Кількість абзаців - 194 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до деяких законодавчих актів України
 
   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів
 
3. щодо реформування сфери паркування транспортних засобів
 
      
4. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
5. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
6. 1. До Кодексу України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради Української РСР (ВВР) 1984, додаток до № 51, ст.1122 із відповідними змінами):
 
   1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст.1122):
 
7. 1) назву та текст статті 14-2 викласти у такій редакції:
 
   1) статтю 14-2 викласти в такій редакції:
 
8. "Стаття 14-2. Відповідальність за адміністративні правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
 
-1- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у назві статті слова «та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами та розділовими знаками «,зафіксовані в автоматичному режимі, та порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано   «Стаття 14---2. Відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису)
 
9. Адміністративну відповідальність за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису (за допомогою технічних засобів, що дають змогу здійснювати фотозйомку або відеозапис та функціонують згідно із законодавством про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несуть юридичні та фізичні особи, за якими зареєстровано транспортний засіб (власники транспортних засобів).
 
-2- Голубов Д.І.
У частині першій статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «юридичні та» вилучити.
 
Враховано частково   Адміністративну відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису) (за допомогою технічних засобів, що дають змогу здійснювати фотозйомку або відеозапис та функціонують згідно із законодавством про захист інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах), несе відповідальна особа - фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, а в разі якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів внесено відомості про належного користувача відповідного транспортного засобу – належний користувач транспортного засобу, а якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутні на момент запиту відомості про керівника юридичної особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, – особа, яка виконує повноваження керівника такої юридичної особи.
 
    -3- Корчик В.А.
У частині першій статті 14-2 слова «юридичні та» вилучити, а слова та дужки «за якими зареєстровано транспортний засіб (власники транспортних засобів)» замінити словами «які вчинили адміністративне правопорушення».
 
Враховано частково    
    -4- Сотник О.С.
У частині першій статті слова «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі»
 
Враховано    
    -5- Сотник О.С.
У частині першій статті слова « (власники транспортних засобів)» виключити.
 
Враховано    
    -6- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Частину 1 статті 14-2 після слів «засіб (власники транспортних засобів)» поповнити словами «, якщо не доведе що транспортний засіб, його номерний знак вибули з володіння власника, в тому числі внаслідок протиправних дій інших осіб, або на момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа».
 
Враховано по суті   
    -7- Семенуха Р.С.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І проекту Закону після абзацу третього доповнити абзацом такого змісту:
«Порядок оформлення сертифікату відповідності та/або позитивного експертного висновку за результатами державної експертизи у сфері технічного захисту інформації технічних засобів фото/відеофіксації адміністративних правопорушень у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів визначається Кабінетом Міністрів України».
 
Відхилено    
    -8- Береза Ю.М.
В частині 1 статті 14-2 слово «юридичні» замінити на «особа уповноважена на керування транспортним засобом»
 
Враховано частково    
    -9- Помазанов А.В.
У статті 14-2:
У абзаці першому частини першої слова «несуть юридичні та фізичні особи, за якими зареєстровано транспортний засіб (власники транспортних засобів)» замінити словами «несе фізична особа, яка у момент вчинення адміністративного правопорушення керувала транспортним засобом та вину якої доведено у встановленому законом порядку»
 
Враховано частково    
    -10- Паламарчук М.П.
У частині першій статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «несуть юридичні та фізичні особи» замінити на «несе відповідальна особа – фізична особа або керівник юридичної особи».
 
Враховано    
    -11- Паламарчук М.П.
У частині першій статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення після слів «зареєстровано транспортний засіб» доповнити реченнями «, а у разі, якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, внесено відомості про відповідального користувача відповідного транспортного засобу – відповідальність несе відповідальний користувач транспортного засобу. Якщо у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутні актуальні на момент запиту відомості про керівника юридичної особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, до адміністративної відповідальності притягається особа, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи, або особа, що виконує повноваження керівника такої юридичної особи».
 
Враховано    
10. У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України і такий транспортний засіб відповідно до законодавства не підлягає державній реєстрації в Україні, до адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України.
 
-12- Сотник О.С.
У частині другій слова «та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами та розділовими знаками «, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано   У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України і такий транспортний засіб відповідно до законодавства не підлягає державній реєстрації в Україні, до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), притягається особа, яка ввезла такий транспортний засіб на територію України.
 
    -13- Помазанов А.В.
Частини другу та третю виключити.
 
Відхилено    
11. Особа, за якою зареєстровано транспортний засіб або яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, у випадках, передбачених статтею 279-3 цього Кодексу.
 
-14- Паламарчук М.П.
Частину третю статті 14-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення викласти у такій редакції «Відповідальна особа, зазначена у частині першій цієї статті, або особа яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, у випадках, передбачених статтею 279-3 цього Кодексу».
 
Враховано   Відповідальна особа, зазначена у частині першій цієї статті, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від відповідальності за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), у випадках, передбачених статтею 279-3 цього Кодексу.
 
12. Примітка. Режим фотозйомки/відеозапису передбачає здійснення уповноваженою посадовою особою фото/відеофіксації обставин порушення правил зупинки, стоянки та/або паркування транспортних засобів, а саме: дати, часу (моменту), місця розташування транспортного засобу по відношенню до нерухомих об’єктів та/або географічних координат, інших ознак наявності складу адміністративного правопорушення, передбаченого у відповідній статті Особливої частини цього Кодексу. При здійсненні фотозйомки обов‘язковою є наявність не менше двох зображень транспортного засобу, отриманих з різних та/або протилежних ракурсів, а у разі фіксації порушення, що полягає у несплаті вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування в межах населеного пункту, в якому не було впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, - обов‘язковою є наявність зображень, що фіксують відсутність документа про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування під лобовим склом транспортного засобу.";
 
-15- Сташук В.Ф.
В статті 14-2 речення друге примітки викласти у такій редакції: «При здійсненні фотозйомки обов‘язковою є наявність не менше двох зображень транспортного засобу, отриманих з різних та/або протилежних ракурсів, а у разі фіксації порушення, що полягає у несплаті вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування - обов‘язковою є наявність зображень, що фіксують відсутність документа про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування під лобовим склом транспортного засобу у разі сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування через паркувальний автомат або шляхом придбання паркувального талона».
 
Відхилено   Примітка. Режим фотозйомки (відеозапису) передбачає здійснення уповноваженою посадовою особою фото/відеофіксації обставин порушення правил зупинки, стоянки або паркування транспортних засобів, а саме: дати, часу (моменту), місця розташування транспортного засобу по відношенню до нерухомих об’єктів та/або географічних координат, інших ознак наявності складу адміністративного правопорушення, передбаченого відповідною статтею Особливої частини цього Кодексу. При здійсненні фотозйомки обов‘язковою є наявність не менше двох зображень транспортного засобу, отриманих з різних або протилежних ракурсів, а в разі фіксації порушення, що полягає у неоплаті вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування в межах населеного пункту, в якому не впроваджена автоматизована система контролю оплати паркування, обов‘язковою є наявність додаткового зображення (зображень), що фіксує відсутність документа про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування під лобовим склом транспортного засобу.
Порядок внесення відомостей про належного користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, встановлюється Кабінетом Міністрів України»;
 
    -16- Корчик В.А.
В примітці статті 14-2 слова: «, а у разі фіксації порушення, що полягає у несплаті вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування в межах населеного пункту, в якому не було впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, - обов‘язковою є наявність зображень, що фіксують відсутність документа про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування під лобовим склом транспортного засобу.» виключити.
 
Відхилено    
    -17- Сотник О.С.
У тексті примітки до статті слова «фото/відеофіксації обставин порушення правил зупинки, стоянки та/або паркування транспортних засобів, а саме: дати, часу (моменту), місця розташування транспортного засобу по відношенню до нерухомих об’єктів» замінити словами «за допомогою технічних засобів, які є в списку засобів для фіксації адміністративних правопорушень, фото/відео фіксації обставин порушення правил зупинки, стоянки; паркування транспортних засобів, а саме: дати, часу, місця розташування транспортного засобу по відношенню до нерухомих об’єктів»
 
Відхилено    
    -18- Помазанов А.В.
Абзац перший примітки після слів «Режим фотозйомки/відеозапису передбачає здійснення посадовою особою» доповнити словами «уповноваженого підрозділу Національної поліції»
 
Відхилено    
    -19- Помазанов А.В.
У абзаці першому примітки після слів «При здійсненні фотозйомки обов‘язковою є наявність не менше» слово «двох» замінити словом «трьох»
 
Відхилено    
    -20- Помазанов А.В.
Примітку доповнити абзацом другим, який викласти у наступній редакції: «Обов’язковим у випадку притягнення особи до відповідальності у визначеному даною статтею порядку є складання посадовою особою уповноваженого підрозділу Національної поліції відповідної постанови (у разі, якщо особу правопорушника встановлено на місці) або повідомлення (у разі, якщо особа, яка вчинила адміністративне правопорушення підлягає подальшому встановленню)»
 
Відхилено    
    -21- Паламарчук М.П.
У тексті Примітки слова «наявність зображень» замінити словами «наявність додаткового зображення (зображень)».
 
Враховано    
    -22- Паламарчук М.П.
Примітку доповнити абзацом другим, який викласти у наступній редакції: «Порядок внесення відомостей про відповідального користувача транспортного засобу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, встановлюється Кабінетом Міністрів України».
 
Враховано    
13. 2) частини другу статті 33 доповнити реченням такого змісту: "Особливості накладення стягнення при розгляді справ без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 - 279-4 цього Кодексу.";
 
-23- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Частину другу статті 33 викласти у такій редакції: "При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, крім випадків накладення стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, у тому числі зафіксованому в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису. Особливості накладення стягнення при розгляді справ без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу".
 
Враховано редакційно   2) частину другу статті 33 викласти в такій редакції:
"При накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, крім випадків накладення стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису). Особливості накладення стягнення при розгляді справ без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу";
 
    -24- Сотник О.С.
У запропонованій редакції частини другої статті 33 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «Особливості накладення стягнення при розгляді справ без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу.» замінити на слова «Особливості накладення стягнення при розгляді справ без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу.»
 
Враховано    
    -25- Продан О.П.
Пункт 2 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено    
    -26- Помазанов А.В.
У статті 33:
речення третє частини першої «Особливості накладення стягнення при розгляді справ без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу.» виключити.
 
Відхилено    
    -27- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у частині першій перед словом «стоянки» та після слів «, буксирування транспортних засобів, зупинки» додати слова « (за межами території села, селища, міста)»
 
Відхилено    
    -28- Сотник О.С.
У частині першій перед словами «проїзду пішохідних переходів» та після слова «стоянки» додати слова « (за межами території села, селища, міста)»
 
Відхилено    
    -29- Сотник О.С.
У частині третій слова «у тому числі порушення правил руху і зупинки на смузі для маршрутних транспортних засобів, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху,» виключити
 
Відхилено    
    -30- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 3 статті 122 слова «тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» замінити на «трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
 
Відхилено    
    -31- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Частину четверту статті 122 викласти в наступній редакції: «Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, особливо ненадання переваги в русі транспортним засобам аварійно-рятувальних служб, швидкої медичної допомоги, пожежної охорони, поліції, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, - тягнуть за собою накладання штрафу в розмірі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року».
 
Відхилено    
14. 3) текст примітки до статті 122 викласти у такій редакції: "Примітка. Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення, а в разі вчинення передбачених частинами першою - третьою цієї статті правопорушень у виді перевищення обмежень швидкості руху транспортних засобів, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки і стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзду на смугу зустрічного руху, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису, - юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України. У випадках скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, з підстав, встановлених абзацами третім - четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису.";
 
-32- Продан О.П.
У пункті 3 частини 1 розділу І законопроекту слова "правопорушень у виді перевищення обмежень швидкості руху транспортних засобів, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки і стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзду на смугу зустрічного руху, якщо зазначене правопорушення зафіксовано" замінити словами "правопорушень, зафіксованих".
 
Відхилено   3) текст примітки до статті 122 викласти в такій редакції:
"Примітка. Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, а в разі вчинення передбачених частинами першою - третьою цієї статті правопорушень у виді перевищення обмеження швидкості руху транспортних засобів, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзду на смугу зустрічного руху, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в автоматичному режимі, а також у разі порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), - відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України. У разі внесення змін до постанови про накладення адміністративного стягнення з підстав, встановлених абзацом третім частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису)";
 
    -33- Сотник О.С.
У тексті примітки перед словами «- юридична або фізична особа,» та після слів «зафіксовано в автоматичному режимі» слова «або в режимі фотозйомки/відеозапису» виключити
 
Відхилено    
    -34- Сотник О.С.
У тексті примітки після слів «та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі» слова «або в режимі фотозйомки/відеозапису» виключити.
 
Відхилено    
    -35- Корчик В.А.
Частину «Примітка» статті 122 викласти в такій редакції:
«Примітка. Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення».
 
Враховано частково    
    -36- Помазанов А.В.
У статті 122:
у примітці після слів «Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення» слова «а в разі», розташовані перед словами «вчинення передбачених частинами першою-третьою цієї статті правопорушень» замінити словами «так само, як і в разі»
 
Враховано частково    
    -37- Помазанов А.В.
У примітці слова «юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України. У випадках скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, з підстав, встановлених абзацами третім – четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису.», розташовані після слів «якщо зазначене правопорушення зафіксовано в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису» виключити.
 
Враховано частково    
    -38- Паламарчук М.П.
Текст примітки до статті 122 викласти у такій редакції: "Примітка. Суб’єктом правопорушення в цій статті є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення, а в разі вчинення передбачених частинами першою - третьою цієї статті правопорушень у виді перевищення обмежень швидкості руху транспортних засобів, проїзду на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення правил зупинки, стоянки, а також установленої для транспортних засобів заборони рухатися смугою для маршрутних транспортних засобів, тротуарами чи пішохідними доріжками, виїзду на смугу зустрічного руху, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в автоматичному режимі, а також в разі порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів, якщо зазначене правопорушення зафіксовано в режимі фотозйомки/відеозапису, - відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України. У випадках внесення змін до постанови про притягнення до адміністративної відповідальності з підстав, встановлених абзацами третім – четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису".
 
Враховано    
15. 4) доповнити Кодекс новою статтею 127-2 такого змісту:
 
-39- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Всюди у пункті 4 частини першої розділу І законопроекту щодо доповнення КУАПу новою статтею 127-2 слова "інспектором з паркування" виключити.
 
Враховано по суті  4) доповнити статтею 127-2 такого змісту:
 
    -40- Семенуха Р.С.
Підпункт 4 пункту 1 розділу І проекту Закону викласти в такій редакції:
«4) доповнити Кодекс новою статтею 127-2 такого змісту:
«Стаття 127-2. Порушення законодавства у сфері оплати послуг з паркування транспортних засобів, порушення порядку надання послуг із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів інспектором з паркування
Прийняття інспектором з паркування грошових коштів у готівковій валюті в рахунок оплати вартості послуг з паркування транспортних засобів, -
тягне за собою накладення штрафу на інспектора з паркування в розмірі п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Порушення порядку надання послуг із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів інспектором з паркування, в тому числі здійснення цієї діяльності без відповідного полісу обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування та/або зберігання -
тягне за собою накладення штрафу на керівника суб’єкта господарювання, фізичну особу – підприємця в розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
 
Враховано редакційно    
16. "Стаття 127-2. Порушення порядку надання послуг із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів інспектором з паркування
 
-41- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Статтю 127-2 виключити.
 
Відхилено   "Стаття 127---2. Порушення порядку тимчасового затримання транспортних засобів та їх зберігання, порушення законодавства у сфері оплати послуг з паркування транспортних засобів
 
    -42- Береза Ю.М.
Статтю 127-2 виключити.
 
Відхилено    
    -43- Корчик В.А.
Статтю 127-2 виключити.
 
Відхилено    
    -44- Помазанов А.В.
Статтю 127-2 «Порушення порядку надання послуг із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів інспектором з паркування» виключити
 
Відхилено    
    -45- Сотник О.С.
У запропонованій редакції нової статті 127-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у назві статті слова «інспектором паркування» виключити
 
Враховано    
17. Порушення порядку надання послуг із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів інспектором з паркування, в тому числі здійснення цієї діяльності без відповідного полісу обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування та/або зберігання -
 
-46- Тимошенко Ю.В.
В абзаці третьому підпункту 4 (ч. 1 ст.127-2) слова «інспектором з паркування» виключити
 
Враховано   Порушення порядку тимчасового затримання транспортних засобів та їх зберігання, у тому числі здійснення такої діяльності без відповідного поліса обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає такі послуги, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування та/або зберігання, -
 
    -47- Сотник О.С.
У частині першій статті слова «інспектором паркування» виключити
 
Враховано    
    -48- Продан О.П.
Абзаци третій та четвертий пункту 4 частини 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"Порушення порядку надання послуг із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів, в тому числі здійснення цієї діяльності без відповідного полісу обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги –"
 
Враховано по суті   
18. тягне за собою накладення штрафу на керівника суб’єкта господарювання, фізичну особу - підприємця в розмірі сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.";
 
   тягне за собою накладення штрафу на керівника суб’єкта господарювання, фізичну особу – підприємця від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Прийняття інспектором з паркування грошових коштів у готівковій формі в рахунок оплати вартості послуг з паркування транспортних засобів та/або в рахунок оплати штрафів накладених на місці вчинення правопорушення -
тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дія, передбачена частиною другою цієї статті, вчинена особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме правопорушення, -
тягне за собою накладення штрафу від ста до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
19. 5) статтю 152-1 викласти у такій редакції:
 
   5) у статті 152-1:
назву викласти в такій редакції:
 
20. " Стаття 152-1. Порушення правил паркування транспортних засобів
 
-49- Тимошенко Ю.В.
У підпункті 5 викласти ст. 152-1 в новій редакції: Абзац другий (назва статті) викласти в такій редакції:
«Стаття 152-1. Порушення правил паркування транспортних засобів та порушення правил обладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів»
 
Враховано   "Стаття 152-1. Порушення правил паркування транспортних засобів та порушення правил обладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів";
 
    -50- Левченко Ю.В.
З абзацу 3 підпункту 5 пункту 1 розділу 1 Законопроекту виключити слова «в тому числі несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування»
 
Відхилено    
    -51- Сотник О.С.
Запропоновану редакцію статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення викласти у такій редакції:
«Стаття 152-1. Порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів
Порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів в межах території селищ, сіл, міст, в тому числі несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, обладнаним паркувальними автоматами або автоматичними в’їзними та виїзними терміналами, -
тягне за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів в межах території селищ, сіл, міст, в тому числі несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, обладнаним паркувальними автоматами або автоматичними в’їзними та виїзними терміналами більше ніж 7 днів,-
тягне за собою накладення штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Паркування на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг, –
тягне за собою накладення штрафу в розмірі ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Порушення посадовою особою суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для паркування транспортних засобів, визначених правилами паркування транспортних засобів вимог щодо розміщення та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів –
тягне за собою накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Необладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів відповідно до вимог, встановлених законодавством, в тому числі паркувальними автоматами або платіжними терміналами на відстані до 100 метрів від відповідного майданчика, –
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування транспортних засобів, в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка. Положення частини першої цієї статті не застосовується у випадках, визначених частинами шостою та сьомою статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо місць для безоплатного паркування, а також до осіб, які відповідно до закону звільняються від сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів.
Під несплатою вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами) слід розуміти несплату вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів більше як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів. Адміністративне стягнення накладається лише один раз на кожен випадок порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів і не може бути накладене повторно, поки транспортний засіб не здійснить рух та не порушить повторно правила зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів.
Суб’єктом правопорушення, передбаченого частинами першою – другою цієї статті, є особа, яка керувала транспортним засобом у момент порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, а у разі фіксації в режимі фотозйомки/відеозапису зазначеного правопорушення за відсутності особи, яка керувала транспортним засобом у момент порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, - юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України.»;
 
Враховано частково    
21. Порушення правил паркування транспортних засобів, в тому числі несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, -
 
-52- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Статтю 152-1 викласти у такій редакції:
"Стаття 152-1. Порушення правил паркування транспортних засобів
Порушення правил паркування транспортних засобів, в тому числі несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, -
тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб в момент порушення.
Паркування на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг, –
тягне за собою накладення штрафу в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів.
Порушення посадовою особою суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для паркування транспортних засобів, визначених правилами паркування транспортних засобів вимог щодо розміщення та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів –
тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Необладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів відповідно до вимог, встановлених законодавством, –
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування транспортних засобів, від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною четвертою цієї статті, –
тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування транспортних засобів, від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Примітка. Положення частини першої цієї статті не застосовується у випадках, визначених частинами шостою та сьомою статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо місць для безоплатного паркування, а також до осіб, які відповідно до закону звільняються від сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів.
Під несплатою вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування (крім майданчиків, обладнаних засобами фіксації в’їзду та виїзду) слід розуміти несплату вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів більше як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів. Якщо транспортний засіб знаходиться більше одного дня на одному і тому ж майданчику для платного паркування без сплати вартості послуг з його користування, адміністративні стягнення за несплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування накладаються за кожний наступний календарний день, у який відбувалось порушення правил паркування.
Суб’єктом правопорушення, передбаченого частинами першою – другою цієї статті, є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення (момент паркування), а у разі фіксації зазначеного правопорушення в режимі фотозйомки/відеозапису, - юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України. У випадках скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, з підстав, встановлених абзацами третім – четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису."
 
