Кількість абзаців - 133 Таблиця поправок


про Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013-2017 роки (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. про Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013—2017 роки
 
-1- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Замінити слова «2013-2017 роки» по тексту законопроекту на слова «2014 рік».
 
Враховано   Про Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2014 рік
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. 1. Затвердити Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2013—2017 роки (далі — Програма), що додається.
 
   1. Затвердити Загальнодержавну соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2014 рік (далі — Програма), що додається.
 
5. 2. Кабінету Міністрів України:
щороку розробляти та затверджувати заходи щодо виконання Програми;
під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на відповідний рік передбачати з урахуванням фінансових можливостей бюджету видатки на забезпечення виконання заходів Програми.
 
-2- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Викласти пункт 2 законопроекту у такій редакції:
«2. Кабінету Міністрів України:
до 1 січня 2014 року розробити та затвердити заходи щодо виконання Програми;
під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на 2014 рік передбачати видатки на забезпечення виконання заходів Програми».
 
Враховано   2. Кабінету Міністрів України:
до 1 січня 2014 року розробити та затвердити заходи щодо виконання Програми;
під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України на 2014 рік передбачити видатки на забезпечення виконання заходів Програми;
до 1 червня 2014 року внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про Загальнодержавну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2019 роки, розроблений згідно з вимогами Закону України «Про державні цільові програми»
 
    -3- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Доповнити пунктом 2 законопроекту абзацом третім у такій редакції:
«до 1 червня 2014 року внести на розгляд Верховної Ради України проект Закону України про Загальнодержавну цільову соціальну програму розвитку фізичної культури і спорту на 2015-2019 роки, розроблений згідно з вимогами Закону України «Про державні цільові програми».
 
Враховано    
6. 3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування розробити та за погодженням з центральним органом виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту затвердити регіональні програми розвитку фізичної культури і спорту, передбачати під час підготовки проектів відповідних бюджетів з урахуванням фінансових можливостей бюджету видатки для фінансування заходів щодо реалізації Програми.
 
-4- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У пункті 3 законопроекту слова «за погодженням з центральним органом виконавчої влади з питань фізичної культури і спорту» замінити словами «з урахуванням пропозицій центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури і спорту».
 
Враховано   3. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування розробити та з урахуванням пропозицій центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури і спорту, затвердити регіональні програми розвитку фізичної культури і спорту, передбачити під час підготовки проектів відповідних бюджетів з урахуванням фінансових можливостей бюджету видатки для фінансування заходів щодо реалізації Програми.
 
7. 4. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   4. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
8. ЗАТВЕРДЖЕНО
Законом України
від 2013 р. №
 
   ЗАТВЕРДЖЕНО
Законом України
від 2013 року №
 
9. Загальнодержавна соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2013—2017 роки
 
   Загальнодержавна соціальна програма розвитку фізичної культури і спорту на 2014 рік
 
10. Розділ І. Загальні положення
 
   Розділ І. Загальні положення
 
11. Україна займає 150 місце серед 223 країн світу за показником середньої тривалості життя. Мешканці нашої країни живуть на 10 років менше, ніж у Євросоюзі та багатьох країнах СНД. За даними Держстату, кожен десятий українець не доживає до 35 років, а кожен четвертий — до 60 років. Демографічна криза зумовлюється зменшенням кількості населення України з 52,2 мільйона у 1992 році до 45,6 мільйона у 2012 році.
 
-5- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У першому абзаці розділу І проекту Програми слова «Мешканці нашої країни живуть» замінити словами «Тривалість життя мешканців нашої країни»
 
Враховано   Україна займає 150 місце серед 223 країн світу за показником середньої тривалості життя. Тривалість життя мешканців нашої країни на 10 років менше, ніж у Євросоюзі та багатьох країнах СНД. За даними Держстату, кожен десятий українець не доживає до 35 років, а кожен четвертий — до 60 років. Демографічна криза зумовлюється зменшенням кількості населення України з 52,2 мільйона у 1992 році до 45,6 мільйона у 2012 році.
 
12. Спосіб життя населення України та стан сфери фізичної культури і спорту створюють загрозу здоров’ю та є суттєвим викликом для Української держави на сучасному етапі її розвитку. Це характеризується певними чинниками, основними серед яких є:
 
   Спосіб життя населення України та стан сфери фізичної культури і спорту створюють загрозу здоров’ю та є суттєвим викликом для держави на сучасному етапі її розвитку. Це характеризується певними чинниками, основними серед яких є:
 
13. несформованість сталих традицій та мотивацій щодо ведення здорового способу життя та фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів засобами фізичної культури і спорту як важливих чинників фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров’я і подовження тривалості життя;
 
   несформованість сталих традицій та мотивацій щодо ведення здорового способу життя та фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів засобами фізичної культури і спорту як важливих чинників фізичного та соціального благополуччя, поліпшення стану здоров’я і подовження тривалості життя;
 
14. загальне погіршення стану здоров’я населення, що призводить до зменшення кількості осіб, які можуть бути залучені до дитячо-юнацького спорту та спорту вищих досягнень, зокрема спроможних витримувати значні фізичні навантаження та досягати високих спортивних результатів;
 
   загальне погіршення стану здоров’я населення, що призводить до зменшення кількості осіб, які можуть бути залучені до дитячо-юнацького спорту та спорту вищих досягнень, зокрема спроможних витримувати значні фізичні навантаження та досягати високих спортивних результатів;
 
15. невідповідність вимогам сучасності та значне відставання від світових стандартів ресурсного забезпечення сфери фізичної культури і спорту, а саме організаційного, кадрового, науково-методичного, медико-біологічного, фінансового, матеріально-технічного, інформаційного;
 
   невідповідність вимогам сучасності та значне відставання від міжнародних стандартів щодо ресурсного забезпечення сфери фізичної культури і спорту, а саме організаційного, кадрового, науково-методичного, медико-біологічного, фінансового, матеріально-технічного, інформаційного;
 
16. загострення проблем, пов’язаних із застосуванням спортсменами заборонених допінгових препаратів, та відповідно посилення контролю з боку Всесвітньої антидопінгової агенції.
 
   загострення проблем, пов’язаних із порушенням спортсменами антидопінгових правил, та відповідно посилення контролю з боку Всесвітньої антидопінгової агенції.
 
17. Проведення міжнародних змагань в Україні на високому організаційному рівні привертає до себе увагу світової спільноти, що зобов’язує підвищувати рівень розвитку фізичної культури і спорту до світових стандартів.
 
   Проведення міжнародних змагань в Україні на високому організаційному рівні привертає до себе увагу світової спільноти, що зобов’язує підвищувати рівень розвитку фізичної культури і спорту до міжнародних стандартів.
 
