Кількість абзаців - 470 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законів України (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПРОЕКТ
 
   ПРОЕКТ
 
1. Закон України
 
   Закон України
 
2. Про внесення змін до деяких законів України
 
-1- Стефанчук Р.О.
Назву законопроекту викласти в такій редакції «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо їх приведення у відповідність з Законом України «Про державну службу» та врегулювання питання електронної форми документа).
 
Враховано частково   Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих питань державної служби та електронного документообігу
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
5. 1. Кодекс законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375) доповнити статтею 5 такого змісту:
 
-2- Стефанчук Р.О.
Абзац перший пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«1. У Кодексі законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375) включити статтю 5 такого змісту»:
 
Відхилено   1. Кодекс законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375) доповнити статтею 9-2 такого змісту:
 
    -3- Князевич Р.П.
Пункт 1 Розділу І виключити.
 
Відхилено    
6. «5. Письмова форма документа
 
-4- Стефанчук Р.О.
Абзаци другий та третій пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Стаття 5. Письмова форма документа
Письмовою формою документа для цілей цього Кодексу є форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі. Документ, складений в електронній формі, повинен відповідати вимогам Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».
 
Враховано частково   «Стаття 9-2. Письмова форма документа
 
7. Письмовою формою документа для цілей цього Кодексу є документ, створений у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», складення та/або подання, надіслання якого передбачене цим Кодексом.».
 
-5- Лозинський Р.М.
Пункт 1 розділу І викласти в такій редакції:
«5. Письмова форма документа
Письмовою формою документа для цілей цього Кодексу є документ, створений у електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» або документ, створений у паперовій формі, складення та/або подання, надіслання якого передбачене цим Кодексом».
 
Враховано частково   Письмовою формою документа для цілей цього Кодексу є форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі). Документ, складений в електронній формі, повинен відповідати вимогам законодавства»;
 
    -6- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Абзац перший частини 1 розділу І проекту викласти в такій редакції:
«Стаття 5. Письмова форма документа
1. Письмовою формою документа для цілей цього Кодексу є документ, створений у паперовій формі чи в електронному вигляді (електронний документ).
Письмові документи в електронному вигляді, аналоги яких на паперових носіях повинні містити власноручний підпис, створюються із застосуванням підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги».
2. Електронний документ не може бути застосовано як оригінал:
1) трудового договору;
2) наказу (розпорядження) про прийняття на роботу, звільнення з роботи;
3) договору про повну матеріальну відповідальність;
4) договору про колективну (бригадну) відповідальність;
5) повідомлення про наступне звільнення у зв’язку із встановленням протягом строку випробування невідповідності працівника займаній посаді, на яку його прийнято, або виконуваній роботі;
6) повідомлення про причини відмови у прийнятті на роботу вагітним жінкам, жінкам, які мають дітей віком до трьох років, одиноким матерям, які мають дитину віком до чотирнадцяти років або дитину з інвалідністю».
 
Враховано частково    
8. 2. У Законі України «Про Службу безпеки України» (Відомості Верховної Ради України, 1992, № 27, ст. 38):
 
-7- Князевич Р.П.
Пункт 2 Розділу І виключити.
 
Відхилено   2. У Законі України «Про Службу безпеки України» (Відомості Верховної Ради України, 1992, № 27, ст. 38):
1) частину другу статті 13 викласти в такій редакції:
«Голова Служби безпеки України призначається на посаду та звільняється з посади Верховною Радою України за поданням Президента України»;
 
    -8- Цимбалюк М.М.
Пункт 2 законопроекту доповнити новим підпунктом 1 такого змісту:
«1) частину другу статті 13 викласти в такій редакції:
«Голова Служби безпеки України призначається на посаду та звільняється з посади Верховною Радою України за поданням Президента України».
У зв’язку з цим внести відповідні зміни до нумерації підпунктів пункту 2 законопроекту.
 
Враховано    
9. 1) у статті 19:
 
   2) у статті 19:
 
10. у частині першій слова «співробітники-військовослужбовці,» замінити словами «військовослужбовці, державні службовці та інші»;
 
   у частині першій слова «співробітники-військовослужбовці,» замінити словами «військовослужбовці, державні службовці та інші»;
 
11. частину другу викласти в такій редакції:
 
   частину другу замінити трьома частинами такого змісту:
 
12. «До органів Служби безпеки України приймаються на конкурсній, добровільній і договірній основі громадяни України, здатні за діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров'я ефективно виконувати службові обов'язки.
 
   «До органів Служби безпеки України приймаються на конкурсній, добровільній і договірній основі громадяни України, здатні за діловими та моральними якостями, освітнім рівнем і станом здоров'я ефективно виконувати службові обов'язки.
 
13. Вступ, проходження та припинення державної служби в органах Служби безпеки України регулюється Законом України «Про державну службу» з урахуванням особливостей встановлених цим Законом.
 
   Вступ, проходження та припинення державної служби в органах Служби безпеки України регулюється Законом України «Про державну службу» з урахуванням особливостей встановлених цим Законом.
 
14. Критерії професійної придатності, зокрема юридичної обізнаності, визначаються кваліфікаційно-нормативними документами, які затверджуються Головою Служби безпеки України.»;
 
   Критерії професійної придатності, зокрема юридичної обізнаності, визначаються кваліфікаційно-нормативними документами, які затверджуються Головою Служби безпеки України».
У зв’язку з цим частини третю-одинадцяту вважати відповідно частинами п’ятою-тринадцятою;
 
15. 2) доповнити статтею 21-1 такого змісту:
 
   3) доповнити статтею 21-1 такого змісту:
 
16. «Стаття 21-1. Особливості проходження державної служби у Службі безпеки України
 
   «Стаття 21-1. Особливості проходження державної служби у Службі безпеки України
 
17. Повноваження керівника державної служби у Службі безпеки України здійснюють Голова Служби безпеки України та начальники регіональних органів Служби безпеки України.
 
   Повноваження керівника державної служби у Службі безпеки України здійснюють Голова Служби безпеки України та начальники регіональних органів Служби безпеки України.
 
18. Керівником державної служби у Службі безпеки України може бути військовослужбовець або державний службовець.
 
-9- Лозинський Р.М.
З підпункту 2 пункту 2 розділу І виключити абзац 4: «Керівником державної служби у Службі безпеки України може бути військовослужбовець або державний службовець».
 
Відхилено   Керівником державної служби у Службі безпеки України може бути військовослужбовець або державний службовець.
 
19. Призначення Президентом України осіб на посади державної служби категорій «А» та «Б» у Службі безпеки України здійснюється відповідно до законодавства, яке регулює питання організаційної структури та діяльності Служби безпеки України.
 
-10- Пузійчук А.В.
В абзаці п’ятому підпункту 2 пункту 2 розділу І законопроєкту слова «та «Б» виключити.
 
Відхилено   Призначення Президентом України осіб на посади державної служби категорій «А» та «Б» у Службі безпеки України здійснюється відповідно до законодавства, яке регулює питання організаційної структури та діяльності Служби безпеки України.
 
20. На державних службовців категорії «А» Служби безпеки України не поширюються повноваження Комісії з питань вищого корпусу державної служби, передбачені частиною першою статті 15, абзацом третім пункту 1 частини другої статті 68, частини другої статті 69 Закону України «Про державну службу», та повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, передбачені пунктами 16-18 частини третьої статті 13 Закону України «Про державну службу».
 
-11- Цимбалюк М.М.
У пункті 2 запропоновану редакцію статті 21-1 Закону України «Про Службу безпеки України» (підпункт 2 пункту 2 законопроекту) викласти таким чином:
«Стаття 21-1. Особливості проходження державної служби у Службі безпеки України
Повноваження керівника державної служби у Службі безпеки України здійснюють Голова Служби безпеки України та начальники регіональних органів Служби безпеки України.
Керівником державної служби у Службі безпеки України може бути військовослужбовець або державний службовець.
Призначення громадян України на посади державної служби категорій «А» та «Б» у Службі безпеки України, суб’єктом призначення (погодження) на які є Президент України, здійснюється відповідно до законодавства, яке регулює питання організаційної структури та діяльності Служби безпеки України.
На державних службовців категорії «А» Служби безпеки України не поширюються повноваження Комісії з питань вищого корпусу державної служби, передбачені частиною першою статті 15, абзацом третім пункту 1 частини другої статті 68, частини другої статті 69 Закону України «Про державну службу», та повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, передбачені пунктами 16-18 частини третьої статті 13 Закону України «Про державну службу».
 
Відхилено   На державних службовців категорії «А» Служби безпеки України не поширюються повноваження Комісії з питань вищого корпусу державної служби, передбачені частиною першою статті 15, абзацом третім пункту 1 частини другої статті 68, частини другої статті 69 Закону України «Про державну службу», та повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, передбачені пунктами 16-18 частини третьої статті 13 Закону України «Про державну службу».
 
21. 3. Частину першу статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 3, ст. 17) доповнити абзацами такого змісту:
 
-12- Корнієнко О.С.
Пункт 3 викласти в такій редакції:
«У статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 3, ст. 17):
1) частину першу доповнити абзацами такого змісту:
«Депутатське звернення, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», та надсилатися засобами електронного зв’язку.
Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (електронний документ), має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в паперовій формі з власноручним підписом (письмовий документ).»;
2) частину четверту доповнити абзацами такого змісту:
«Відповідь на депутатське звернення, адресоване Кабінету Міністрів України, надається за підписом Прем’єр-міністра України або за його дорученням за підписом Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
Відповідь на депутатське звернення, адресоване міністерству, надається за підписом міністра або за його дорученням за підписом державного секретаря міністерства.».
 
Враховано редакційно   3. У статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 3, ст. 17):
1) частину першу доповнити абзацами такого змісту:
 
    -13- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Частину 3 розділу 1 проекту викласти в такій редакції:
«3. Частину першу статті 16 Закону України «Про статус народного депутата України» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 3, ст. 17) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«5. Депутатське звернення, відповідь на нього, а також повідомлення про неможливість його розгляду у визначений строк, про бажання народного депутата, який направив звернення, бути присутнім при його розгляді, про час і місце розгляду звернення народного депутата можуть оформлятися як електронний документ з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» та надсилатися засобами електронного зв’язку».
 
Враховано редакційно    
22. «Депутатське звернення, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», та надсилатися засобами електронного зв’язку.
 