Враховано частково   частини першу – четверту викласти в такій редакції:
"Порушення правил паркування транспортних засобів, у тому числі неоплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за кожну добу користування, -
 
    -53- Семенуха Р.С.
Абзац третій та четвертий підпункту 5 пункту 1 розділу І проекту Закону замінити абзацами такого змісту:
«Несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування, обладнаного відповідно до вимог, встановлених законодавством, в тому числі паркувальними автоматами або платіжними терміналами на відстані до 100 м від відповідного майданчика, -
тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів.
Порушення правил паркування транспортних засобів, затверджених Кабінетом Міністрів України відповідно до Закону України «Про дорожній рух», та правил паркування транспортних засобів, визначених правилами дорожнього руху, -
тягне за собою накладення штрафу від восьми до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»;
 
Відхилено    
    -54- Помазанов А.В.
у статті 152-1:
частину першу після слів «несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування» доповнити словами «обладнаного паркувальними автоматами або автоматичними в’їзними та виїзними терміналами»
 
Відхилено    
22. тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів.
 
-55- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 1 статті 152-1 слова «в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів» замінити на «від восьми до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Відхилено   тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.
 
    -56- Помазанов А.В.
В абзаці другому частини першої після слів «тягне за собою накладення штрафу» слова «в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів» замінити словами «в розмірі від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Відхилено    
    -57- Продан О.П.
У абзаці четвертому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слово "двадцятикратному" замінити словом "трикратному" та доповнити словами "у відповідному населеному пункті".
 
Враховано частково    
    -58- Корчик В.А.
Абзац другий частини першої статті 152-1 залишити в чинній редакції:
тягне за собою накладення штрафу від «восьми до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Відхилено    
23. Паркування на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг, -
 
   Паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг (крім випадків, визначених частиною шостою цієї статті), або на місцях, не призначених для паркування відповідних транспортних засобів, -
 
24. тягне за собою накладення штрафу в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів.
 
-59- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 2 статті 152-1 слова «в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів» замінити на «на водіїв транспортних засобів від п’ятнадцяти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
 
Відхилено   тягне за собою накладення штрафу в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб у момент порушення.
 
    -60- Помазанов А.В.
У абзаці другому частини другої слова «в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів» замінити словами «в розмірі від тридцяти до вісімдесяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Відхилено    
    -61- Продан О.П.
У абзаці шостому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слово "тридцятикратному" замінити словом "п’ятикратному" та доповнити словами "у відповідному населеному пункті".
 
Відхилено    
    -62- Корчик В.А.
Абзац другий частини другої статті 152-1 залишити в чинній редакції:
тягне за собою накладення штрафу «від восьми до дванадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
Відхилено    
25. Порушення посадовою особою суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для паркування транспортних засобів, визначених правилами паркування транспортних засобів вимог щодо розміщення та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів -
 
-63- Продан О.П.
У абзаці сьомому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слова "суб’єктів господарювання, які утримують" замінити словами "суб’єкту господарювання, що утримує".
 
Враховано   Порушення посадовою особою суб’єкта господарювання, який утримує майданчики для паркування транспортних засобів, визначених правилами паркування транспортних засобів вимог щодо розміщення та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів –
 
    -64- Помазанов А.В.
У абзаці першому частини третьої слова «транспортних засобів», розташовані після слів «функціонування майданчиків для паркування» виключити.
 
Відхилено    
26. тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
-65- Продан О.П.
У абзаці восьмому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слова "від тридцяти до п’ятдесяти" замінити словами "від п’яти до десяти".
 
Відхилено   тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
    -66- Помазанов А.В.
У абзаці другому частини третьої слова «від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» замінити словами «від шістдесяти до дев’яноста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Відхилено    
27. Необладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів відповідно до вимог, встановлених законодавством, в тому числі паркувальними автоматами або платіжними терміналами на відстані до 100 метрів від відповідного майданчика -
 
-67- Тимошенко Ю.В.
В абзаці дев’ятому (ч. 4 ст. 152-1) слова «, в тому числі паркувальними автоматами або платіжними терміналами на відстані до 100 метрів від відповідного майданчика» виключити.
 
Враховано   Необладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів відповідно до вимог, встановлених законодавством, –
 
    -68- Продан О.П.
У абзаці дев'ятому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слова "законодавством, в тому числі паркувальними автоматами або платіжними терміналами на відстані до 100 метрів від відповідного майданчика" замінити словами "законом та рішенням відповідного органу місцевого самоврядування".
 
Враховано частково    
28. тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування транспортних засобів, від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
-69- Продан О.П.
У абзаці десятому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слова "від сорока до п’ятдесяти" замінити словами "від тридцяти до сорока".
 
Відхилено   тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування транспортних засобів, від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
    -70- Помазанов А.В.
У абзаці другому частини четвертої слова «від сорока до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» замінити словами «від сімдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Відхилено    
29. Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною четвертою цієї статті, -
 
-71- Семенуха Р.С.
В абзаці одинадцятому підпункту п’ятого пункту 1 розділу І проекту Закону слово «четвертою» замінити словом «п’ятою».
 
Відхилено   в абзаці першому частини п’ятої слово «другою» виключити;
 
    -72- Помазанов А.В.
У абзаці першому частини п’ятої слова «Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною четвертою» замінити словами «Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частинами третьою та четвертою»
 
Враховано    
    -73- Продан О.П.
Абзац одинадцятий пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту доповнити словами "за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню,".
 
Враховано    
30. тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб суб’єктів господарювання, які утримують майданчики для платного паркування транспортних засобів, від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
-74- Помазанов А.В.
У абзаці другому частини п’ятої слова «від шістдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян» замінити словами «від ста двадцяти до ста сімдесяти п’яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»
 
Враховано частково      
    -75- Помазанов А.В.
Доповнити статтю 152-1 частиною шостою, з викладом її у такій редакції: «Повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частинами першою та другою цієї статті,- тягне за собою накладення штрафу в розмірі від вісімдесяти п’яти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»
 
Відхилено    
31. Примітка. Положення частини першої цієї статті не застосовується у випадках, визначених частинами шостою та сьомою статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо місць для безоплатного паркування, а також до осіб, які відповідно до закону звільняються від сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів.
 
-76- Левченко Ю.В.
Абзац 13 та 14 підпункту 5 пункту 1 розділу 1 Законопроекту виключити.
 
Відхилено   текст примітки доповнити абзацами третім і четвертим такого змісту:
 
32. Під несплатою вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами) слід розуміти несплату вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів більше як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів. Якщо транспортний засіб знаходиться більше одного дня на одному і тому ж майданчику для платного паркування без сплати вартості послуг з його користування, адміністративні стягнення за несплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування накладаються за кожний наступний календарний день, у який відбувалось порушення правил паркування.
 
-77- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В абзаці 2 примітки до статті 152-1 виключити слова «Якщо транспортний засіб знаходиться більше одного дня на одному і тому ж майданчику для платного паркування без сплати вартості послуг з його користування, адміністративні стягнення за несплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування накладаються за кожний наступний календарний день, у який відбувалось порушення правил паркування».
 
Враховано   "Під неоплатою вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування слід розуміти неоплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів більш як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами, на яких оплата відбувається під час виїзду з майданчика).
 
    -78- Семенуха Р.С.
В абзаці чотирнадцятому підпункту п’ятого пункту 1 розділу І проекту Закону друге речення такого змісту - «Якщо транспортний засіб знаходиться більше одного дня на одному і тому ж майданчику для платного паркування без сплати вартості послуг з його користування, адміністративні стягнення за несплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування накладаються за кожний наступний календарний день, у який відбувалось порушення правил паркування» - виключити.
 
Враховано    
    -79- Продан О.П.
Абзац чотирнадцятий пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту доповнити словами " (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами)".
 
Враховано редакційно    
    -80- Помазанов А.В.
Абзац другий примітки, викладений таким чином: «під несплатою вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами) слід розуміти несплату вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів більше як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів. Якщо транспортний засіб знаходиться більше одного дня на одному і тому ж майданчику для платного паркування без сплати вартості послуг з його користування, адміністративні стягнення за несплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування накладаються за кожний наступний календарний день, у який відбувалось порушення правил паркування» виключити.
 
Враховано частково    
33. Суб’єктом правопорушення, передбаченого частинами першою - другою цієї статті, є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення (момент паркування), а у разі фіксації зазначеного правопорушення в режимі фотозйомки/відеозапису, - юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України. У випадках скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, з підстав, встановлених абзацами третім - четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису.";
 
-81- Голубов Д.І.
У абзаці 3 примітки статті 152-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «юридична або» виключити.
 
Враховано частково   Суб’єктом правопорушення, передбаченого частинами першою і другою цієї статті, є особа, яка керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення (момент паркування), а в разі фіксації зазначеного правопорушення в режимі фотозйомки (відеозапису) - відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України. У разі внесення змін до постанови про накладання адміністративного стягнення з підстав, встановлених абзацом третім частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом правопорушення може бути особа, яка керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, зафіксованого в режимі фотозйомки (відеозапису)";
6) пункт 2 статті 213 після слів «виконавчими комітетами» доповнити словами « (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчими органами, що виконують їх повноваження)»;
 
    -82- Корчик В.А.
У частині «Примітки» статті 152-1 слова «юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб» замінити словами «фізична особа, яка вчинила адміністративне правопорушення,».
 
Враховано частково    
    -83- Помазанов А.В.
Абзац третій примітки викласти у наступній редакції: «Суб’єктом правопорушення, передбаченого частинами першою – другою цієї статті, є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення (момент паркування), як і у разі фіксації зазначеного правопорушення в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано частково    
    -84- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В абзаці 3 примітки до статті 152-1 слова «У випадках скасування постанови про притягнення до адміністративної відповідальності особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, з підстав, встановлених абзацами третім - четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису.";» замінити на «Крім випадків, коли транспортний засіб, його номерний знак вибули з володіння власника, в тому числі внаслідок протиправних дій інших осіб, або на момент вчинення правопорушення таким транспортним засобом керувала інша особа. В такому випадку суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису».
 
Враховано редакційно    
    -85- Продан О.П.
У абзаці п’ятнадцятому пункту 5 частини 1 розділу І законопроекту слова "у разі фіксації зазначеного правопорушення в режимі фотозйомки/відеозапису" замінити словами "у разі фіксації зазначеного правопорушення в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису", а слова "зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису" замінити словами "зафіксованого в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису".
 
Відхилено    
    -86- Паламарчук М.П.
По всьому тексту законопроекту слова «фізичній або юридичній особі, за якими зареєстровано транспортний засіб» у всіх відмінках та числах замінити словами «відповідальній особі, зазначеній у частині першій статті 14-2 цього Кодексу» у відповідному відмінку та числі.
 
Враховано    
    -87- Паламарчук М.П.
Пункт п’ятий частини першої розділу І проекту (зміни до ст.152-1) викласти у такій редакції:
«5) у статті 152-1:
назву викласти викласти у такій редакції:
«Стаття 152-1. Порушення правил паркування транспортних засобів та порушення правил обладнання майданчиків для платного паркування транспортних засобів»;
частини першу – четверту викласти у такій редакції:
«Порушення правил паркування транспортних засобів, в тому числі несплата вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування за кожну добу користування, -
тягне за собою накладення штрафу в двадцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб в момент порушення.
Паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного паркування транспортних засобів, особами, які не мають відповідних пільг (крім випадків, визначених у частині шостій цієї статті), або на місцях, не призначених для паркування відповідних транспортних засобів, -
тягне за собою накладення штрафу в тридцятикратному розмірі від вартості однієї години послуги з користування тим майданчиком для платного паркування транспортних засобів, на якому знаходиться транспортний засіб в момент порушення.
Порушення посадовою особою суб’єкта господарювання, який утримує майданчики для паркування транспортних засобів, визначених правилами паркування транспортних засобів вимог щодо розміщення та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів –
тягне за собою накладення штрафу від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.»;
у частині п’ятій слово «другою,» виключити;
текст Примітки доповнити новими абзацами такого змісту:
«Під несплатою вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування слід розуміти несплату вартості послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів більше як за 10 хвилин користування майданчиком для платного паркування транспортних засобів (крім майданчиків, обладнаних автоматичними в’їзними та виїзними терміналами, на яких оплата відбувається під час виїзду з майданчика).
Суб’єктом правопорушення, передбаченого частинами першою - другою цієї статті, є особа, яка керувала транспортним засобом у момент його вчинення (момент паркування), а у разі фіксації зазначеного правопорушення в режимі фотозйомки/відеозапису, - відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або яка ввезла транспортний засіб на територію України. У випадках внесення змін до постанови про притягнення до адміністративної відповідальності з підстав, встановлених абзацами третім – четвертим частини першої статті 279-3 цього Кодексу, суб’єктом цього правопорушення може бути особа, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису.»;
 
Враховано    
    -88- Геращенко А.Ю.
Доповнити проект новим пунктом шостим та викласти його у такій редакції:
«6) пункт другий статті 213 після слів «виконавчими комітетами» доповнити словами « (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчими органами, що виконують їх повноваження)»;
У зв’язку із цим змінити нумерацію наступних пунктів змін до КУАПу
 
Враховано    
34. 6) у частинах першій та другій статті 218 слова та цифри "частинами першою та другою статті 152-1" виключити;
 
-89- Паламарчук М.П.
У пункті шостому слова «першою та другою» замінити словами «першою – п’ятою».
 
Враховано   7) у частинах першій і другій статті 218 слова та цифри "частинами першою – п’ятою статті 152-1" виключити;
 
35. 7) назву та текст статті 219 викласти у такій редакції:
 
-90- Тимошенко Ю.В.
Підпункт 7 виключити
 
Відхилено   8) статтю 219 викласти в такій редакції:
 
36. "Стаття 219. Виконавчі комітети (виконавчі органи) сільських, селищних, міських рад
 
   "Стаття 219. Виконавчі комітети (виконавчі органи) сільських, селищних, міських рад
 
37. Виконавчі комітети (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 92, 99 (коли правопорушення вчинено громадянином), статтями 104, частинами першою та третьою статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису), статтями 127-2, 141, 142, 152, 152-1, 159, статтею 175-1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статтею 179, статтею 180 (крім справ щодо батьків неповнолітніх або осіб, які їх замінюють), частиною четвертою статті 181, частиною першою статті 182, статтями 183, 186-1.
 
-91- Лопушанський А.Я.
У статті першій статті 219 КУпАП слова «а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження» виключити.
 
Відхилено   Виконавчі комітети (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 92, 99 (якщо правопорушення вчинено громадянином), статтею 104, частинами першою і третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів у межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), статтями 127-2, 141, 142, 152, частинами першою - п’ятою статті 152-1, статтею 159, статтею 175-1 ( за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статтею 179, статтею 180 (крім справ щодо батьків неповнолітніх або осіб, які їх замінюють), частиною четвертою статті 181, частиною першою статті 182, статтями 183, 186-1 197, 198 цього Кодексу.
Від імені виконавчих комітетів (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчих органів, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 цього Кодексу (при накладенні адміністративного стягнення у вигляді попередження в центрі надання адміністративних послуг), мають право адміністратори центрів надання адміністративних послуг.
 
    -92- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 1 статті 219 виключити слова «а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження».
 
Відхилено    
    -93- Сташук В.Ф.
Частину першу статті 219 викласти в такій редакції: «Виконавчі комітети (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 92, 99 (коли правопорушення вчинено громадянином), статтями 104, 141, 142, 152, 159, статтею 175-1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статтею 179, статтею 180 (крім справ щодо батьків неповнолітніх або осіб, які їх замінюють), частиною четвертою статті 181, частиною першою статті 182, статтями 183, 186-1».
 
Відхилено    
    -94- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у частині першій слова «частинами першою та третьою статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису)» виключити
 
Відхилено    
    -95- Береза Ю.М.
В частині 1 статті 219 слова:
«Виконавчі комітети (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад» замінити на «Виконавчі комітети сільських, селищних, міських рад, а у сільських радах, що представляють територіальні громади, які налічують до 500 жителів – сільський голова одноособово».
 
Відхилено    
    -96- Помазанов А.В.
У статті 219:
у абзаці першому частини першої після слів «частинами першою та третьою статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису)» цифри «127-2» виключити
 
Відхилено    
    -97- Паламарчук М.П.
У частині першій статті 219 цифри «152-1, 159» замінити словами та цифрами «частинами першою - п’ятою статті 152-1, статтею 159».
 
