Кількість абзаців - 15 Таблиця поправок


Про внесення змін та доповнень до Закону України "Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України" щодо документального оформлення травм (каліцтва, поранення, контузії) учасниками АТО (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін та доповнень до Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (щодо документального оформлення травм (каліцтва, поранення, контузії) учасниками АТО)
 
-1- Пашинський С.В.
Вінник І.Ю.
Назву законопроекту викласти в такій редакції:
«Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України».
 
Враховано   Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. І. Внести до Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1999, N 22-23, ст.194) такі зміни:
 
-2- Пашинський С.В.
Вінник І.Ю.
Перший абзац Розділу І проекту викласти в такій редакції:
«І. У статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, затвердженому Законом України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 22-23, ст. 194) такі зміни:».
 
Враховано   І. Внести до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних Сил України, затвердженого Законом України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999 р., № 22-23, ст. 194) такі зміни:
 
5. 1. Викласти частину 2 статті 260 в такій редакції:
 
-3- Пашинський С.В.
Вінник І.Ю.
Абзац перший пункту 1 Розділу І проекту викласти в такій редакції:
«1. Частину другу викласти в такій редакції:».
 
Враховано   1. Частину другу викласти в такій редакції:
 
6. «У разі направлення на лікування поза розташуванням частини військовослужбовці повинні бути одягнені відповідно до пори року і мати при собі направлення, підписане командиром військової частини, медичну книжку, документ, який посвідчує особу, необхідні особисті речі та атестат на продовольство, довідку про травми (каліцтва, поранення, контузії) і за необхідністю медичну характеристику, а у разі вибуття на лікування за межі гарнізону, крім того, - атестат на речове і грошове забезпечення, проїзні документи до місця розташування лікувального закладу і назад».
 
-4- Пашинський С.В.
Вінник І.Ю.
Абзац другий пункту 1 Розділу І проекту викласти в такій редакції:
«У разі направлення на лікування поза розташуванням частини військовослужбовці повинні бути одягнені відповідно до пори року і мати при собі направлення, підписане командиром військової частини, медичну книжку, документ, який посвідчує особу, необхідні особисті речі, атестат на продовольство, довідку про травму (каліцтво, поранення, контузію) і медичну характеристику, а в разі вибуття на лікування за межі гарнізону – додатково атестат на речове і грошове забезпечення, проїзні документи до місця розташування лікувального закладу і назад».
 
Враховано   «У разі направлення на лікування поза розташуванням частини військовослужбовці повинні бути одягнені відповідно до пори року і мати при собі направлення, підписане командиром військової частини, медичну книжку, документ, який посвідчує особу, необхідні особисті речі, атестат на продовольство, довідку про травме (каліцтво, поранення, контузію) і медичну характеристику, а в разі вибуття на лікування за межі гарнізону – додатково атестат на речове і грошове забезпечення, проїзні документи до місця розташування лікувального закладу і назад».
 
    -5- Голубов Д.І.
В абзаці 3 пункту 1 Розділу І проекту слова «за необхідністю» виключити.
 
Враховано    
    -6- Левченко Ю.В.
Пункт 1 Розділу І проекту викласти в такій редакції:
«1. З частини 2 статті 260 слова «за необхідності» виключити».
 
Враховано редакційно    
7. 2. Доповнити статтю 260 новою частиною третьою такого змісту:
 
      
8. «У разі якщо обстановка не дозволяє надати довідку про травми (каліцтва, поранення, контузії) до направлення пораненого військовослужбовця на лікування поза розташуванням військової частини, вона надсилається до військового комісаріату до якого приписаний військовослужбовець, який отримав травму (каліцтво, поранення, контузію), в термін до 30 (тридцяти) діб з дня отримання травми (каліцтва, поранення, контузії), або в термін до 30 (тридцяти) діб за вимогою вказаного військового комісаріату».
 
-7- Пашинський С.В.
Вінник І.Ю.
Пункт 2 Розділу І проекту викласти в такій редакції:
«2. Доповнити частиною третьою такого змісту:
У разі якщо обстановка не дозволяє надати довідку про травму (каліцтво, поранення, контузію) до направлення пораненого військовослужбовця на лікування поза розташуванням військової частини, вона надсилається до військового комісаріату, до якого приписаний військовослужбовець, який отримав травму (каліцтво, поранення, контузію), протягом 30 днів з дня отримання травми (каліцтва, поранення, контузії), або протягом 30 днів з дня надходження відповідної вимоги військового комісаріату».
 
Враховано   2. Доповнити частиною третьою такого змісту:
«У разі якщо обстановка не дозволяє надати довідку про травму (каліцтво, поранення, контузію) до направлення пораненого військовослужбовця на лікування поза розташуванням військової частини, вона надсилається до військового комісаріату, до якого приписаний військовослужбовець, який отримав травму (каліцтво, поранення, контузію), протягом 30 днів з дня отримання травми (каліцтва, поранення, контузії), або протягом 30 днів з дня надходження відповідної вимоги військового комісаріату».
 
9. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
10. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
11. 2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
12. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
13. забезпечити перегляд та приведення відповідними центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
   забезпечити перегляд та приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
14. Голова Верховної Ради України

   Голова Верховної Ради України