-14- Лозинський Р.М.
В абзацах 2 та 3 пункту 3 розділу І слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» та «та «Про електронні довірчі послуги» виключити, слово «законів» замінити словом «Закону».
 
Враховано частково   «Депутатське звернення, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ з дотриманням вимог законодавства та надсилатися засобами телекомунікаційного зв’язку.
 
    -15- Стефанчук Р.О.
Абзац другий пункту 3 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Депутатські звернення, а також відповіді на них можуть бути подані у формі електронного документа з дотриманням вимог закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та надсилатися електронними засобами зв’язку».
 
Враховано частково    
    -16- Князевич Р.П.
У пункті 3 Розділу І в абзаці першому слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» виключити.
 
Відхилено    
23. Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (електронний документ), має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в паперовій формі з власноручним підписом (письмовий документ)».
 
-17- Князевич Р.П.
У пункті 3 Розділу І абзац другий виключити.
 
Відхилено   Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законодавства має однакову юридичну силу з документом, складеним в паперовій формі з власноручним підписом»;
2) частину четверту доповнити абзацами такого змісту:
«Відповідь на депутатське звернення, адресоване Кабінету Міністрів України, надається за підписом Прем’єр-міністра України або за його дорученням за підписом Державного секретаря Кабінету Міністрів України.
Відповідь на депутатське звернення, адресоване міністерству, надається за підписом міністра або за його дорученням за підписом державного секретаря міністерства».
4. У статті 5 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 44, ст. 416) частини шосту та сьому виключити.
 
    -18- Стефанчук Р.О.
Абзац третій пункту 3 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Документ, складений в електронній формі з дотриманням вимог закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» має однакову юридичну силу з документом в письмовій формі з власноручним підписом».
 
Враховано частково    
    -19- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 3-1 такого змісту:
«У статті 5 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 44, ст. 416) пункти 6 та 7 виключити.».
 
Враховано редакційно    
24. 4. У Законі України «Про Антимонопольний комітет України» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 50, ст. 472):
 
-20- Івченко В.Є.
Статтю 6 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» доповнити новими частинами восьмою, дев’ятою, десятою, одинадцятою, дванадцятою у такій редакції:
«8. Головою комітету, державним уповноваженим, головою територіального відділення Антимонопольного комітету може бути громадянин України, який має повну вищу освіту (юридичну або економічну), високі професійні та моральні якості, позитивний досвід роботи у системі органів Антимонопольного комітету не менше трьох років, у тому числі на керівних посадах не менше двох років, володіє державною мовою, має стан здоров’я, необхідний для виконання своїх посадових обов’язків»;
«9. Строк повноважень Голови комітету, державних уповноважених та голів територіальних відділень Антимонопольного комітету України становить сім років. Ці посадові особи не можуть призначатися на зазначені посади більше ніж на два строки підряд»;
«10. Після закінчення строку повноважень вони продовжують виконувати свої обов'язки до призначення нових посадових осіб»;
«11. Повноваження Голови комітету, державного уповноваженого, голови територіального відділення Антимонопольного комітету України припиняються достроково у разі:
- грубого порушення службових обов'язків, підтверджених належними та допустимими доказами або злочину;
- подання заяви про звільнення з посади за власним бажанням;
- подання заяви про відставку у разі принципової незгоди з актом (актами) Антимонопольного комітету України із викладенням у письмовій формі окремої думки щодо цих актів;
- призначення чи обрання на іншу посаду за його згодою;
- визнання його безвісно відсутнім чи оголошення його померлим;
- припинення його громадянства України або виїзду на постійне проживання за межі України»;
«12. Особа, повноваження якої закінчились або припинені, зобов'язана наступного року після закінчення або припинення повноважень подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік відповідно до Закону України "Про запобігання корупції».
 
Відхилено   5. У Законі України «Про Антимонопольний комітет України» (Відомості Верховної Ради України, 1993, № 50, ст. 472):
 
25. 1) у статті 9:
 
-21- Буймістер Л.А.
Абзац 1, 2, 3 підпункту 1 пункту 4 розділу І виключити.
 
Враховано      
26. частину першу викласти в такій редакції:
 
      
27. «Голова Антимонопольного комітету України призначається на посаду за поданням Прем’єр-міністра України та звільняється з посади Верховною Радою України»;
 
-22- Івченко В.Є.
Частину першу статті 9 викласти у наступній редакції: «Голова Антимонопольного комітету України призначається на посаду за поданням Прем’єр-міністра України та звільняється з посади Верховною Радою України. Призначення відбувається за результатами відкритого конкурсного відбору із залученням представників бізнес - середовища, Верховної Ради, Уряду, Президента, наукових та журналістькіх кіл, тощо. Членів конкурсної комісі призначає Кабінет Міністрів України. Процедура проведення конкурсного відбору встановлюється Положенням, яке затверджується Прем'єр-міністром України. Роботу Конкурсної комісії забезпечує Апарат Кабінету Міністрів України».
 
Відхилено      
    -23- Князевич Р.П.
У пункті 4 Розділу І абзац перший підпункту 1) викласти в такій редакції:
«Голова Антимонопольного комітету України призначається на посаду та звільняється з посади Прем’єр-міністром України за згодою Верховної Ради України.»
 
Відхилено    
28. у частині четвертій слова «Президенту України» замінити словами «Верховній Раді України»;
 
-24- Івченко В.Є.
Частину четверту статті 9 викласти у наступній редакції: «Голова Антимонопольного комітету України може бути достроково звільнений з посади відповідно до частини 11 статті 6 цього закону. Він також має право заявити про свою відставку Прем’єр-міністру України. Не може бути підставою для звільнення Голови Антимонопольного комітету набуття повноважень новообраним Президентом, Прем'єр-міністром чи Верховною Радою України. Припинення повноважень Голови Комітету не тягне за собою складання повноважень державними уповноваженими та головами територіальних відділень Антимонопольного комітету України».
 
Відхилено      
    -25- Буймістер Л.А.
Абзац 4, 5, 6, 7 підпункту 1 пункту 4 розділу І виключити.
 
Відхилено    
29. у частині шостій:
 
-26- Цимбалюк М.М.
Запропоновані зміни до частини шостої статті 9 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» (підпункт 1 пункту 4 законопроекту) викласти в такій редакції:
«у частині шостій:
абзац п’ятий викласти в такій редакції:
«призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Антимонопольного комітету України в порядку, встановленому Законом України «Про державну службу»;».
абзаци сьомий та тринадцятий виключити».
 
Відхилено   1) у частині шостій статті 9:
 
30. після абзацу третього доповнити новим абзацом такого змісту:
 
   після абзацу третього доповнити новим абзацом такого змісту:
 
31. «призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Антимонопольного комітету України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»; «.
 
   «призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Антимонопольного комітету України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
32. У зв’язку з цим абзаци четвертий-чотирнадцятий вважати відповідно абзацами п’ятим-п’ятнадцятим;
 
   У зв’язку з цим абзаци четвертий-чотирнадцятий вважати відповідно абзацами п’ятим-п’ятнадцятим;
 
33. абзаци п’ятий, сьомий та тринадцятий виключити;
 
-27- Івченко В.Є.
Частину першу статті 10 викласти у такій редакції:
«Перший заступник і заступник Голови Антимонопольного комітету України з числа державних уповноважених призначаються та звільняються Верховною Радою за поданням Прем'єр-міністра України відповідно до пропозицій Голови Антимонопольного комітету України».
 
Враховано частково   абзаци п’ятий, сьомий та тринадцятий виключити;
2) у статті 10:
частину першу викласти в такій редакції:
«Перший заступник і заступник Голови Антимонопольного комітету України з числа державних уповноважених призначаються та звільняються Кабінетом Міністрів України за поданням Голови Антимонопольного комітету України»;
 
    -28- Івченко В.Є.
У частині другій статті 10 слова: «частини другої статті 18 цього Закону» замінити на слова «частини 11 статті 6 цього Закону».
 
Відхилено    
34. 2) пункт 8 частини третьої статті 10 виключити;
 
-29- Івченко В.Є.
Частину першу статті 11 викласти у такій редакції:
«Державні уповноважені Антимонопольного комітету України призначаються та звільняються Верховною Радою за поданням Прем'єр-міністра України відповідно до пропозицій Голови Антимонопольного комітету України. Призначення відбувається за результатами відкритого конкурсного відбору із залученням представників бізнес - середовища, Верховної Ради, Уряду, Президента, наукових та журналістькіх кіл, тощо. Членів конкурсної комісі призначає Кабінет Міністрів України. Процедура проведення конкурсного відбору встановлюється Положенням, яке затверджується Прем'єр-міністром України. Роботу Конкурсної комісії забезпечує Апарат Кабінету Міністрів України».
 
Відхилено   пункт 8 частини третьої виключити;
 
    -30- Івченко В.Є.
Частину другу статті 11 доповнити реченням наступного змісту:
«Цей строк може бути подовжений ще на один термін».
 
Відхилено    
35. 3) у частині третій статті 12:
 
-31- Буймістер Л.А.
Абзац 1, 2 підпункту 3 пункту 4 розділу І виключити.
 
Враховано редакційно      
36. у другому реченні слова «призначаються та звільняються Головою» замінити словами «призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату»;
 
-32- Івченко В.Є.
Частину третю статті 12 викласти у такій редакції:
«Територіальне відділення Антимонопольного комітету України очолює голова територіального відділення, який призначається за результатами відкритого конкурсного відбору та звільняється Прем'єр-міністром України відповідно до пропозицій Голови Антимонопольного комітету України. Процедура проведення конкурсного відбору встановлюється Положенням, що затверджується Антимонопольним комітетом. Проведення відбору здійснює Конкурсна комісія, членів якої призначає Голова Антимонопольного комітету. У склад комісій, зокрема, мають входити і представники регіонів. Заступник голови територіального відділення призначається за результатами відкритого конкурсного відбору та звільняється Головою Комітету за поданням голови територіального відділення».
 