Враховано    
38. Від імені виконавчих комітетів (виконавчих органів) сільських, селищних, міських рад розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою та третьою статті 122, частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, і накладати адміністративні стягнення мають право уповноважені виконавчим комітетом (виконавчим органом) сільської, селищної, міської ради посадові особи виконавчих органів сільської, селищної, міської ради, комунальних підприємств - інспектори з паркування.";
 
-98- Чижмарь Ю.В.
У частині другій статті 219 слова «, комунальних підприємств – інспектори з паркування» виключити.
 
Враховано по суті  Від імені виконавчих комітетів (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчих органів, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад розглядати справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою і третьою статті 122, частинами першою і другою статті 152-1 цього Кодексу, і накладати адміністративні стягнення мають право уповноважені виконавчим комітетом (виконавчим органом) сільської, селищної, міської ради посадові особи виконавчих органів сільської, селищної, міської ради – інспектори з паркування";
 
    -99- Береза Ю.М.
В частині 2 статті 219 пропонується виключити слова «комунальних підприємств – інспектори з паркування».
 
Враховано по суті   
    -100- Лопушанський А.Я.
Нову частину другу статті 219 КУпАП виключити.
 
Враховано частково    
    -101- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Частину 2 статті 219 виключити.
 
Враховано частково    
    -102- Помазанов А.В.
Частину другу статті 219 виключити
 
Враховано частково    
    -103- Корчик В.А.
Частину 2 статті 219 виключити.
 
Враховано частково    
    -104- Продан О.П.
Абзац четвертий пункту 7 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано частково    
    -105- Сотник О.С.
У частині другій слова «частинами першою та третьою статті 122,» та слова «комунальних підприємств – інспектори з паркування» виключити
 
Враховано частково    
39. 8) у частині першій статті 249 слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі" замінити словами "у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
-106- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 1 статті 259 виключити слова «справ про адміністративні правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, та».
 
Відхилено   9) частину першу статті 249 викласти в такій редакції:
"Справа про адміністративне правопорушення розглядається відкрито, крім справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), та випадків, коли це суперечить інтересам охорони державної таємниці";
 
    -107- Продан О.П.
Пункт 8 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено    
    -108- Сотник О.С.
У запропонованій редакції частини першої статті 249 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису,» замінити словами «зафіксовані в автоматичному режимі, порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису,»
 
Враховано    
40. 9) у частині першій статті 251 слова "в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху" замінити словами "в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів";
 
   10) у другому реченні частини першої статті 251 слова "в автоматичному режимі, які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху" замінити словами "в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу";
 
41. 10) пункт 2 частини першої статті 255 викласти в такій редакції:
 
-109- Тимошенко Ю.В.
Підпункт 10 виключити.
 
Відхилено   11) у частині першій статті 255:
в абзаці другому пункту 1 слова і цифри "частини третя і четверта статті 122" замінити словами і цифрами "частина четверта статті 122";
 
42. "2) посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад (статті 103-1, 103-2, 104, частина перша статті 106-1, статті 106-2, частина третя статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису), статті 127-2, 149 - 152, 152-1, 154, 155, 155-2, 156, 156-1, 156-2, 159 - 160, стаття 175-1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статті 183, 185-1, 186-5; ";
 
-110- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Пункт 2 частини першої статті 255 викласти в такій редакції:
"2) посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчими органами, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад (статті 103-1, 103-2, 104, частина перша статті 106-1, статті 106-2, частина третя статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису), статті 127-2, 149 - 152, 152-1, 154, 155, 155-2, 156, 156-1, 156-2, 159 - 160, стаття 175-1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статті 183, 185-1, 186-5;".
 
Враховано редакційно   пункт 2 викласти в такій редакції:
"2) посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчими органами, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад (частини перша - четверта статті 41, статті 96-2, 103-1, 103-2, 103-3, 104, частина перша статті 106-1, статті 106-2, 127-2, 149 - 152, частини третя - п’ята статті 152-1, статті 154, 155, 155-2, 156, 156-1, 156-2, 159 - 160, стаття 175-1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статті 183, 185-1, 186-5, 197, 198)";
 
    -111- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В підпункті 2 статті 255 виключити слова « (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження)».
 
Відхилено    
    -112- Береза Ю.М.
В пункті 2 частини 1 статті 255 слова « (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження)» виключити.
 
Відхилено    
    -113- Чижмарь Ю.В.
Пункт 2 частини першої статті 255 доповнити абзацом другим такого змісту:
«інспектори з паркування комунальних підприємств (за порушення, передбачені частиною третьою статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки в межах відповідного населеного пункту), частиною першою статті 152-1 – за умови, що розміщення транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, або у разі вчинення порушення, передбаченого частиною другою статті 152-1».
 
Враховано по суті   
    -114- Сташук В.Ф.
Пункт 2 частини першої статті 255 викласти в такій редакції:
«2) посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів - виконавчі органи, що виконують їх повноваження) сільських, селищних, міських рад (статті 103-1, 103-2, 104, частина перша статті 106-1, статті 106-2, 149 - 152, 152-1, 154, 155, 155-2, 156, 156-1, 156-2, 159 - 160, стаття 175-1 (за порушення, вчинені у місцях, заборонених рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради), статті 183, 185-1, 186-5;»
 
Відхилено    
    -115- Сотник О.С.
У запропонованій редакції пункту 2 частини першої статті 255 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «частина третя статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису),» виключити
 
Відхилено    
    -116- Помазанов А.В.
У статті 255:
у пункті другому частини першої цифри «127-2», розташовані після слів «за порушення правил зупинки, стоянки транспортних засобів в межах відповідного населеного пункту, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису» виключити.
 
Відхилено    
43. 11) у статті 258:
 
   12) у статті 258:
 
44. у частині другій слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього дорожнього руху, зафіксованих в автоматичному режимі" замінити словами "у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, крім випадків тимчасового затримання транспортних засобів";
 
-117- Геращенко А.Ю.
Із тексту статей 258, 265-2, 265-4 виключити норми щодо обов’язковості укладання протоколу про адміністративне правопорушення при тимчасовому затриманні транспортного засобу.
 
Враховано   частину другу доповнити словами "а також порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису)";
частину четверту доповнити словами "або залишається повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки або паркування транспортних засобів у разі їх фіксації у режимі фотозйомки (відеозапису), крім випадків фіксації в автоматичному режимі правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху";
 
    -118- Паламарчук М.П.
Абзац другий пункту 11 (зміни до частини другої статті 258) замінити абзацами такого змісту:
"частину другу доповнити словами ", а також порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки/відеозапису, крім випадків тимчасового затримання транспортних засобів.";
частину четверту доповнити словами "або залишається повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі фіксації порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів в режимі фотозйомки/відеозапису), крім випадків фіксації в автоматичному режимі правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху."
 
Враховано    
45. у першому реченні частини п‘ятої слова "та правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху, у тому числі зафіксованих в автоматичному режимі" замінити словами "правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху, у тому числі зафіксованих в автоматичному режимі, та правопорушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, які зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
   у першому реченні частини п‘ятої слова "та правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху, у тому числі зафіксованих в автоматичному режимі" замінити словами "правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху, у тому числі зафіксованих в автоматичному режимі, або порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих у режимі фотозйомки (відеозапису)";
 
46. 12) у статті 265-2:
 
-119- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
У частині першій слова "якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху" замінити словами "якщо розміщення затриманого транспортного засобу створює перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху";
частину шосту доповнити реченням такого змісту: "Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу.";
 
Враховано   13) у статті 265-2:
 
    -120- Сотник О.С.
У запропонованій редакцією назву та текст статті 265-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення викласти у такій редакції: «Стаття 265-2. Тимчасове затримання транспортних засобів працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції
У разі вчинення з використанням транспортного засобу порушення, передбаченого частинами першою, другою, третьою, четвертою, шостою і сьомою статті 121, статтями 122-5, 124, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, частиною першою статті 152-1, 206-1 цього Кодексу, працівник уповноваженого підрозділу Національної поліції забезпечує доставку транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку, що дозволяється виключно у випадку, якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху, в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора. Про тимчасове затримання транспортного засобу працівник уповноваженого підрозділу Національної поліції складає протокол.
Після тимчасового затримання транспортного засобу працівник відповідного уповноваженого підрозділу Національної поліції зобов'язаний надати особі можливість повідомити про тимчасове затримання транспортного засобу та своє місцезнаходження іншу особу за власним вибором і вжити заходів щодо повернення автомобіля до місця постійної дислокації, а також забороняє експлуатацію транспортного засобу до усунення несправностей, виявлених у процесі його огляду, або до демонтажу спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
У разі якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво не перешкоджає дорожньому руху, такий транспортний засіб не може бути доставлений для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку.
Транспортний засіб може бути тимчасово затриманий на строк не більше трьох днів з моменту такого затримання.
Особа має право звернутися за отриманням тимчасово затриманого транспортного засобу негайно після оплати доставки і зберігання транспортного засобу. Таке звернення особи є обов'язковим для його негайного виконання незалежно від стадії вирішення справи про адміністративне правопорушення.
За подання такого звернення та повернення особі тимчасово затриманого транспортного засобу не може стягуватися плата.
Доставку та зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів здійснюють суб’єкти господарювання, визначені за результатами щорічного конкурсу, порядок проведення якого визначається Кабінетом Міністрів України.
Порядок тимчасового затримання працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках та стоянках, а також розмір плати за доставку та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках та стоянках визначається Кабінетом Міністрів України.
Інформація про тимчасове затримання транспортного засобу вноситься до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, і передається на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адреси електронної пошти, які зазначені особами, за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу.
У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб’єкта господарювання, що надає ці послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов’язкового страхування цивільної відповідальності суб’єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та зберігання транспортних засобів.
Примітка. Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу вважається таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху, у разі якщо транспортний засіб розташовано:
а) на проїзній частині в два і більше ряди;
б) на залізничних переїздах;
в) на трамвайних коліях;
г) на естакаді, мості, шляхопроводі чи під ним, або у тунелі;
ґ) на пішохідному переході, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
д) на перехресті, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібному перехресті, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
е) в зоні виконання дорожніх робіт;
є) у місці, де буде неможливим зустрічний роз’їзд або об’їзд транспортного засобу, що зупинився;
ж) таким чином, який унеможливлює рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, в тому числі осіб з інвалідністю та пішоходів із дитячими колясками.»
 
Враховано по суті   
47. назву статті доповнити словами "працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції";
 
-121- Сташук В.Ф.
З назви статті 265-2 виключити слова: "працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції"
 
Відхилено   назву доповнити словами "працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції";
у частині першій:
перше речення після слів "перешкоджає дорожньому руху" доповнити словами "або створює загрозу безпеці руху";
друге речення викласти в такій редакції: "При тимчасовому затриманні транспортного засобу складається акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, форма якого затверджується Кабінетом Міністрів України";
у частині третій:
перше речення після слів "суттєво не перешкоджає дорожньому руху" доповнити словами "або не створює загрозу безпеці руху";
доповнити другим, третім, четвертим і п’ятим реченнями такого змісту: "Випадки тимчасового затримання транспортного засобу та доставлення його для зберігання на спеціальний майданчик визначені частиною третьою статті 265-4 цього Кодексу. При тимчасовому затриманні транспортного засобу місце розташування такого транспортного засобу має бути обов’язково зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису). Інформація про тимчасове затримання транспортного засобу має невідкладно передаватися на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку та на адресу електронної пошти, зазначені належними користувачами або особами, за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу. У разі заподіяння транспортному засобу шкоди при його транспортуванні та/або зберіганні завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає такі послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання";
частину шосту доповнити другим реченням такого змісту: "Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, відбувається невідкладно за зверненням відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особи, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, після сплати штрафу за вчинене правопорушення та оплати вартості послуги із транспортування та/або зберігання транспортного засобу";
 
    -122- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Частину першу статті 265-2 після слів «статтями 132-1» доповнити словами: «частиною першою статті 152-1 – за умови, що розміщення транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, або у разі вчинення порушення передбаченого частиною другою статті 152-1» .
 
Враховано по суті   
    -123- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 1 статті 265-2 після слів «в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора» додати новий абзац такого змісту:
«Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу вважається таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, у разі якщо транспортний засіб:
- поставлено на проїзній частині в два і більше ряди;
- розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях;
в) на естакаді, мості, шляхопроводі чи під ним, або у тунелі;
г) на пішохідному переході чи ближче 10 м від нього з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
- своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, в тому числі інвалідів на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;
- порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху».
 
Враховано по суті   
    -124- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Останнє речення частини 1 статті 265-2 «Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.» замінити на «обставини, що стали підставою для тимчасового затримання транспортного засобу, мають бути обов’язково зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення».
 
Враховано редакційно    
    -125- Сташук В.Ф.
Статтю 265-2 після частини 1 доповнити частинами 2, 3, 4 такого змісту:
«Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу вважається таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, у разі якщо транспортний засіб:
1) розміщено на проїзній частині в два і більше ряди;
2) розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях;
в) на естакаді, мості, шляхопроводі чи під ним, або у тунелі;
г) на пішохідному переході чи ближче 10 м від нього з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
3) своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, в тому числі інвалідів на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;
4) порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху;
Обставини, що стали підставою для тимчасового затримання транспортного засобу, мають бути обов'язково зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення.
Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу».
У зв’язку з чим частини 2-6 вважати 5-10.
 
Враховано по суті   
    -126- Паламарчук М.П.
Після абзацу другого пункту 12 (зміни до статті 265-2) доповнити новими абзацами такого змісту:
у першому реченні частини першої після слів "перешкоджає дорожньому руху" доповнити словами "та/або створює загрозу безпеці руху";
у частині третій після слів "суттєво не перешкоджає дорожньому руху" доповнити словами "та/або не створює загрозу безпеці руху (відповідно до випадків визначених у частині третій статті 265-4 цього Кодексу, що у разі затримання і доставки транспортного засобу на спеціальний майданчик чи стоянку має бути обов’язково зафіксовано в режимі фотозйомки/відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення),";
частину третю доповнити новими реченнями такого змісту: "Інформація про тимчасове затримання транспортного засобу має невідкладно передаватись на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку та адреси електронної пошти, які зазначені відповідальними користувачами та/або особами, за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу. У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та/або зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання.";
частину шосту доповнити новим реченням такого змісту: "Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, відбувається невідкладно за зверненням відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та/або зберігання транспортного засобу."
 
Враховано    
48. частину сьому після слів "тимчасового затримання" доповнити словами "працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції";
 
-127- Тимошенко Ю.В.
Підпункт 12 викласти в такій редакції (зміни до ст. 265-2) У разі наявності підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачені частинами першою, другою, третьою, четвертою, шостою і сьомою статті 121, частиною третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху), статтями 122-5, 124, 126, частинами першою, другою, третьою і четвертою статті 130, статтями 132-1, 206-1 цього Кодексу, працівник уповноваженого підрозділу Національної поліції тимчасово затримує транспортний засіб шляхом блокування або доставляє його для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, що дозволяється виключно у випадку, якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху (якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху), в тому числі за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора.
Після тимчасового затримання транспортного засобу працівник відповідного уповноваженого підрозділу Національної поліції зобов'язаний надати особі можливість повідомити про тимчасове затримання транспортного засобу та своє місцезнаходження іншу особу за власним вибором і вжити заходів щодо повернення автомобіля до місця постійної дислокації, а також забороняє експлуатацію транспортного засобу до усунення несправностей, виявлених у процесі його огляду, або до демонтажу спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв.
Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу вважається таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, у разі якщо транспортний засіб:
- поставлено на проїзній частині в два і більше ряди;
- розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях;
в) на естакаді, мості, шляхопроводі чи під ним, або у тунелі;
г) на пішохідному переході чи ближче 10 м від нього з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
- своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, в тому числі інвалідів на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;
- порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху.
У разі якщо розміщення затриманого транспортного засобу суттєво не перешкоджає дорожньому руху, такий транспортний засіб не може бути доставлений для зберігання на спеціальний майданчик.
Обставини, що стали підставою для тимчасового затримання транспортного засобу, мають бути обов'язково зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення.
Працівники уповноважених підрозділів Національної поліції зобов’язані невідкладно інформувати про тимчасове затримання транспортного засобу відповідні підрозділи Національної поліції із зазначенням державного номеру затриманого транспортного засобу, точного часу його затримання та місця зберігання (адреса та телефони спеціального майданчику чи стоянки), розміщувати цю інформацію на офіційному веб-порталі виконавчого комітету (виконавчого органу) відповідної місцевої ради, а також передавати повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адреси електронної пошти, які зазначені особами, за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу.
Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу.
У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання інспектором з паркування.
Порядок тимчасового затримання працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції та зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках та стоянках визначається Кабінетом Міністрів України.».
 
Враховано по суті  частину сьому викласти в такій редакції:
"Порядок тимчасового затримання працівниками уповноважених підрозділів Національної поліції транспортних засобів та їх зберігання встановлюється Кабінетом Міністрів України";
 
49. 13) доповнити Кодекс новою статтею 265-4 такого змісту:
 
-128- Тимошенко Ю.В.
Підпункт 13 виключити
 
Відхилено   14) доповнити статтею 265-4 такого змісту:
 
    -129- Сотник О.С.
Нову статтю 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропонованої редакції виключити
 
Відхилено    
    -130- Корчик В.А.
Нову статтю 265-4 виключити.
 
Відхилено    
50. "Стаття 265-4. Тимчасове затримання транспортних засобів інспекторами з паркування
 
-131- Голубов Д.І.
Статтю 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення виключити.
 
Відхилено   "Стаття 265-4. Тимчасове затримання транспортних засобів інспекторами з паркування
 
    -132- Сташук В.Ф.
Статтю 265-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення виключити.
 
Відхилено    
    -133- Береза Ю.М.
Статтю 265-4 виключити.
 
Відхилено    
    -134- Помазанов А.В.
Статтю 265-4 «Тимчасове затримання транспортних засобів інспекторами з паркування» у редакції законопроекту виключити.
 
Відхилено    
51. Тимчасове затримання транспортного засобу інспектором з паркування здійснюється шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку за допомогою спеціального автомобіля - евакуатора і дозволяється виключно у випадках, встановлених цією статтею. Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення, який обов’язково складається у разі тимчасового затримання транспортного засобу.
 