18. Розділ ІІ. Мета і завдання програми, основні напрями її виконання
 
   Розділ ІІ. Мета і завдання Програми, основні напрями її виконання
 
19. Мета Програми полягає у створенні умов для:
 
   Мета Програми полягає у створенні умов для:
 
20. залучення широких верств населення до систематичних занять фізичною культурою і масовим спортом, популяризації здорового способу життя та сприяння розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації;
 
   залучення населення до систематичних занять фізичною культурою і масовим спортом, популяризації здорового способу життя та сприяння розвитку фізкультурно-спортивної реабілітації;
 
21. максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді, в тому числі і молоді з інвалідністю, у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її в дусі олімпізму.
 
   максимальної реалізації здібностей обдарованої молоді, у тому числі молоді з інвалідністю, у дитячо-юнацькому, резервному спорті, спорті вищих досягнень та виховання її в олімпійському дусі.
 
22. 1. Розвиток фізичної культури
 
   1. Розвиток фізичної культури
 
23. Мета — забезпечення розвитку всіх напрямів фізичної культури (фізичне виховання, масовий спорт та фізкультурно-спортивна реабілітація) і створення умов для регулярної рухової активності різних верств населення з урахуванням інтересів, побажань, здібностей та індивідуальних особливостей кожного.
 
   Мета — забезпечення розвитку всіх напрямів фізичної культури (фізичне виховання, масовий спорт та фізкультурно-спортивна реабілітація) і створення умов для регулярної рухової активності населення з урахуванням інтересів, побажань, здібностей та індивідуальних особливостей кожного.
 
24. Основні завдання:
 
   Основні завдання:
 
25. забезпечення збільшення рухової активності дітей та молоді, у тому числі із залученням батьків до такого процесу, для чого необхідно:
 
   забезпечення збільшення рухової активності дітей та молоді, у тому числі із залученням до цього батьків, для чого необхідно:
 
26. - впроваджувати різноманітні форми фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальних закладах;
 
   упроваджувати різноманітні форми фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в навчальних закладах;
 
27. - покращувати матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів для занять фізичною культурою і спортом;
 
   покращувати матеріально-технічне забезпечення навчальних закладів для занять фізичною культурою і спортом;
 
28. - за наявності ресурсної бази з урахуванням кліматичних, географічних умов сприяти залученню учнів 1—4 класів до навчання плаванню;
 
   за наявності ресурсної бази з урахуванням кліматичних, географічних умов сприяти залученню учнів 1—4 класів до навчання плаванню;
 
29. - ініціювати створення в навчальних закладах мережі спортивних клубів та центрів студентського спорту вищих навчальних закладів;
 
   ініціювати створення в навчальних закладах мережі спортивних клубів та центрів студентського спорту вищих навчальних закладів;
 
30. - ініціювати проведення серед учнівської та студентської молоді різноманітних спортивних змагань, зокрема у 2014—2015 роках Національного турніру шкільних баскетбольних команд Євро-2015;
 
   ініціювати проведення серед учнівської та студентської молоді різноманітних спортивних змагань, зокрема Національного турніру шкільних баскетбольних команд;
 
31. збільшення чисельності населення, залученого до систематичних занять фізичною культурою і масовим спортом за місцем роботи, проживання, в місцях масового відпочинку, санаторно-курортних закладах, закладах відпочинку та на об’єктах туристичної інфраструктури, зокрема на туристичних базах, не менш як 30 хвилин на день, для чого необхідно:
 
   збільшення чисельності населення, залученого до систематичних занять фізичною культурою і масовим спортом за місцем роботи, проживання, в місцях масового відпочинку, санаторно-курортних закладах, закладах відпочинку та на об’єктах туристичної інфраструктури, зокрема на туристичних базах, не менш як 30 хвилин на день, для чого необхідно:
 
32. - вдосконалити форми фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в трудових колективах та залучати працівників до здорового способу життя;
 
-6- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Десятий абзац пункту 1 розділу ІІ проекту Програми викласти у такій редакції:
«удосконалювати форми фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в трудових колективах та серед населення сільських та селищних громад та залучати працівників до здорового способу життя».
 
Враховано   удосконалювати форми фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в трудових колективах та серед населення сільських та селищних громад та залучати працівників до здорового способу життя;
 
33. - сприяти створенню та діяльності мережі колективів фізичної культури, спортивних клубів різних організаційно-правових форм власності;
 
   сприяти створенню та діяльності мережі колективів фізичної культури, спортивних клубів всіх форм власності;
 
34. - поширювати практику введення до штатного розпису суб’єктів господарювання посади інструктора з фізичної культури;
 
   поширювати практику введення до штатного розпису суб’єктів господарювання посади інструктора з фізичної культури;
 
35. - щороку проводити масові спортивні заходи серед різних верств і категорій населення та брати участь у відповідних міжнародних змаганнях;
 
   щороку проводити масові спортивні заходи серед різних груп населення та брати участь у відповідних міжнародних змаганнях;
 
36. - сприяти облаштуванню місць масового відпочинку та фізичного дозвілля пунктами прокату спортивного обладнання та інвентарю;
 
   сприяти облаштуванню місць масового відпочинку та дозвілля пунктами прокату спортивного обладнання та інвентарю;
 
37. - ініціювати поступове введення до штату навчальних закладів посади консультанта з питань здорового способу життя;
 
   ініціювати поступове введення до штату навчальних закладів посади консультанта з питань здорового способу життя;
 
38. - ініціювати включення в колективні договори між адміністраціями підприємств та трудовими колективами питання щодо створення належних умов для занять фізичною культурою і спортом працюючих осіб;
 
   ініціювати включення до колективних договорів між адміністраціями підприємств та трудовими колективами питання щодо створення належних умов для занять фізичною культурою і спортом працюючих осіб;
 
39. - заохочувати власників підприємств, керівників установ та організацій промислової сфери, транспорту, соціально-побутової та аграрної сфери, які залучають працівників до здорового способу життя, засобами фізичної культури і спорту, виділяти кошти на придбання спортивного обладнання та інвентарю;
 
-7- Пономарьов А.В.
Абзац сімнадцятий підрозділу 1
розділу ІІ проекту Програми після слів «обладнання та інвентарю» доповнити словами «і законодавчо забезпечити можливість включення при визначенні об’єкта оподаткування в податкові зобов’язання витрат платника податку (крім капітальних, які підлягають амортизації) на утримання та експлуатацію таких об’єктів незалежно від наявності чи відсутності доходів та форми власності об’єкта оподаткування (державна, приватна).
 
