Кількість абзаців - 25 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Закон України
 
   Закон України
 
1. Про внесення змін до Закону України “Про дорожній рух” щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються в кріслах колісних
 
-1- Голубов Д.І.
Назву законопроекту доповнити словами "та належать до інших маломобільних груп".
 
Враховано редакційно   Про внесення змін до Закону України "Про дорожній рух" щодо організації дорожнього руху для осіб, які рухаються у кріслах колісних, та інших маломобільних груп населення
 
2. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
3. 1. Внести до Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338 із наступними змінами) такі зміни:
 
   1. Внести до Закону України "Про дорожній рух" (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., № 31, ст. 338 із наступними змінами) такі зміни:
 
4. .
;  
-2- Голубов Д.І.
У частині другій статті 14 Закону України "Про дорожній рух" після слів "в кріслах колісних" доповнити словами "з двигуном".
 
Враховано редакційно   1) частину другу статті 14 після слова "пішоходи" доповнити словами "особи, які рухаються у кріслах колісних, у тому числі з двигуном";
 
    -3- Євтушок С.М.
Статтю 14 викласти в такій редакції "Стаття 14. Учасники дорожнього руху.
Учасниками дорожнього руху є особи, які використовують автомобільні дороги, вулиці, залізничні переїзди або інші місця, призначені для пересування людей та перевезення вантажів за допомогою транспортних засобів. До учасників дорожнього руху належать водії та пасажири транспортних засобів, пішоходи, особи, які рухаються в кріслах колісних, у тому числі в кріслах колісних з двигуном, велосипедисти, погоничі тварин.
 
Враховано    
    -4- Левченко Ю.В.
Іллєнко А.Ю.
Підпункт 1 пункту 1 законопроекту після слова "колісних" доповнити словами "з двигуном" (1) частину другу статті 14 після слова "пішоходи" доповнити словами ", особи, які рухаються в кріслах колісних з двигуном").
 
Враховано редакційно    
5. 2) в абзаці четвертому частини другої статті 16 слово "інвалідів" замінити словами "осіб з інвалідністю";
 
-5- Голубов Д.І.
В абзаці четвертому частини другої статті 16 Закону України "Про дорожній рух" слова "дітей, осіб з інвалідністю, велосипедистів і людей похилого віку" замінити словами "велосипедистів, дітей, осіб з інвалідністю, людей похилого віку та осіб, які належать до інших маломобільних груп населення".
 
Враховано редакційно   2) в абзаці четвертому частини другої статті 16 слова "дітей, осіб з інвалідністю, велосипедистів і людей похилого віку" замінити словами "дітей, осіб з інвалідністю, велосипедистів, людей похилого віку та осіб, які належать до інших маломобільних груп населення, зокрема, вагітних жінок і супроводжуючих осіб";
 
    -6- Гуляєв В.О.
Абзац 4 частини 2 статті 16 доповнити наступними словами: "осіб, які належать до інших маломобільних груп населення та осіб, що пересуваються за допомогою роликів, скейтів, JоllyJumреr, сегвеїв, гіроскутерів, моноколес та інших засобів руху, що не є транспортними засобами".
 
Враховано частково    
    -7- Євтушок С.М.
Останній абзац статті 16 викласти в такій редакції:
"вживати всіх можливих заходів до забезпечення безпечних умов для пересування найбільш уразливих учасників дорожнього руху - дітей, осіб з інвалідністю, велосипедистів і людей похилого віку та осіб, які належать до інших маломобільних груп населення, зокрема, вагітних жінок і супроводжуючих осіб".
 
Враховано    
    -8- Левченко Ю.В.
Іллєнко А.Ю.
Підпункт 2 пункту 1 законопроекту викласти в такій редакції: "2) в абзаці четвертому частини другої статті 16 слова "дітей, інвалідів, велосипедистів і людей похилого віку" замінити на слова "велосипедистів, дітей, осіб з інвалідністю, людей похилого віку та осіб, які належать до інших маломобільних груп населення";"
 
Враховано редакційно    
6. 3) в абзаці першому частини першої статті 17 слова "інвалідних колясках без двигунів" замінити словами "кріслах колісних із швидкістю пішохода", а слова "або інвалідну коляску" — словами "коляску або крісло колісне";
 
-9- Голубов Д.І.
В абзаці першому частини першої статті 17 Закону України "Про дорожній рух" після слів "в кріслах колісних" доповнити словами "без двигуна".
 
Відхилено   3) в абзаці першому частини першої статті 17 слова "інвалідних колясках без двигунів" замінити словами "кріслах колісних із швидкістю пішохода", а слова "або інвалідну коляску" — словами "коляску або крісло колісне";
 
    -10- Гуляєв В.О.
В абзаці першому частини першої статті 17 доповнити наступними словами: "а також особи, що пересуваються за допомогою роликів, скейтів, JоllyJumреr, сегвеїв, гіроскутерів, моноколес та інших засобів руху, що не є транспортними засобами".
 
