Кількість абзаців - 20 Таблиця поправок


Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ
 
   ПРОЕКТ
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу
 
-1- Продан О.П.
У назві законопроекту слова «до Податкового кодексу» замінити словами та цифрами «до статті 69 Податкового кодексу»
 
Враховано   Про внесення змін до статті 69 Податкового кодексу України щодо спрощення умов ведення бізнесу
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. І. Внести до Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 13-14, ст. 112) такі зміни:
 
-2- Продан О.П.
В абзаці першому розділу Ізаконопроекту слова «до Податкового кодексу» замінити словами та цифрами «до статті 69 Податкового кодексу»
 
Враховано   І. Внести до статті 69 Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) такі зміни:
 
5. 1. Пункт 14.1 статті 14 доповнити підпунктом 14.1.214 такого змісту:
 
-3- Продан О.П.
Пункт 1 та абзац перший пункту 2 розділу І законопроекту виключити із подальшою зміною нумерації наступних пунктів..
 
Враховано      
6. «14.1.214. режим реального часу - режим обробки інформації з використанням засобів безперервного взаємоз’єднання телекомунікаційних мереж банку або іншої фінансової установи і контролюючого органу та передавання і приймання інформації з урахуванням часових обмежень функціонування таких мереж; «.
 
      
7. 2. У статті 69:
 
      
8. перше речення пункту 69.1 доповнити такими словами: «, або відомостей, оприлюднених на офіційному веб-сайті центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців»;
 
-4- Продан О.П.
Абзац другий пункту 2 розділу Ізаконопроекту викласти у такій редакції:
«1) пункт 69.1 доповнити словами «чи інформації з цього реєстру, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в контролюючих органах як платника податків»
 
Враховано   1) пункт 69.1 доповнити словами «чи інформації з цього реєстру, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в контролюючих органах як платника податків»;
 
    -5- Мельничук І.І.
Частину другу розділу першого законопроекту після слів «, або відомостей» доповнити словами «щодо взяття на облік,».
 
Враховано по суті   
9. в абзаці першому пункту 69.2 слова «не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття)» замінити словами «одночасно із відкриттям/закриттям рахунка»;
 
-6- Продан О.П.
Абзац третій пункту 2 розділу Ізаконопроекту викласти в такій редакції:
«2) в абзаці першому пункту 69.2 слова «не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття)» замінити словами «у день відкриття/закриття рахунка»
 
Враховано   2) в абзаці першому пункту 69.2 слова «не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття)» замінити словами «у день відкриття/закриття рахунка»;
 
    -7- Ванат П.М.
69.2. Банки та інші фінансові установи зобов'язані надіслати повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків - юридичної особи, у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків, не пізніше наступного робочого дня з дня відкриття/закриття рахунка (включаючи день відкриття/закриття) засобами телекомунікаційного зв’язку одночасно із відкриттям/закриттям рахунка.
У разі неможливості надіслання повідомлення про відкриття або закриття рахунка платника податків - юридичної особи, у тому числі відкритого через його відокремлені підрозділи, чи самозайнятої фізичної особи до контролюючого органу, в якому обліковується платник податків засобами телекомунікаційного зв'язку, таке повідомлення може бути надано або надіслано поштовим відправленням, у порядку, в визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, за погодженням з відповідними державними органами, які регулюють діяльність фінансових установ.
 
Враховано частково    
10. пункти 69.3 і 69.4 викласти в такій редакції:
 
-8- Продан О.П.
Абзаци четвертий та п’ятий пункту 2 розділу Ізаконопроекту виключити
 
Враховано      
11. «69.3. Повідомлення про взяття контролюючим органом рахунка на облік здійснюється за принципом мовчазної згоди. Контролюючий орган після отримання від фінансової установи повідомлення про відкриття рахунка зобов’язаний в режимі реального часу взяти рахунок на облік або надіслати повідомлення про відмову у взятті контролюючим органом рахунка на облік із зазначенням підстав у порядку, визначеному цим Кодексом, та розмістити в одноденний строк зазначені повідомлення на своєму офіційному веб-сайті.
 
-9- Кобцев М.В.
Абзац 5 пункту другого Розділу І проекту Закону після слів «взяти рахунок на облік або надіслати» доповнити словами: «цій фінансовій установі»
 
Відхилено у зв’язку із виключенням абзацу п’ятого пункту 2 розділу Ізаконопроекту     
    -10- Ванат П.М.
69.3. Повідомлення засобами телекомунікаційного зв’язку про взяття контролюючим органом рахунка на облік здійснюється за принципом мовчазної згоди. Контролюючий орган після отримання засобами телекомунікаційного зв’язку від фінансової установи повідомлення про відкриття рахунка зобов’язаний в режимі реального часу взяти рахунок на облік або надіслати повідомлення про відмову у взятті контролюючим органом рахунка на облік із зазначенням підстав у порядку, визначеному цим Кодексом та розмістити в одноденний термін вказані повідомлення на своєму офіційному веб-сайті.
 