-135- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Пункт 13 частини першої розділу І проекту Закону викласти у такій редакції:
Тимчасове затримання транспортного засобу інспектором з паркування здійснюється шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку за допомогою спеціального автомобіля – евакуатора і дозволяється виключно у випадках, встановлених цією статтею. Про тимчасове затримання робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення, який обов’язково складається у разі тимчасового затримання транспортного засобу.
Тимчасове затримання транспортного засобу шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку здійснюється у разі вчинення порушення, передбаченого частиною третьою статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки в межах відповідного населеного пункту), частиною першою статті 152-1 – за умови, що розміщення транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, або у разі вчинення порушення передбаченого частиною другою статті 152-1 цього Кодексу.
Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу вважається таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, у разі якщо транспортний засіб:
- поставлено на проїзній частині в два і більше ряди;
- розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме:
а) на залізничних переїздах;
б) на трамвайних коліях;
в) на естакаді, мості, шляхопроводі чи під ним, або у тунелі;
г) на пішохідному переході чи ближче 10 м від нього з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання;
ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
з) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
- своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, в тому числі інвалідів на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;
- розташовано на виділеній смузі для руху громадського маршрутного транспорту;
- перешкоджає руху або роботі снігоприбирального та іншого технологічного комунального транспорту при запровадженні надзвичайного стану або у разі оголошення окремої місцевості зоною надзвичайної екологічної ситуації;
- порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху.
Обставини, що стали підставою для тимчасового затримання транспортного засобу, мають бути обов'язково зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення.
Інспектори з паркування зобов’язані невідкладно інформувати про тимчасове затримання транспортного засобу відповідні підрозділи Національної поліції із зазначенням державного номеру затриманого транспортного засобу, точного часу його затримання та місця зберігання (адреса та телефони спеціального майданчику чи стоянки), розміщувати цю інформацію на офіційному веб-порталі виконавчого комітету (виконавчого органу) відповідної місцевої ради, а також передавати повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адреси електронної пошти, які зазначені особами, за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу.
Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу.
У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання інспектором з паркування.
Порядок тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування в межах окремого населеного пункту визначається відповідною сільською, селищною, міською радою згідно Типового порядку тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування, що затверджується Кабінетом Міністрів України.".
 
Враховано редакційно   Тимчасове затримання транспортного засобу інспектором з паркування здійснюється шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку за допомогою спеціального автомобіля – евакуатора і дозволяється виключно у випадках, встановлених цією статтею. При тимчасовому затриманні транспортного засобу складається акт огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, форма якого затверджується Кабінетом Міністрів України.
 
52. Тимчасове затримання транспортного засобу шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку здійснюється у разі вчинення порушення, передбаченого частиною третьою статті 122 (за порушення правил зупинки, стоянки в межах відповідного населеного пункту), частиною першою статті 152-1 - за умови, що розміщення транспортного засобу суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, або у разі вчинення порушення передбаченого частиною другою статті 152-1 цього Кодексу.
 
   Тимчасове затримання транспортного засобу шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку здійснюється у разі вчинення порушення, передбаченого частиною третьою статті 122 (порушення правил зупинки, стоянки в межах відповідного населеного пункту), частиною першою статті 152-1 цього Кодексу, у випадках, передбачених частиною третьою цієї статті, а так само у разі вчинення порушення, передбаченого частиною другою статті 152-1 цього Кодексу.
 
53. Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу вважається таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, у разі якщо транспортний засіб:
 
   Для цілей цього Кодексу розміщення транспортного засобу є таким, що суттєво перешкоджає дорожньому руху або створює загрозу безпеці руху, якщо транспортний засіб:
 
54. - поставлено на проїзній частині в два і більше ряди;
 
-136- Продан О.П.
У абзаці шостому пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту слова "поставлено на проїзній частині" замінити словами "припарковано на проїзній частині".
 
Відхилено   1) поставлено на проїзній частині у два і більше рядів;
 
55. - розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме:
 
   2) розташовано у заборонених Правилами дорожнього руху місцях зупинки або стоянки, а саме:
 
56. а) на залізничних переїздах;
 
   а) на залізничних переїздах;
 
57. б) на трамвайних коліях;
 
   б) на трамвайних коліях;
 
58. в) на естакаді, мості, шляхопроводі чи під ним, або у тунелі;
 
   в) на естакадах, мостах, шляхопроводах і під ними, у тунелях;
 
59. г) на пішохідному переході чи ближче 10 м від нього з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
 
-137- Продан О.П.
У абзаці одинадцятому (підпункт г) частини 3 статті 265-4) пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту слова "чи ближче 10 м від нього з обох боків" виключити.
 
Відхилено   г) на пішохідних переходах і ближче 10 метрів до них з обох боків, крім випадків зупинки для надання переваги в русі;
 
60. ґ) на перехрестях та ближче 10 м від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
 
   ґ) на перехрестях та ближче 10 метрів від краю перехрещуваної проїзної частини за відсутності на ній пішохідного переходу, за винятком зупинки для надання переваги в русі та зупинки проти бокового проїзду на Т-подібних перехрестях, де є суцільна лінія розмітки або розділювальна смуга;
 
61. д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки, розділювальною смугою чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 м;
 
-138- Продан О.П.
Абзац тринадцятий (підпункт д) частини 3 статті 265-4) пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано частково   д) на проїзній частині, де відстань між суцільною лінією розмітки чи протилежним краєм проїзної частини і транспортним засобом, що зупинився, менше 3 метрів;
 
62. е) ближче 30 м від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а коли їх немає - ближче 30 м від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
 
-139- Продан О.П.
Абзац чотирнадцятий (підпункт е) частини 3 статті 265-4) пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   е) ближче 30 метрів від посадкових майданчиків для зупинки маршрутних транспортних засобів, а за їх відсутності - ближче 30 метрів від дорожнього знака такої зупинки з обох боків;
 
63. є) ближче 10 м від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання;
 
-140- Продан О.П.
Абзац п’ятнадцятий (підпункт є) частини 3 статті 265-4) пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   є) ближче 10 метрів від позначеного місця виконання дорожніх робіт і в зоні їх виконання;
 
64. ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
 
   ж) у місцях, де буде неможливим зустрічний роз'їзд або об'їзд транспортного засобу, що зупинився;
 
65. з) ближче 10 м від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
 
-141- Продан О.П.
Абзац сімнадцятий (підпункт з) частини 3 статті 265-4) пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   з) ближче 10 метрів від виїздів з прилеглих територій і безпосередньо в місці виїзду;
 
66. - своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, в тому числі інвалідів на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;
 
-142- Паламарчук М.П.
Частину третю статті 265-4 після абзацу вісімнадцятого доповнити новим абзацом такого змісту:
"- розташовано на позначених відповідними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою велодоріжці;";
 
Враховано   3) своїм розташуванням робить неможливим рух інших транспортних засобів або створює перешкоду для руху пішоходів, у тому числі осіб з інвалідністю на спеціальних засобах пересування та пішоходів із дитячими колясками;
4) розташовано на виділеній смузі для руху громадського маршрутного транспорту;
5) розташовано на позначеній відповідними дорожніми знаками та/або дорожньою розміткою велодоріжці;
6) перешкоджає руху або роботі снігоприбирального та іншого технологічного комунального транспорту у разі запровадження надзвичайного стану або у разі оголошення окремої місцевості зоною надзвичайної екологічної ситуації;
 
67. - порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху.
 
   7) порушує схему паркування транспортних засобів таким чином, що він блокує проїзд по двох або більше смугах руху.
 
68. Обставини, що стали підставою для тимчасового затримання транспортного засобу, мають бути обов'язково зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису та у відповідному протоколі про адміністративне правопорушення.
 
   При тимчасовому затриманні транспортного засобу місце розташування такого транспортного засобу має бути обов’язково зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису).
 
69. Інспектори з паркування зобов’язані невідкладно інформувати про тимчасове затримання транспортного засобу відповідні підрозділи Національної поліції із зазначенням державного номеру затриманого транспортного засобу, точного часу його затримання та місця зберігання (адреса та телефони спеціального майданчику чи стоянки), розміщувати цю інформацію на офіційному веб-порталі виконавчого комітету (виконавчого органу) відповідної місцевої ради, а також передавати повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адреси електронної пошти, які зазначені особами, за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу.
 
-143- Продан О.П.
У абзаці двадцять першому пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту слова "невідкладно інформувати про тимчасове затримання транспортного засобу" замінити словами "невідкладно до затримання інформувати про складання протоколу про адміністративне правопорушення та тимчасове затримання транспортного засобу".
У абзаці двадцять першому пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту слова "на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адреси електронної пошти" замінити словами "на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку та адреси електронної пошти".
 
Враховано частково   Інспектори з паркування зобов’язані невідкладно інформувати про тимчасове затримання транспортного засобу відповідні підрозділи Національної поліції із зазначенням державного номера затриманого транспортного засобу, точного часу його затримання та місця зберігання (адреса та телефони спеціального майданчика чи стоянки), розміщувати цю інформацію на офіційному веб-сайті виконавчого органу відповідної місцевої ради, а також передавати повідомлення про тимчасове затримання транспортного засобу на абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку та адреси електронної пошти, зазначені належними користувачами або особами (від імені осіб), за якими зареєстровані транспортні засоби, відповідно до статті 279-4 цього Кодексу.
 
    -144- Паламарчук М.П.
У частині п’ятій статті 265-4 слова "виконавчого комітету (виконавчого органу)" замінити словами "виконавчого органу".
 
Враховано    
70. Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу.
 
-145- Семенуха Р.С.
Абзац восьмий підпункту 13 пункту 1 розділу І проекту Закону викласти в такій редакції:
«Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу та вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу. Повернення транспортного засобу особі, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, здійснюється за умови пред’явлення нею копій документів, що підтверджують факт передання їй права володіння та користування відповідним транспортним засобом на підставі договору найму (оренди), лізингу, прокату або іншій підставі відповідно до закону чи договору».
 
Відхилено   Повернення транспортного засобу, затриманого шляхом доставки для зберігання на спеціальний майданчик чи стоянку, відповідальній особі, зазначеній у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, або особі, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення правопорушення, відбувається невідкладно за зверненням такої особи після сплати штрафу за вчинене правопорушення та оплати вартості послуг із транспортування та/або зберігання транспортного засобу.
 
    -146- Продан О.П.
У абзаці двадцять другому пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту слова "вартості послуги із транспортування та зберігання транспортного засобу" замінити словами "вартості послуг із транспортування та/або зберігання транспортного засобу".
 
Враховано    
71. У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання інспектором з паркування.
 
-147- Чижмарь Ю.В.
Частину сьому статті 265-4 викласти в такій редакції:
«У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання інспектором з паркування».
 
Відхилено   У разі заподіяння транспортному засобу шкоди при його транспортуванні та/або зберіганні завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає такі послуги, та/або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання.
 
    -148- Продан О.П.
Абзац двадцять третій пункту 13 частини 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"У випадку заподіяння транспортному засобу шкоди при його затриманні, транспортуванні та зберіганні, завдані збитки відшкодовуються за рахунок суб‘єкта господарювання, що надає ці послуги, або відповідного страхового відшкодування, що здійснюється за правовідносинами обов‘язкового страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі їх тимчасового затримання.".
 
Враховано    
72. Порядок тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування в межах окремого населеного пункту визначається відповідною сільською, селищною, міською радою згідно Типового порядку тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування, що затверджується Кабінетом Міністрів України.";
 
-149- Лопушанський А.Я.
Частину 8 статті 265-4 виключити.
 
Враховано частково   Порядок тимчасового затримання інспекторами з паркування транспортних засобів та їх зберігання встановлюється Кабінетом Міністрів України";
 
    -150- Паламарчук М.П.
Частину 8 статті 265-4 викласти у такій редакції: "Порядок тимчасового затримання транспортних засобів інспекторами з паркування визначається Кабінетом Міністрів України".
 
Враховано    
73. 14) частину першу статті 268 доповнити новим реченням такого змісту:
 
-151- Продан О.П.
Пункт 14 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   15) частину першу статті 268 доповнити четвертим реченням такого змісту: "Особливості розгляду справ про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу";
 
74. "Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 - 279-4 цього Кодексу.";
 
-152- Сотник О.С.
У запропонованій редакції частини першої статті 268 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу.» замінити словами «Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу.»
 
Враховано      
75. 15) частину другу статті 277 доповнити новим реченням такого змісту:
 
-153- Продан О.П.
Пункт 15 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   16) частину другу статті 277 доповнити другим реченням такого змісту: "Справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою і другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), розглядаються уповноваженою особою невідкладно після виявлення правопорушення та отримання відомостей про суб‘єкта цього правопорушення";
 
76. "Справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, розглядаються уповноваженою особою невідкладно після виявлення правопорушення та отримання відомостей про суб‘єкта цього правопорушення.";
 
-154- Сотник О.С.
У запропонованій редакції частини другої статті 277 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «Справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, розглядаються уповноваженою особою невідкладно після виявлення правопорушення та отримання відомостей про суб‘єкта цього правопорушення.» замінити словами «Справи про адміністративні правопорушення, передбачені частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу розглядаються уповноваженою особою невідкладно.»
 
Відхилено      
    -155- Береза Ю.М.
Замінити слова «уповноваженою особою» на «працівниками уповноваженого підрозділу Національної поліції»
 
Відхилено    
77. 16) статті 279-1 - 279-4 викласти у такій редакції:
 
   17) статті 279-1 - 279-4 викласти в такій редакції:
 
78. "Стаття 279-1. Розгляд справи про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
 
-156- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Статтю 279-1 КУАПу викласти у такій редакції:
"Стаття 279-1. Розгляд справи про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
У разі коли адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовано в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування за даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб.
Відповідні органи (підрозділи) Міністерства внутрішніх справ України за запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, уповноважених інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (в тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) зобов‘язані надавати відомості щодо особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
Якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в режимі фотозйомки/відеозапису посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі, якщо технічні можливості дозволяють встановити особу, за якою зареєстрований транспортний засіб, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі, якщо технічні можливості не дозволяють встановити особу, за якою зареєстрований транспортний засіб, на місці вчинення правопорушення).
Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності має містити відомості, які передбачені частинами другою – четвертою статті 283 цього Кодексу щодо постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, за винятком відомостей про особу, щодо якої розглядається справа. Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності має містити також інформацію про порядок виконання адміністративного стягнення, в тому числі відповідні реквізити для оплати п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, що вважатиметься виконанням адміністративного стягнення у повному обсязі.
Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Інформація про зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису правопорушення та винесені постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, не пізніше впродовж трьох робочих днів вносяться до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції та інспектор з паркування при внесенні до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, інформації про зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису правопорушення, а також при винесенні постанови про накладення адміністративного стягнення перевіряє чи не були відповідні обставини зафіксовані раніше, а також чи не було відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення іншою уповноваженою посадовою особою. Якщо відповідні відомості про зафіксоване правопорушення вже були внесені до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху або відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення, рішення іншої уповноваженої посадової особи про притягнення до адміністративної відповідальності підлягає скасуванню.
Постанова надсилається фізичній або юридичній особі, за якими зареєстровано транспортний засіб, протягом трьох днів з дня винесення (складення) рекомендованим листом із повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи), крім випадків, коли особа, що фактично керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, вже оплатила відповідний штраф по повідомленню про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеному уповноваженою особою на лобовому склі транспортного засобу.
Днем отримання постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення її особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.
У разі якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, відмовляється від отримання постанови, днем отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в її отриманні."
 
Враховано редакційно   "Стаття 279-1. Розгляд справ про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису)
 
    -157- Сотник О.С.
У запропонованій редакції назву та текст статті 279-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення викласти у такій редакції: «Стаття 279-1. Розгляд справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки/відеозапису
У разі коли адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовано в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів зафіксовано в режимі фотозйомки/відеозапису за відсутності особи, яка керувала транспортним засобом у момент порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, уповноважена посадова особа за даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб.
Міністерство внутрішніх справ України зобов’язане забезпечити надання з дотриманням вимог Закону України «Про захист персональних даних» відомостей щодо особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, за запитами уповноважених посадових осіб в електронній формі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису .
Якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в режимі фотозйомки/відеозапису за відсутності особи, яка керувала транспортним засобом у момент порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, і постанову винесено за відсутності цієї особи та особи, за якою зареєстровано транспортних засіб, уповноважена посадова особа зобов’язана розмістити на лобовому склі транспортного засобу повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності з урахуванням вимог Закону України «Про захист персональних даних». Форма такого повідомлення затверджується Міністерством внутрішніх справ України.
Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
Постанова надсилається фізичній або юридичній особі, за якими зареєстровано транспортний засіб, протягом трьох днів з дня винесення (складення) рекомендованим листом із повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи), крім випадків, коли особа, що фактично керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, вже оплатила відповідний штраф по повідомленню про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеному уповноваженою особою на лобовому склі транспортного засобу.
Днем отримання постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення її особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.
У разі якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, відмовляється від отримання постанови, днем отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в її отриманні. «.
 
Враховано редакційно    
79. У разі коли адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовано в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування за даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб.
 
-158- Тимошенко Ю.В.
В абзаці третьому (частина перша ст. 279-1) слова «або інспектор з паркування» виключити
 
Відхилено   У разі якщо адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху зафіксовано в автоматичному режимі або якщо порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування за даними Єдиного державного реєстру транспортних засобів, а також у разі необхідності – за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань встановлює відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 14-2 цього Кодексу.
 
    -159- Корчик В.А.
У частині першій статті 279-1 слова «або інспектор з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -160- Помазанов А.В.
У статті 279-1:
у частині першій після слів «посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції» слова «або інспектор з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -161- Помазанов А.В.
Частину першу після слів «Міністерство внутрішніх справ України» доповнити словами «встановлює особу, за якою зареєстровано відповідний транспортний засіб з метою повідомлення їй про вчинення адміністративного правопорушення та притягнення до відповідальності особи, яка фактично керувала транспортним засобом у момент вчинення адміністративного правопорушення.»
 
Відхилено    
    -162- Береза Ю.М.
Виключити в частині 1 статті 279-1 слова «або інспектор з паркування»,
виключити в частині 2 статті 279-1 слова «уповноважених інспекторів з паркування», виключити в частині 3 статті 279-1 слова «інспектор з паркування», виключити в частині 6 статті 279-1 слова «інспектор з паркування».
 
Відхилено    
    -163- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В статті 279-1 виключити наступні слова: «або інспектор з паркування», «уповноважених інспекторів з паркування», «або з інспектор з паркування», «та інспектор з паркування».
 
Відхилено    
    -164- Паламарчук М.П.
Частину першу статті 279-1 після слів «Міністерство внутрішніх справ України,» доповнити словами «та у разі необхідності за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, держателем якого є Міністерство юстиції України,»
 
Враховано    
80. Відповідні органи (підрозділи) Міністерства внутрішніх справ України за запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, уповноважених інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (в тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) зобов‘язані надавати відомості щодо особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
 
-165- Тимошенко Ю.В.
В абзаці четвертому (частина друга ст. 279-1) слова «, уповноважених інспекторів з паркування» виключити
 
Відхилено   За запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (у тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) відповідні органи (підрозділи) Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України зобов‘язані надавати відомості про належного користувача транспортного засобу, фізичну особу, керівника юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, особу, яка виконує повноваження керівника такої юридичної особи, з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
 
    -166- Корчик В.А.
У частині другій статті 279-1 слова «уповноважених інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -167- Помазанов А.В.
У частині другій після слів «уповноважених підрозділів Національної поліції» слова «уповноважених інспекторів з паркування» виключити
 
Відхилено    
    -168- Продан О.П.
Абзац четвертий (абзац другий статті 279-1) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"Відповідні органи (підрозділи) Міністерства внутрішніх справ України, підрозділи Державної прикордонної служби України за запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, уповноважених інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (в тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) зобов‘язані протягом одного робочого дня надавати відомості щодо особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
 
Враховано    
    -169- Паламарчук М.П.
Частину другу статті 279-1 викласти в такій редакції:
"За запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, уповноважених інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (в тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) відповідні органи (підрозділи) Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України зобов‘язані надавати відомості щодо відповідального користувача транспортного засобу, фізичної особи, керівника юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб (особи, яка може вчиняти дії від імені юридичної особи, особи, що виконує повноваження керівника такої юридичної особи) з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
 
Враховано    
81. Якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в режимі фотозйомки/відеозапису посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі, якщо технічні можливості дозволяють встановити особу, за якою зареєстрований транспортний засіб, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі, якщо технічні можливості не дозволяють встановити особу, за якою зареєстрований транспортний засіб, на місці вчинення правопорушення).
 