Відхилено    
    -11- Євтушок С.М.
Абзац перший статті 17 викласти в наступній редакції:
Пішохід, тобто особа, яка бере участь у дорожньому русі поза транспортними засобами і не виконує на дорозі будь-яку роботу (до пішоходів належать також особи, які рухаються в кріслах колісних без двигуна із швидкістю пішохода, ведуть велосипед, мопед чи мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу коляску або крісло колісне), має право:
 
Відхилено    
    -12- Левченко Ю.В.
Іллєнко А.Ю.
Підпункт 3 пункту 1 законопроекту викласти у наступній редакції: "3) в абзаці першому частини першої статті 17 слова "або інвалідну коляску" замінити словами "коляску або крісло колісне без двигуна"".
 
Відхилено    
7. 4) доповнити Закон статтею 19-1 такого змісту:
 
   4) доповнити статтею 19-1 такого змісту:
 
8. "Стаття 19-1. Основні права і обов’язки осіб, які рухаються в кріслах колісних
 
-13- Левченко Ю.В.
Іллєнко А.Ю.
Підпункт 4 пункту 1 законопроекту викласти у наступній редакції:
"доповнити Закон статтею 19-1 такого змісту:
"Стаття 19-1. Основні права і обов’язки осіб, які рухаються в кріслах колісних з двигунами та без двигунів
Особи, які рухаються в кріслах колісних з двигунами, мають право:
рухатися по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках із швидкістю пішохода;
їздити по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю.
Особи, які рухаються в кріслах колісних без двигуна мають право із швидкістю пішохода по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках, та мають право на переважне перетинання проїзної частини по позначених пішохідних переходах. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються пішоходів.
Особи, які рухаються в кріслах колісних з двигуном по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів по правій крайній смузі, поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів.
Особи, які рухаються в кріслах колісних, зобов’язані:
використовувати технічно справні та належним чином обладнані крісла колісні;
не перевозити вантажі, що заважають керуванню;
не буксирувати причепи;
не перевозити пасажирів.
Крісла колісні повинні бути обладнані світловідбивними пристроями, а під час руху в темний час доби по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю — зовнішніми світловими приладами."".
 
Відхилено   "Стаття 19-1. Основні права і обов’язки осіб, які рухаються у кріслах колісних
 
9. Особи, які рухаються в кріслах колісних, мають право:
 
   Особи, які рухаються у кріслах колісних, мають право:
 
10. рухатися по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках із швидкістю пішохода;
 
   рухатися по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках із швидкістю пішохода;
 
11. їздити по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю.
 
   їздити по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю.
 
12. Особи, які рухаються в кріслах колісних із швидкістю пішохода по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках, мають право на переважне перетинання проїзної частини по позначених пішохідних переходах. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються пішоходів.
 
   Особи, які рухаються у кріслах колісних із швидкістю пішохода по тротуарах, пішохідних або велосипедних доріжках, мають право на переважне перетинання проїзної частини по позначених пішохідних переходах. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються пішоходів.
 
13. Особи, які рухаються в кріслах колісних по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів по правій крайній смузі, поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів.
 
-14- Євтушок С.М.
Абзац п’ятий статті 19-1 Основні права і обов’язки осіб, які рухаються в кріслах колісних викласти в такій редакції викласти у такій редакції:
"Особи, які рухаються в кріслах колісних з двигуном по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів по правій крайній смузі, поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів".
 
Відхилено   Особи, які рухаються у кріслах колісних по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю, повинні пересуватися в напрямку руху транспортних засобів по правій крайній смузі, поворот ліворуч та розворот дозволяється на дорогах з однією смугою для руху в кожному напрямку і без трамвайної колії посередині. Під час руху вони повинні виконувати вимоги, що стосуються велосипедистів.
 
14. Особи, які рухаються в кріслах колісних, зобов’язані:
 
   Особи, які рухаються у кріслах колісних, зобов’язані:
 
15. використовувати технічно справні та належним чином обладнані крісла колісні;
 
   використовувати технічно справні та належним чином обладнані крісла колісні;
 
16. не перевозити вантажі, що заважають керуванню;
 
   не перевозити вантажі, що заважають керуванню;
 
17. не буксирувати причепи;
 
   не буксирувати причепи;
 
18. не перевозити пасажирів.
 
   не перевозити пасажирів.
 
19. Крісла колісні повинні бути обладнані світловідбивними пристроями, а під час руху в темний час доби по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю — зовнішніми світловими приладами.";
 
   Крісла колісні повинні бути обладнані світловідбивними пристроями, а під час руху в темний час доби по краю проїзної частини дороги, вулиці чи по узбіччю — зовнішніми світловими приладами";
 
20. 5) у частині першій статті 22 слово "інвалідів" замінити словами "осіб з інвалідністю";
 
      
21. 6) назву та перше речення статті 28 після слова "велосипедистів" доповнити словами ", осіб, які рухаються в кріслах колісних";
 
   5) назву та перше речення статті 28 після слова "велосипедистів" доповнити словами "осіб, які рухаються у кріслах колісних";
 
22. 7) частину третю статті 41 після слова "пішоходів" доповнити словами ", осіб, які рухаються в кріслах колісних".
 
   6) частину третю статті 41 після слова "пішоходів" доповнити словами "осіб, які рухаються у кріслах колісних".
 
23. 2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
   2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
24. Голова Верховної Ради України

   Голова