Відхилено у зв’язку із виключенням абзацу п’ятого пункту 2 розділу Ізаконопроекту   
12. Під принципом мовчазної згоди розуміється набуття платником податків права на провадження певних дій без одержання згоди контролюючого органу за умови, що контролюючий орган у встановлений законом строк не надіслав повідомлення про відмову у вчиненні дій, прийнятті документів, у взятті рахунка на облік. Копія повідомлення або опису прийнятих документів з відміткою про час та дату їх прийняття є підтвердженням звернення до контролюючого органу.
 
-11- Продан О.П.
Абзац шостий пункту 2 розділу І законопроекту замінити двома абзацами такого змісту:
«3) пункти 69.3 доповнити абзацом другим такого змісту:
«Якщо контролюючий орган протягом строку, встановленого абзацом першим цього пункту, не направив повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, такий рахунок вважається взятим на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою - у час та дату отримання фінансовою установою повідомлення (квитанції) контролюючого органу про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення згідно з порядком подання повідомлень, встановленим відповідно до пункту 69.5 цієї статті»
 
Враховано   3) пункт 69.3 доповнити абзацом другим такого змісту:
«Якщо контролюючий орган протягом строку, встановленого абзацом першим цього пункту, не направив повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік, такий рахунок вважається взятим на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою - у час та дату отримання фінансовою установою повідомлення (квитанції) контролюючого органу про підтвердження факту прийняття повідомлення до оброблення згідно з порядком подання повідомлень, встановленим відповідно до пункту 69.5 цієї статті»;
 
    -12- Кобцев М.В.
Абзац 6 пункту другого Розділу І проекту Закону після слів «за умови, що контролюючий орган у встановлений законом строк не надіслав» доповнити словами «у порядку, визначеному цим Кодексом».
 
Враховано по суті   
    -13- Мельничук І.І.
У абзаці 6 частини другої розділу першого слова «не надіслав повідомлення про відмову у вчиненні дій, прийнятті документів, у взятті рахунка на облік» замінити словами «не надіслав повідомлення про взяття рахунку на облік, повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік та не опублікував на своєму офіційному веб-сайті вказані повідомлення».
 
Враховано частково    
    -14- Ленський О.О.
У розділі І у частині другій в абзаці 6 слова «не надіслав повідомлення про відмову у вчиненні дій, прийнятті документів, у взятті рахунка на облік» замінити словами «не надіслав повідомлення про взяття рахунку на облік, повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік та не опублікував на своєму офіційному веб-сайті вказані повідомлення».
 
Враховано частково    
    -15- Ванат П.М.
Під принципом мовчазної згоди розуміється набуття платником податків права здійснювати видаткові операції за рахунком платника податків без одержання згоди контролюючого органу за умови, що платником податків подано документи для відкриття цього рахунку у повному обсязі, а контролюючий орган, в одноденний термін після отримання засобами телекомунікаційного зв’язку від фінансової установи повідомлення про відкриття рахунка, не надіслав засобами телекомунікаційного зв’язку повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік та/або в одноденний термін після отримання засобами телекомунікаційного зв’язку від фінансової установи повідомлення про відкриття рахунка не розмістив на офіційному веб-сайті контролюючого органу повідомлення про відмову у взятті цього рахунка на облік.
 
Враховано частково    
    -16- Гордєєв А.А.
Хлань С.В.
У пункті 2 частини І законопроекту у другому абзаці п. 69.3 Податкового кодексу України слова «не надіслав повідомлення про відмову у вчиненні дій, прийнятті документів, у взятті рахунка на облік» замінити словами «не надіслав повідомлення про взяття рахунку на облік, повідомлення про відмову у взятті рахунка на облік та не опублікував на своєму офіційному веб-сайті вказані повідомлення».
 
Враховано частково    
13. 69.4. Датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків, визначеного пунктом 69.1 цієї статті (крім банку), у банках та інших фінансових установах є дата (із зазначенням часу) повідомлення банком або іншою фінансовою установою контролюючого органу про відкриття рахунка.».
 
-17- Продан О.П.
Абзац сьомий пункту 2 розділу І законопроекту замінити двома абзацами такого змісту:
«4) пункт 69.4 доповнити словами «або дата, визначена як дата взяття на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою згідно із абзацом другим пункту 69.3 цієї статті».
 
Враховано   4) пункт 69.4 доповнити словами «або дата, визначена як дата взяття на облік у контролюючому органі за мовчазною згодою згідно із абзацом другим пункту 69.3 цієї статті».
 
    -18- Ванат П.М.
69.4. Датою початку видаткових операцій за рахунком платника податків, визначеного пунктом 69.1 цієї статті (крім банку), у банках та інших фінансових установах є дата отримання банком або іншою фінансовою установою повідомлення контролюючого органу про взяття рахунка на облік у контролюючих органах або дата, визначена згідно принципу мовчазної згоди.
 
Враховано по суті   
14. 3. В абзаці першому пункту 183.9 статті 183 слова «трьох робочих днів» замінити словами «одного робочого дня».
 
-19- Кобцев М.В.
Пункт 3 (щодо абзацу першого пункту 183.9 статті 183) Розділу І проекту Закону виключити.
 
Враховано      
15. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
16. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
17. 2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2. Кабінету Міністрів України у двомісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
18. привести власні нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
19. забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність з цим Законом.

   забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.