Кількість абзаців - 20 Таблиця поправок


Пропозиції Президента України до Закону України ''Про внесення доповнень до Закону України ''Про державну допомогу сім'ям з дітьми'' щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини (Повторний розгляд з пропозиціями (вето) Президента України)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   Закон України
 
1. Про внесення доповнень до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини
 
-1- Президент України
Змінити назву Закону, виклавши її в такій редакції: «Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини».
 
Враховано   Про внесення змін до деяких законів України щодо скорочення кількості документів для отримання державної допомоги при народженні дитини
 
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
І. Внести зміни до таких законів України:
 
3. І. Внести до Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 1993, № 5 ст. 21) такі доповнення:
 
   1. У Законі України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми» (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 5, ст. 21):
 
4. 1. Частину першу статті 10 після слова: « (опікуну)» доповнити словами: «, який постійно проживає разом з дитиною.»
 
   1) частину першу статті 10 доповнити словами «який постійно проживає разом з дитиною»;
 
5. 2. У статті 11:
 
   2) у статті 11:
 
6. 1) після частини першої доповнити новими частинами другою – п’ятою такого змісту:
 
   після частини першої доповнити чотирма новими частинами такого змісту:
 
7. «Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина.
 
   «Для призначення допомоги при народженні дитини до органу праці та соціального захисту населення за умови пред'явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, та свідоцтва про народження дитини подається заява одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина.
 
8. Заява складається в довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини.
 
   Заява складається у довільній формі із зазначенням даних для реєстрації місця проживання дитини.
 
9. Даний перелік документів є вичерпним.
 
   Даний перелік документів є вичерпним.
 
10. Орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини після звернення одного із батьків (опікуна) за призначенням допомоги при народженні дитини:
 
   Орган праці та соціального захисту населення за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким постійно проживає дитина, або за місцем народження дитини після звернення одного з батьків (опікуна) за призначенням допомоги при народженні дитини:
 
11. - самостійно отримує від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, з державних реєстрів та в порядку обміну інформацією всі необхідні відомості для призначення такої допомоги;
 
   самостійно отримує від органів державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, з державних реєстрів та в порядку обміну інформацією всі необхідні відомості для призначення такої допомоги;
 
12. - направляє територіальному органу/підрозділу Державної міграційної служби України дані для реєстрації місця проживання дитини, які вказала особа, що звертається за допомогою;
 
-2- Президент України
В абзаці сьомому пункту 2 розділу І Закону слова «територіальному органу/підрозділу Державної міграційної служби України « замінити словами «центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб».
 
Враховано   направляє центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації фізичних осіб, дані для реєстрації місця проживання дитини, що зазначила особа, яка звертається за допомогою».
 
13. - не пізніше, ніж протягом 10 днів з моменту подання заяви про призначення допомоги приймає рішення про призначення або про відмову у призначенні допомоги, про що інформує особу, що звернулася за допомогою.»
 
-3- Президент України
Абзац восьмий пункту 2 розділу І Закону виключити.
 
Враховано      
14. 2) у зв’язку з цим частину другу вважати частиною шостою.
 
-4- Президент України
Внести зміни до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні»:
«2. Статтю 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., №15, ст.232; 2011 р., №23, ст.160, зі змінами, внесеними Законом України №5088-VІ від 5 липня 2012 року) після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:
«Реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що вказав законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини».
У зв’язку з цим частини п’яту-восьму вважати відповідно частинами шостою-дев’ятою».
 
Враховано   У зв’язку з цим частини другу – п’яту вважати відповідно частинами шостою-дев’ятою.
2. Статтю 6 Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 15, ст. 232; 2011 р., № 23, ст.160, зі змінами, внесеними Законом України № 5088-VІ від 5 липня 2012 року) після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:
«Реєстрація місця проживання новонародженої дитини здійснюється також на підставі направлених органами соціального захисту населення даних, що зазначив законний представник, з яким постійно проживає дитина, у заяві про призначення допомоги при народженні дитини».
У зв’язку з цим частини п’яту-восьму вважати відповідно частинами шостою-дев’ятою.
 
15. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
16. 1. Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.
 
17. 2. Кабінету Міністрів України:
 
   2. Кабінету Міністрів України:
 
18. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
19. забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.

   забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.