Відхилено      
37. у третьому реченні слова «призначається та звільняється Головою» замінити словами «призначається на посаду та звільняється з посади керівником апарату»;
 
      
38. 4) у статті 15:
 
-33- Цимбалюк М.М.
Підпункт 4 пункту 4 законопроекту викласти в такій редакції:
«4) у статті 15:
у частині другій після слів «Голови Антимонопольного комітету України» доповнити словами «, керівника апарату Антимонопольного комітету України»;
після частини другої доповнити новими частинами третьою – п’ятою такого змісту:
«Апарат Антимонопольного комітету України очолює його керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Антимонопольного комітету України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
Керівник апарату Антимонопольного комітету України здійснює повноваження, передбачені цим Законом, та повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
На час відсутності керівника апарату Антимонопольного комітету України чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Антимонопольного комітету України відповідно до наказу керівника апарату Антимонопольного комітету України.».
У зв’язку з цим частини третю, четверту вважати відповідно частинами шостою, сьомою;
у частині сьомій слова «затверджує Голова» замінити словами «затверджує керівник апарату»;».
 
Відхилено   3) у статті 15:
 
39. у частині другій після слів «Голови Антимонопольного комітету України» доповнити словами «, керівника апарату Антимонопольного комітету України»;
 
   у частині другій після слів «Голови Антимонопольного комітету України» доповнити словами «керівника апарату Антимонопольного комітету України»;
 
40. після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
 
   після частини другої доповнити новими частинами такого змісту:
 
41. «Апарат Антимонопольного комітету України очолює його керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Антимонопольного комітету України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   «Апарат Антимонопольного комітету України очолює його керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Антимонопольного комітету України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
42. Керівник апарату Антимонопольного комітету України здійснює повноваження передбачені цим Законом та інші повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник апарату Антимонопольного комітету України здійснює повноваження передбачені цим Законом та інші повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
43. На час відсутності керівника апарату Антимонопольного комітету України чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Антимонопольного комітету України відповідно до наказу керівника апарату Антимонопольного комітету України.».
 
   На час відсутності керівника апарату Антимонопольного комітету України чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Антимонопольного комітету України відповідно до наказу керівника апарату Антимонопольного комітету України».
 
44. У зв’язку з цим частини третю, четверту вважати відповідно частинами четвертою, п’ятою;
 
   У зв’язку з цим частини третю та четверту вважати відповідно частинами шостою та сьомою;
 
45. у частині четвертій слова «затверджує Голова» замінити словами «затверджує керівник апарату»;
 
   у частині сьомій слова «затверджує Голова» замінити словами «затверджує керівник апарату»;
 
46. 5) у частині другій статті 18 слова «та про державну службу» виключити;
 
-34- Івченко В.Є.
Частину другу статті 18 виключити.
 
Відхилено   4) у частині другій статті 18 слова «та про державну службу» виключити;
 
    -35- Буймістер Л.А.
Підпункт 5 пункту 4 розділу І виключити.
 
Відхилено    
47. 6) статтю 27 викласти в такій редакції:
 
-36- Корнієнко О.С.
У пункті 4 підпункт 6 виключити.
 
Відхилено   5) статтю 27 викласти в такій редакції:
 
48. «Стаття 27. Структура, гранична чисельність, штатний розпис, умови оплати праці, матеріально-побутового та іншого забезпечення
 
   «Стаття 27. Структура, гранична чисельність, штатний розпис, умови оплати праці, матеріально-побутового та іншого забезпечення
 
49. Структура Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень затверджується Головою Антимонопольного комітету України, а їх штатний розпис та кошторис - керівником апарату Антимонопольного комітету України за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики. Гранична чисельність працівників апарату Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень затверджується Кабінетом Міністрів України.
 
   Структура Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень затверджується Головою Антимонопольного комітету України, а їх штатний розпис та кошторис - керівником апарату Антимонопольного комітету України за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики. Гранична чисельність працівників апарату Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень затверджується Кабінетом Міністрів України.
 
50. Розміри та умови оплати праці державних службовців Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень визначаються відповідно до Закону України «Про державну службу».»;
 
-37- Князевич Р.П.
У пункті 4 Розділу І абзац третій підпункту 6 викласти в такій редакції:
«Умови оплати праці державних службовців Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень встановлюються відповідно до Закону України "Про державну службу".
 
Враховано   Умови оплати праці державних службовців Антимонопольного комітету України та його територіальних відділень встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу»;
 
51. 7) у частині п’ятій статті 28 слова «Антимонопольним комітетом України за поданням Голови» замінити словами «керівником апарату»;
 
   6) у частині п’ятій статті 28 слова «Антимонопольним комітетом України за поданням Голови» замінити словами «керівником апарату»;
 
52. 8) частину першу статті 29-1 викласти в такій редакції:
 
-38- Буймістер Л.А.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І виключити.
 
Відхилено   7) частину першу статті 29-1 викласти в такій редакції:
 
53. «Голові Антимонопольного комітету України, його заступникам та державним уповноваженим після закінчення строку їх повноважень надається попередня або, як виняток, рівноцінна робота (посада), місце навчання, крім випадку ліквідації підприємства, установи, організації. На період працевлаштування за колишніми Головою, його заступниками та державними уповноваженими Антимонопольного комітету України зберігається середньомісячний заробіток, але не більше одного року.».
 
-39- Лозинський Р.М.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І викласти в такій редакції:
«8) частину першу статті 29-1 викласти в такій редакції:
«Голові Антимонопольного комітету України, його заступникам та державним уповноваженим після закінчення строку їх повноважень надається попередня або, як виняток, рівноцінна робота (посада), місце навчання, а у разі неможливості (ліквідація підприємства, установи, організації) - їм надається рівноцінна робота на іншому підприємстві, в установі, організації. На період працевлаштування за колишніми Головою, його заступниками та державними уповноваженими Антимонопольного комітету України зберігається середньомісячний заробіток, але не більше одного року».
 
Відхилено   «Голові Антимонопольного комітету України, його заступникам та державним уповноваженим після закінчення строку їх повноважень надається попередня або, як виняток, рівноцінна робота (посада), місце навчання, крім випадку ліквідації підприємства, установи, організації. На період працевлаштування за колишніми Головою, його заступниками та державними уповноваженими Антимонопольного комітету України зберігається середньомісячний заробіток, але не більше одного року».
 
54. 5. У Законі України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (Відомості Верховної Ради України, 1994, № 15, ст. 86):
 
   6. У Законі України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» (Відомості Верховної Ради України, 1994, № 15, ст. 86):
 
55. 1) друге речення частини другої статті 25 виключити;
 
-40- Князевич Р.П.
Підпункт 1 пункту 5 Розділу І виключити.
 
Відхилено   1) друге речення частини другої статті 25 виключити;
 
56. 2) у частині другій статті 39 після слів «Кабінетом Міністрів України» слова «, якщо інше не передбачено законом» виключити.
 
-41- Князевич Р.П.
Підпункт 2 пункту 5 Розділу І виключити.
 
Відхилено   2) у частині другій статті 39 після слів «Кабінетом Міністрів України» слова «, якщо інше не передбачено законом» виключити.
7. У статті 21 Закону України «Про державну таємницю» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, № 16, ст. 93):
частину першу викласти в такій редакції:
«В державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею, з метою розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення режиму секретності, постійного контролю за їх додержанням створюються на правах окремих структурних підрозділів режимно-секретні органи (далі - РСО), які підпорядковуються безпосередньо керівнику державної служби в державному органі, керівнику секретаріату (керуючому справами) органу місцевого самоврядування, керівнику підприємства, установи, організації»;
частину десяту виключити.
 
    -42- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 5-1 такого змісту:
«5-1. У Законі України «Про державну таємницю» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1994, № 16, ст. 93):
у статті 21:
частину першу викласти в такій редакції:
«В державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях, що провадять діяльність, пов'язану з державною таємницею, з метою розроблення та здійснення заходів щодо забезпечення режиму секретності, постійного контролю за їх додержанням створюються на правах окремих структурних підрозділів режимно-секретні органи (далі - РСО), які підпорядковуються безпосередньо керівнику державної служби в державному органі, керівнику секретаріату (керуючому справами) органу місцевого самоврядування, керівнику підприємства, установи, організації»;
частину десяту виключити».
 
Враховано    
57. 6. У Законі України «Про звернення громадян» (Відомості Верховної Ради України, 1996, № 47, ст. 256):
 
   8. У Законі України «Про звернення громадян» (Відомості Верховної Ради України, 1996, № 47, ст. 256):
 
58. 1) статтю 3 після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:
 
-43- Радіна А.О.
Підпункт 1 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   1) статтю 3 доповнити новою частиною такого змісту:
 
    -44- Стефанчук Р.О.
Абзац перший підпункту 1 пункту 6 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«1) статтю 3 доповнити новою частиною такого змісту»:
 
Враховано    
59. «Письмова форма документа - документ, створений у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», складення та/або подання, надіслання якого передбачене цим Законом.»;
 
-45- Лозинський Р.М.
Підпункт 1 пункту 6 розділу І викласти в такій редакції:
«5. Письмова форма документа
Письмовою формою документа для цілей цього Кодексу є документ, створений у електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» або документ, створений у паперовій формі, складення та/або подання, надіслання якого передбачене цим Кодексом».
 
Враховано частково   «Письмовою формою документа є форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі). Документ, складений в електронній формі, повинен відповідати вимогам законодавства»;
 
    -46- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Абзац перший пункту 1 частини 6 розділу І викласти в такій редакції:
«Письмовою формою документа для цілей цього Закону є документ, створений у паперовій формі чи в електронному вигляді (електронний документ). Письмові документи в електронному вигляді, аналоги яких на паперових носіях повинні містити власноручний підпис, створюються із застосуванням підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги». Ця вимога не стосується письмового звернення, надісланого з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронного звернення).»
 
Враховано редакційно    
    -47- Стефанчук Р.О.
Абзац другий підпункту 1 пункту 6 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Письмова форма документа — форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі. Документ, складений в електронній формі, повинен відповідати вимогам Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».
 
Враховано частково    
    -48- Князевич Р.П.
У пункті 6 Розділу І у підпункті 1 слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» виключити.
 
Відхилено    
60. 2) статтю 5 після частини восьмої доповнити новою частиною такого змісту:
 
-49- Корнієнко О.С.
Підпункт 2 пункту 6 викласти в такій редакції:
«статтю 5 викласти в такій редакції:
«Стаття 5. Вимоги до звернення
Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).
Особливою формою колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування є електронна петиція, яка подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 цього Закону.
Звернення може бути усним чи письмовим.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) уповноваженою особою.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, номер засобу мобільного зв'язку та адресу електронної пошти (у разі наявності), викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
Звернення громадян, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», та надсилатися засобами електронного зв’язку.
Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (електронний документ), має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в паперовій формі з власноручним підписом (письмовий документ).
Звернення про надання безоплатної правової допомоги розглядаються в порядку, встановленому законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги».
 
