ним. Якщо у власності (оренді, лізингу) суб’єкта зберігання зерна перебуває кілька територіально відокремлених зерносховищ, він повинен мати сертифікат за місцем розташування кожного зерносховища».
 
Відхилено   Строк дії сертифіката відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки - необмежений.
 
28. У разі видачі сертифіката суб’єкту зберігання зерна, який не є власником зерносховища, строк дії такого сертифіката обмежується строком, встановленим у договорі оренди (лізингу) зерносховища. При продовженні договору оренди (лізингу) зерносховища дія сертифіката автоматично продовжується на строк оренди (лізингу) зерносховища, встановлений у договорі.
 
   У разі видачі сертифіката суб’єкту зберігання зерна, який не є власником зерносховища, строк дії такого сертифіката обмежується строком, встановленим у договорі оренди (лізингу) зерносховища. При продовженні договору оренди (лізингу) зерносховища дія сертифіката автоматично продовжується на строк оренди (лізингу) зерносховища, встановлений у договорі.
 
29. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, забезпечує ведення реєстру сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, порядок ведення та надання відомостей з якого визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.
 
   Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, забезпечує ведення реєстру сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, порядок ведення та надання відомостей з якого визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.
 
30. Розмір плати за надання у паперовому вигляді відомостей з реєстру сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки визначається Кабінетом Міністрів України».
 
   Розмір плати за надання у паперовому вигляді відомостей з реєстру сертифікатів відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки визначається Кабінетом Міністрів України».
 
31. 4. Абзац четвертий статті 20 виключити.
 
-11- Шаров І.Ф.
Абзац четвертий статті 20 виключити.
 
Відхилено   4. Абзац четвертий статті 20 виключити.
 
32. 5. Статтю 21 викласти в такій редакції:
 
   5. Статтю 21 викласти в такій редакції:
 
33. «Стаття 21. Сертифікація якості зерна та продуктів його переробки
 
   «Стаття 21. Сертифікація якості зерна та продуктів його переробки
 
34. Якість зерна та продуктів його переробки, що ввозяться на митну територію України, підлягає обов’язковій сертифікації на відповідність державним стандартам та іншим нормативним документам.
 
   Якість зерна та продуктів його переробки, що ввозяться на митну територію України, підлягає обов’язковій сертифікації на відповідність державним стандартам та іншим нормативним документам.
 
35. Якість зерна та продуктів його переробки, що вивозиться з митної території України, підлягає обов’язковій сертифікації на відповідність державним стандартам та іншим нормативним документам, якщо вимога щодо наявності сертифіката якості зерна та продуктів його переробки зафіксована в зовнішньоекономічному договорі (контракті). В інших випадках порядок перевірки якості експортного зерна та продуктів його переробки визначається сторонами в зовнішньоекономічному договорі (контракті).
 
-12- Атрошенко В.А.
Частину другу статті 21 викласти у такій редакції: "Виключно за наявності сертифіката якості зерна та продуктів його переробки, проводяться наступні операції: експорт зерна та продуктів його переробки, якщо вимога про наявність сертифіката встановлена у зовнішньоекономічному договорі (контракті); переміщення зерна та продуктів його переробки, які придбані за рахунок коштів державного та місцевого бюджету, територією України (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей); інші операції з зерном і продуктами його переробки, якщо вимога про наявність сертифіката встановлена у договорі (контракті), на підставі якого вчиняються такі операції."
 
Враховано   Виключно за наявності сертифіката якості зерна та продуктів його переробки проводяться такі операції:
експорт зерна та продуктів його переробки, якщо вимога про наявність сертифіката якості зерна та продуктів його переробки встановлена у зовнішньоекономічному договорі (контракті);
переміщення зерна та продуктів його переробки, придбаних за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, територією України (крім зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, що використовується для насіннєвих цілей);
інші операції з зерном і продуктами його переробки, якщо вимога про наявність сертифіката якості зерна та продуктів його переробки встановлена у договорі (контракті), на підставі якого вчиняються такі операції.
 
    -13- Шаров І.Ф.
У частині другій статті 21: слова «переміщення зерна та продуктів його переробки територією України» замінити словами «переміщення територією України зерна та продуктів його переробки, що придбані за рахунок коштів державного та місцевого бюджету», а після слів « (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей)» — словами «, або на вимогу однієї із сторін контракту»;
доповнити частину реченням такого змісту: «Митне оформлення зерна та продуктів його переробки здійснюється за наявності сертифіката якості зерна та продуктів його переробки.».
 
Відхилено    
36. Якість зерна та продуктів його переробки, що переміщується територією України, підлягає обов’язковій сертифікації у разі, якщо:
 
-14- Атрошенко В.А.
Частину третю статті 21 виключити.
 