-170- Тимошенко Ю.В.
В абзаці п’ятому та восьмому (частина третя та шоста ст. 279-1) слова «або інспектор з паркування» виключити
 
Відхилено   Якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою, другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (якщо технічні можливості не дозволяють встановити відповідальну особу, зазначену у частині перші статті 14-2 цього Кодексу, на місці вчинення правопорушення).
 
    -171- Корчик В.А.
У частині третій статті 279-1 слова «або інспектор з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -172- Помазанов А.В.
У частині третій після слів «посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції» слова «або інспектор з паркування» виключити
 
Відхилено    
    -173- Помазанов А.В.
У частині третій після слів «зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності» слова «у разі, якщо технічні можливості дозволяють встановити особу, за якою зареєстрований транспортний засіб, на місці вчинення правопорушення) або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі, якщо технічні можливості не дозволяють встановити особу, за якою зареєстрований транспортний засіб, на місці вчинення правопорушення» замінити словами «у разі, якщо встановлення особи, яка вчинила адміністративне правопорушення є можливим на місці його вчинення, або повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності (у разі, якщо встановлення особи, яка вчинила адміністративне правопорушення на місці його вчинення є неможливим)»
 
Враховано частково .   
    -174- Продан О.П.
Абзац п’ятий (абзац третій статті 279-1) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"Якщо адміністративне правопорушення, передбачене частинами першою, третьою статті 122 (в частині порушення правил зупинки, стоянки), частинами першою - другою статті 152-1 цього Кодексу, зафіксовано в автоматичному режимі, в режимі фотозйомки/відеозапису посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування зобов’язані розмістити на лобовому склі транспортного засобу копію постанови про притягнення до адміністративної відповідальності".
 
Відхилено    
82. Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності має містити відомості, які передбачені частинами другою - четвертою статті 283 цього Кодексу до постанови про притягнення до адміністративної відповідальності, за винятком відомостей про особу, щодо якої розглядається справа. Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності має містити також інформацію про порядок виконання адміністративного стягнення, в тому числі відповідні реквізити для оплати не менш ніж п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, що вважатиметься виконанням адміністративного стягнення у повному обсязі.
 
-175- Левченко Ю.В.
З абзацу 6 підпункту 16 пункту 1 розділу 1 Законопроекту виключити слова «не менш ніж».
 
Враховано   Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності має містити відомості, передбачені частинами другою – четвертою статті 283 цього Кодексу, крім відомостей про особу, стосовно якої розглядається справа. Повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності має містити також інформацію про порядок виконання адміністративного стягнення, у тому числі реквізити для сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення, що вважатиметься виконанням адміністративного стягнення у повному обсязі.
 
    -176- Семенуха Р.С.
У другому реченні абзацу шостого підпункту 16 та в абзаці третьому підпункту 24 пункту 1 розділу І проекту Закону слова «не менш ніж п’ятдесяти відсотків» замінити словами «п’ятдесяти відсотків».
 
Враховано    
    -177- Продан О.П.
Абзац шостий (абзац четвертий статті 279-1) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено    
83. Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
 
-178- Помазанов А.В.
Частину п’яту викласти у такій редакції: «Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів не може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.»
 
Відхилено   Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), може виноситися без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.
 
84. Інформація про зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису правопорушення та винесені постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, не пізніше наступного робочого дня вносяться до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції та інспектор з паркування при внесенні до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, інформації про зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису правопорушення, а також при винесенні постанови про накладення адміністративного стягнення перевіряє чи не були відповідні обставини зафіксовані раніше, а також чи не було відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення іншою уповноваженою посадовою особою. Якщо відповідні відомості про зафіксоване правопорушення вже були внесені до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху або відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення, рішення іншої уповноваженої посадової особи про притягнення до адміністративної відповідальності підлягає скасуванню.
 
-179- Паламарчук М.П.
Частину шосту статті 279-1 викласти в такій редакції:
"Інформація про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, та винесені постанови про накладення адміністративного стягнення не пізніше наступного робочого дня з дня встановлення відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, вноситься до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування при внесенні до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху інформації про зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису порушення правил зупинки, стоянки, паркування, а також при винесенні постанови про накладення адміністративного стягнення, (підготовки повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності) перевіряє чи не були відповідні обставини зафіксовані раніше, а також чи не було відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення іншою уповноваженою посадовою особою. Якщо відповідні відомості про зафіксоване правопорушення вже були внесені до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху або відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення, рішення іншої уповноваженої посадової особи про притягнення до адміністративної відповідальності підлягає скасуванню".
 
Враховано   Інформація про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), та винесені постанови про накладення адміністративного стягнення не пізніше наступного робочого дня з дня встановлення відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, вноситься до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху. Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування при внесенні до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху інформації про зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису) порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, а також при винесенні постанови про накладення адміністративного стягнення за вчинення такого правопорушення перевіряє, чи не були відповідні обставини зафіксовані раніше, а також чи не притягалася відповідна особа до адміністративної відповідальності за це правопорушення іншою уповноваженою посадовою особою. Якщо відповідні відомості про зафіксоване правопорушення вже внесені до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху або відповідну особу вже притягнуто до адміністративної відповідальності за це правопорушення, постанова іншої уповноваженої посадової особи про притягнення до адміністративної відповідальності підлягає скасуванню.
 
    -180- Корчик В.А.
У частині шостій статті 279-1 слова «та інспектор з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -181- Помазанов А.В.
У частині шостій після слів «посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції» слова «та інспектор з паркування» виключити
 
Відхилено    
    -182- Продан О.П.
У другому реченні абзацу восьмого (абзац шостий статті 279-1) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту слова "Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції та інспектор з паркування" змінити словами "Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції або інспектор з паркування", перед словом "інформації" вилучити кому.
 
Враховано    
    -183- Помазанов А.В.
Частину шосту після слів «при внесенні до Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, інформації про зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису правопорушення, а також при винесенні постанови» доповнити словом «повідомлення»
 
Враховано редакційно    
85. Постанова надсилається фізичній або юридичній особі, за якими зареєстровано транспортний засіб, протягом трьох днів з дня винесення (складення) рекомендованим листом із повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи), крім випадків, коли особа, що фактично керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, вже оплатила відповідний штраф по повідомленню про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеному уповноваженою особою на лобовому склі транспортного засобу.
 
-184- Корчик В.А.
У частині сьомій статті 279-1 слова «або юридичній» виключити, а слова «за якими зареєстровано транспортний засіб» замінити словами «яка вчинила адміністративне правопорушення».
 
Враховано частково   Постанова про накладення адміністративного стягнення надсилається відповідальній особі, зазначеній у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, протягом трьох днів з дня її винесення рекомендованим листом з повідомленням на адресу місця реєстрації (проживання) фізичної особи (місцезнаходження юридичної особи).
 
    -185- Помазанов А.В.
У частині сьомій слово «постанова» замінити словом «повідомлення»
 
Відхилено    
    -186- Помазанов А.В.
У частині сьомій після слів «надсилається фізичній або юридичній особі» слова «за якими» замінити словами «за якою»
 
Враховано редакційно    
    -187- Помазанов А.В.
У частині сьомій слова «залишеному уповноваженою особою» замінити словами «залишеному посадовою особою уповноваженого підрозділу Національної поліції»
 
Відхилено    
    -188- Помазанов А.В.
Частину сьому доповнити другим реченням наступного змісту: «У повідомленні обов’язково має міститися інформація про дату та час, у які фізичній особі або представнику юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, необхідно з’явитися до уповноваженого підрозділу Національної поліції з метою надання пояснень щодо факту вчинення на відповідному транспортному засобі адміністративного правопорушення. Дата явки призначається уповноваженою посадовою особою Національної поліції не раніше, ніж за п’ять днів з дня направлення відповідного повідомлення. Про наслідки неявки до уповноваженого підрозділу Національної поліції особа попереджається в повідомленні.»
 
Відхилено    
    -189- Паламарчук М.П.
У частині сьомій статті 279-1 слова «крім випадків, коли особа, що фактично керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, вже оплатила відповідний штраф по повідомленню про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеному уповноваженою особою на лобовому склі транспортного засобу» виключити.
 
Враховано    
86. Днем отримання постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення її особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.
 
-190- Помазанов А.В.
Частину восьму викласти у такій редакції: «Днем отримання повідомлення постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення його її особі, за якою зареєстровано транспортний засіб, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.»
 
Відхилено   Днем отримання постанови є дата, зазначена в поштовому повідомленні про вручення її відповідальній особі, зазначеній у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або повнолітньому члену сім’ї такої особи.
 
87. У разі якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, відмовляється від отримання постанови, днем отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в її отриманні.
 
-191- Помазанов А.В.
Частину дев’яту викласти у наступній редакції: «У разі якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, відмовляється від отримання повідомлення постанови, днем його отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в його її отриманні.»
 
Відхилено   У разі якщо відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, відмовляється від отримання постанови, днем отримання постанови є день проставлення в поштовому повідомленні відмітки про відмову в її отриманні.
У разі невручення постанови адресату за зазначеною в Єдиному державному реєстрі транспортних засобів адресою днем отримання постанови вважається день повернення поштового відправлення з позначкою про невручення до органу (підрозділу), уповноважена посадова особа якого винесла відповідну постанову.
 
    -192- Помазанов А.В.
Статтю 279-1 доповнити частиною десятою, з викладом її у такій редакції: «У разі наявності у особи поважних причин, що перешкоджають її явці до уповноваженого підрозділу Національної поліції, вона повинна попередити про це не пізніше, ніж за годину до призначеного посадовою особою уповноваженого підрозділу Національної поліції часу та, на вимогу відповідної посадової особи, подати документ, що підтверджує факт існування обставин, що перешкодили її явці.»
 
Відхилено    
    -193- Помазанов А.В.
Статтю 279-1 доповнити частиною одинадцятою, виклавши її наступним чином: «Неявка без поважних на те причин до уповноваженого підрозділу Національної поліції з метою, визначеною частиною сьомою цієї статті, є підставою до винесення постанови про притягнення особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, до адміністративної відповідальності. Направлення такої постанови здійснюється у порядку, визначеному частиною сьомою цієї статті.»
 
Відхилено    
    -194- Паламарчук М.П.
Статтю 279-1 доповнити новою частиною такого змісту: «У разі невручення постанови адресату за зазначеною у реєстраційних документах адресою днем отримання постанови вважається день повернення поштового відправлення з позначкою про невручення».
 
Враховано    
88. Стаття 279-2. Особливості розгляду справи про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, вчинене на транспортному засобі, зареєстрованому за межами України
 
-195- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 279-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
назву статті викласти у такій редакції « Стаття 279-2. Особливості розгляду справи про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису, вчинене на транспортному засобі, зареєстрованому за межами України»
 
Враховано   Стаття 279-2. Особливості розгляду справи про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), вчинене на транспортному засобі, зареєстрованому за межами України
 
89. У разі, якщо транспортний засіб зареєстровано за межами території України, інформація про вчинене адміністративне правопорушення, зафіксоване в автоматичному режимі (або в режимі фотозйомки/відеозапису), вноситься уповноваженою посадовою особою до відповідних електронних реєстрів Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України.
 
-196- Сотник О.С.
У частині першій слова «зафіксоване в автоматичному режимі (або в режимі фотозйомки/відеозапису),» замінити словами «зафіксоване в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису,»
 
Враховано   У разі якщо транспортний засіб зареєстровано за межами України, інформація про вчинене адміністративне правопорушення, зафіксоване в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), вноситься уповноваженою посадовою особою до відповідних електронних реєстрів Міністерства внутрішніх справ України та Державної прикордонної служби України.
 
90. Відповідні органи (підрозділи) Державної прикордонної служби України за запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, уповноважених інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (в тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) зобов‘язані надавати відомості щодо особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
 
-197- Тимошенко Ю.В.
В абзаці чотирнадцятому (частина друга ст. 279-2) слова «уповноважених інспекторів з паркування» виключити
 
Відхилено   Відповідні органи (підрозділи) Державної прикордонної служби України за запитом посадових осіб уповноважених підрозділів Національної поліції, інспекторів з паркування у письмовій або електронній формі (в тому числі за умови ідентифікації цих посадових осіб за допомогою електронного цифрового підпису) зобов‘язані надавати відомості про особу, яка ввезла транспортний засіб на територію України, з обов’язковим дотриманням Закону України "Про захист персональних даних".
 
    -198- Береза Ю.М.
В частині 2 статті 279-2 слова
«уповноважених інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -199- Корчик В.А.
У частині другій статті 279-2 слова «уповноважених інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -200- Сотник О.С.
Частину другу запропонованої редакції виключити
 
Відхилено    
    -201- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 2 статті 279-2 виключити слова «уповноважених інспекторів з паркування».
 
Відхилено    
91. Вручення особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, копії постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, покладається на органи Державної прикордонної служби України, а у разі якщо транспортний засіб ввезено на територію України громадянином (резидентом) України - надсилання копії відповідної постанови здійснюється органами (посадовими особами), уповноваженими розглядати справи про відповідні правопорушення, а вручення, набрання чинності та виконання постанови про адміністративне правопорушення відбувається на загальних підставах у передбаченому статтями 279-1, 291, 300-1 цього Кодексу порядку.
 
-202- Продан О.П.
Абзац п’ятнадцятий (абзац третій статті 279-2) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"Вручення особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, копії постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, покладається на органи Державної прикордонної служби України, а у разі якщо транспортний засіб ввезено на територію України громадянином (резидентом) України – надсилання копії відповідної постанови здійснюється органами (посадовими особами), уповноваженими розглядати справи про відповідні правопорушення. Вручення, набрання чинності та виконання постанови про адміністративне правопорушення відбувається на загальних підставах у передбаченому статтями 279-1, 291, 300-1 цього Кодексу порядку".
 
Відхилено   Вручення особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, копії постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовано в автоматичному режимі, та/або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовано в режимі фотозйомки (відеозапису), покладається на органи Державної прикордонної служби України, а у разі якщо транспортний засіб ввезено на територію України громадянином (резидентом) України розгляд відповідних справ та притягнення до адміністративної відповідальності зазначеної особи здійснюються у порядку, передбаченому статтями 279-1, 291, 300-1 цього Кодексу.
 
    -203- Сотник О.С.
У частині третій слова «Вручення особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, копії постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, покладається на органи Державної прикордонної служби України, а у разі якщо транспортний засіб ввезено на територію України громадянином (резидентом) України – надсилання копії відповідної постанови здійснюється органами (посадовими особами), уповноваженими розглядати справи про відповідні правопорушення, а вручення, набрання чинності та виконання постанови про адміністративне правопорушення відбувається на загальних підставах у передбаченому статтями 279-1, 291, 300-1 цього Кодексу порядку.» замінити словами «Вручення особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, копії постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сферах безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису,, покладається на органи Державної прикордонної служби України, а у разі якщо транспортний засіб ввезено на територію України громадянином (резидентом) України – надсилання копії відповідної постанови здійснюється на загальних підставах.»
 
Враховано частково .   
    -204- Паламарчук М.П.
Частину третю статті 279-2 викласти у такій редакції: «Вручення особі, яка ввезла транспортний засіб на територію України, копії постанови про накладення адміністративного стягнення за порушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, покладається на органи Державної прикордонної служби України, а у разі якщо транспортний засіб ввезено на територію України громадянином (резидентом) України – надсилання копії відповідної постанови здійснюється органами (посадовими особами), уповноваженими розглядати справи про відповідні правопорушення, а повідомлення про притягнення до адміністративної відповідальності, вручення, набрання законної сили та виконання постанови про адміністративне правопорушення відбувається у передбаченому статтями 279-1, 291, 300-1 цього Кодексу порядку».
 
Враховано    
92. Відмова особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від виконання постанови про накладення адміністративного стягнення або її оскарження є підставою для внесення відповідних відомостей щодо іноземців та осіб без громадянства до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в’їзд в Україну, які зберігаються до виконання або скасування постанови про накладення штрафу.
 
   Відмова особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від виконання постанови про накладення адміністративного стягнення або її оскарження є підставою для внесення відповідних відомостей про іноземців та осіб без громадянства до бази даних осіб, яким згідно із законодавством України не дозволяється в’їзд в Україну, що зберігаються до виконання або скасування зазначеної постанови.
 
93. Стаття 279-3. Звільнення особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
 
-205- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 279-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у назві статті слова «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами « у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано   Стаття 279-3. Звільнення відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису)
 
    -206- Помазанов А.В.
У статті 279-3:
назву статті «Звільнення особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити, виклавши її у такій редакції: «Особливості притягнення особи, за якою зареєстровано транспортний засіб до адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів.»
 
Відхилено    
    -207- Паламарчук М.П.
Назву статті 279-3 викласти у такій редакції: «Стаття 279-3. Звільнення відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису.».
 
Враховано    
94. Особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, у разі якщо:
 
-208- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Абзац перший частини першої статті 279-3 КУАПу викласти у такій редакції:
"Особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, у разі якщо протягом 14 календарних днів з моменту вчинення відповідного правопорушення або з моменту набрання постановою у справі про адміністративне правопорушення законної сили:".
 
Враховано редакційно   Відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), якщо протягом 20 календарних днів з дня вчинення відповідного правопорушення або з дня набрання постановою по справі про адміністративне правопорушення законної сили:
 
    -209- Сотник О.С.
У частині першій слова «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано    
    -210- Помазанов А.В.
У частині першій після слів «особа, за якою зареєстровано транспортний засіб» слова «або особа, яка ввезла транспортний засіб на територію України, звільняється від адміністративної відповідальності» замінити словами «може бути притягнута до відповідальності»
 
Відхилено    
    -211- Паламарчук М.П.
В абзац перший частини першої статті 279-3 КУАПу після слів «, у разі якщо:» доповнити словами: «протягом 30 календарних днів з моменту вчинення відповідного правопорушення або з моменту набрання постановою у справі про адміністративне правопорушення законної сили:»
 
Враховано    
    -212- Паламарчук М.П.
У частині першій статті 279-3 слова «та за» замінити словами «або за», а цифру «14» змінити цифрою «30».
 
Враховано    
95. нею надано документ, який підтверджує, що транспортний засіб вибув з її володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать його транспортному засобу;
 
-213- Продан О.П.
У абзаці дев’ятнадцятому (абзац другий статті 279-3) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту слова "який підтверджує, що транспортний засіб вибув" замінити словами "який підтверджує, що до моменту здійснення цього правопорушення транспортний засіб вибув".
 