Враховано частково   2) статтю 5 викласти в такій редакції:
«Стаття 5. Вимоги до звернення
Звернення адресуються органам державної влади і органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям незалежно від форми власності, об’єднанням громадян або посадовим особам, до повноважень яких належить вирішення порушених у зверненнях питань.
Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).
Особливою формою колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування є електронна петиція, яка подається та розглядається в порядку, передбаченому статтею 23-1 цього Закону.
Звернення може бути усним чи письмовим.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) уповноваженою особою.
Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до відповідного органу, установи особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням засобів телекомунікаційного зв’язку (електронне звернення).
У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, номер засобу мобільного зв'язку та адресу електронної пошти (у разі наявності), викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення з використанням засобів електронного зв’язку не вимагається.
Звернення, оформлене без дотримання зазначених вимог, повертається заявнику з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через десять днів від дня його надходження, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 цього Закону.
 
    -50- Радіна А.О.
Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Підпункт 2 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено    
    -51- Стефанчук Р.О.
Абзац перший підпункту 2 пункту 6 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«2) статтю 5 після частини восьмої доповнити новими частинами такого змісту»:
 
Відхилено    
61. «Звернення громадян, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», та надсилатися засобами електронного зв’язку.
 
-52- Стефанчук Р.О.
Абзаци другий та третій підпункту 2 пункту 6 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Звернення громадян, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду можуть оформлятися як електронний документ з дотриманням вимог закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та надсилатися електронними засобами зв’язку.
Документ, складений в електронній формі з дотриманням вимог закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» має однакову юридичну силу з документом в письмовій формі з власноручним підписом».
 
Враховано частково   Звернення громадян, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами їх розгляду (у тому числі в автоматичному режимі) можуть оформлятися як електронний документ з дотриманням вимог законодавства та надсилатися засобами телекомунікаційного зв’язку.
 
    -53- Лозинський Р.М.
Підпункт 2 пункту 6 розділу І викласти в такій редакції:
«статтю 5 після частини восьмої доповнити новою частиною такого змісту:
«Електронні звернення, а також відповіді, повідомлення та рішення, що приймаються за результатами розгляду електронних звернень можуть оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та надсилатися засобами електронного зв’язку. Такий документ має таку саму юридичну силу, як і документ на папері з власноручним підписом».
 
Враховано частково    
    -54- Князевич Р.П.
В абзаці першому підпункту 2 пункту 6 розділу І слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» виключити.
 
Відхилено    
62. Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (електронний документ), має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в паперовій формі з власноручним підписом (письмовий документ).».
 
-55- Князевич Р.П.
Абзац другий підпункту 2 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законодавства має однакову юридичну силу з документом, складеним в паперовій формі з власноручним підписом.
Звернення про надання безоплатної правової допомоги розглядаються в порядку, встановленому законом, що регулює надання безоплатної правової допомоги»;
 
63. У зв’язку з цим частину дев’яту вважати відповідно частиною десятою;
 
-56- Стефанчук Р.О.
Абзац четвертий підпункту 2 пункту 6 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«У зв’язку з цим частину дев’яту вважати відповідно частиною одинадцятою».
 
Відхилено      
64. 3) у частині третій статті 8 слово «керівник» замінити словами «уповноважена особа»;
 
-57- Батенко Т.І.
Князевич Р.П.
Підпункт 3 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   3) у частині третій статті 8 слово «керівник» замінити словами «уповноважена особа»;
 
    -58- Цимбалюк М.М.
Підпункт 3 пункту 6 законопроекту викласти в такій редакції:
«3) у частині третій статті 8 після слова «керівник» доповнити словами «чи посадова особа».
 
Відхилено    
65. 4) у частині другій статті 14 слово «керівниками» замінити словами «уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;
 
-59- Батенко Т.І.
Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 4 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   4) у частині другій статті 14 слова «першими керівниками» замінити словами «першочергово уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;
 
    -60- Корнієнко О.С.
Підпункт 4 пункту 6 викласти в такій редакції:
«4) у частині другій статті 14 слова «першими керівниками» замінити словами «першочергово уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити».
 
Враховано    
    -61- Цимбалюк М.М.
Підпункт 4 пункту 6 законопроекту викласти в такій редакції:
«4) у частині другій статті 14 слова «першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій особисто» замінити словами «керівниками чи посадовими особами державних органів, органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій»;
 
Відхилено    
66. 5) у статті 15:
 
-62- Батенко Т.І.
Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 5 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   5) у статті 15:
 
67. у частині другій слово «керівниками» замінити словами «уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;
 
-63- Корнієнко О.С.
Абзац другий підпункту 5 пункту 6 викласти в такій редакції:
«у частині другій слова «першими керівниками» замінити словами «першочергово уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;».
 
Враховано   у частині другій слова «першими керівниками» замінити словами «першочергово уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;
 
    -64- Цимбалюк М.М.
Підпункт 5 пункту 6 законопроекту викласти в такій редакції:
«5) у статті 15:
у частині другій слова «першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій особисто» замінити словами «керівниками чи посадовими особами державних органів, органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій»;
у частині третій слова «керівника або особи, яка виконує його обов'язки» замінити словами «його керівника чи посадової особи».
 
Відхилено    
68. у частині третій слова «керівника або особи, яка виконує його обов'язки» замінити словами «уповноваженої особи»;
 
   у частині третій слова «керівника або особи, яка виконує його обов'язки» замінити словами «уповноваженої особи»;
 
69. 6) у частині другій статті 16 слово «керівниками» замінити словами «уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;
 
-65- Батенко Т.І.
Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 6 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   6) у частині другій статті 16 слова «першими керівниками» замінити словами «першочергово уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;
 
    -66- Корнієнко О.С.
Підпункт 6 пункту 6 викласти в такій редакції:
«6) у частині другій статті 16 слова «першими керівниками» замінити словами «першочергово уповноваженими особами», а слово «особисто» виключити;».
 
Враховано    
    -67- Цимбалюк М.М.
Підпункт 6 пункту 6 законопроекту викласти в такій редакції:
«6) у частині другій статті 16 слова «першими керівниками державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій особисто» замінити словами «керівниками чи посадовими особами державних органів, органів місцевого самоврядування, керівниками підприємств, установ, організацій».
 
Відхилено    
70. 7) у абзаці другому частини першої статті 18 та абзаці одинадцятому частини першої статті 19 слово «особисто» виключити;
 
-68- Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 7 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   7) у абзаці другому частини першої статті 18 та абзаці одинадцятому частини першої статті 19 слово «особисто» виключити;
 
71. 8) у статті 20:
 
-69- Батенко Т.І.
Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 8 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   8) у статті 20:
 
72. у частині першій слово «керівник» замінити словами «уповноважена особа», а слова «або його заступник встановлюють» замінити словом «встановлює»;
 
-70- Цимбалюк М.М.
Підпункт 8 пункту 6 законопроекту викласти в такій редакції:
«8) у частині першій статті 20 слова «або його заступник встановлюють» замінити словами «або інша посадова особа, на розгляді у якої перебуває звернення, встановлює».
 
Відхилено   частину першу викласти у такій редакції:
«Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, уповноважена особа відповідного органу, підприємства, установи, організації встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення шляхом повідомлення на вказану нею адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів»;
 
    -71- Корнієнко О.С.
Абзац другий підпункту 8 пункту 6 викласти у такій редакції:
«частину першу викласти у такій редакції:
«Звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця від дня їх надходження, а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, уповноважена особа відповідного органу, підприємства, установи, організації встановлює необхідний термін для його розгляду, про що повідомляється особі, яка подала звернення шляхом повідомлення на вказану нею адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку. При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.»
 
Враховано    
73. частину третю після слова «пільги, « доповнити словами «а також електронні звернення».
 
-72- Радіна А.О.
Абзац третій підпункту 8 пункту 6 розділу І виключити.
 
Відхилено   9) доповнити статтею 23-2 такого змісту:
«Стаття 23-2. Додаткові способи розгляду звернень
Кабінетом Міністрів України можуть встановлюватися додаткові способи подачі, опрацювання, розгляду і надання відповіді на звернення громадян».
 
    -73- Корнієнко О.С.
Пункт 6 доповнити підпунктом 9 такого змісту:
«доповнити статтею 23-2 такого змісту:
«Стаття 23-2. Альтернативні способи розгляду звернень
Кабінетом Міністрів України можуть встановлюватися додаткові способи подачі, опрацювання, розгляду і надання відповіді на звернення громадян».
 
Враховано редакційно    
74. 7. У статті 6 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1996, № 51, ст. 292):
 
   9. У статті 6 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1996, № 51, ст. 292):
 
75. 1) частину п’яту викласти в такій редакції:
 
   1) частину п’яту викласти в такій редакції:
 
76. «Центральний апарат Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
   «Центральний апарат Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
77. 2) після частини п’ятої доповнити двома новими частинами такого змісту:
 
   2) після частини п’ятої доповнити двома новими частинами такого змісту:
 
78. «Керівник центрального апарату Комісії здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   «Керівник центрального апарату Комісії здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
79. Працівники центрального апарату і територіальних органів Комісії є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування.».
 
-74- Корнієнко О.С.
Абзац 3 підпункту 2 пункту 7 викласти в такій редакції:
«Працівники центрального апарату і територіальних органів Комісії є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
Враховано   Працівники центрального апарату і територіальних органів Комісії є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
    -75- Мінько С.А.
У абзаці 3 пункту 2 частини 7 виключити слова "крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування".
 
Відхилено    
80. У зв’язку з цим частини шосту-тридцять першу вважати відповідно частинами восьмою-тридцять третьою;
 
   У зв’язку з цим частини шосту-тридцять першу вважати відповідно частинами восьмою-тридцять третьою;
 
81. 3) у першому реченні частини восьмої слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «Міністерством фінансів України» замінити словами «центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики»;
 
-76- Корнієнко О.С.
Підпункт 3 пункту 7 викласти в такій редакції:
«3) у першому реченні частини восьмої слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «за погодженням з Міністерством фінансів України» виключити».
 