Враховано      
37. зерно та продукти його переробки придбаваються повністю або частково за рахунок коштів держаного або місцевого бюджету;
 
      
38. вимога щодо наявності сертифіката якості зерна та продуктів його переробки зафіксована в договорі (контракті).
 
      
39. Сертифікат якості зерна та продуктів його переробки видається на платній основі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, у порядку, який встановлюється Кабінетом Міністрів України.
 
   Сертифікат якості зерна та продуктів його переробки видається на платній основі центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
 
40. Рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки при переміщенні територією України та при експортних операціях із зерном та продуктами його переробки приймається протягом трьох днів після надходження від суб’єкта ринку зерна заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів його переробки і завершення завантаження транспортного засобу, а при імпортних операціях із зерном та продуктами його переробки - протягом трьох днів після надходження від суб’єкта ринку зерна заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів його переробки і прибуття завантаженого транспортного засобу до митного органу призначення. Якщо після закінчення зазначеного строку рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки не буде прийнято, вважається, що суб’єкту ринку зерна надано такий сертифікат. При цьому доказом подання заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів його переробки є копія зазначеної заяви з відміткою про дату її прийняття центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі.
 
-15- Атрошенко В.А.
Доповнити третє речення частини п’ятої статті 21 наступним змістом:
"або документ, виданий оператором поштового зв?язку про вручення центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі поштового відправлення (заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів)."
 
Відхилено   Рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки при переміщенні територією України та при експортних операціях із зерном та продуктами його переробки приймається протягом трьох днів після надходження від суб’єкта ринку зерна заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів його переробки і завершення завантаження транспортного засобу, а при імпортних операціях із зерном та продуктами його переробки - протягом трьох днів після надходження від суб’єкта ринку зерна заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів його переробки і прибуття завантаженого транспортного засобу до митного органу призначення. Якщо після закінчення зазначеного строку рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки не буде прийнято, вважається, що суб’єкту ринку зерна надано такий сертифікат. При цьому доказом подання заяви про видачу сертифіката якості зерна та продуктів його переробки є копія зазначеної заяви з відміткою про дату її прийняття центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі.
 
41. Підставою для відмови у видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки є:
 
   Підставою для відмови у видачі сертифіката якості зерна та продуктів його переробки є:
 
42. подання суб’єктом ринку зерна необхідних документів не в повному обсязі;
 
   подання суб’єктом ринку зерна необхідних документів не в повному обсязі;
 
43. невідповідність якості зерна та продуктів його переробки державним стандартам та іншим нормативним документам, крім випадків, коли якість зерна та продуктів його переробки відповідає вимогам, що зафіксовані сторонами в договорі (контракті);
 
   невідповідність якості зерна та продуктів його переробки державним стандартам та іншим нормативним документам, крім випадків, коли якість зерна та продуктів його переробки відповідає вимогам, що зафіксовані сторонами у договорі (контракті);
 
44. невідповідність транспортного засобу встановленим вимогам.
 
   невідповідність транспортного засобу встановленим вимогам.
 
45. Сертифікат якості зерна та продуктів його переробки діє протягом строку перевезення вантажу та розвантаження у пункті призначення.
 
   Сертифікат якості зерна та продуктів його переробки діє протягом строку перевезення вантажу та розвантаження у пункті призначення.
 
46. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, веде реєстр виданих ним сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки.
 
   Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, веде реєстр виданих ним сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки.
 
47. Порядок ведення реєстру сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.
 
   Порядок ведення реєстру сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної аграрної політики.
 
48. Надання у паперовому вигляді відомостей з реєстру сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки відповідному суб’єкту ринку зерна здійснюється за плату, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.
 
   Надання у паперовому вигляді відомостей з реєстру сертифікатів якості зерна та продуктів його переробки відповідному суб’єкту ринку зерна здійснюється за плату, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.
 
49. Підставою для анулювання сертифіката якості зерна та продуктів його переробки є невідповідність даних, зазначених у сертифікаті, фактичним показникам якості зерна та продуктів його переробки».
 
   Підставою для анулювання сертифіката якості зерна та продуктів його переробки є невідповідність даних, зазначених у сертифікаті, фактичним показникам якості зерна та продуктів його переробки».
 
50. 6. У статті 22:
 
   6. У статті 22:
 
51. 1) у частині першій:
 
   1) у частині першій:
 
52. в абзаці другому слова «фітосанітарних і ветеринарно-санітарних» виключити;
 
   в абзаці другому слова «фітосанітарних і ветеринарно-санітарних» виключити;
 
53. абзац третій викласти у такій редакції:
 
   абзац третій викласти в такій редакції:
 
54. «встановлення показників якості зерна та продуктів його переробки, методик оцінки їх якості»;
 
-16- Лелюк О.В.
Абзац частини першої статті 22 залишити в чинній редакції Закону: «акредитація лабораторій, що здійснюють визначення якості зерна та продуктів його переробки».
 
