Кількість абзаців - 13 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" та до Регламенту Верховної Ради України щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов'язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без пова (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» та до Регламенту Верховної Ради України щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань Верховної Ради України або засідань комітетів Верховної Ради України
 
   Про внесення змін до Закону України «Про статус народного депутата України» та до Регламенту Верховної Ради України щодо припинення відшкодування народному депутату України витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, у разі пропуску без поважних причин пленарних засідань Верховної Ради України або засідань комітетів Верховної Ради України
 
3. Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:
 
4. 1. Внести зміни до таких законів України:
 
   1. Внести зміни до таких законів України:
 
5. 1) частину п’яту статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 42, ст. 212 із наступними змінами) доповнити новим абзацом такого змісту:
 
   1) частину п’яту статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 42, ст. 212) доповнити абзацом другим такого змісту:
 
6. «У разі, якщо народний депутат протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії Верховної Ради України без поважних причин не бере особисту участь у більш, ніж одній третині пленарних засідань Верховної Ради України або більш, ніж половині засідань комітету Верховної Ради України, до складу якого він входить, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Припинення відшкодування народному депутату витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, здійснюється розпорядженням Голови Верховної Ради України за рішенням комітету, до компетенції якого входять питання депутатської етики, яке приймається на підставі даних реєстрації за допомогою електронної системи підрахунку голосів картками та відомостей щодо обліку робочого часу народних депутатів, наданих Апаратом Верховної Ради України».
 
-1- Фролов П.В.
Абзац другий частини п’ятої статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» викласти в такій редакції:
«Якщо народний депутат протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії Верховної Ради України без поважних причин не бере особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях Верховної Ради України або у більш як 50 відсотках засідань комітету Верховної Ради України, до складу якого його обрано, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Припинення відшкодування народному депутату витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, здійснюється за розпорядженням Голови Верховної Ради України, яке видається на підставі рішення комітету, до компетенції якого належать питання депутатської етики, що приймається на основі відомостей щодо обліку робочого часу народних депутатів, наданих Апаратом Верховної Ради України».
 
Враховано   «Якщо народний депутат протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії Верховної Ради України без поважних причин не бере особистої участі у більш як 30 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради України на пленарних засіданнях Верховної Ради України або у більш як 50 відсотках засідань комітету Верховної Ради України, до складу якого його обрано, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць. Припинення відшкодування народному депутату витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, здійснюється за розпорядженням Голови Верховної Ради України, яке видається на підставі рішення комітету, до компетенції якого належать питання депутатської етики, що приймається на основі відомостей щодо обліку робочого часу народних депутатів, наданих Апаратом Верховної Ради України»;
 
    -2- Івченко В.Є.
В абзаці другому підпункту 1 пункту 1 проекту закону:
слова «або більш, ніж половині засідань комітету Верховної Ради України, до складу якого він входить» вилучити;
слово «компетенції» замінити словами «предмету відання»;
останнє речення після слів «підрахунку голосів картками» доповнити словами «, інформації щодо участі в голосуваннях народних депутатів України на пленарних засіданнях»;
 
Враховано частково в редакції пропозиції № 1 2 е відповідає змісту чинного Закону України «Про статус народного депутата України», оскільки в усій його редакції вживається словосполучення «комітет, до компетенції якого» 3 в редакції пропозиції № 1   
    -3- Синютка О.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 1 пункту 1 викласти в такій редакції:
«1) частину п’яту статті 33 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 42, ст. 212 із наступними змінами) доповнити новим абзацом такого змісту:
«У разі, якщо народний депутат протягом однієї чергової сесії Верховної Ради України без поважних причин не бере особисту участь у більш, ніж одній третині пленарних засідань Верховної Ради України або більш, ніж половині засідань комітету Верховної Ради України, до складу якого він входить, такому народному депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за календарний місяць. Припинення відшкодування народному депутату витрат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень, здійснюється розпорядженням Голови Верховної Ради України за рішенням комітету, до предмета відання якого належать питання регламенту, яке приймається на підставі даних письмової реєстрації народного депутата та відомостей щодо обліку робочого часу народних депутатів, наданих Апаратом Верховної Ради України».
 
Враховано частково в редакції пропозиції № 1   
    -4- Власенко С.В.
У розділі 1 частини 1:
абзац 2 викласти в такій редакції: «У разі, якщо народний депутат, протягом календарного місяця упродовж однієї чергової сесії Верховної Ради України, без поважних причин не бере участі у більш, ніж одній третині пленарних засідань Верховної Ради України, або більш, ніж половині засідань Верховної Ради України, до складу якого він входить, такому народному депутату не виплачується заробітна плата пропорційно кількості робочих днів, коли народний депутат України не зареєструвався за допомогою електронної системи за відповідний календарний місяць.»
 
Враховано частково в редакції пропозиції № 1   
7. 2) у статті 26 Регламенту Верховної Ради України, затвердженому Законом України «Про Регламент Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 2010, № 14-17, ст. 133 із наступними змінами):
 
-5- Синютка О.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 2 пункту 1 вилучити.
 