Враховано   3) у першому реченні частини восьмої слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «за погодженням з Міністерством фінансів України» виключити»;
 
82. 4) у частині двадцять другій:
 
   4) у частині двадцять четвертій:
 
83. пункти 5 та 6 викласти в такій редакції:
 
   пункти 5 та 6 викласти в такій редакції:
 
84. «5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника центрального апарату Комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
-77- Корнієнко О.С.
Абзац 3 підпункту 4 пункту 7 викласти в такій редакції:
«5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника центрального апарату Комісії, присвоює йому ранг державного службовця в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
Враховано   «5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника центрального апарату Комісії, присвоює йому ранг державного службовця в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
85. 6) здійснює керівництво діяльністю територіальних органів Комісії; «;
 
   6) здійснює керівництво діяльністю територіальних органів Комісії»;
 
86. пункти 13, 14 та 16 виключити.
 
   пункти 13, 14 та 16 виключити.
 
87. 8. У Законі України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» (Відомості Верховної Ради України, 1997, № 48, ст. 296):
 
   10. У Законі України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» (Відомості Верховної Ради України, 1997, № 48, ст. 296):
 
88. 1) частини другу та третю статті 11 викласти в такій редакції:
 
   1) частини другу та третю статті 11 викласти в такій редакції:
 
89. «2. Представник Національної ради призначається на посаду та звільняється з посади Національною радою в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу» строком на чотири роки.
 
-78- Князевич Р.П.
Абзац перший підпункту 1 пункту 8 Розділу І викласти в наступній редакції:
«2. Представник Національної ради призначається на посаду Національною радою на конкурсній основі строком на чотири роки. Умови конкурсу затверджуються рішенням Національної ради. Представник Національної ради є працівником апарату Національної ради і виконує службові функції відповідно до штатного розпису апарату Національної ради.».
 
Відхилено   «2. Представник Національної ради призначається на посаду та звільняється з посади Національною радою в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу» строком на чотири роки.
 
90. 3. Посада представника Національної ради належить до посад державної служби категорії «Б».»;
 
   3. Посада представника Національної ради належить до посад державної служби категорії «Б»;
 
91. 2) статтю 12 викласти в такій редакції:
 
   2) статтю 12 викласти в такій редакції:
 
92. «Стаття 12. Апарат Національної ради
 
   «Стаття 12. Апарат Національної ради
 
93. 1. Для правового, наукового, інформаційного, організаційного, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності Національної ради створюється апарат Національної ради.
 
   1. Для правового, наукового, інформаційного, організаційного, матеріально-технічного та іншого забезпечення діяльності Національної ради створюється апарат Національної ради.
 
94. 2. Апарат Національної ради очолює керівник апарату Національної ради. На посаду керівника апарату не може бути призначений член Національної ради.
 
   2. Апарат Національної ради очолює керівник апарату Національної ради. На посаду керівника апарату не може бути призначений член Національної ради.
 
95. 3. Структура і положення про апарат Національної ради розробляються і затверджуються Національною радою.
 
   3. Структура і положення про апарат Національної ради розробляються і затверджуються Національною радою.
 
96. 4. Керівник апарату Національної ради призначається на посаду та звільняється з посади Національною радою в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   4. Керівник апарату Національної ради призначається на посаду та звільняється з посади Національною радою в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
97. 5. Керівник апарату Національної ради здійснює повноваження передбачені цим Законом та інші повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   5. Керівник апарату Національної ради здійснює повноваження передбачені цим Законом та інші повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
98. На час відсутності керівника апарату Національної ради чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Національної ради відповідно до наказу керівника апарату Національної ради.
 
   На час відсутності керівника апарату Національної ради чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Національної ради відповідно до наказу керівника апарату Національної ради.
 
99. 6. Припинення повноважень членів Національної ради не є підставою для розірвання трудових договорів з працівниками апарату Національної ради.
 
   6. Припинення повноважень членів Національної ради не є підставою для розірвання трудових договорів з працівниками апарату Національної ради.
 
100. 7. Працівники апарату Національної ради є державними службовцями.»;
 
   7. Працівники апарату Національної ради є державними службовцями»;
 
101. 3) абзаци одинадцятий та дванадцятий частини другої статті 24 викласти в такій редакції:
 
   3) абзаци одинадцятий та дванадцятий частини другої статті 24 викласти в такій редакції:
 
102. «призначається і звільняється керівник апарату Національної ради в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
   «призначається і звільняється керівник апарату Національної ради в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
103. призначаються і звільняються представники Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»; «.
 
   призначаються і звільняються представники Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
104. 9. У Законі України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» (Відомості Верховної Ради України, 1997, № 50, ст. 302):
 
   11. У Законі України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» (Відомості Верховної Ради України, 1997, № 50, ст. 302):
 
105. 1) частину третю статті 12 виключити;
 
   1) частину третю статті 12 виключити;
 
106. 2) у статті 14:
 
   2) у статті 14:
 
107. частину четверту викласти в такій редакції:
 
   частину четверту викласти в такій редакції:
 
108. «Розміри та умови оплати праці журналістів державних та комунальних засобів масової інформації визначаються Кабінетом Міністрів України.»;
 
-79- Корнієнко О.С.
Абзац третій підпункту 2 пункту 9 викласти в такій редакції:
«Умови оплати праці журналістів державних та комунальних засобів масової інформації визначаються Кабінетом Міністрів України».
 
Враховано   «Умови оплати праці журналістів державних та комунальних засобів масової інформації визначаються Кабінетом Міністрів України»;
 
109. частини п’яту та шосту виключити.
 
-80- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Пункт 9 (зміни до Закону України «Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів» (Відомості Верховної Ради України, 1997, № 50, ст. 302) доповнити новим підпунктом 3 такого змісту:
"3). Статтю 16 доповнити частиною третьою такого змісту:
"Для журналістів державного або комунального засобу масової інформації, яким призначено пенсію до набрання чинності Законом України від 03 жовтня 2017 року №2148-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", застосовуються норми, методика та порядок перерахунку пенсії державному службовцю. Ця норма також поширюється на журналіста реформованого друкованого засобу масової інформації, який працював у такому засобі масової інформації до завершення процесу його реформування".
 
Відхилено   частини п’яту та шосту виключити.
 
110. 10. У Законі України «Про Раду національної безпеки і оборони України» (Відомості Верховної Ради України, 1998, № 35, ст. 237):
 
   12. У Законі України «Про Раду національної безпеки і оборони України» (Відомості Верховної Ради України, 1998, № 35, ст. 237):
 
111. 1) у другому реченні частини першої статті 7 слова «як державного службовця» виключити, а слова «Закону України «Про державну службу» замінити словами «Конституції та законів України»;
 
-81- Князевич Р.П.
Підпункт 1 пункту 10 Розділу І виключити.
 
Відхилено   1) у другому реченні частини першої статті 7 слова «як державного службовця» виключити, а слова «Закону України «Про державну службу» замінити словами «Конституції та законів України»;
 
112. 2) статтю 8 викласти в такій редакції:
 
   2) статтю 8 викласти в такій редакції:
 
113. «Стаття 8. Апарат Ради національної безпеки і оборони України
 
   «Стаття 8. Апарат Ради національної безпеки і оборони України
 
114. Інформаційно-аналітичне та організаційне забезпечення діяльності Ради національної безпеки і оборони України здійснює її апарат, загальне спрямування та координацію роботи якого здійснює Секретар Ради національної безпеки і оборони України.
 
   Інформаційно-аналітичне та організаційне забезпечення діяльності Ради національної безпеки і оборони України здійснює її апарат, загальне спрямування та координацію роботи якого здійснює Секретар Ради національної безпеки і оборони України.
 
115. Апарат Ради національної безпеки і оборони України є юридичною особою.
 
   Апарат Ради національної безпеки і оборони України є юридичною особою.
 
116. Положення про апарат Ради національної безпеки і оборони України та гранична чисельність його персоналу затверджуються Президентом України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
 
   Положення про апарат Ради національної безпеки і оборони України та гранична чисельність його персоналу затверджуються Президентом України за поданням Секретаря Ради національної безпеки і оборони України.
 
117. Персонал апарату Ради національної безпеки і оборони України складається з державних службовців та інших працівників.
 
   Персонал апарату Ради національної безпеки і оборони України складається з державних службовців та інших працівників.
 
118. Апарат Ради національної безпеки і оборони України очолює керівник апарату, який є державним службовцем.
 
   Апарат Ради національної безпеки і оборони України очолює керівник апарату, який є державним службовцем.
 
119. Керівник апарату здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник апарату здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
120. Керівник апарату призначається на посаду та звільняється з посади Секретарем Ради національної безпеки і оборони України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
   Керівник апарату призначається на посаду та звільняється з посади Секретарем Ради національної безпеки і оборони України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
121. 3) у пункті 6 частини першої статті 11 слова «його структуру і штатну чисельність» замінити словами «граничну чисельність його персоналу»;
 
   3) у пункті 6 частини першої статті 11 слова «його структуру і штатну чисельність» замінити словами «граничну чисельність його персоналу»;
 
122. 4) у частині першій статті 13:
 
   4) у частині першій статті 13:
 
123. у пункті 7 слова «, його структуру та штатну чисельність» замінити словами «та граничну чисельність його персоналу»;
 
   у пункті 7 слова «його структуру та штатну чисельність» замінити словами «та граничну чисельність його персоналу»;
 
124. після пункту 7 доповнити пунктами 7-1-7-3 такого змісту:
 
   після пункту 7 доповнити пунктами 7-1-7-3 такого змісту:
 
125. «7-1) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Ради національної безпеки і оборони України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
   «7-1) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Ради національної безпеки і оборони України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
126. 7-2) затверджує структуру апарату Ради національної безпеки і оборони України, його штатний розпис та кошторис за поданням керівника апарату Ради національної безпеки і оборони України;
 
   7-2) затверджує структуру апарату Ради національної безпеки і оборони України, його штатний розпис та кошторис за поданням керівника апарату Ради національної безпеки і оборони України;
 
127. 7-3) видає розпорядження з питань, віднесених до його компетенції цим Законом»;
 
   7-3) видає розпорядження з питань, віднесених цим Законом до його компетенції»;
 
128. у пункті 11 після слова «призначення» доповнити словами «та звільнення», а слова «та розподілу» замінити словами «, здійснює розподіл».
 