Відхилено   «встановлення показників якості зерна та продуктів його переробки, методик оцінки їх якості»;
 
    -17- Шаров І.Ф.
У статті 22: частину першу після абзацу п’ятого доповнити абзацами шостим і сьомим такого змісту: «своєчасне подання суб’єктами зберігання зерна декларацій про обсяг зберігання зерна;
повнота і достовірність даних, зазначених у декларації обсягів зберігання зерна, що зберігається на зернових складах, та зерна, що зберігається суб’єктами виробництва зерна у власних або орендованих зерносховищах;». У зв’язку з цим абзац шостий вважати абзацом восьмим.
 
Відхилено    
55. 2) частину другу викласти в такій редакції:
 
   2) частину другу викласти в такій редакції:
 
56. «Державний контроль за якістю зерна та продуктів його переробки, які придбаваються повністю або частково за рахунок коштів держаного або місцевого бюджету, покладається на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі».
 
   «Державний контроль за якістю зерна та продуктів його переробки, що придбаваються повністю або частково за рахунок коштів держаного або місцевих бюджетів, покладається на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі».
 
57. 7. Частини другу - четверту статті 82 виключити.
 
-18- Атрошенко В.А.
Викласти частину другу-четверту статті 82 у наступній редакції: «Проведення суб’єктами ринку зерна експортно-імпортних операцій із зерном та продуктами його переробки, а також переміщення зерна та продуктів його переробки територією України без відповідних сертифікатів якості, коли їх видача є обов’язковою згідно цього Закону, тягне за собою накладення штрафу у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Надання послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки суб’єктами зберігання зерна з видачею складських документів на зерно без отримання права на здійснення такої діяльності тягне за собою накладення штрафу у розмірі від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Штрафні санкції накладаються в установленому законом порядку державними інспекторами сільського господарства».
 
Відхилено   7. Частини другу - четверту статті 82 виключити.
 
    -19- Шаров І.Ф.
У статті 82: частину другу викласти в такій редакції: «Проведення суб’єктами ринку зерна експортно-імпортних операцій із зерном та продуктами його переробки, а також переміщення територією України зерна та продуктів його переробки, що придбані за рахунок коштів державного та місцевого бюджету (за винятком зерна та продуктів його переробки, що переміщуються територією України в режимі прохідного митного транзиту без перевантаження, та зерна, яке використовується для насіннєвих цілей) без сертифікатів якості, неподання або несвоєчасне подання суб’єктами зберігання зерна декларації про обсяг зберігання зерна чи зазначення у декларації неповних або недостовірних даних тягне за собою накладення штрафу у розмірі від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»;
доповнити статтю після частини третьої частинами четвертою — восьмою такого змісту: «Справи про накладення штрафів за порушення, зазначені у цій статті, розглядаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі.
Суми штрафів, які накладаються центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері нагляду (контролю) в агропромисловому комплексі, перераховуються до Державного бюджету України.
Суб’єкт господарювання повинен сплатити штраф у п’ятнадцятиденний термін з дня отримання розпорядчого документа. У разі несплати штрафу в зазначений строк він стягується в судовому порядку.
Рішення про накладення штрафу в справах про порушення, передбачені цим Законом, може бути оскаржене в судовому порядку. « У зв’язку з цим частину четверту вважати частиною дев’ятою.»
 
Відхилено    
58. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві та перехідні положення
 
59. 1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
-20- Апостол М.В.
Частину першу розділу ІІ «Прикінцеві положення» викласти в наступній редакції: «1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування. Всі сертифікати відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, чинні на момент набрання чинності цим Законом, вважаються безстроковими та не підлягають обов’язковій заміні».
 
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Усі сертифікати відповідності послуг із зберігання зерна та продуктів його переробки, чинні на момент набрання чинності цим Законом, вважаються безстроковими та не підлягають обов’язковій заміні.
 
60. 2. Кабінету Міністрів України у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
-21- Царьов О.А.
У частині другій Прикінцевих положень слово «тримісячний» замінити словом «місячний».
 
Враховано   3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
    -22- Шаров І.Ф.
Розділ ІІ законопроекту викласти в такій редакції: «ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Закони та інші нормативно-правові акти, прийняті до набрання чинності цим Законом, діють у частині, що не суперечить цьому Закону.
3. Кабінету Міністрів України привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.».
 
Відхилено    
61. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
62. забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

   забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.