Відхилено оскільки запропонована норма не є предметом цього законопроекту  заохочувати власників підприємств, керівників установ та організацій промислової сфери, транспорту, соціально-побутової та аграрної сфери, які залучають працівників до здорового способу життя, засобами фізичної культури і спорту, виділяти кошти на придбання спортивного обладнання та інвентарю;
рекомендувати власникам (його уповноваженим особам) підприємств, організацій, установ усіх форм власності з урахуванням пропозицій первинних профспілкових організацій щорічно заслуховувати на загальних зборах інформацію щодо стану розвитку фізичної культури і спорту на підприємствах, в установах та організаціях;
 
    -8- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Пункт 2 розділу ІІ проекту Програми після абзацу сімнадцятого доповнити таким абзацом:
«рекомендувати власникам (його уповноваженим особам) підприємств, організацій, установ усіх форм власності з урахуванням пропозицій первинних профспілкових організацій щорічно заслуховувати на загальних зборах інформацію щодо стану розвитку фізичної культури і спорту на підприємствах, в установах та організаціях».
 
Враховано    
40. - збільшувати кількість та підвищувати якість надання фізкультурно-оздоровчих та спортивних послуг через мережу центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та спортивних клубів за місцем проживання, а також Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Національним комітетом спорту інвалідів України та їх осередками, регіональними та місцевими центрами з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», фізкультурно-спортивними товариствами та громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості;
 
-9- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Вісімнадцятий абзац пункту 1 розділу ІІ проекту Програми викласти у такій редакції:
«збільшувати кількість та підвищувати якість надання фізкультурно-оздоровчих та спортивних послуг через мережу центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та спортивних клубів за місцем проживання, а також Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Національним комітетом спорту інвалідів України, всеукраїнськими фізкультурно-спортивними товариствами та їх відокремленими підрозділами, регіональними та місцевими центрами з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та громадськими організаціями фізкуль-турно-спортивної спрямованості»;
 
Враховано   збільшувати кількість та підвищувати якість надання фізкультурно-оздоровчих та спортивних послуг через мережу центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та спортивних клубів за місцем проживання, а також Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Національним комітетом спорту інвалідів України, всеукраїнськими фізкультурно-спортивними товариствами та їх відокремленими підрозділами, регіональними та місцевими центрами з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» та громадськими організаціями фізкультурно-спортивної спрямованості;
 
41. - залучати до фізкультурно-оздоровчої діяльності та участі у змаганнях осіб, які утримуються в органах та установах, що належать до сфери державної пенітенціарної служби;
 
   залучати до фізкультурно-оздоровчої діяльності та участі у змаганнях осіб, які утримуються в органах та установах, що належать до сфери державної пенітенціарної служби;
 
42. створення умов для організації фізичної підготовки та спортивної діяльності військовослужбовців і працівників Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, для чого необхідно:
 
   створення умов для організації фізичної підготовки та спортивної діяльності військовослужбовців і працівників Збройних Сил України та інших військових формувань, правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб, для чого необхідно:
 
43. - удосконалювати організаційно-правові умови функціонування системи фізичної підготовки і спорту у військових формуваннях, правоохоронних органах, рятувальних та інших службах;
 
   удосконалювати організаційно-правові умови функціонування системи фізичної підготовки і спорту у військових формуваннях, правоохоронних органах, рятувальних та інших службах;
 
44. - вводити в дію у вищих навчальних закладах з підготовки військовослужбовців та працівників правоохоронних органів державний та вступний екзамен з фізичної підготовки як окрему навчальну дисципліну для очної та заочної форм навчання (освітньо-кваліфікаційний рівень підготовки — бакалавр, магістр);
 
   вводити в дію у вищих навчальних закладах з підготовки військовослужбовців та працівників правоохоронних органів вступний та державний іспит з фізичної підготовки як окрему навчальну дисципліну для очної та заочної форм навчання (освітньо-кваліфікаційний рівень підготовки — бакалавр, магістр);
 
45. - вводити у військових частинах, окремих підрозділах та на кафедрах фізичної підготовки і спорту вищих навчальних закладів посади інструкторів з фізичної підготовки і спорту у межах затвердженої граничної чисельності;
 
   вводити у військових частинах, окремих підрозділах та на кафедрах фізичної підготовки і спорту вищих навчальних закладів посади інструкторів з фізичної підготовки і спорту в межах затвердженої граничної чисельності;
 
46. забезпечення фізкультурно-оздоровчої діяльності і фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, для чого необхідно:
 
   забезпечення фізкультурно-оздоровчої діяльності і фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, для чого необхідно:
 
47. - залучати населення з інвалідністю до систематичних занять з фізичної культури, фізкультурно-спортивної реабілітації та спорту;
 
   залучати осіб з інвалідністю до систематичних занять з фізичної культури, фізкультурно-спортивної реабілітації та спорту;
 
48. - здійснювати заходи щодо утворення місцевих центрів з фізичної культури і спорту інвалідів (районних, міських, районних у містах) з урахуванням потреб та можливостей регіону;
 
   здійснювати заходи щодо утворення місцевих центрів фізичної культури і спорту інвалідів (районних, міських, районних у містах) з урахуванням потреб та можливостей регіону;
 
49. - сприяти розвитку мережі спортивних клубів різних форм власності, адаптованих для занять інвалідів фізичною культурою, спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією;
 
   сприяти розвитку мережі спортивних клубів різних форм власності, адаптованих для занять інвалідів фізичною культурою, спортом та фізкультурно-спортивною реабілітацією;
 
50. - сприяти утворенню та розвитку центрів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів;
 
   сприяти утворенню та розвитку центрів з фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів;
 
51. - облаштовувати спортивні споруди і об’єкти для безперешкодного доступу до них інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 
   облаштовувати спортивні споруди і об’єкти для безперешкодного доступу до них інвалідів та осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 
52. - проводити реабілітаційно-спортивні збори для інвалідів, організовувати табори фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, всеукраїнські оздоровчі табори для інвалідів.
 
   проводити реабілітаційно-спортивні збори для інвалідів, організовувати табори фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів, всеукраїнські оздоровчі табори для інвалідів.
 
53. 2. Розвиток дитячого, дитячо-юнацького та резервного спорту
 
   2. Розвиток дитячого, дитячо-юнацького та резервного спорту
 
54. Мета — створення умов для залучення дітей, в тому числі і дітей-інвалідів, до занять певним видом спорту, виявлення обдарованої молоді для залучення до системи резервного спорту.
 