   у пункті 11 після слова «призначення» доповнити словами «та звільнення», а слова «та розподілу» замінити словами «, здійснює розподіл».
 
129. 11. У Законі України «Про місцеві державні адміністрації» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 20-21, ст. 190):
 
   13. У Законі України «Про місцеві державні адміністрації» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 20-21, ст. 190):
 
130. 1) частину другу та третю статті 11 викласти в такій редакції:
 
-82- Князевич Р.П.
Підпункт 1 пункту 11 Розділу І виключити.
 
Відхилено   1) частину другу статті 11 замінити двома частинами такого змісту:
 
131. «Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій зі статусом юридичних осіб публічного права призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
-83- Корнієнко О.С.
Підпункт 1 пункту 11 викласти в такій редакції:
«1) частину другу та четверту статті 11 викласти в такій редакції:
«Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату відповідної державної адміністрації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
Враховано редакційно   «Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату відповідної державної адміністрації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
132. Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій без статусу юридичної особи публічного права призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату відповідної державної адміністрації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
-84- «Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій зі статусом юридичних осіб публічного права призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
Немає висновку   Керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій зі статусом юридичних осіб публічного права призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
У зв’язку з цим частини третю та четверту вважати частинами четвертою та п’ятою;
 
133. 2) пункт 3 частини першої статті 39 після слова «підрозділів» доповнити словами «зі статусом юридичних осіб публічного права»;
 
-85- Князевич Р.П.
Підпункт 2 пункту 11 Розділу І виключити.
 
Відхилено   2) пункт 3 частини першої статті 39 після слова «підрозділів» доповнити словами «зі статусом юридичних осіб публічного права»;
 
134. 3) у частині четвертій статті 46 слова «, а також керівників структурних підрозділів» виключити.
 
-86- Князевич Р.П.
Підпункт 3 пункту 11 Розділу І виключити.
 
Відхилено   3) у частині четвертій статті 46 слова «а також керівників структурних підрозділів» виключити.
 
135. 12. У Законі України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 22-23, ст. 194):
 
   14. У Законі України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 22-23, ст. 194):
 
136. 1) частину першу статті 39 після слів «заступників Міністра оборони України» доповнити словами «, державного секретаря Міністерства оборони України»;
 
-87- Лозинський Р.М.
Підпункт 1 пункту 12 розділу І виключити.
 
Відхилено   1) частину першу статті 39 після слів «заступників Міністра оборони України» доповнити словами «державного секретаря Міністерства оборони України»;
 
137. 2) частину першу статті 300 після слова «заступників» доповнити словами «, державного секретаря Міністерства оборони України»;
 
   2) частину першу статті 300 після слова «заступників» доповнити словами «державного секретаря Міністерства оборони України»;
 
138. 3) статтю 374 після слова «заступники» доповнити словами та знаком «, державний секретар Міністерства оборони України».
 
   3) статтю 374 після слова «заступники» доповнити словами «державний секретар Міністерства оборони України».
 
139. 13. Статтю 10 Закону України «Про Статут гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 22-23, ст. 196) після слів «заступників Міністра оборони України» доповнити словами «, державного секретаря Міністерства оборони України».
 
-88- Князевич Р.П.
Пункт 13 Розділу І виключити.
 
Відхилено   15. Статтю 10 Закону України «Про Статут гарнізонної та вартової служб Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 22-23, ст. 196) після слів «заступників Міністра оборони України» доповнити словами «державного секретаря Міністерства оборони України».
 
140. 14. Частину першу статті 12 та частину першу статті 74 Закону України «Про Дисциплінарний статут Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 22-23, ст. 197) після слів «Міністра оборони України, « доповнити словами «, державний секретар Міністерства оборони України, «.
 
-89- Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Пункт 14 розділу І виключити.
 
Відхилено   16. Частину першу статті 12 та частину першу статті 74 Закону України «Про Дисциплінарний статут Збройних Сил України» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 22-23, ст. 197) після слів «Міністра оборони України» доповнити словами «державний секретар Міністерства оборони України».
 
141. 15. Частину другу статті 3 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 45, ст. 397) після слова «Закону» доповнити словами «на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування, «.
 
-90- Князевич Р.П.
Пункт 14 Розділу І виключити. (Виключити зміни до частини другої статті 3 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності»).
 
Відхилено   17. Частину другу статті 3 Закону України «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 1999, № 45, ст. 397) після слова «Закону» доповнити словами «на державній службі, службі в органах місцевого самоврядування».
 
142. 16. У Законі України «Про Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим» (Відомості Верховної Ради України, 2000, № 21, ст. 158):
 
   18. У Законі України «Про Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим» (Відомості Верховної Ради України, 2000, № 21, ст. 158):
 
143. 1) пункт «е» частини першої статті 10 викласти в такій редакції:
 
   1) пункт «е» частини першої статті 10 викласти в такій редакції:
 
144. «е) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Представництва в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу «;
 
   «е) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату Представництва в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
145. 2) доповнити статтею 11-1 такого змісту:
 
   2) доповнити статтею 11-1 такого змісту:
 
146. «Стаття 11-1. Повноваження з питань державної служби та організації роботи державних службовців та інших працівників Представництва здійснює керівник апарату.
 
   «Стаття 11-1. Повноваження з питань державної служби та організації роботи державних службовців та інших працівників Представництва здійснює керівник апарату.
 
147. Керівник апарату Представництва призначається на посаду та звільняється з посади Постійним Представником у порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник апарату Представництва призначається на посаду та звільняється з посади Постійним Представником у порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
148. Керівник апарату Представництва здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник апарату Представництва здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
149. Структуру Представництва та його граничну чисельність затверджує Президент України.»;
 
   Структуру Представництва та його граничну чисельність затверджує Президент України».
 
150. 3) частину другу статті 15 викласти в такій редакції:
 
-91- Шкрум А.І.
Пункт 3 частини 16 розділу І виключити.
 
Враховано      
151. «Умови оплати праці працівників Представництва визначаються Кабінетом Міністрів України».
 
      
152. 17. У статті 11 Закону України «Про природні монополії» (Відомості Верховної Ради України, 2000, № 30, ст. 238):
 
   19. У статті 11 Закону України «Про природні монополії» (Відомості Верховної Ради України, 2000, № 30, ст. 238):
 
153. 1) у абзаці шостому частини другої:
 
   1) у абзаці шостому частини другої:
 
154. пункти 5 та 6 викласти в такій редакції:
 
   пункти 5 та 6 викласти в такій редакції:
 
155. «5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника центрального апарату комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
-92- Корнієнко О.С.
Абзац третій підпункту 1 пункту 17 викласти в такій редакції:
«5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника центрального апарату комісії, в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу», присвоює йому ранг державного службовця;».
 
Враховано   «5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника центрального апарату комісії, присвоює йому ранг державного службовця в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
156. 6) здійснює керівництво діяльністю територіальних органів комісії; «;
 
   6) здійснює керівництво діяльністю територіальних органів комісії»;
 
157. у пункті 8 слова «спеціальних дозволів» замінити словом «довіреностей»;
 
   у пункті 8 слова «спеціальних дозволів» замінити словом «довіреностей»;
 
158. пункти 12, 13 та 15 виключити;
 
   пункти 12, 13 та 15 виключити;
 
159. 2) друге речення абзацу третього частини третьої викласти в такій редакції:
 
-93- Князевич Р.П.
Підпункт 2) пункту 17 Розділу І викласти в такій редакції:
«2) друге речення абзацу третього частини третьої викласти в такій редакції:
«Штатний розпис комісії затверджується керівником центрального апарату комісії за погодженням з Міністерством фінансів України».
 
Враховано редакційно   2) друге речення абзацу третього частини третьої викласти в такій редакції:
 
160. «Штатний розпис комісії затверджується керівником центрального апарату комісії.»;
 
-94- Корнієнко О.С.
Абзац другий підпункту 2 пункту 17 доповнити словами та знаками:
«, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики».
 
Відхилено   «Штатний розпис комісії затверджується керівником центрального апарату комісії»;
 
161. 3) частину шосту викласти в такій редакції:
 
   3) частину шосту викласти в такій редакції:
 
162. «6. Центральний апарат комісії очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   «6. Центральний апарат комісії очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
163. Керівник центрального апарату комісії здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник центрального апарату комісії здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
164. Працівники апаратів комісій є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування.».
 
-95- Корнієнко О.С.
Абзац четвертий підпункту 3 пункту 17 викласти в такій редакції:
«Працівники апаратів комісій є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
Враховано   Працівники апаратів комісій є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
    -96- Мінько С.А.
У абзаці 4 пункту 3 частини 17 виключити слова "крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування".
 
Відхилено    
165. 18. У Законі України «Про розвідувальні органи України» (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 19, ст. 94):
 
   20. У Законі України «Про розвідувальні органи України» (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 19, ст. 94):
 
166. 1) друге речення частини другої статті 17 викласти в такій редакції:
 
   1) друге речення частини другої статті 17 викласти в такій редакції:
 
167. «Відносини, що виникають у зв'язку із вступом, проходженням та припиненням державної служби у розвідувальних органах України, регулюються Законом України «Про державну службу» з урахуванням особливостей, визначених законом та положенням про відповідний розвідувальний орган.»;
 
   «Відносини, що виникають у зв'язку із вступом, проходженням та припиненням державної служби у розвідувальних органах України, регулюються Законом України «Про державну службу» з урахуванням особливостей, визначених законом та положенням про відповідний розвідувальний орган»;
 
168. 2) доповнити статтею 17-1 такого змісту:
 
   2) доповнити статтею 17-1 такого змісту:
 
169. «Стаття 17-1. Особливості проходження державної служби у розвідувальних органах України
 
   «Стаття 17-1. Особливості проходження державної служби у розвідувальних органах України
 
170. Повноваження керівника державної служби у розвідувальних органах України здійснює керівник відповідного органу.
 
   Повноваження керівника державної служби у розвідувальних органах України здійснює керівник відповідного органу.
 
171. Керівником державної служби у розвідувальних органах України може бути військовослужбовець.
 
-97- Князевич Р.П.
У підпункті 2 пункту 18 Розділу І слова «Керівником державної служби у розвідувальних органах України може бути військовослужбовець.» виключити.
 
Відхилено   Керівником державної служби у розвідувальних органах України може бути військовослужбовець.
 