Враховано   ця особа надала документ, який підтверджує, що до моменту вчинення правопорушення транспортний засіб вибув з її володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать її транспортному засобу;
 
    -214- Помазанов А.В.
у частині першій слова: «нею надано документ, який підтверджує, що транспортний засіб вибув з її володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать його транспортному засобу; нею надані відповідному органу (посадовій особі), уповноваженому розглядати справи про притягнення до адміністративної відповідальності, відомості (прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання та/або найменування, місце знаходження) особи, якій право володіння та користування транспортним засобом було передано за договором найму (оренди), лізингу, прокату або іншій підставі відповідно до закону чи договору, а також надіслані завірені копії документів, що підтверджують ці факти; особа, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення вказаного правопорушення, звернеться особисто до органу (посадової особи), уповноваженого розглядати справи про притягнення до адміністративної відповідальності із відповідною заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення, згоди на притягнення до адміністративної відповідальності та копією документу про оплату відповідного штрафу. У випадках звільнення особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, від адміністративної відповідальності на підставі: абзацу другого частини першої цієї статті, винесена відносно особи постанова про притягнення до адміністративної відповідальності скасовується посадовою особою, яка її винесла; абзацу третього частини першої цієї статті, винесена відносно особи постанова скасовується та в порядку, встановленому цим Кодексом, виноситься нова постанова відносно особи, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису; абзацу четвертого частини першої цієї статті, винесена відносно особи постанова скасовується та в порядку, встановленому цим Кодексом, виноситься нова постанова відносно особи, яка фактично керувала транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису.» замінити словами «посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції доведе, що така особа керувала ним у момент вчинення адміністративного правопорушення.»
 
Відхилено    
    -215- Помазанов А.В.
Статтю 279-3 доповнити частиною другою, яку викласти у наступній редакції: «У разі, якщо особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, повідомляє про те, що транспортний засіб вибув з її володіння внаслідок протиправних дій інших осіб, або щодо протиправного використання іншими особами номерних знаків, що належать його транспортному засобу, такі дані підлягають подальшій перевірці посадовою особою уповноваженого підрозділу Національної поліції.»
 
Відхилено    
    -216- Помазанов А.В.
Статтю 279-3 доповнити частиною третьою, виклавши її наступним чином: «Посадова особа уповноваженого підрозділу Національної поліції під час проведення перевірки фактів, зобов’язана встановити відомості (прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання та/або найменування, місце знаходження) особи, якій право володіння та користування транспортним засобом було передано за договором найму (оренди), лізингу, прокату або іншій підставі відповідно до закону чи договору, а також забезпечити розгляд документів, якими підтверджуються дані факти.»
 
Відхилено    
    -217- Помазанов А.В.
Статтю 279-3 доповнити частиною четвертою, з викладом її у такій редакції: «За фактом встановлення особи, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення адміністративного правопорушення або у разі звернення такої особи до органу (посадової особи), уповноваженого розглядати справи про притягнення до адміністративної відповідальності із відповідною заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення, посадовою особою уповноваженого підрозділу Національної поліції виноситься постанова про притягнення відповідної особи до адміністративної відповідальності.»
 
Враховано редакційно    
96. нею надані відповідному органу (посадовій особі), уповноваженому розглядати справи про притягнення до адміністративної відповідальності, відомості (прізвище, ім’я, по-батькові, місце проживання та/або найменування, місце знаходження) особи, якій право володіння та користування транспортним засобом було передано за договором найму (оренди), лізингу, прокату або іншій підставі відповідно до закону чи договору, а також надіслані завірені копії документів, що підтверджують ці факти;
 
-218- Геращенко А.Ю.
Абзац третій частини першої статті 279-3 (щодо звільнення від відповідальності на підставі надання копій договорів найму, оренди, лізингу, прокату ТЗ) виключити.
 
Враховано      
97. особа, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення вказаного правопорушення, звернеться особисто до органу (посадової особи), уповноваженого розглядати справи про притягнення до адміністративної відповідальності із відповідною заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення, згоди на притягнення до адміністративної відповідальності та копією документу про оплату відповідного штрафу.
 
-219- Продан О.П.
Абзац двадцять перший (абзац четвертий статті 279-3) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"особа, яка фактично керувала транспортним засобом на момент вчинення вказаного правопорушення, вже сплатила штраф за вчинення цього правопорушення".
 
Відхилено   особа, яка керувала транспортним засобом на момент вчинення зазначеного правопорушення, звернулася особисто до органу (посадової особи), уповноваженого розглядати справи про адміністративні правопорушення, із заявою про визнання зазначеного факту адміністративного правопорушення та надання згоди на притягнення до адміністративної відповідальності, а також надала документ (квитанцію) про сплату відповідного штрафу.
 
    -220- Сотник О.С.
Частину першу доповнити новими абзацами п’ятим, шостим та сьомим такого змісту:
«особою буде надано документ, який підтверджує, що особа перебувала на денному стаціонарному лікуванні в лікарні протягом строку вчинення адміністративного правопорушення;
особою буде надано документ, який підтверджує, що особа, яка керувала транспортним засобом в момент вчинення адміністративного правопорушення, померла;
особою буде надано документ, який підтверджує, що особа була затримана правоохоронними органами протягом строку правопорушення.»
 
Відхилено    
    -221- Паламарчук М.П.
В абзаці четвертому статті 279-3 слова «копія документу» замінити на «документом (квитанцією)»
 
Враховано    
98. У випадках звільнення особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, від адміністративної відповідальності на підставі:
 
   У випадках звільнення відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, від адміністративної відповідальності на підставі:
 
99. абзацу другого частини першої цієї статті, винесена відносно особи постанова про притягнення до адміністративної відповідальності скасовується посадовою особою, яка її винесла;
 
-222- Сотник О.С.
У абзаці другому частини другої після слів «абзацу другого» та перед словами «частини першої» додати слова «, п’ятого, шостого та сьомого».
 
Відхилено   абзацу другого частини першої цієї статті – винесена стосовно відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, постанова про притягнення до адміністративної відповідальності скасовується тим органом (посадовою особою), який її виніс;
 
    -223- Паламарчук М.П.
В абзаці шостому статті 279-3 слова «посадовою особою, яка її винесла» замінити словами «органом (посадовою особою), уповноваженим розглядати справи про притягнення до адміністративної відповідальності».
 
Враховано    
100. абзацу третього частини першої цієї статті, винесена відносно особи постанова скасовується та в порядку, встановленому цим Кодексом, виноситься нова постанова відносно особи, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису;
 
-224- Паламарчук М.П.
Абзац сьомий і восьмий статті 279-3 викласти в такій редакції: «абзаців третього або четвертого частини першої цієї статті, до винесеної постанови відносно відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, вносяться зміни щодо визначення суб’єктом правопорушення особи, яка фактично володіла та користувалась транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису».
 
Враховано   абзацу третього частини першої цієї статті – до винесеної постанови стосовно відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або особи, яка ввезла транспортний засіб на територію України, вносяться зміни щодо визначення суб’єктом правопорушення особи, яка фактично керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису).
 
101. абзацу четвертого частини першої цієї статті, винесена відносно особи постанова скасовується та в порядку, встановленому цим Кодексом, виноситься нова постанова відносно особи, яка фактично керувала транспортним засобом в момент вчинення правопорушення, зафіксованого в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису.
 
      
102. Стаття 279-4. Інформування особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, про правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, вчинені на належному їй транспортному засобі
 
-225- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 279-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у назві статті слова «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано   Стаття 279-4. Інформування відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, про правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису)
 
103. За бажанням особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, інформація про фіксацію в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису адміністративного правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування, вчиненого на належному цій особі транспортному засобі, може передаватися з використанням повідомлень рухомого (мобільного) зв’язку або електронної пошти.
 
-226- Продан О.П.
У абзаці двадцять сьомому – двадцять дев'ятому (абзаци перший - третій статті 279-4) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту слова "з використанням повідомлень рухомого (мобільного) зв’язку або електронної пошти" замінити словами "з використанням повідомлень рухомого (мобільного) зв’язку та/або електронної пошти".
 
Враховано   За бажанням відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, інформація про фіксування в автоматичному режимі або режимі фотозйомки (відеозапису) адміністративного правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, вчиненого на належному цій особі транспортному засобі, передається з використанням повідомлень рухомого (мобільного) зв’язку та/або електронної пошти.
 
    -227- Сотник О.С.
У частині першій слова «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису» замінити словами «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано    
    -228- Паламарчук М.П.
У частині першій статті 279-4 слова «може передаватися» замінити словами «передається».
 
Враховано    
104. Для отримання такої інформації особа, за якою зареєстровано транспортний засіб, звертається з відповідною заявою до уповноваженого підрозділу Національної поліції та/або підрозділу виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування, зазначивши у ній бажаний спосіб отримання інформації та вказавши абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адресу електронної пошти.
 
-229- Продан О.П.
У абзаці двадцять восьмому (абзац другий статті 279-4) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту слова "звертається з відповідною заявою" замінити словами "звертається безоплатно з відповідною заявою".
 
Враховано   Для отримання такої інформації відповідальна особа, зазначена у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, звертається безоплатно до уповноваженого органу (підрозділу) Міністерства внутрішніх справ України з відповідною заявою, в якій зазначає бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв’язку та/або адресу електронної пошти.
 
    -230- Сотник О.С.
У частині другій слова «та/або підрозділу виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування» виключити
 
Відхилено    
    -231- Помазанов А.В.
У статті 279-4:
у частині другій слова «звертається з відповідною заявою до уповноваженого підрозділу Національної поліції та/або підрозділу виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування», розташовані після слів «Для отримання такої інформації особа, за якою зареєстровано транспортний засіб», замінити наступними словами: «реєструється в системі, розміщеній на офіційному порталі Національної поліції»
 
Відхилено    
    -232- Помазанов А.В.
У частині другій слова «у ній» замінити словами «у реєстраційній формі»
 
Відхилено    
    -233- Помазанов А.В.
У частині другій слова словосполучення «абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку» після слів «абонентський номер рухомого (мобільного)» доповнити словом «засобу»
 
Враховано    
    -234- Паламарчук М.П.
У частинах другій та третій ст. 279-4 слова «підрозділу Національної поліції та/або підрозділу виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування» замінити словами «органу (підрозділу) Міністерства внутрішніх справ»
 
Враховано    
105. На підставі заяви особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, уповноваженим підрозділом Національної поліції, підрозділом виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування, безоплатно вноситься інформація про абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адресу електронної пошти особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, до відповідних інформаційно-телекомунікаційних систем.
 
-235- Сотник О.С.
У частині третій слова «, підрозділом виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування» виключити
 
Відхилено   На підставі заяви, поданої відповідальною особою, зазначеною у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, уповноваженим органом (підрозділом) Міністерства внутрішніх справ України інформація про абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв’язку та/або адресу електронної пошти такої особи безоплатно вноситься до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.
 
    -236- Помазанов А.В.
У частині третій слова «На підставі заяви особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, уповноваженим підрозділом Національної поліції, підрозділом виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування, безоплатно вноситься інформація про абонентський номер рухомого (мобільного) зв’язку або адресу електронної пошти особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, до відповідних інформаційно-телекомунікаційних систем.» замінити наступними словами: «На підставі електронної заяви особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, уповноваженим підрозділом Національної поліції, підрозділом виконавчого органу сільської, селищної, міської ради, що забезпечує регулювання відносин з паркування, безоплатно вноситься інформація про абонентський номер рухомого (мобільного) засобу зв’язку або адресу електронної пошти особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, до відповідних інформаційно-телекомунікаційних систем.»
 
Відхилено    
    -237- Паламарчук М.П.
У частині третій ст. 279-4 слова «особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, до відповідних інформаційно-телекомунікаційних систем» замінити словами «відповідальної особи, зазначеної у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України.»
 
Враховано    
106. Відповідні підрозділи Національної поліції та виконавчих органів сільських, селищних, міських рад обмінюються між собою інформацією про отримані заяви від осіб, за якими зареєстровано транспортні засоби, та зазначені у цих заявах абонентські номера рухомого (мобільного) зв’язку або адреси електронної пошти, а також забезпечують передачу за отриманими контактами повідомлень про зафіксовані в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки/відеозапису адміністративні правопорушення, вчинені на належних цим особам транспортних засобах.";
 
-238- Тимошенко Ю.В.
В абзаці тридцятому (частина четверта ст. 279-4) слова «обмінюються між собою інформацією» замінити словами «здійснюють обмін інформацією», після слів «цим особам транспортних засобах» доповнити словами «в порядку визначеному Кабінетом Міністрів України»
 
Враховано по суті  Порядок безоплатного надання (у тому числі через мережу Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), особам, за якими зареєстровано транспортні засоби, та/або безпосереднім користувачам цих транспортних засобів встановлюється Кабінетом Міністрів України»;
 
    -239- Продан О.П.
Абзац тридцятий (абзац четвертий статті 279-4) пункту 16 частини 1 розділу І законопроекту доповнити словами "в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".
 
Враховано по суті   
    -240- Сотник О.С.
Частину четверту виключити
 
Враховано    
    -241- Помазанов А.В.
У частині четвертій слова «Відповідні підрозділи Національної поліції та виконавчих органів сільських, селищних, міських рад обмінюються між собою інформацією про отримані заяви від осіб» замінити словами: «органи Національної поліції направляють інформацію про отримані електронні заяви від осіб»
 
Враховано по суті   
    -242- Помазанов А.В.
У частині четвертій словосполучення «абонентські номера рухомого (мобільного) зв’язку» замінити словосполученням «абонентські номери засобів рухомого (мобільного) зв’язку»
 
Враховано редакційно    
    -243- Помазанов А.В.
Частину четверту після слів «або адреси електронної пошти» та доповнити словами «до виконавчих органів сільських, селищних, міських рад»
 
Відхилено    
    -244- Паламарчук М.П.
Статтю 279-4 доповнити новою частиною такого змісту: «Порядок безоплатного надання (в т.ч. через мережу Інтернет) інформації про адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, особам, за якими зареєстровано належні їм транспортні засоби, та/або користувачам відповідних транспортних засобів встановлюється Кабінетом Міністрів України».
 
Враховано    
107. 17) частину першу статті 280 доповнити новим реченням такого змісту:
 
-245- Продан О.П.
Пункт 17 частини 1 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   18) статтю 280 доповнити другим реченням такого змісту: "Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу";
 
108. "Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 - 279-4 цього Кодексу.";
 
-246- Сотник О.С.
У запропонованій редакції частини першої статті 280 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу» замінити словами «Особливості розгляду справ про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису, встановлюються статтями 279-1 – 279-4 цього Кодексу. «.
 
Враховано      
109. 18) у статті 283:
 
   19) у статті 283:
у частині третій:
 
110. у абзаці першому частини третьої слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" замінити словами "у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів";
 
   в абзаці першому слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху" замінити словами "у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів";
 
111. абзац четвертий частини третьої виключити;
 
-247- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
абзац четвертий частини третьої викласти у такій редакції: «технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис (якщо такий запис здійснювався);
 
Враховано   абзац четвертий викласти в такій редакції:
"технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис (якщо такий запис здійснювався)";
 
112. частину четверту викласти у такій редакції: "Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, крім даних, визначених частинами другою і третьою цієї статті, повинна містити відомості про технічний засіб, яким здійснено фото або відеозапис, адресу веб-сайта в мережі Інтернет, на якому особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до зазначеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності.";
 
-248- Сотник О.С.
Частину четверту викласти у такій редакції: «Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, крім даних, визначених частинами другою і третьою цієї статті, повинна містити відомості про адресу веб-сайта в мережі Інтернет, на якому особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до зазначеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності.».
 
Враховано частково   частину четверту викласти в такій редакції:
"Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), крім даних, визначених частинами другою і третьою цієї статті, повинна містити відомості про адресу веб-сайту в мережі Інтернет, на якому особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до зазначеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності";
 
    -249- Паламарчук М.П.
Частину четверту статті 283 викласти в такій редакції: «Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису, крім даних, визначених частинами другою і третьою цієї статті, повинна містити відомості про адресу веб-сайта в мережі Інтернет, на якому особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до зазначеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності»
 
Враховано    
113. 19) у частині дев‘ятій статті 285 слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі" замінити словами "у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
-250- Сотник О.С.
У запропонованій редакції частини дев’ятої статті 285 Кодексу України про адміністративні правопорушення слова «забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксоване в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису,» замінити словами « забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано   20) у частині дев’ятій статті 285 слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі" замінити словами "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису)";
 
114. 20) у статті 288:
 
-251- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В статті 288 по тексту виключити слова « (виконавчий орган)».
 
Відхилено   21) у частині першій статті 288:
 
115. у пункті першому частини першої слова "виконавчий комітет" замінити словами "виконавчий комітет (виконавчий орган)";
 
   у пунктах 1 і 2 слова "виконавчий комітет" в усіх відмінках замінити словами "виконавчий комітет (а у населених пунктах, де не створено виконавчих комітетів, - виконавчі органи, що виконують їх повноваження)" у відповідному відмінку;
 
116. у пункті другому частини першої слова "виконавчого комітету" замінити словами "виконавчого комітету (виконавчого органу)";
 
      
117. частину першу доповнити новим пунктом 4 такого змісту:
 
-252- Тимошенко Ю.В.
У підпункті 20 (зміни до ст. 288) абзац четвертий – п’ятий виключити
 
Відхилено   включити пункт 4 в такій редакції:
 
118. "4) постанову інспектора з паркування про накладення адміністративного стягнення (частини перша та третя статті 122, частини перша та друга статті 152-1 цього Кодексу) -в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з урахуванням особливостей, встановлених цим Кодексом.";
 
-253- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Пункт 4 частини 1 статті 288 виключити.
 
Відхилено   "4) постанову інспектора з паркування про накладення адміністративного стягнення (частини перша і третя статті 122, частини перша і друга статті 152-1 цього Кодексу) - в районний, районний у місті, міський чи міськрайонний суд у порядку, визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з урахуванням особливостей, визначених цим Кодексом";
 
    -254- Береза Ю.М.
Пункт 4 частини 1 статті 288 виключити.
 
Відхилено    
    -255- Корчик В.А.
Пункт 4 частини першої статті 288 виключити.
 
Відхилено    
    -256- Сотник О.С.
Новий пункт 4 частини першої статті 288 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропонованої редакції виключити
 
Відхилено    
    -257- Сташук В.Ф.
У пункті 4 частини 1 статті 288 слова: «частини перша та третя статті 122,» виключити.
 
Відхилено    
    -258- Помазанов А.В.
У статті 288:
пункт четвертий частини першої виключити.
 
Відхилено    
119. 21) у частині першій статті 289 слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі" замінити словами "у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
-259- Сотник О.С.
У частині першій статті 289 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропонованої редакції слова « у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису,» замінити словами «у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, та порушень правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованих в режимі фотозйомки/відеозапису,»
 
Враховано   22) у першому реченні статті 289 слова "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі" замінити словами "у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та/або про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису)", а слова «вручення такої постанови» - словами «набрання постановою законної сили»;
 
    -260- Паламарчук М.П.
У першому реченні частини першої статті 289 після слів «вручення такої постанови» доповнити словами «та/або набрання постановою законної сили».
 