   Мета — створення умов для залучення дітей, у тому числі дітей-інвалідів, до занять певним видом спорту, виявлення обдарованої молоді для залучення до системи резервного спорту.
 
55. Основні завдання:
 
   Основні завдання:
 
56. сприяння розвитку дитячого, дитячо-юнацького та резервного спорту, для чого необхідно:
 
   сприяння розвитку дитячого, дитячо-юнацького та резервного спорту, для чого необхідно:
 
57. - зберегти мережу дитячо-юнацьких спортивних шкіл незалежно від підпорядкування, типу та форми власності;
 
-10- Янків І.Т.
Абзац третій пункту 2 розділу другого проекту Програми викласти у наступній редакції:
«введення заборони (мораторію) на зменшення кількості, реорганізацію та ліквідацію дитячо-юнацьких спортивних шкіл незалежно від підпорядкування, типу та форми власності».
 
Враховано частково   запровадити заборону (мораторій) на зменшення кількості, реорганізацію та ліквідацію дитячо-юнацьких спортивних шкіл незалежно від підпорядкування, типу та форми власності без згоди центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері фізичної культури та спорту;
 
58. - забезпечити проведення на належному рівні навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах, оптимізувавши планування витрат на зазначені цілі;
 
-11- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Пункт 2 розділу ІІ проекту Програми після абзацу п’ятого доповнити такими абзацом:
«забезпечити надання фінансової підтримки дитячо-юнацьким спортивним школам незалежно від підпорядкування та форми власності за рахунок коштів бюджетів відповідних рівнів (обласних, міських, районних)».
 
Враховано   забезпечити проведення на належному рівні навчально-тренувального процесу в дитячо-юнацьких спортивних школах, оптимізувавши планування витрат на зазначені цілі;
забезпечити надання фінансової підтримки дитячо-юнацьким спортивним школам незалежно від підпорядкування та форми власності за рахунок коштів бюджетів відповідних рівнів (обласних, міських, районних);
 
59. - розробити та запровадити автоматизовану інформаційно-аналітичну комп’ютерну систему «Спортивна школа»;
 
   розробити та запровадити автоматизовану інформаційно-аналітичну комп’ютерну систему «Спортивна школа»;
 
60. забезпечення постійної модернізації матеріально-технічної бази закладів дитячо-юнацького та резервного спорту;
 
   забезпечити постійну модернізацію матеріально-технічної бази закладів дитячо-юнацького та резервного спорту;
 
61. організація на базі оздоровчих дитячих таборів спеціалізованих змін для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл;
 
-12- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Пункт 2 розділу ІІ проекту Програми після абзацу восьмого доповнити таким абзацом:
«забезпечити оздоровлення учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл незалежно від підпорядкування та форм власності за рахунок коштів Державного та місцевих бюджетів з метою продовження навчально-тренувальної роботи під час шкільних канікул».
 
Враховано   організація на базі оздоровчих дитячих таборів спеціалізованих змін для учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, для чого необхідно:
забезпечити оздоровлення учнів дитячо-юнацьких спортивних шкіл незалежно від підпорядкування та форм власності за рахунок коштів Державного та місцевих бюджетів з метою продовження навчально-тренувальної роботи під час шкільних канікул;
 
62. сприяння створенню та належному функціонуванню штатних спортивних команд резервного спорту;
 
   сприяння створенню та належному функціонуванню штатних спортивних команд резервного спорту;
 
63. удосконалення процесу відбору обдарованих дітей, які мають високий рівень підготовленості та здатні під час навчально-тренувальних занять витримувати значні фізичні навантаження, для подальшого залучення їх до системи резервного спорту.
 
   удосконалення процесу відбору обдарованих дітей, які мають високий рівень підготовленості та здатні під час навчально-тренувальних занять витримувати значні фізичні навантаження, для подальшого залучення їх до системи резервного спорту.
 
64. 3. Розвиток спорту вищих досягнень
 
   3. Розвиток спорту вищих досягнень
 
65. Мета — переведення обдарованої молоді із резервного спорту в систему спорту вищих досягнень для досягнення високих спортивних результатів та підвищення конкурентоспроможності українського спорту у світовому співтоваристві.
 
   Мета — переведення обдарованої молоді з резервного спорту в систему спорту вищих досягнень для досягнення високих спортивних результатів та підвищення конкурентоспроможності українського спорту у світовому співтоваристві.
 
66. Основні завдання:
 
   Основні завдання:
 
67. створення ефективної системи підготовки спортсменів — членів національних збірних команд України та забезпечення їх участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня;
 
   створення ефективної системи підготовки спортсменів — членів національних збірних команд України та забезпечення їх участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня;
 
68. сприяння формуванню мережі державних та комунальних центрів олімпійської підготовки;
 
   сприяння формуванню мережі державних та комунальних центрів олімпійської підготовки;
 
69. підтримка закладів фізичної культури і спорту, зокрема спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів студентського спорту вищих навчальних закладів та залучення до навчально-тренувального процесу провідних тренерів;
 
   підтримка закладів фізичної культури і спорту, зокрема спеціалізованих навчальних закладів спортивного профілю, шкіл вищої спортивної майстерності, центрів студентського спорту вищих навчальних закладів та залучення до навчально-тренувального процесу провідних тренерів;
 
70. забезпечення проведення на території України всеукраїнських спортивних змагань, чемпіонатів світу та чемпіонатів Європи, інших міжнародних спортивних заходів;
 
   забезпечення проведення на території України всеукраїнських спортивних змагань, чемпіонатів світу та чемпіонатів Європи, інших міжнародних спортивних заходів;
 
71. розроблення та запровадження автоматизованої інформаційно-аналітичної комп’ютерної системи «Паспорт спортсмена»;
 
   розроблення та запровадження автоматизованої інформаційно-аналітичної комп’ютерної системи «Паспорт спортсмена»;
 
72. забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України в Іграх ХХХІ Олімпіади, ХХІІ зимових Олімпійських іграх, ІІ літніх та зимових Юнацьких олімпійських іграх, Європейських юнацьких олімпійських фестивалях (кожні два роки) та інших міжнародних спортивних заходах, що проводяться Міжнародним та Європейським олімпійськими комітетами разом з Національним олімпійським комітетом;
 
-13- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У восьмому абзаці пункту 3 розділу ІІ проекту Програми після слів «Національним олімпійським комітетом» додати слово «України».
 