172. Призначення громадян України на посади державної служби у розвідувальних органах України категорій «А» та «Б», суб’єктом призначення (погодження) на які є Президент України, здійснюється без проведення конкурсу.
 
   Призначення громадян України на посади державної служби у розвідувальних органах України категорій «А» та «Б», суб’єктом призначення (погодження) на які є Президент України, здійснюється без проведення конкурсу.
 
173. На державних службовців розвідувальних органів України категорії «А» не поширюються повноваження Комісії з питань вищого корпусу державної служби, передбачені частиною першою статті 15, абзацом третім пункту 1 частини другої статті 68, частини другої статті 69 Закону України «Про державну службу», та повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, передбачені пунктами 16-18 частини третьої статті 13 Закону України «Про державну службу».
 
-98- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 18-1 такого змісту:
«18-1. У Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 33, ст. 175):
1) частину 3 статті 5 викласти в такій редакції:
«Стосовно осіб, які обрані (затверджені) відповідною радою на посади, зазначені в абзаці третьому статті 3 цього Закону, а також стосовно осіб, які призначаються на посади зазначені в абзаці четвертому статті 3 цього Закону в органах місцевого самоврядування, за їх письмовою згодою проводиться спеціальна перевірка в порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції».;
2) у статті 10 після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:
«Державний службовець, якого звільнено на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу», протягом шести місяців з дня звільнення за рішенням відповідно сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради може бути призначений на посаду служби в органах місцевого самоврядування без обов’язкового проведення конкурсу в разі відповідності його професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідної посади».
У зв’язку з цим частини четверту, п’яту вважати відповідно частинами п’ятою, шостою.
3) у статті 20:
абзац третій частини першої після слів «місцевого самоврядування» доповнити словами «або непроходження спеціальної перевірки»;
доповнити новою частиною такого змісту:
«У разі непроходження посадовою особою місцевого самоврядування спеціальної перевірки в порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції», посадова особа (орган), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, негайно звільняє таку особу.».
 
Враховано   На державних службовців розвідувальних органів України категорії «А» не поширюються повноваження Комісії з питань вищого корпусу державної служби, передбачені частиною першою статті 15, абзацом третім пункту 1 частини другої статті 68, частини другої статті 69 Закону України «Про державну службу», та повноваження центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, передбачені пунктами 16-18 частини третьої статті 13 Закону України «Про державну службу».
21. У Законі України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (Відомості Верховної Ради України, 2001, № 33, ст. 175):
1) частину третю статті 5 викласти в такій редакції:
«Стосовно осіб, які обрані (затверджені) відповідною радою на посади, зазначені в абзаці третьому статті 3 цього Закону, а також стосовно осіб, які призначаються на посади зазначені в абзаці четвертому статті 3 цього Закону в органах місцевого самоврядування, за їх письмовою згодою проводиться спеціальна перевірка в порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції»;
2) статтю 10 після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:
«Державний службовець, якого звільнено на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу», протягом шести місяців з дня звільнення за рішенням відповідно сільського, селищного, міського голови, голови районної, районної у місті, обласної ради може бути призначений на посаду служби в органах місцевого самоврядування без обов’язкового проведення конкурсу в разі відповідності його професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідної посади».
У зв’язку з цим частини четверту та п’яту вважати відповідно частинами п’ятою та шостою;
3) у статті 20:
абзац третій частини першої після слів «місцевого самоврядування» доповнити словами «або непроходження спеціальної перевірки»;
доповнити новою частиною такого змісту:
«У разі непроходження посадовою особою місцевого самоврядування спеціальної перевірки в порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції», посадова особа (орган), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, негайно звільняє таку особу».
 
174. 19. У Законі України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (Відомості Верховної Ради України, 2002, № 1, ст. 1):
 
-99- Лозинський Р.М.
Пункт 19 розділу І виключити.
 
Відхилено   22. У Законі України «Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг» (Відомості Верховної Ради України, 2002, № 1, ст. 1):
 
175. 1) у частині восьмій статті 23:
 
   1) у частині восьмій статті 23:
 
176. після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
   після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
177. «Апарат національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   «Апарат національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
178. Керівник апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
179. Працівники апаратів комісій є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з бслуговування».
 
-100- Корнієнко О.С.
Абзац п’ятий підпункту 1 пункту 19 викласти в такій редакції:
«Працівники апаратів комісій є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
Враховано   Працівники апаратів комісій є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
    -101- Мінько С.А.
У абзаці 5 пункту 1 частини 19 виключити слова "крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування".
 
Відхилено    
180. У зв’язку з цим абзац другий вважати відповідно абзацом п’ятим;
 
   У зв’язку з цим абзац другий вважати абзацом п’ятим;
 
181. у другому реченні абзацу п’ятого слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «Міністерством фінансів України» замінити словами «центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики».
 
-102- Корнієнко О.С.
Абзац сьомий підпункту 1 пункту 19 викласти в такій редакції:
«у другому реченні абзацу п’ятого слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «за погодженням з Міністерством фінансів України» виключити»
 
Враховано   у другому реченні абзацу п’ятого слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «за погодженням з Міністерством фінансів України» виключити;
2) пункт 5 частини другої статті 24 викласти у такій редакції:
«5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
    -103- Корнієнко О.С.
Пункт 19 Розділу І доповнити новим підпунктом такого змісту:
«2) пункт 5 частини другої статті 24 викласти у такій редакції:
«5) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;»
 
Враховано    
182. 20. У Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (Відомості Верховної Ради України, 2003, № 31-32, ст. 263):
 
   23. У Законі України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (Відомості Верховної Ради України, 2003, № 31-32, ст. 263):
 
183. 1) статтю 4 після частини сьомої доповнити новою частиною такого змісту:
 
   1) статтю 4 після частини сьомої доповнити новою частиною такого змісту:
 
184. «8. У разі утворення юридичної особи - державного органу в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу здійснюється державна реєстрація новоутвореної юридичної особи, після завершення якої проводиться державна реєстрація рішення про припинення державного органу, що припиняється, та інші реєстраційні дії, передбачені частинами третьою - шостою цієї статті».
 
   «8. У разі утворення юридичної особи - державного органу в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу здійснюється державна реєстрація новоутвореної юридичної особи, після завершення якої проводиться державна реєстрація рішення про припинення державного органу, що припиняється, та інші реєстраційні дії, передбачені частинами третьою - шостою цієї статті».
 
185. У зв’язку з цим частини восьму, дев’яту вважати відповідно частинами дев’ятою, десятою;
 
-104- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Пункт 2 частини 20 розділу І викласти в такій редакції:
«2) частину п’яту статті 6 доповнити абзацом такого змісту:
«Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що підтверджує повноваження діяти від імені політичної партії, її структурного утворення, є відомості з Єдиного державного реєстру про особу, яка уповноважена діяти від імені політичної партії, її структурного утворення, або довіреність, видана за підписом керівника політичної партії, керівника її структурного утворення чи іншої особи, уповноваженої діяти від імені політичної партії, її структурного утворення»
 
Враховано   У зв’язку з цим частини восьму та дев’яту вважати відповідно частинами дев’ятою та десятою;
2) частину п’яту статті 6 доповнити абзацом такого змісту:
«Для цілей проведення реєстраційних дій документом, що підтверджує повноваження діяти від імені політичної партії, її структурного утворення, є відомості з Єдиного державного реєстру про особу, яка уповноважена діяти від імені політичної партії, її структурного утворення, або довіреність, видана за підписом керівника політичної партії, керівника її структурного утворення чи іншої особи, уповноваженої діяти від імені політичної партії, її структурного утворення»;
3) абзац четвертий частини другої статті 14 після слів «або нотаріально посвідчена довіреність» доповнити словами «а представника політичної партії чи її структурного підрозділу – довіреність, видана за підписом керівника політичної партії, керівника її структурного утворення чи іншої особи, уповноваженої діяти від імені політичної партії, її структурного утворення»;
4) у частині першій статті 15:
у пункті 6:
абзац третій після слів «громадське об’єднання» доповнити словами «політичну партію, її структурне утворення»;
абзац четвертий після слів «громадське об’єднання» доповнити словами «політичну партію, її структурне утворення», а після слів «відповідного громадського об’єднання» доповнити словами «політичної партії, її структурного утворення»;
абзаци другий та третій пункту 9 після слів «громадського об’єднання» доповнити словами «політичної партії, її структурного утворення»;
 
    -105- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Частину 20 розділу І після пункту 2 доповнити новими пунктами 3-7 такого змісту:
«3) в абзаці четвертому частини другої статті 14 після слів «або нотаріально посвідчена довіреність» доповнити словами «а представника політичної партії чи її структурного підрозділу – довіреність, видана за підписом керівника політичної партії, керівника її структурного утворення чи іншої особи, уповноваженої діяти від імені політичної партії, її структурного утворення»;
4) у частині першій статті 15:
у пункті 6:
– в абзаці третьому після слів «громадське об’єднання» доповнити словами «політичну партію, її структурне утворення»;
– в абзаці четвертому після слів «громадське об’єднання» доповнити словами «політичну партію, її структурне утворення», а після слів «відповідного громадського об’єднання» доповнити словами «політичної партії, її структурного утворення»;
в абзацах другому, третьому пункту 9 після слів «громадського об’єднання» доповнити словами «політичної партії, її структурного утворення»;
5) у статті 17:
абзац перший частини другої після слів «державного органу» доповнити словами « (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу)»;
пункт 3 частини четвертої виключити;
частину шосту викласти в такій редакції:
«6. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у громадському формуванні керівника, члена керівного органу також може здійснюватися за ініціативою такої особи шляхом подання нею копії заяви про зупинення (припинення) членства з відміткою про її прийняття відповідним статутним органом громадського формування.»;
6) частину п’яту статті 21 викласти в такій редакції:
«5. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, яке не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у політичній партії керівника, члена керівного органу також може здійснюватися за ініціативою такої особи шляхом подання нею копії заяви про зупинення (припинення) членства з відміткою про її прийняття відповідним статутним органом політичної партії.»;
7) у частині першій статті 26:
у пункті 2 слова «політичної партії» виключити;
у пункті 3 після слова «щодо» доповнити словами «політичної партії».
 
Враховано редакційно    
186. 2) абзац перший частини другої після слів «державного органу» доповнити словами « (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу)».
 
