Кількість абзаців - 12 Таблиця поправок


"Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення
 
-1- Іщейкін К.Є.
Дубневич Б.В.
У назві законопроекту:
після слів «зміни до» доповнити словами «розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення";
слово «фінансування» замінити словами «фінансового забезпечення».
#102622
 
Враховано   Проект
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про внесення зміни до розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення
 
1.

 
-2- Третьяков О.Ю.
Гордєєв А.А.
Хлань С.В.
Бриченко І.В.
Кубів С.І.
Жолобецький О.О.
Паламарчук М.П.
Куніцин С.В.
Вінник І.Ю.
Співаковський О.В.
Кремінь Т.Д.
Козир Б.Ю.
Негой Ф.Ф.
Назву проекту Закону викласти у наступній редакції:
«Про внесення зміни до розділу VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській, Херсонській та Миколаївській областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».
 
Враховано частково      
2.

 
-3- Бурбак М.Ю.
В назві після слів "щодо експерименту в Одеській, Волинській" слова "та Львівській областях" замінити словами ", Львівській та Чернівецькій областях".
 
Враховано      
3.

 
-4- Пастух Т.Т.
Назву законопроекту викласти в новій редакції:
«Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Тернопільській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення»
 
Відхилено      
4.

 
-5- Вадатурський А.О.
Назву законопроекту викласти у редакції:
«Проект Закону України «Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській, Херсонській та Миколаївській областях з фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».
 
Відхилено      
    -6- Мельник С.І.
Назву Проекту Закону України викласти у такій редакції:
«Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо фінансування реконструкції, капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення».
 
Відхилено    
    -7- Дзюблик П.В.
У назві проекту Закону після слова «Одеській» доповнити словом «Житомирській».
 
Відхилено    
5. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
6. 1. Розділ VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50 – 51, ст. 572 з наступними змінами) доповнити пунктом 12-2 такого змісту:
 
-8- Третьяков О.Ю.
Гордєєв А.А.
Хлань С.В.
Бриченко І.В.
Кубів С.І.
Жолобецький О.О.
Паламарчук М.П.
Куніцин С.В.
Вінник І.Ю.
Співаковський О.В.
Кремінь Т.Д.
Козир Б.Ю.
Негой Ф.Ф.
Розділ І проекту Закону викласти у наступній редакції:
«І. Розділ VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50 - 51, ст. 572) доповнити пунктом 33 такого змісту:
«33. Установити, що з 1 серпня 2015 року до 1 січня 2017 року запроваджується експеримент з фінансового забезпечення реалізації таких заходів:
в Одеській області - реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15);
у Волинській та Львівській областях - поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24);
у Херсонській та Миколаївській областях - реконструкції, поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на Таганрог) (М-14), ділянки Баштанка - Миколаїв автомобільної дороги загального користування державного значення Дніпропетровськ - Миколаїв (Н-11), ділянки Ольгопіль - Миколаїв автомобільної дороги загального користування державного значення Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв (Н-14).
На період проведення експерименту для реалізації зазначених заходів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів, як виняток з положень частини другої статті 29, статті 69-1, частини другої статті 85, статей 87 і 91 цього Кодексу, спрямовуються 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської, Львівської, Херсонської та Миколаївської областей, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Кабінету Міністрів України щомісячно інформувати Верховну Раду України, Президента України та Рахункову палату про реалізацію експерименту (з наведенням відповідних щомісячних індикативних показників, фактичних надходжень та обсягів спрямування бюджетних коштів до спеціальних фондів обласних бюджетів, а також інформації про використання таких бюджетних коштів)».
 
Враховано частково   І. Розділ VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50—51, ст. 572) доповнити пунктом 33 такого змісту:
 
    -9- Мельник С.І.
Частину І викласти у такій редакції:
«І. Розділ VІ "Прикінцеві та перехідні положення" Бюджетного кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., № 50 – 51, ст. 572 з наступними змінами) доповнити пунктом 12-2 такого змісту:
«12-2. Установити, що 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідних областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів на фінансування реконструкції, капітального ремонту автомобільних доріг загального користування державного і місцевого значення у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.».
 
Відхилено    
7. "12-2. Установити, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24) 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України".
 