Враховано   забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України в Іграх ХХХІ Олімпіади, ХХІІ зимових Олімпійських іграх, ІІ літніх та зимових Юнацьких олімпійських іграх, Європейських юнацьких олімпійських фестивалях (кожні два роки) та інших міжнародних спортивних заходах, що проводяться Міжнародним та Європейським олімпійськими комітетами разом з Національним олімпійським комітетом України;
 
73. забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України в Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх іграх серед спортсменів-інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу, Глобальних іграх серед спортсменів-інвалідів з вадами розумового та фізичного розвитку, Всесвітніх іграх сліпих та Всесвітніх шахових олімпіадах серед спортсменів-інвалідів та інших міжнародних спортивних заходах, що проводяться Міжнародним паралімпійським комітетом та Міжнародним спортивним комітетом глухих разом з Національним комітетом спорту інвалідів;
 
-14- Сушкевич В.М.
У дев’ятому абзаці розділу 3 «Розвиток спорту вищих досягнень» слова «Міжнародним спортивним комітетом глухих» замінити словами «Міжнародним комітетом спорту глухих».
 
Враховано   забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України в Паралімпійських, Дефлімпійських іграх, Всесвітніх іграх серед спортсменів-інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу, Глобальних іграх спортсменів з порушенням інтелекту, Всесвітніх іграх сліпих та Всесвітніх шахових олімпіадах серед спортсменів-інвалідів та інших міжнародних спортивних заходах, що проводяться Міжнародним паралімпійським комітетом та Міжнародним комітетом спорту глухих разом з Національним комітетом спорту інвалідів України;
 
    -15- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У дев’ятому абзаці пункту 3 розділу ІІ проекту Програми після слів «Національним комітетом спорту інвалідів» додати слово «України
 
Враховано    
74. забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, інших міжнародних спортивних заходах з таких видів спорту разом із Спортивним комітетом;
 
-16- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У десятому абзаці пункту 3 розділу ІІ проекту Програми після слів «у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту» додати слова «Всесвітніх іграх з єдиноборств та Всесвітніх інтелектуальних іграх» та після слів «Спортивним комітетом» додати слово «України».
 
Враховано   забезпечення підготовки та участі національних збірних команд України у Всесвітніх іграх з неолімпійських видів спорту, Всесвітніх іграх з єдиноборств та Всесвітніх інтелектуальних іграх, інших міжнародних спортивних заходах з таких видів спорту спільно із Спортивним комітетом України;
забезпечення підготовки та участі збірних команд учнівської та студентської молоді у всеукраїнських змаганнях з видів спорту, зимових і літніх Всесвітніх універсіадах (кожні два роки), Всесвітніх гімназіадах (кожні чотири роки), чемпіонатах світу та Європи перед студентів, чемпіонатах світу серед школярів та інших міжнародних змаганнях;
 
    -17- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Пункт 3 розділу ІІ проекту Програми після абзацу одинадцятого доповнити таким абзацом:
«забезпечення підготовки та участі збірних команд учнівської та студентської молоді у всеукраїнських змаганнях з видів спорту, зимових і літніх Всесвітніх універсіадах (кожні два роки), Всесвітніх гімназіадах (кожні чотири роки), чемпіонатах світу та Європи перед студентів, чемпіонатах світу серед школярів та інших міжнародних змаганнях».
 
Враховано    
75. забезпечення підготовки та участі збірних команд військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб у всеукраїнських змаганнях з видів спорту, інших масових фізкультурно-спортивних заходах, Всесвітніх іграх серед військовослужбовців та правоохоронців, чемпіонатах світу та Європи серед військовослужбовців та поліцейських, спартакіадах збройних сил країн — учасниць СНД, динаміадах та інших міжнародних змаганнях.
 
   забезпечення підготовки та участі збірних команд військовослужбовців та працівників правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб у всеукраїнських змаганнях з видів спорту, інших масових фізкультурно-спортивних заходах, Всесвітніх іграх серед військовослужбовців та правоохоронців, чемпіонатах світу та Європи серед військовослужбовців та поліцейських, спартакіадах збройних сил країн — учасниць СНД, динаміадах та інших міжнародних змаганнях.
 
76. 4. Удосконалення системи забезпечення розвитку фізичної культури і спорту
 
   4. Удосконалення системи забезпечення розвитку фізичної культури і спорту
 
77. Мета — створення цілісної системи забезпечення сфери фізичної культури і спорту шляхом удосконалення нормативно-правового, кадрового, матеріально-технічного, фінансового, науково-методичного, медичного, інформаційного забезпечення та міжнародної діяльності.
 
   Мета — створення цілісної системи забезпечення сфери фізичної культури і спорту шляхом удосконалення нормативно-правового, кадрового, матеріально-технічного, фінансового, науково-методичного, медичного, інформаційного забезпечення та міжнародної діяльності.
 
78. Основні завдання:
 
   Основні завдання:
 
79. удосконалення нормативно-правової бази, що регламентує діяльність сфери фізичної культури і спорту;
 
   удосконалення нормативно-правової бази, що регламентує діяльність сфери фізичної культури і спорту;
 
80. формування сучасної системи та забезпечення поступового підвищення кваліфікації кадрів сфери фізичної культури і спорту, у тому числі для спеціалістів спортивної медицини, представників військових формувань та правоохоронних служб, а також спортсменів, що припинили свою діяльність у спорті, з метою їх соціальної адаптації;
 
   формування сучасної системи та забезпечення поступового підвищення кваліфікації кадрів сфери фізичної культури і спорту, у тому числі для спеціалістів спортивної медицини, представників військових формувань та правоохоронних служб, а також спортсменів, що припинили свою діяльність у спорті, з метою їх соціальної адаптації;
 
81. проведення щороку семінарів для фахівців сфери фізичної культури і спорту та тренерів штатних збірних команд, сприяння їх участі у відповідних міжнародних форумах;
 
   проведення щороку семінарів для фахівців сфери фізичної культури і спорту та тренерів штатних збірних команд, сприяння їх участі у відповідних міжнародних форумах;
 
82. створення системи підготовки та атестації волонтерів для сфери фізичної культури і спорту;
 
   створення системи підготовки та атестації волонтерів для сфери фізичної культури і спорту;
 
83. підвищення ефективності співпраці федерацій, асоціацій з видів спорту з міжнародними федераціями та проведення постійної роботи із збільшення представництва України в керівних органах міжнародних федерацій;
 
-18- Янків І.Т.
Розділ другий пункт 4 проекту Програми доповнити абзацем 8 такого змісту:
«прирівняння тренера-викладача до статусу педагога».
 