Відхилено скільки, з урахуванням пропозиції № 8 не передбачається письмова реєстрація  2) у статті 26 Регламенту Верховної Ради України, затвердженого Законом України «Про Регламент Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №№ 14-17, ст. 133; 2014 р., № 9, ст. 92):
 
8. у частині першій слова «в такий спосіб, що унеможливлює здійснення реєстрації замість народного депутата іншою особою» замінити словами «шляхом натискання кнопки «за»;
 
-6- Фролов П.В.
Частину першу статті 26 Регламенту Верховної Ради України викласти в такій редакції:
«1. Перед відкриттям кожного пленарного засідання у залі засідань Верховної Ради народний депутат реєструється за допомогою електронної системи шляхом натискання кнопки «за». У разі якщо народний депутат не зареєструвався за допомогою електронної системи у визначений цією статтею спосіб, але протягом пленарного засідання здійснював голосування з питань порядку денного пленарного засідання за допомогою електронної системи, він вважається таким, який зареєструвався за допомогою електронної системи».
 
Враховано   частину першу викласти в такій редакції:
«1. Перед відкриттям кожного пленарного засідання у залі засідань Верховної Ради народний депутат реєструється за допомогою електронної системи шляхом натискання кнопки «за». У разі якщо народний депутат не зареєструвався за допомогою електронної системи у визначений цією статтею спосіб, але протягом пленарного засідання здійснював голосування з питань порядку денного пленарного засідання за допомогою електронної системи, він вважається таким, який зареєструвався за допомогою електронної системи».
 
    -7- Івченко В.Є.
доповнити підпункт після абзацу другого новим абзацом такого змісту: «доповнити частину першу новим абзацом такого змісту:
«У разі, якщо народний депутат перед відкриттям пленарного засідання не зареєструвався за допомогою електронної системи шляхом натискання кнопки «за», але взяв участь у не менш як тридцяти відсотках голосувань питань порядку денного такого пленарного засідання, він вважається таким, що зареєструвався та підтвердив свою присутність на пленарному засіданні Верховної Ради України.»«;
 
Враховано частково в редакції пропозиції № 6   
    -8- Власенко С.В.
Доповнити новий абзац: «у частині першій перше речення – виключити
 
Враховано в редакції пропозиції № 6   
9. у частині четвертій слова «письмової реєстрації» замінити словами «реєстрації за допомогою електронної системи».
 
-9- Фролов П.В.
Частину четверту статті 26 Регламенту Верховної Ради України викласти в такій редакції:
«4. Дані участі народного депутата у не менш як 70 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради на кожному пленарному засіданні є підставою для нарахування заробітної плати народному депутату за час участі в пленарних засіданнях. Облік участі народного депутата у голосуванні при прийнятті рішень Верховної Ради здійснюється за допомогою електронної системи, а дані такого обліку у відсотках оприлюднюються кожного дня пленарних засідань на офіційному вебсайті Верховної Ради та на особистій сторінці народного депутата, розміщеній на офіційному вебсайті Верховної Ради»
 
Враховано   частину четверту викласти в такій редакції:
«4. Дані участі народного депутата у не менш як 70 відсотках голосувань при прийнятті рішень Верховної Ради на кожному пленарному засіданні є підставою для нарахування заробітної плати народному депутату за час участі у пленарних засіданнях. Облік участі народного депутата у голосуванні при прийнятті рішень Верховної Ради здійснюється за допомогою електронної системи, а дані такого обліку (у відсотках) оприлюднюються за кожний день пленарних засідань на офіційному веб-сайті Верховної Ради та на особистій сторінці народного депутата, розміщеній на офіційному веб-сайті Верховної Ради».
 
    -10- Івченко В.Є.
абзац третій викласти у такій редакції: «у частині четвертій перше речення викласти в такій редакції: «Дані реєстрації за допомогою електронної системи, інформація щодо участі в голосуваннях народних депутатів України на пленарних засіданнях є підставами для нарахування виплат народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради.»«.
 
Враховано частково в редакції пропозиції № 9   
    -11- Власенко С.В.
У розділі 1 частини 2:
Абзац 3 викласти в редакції: «частину четверту викласти в редакції: «4. Дані реєстрації за допомогою електронної системи є підставою для нарахування виплат заробітної плати народному депутату за час участі в пленарних засіданнях Верховної Ради та засіданнях комітету. Спірні питання розглядаються комітетом, до предмета відання якого належать питання регламенту. «
 
Враховано частково го в редакції пропозиції № 9   
10. 2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
 
-12- Фролов П.В.
Пункт 2 проекту закону викласти в такій редакції:
«2. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування, та вводиться в дію з 1 числа місяця, наступного за місяцем його опублікування».
 
Враховано   2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.
 
11. Голова Верховної Ради
 
   Голова Верховної Ради
 
12. України

   України