Враховано по суті   
120. 22) у статті 291:
 
   23) у статті 291:
 
121. частину першу після слів "в автоматичному режимі" доповнити словами "та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
-261- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 291 Кодексу України про адміністративні правопорушення:
у частині першій слова «у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксованого в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису,» замінити словами «у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксованого в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованого в режимі фотозйомки/відеозапису,»
 
Враховано   частину першу після слів "в автоматичному режимі" доповнити словами "про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксованого в режимі фотозйомки (відеозапису)";
 
122. частину другу після слів "в автоматичному режимі" доповнити словами "та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
-262- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Внести зміни до пункту 22 частини першої розділу І законопроекту і частину другу статті 291 КУАПу викласти у такій редакції:
"Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксоване в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису, набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення, або про відмову в її отриманні, або коли особа, яка фактично вчинила адміністративне правопорушення, сплатила накладений штраф.".
 
Відхилено   частину другу викласти в такій редакції:
"Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксоване в автоматичному режимі, або про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення";
 
    -263- Сотник О.С.
У частині другій слова «у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксоване в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису,» замінити словами «у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксоване в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису,».
 
Враховано    
    -264- Паламарчук М.П.
Частину другу статті 291 викласти у такій редакції: «Постанова по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису, набирає законної сили після її вручення особі або отримання поштового повідомлення про вручення або про відмову в її отриманні, або повернення поштового відправлення з позначкою про невручення».
 
Враховано    
123. 23) частину третю статті 299 після слів "в автоматичному режимі" доповнити словами "та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису";
 
-265- Сотник О.С.
У частині третій статті 299 Кодексу України про адміністративні правопорушення запропонованої редакції слова «у сфері безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі та/або режимі фотозйомки/відеозапису, у сфері паркування транспортних засобів, яке зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису,» замінити словами «у сфері безпеки дорожнього руху, у тому числі зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису,»
 
Враховано   24) частину третю статті 299 після слів "в автоматичному режимі" доповнити словами "та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису)";
 
124. 24) назву та текст статті 300-1 викласти у такій редакції:
 
-266- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Назву та текст статті 300-1 викласти у такій редакції:
"Стаття 300-1. Порядок виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
У разі сплати фізичною або юридичною особою п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, така постанова вважається виконаною. Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, також вважається виконаною у разі оплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на лобовому склі транспортного засобу на місці вчинення правопорушення, в тому числі шляхом оплати п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.
У разі несплати штрафу, визначеного постановою уповноваженого органу (посадової особи), фізичною або юридичною особою протягом тридцяти днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, відповідна постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів підлягає примусовому виконанню.
У разі оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів перебіг строків, визначених частиною першою цієї статті, зупиняється до розгляду скарги.".
 
Враховано   25) статтю 300-1 викласти в такій редакції:
 
125. "Стаття 300-1. Порядок виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
 
-267- Сотник О.С.
Запропоновану редакцію назви та тексту статті 300-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення викласти у такій редакції:
«Стаття 300-1. Порядок виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів
У разі сплати фізичною або юридичною особою п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, така постанова вважається виконаною.
Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису, вважається виконаною у разі оплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на лобовому склі транспортного засобу на місці вчинення правопорушення, в тому числі шляхом оплати п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.
У разі несплати штрафу фізичною або юридичною особою протягом тридцяти днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів з цієї особи також стягується пеня у розмірі штрафу.
У разі несплати штрафу і пені протягом тридцяти днів з дня виникнення підстав для її стягнення відповідна постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів підлягає примусовому виконанню.
Примусове виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів не звільняє від сплати пені.
У разі оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів перебіг строків, визначених частиною першою цієї статті, зупиняється до розгляду скарги.»
 
Відхилено   «Стаття 300-1. Порядок виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису)
 
    -268- Паламарчук М.П.
назву статті 300-1 викласти у такій редакції: «Стаття 300-1. Порядок виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, та про порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки/відеозапису»
 
Враховано    
126. У разі сплати фізичною або юридичною особою не менш ніж п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, така постанова вважається виконаною. Постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, також вважається виконаною у разі оплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на лобовому склі транспортного засобу на місці вчинення правопорушення, в тому числі шляхом оплати не менш ніж п’ятдесяти відсотків розміру штрафу протягом десяти банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.
 
-269- Корчик В.А.
У частині першій статті 300-1 слова «або юридичною» та «залишеним уповноваженою посадовою особою на лобовому склі транспортного засобу на місці вчинення правопорушення,» виключити.
 
Враховано частково   У разі сплати відповідальною особою, зазначеною у частині першій статті 14-2 цього Кодексу, або громадянином (резидентом) України, який ввіз на територію України транспортний засіб, зареєстрований за межами України 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня набрання законної сили постановою про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), така постанова вважається виконаною. Постанова про накладення адміністративного стягнення за порушення зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксоване в режимі фотозйомки (відеозапису), також вважається виконаною у разі сплати штрафу за повідомленням про притягнення до адміністративної відповідальності, залишеним уповноваженою посадовою особою на місці вчинення правопорушення на лобовому склі транспортного засобу, у тому числі шляхом сплати 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вчинення відповідного правопорушення.
 
127. У разі несплати штрафу, визначеного постановою уповноваженого органу (посадової особи), фізичною або юридичною особою протягом тридцяти днів з дня вручення постанови про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів з цієї особи також стягується пеня у розмірі штрафу, визначеного постановою уповноваженого органу (посадової особи).
 
-270- Корчик В.А.
У частині другій статті 300-1 слова «або юридичною» виключити.
 
Відхилено      
    -271- Паламарчук М.П.
Частину другу статті 300-1 виключити
 
Враховано    
128. У разі несплати штрафу і пені протягом тридцяти днів з дня виникнення підстав для її стягнення відповідна постанова про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів підлягає примусовому виконанню.
 
-272- Паламарчук М.П.
Частину третю статті 300-1 викласти в такій редакції: «У разі несплати штрафу протягом тридцяти днів з дня набрання законної сили постановою про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів підлягає примусовому виконанню».
 
Враховано   У разі несплати штрафу особами, зазначеними у частині першій цієї статті, протягом 30 днів з дня набрання законної сили постановою про накладення адміністративного стягнення за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів така постанова підлягає примусовому виконанню.
 
129. Примусове виконання постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів не звільняє від сплати пені.
 
-273- Паламарчук М.П.
Частину четверту статті 300-1 виключити
 
Враховано      
130. У разі оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів перебіг строків, визначених частиною першою цієї статті, зупиняється до розгляду скарги.".
 
-274- Паламарчук М.П.
У частині четвертій статті 300-1 слова «частиною першою цієї статті» замінити словами «цією статтею».
 
Враховано   У разі оскарження постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу за правопорушення у сферах безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів перебіг строків, визначених цією статтею, зупиняється до розгляду скарги".
 
131. 2. До Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 31, ст.338 із відповідними змінами):
 
   2. У Законі України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338 із наступними змінами):
 
132. 1) частину першу статті 6 після абзацу тринадцятого доповнити новими абзацами чотирнадцятим - сімнадцятим такого змісту:
 
   1) статтю 6 після частини першої доповнити новою частиною такого змісту:
 
133. "затвердження вимог щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів (крім районних рад та районних державних адміністрацій);
 
   "До компетенції міських рад та їх виконавчих органів у сфері дорожнього руху також належить:
затвердження вимог до облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів;
 
134. впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи (крім районних рад та районних державних адміністрацій);
 
   впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;
 
135. уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів (крім районних рад та районних державних адміністрацій);
 
-275- Тимошенко Ю.В.
У підпунктах 1 та 2 абзаци четверті виключити
 
Відхилено   уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;
 
    -276- Береза Ю.М.
Абзац 4 частини 1 статті 6 виключити.
 
Відхилено    
    -277- Корчик В.А.
Абзац 4 частини 1 статті 6 виключити.
 
Відхилено    
    -278- Помазанов А.В.
У статті 6:
пункт четвертий частини першої виключити
 
Відхилено    
    -279- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 6 Закону України «Про дорожній рух»:
абзац шістнадцятий частини першої викласти у такій редакції: «ведення Реєстру адміністративних правопорушень у сфері зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів;»
 
Відхилено    
    -280- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 1 статті 6 наступний абзац: «уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів (крім районних рад та районних державних адміністрацій);» виключити.
 
Відхилено    
    -281- Сташук В.Ф.
В абзаці четвертому частини 1 статті 6 слова «та проводити тимчасове затримання транспортних засобів» виключити.
 
Відхилено .   
136. визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту; ";
 
   визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту".
У зв’язку з цим частину другу вважати частиною третьою;
 
137. у зв’язку із цим абзаци 14 - 18 цієї частини вважати відповідно абзацами 18 - 22;
 
-282- Сотник О.С.
У запропонованій редакції статті 7 Закону України «Про дорожній рух»:
назву статті викласти у такій редакції: «Стаття 7. Компетенція сільських, селищних рад, їх виконавчих органів»
 
Відхилено      
138. 2) частину першу статті 7 після абзацу восьмого доповнити новими абзацами дев’ятим - дванадцятим такого змісту:
 
   2) статтю 7 після абзацу восьмого доповнити чотирма новими абзацами такого змісту:
 
139. "затвердження вимог щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів;
 
-283- Сотник О.С.
Нові абзаци дев'ять-дванадцять частини першої виключити.
 
Відхилено   "затвердження вимог до облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів;
 
140. впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;
 
   впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;
 
141. уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;
 
-284- Береза Ю.М.
Абзац 4 частини 1 статті 7 виключити.
 
Відхилено   уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;
 
    -285- Корчик В.А.
Абзац 4 частини 1 статті 7 виключити.
 
Відхилено    
    -286- Помазанов А.В.
У статті 7:
пункт четвертий частини першої статті 7 виключити
 
Відхилено    
    -287- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В статті 7 наступний абзац: «уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;» виключити.
 
Відхилено    
    -288- Сташук В.Ф.
В абзаці четвертому частини першої статті 7 слова: «та проводити тимчасове затримання транспортних засобів» виключити.
 
Відхилено    
142. визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту; ";
 
   визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту".
У зв’язку з цим абзаци дев’ятий - дванадцятий вважати відповідно абзацами тринадцятим - шістнадцятим;
 
143. у зв’язку із цим абзаци 9 - 12 цієї частини вважати відповідно абзацами 13 - 16;
 
      
144. 3) частину другу статті 16 доповнити новим абзацом такого змісту:
 
-289- Продан О.П.
У абзаці першому пункту 3 частини 2 розділу І законопроекту слова "новим абзацом" замінити словами "новими абзацами".
 
Відхилено   3) частину другу статті 16 доповнити абзацом тринадцятим такого змісту:
 
145. "сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу за час фактичного користування цим майданчиком; а в межах населеного пункту, в якому не було впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, - сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу, а також залишати на час паркування під лобовим склом транспортного засобу відповідний документ про оплату за послуги з користування майданчиком для платного паркування.";
 
-290- Продан О.П.
Абзац другий пункту 3 частини 2 розділу І законопроекту замінити двома абзацами такого змісту:
"сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу за час фактичного користування цим майданчиком; а в межах населеного пункту, в якому не було впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, - сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу;
залишати на час паркування під лобовим склом транспортного засобу відповідний документ про оплату за послуги з користування майданчиком для платного паркування".
 
Відхилено   "оплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу";
4) у частині п’ятій, шостій і восьмій статті 34 слова "ведеться Єдиний державний реєстр" замінити словами "та належних користувачів ведеться Єдиний державний реєстр транспортних засобів";
 
    -291- Корчик В.А.
В абзаці другому пункту 3 частини 2 розділу І законопроекту слова: «, а також залишати на час паркування під лобовим склом транспортного засобу відповідний документ про оплату за послуги з користування майданчиком для платного паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -292- Помазанов А.В.
У статті 16:
в частині другій статті слова «сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу за час фактичного користування цим майданчиком; а в межах населеного пункту, в якому не було впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, - сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу, а також залишати на час паркування під лобовим склом транспортного засобу відповідний документ про оплату за послуги з користування майданчиком для платного паркування» виключити
 
Відхилено    
    -293- Геращенко А.Ю.
Зміни до Закону України «Про дорожній рух» доповнити новим пунктом такого змісту:
«у частині п’ятій статті 34 слова "ведеться Єдиний державний реєстр" замінити словами "та належних користувачів ведеться Єдиний державний реєстр транспортних засобів». У зв’язку із цим змінити нумерацію інших пунктів та зробити відповідні доповнення по змісту до ст.34-1.
 
Враховано    
146. 4) назву та текст статті 34-1 викласти у такій редакції:
 
   5) статтю 34-1 викласти в такій редакції:
 
147. "Стаття 34-1. Надання інформації про зареєстровані транспортні засоби з Єдиного державного реєстру транспортних засобів
 
   "Стаття 34-1. Надання інформації про зареєстровані транспортні засоби з Єдиного державного реєстру транспортних засобів
 
148. Інформація про зареєстровані транспортні засоби та їх власників (осіб, за якими зареєстровані транспортні засоби), що міститься у Єдиному державному реєстрі транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, є відкритою та загальнодоступною.
 
   Інформація про зареєстровані транспортні засоби та їх власників, належних користувачів, що міститься у Єдиному державному реєстрі транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, є відкритою та загальнодоступною.
 
149. Для фізичних та юридичних осіб інформація з Єдиного державного реєстру транспортних засобів надається шляхом пошуку за суб’єктом (власником транспортного засобу) в електронній формі через офіційний веб-сайт органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації та обліку транспортних засобів, за умови ідентифікації такої особи (фізичної або юридичної) з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, чи в паперовій формі шляхом подання заяви особисто або направлення її поштою органам Міністерства внутрішніх справ України. Інформація з Єдиного державного реєстру транспортних засобів надається у порядку і за формою, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
 
   Для фізичних та юридичних осіб інформація з Єдиного державного реєстру транспортних засобів надається шляхом пошуку за суб’єктом (власником транспортного засобу) в електронній формі через офіційний веб-сайт органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері реєстрації та обліку транспортних засобів, за умови ідентифікації такої особи (фізичної або юридичної) з використанням електронного цифрового підпису чи іншого альтернативного засобу ідентифікації особи, чи в паперовій формі шляхом подання заяви особисто або направлення її поштою до органів Міністерства внутрішніх справ України. Інформація з Єдиного державного реєстру транспортних засобів надається у порядку і за формою, що встановлюються Кабінетом Міністрів України.
 
150. За запитом посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів Національної поліції, органів прокуратури, органів Служби безпеки України, адвокатів, нотаріусів, інспекторів з паркування інформація з Єдиного державного реєстру транспортних засобів у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, надається за суб’єктом (власником транспортного засобу) чи за державним номерним знаком у письмовій або електронній формі шляхом безпосереднього доступу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, за умови ідентифікації відповідної посадової особи за допомогою електронного цифрового підпису. Порядок доступу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів визначається Кабінетом Міністрів України.
 
-294- Тимошенко Ю.В.
У підпункті 4 (внесення змін до ст. 34-1) в абзаці п’ятому слова «, інспекторів з паркування» виключити
 
Відхилено   За запитом посадових осіб органів державної влади, органів місцевого самоврядування, судів, органів Національної поліції, органів прокуратури, органів Служби безпеки України, адвокатів, нотаріусів, інспекторів з паркування інформація з Єдиного державного реєстру транспортних засобів у зв’язку із здійсненням ними повноважень, визначених законом, надається за суб’єктом (власником, належним користувачем транспортного засобу) чи за державним номерним знаком у письмовій або електронній формі шляхом безпосереднього доступу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, за умови ідентифікації відповідної посадової особи за допомогою електронного цифрового підпису. Порядок доступу до Єдиного державного реєстру транспортних засобів встановлюється Кабінетом Міністрів України.
 
    -295- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В статті 34-1 слова «інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -296- Береза Ю.М.
Слова в частині 3 статті 34-1 «інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -297- Сотник О.С.
У частині третій статті 34-1 Закону України «Про дорожній рух» запропонованої редакції слова «інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -298- Корчик В.А.
У частині третій статті 34-1 слова
«інспекторів з паркування» виключити.
 
Відхилено    
    -299- Помазанов А.В.
У статті 34-1:
У частині третій слова «інспекторів з паркування» після слів «органів Служби безпеки України, адвокатів, нотаріусів» виключити
 
Відхилено    
151. За заявою власника чи іншого правоволодільця орган реєстрації та обліку транспортних засобів надає інформацію про осіб, які отримали відомості про зареєстрований транспортний засіб, що йому належить.
 
   За заявою власника чи іншого правоволодільця орган реєстрації та обліку транспортних засобів надає інформацію про осіб, які отримали відомості про зареєстрований транспортний засіб, що йому належить.
 
152. Інформація про зареєстрований транспортний засіб чи його власника, отримана в електронній чи паперовій формі відповідно до законодавства за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру транспортних засобів, є офіційною та використовується відповідно до законодавства.";
 
   Інформація про зареєстрований транспортний засіб чи його власника, належного користувача, отримана в електронній чи паперовій формі відповідно до законодавства за допомогою програмних засобів ведення Єдиного державного реєстру транспортних засобів, є офіційною та використовується відповідно до законодавства";
 
153. 5) абзац десятий частини першої статті 52-1 викласти у такій редакції:
 
   6) абзац десятий статті 52-1 викласти в такій редакції:
 
154. "ведення Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, надання доступу до ресурсів цього реєстру щодо правопорушень зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, які зафіксовані в автоматичному режимі та в режимі фотозйомки/відеозапису, посадовим особам, уповноваженим притягувати до адміністративної відповідальності за відповідні правопорушення; ";
 
   "ведення Реєстру адміністративних правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху, надання доступу до ресурсів цього реєстру щодо порушень правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів, зафіксованих в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), посадовим особам, уповноваженим розглядати справи за такі правопорушення";
 
155. 6) назву та текст статті 52-2 викласти у такій редакції:
 
   7) статті 52-2 та 53-1 викласти в такій редакції:
 
156. "Стаття 52-2. Оплата послуг з паркування транспортних засобів та контроль за її здійсненням
 
-300- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Назву та текст статті 52-2 викласти у такій редакції:
"Стаття 52-2. Оплата послуг з паркування транспортних засобів та контроль за її здійсненням
При розміщенні транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для паркування, сплачують вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування згідно з тарифом, встановленим органом місцевого самоврядування відповідно до порядку формування цих тарифів, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Інспекторам з паркування забороняється приймати грошові кошти у готівковій формі в рахунок оплати цих послуг.
Положення частини першої цієї статті не застосовуються у випадках, визначених частинами шостою та сьомою статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо місць для безоплатного паркування, а також до осіб, які відповідно до закону звільняються від сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів.
Міські, селищні, сільські ради або їх виконавчі органи можуть прийняти рішення про впровадження на території населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, програмно-технічний комплекс якої надає можливість в автоматичному онлайн режимі контролювати наявність оплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування при здійсненні фото/відеофіксації перебування транспортного засобу на майданчиках для платного паркування в режимі фотозйомки/відеозапису.
У разі впровадження у відповідному населеному пункті автоматизованої системи контролю оплати паркування оплата послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів здійснюється у готівковій або безготівковій формі через установи банків, платіжні термінали, паркувальні автомати, термінали прийому платежів за послуги, засоби мобільного зв’язку, за допомогою інших програмно-технічних комплексів, призначених для автоматизованого зарахування грошових коштів на відповідні рахунки.".
 