Відхилено   підвищення ефективності співпраці федерацій, асоціацій з видів спорту з міжнародними федераціями та проведення постійної роботи із збільшення представництва України в керівних органах міжнародних федерацій;
 
84. удосконалення системи відзначення та заохочення спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури і спорту;
 
   удосконалення системи відзначення та заохочення спортсменів, тренерів, ветеранів фізичної культури і спорту;
 
85. забезпечення науково-методичного та медичного супроводу підготовки спортсменів та органічного взаємозв’язку наукових досліджень, для чого необхідно:
 
   забезпечення науково-методичного та медичного супроводу підготовки спортсменів та органічного взаємозв’язку наукових досліджень, для чого необхідно:
 
86. - сприяти модернізації матеріально-технічної бази Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту;
 
-19- Немілостівий В.О.
Тедеєв Е.С.
Шенцев Д.О.
Абзац 11 пункту 4 проекту Програми викласти у такій редакції:
«сприяти модернізації матеріально-технічної бази Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту та Науково-дослідного інституту Національного університету фізичного виховання і спорту України».
 
Відхилено , оскільки Науково-дослідний інститут Національного університету фізичного виховання і спорту України не є юридичною особою  сприяти модернізації матеріально-технічної бази Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту;
 
87. - підвищити якість наукових досліджень за державним замовленням, забезпечивши впровадження кращих розробок у практику підготовки спортсменів;
 
-20- Немілостівий В.О.
Тедеєв Е.С.
Шенцев Д.О.
Абзац 12 пункту 4 проекту Програми викласти у редакції наступного змісту:
«підвищити якість наукових досліджень, які виконуються згідно затвердженого в установленому порядку п’ятирічного зведеного плану науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту і передбачити їх фінансування за рахунок коштів державного бюджету на конкурсній основі, забезпечити впровадження кращих розробок у практику діяльності суб’єктів сфери фізичної культури і спорту».
 
Враховано   підвищити якість наукових досліджень, які виконуються згідно з затвердженим в установленому порядку п’ятирічним зведеним планом науково-дослідної роботи у сфері фізичної культури і спорту, і передбачити їх фінансування за рахунок коштів державного бюджету на конкурсній основі, забезпечити впровадження кращих розробок у практику діяльності суб’єктів сфери фізичної культури і спорту;
 
88. - сприяти залученню фахівців провідних наукових центрів світу інших галузей наукової діяльності до вирішення прикладних завдань підготовки спортсменів — членів національних збірних команд;
 
   сприяти залученню фахівців провідних наукових центрів світу інших галузей наукової діяльності до вирішення прикладних завдань підготовки спортсменів — членів національних збірних команд;
 
89. - оптимізувати систему медичного забезпечення збірних команд України з видів спорту;
 
   оптимізувати систему медичного забезпечення збірних команд України з різних видів спорту;
 
90. - сприяти діяльності Національного антидопінгового центру України, розробленню і реалізації інформаційно-освітніх програм з питань боротьби із застосуванням заборонених речовин та методів і висвітленню питань боротьби з допінгом у спорті в засобах масової інформації;
 
   сприяти діяльності Національного антидопінгового центру, розробленню і реалізації інформаційно-освітніх програм з питань боротьби із застосуванням заборонених речовин та методів і висвітленню питань боротьби з допінгом у спорті в засобах масової інформації;
 
91. забезпечення розвитку вітчизняної спортивної інфраструктури, для чого насамперед необхідно:
 
-21- Сушкевич В.М.
Шістнадцятий абзац розділу 4 «Удосконалення системи забезпечення розвитку фізичної культури і спорту» проекту Програми викласти у такій редакції:
«забезпечити будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт баз олімпійської, параолімпійської, дефлімпійської підготовки, спортивних споруд та їх ефективне використання».
 
Враховано   забезпечення розвитку вітчизняної спортивної інфраструктури, для чого необхідно:
 
92. - забезпечити будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт баз олімпійської, паралімпійської підготовки, спортивних споруд та їх ефективне використання;
- забезпечити будівництво плавальних басейнів, багатофункціональних спортивних майданчиків та універсальних спортивних комплексів для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом;
 
-22- Кутовий Т.В.
У тексті Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013—2017 роки, що міститься у додатку 1 до проекту закону абзаци 16-тий та 17-тий пункту 4. «Удосконалення системи забезпечення розвитку фізичної культури і спорту» Розділу ІІ. «Мета і завдання програми, основні напрями її виконання» викласти у такій редакції:
«- забезпечити визначення потреби у спортивних спорудах у розрізі усіх областей та адміністративних районів;
- відповідно до визначеної потреби здійснити перевірку технічного стану усіх діючих спортивних споруд на предмет можливого їх використання у якості баз олімпійської, паралімпійської підготовки;
- з урахуванням здійсненої перевірки вжити заходів щодо оптимального використання діючих спортивних споруд, а у разі незадоволення потреби забезпечити будівництво нових, реконструкцію, капітальний ремонт діючих баз олімпійської, паралімпійської підготовки, інших спортивних споруд;
- відповідно до визначеної потреби та результатів перевірки технічного стану діючих спортивних споруд забезпечити будівництво плавальних басейнів, багатофункціональних спортивних майданчиків та універсальних спортивних комплексів для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом».
 
Відхилено оскільки зазначені завдання вже виконані перед розробкою Програми  забезпечити будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт баз олімпійської, параолімпійської, дефлімпійської підготовки, спортивних споруд та їх ефективне використання;
забезпечити будівництво плавальних басейнів, багатофункціональних спортивних майданчиків та універсальних спортивних комплексів для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом;
 
93. - забезпечити модернізацію спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів;
 
-23- Янків І.Т.
Абзац 17 пункту 4 розділу другого проекту Програми після слів «модернізацію спортивних майданчиків загальноосвітніх та дошкільних» доповнити словом «позашкільних».
 
Враховано   забезпечити модернізацію спортивних майданчиків загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів;
 
94. - сприяти облаштуванню місць для навчання плаванню на відкритих водоймищах, пляжах, в місцях масового відпочинку, велосипедних доріжок, парків та баз для активного відпочинку;
 
   сприяти облаштуванню місць для навчання плаванню на відкритих водоймищах, пляжах, у місцях масового відпочинку, велосипедних доріжок, парків та баз для активного відпочинку;
 
95. - забезпечити будівництво облаштованих воднолижними доріжками водоймищ у місцях масового відпочинку;
 
   забезпечити будівництво облаштованих воднолижними доріжками водоймищ у місцях масового відпочинку;
 
96. - поліпшити функціонування Музею спортивної слави;
 
   поліпшити функціонування Музею спортивної слави;
 
97. сприяння розвитку Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів (м. Євпаторія) і Західного реабілітаційно-спортивного центру інвалідів (Львівська область) як основних баз підготовки національних збірних команд України серед інвалідів та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації;
 
-24- Сушкевич В.М.
Абзац двадцять другий розділу 4 «Удосконалення системи забезпечення розвитку фізичної культури і спорту» проекту Програми викласти у такій редакції:
«забезпечення розвитку Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів (м. Євпаторія) і Західного реабілітаційно-спортивного центру інвалідів (Львівська область) як основних баз підготовки національних збірних команд України серед інвалідів та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації».
 