-10- Іщейкін К.Є.
Дубневич Б.В.
Абзац другий пункту 1 законопроекту викласти у такій редакції:
«33. Установити, що з 1 вересня 2015 року до 1 січня 2017 року запроваджується експеримент з фінансового забезпечення реалізації таких заходів:
в Одеській області - реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15);
у Волинській та Львівській областях - поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24).
На період проведення експерименту для реалізації зазначених заходів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів, як виняток з положень частини другої статті 29, статті 69-1, частини другої статті 85, статей 87 і 91 цього Кодексу, спрямовуються 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Кабінету Міністрів України затвердити методику розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів у територіальному розрізі з урахуванням факторів, що впливають на обсяги таких платежів, а також щомісячно інформувати Верховну Раду України, Президента України та Рахункову палату про реалізацію експерименту (з наведенням відповідних щомісячних індикативних показників, фактичних надходжень та обсягів спрямування бюджетних коштів до спеціальних фондів обласних бюджетів, а також інформації про використання таких бюджетних коштів)»;
відповідно в абзаці першому пункту 1 цифри «12-2» замінити цифрами «33»;
#102622
 
Враховано   "33. Установити, що з 1 вересня 2015 року до 1 січня 2017 року запроваджується експеримент з фінансового забезпечення реалізації таких заходів:
в Одеській області - реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15);
у Волинській та Львівській областях - поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24);
у Чернівецькій області - поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига (на Кишинів) (Н-10).
На період проведення експерименту для реалізації зазначених заходів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів, як виняток з положень частини другої статті 29, статті 69-1, частини другої статті 85, статей 87 і 91 цього Кодексу, спрямовуються 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської, Львівської та Чернівецької областей, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Кабінету Міністрів України затвердити методику розрахунку щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів у територіальному розрізі з урахуванням факторів, що впливають на обсяги таких платежів, а також щомісячно інформувати Верховну Раду України, Президента України та Рахункову палату про реалізацію експерименту (з наведенням відповідних щомісячних індикативних показників, фактичних надходжень та обсягів спрямування бюджетних коштів до спеціальних фондів обласних бюджетів, а також інформації про використання таких бюджетних коштів)".
 
    -11- Онуфрик Б.С.
У проекті Закону після слів Львівській доповнити словами -"Чернівецькій областях (Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига)на Кишинів.
 
Враховано    
    -12- Бурбак М.Ю.
В абзаці другому пункту 1:
1) після слів "та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24)" доповнити словами ", у Чернівецькій області з фінансування поточного середнього ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Житомир - Чернівці (Н-03), Чернівці - Вашківці - Путила - контрольно-пропускний пункт "Руська" (Т-26-01), Чернівці - Заставна - /М-19/ (Т-26-02)";
2) після слів "на територіях відповідно Одеської, Волинської" слова "та Львівської областей" замінити словами ", Львівської та Чернівецької областей".
 
Враховано частково    
    -13- Пастух Т.Т.
Пункт 12-2 викласти в новій редакції:
«12-2. Установити, що в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській, Львівській та Тернопільській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24), автомобільної дороги загального користування державного значення Львів-Тернопіль (Н-02), 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.»
 
Відхилено    
    -14- Вадатурський А.О.
Абзац другий пункту 1 законопроекту викласти в такій редакції:
«12-2. Установити, що тимчасово до 1 січня 2017 року запроваджується експеримент з фінансового забезпечення реалізації таких заходів:
в Одеській області - реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Рені (на Бухарест) (М-15);
у Волинській та Львівській областях - поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів - Радехів - Луцьк (Н-17), ділянки Львів - Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ - Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе - Славське (Т-14-24);
у Херсонській та Миколаївській областях - реконструкції, поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса - Мелітополь - Новоазовськ (на Таганрог) (М-14), ділянки Баштанка - Миколаїв автомобільної дороги загального користування державного значення Дніпропетровськ - Миколаїв (Н-11), ділянки Ольгопіль - Миколаїв автомобільної дороги загального користування державного значення Олександрівка - Кіровоград - Миколаїв (Н-14).
На період проведення експерименту для реалізації зазначених заходів до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів, як виняток з положень частини другої статті 29, статті 69-1, частини другої статті 85, статей 87 і 91 цього Кодексу, спрямовуються 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської, Львівської, Херсонської та Миколаївської областей, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Кабінету Міністрів України щомісячно інформувати Верховну Раду України, Президента України та Рахункову палату про реалізацію експерименту (з наведенням відповідних щомісячних індикативних показників, фактичних надходжень та обсягів спрямування бюджетних коштів до спеціальних фондів обласних бюджетів, а також інформації про використання таких бюджетних коштів)».
 