Враховано   "Стаття 52-2. Оплата послуг з паркування транспортних засобів та контроль за здійсненням такої оплати
 
157. Під час розміщення транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для паркування, сплачують вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування згідно з тарифом, встановленим органом місцевого самоврядування відповідно до порядку формування цих тарифів, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Інспекторам з паркування забороняється приймати грошові кошти у готівковій формі в рахунок оплати цих послуг.
 
-301- Тимошенко Ю.В.
В абзаці третьому підпункту 6 (зміни до ст. 52-2) речення друге виключити
 
Відхилено   При розміщенні транспортних засобів на майданчику для платного паркування особи, які розміщують транспортні засоби на такому майданчику, оплачують вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу згідно з тарифом, встановленим органом місцевого самоврядування відповідно до порядку формування тарифів на послуги з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів, затвердженого Кабінетом Міністрів України. Інспекторам з паркування забороняється приймати грошові кошти у готівковій формі в рахунок оплати вартості таких послуг та/або в рахунок оплати штрафів, накладених на місці вчинення правопорушення.
 
    -302- Сотник О.С.
У частині першій статті 52-2 Закону України «Про дорожній рух» запропонованої редакції слова «Інспекторам з паркування забороняється приймати грошові кошти у готівковій формі в рахунок оплати цих послуг.» виключити.
 
Відхилено    
    -303- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В частині 1 статті 52-2 виключити слова «Інспекторам з паркування забороняється приймати грошові кошти у готівковій формі в рахунок оплати цих послуг».
 
Відхилено    
    -304- Береза Ю.М.
Виключити слова «Інспекторам з паркування забороняється приймати грошові кошти у готівковій формі в рахунок оплати цих послуг».
 
Відхилено    
    -305- Помазанов А.В.
У статті 52-2:
частину першу статті після слів «сплачують вартість послуг з користування майданчиками для платного паркування» доповнити словами наступного змісту: «за час фактичного користування цим майданчиком»
 
Враховано    
    -306- Паламарчук М.П.
Частину першу статті 52-2 після слів «в рахунок оплати цих послуг» доповнити словами «та/або в рахунок оплати накладених на місці вчинення правопорушення штрафів».
 
Враховано    
158. Положення частини першої цієї статті не застосовуються у випадках, визначених частинами шостою та сьомою статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо місць для безоплатного паркування, а також до осіб, які відповідно до закону звільняються від сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів.
 
   Положення частини першої цієї статті не застосовуються у випадках, визначених частинами шостою та сьомою статті 30 Закону України "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні" щодо місць для безоплатного паркування, а також до осіб та транспортних засобів, які відповідно до закону та/або рішення відповідної міської, селищної, сільської ради звільняються від оплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів на спеціально відведених (позначених) на цих майданчиках місцях.
 
159. Виконавчі органи міських, селищних, сільських рад можуть прийняти рішення про впровадження на території населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, програмно-технічний комплекс якої надає можливість в автоматичному онлайн режимі контролювати наявність оплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування при здійсненні фото/відеофіксації перебування транспортного засобу на майданчиках для платного паркування в режимі фотозйомки/відеозапису.
 
-307- Паламарчук М.П.
Частину третю статті 52-2 викласти в такій редакції: «Міські, селищні, сільські ради можуть прийняти рішення про впровадження на території населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, програмно-технічний комплекс якої надає можливість в автоматичному онлайн режимі контролювати наявність оплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування, в тому числі при здійсненні фото/відеофіксації перебування транспортного засобу на майданчиках для платного паркування в режимі фотозйомки/відеозапису».
 
Враховано   Міські, селищні, сільські ради можуть прийняти рішення про впровадження на території населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування, програмно-технічний комплекс якої надає можливість в онлайн-режимі контролювати оплату послуг з користування майданчиками для платного паркування.
 
160. У разі впровадження у відповідному населеному пункті автоматизованої системи контролю оплати паркування оплата послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів здійснюється у готівковій або безготівковій формі через установи банків, платіжні термінали, паркувальні автомати, термінали прийому платежів за послуги, засоби мобільного зв’язку, за допомогою інших програмно-технічних комплексів, призначених для автоматизованого зарахування грошових коштів на відповідні рахунки.";
 
-308- Помазанов А.В.
У частині четвертій статті 52-2 слова «у готівковій або безготівковій формі» замінити словами «шляхом перерахування грошових коштів».
 
Враховано   У разі впровадження у відповідному населеному пункті автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування оплата послуг з користування майданчиками для платного паркування транспортних засобів здійснюється шляхом перерахування грошових коштів через установи банків, платіжні пристрої (банківські автомати, платіжні термінали), паркувальні автомати, засоби мобільного зв’язку, за допомогою інших програмно-технічних комплексів, призначених для автоматизованого зарахування грошових коштів на відповідні рахунки.
Особи, які розміщують транспортні засоби на майданчику для платного паркування в межах населеного пункту, в якому не впроваджено автоматизованої системи контролю оплати паркування, але фіксація обставин порушення правил паркування транспортних засобів здійснюється інспекторами з паркування в режимі фотозйомки (відеозапису), зобов’язані сплачувати вартість послуг з користування майданчиком для платного паркування транспортного засобу та залишати на час паркування під лобовим склом транспортного засобу відповідний документ про оплату послуг з користування майданчиком для платного паркування";
 
161. 7) назву та текст статті 53-1 викласти у такій редакції:
 
      
162. "Стаття 53-1. Відповідальність за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису
 
-309- Паламарчук М.П.
Назву та текст статті 53-1 викласти у такій редакції: «Стаття 53-1. Відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису
Відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, несе фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, а у разі, якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів, держателем якого є Міністерство внутрішніх справ України, внесено відомості про відповідального користувача відповідного транспортного засобу – відповідальність несе відповідальний користувач транспортного засобу.
Відповідальна особа, зазначена у частині першій цієї статті в разі притягнення до відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, має право зворотної вимоги до особи, яка керувала транспортним засобом у момент учинення правопорушення.
Порядок та особливості притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки/відеозапису, визначаються Кодексом України про адміністративні правопорушення».
 
Враховано   "Стаття 53-1. Відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису)
 
163. Відповідальність за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, несе юридична або фізична особа, за якою зареєстровано транспортний засіб.
 
-310- Корчик В.А.
У частині першій статті 53-1 слова «юридична або» виключити, слова «за якою зареєстровано транспортний засіб» замінити словами «яка вчинила адміністративне правопорушення.».
 
Враховано частково   Відповідальність за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), несе фізична особа або керівник юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, а в разі якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів внесено відомості про належного користувача відповідного транспортного засобу – належний користувач транспортного засобу, а якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутні на момент запиту відомості про керівника юридичної особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, – особа, яка виконує повноваження керівника такої юридичної особи.
 
164. Юридична та фізична особи в разі притягнення до відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, мають право зворотної вимоги до особи, яка керувала транспортним засобом у момент учинення правопорушення.
 
-311- Корчик В.А.
Частину другу статті 53-1 виключити.
 
Відхилено   Відповідальна особа, зазначена у частині першій цієї статті, у разі притягнення її до відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, або порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), має право зворотної вимоги до особи, яка керувала транспортним засобом у момент вчинення правопорушення.
 
165. Порядок та особливості притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сферах забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, зафіксовані в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису, визначаються Кодексом України про адміністративні правопорушення.".
 
   Порядок та особливості притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, та порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису), визначаються Кодексом України про адміністративні правопорушення".
 
166. 3. До Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997, № 24, ст.170 із відповідними змінами):
 
   3. У Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170 із наступними змінами):
1) у частині першій статті 26:
пункт 56 викласти в такій редакції:
 
167. 1) пункт 56 частини першої статті 26 викласти у такій редакції:
 
-312- Тимошенко Ю.В.
Підпункт 1 виключити
 
Враховано по суті     
168. "56) затвердження порядку тимчасового затримання транспортних засобів уповноваженими інспекторами з паркування в межах відповідного населеного пункту; "
 
-313- Голубов Д.І.
Пункти 56 та 57 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виключити.
 
Враховано частково      
    -314- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
Пункт 56 статті 26 виключити.
 
Враховано частково    
    -315- Корчик В.А.
Пункт 56 статті 26 виключити.
 
Враховано частково    
    -316- Сташук В.Ф.
Пункт 56 статті 26 виключити.
 
Враховано частково    
    -317- Береза Ю.М.
Пункт 56 частини 1 статті 26 виключити.
 
Враховано частково    
    -318- Продан О.П.
Пункт 1 частини 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано частково    
    -319- Помазанов А.В.
У статті 26:
пункт п’ятдесят шостий частини першої виключити
 
Враховано частково    
    -320- Сотник О.С.
Підпункти 56 та 57 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» запропонованої редакції виключити
 
Враховано частково    
    -321- Паламарчук М.П.
Зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування» викласти у такій редакції:
«Пункт 56 частини першої статті 26 замінити новими пунктами 56-57 і викласти їх у такій редакції:
«56) визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту;
57) затвердження вимог щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів.».
 
Враховано    
169. 2) частину першу статті 26 доповнити новим пунктом 57 такого змісту:
 
-322- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Пункти 2 та 3 частини третьої розділу І проекту Закону викласти у такій редакції:
"2) частину першу статті 26 доповнити новими пунктами 57-58 такого змісту:
"57) визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту;
58) затвердження вимог щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів.";
 
Враховано по суті     
    -323- Продан О.П.
Пункт 2 частини 3 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"2) частину першу статті 26 доповнити новими пунктами такого змісту:
"57) затвердження вимог щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів;
58) уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;
59) визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту".
 
Враховано частково    
170. "57) визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту.";
 
-324- Лопушанський А.Я.
Новий пункт 57 частини першої статті 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні» виключити.
 
Відхилено   "56) визначення шляхів стимулювання користування електромобілями та іншими екологічними видами транспорту";
доповнити пунктом 56-1- такого змісту:
"56-1) затвердження вимог до облаштування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів";
 
171. 3) підпункт 7-1 пункту а) частини першої статті 30 доповнити новими абзацами такого змісту:
 
-325- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Підпункт 7-1 пункту а) частини першої статті 30 доповнити новими абзацами такого змісту:
"впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;
уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;".
 
Враховано   2) підпункт 7-1 пункту "а" частини першої статті 30 доповнити абзацами другим і третім такого змісту:
 
    -326- Продан О.П.
Пункт 3 частини 3 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"3) підпункт 7-1 пункту а) частини першої статті 30 доповнити новим абзацом такого змісту:
"впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;".
 
Враховано    
172. "затвердження вимог щодо обладнання та функціонування майданчиків для паркування транспортних засобів з урахуванням норм, нормативів, стандартів у сфері благоустрою населених пунктів, державних будівельних норм, технічних умов, Правил дорожнього руху та інших нормативних документів;
 
-327- Колєсніков Д.В.
Шпенов Д.Ю.
В підпункті а) статті 30 виключити слова «Правил дорожнього руху та інших нормативних документів» та «уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів;»
 
Відхилено   "впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;
 
173. впровадження в межах відповідного населеного пункту автоматизованої системи контролю оплати паркування, затвердження технічних вимог та завдання до цієї системи;
 
      
174. уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів; ".
 
-328- Тимошенко Ю.В.
У підпункті 3 абзац четвертий виключити
 
Відхилено   уповноваження інспекторів з паркування здійснювати у випадках, визначених законом, розгляд справ про адміністративні правопорушення та проводити тимчасове затримання транспортних засобів".
 
    -329- Сотник О.С.
Абзац четвертий підпункту 7-1 пункту а частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» запропонованої редакції виключити.
 
Відхилено    
    -330- Корчик В.А.
Абзац четвертий підпункту 7-1 пункту а частини першої статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» запропонованої редакції виключити.
 
Відхилено    
    -331- Помазанов А.В.
У статті 30:
абзац четвертий підпункту 7-1 пункту а) частини першої виключити
 
Відхилено    
    -332- Сташук В.Ф.
В підпункті 7-1 пункту а) частини першої статті 30 слова «та проводити тимчасове затримання транспортних засобів» виключити.
 
Відхилено    
175. 4. Частину першу статті 7 Закону України "Про страхування" (Відомості Верховної Ради України, 1996, N 18, ст. 78 із відповідними змінами) доповнити новим пунктом 9-1 такого змісту:
 
-333- Помазанов А.В.
У статті 7:
пункт 9-1 частини першої виключити
 
Відхилено   4. Частину першу статті 7 Закону України "Про страхування" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 7, ст. 50 із наступними змінами) доповнити пунктом 9-1 такого змісту:
 
176. "9-1) страхування цивільної відповідальності суб‘єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів інспектором з паркування, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування та зберігання; ".
 
-334- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
У частині четвертій розділу І проекту Закону слова "інспектором з паркування" виключити.
 
Враховано   "9-1) страхування цивільної відповідальності суб’єкта господарювання, що надає послуги із транспортування та/або зберігання транспортних засобів у разі тимчасового затримання транспортних засобів, за шкоду, яка може бути заподіяна транспортному засобу при здійсненні його транспортування та/або зберігання".
 
    -335- Продан О.П.
У абзаці другому частини 4 розділу І законопроекту слова "транспортування та зберігання" замінити словами "транспортування та/або зберігання".
 
Враховано    
    -336- Корчик В.А.
У частині першій пункту 9-1) статті слова «інспектором з паркування» замінити словами «посадовою особою уповноваженого підрозділу Національної поліції».
 
Відхилено    
177. 5. До Закону України "Про національну поліцію" (Відомості Верховної Ради України, 2015, № 40-41, ст.379):
 
      
178. 1) у частині другій статті 25:
 
      
179. у пункті 1 слова "бази (банки) даних" замінити словами "бази (банки, реєстри) даних";
 
      
180. у пункті 2 слова "та інших органів державної влади" замінити словами "інших органів державної влади, органів місцевого самоврядування та базами (банками, реєстрами) даних, утворених за рішеннями цих органів, з питань, які відносяться до повноважень поліції";
 
-337- Продан О.П.
Абзац третій пункту 1 частини 5 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано      
181. пункт 4 після слів "державної влади" доповнити словами "та органами місцевого самоврядування";
 
      
182. 2) частину першу статті 27 після слів "державної влади" доповнити словами "органів місцевого самоврядування, а також інформації та інформаційних ресурсів, утворених за рішеннями цих органів, з питань, які відносяться до повноважень поліції, ".
 
-338- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Доповнити законопроект новою частиною шостою такого змісту:
"6. Пункт 4 частини першої статті 4 Закону України "Про виконавче провадження" доповнити текстом такого змісту: "крім випадків, коли стягувачем є посадові особи уповноважених підрозділів Національної поліції та/або посадові особи уповноважені на те виконавчими комітетами (виконавчими органами) сільських, селищних, міських рад".
 
Відхилено      
    -339- Продан О.П.
Пункт 2 частини 5 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -340- Паламарчук М.П.
Частину 5 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
183. ІІ. Прикінцеві положення
 
-341- Білоцерковець Д.О.
Ар'єв В.І.
Прикінцеві положення законопроекту доповнити новим пунктом такого змісту:
"Кабінету Міністрів України разом із відповідними органами місцевого самоврядування забезпечити перегляд нормативних вимог, а також практичного застосування дорожніх знаків "зупинка заборонена" та "стоянка заборонена" щодо збільшення площ проїзних частин вулиць населених пунктів України, на яких можуть бути відведені (облаштовані) місця для паркування транспортних засобів".
 
Враховано   ІІ. Прикінцеві положення
 
184. 1. Цей Закон набирає чинності через 60 днів з дня його опублікування.
 
-342- Паламарчук М.П.
Пункт 1 Прикінцевих положень доповнити словами ", крім абзацу четвертого пункту 12 частини першої розділу І, який набирає чинності через 180 днів з дня опублікування цього Закону.".
 
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності через 180 днів з дня його опублікування.
 
185. 2. Установити, що технічні засоби фото/відеофіксації, які сертифіковані компетентним органом Сполучених Штатів Америки, Швейцарії, Японії, Австралії, Канади, держави - члена Європейського Союзу або сертифіковані за централізованою процедурою компетентним органом Європейського Союзу для застосування (використання) на території цих країн чи держав - членів Європейського Союзу, не потребують оформлення в Україні окремого сертифікату відповідності та/або позитивного експертного висновку за результатами державної експертизи у сфері технічного захисту інформації і в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України, допускаються для застосування (використання) на території України при здійсненні фіксації адміністративних правопорушень в автоматичному режимі та/або в режимі фотозйомки/відеозапису.
 
-343- Тимошенко Ю.В.
Пункт 2 виключити
 
Враховано   2. Кабінету Міністрів України забезпечити перегляд нормативних вимог, а також практичного застосування дорожніх знаків "зупинка заборонена" та "стоянка заборонена" щодо збільшення площ проїзних частин вулиць населених пунктів України, на яких можуть бути відведені (облаштовані) місця для паркування транспортних засобів.
 
186. 3. Кабінету Міністрів України:
 
   3. Кабінету Міністрів України до дня набрання чинності цим Законом:
 
187. у місячний строк із дня опублікування цього Закону розробити та затвердити нормативно-правові акти, передбачені цим Законом, привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;
 
   забезпечити розроблення та перегляд нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;
привести свої нормативно-правові акти у відповідність з цим Законом;
 
188. у місячний строк із дня опублікування цього Закону забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим Законом;
 
   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
189. 4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
 
   4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:
 
190. не пізніше дня набирання цим Законом чинності прийняти відповідні рішення, передбачені цим Законом, а також привести свої рішення у відповідність з цим Законом;
 
   не пізніше дня набрання чинності цим Законом прийняти відповідні рішення, передбачені цим Законом, а також привести свої рішення у відповідність із цим Законом;
 
191. впроваджувати автоматизовану систему контролю оплати паркування за рахунок залучення інвестиційних коштів виключно на конкурсних засадах.
 
-344- Геращенко А.Ю.
В абзаці третьому пункту 4 Прикінцевих положень слова «за рахунок залучення інвестиційних коштів виключно на конкурсних засадах» виключити.
 
Враховано   впроваджувати автоматизовану систему контролю оплати паркування;
вжити заходів щодо збільшення чисельності посадових осіб місцевого самоврядування для прийняття на службу в органи місцевого самоврядування інспекторів з паркування.
 
    -345- Паламарчук М.П.
Пункт 4 Прикінцевих положень доповнити новим абзацом такого змісту:
«вжити заходів щодо збільшення чисельності посадових осіб місцевого самоврядування за рахунок прийняття на службу в органи місцевого самоврядування інспекторів з паркування».
 
Враховано    
192. Голова Верховної Ради
 
      
193. України