Враховано   забезпечення розвитку Національного центру паралімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів (м. Євпаторія) і Західного реабілітаційно-спортивного центру інвалідів (Львівська область) як основних баз підготовки національних збірних команд України серед інвалідів та проведення заходів з фізкультурно-спортивної реабілітації;
 
98. сприяння залученню інвестицій до реалізації завдань з розвитку фізичної культури і спорту, поширюючи меценацтво та спонсорство;
 
   сприяння залученню інвестицій до реалізації завдань з розвитку фізичної культури і спорту, поширюючи меценацтво та спонсорство;
 
99. здійснення заходів, спрямованих на формування світогляду, орієнтованого на здоровий спосіб життя, престиж фізичного здоров’я, патріотичне виховання, для чого необхідно:
 
   здійснення заходів, спрямованих на формування світогляду, орієнтованого на здоровий спосіб життя, престиж фізичного здоров’я, патріотичне виховання, для чого необхідно:
 
100. - використовувати можливості засобів масової інформації в пропаганді здорового способу життя та висвітленні спортивних подій;
 
   використовувати можливості засобів масової інформації у пропаганді здорового способу життя та висвітленні спортивних подій;
 
101. - збільшити обсяги соціальної реклами, орієнтованої на здоровий спосіб життя;
 
-25- Янків І.Т.
Абзац 25 пункту 4 розділу другого проекту Програми після слів «орієнтованої на здоровий спосіб життя» доповнити словами «та патріотичне виховання».
 
Враховано   збільшити обсяги соціальної реклами, орієнтованої на здоровий спосіб життя та патріотичне виховання;
 
102. вирішення соціально-побутових питань кандидатів на участь в Олімпійських іграх, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, Всесвітніх та Європейських іграх з неолімпійських видів спорту, Глобальних іграх, спортсменів, які посіли призові місця на чемпіонатах світу або Європи, та їх тренерів;
 
   вирішення соціально-побутових питань кандидатів на участь в Олімпійських іграх, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, Всесвітніх та Європейських іграх з неолімпійських видів спорту, Глобальних іграх спортсменів з порушенням інтелекту, спортсменів, які посіли призові місця на чемпіонатах світу або Європи, та їх тренерів;
 
103. сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту.
 
   сприяння розвитку міжнародного співробітництва у сфері фізичної культури та спорту.
 
104. 5. Участь державних та громадських інституцій у реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту
 
   5. Участь державних та громадських інституцій у реалізації державної політики щодо розвитку фізичної культури і спорту
 
105. Мета — створення цілісної системи взаємодії державних та громадських інституцій у реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту.
 
   Мета — створення цілісної системи взаємодії державних та громадських інституцій у реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту.
 
106. Основні завдання:
 
   Основні завдання:
 
107. сприяння розвитку олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського рухів, неолімпійських видів спорту та спорту ветеранів;
 
   сприяння розвитку олімпійського, паралімпійського та дефлімпійського рухів, неолімпійських видів спорту та спорту ветеранів;
 
108. забезпечення пропаганди і впровадження відповідних принципів та ідеалів олімпійського руху;
 
   забезпечення пропаганди і впровадження відповідних принципів та ідеалів олімпійського руху;
 
109. сприяння розвитку благодійної діяльності організацій і громадян;
 
   сприяння розвитку благодійної діяльності організацій і громадян;
 
110. залучення до співпраці з розвитку фізичної культури і спорту громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, для чого необхідно:
 
   залучення до співпраці з розвитку фізичної культури і спорту громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, для чого необхідно:
 
111. - удосконалити систему договірних засад співпраці громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості з органами виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту;
 
   удосконалити систему договірних засад співпраці громадських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості з органами виконавчої влади у сфері фізичної культури і спорту;
 
112. - надавати організаційну, науково-методичну, фінансову та іншу підтримку діяльності Національного олімпійського комітету, Національного комітету спорту інвалідів, Спортивного комітету, федерацій з видів спорту, фізкультурно-спортивних товариств, регіональних та місцевих осередків (відділень) на місцях та всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту і обласним організаціям ветеранів спорту, учнівської та студентської спілок фізкультурно-спортивної спрямованості.
 
-26- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Восьмий абзац пункту 5 розділу ІІ проекту Програми викласти у такій редакції:
«надавати організаційну, науково-методичну, фінансову та іншу підтримку діяльності Національного олімпійського комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України, Спортивного комітету України, федерацій з видів спорту, всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств та всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту і обласним організаціям ветеранів спорту, учнівської та студентської спілок фізкультурно-спортивної спрямованості».
 
Враховано   надавати організаційну, науково-методичну, фінансову та іншу підтримку діяльності Національного олімпійського комітету України, Національного комітету спорту інвалідів України, Спортивного комітету України, федерацій з видів спорту, всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств та всеукраїнської громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості ветеранів фізичної культури і спорту і обласним організаціям ветеранів спорту, учнівської та студентської спілок фізкультурно-спортивної спрямованості.
 
113. Розділ ІІІ. Фінансове забезпечення програми
 
   Розділ ІІІ. Фінансове забезпечення Програми
 
114. Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством України.
 
   Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, інших джерел, не заборонених законодавством України.
 
115. Розділ ІV. Моніторинг, оцінка та очікувані результати програми
 
   Розділ ІV. Моніторинг, оцінка та очікувані результати Програми
 
116. Координація діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, здійснення моніторингу та оцінка виконання Програми щодо розвитку фізичної культури і спорту покладаються на центральний орган виконавчої влади, який забезпечує реалізацію державної політики у сфері фізичної культури і спорту.
 
   Координація діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, здійснення моніторингу та оцінка виконання Програми щодо розвитку фізичної культури і спорту покладаються на центральний орган виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері фізичної культури і спорту.
 
117. Кабінет Міністрів України розробляє та затверджує заходи на виконання цієї Програми та орієнтовний обсяг їх фінансового забезпечення на відповідний рік з урахуванням фінансових можливостей бюджету.
 
-27- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У другому абзаці розділу ІV Програми слово «відповідний» замінити на слово «2014».
 