Враховано частково    
    -15- Острікова Т.Г.
Другий абзац пункту 1 законопроекту викласти у такій редакції:
«12-2. Установити, що до 1 січня 2017 року в порядку експерименту в Одеській області з фінансування реконструкції автомобільної дороги загального користування державного значення Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15), у Волинській та Львівській областях з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення Львів – Радехів – Луцьк (Н-17), ділянки Львів – Сколе автомобільної дороги загального користування державного значення Київ – Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) та автомобільної дороги загального користування державного значення Сколе – Славське (Т-14-24) 50 відсотків від суми перевиконання щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях відповідно Одеської, Волинської та Львівської областей, спрямовуються до спеціальних фондів відповідних обласних бюджетів у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Зазначені кошти не підлягають вилученню або витрачанню на цілі, інші ніж передбачені у першому абзаці цього пункту.
У випадках, коли ці кошти не витрачені протягом поточного бюджетного року, Казначейство України зберігає залишки цих коштів з дотриманням вимог цього Кодексу.
Надходження коштів для реконструкції або поточного ремонту доріг загального користування державного значення, вказаних у абзаці першому цього пункту, не є підставою для зменшення надходжень з інших джерел для фінансування видатків на вказані цілі.».
 
Враховано частково    
    -16- Дзюблик П.В.
У абзаці другому пункту першого проекту Закону:
а) після слів «Одеса – Рені (на Бухарест) (М-15),» доповнити словами «у Житомирській області з фінансування поточного ремонту автомобільної дороги Виступовичі (на Мозир) – Житомир (через Овруч) (Р-28),»;
б) після слів «відповідно Одеської» доповнити словом «Житомирської,».
 
Відхилено    
    -17- Чижмарь Ю.В.
1. В абзаці другому частини першої законопроекту після слів « (М-06)» додати: «у Тернопільській області з фінансування поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Тернопіль-Золочів (М-12), Тернопіль-Чортків (М-19), у Закарпатській області з фінансування поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Ужгород-Мукачево (Е-50), Мукачево-Хуст-Рахів
(Н-09), Мукачево-Берегово-Виноградів-Хуст (Е58–М-23–Н-09), Хуст-Межигірья (Р-21), Межигірья-Воловець-Нижні Ворота (Т-07-18–Т-14-09)».
2. В абзаці другому частини першої законопроекту після слів «відповідно Одеської, Волинської» додати слова «Тернопільської, Закарпатської».
 
Відхилено    
8. 2. Цей Закон набирає чинності з першого дня місяця, наступного за місяцем його опублікування, та втрачає чинність з 1 січня 2017 року.
 
-18- Іщейкін К.Є.
Дубневич Б.В.
Пункт 2 законопроекту викласти в такій редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.»;
Відповідно внести до тексту законопроекту техніко-юридичні та редакційні правки для забезпечення узгодженості його положень з урахуванням врахованих пропозицій до нього.
#102622
 
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
    -19- Третьяков О.Ю.
Гордєєв А.А.
Хлань С.В.
Бриченко І.В.
Кубів С.І.
Жолобецький О.О.
Паламарчук М.П.
Куніцин С.В.
Вінник І.Ю.
Співаковський О.В.
Кремінь Т.Д.
Козир Б.Ю.
Негой Ф.Ф.
Розділ ІІ проекту Закону викласти у наступній редакції:
«ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.».
 
Враховано    
    -20- Острікова Т.Г.
У пункті 2 законопроекту слова та цифри «та втрачає чинність з 1 січня 2017 року» виключити.
 
Враховано    
9. 3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
-21- Острікова Т.Г.
Пункт 3 законопроекту викласти у такій редакції:
«3. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
3.1. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
3.2. розробити порядок визначення прогнозованих щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів з урахуванням факторів, які впливають на їх обсяги, зокрема, динаміка обсягів оподаткованого імпорту; обсяги фактично сплачених сум митних платежів до державного бюджету у попередньому кварталі; зміни у законодавчих та інших нормативно-правових актах України протягом бюджетного року, що впливають на стан надходження митних платежів; сезонні фактори впливу на активність суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності; оптимізація (скорочення) чи розширення переліку податкових пільг; коливання валютного курсу; зміна товарної структури імпорту; надходження платежів від здійснення разових поставок товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності; динаміка цін на світових товарних ринках на певні види товарів, що імпортуються на митну територію України;
3.3. забезпечити доведення індикативних показників надходжень митних платежів, що справляються під час митного оформлення товарів на територіях Одеської, Волинської та Львівської областей, до відповідних митних органів ДФС, щоквартально з помісячною розбивкою;
3.4. забезпечити приведення актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.
 
Враховано частково   2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
10. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
11. забезпечити приведення актів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.

   забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.