Враховано   Кабінет Міністрів України розробляє та затверджує заходи на виконання цієї Програми та орієнтовний обсяг їх фінансового забезпечення на 2014 рік з урахуванням фінансових можливостей бюджету.
 
118. Виконання Програми дасть можливість:
 
   Виконання Програми дасть можливість:
 
119. поступово збільшити рухову активність дітей та молоді до 12 годин на тиждень;
 
   поступово збільшити рухову активність дітей та молоді до 12 годин на тиждень;
 
120. залучити до дозвілля та відпочинку населення, насамперед молодь, із використанням різноманітних форм рухової активності та щорічним збільшенням на 1—2 відсотки рівня охоплення населення руховою активністю до 30 хвилин щодня;
 
   залучити до дозвілля та відпочинку населення насамперед молодь із використанням різноманітних форм рухової активності та щорічним збільшенням на 1—2 відсотки рівня охоплення населення руховою активністю до 30 хвилин щодня;
 
121. залучити до 20 відсотків дітей та молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах, створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд;
 
   залучити до 20 відсотків дітей та молоді віком від 6 до 23 років до занять у дитячо-юнацьких спортивних школах, створити умови для розвитку резервного спорту та поповнення основного складу національних збірних команд;
 
122. збільшити обсяги витрат на навчально-спортивну роботу в дитячо-юнацьких спортивних школах;
 
   збільшити обсяги витрат на навчально-спортивну роботу в дитячо-юнацьких спортивних школах;
 
123. поступово зменшувати кількість учнів та студентів, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи;
 
   поступово зменшувати кількість учнів та студентів, віднесених за станом здоров’я до спеціальної медичної групи;
 
124. збільшити кількість інструкторів-методистів, залучених до фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з населенням;
 
-28- Томенко М.В.
Частину третю розділу ІV проекту Програми доповнити абзацом сьомим наступного змісту:
«відновити мережу інструкторів фізичної культури та спорту у сільській місцевості».
 
Враховано частково   збільшити кількість інструкторів-методистів, залучених до фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з населенням, та інструкторів фізичної культури і спорту в сільській місцевості.;
 
    -29- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
Абзац дев’ятий розділу ІV проекту Програми доповнити такими словами «та інструкторів фізичної культури і спорту в сільській місцевості».
 
Враховано    
125. забезпечити збереження передових позицій українських спортсменів у міжнародних змаганнях різного рівня;
 
   забезпечити збереження передових позицій українських спортсменів у міжнародних змаганнях різних рівнів;
 
126. збудувати нові спортивні об’єкти та реконструювати існуючі спортивні споруди в кількості, що надасть змогу створити необхідні умови для ефективної підготовки спортсменів, залучення різних категорій громадян України до занять фізичною культурою і спортом та підвищити рівень забезпеченості населення спортивними залами, плавальними басейнами та спортивними майданчиками (очікуване щорічне зростання на 2 відсотки), які б давали можливість забезпечити на даних спорудах мінімальний (науково обґрунтований) обсяг рухової активності, зокрема:
ввести в дію 50 плавальних басейнів, 2500 багатофункціональних спортивних майданчиків та в кожній області універсального спортивного комплексу для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом;
 
-30- Кутовий Т.В.
У тексті Загальнодержавної соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2013—2017 роки, що міститься у додатку 1 до проекту закону, абзаци 11-тий та 12-тий розділу ІV. Моніторинг, оцінка та очікувані результати програми викласти у такій редакції:
«відповідно до визначеної потреби та результатів перевірки технічного стану діючих спортивних споруд збудувати нові спортивні об’єкти та реконструювати існуючі спортивні споруди в кількості, що надасть змогу створити необхідні умови для ефективної підготовки спортсменів, залучення різних категорій громадян України до занять фізичною культурою і спортом та підвищити рівень забезпеченості населення спортивними залами, плавальними басейнами та спортивними майданчиками (очікуване щорічне зростання на 2 відсотки), які б давали можливість забезпечити на даних спорудах мінімальний (науково обґрунтований) обсяг рухової активності, зокрема:
ввести в дію необхідну кількість плавальних басейнів, багатофункціональних спортивних майданчиків та в кожній області універсального спортивного комплексу для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом.
 
Відхилено у зв’язку з відхиленням поправки № 17  збудувати нові спортивні об’єкти та реконструювати існуючі спортивні споруди в кількості, що надасть змогу створити необхідні умови для ефективної підготовки спортсменів, залучення різних категорій громадян України до занять фізичною культурою і спортом та підвищити рівень забезпеченості населення спортивними залами, плавальними басейнами та спортивними майданчиками (очікуване щорічне зростання на 2 відсотки), які б давали можливість забезпечити на даних спорудах мінімальний (науково обґрунтований) обсяг рухової активності, зокрема:
ввести в дію 50 плавальних басейнів, 2500 багатофункціональних спортивних майданчиків та в кожній області універсального спортивного комплексу для систематичних занять населення фізичною культурою і спортом;
 
127. облаштувати в кожному місті не менш як 3 кілометри велосипедних доріжок, парки відпочинку, спортивні бази для активного відпочинку населення;
 
-31- Палатний А.Л.
Тедеєв Е.С.
Топалов С.В.
Янків І.Т.
У абзаці тринадцятому розділу ІV проекту Програми слова «парки відпочинку» замінити словами «спортивні парки відпочинку».
 
Враховано   облаштувати в кожному місті не менш як три кілометри велосипедних доріжок, спортивні парки відпочинку, спортивні бази для активного відпочинку населення;
відновлювати та реконструйовувати спортивні майданчики у навчальних закладах та житлових мікрорайонах;
 
    -32- Томенко М.В.
Частину третю розділу ІV проекту Програми доповнити абзацом одинадцятим наступного змісту:
«відновити та реконструювати спортивні майданчики у вищих навчальних закладах, школах та житлових мікрорайонах».
 
Враховано частково    
128. створити належні умови для соціальної адаптації та фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів і осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 
   створити належні умови для соціальної адаптації та фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів і осіб з обмеженими фізичними можливостями;
 
129. збільшити представництво України в міжнародних спортивних організаціях;
 
   збільшити представництво України в міжнародних спортивних організаціях;
 
130. покращити ефективність співробітництва з міжнародними спортивними організаціями;
 
   покращити ефективність співробітництва з міжнародними спортивними організаціями;
 
131. здійснювати заходи із захисту інтересів українського спорту і спортсменів на міжнародній арені;
 
   здійснювати заходи із захисту інтересів українського спорту і спортсменів на міжнародній арені;
 
132. підтримувати рівень авторитету країни у світовому спортивному співтоваристві.

   підтримувати рівень авторитету країни у світовому спортивному співтоваристві.