   5) у статті 17:
абзац перший частини другої після слів «державного органу» доповнити словами « (у тому числі в результаті виділу, злиття, перетворення, поділу)»;
пункт 3 частини четвертої виключити;
частину шосту викласти в такій редакції:
«6. Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у громадському формуванні керівника, члена керівного органу також може здійснюватися за ініціативою такої особи шляхом подання нею копії заяви про зупинення (припинення) членства з відміткою про її прийняття відповідним статутним органом громадського формування»;
6) частину п’яту статті 21 викласти в такій редакції:
«5. Державна реєстрація змін до відомостей про структурне утворення політичної партії, яке не має статусу юридичної особи, що містяться в Єдиному державному реєстрі, у зв’язку із зупиненням (припиненням) членства у політичній партії керівника, члена керівного органу також може здійснюватися за ініціативою такої особи шляхом подання нею копії заяви про зупинення (припинення) членства з відміткою про її прийняття відповідним статутним органом політичної партії»;
7) у частині першій статті 26:
у пункті 2 слова «політичної партії» виключити;
пункт 3 після слова «щодо» доповнити словами «політичної партії».
 
187. 21. Статтю 8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» (Відомості Верховної Ради України, 2003, № 36, ст. 275) після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
 
-106- Радіна А.О.
Князевич Р.П.
Пункт 21 розділу І виключити.
 
Відхилено   24. Статтю 8 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» (Відомості Верховної Ради України, 2003, № 36, ст. 275) після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
 
188. «Електронний документ, складений з дотриманням вимог цього Закону та Закону України «Про електронні довірчі послуги» має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в письмовій (паперовій) формі.».
 
-107- Стефанчук Р.О.
Абзац другий пункту 21 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Електронний документ, складений з дотриманням вимог цього Закону, та з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги», має однакову юридичну силу з документом у письмовій формі з власноручним підписом».
 
Враховано частково   Електронний документ, складений з дотриманням вимог цього Закону, та з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним підписом автора або підписом, прирівняним до власноручного підпису відповідно до законодавства, має однакову юридичну силу з документом у письмовій формі з власноручним підписом
 
    -108- Лозинський Р.М.
В абзаці 2 пункту 21 розділу І слова «та Закону України «Про електронні довірчі послуги» прибрати, після слова «Закону» поставити кому, а слова «в письмовій (паперовій)формі» замінити словами «на папері».
 
Відхилено    
189. У зв’язку з цим частини третю, четверту вважати відповідно частинами четвертою, п’ятою.
 
-109- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 21-1 такого змісту:
«21-1. У частині першій статті 24 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 2004, № 9, ст. 79) слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно   У зв’язку з цим частини третю, четверту вважати відповідно частинами четвертою, п’ятою.
25. У частині першій статті 24 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (Відомості Верховної Ради України, 2004, № 9, ст. 79) слово «Секретаріату» замінити словами «державного органу, що забезпечує діяльність».
 
190. 22. У статті 20 Закону України «Про телекомунікації» (Відомості Верховної Ради України, 2004, № 12, ст. 155):
 
-110- Корнієнко О.С.
Пункт 22 доповнити підпунктом 1 такого змісту:
«1) назву статті викласти в такій редакції:
«Стаття 20. Склад, порядок призначення членів та керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації»
 
Враховано   26. У статті 20 Закону України «Про телекомунікації» (Відомості Верховної Ради України, 2004, № 12, ст. 155):
1) назву статті викласти в такій редакції:
«Стаття 20. Склад, порядок призначення членів та керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації»;
 
191. 1) у частині третій:
 
   2) у частині третій:
 
192. пункт перший після слів «у сфері зв'язку та інформатизації» доповнити словами «та керівника її апарату»;
 
   пункт перший після слів «у сфері зв'язку та інформатизації» доповнити словами «та керівника її апарату»;
 
193. пункт шостий викласти у такій редакції:
 
   пункт шостий викласти у такій редакції:
 
194. «6) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»; «;
 
   «6) призначає на посаду та звільняє з посади керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
195. 2) частину п’яту викласти в такій редакції:
 
   3) частину п’яту викласти в такій редакції:
 
196. «5. Голова та члени національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, мають право без довіреностей представляти Комісію в суді.»;
 
   «5. Голова та члени національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, мають право без довіреностей представляти Комісію в суді»;
 
197. 3) у частині десятій:
 
   4) у частині десятій:
 
198. після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
   після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
199. «Апарат національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації послуг очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   «Апарат національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації послуг очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
200. Керівник апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   Керівник апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
201. На час відсутності керівника апарату чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації відповідно до наказу керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.
 
   На час відсутності керівника апарату чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації відповідно до наказу керівника апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації.
 
202. Працівники апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування.
 
-111- Корнієнко О.С.
Абзац шостий підпункту 3 пункту 22 викласти в такій редакції:
«Працівники апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
Враховано   Працівники апарату національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування.
 
    -112- Мінько С.А.
У абзаці 6 пункту 3 частини 22 виключити слова "крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування".
 
Відхилено    
203. Патронатна служба національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації утворюється та діє в порядку, передбаченому Законом України «Про державну службу».».
 
   Патронатна служба національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації утворюється та діє в порядку, передбаченому Законом України «Про державну службу».
 
204. У зв’язку з цим абзац другий вважати відповідно абзацом сьомим;
 
   У зв’язку з цим абзац другий вважати відповідно абзацом сьомим;
 
205. у другому реченні абзацу сьомого слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «Міністерством фінансів України» замінити словами «центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики».
 
-113- Корнієнко О.С.
Абзац дев’ятий підпункту 3 пункту 22 викласти в такій редакції:
«у другому реченні абзацу сьомого слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «за погодженням з Міністерством фінансів України» виключити».
 
Враховано   у другому реченні абзацу сьомого слово «Головою» замінити словами «керівником апарату», а слова «за погодженням з Міністерством фінансів України» виключити.
 
206. 23. У Законі України «Про Центральну виборчу комісію» (Відомості Верховної Ради України, 2004, № 36, ст. 448):
 
-114- Загоруйко А.Л.
У пункті 23 розділу І проекту Закону (зміни до Закону України "Про Центральну виборчу комісію" (далі – Закон):
1. підпункт 1 викласти в такій редакції:
"1) частину сьому статті 3 викласти в такій редакції:
"7. Гарантії незалежності Комісії у здійсненні своїх повноважень встановлюються Конституцією України, цим та іншими законами України.
Незалежність Комісії забезпечується:
1) особливим, встановленим Конституцією України і цим Законом порядком призначення на посади та звільнення з посад членів Комісії;
2) визначеними цим Законом та іншими законами України гарантіями діяльності Комісії;
3) особливим, встановленим цим Законом порядком фінансування та матеріально-технічного забезпечення Комісії;
4) належними умовами оплати праці Голови Комісії, заступників Голови Комісії, секретаря Комісії та членів Комісії, визначеними цим Законом. Під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України визначення обсягу фінансового забезпечення діяльності Комісії не може передбачати зменшення розміру заробітної плати Голови Комісії, заступників Голови Комісії, секретаря Комісії та членів Комісії.
у частині сьомій статті 6 слова "Член Комісії є державним службовцем" замінити словами "Член Комісії є публічним службовцем. Правовий статус члена Комісії визначається цим Законом."
 
Враховано частково   27. У Законі України «Про Центральну виборчу комісію» (Відомості Верховної Ради України, 2004, № 36, ст. 448):
1) частину сьому статті 3 викласти в такій редакції:
«7. Гарантії незалежності Комісії у здійсненні своїх повноважень встановлюються Конституцією України, цим та іншими законами України.
Незалежність Комісії забезпечується:
1) особливим, встановленим Конституцією України і цим Законом порядком призначення на посади та звільнення з посад членів Комісії;
2) визначеними цим Законом та іншими законами України гарантіями діяльності Комісії;
3) особливим, встановленим цим Законом порядком фінансування та матеріально-технічного забезпечення Комісії;
4) належними умовами оплати праці Голови Комісії, заступників Голови Комісії, секретаря Комісії та членів Комісії, визначеними цим Законом. Під час підготовки проекту закону про Державний бюджет України визначення обсягу фінансового забезпечення діяльності Комісії не може передбачати зменшення розміру заробітної плати Голови Комісії, заступників Голови Комісії, секретаря Комісії та членів Комісії»;
 
207. 1) у частині сьомій статті 6 слова «Член Комісії є державним службовцем.» виключити;
 
-115- Князевич Р.П.
Підпункт 1 пункту 23 Розділу І виключити.
 
Відхилено   2) у частині сьомій статті 6 слова «Член Комісії є державним службовцем» виключити;
 
208. 2) у частині другій статті 26:
 
   3) у частині другій статті 26:
 
209. у пункті сьомому слово «штат» виключити;
 
-116- Бабій Р.В.
Пункт 2 пункту 23 розділу І викласти в такій редакції:
"2) у частині другій статті 26:
у пункті 7 слово "штат" замінити словами "штатну чисельність";
пункт 8 викласти в такій редакції:
"8) призначає на посади та звільняє з посад керівників, заступників керівників Секретаріату Комісії".
 
Відхилено   у пункті 7 слово «штат» виключити;
 
210. пункт 8 викласти в такій редакції:
 
   пункт 8 викласти в такій редакції:
 
211. «8) призначає на посади та звільняє з посад керівників Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців; «;
 
   «8) призначає на посади та звільняє з посад керівників Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців»;
 
212. 3) статтю 33 викласти в редакції:
 
   4) статтю 33 викласти в такій редакції:
 
213. «Стаття 33. Забезпечення діяльності Комісії
 
   «Стаття 33. Забезпечення діяльності Комісії
 
214. 1. Забезпечення діяльності Комісії у здійсненні нею повноважень покладається на Секретаріат Комісії. Секретаріат Комісії виконує організаційну, юридичну, експертну, аналітичну, інформаційно-довідкову та матеріально-технічну роботу, спрямовану на забезпечення здійснення Комісією та її членами повноважень, передбачених цим Законом.
 
   1. Забезпечення діяльності Комісії у здійсненні нею повноважень покладається на Секретаріат Комісії. Секретаріат Комісії виконує організаційну, юридичну, експертну, аналітичну, інформаційно-довідкову та матеріально-технічну роботу, спрямовану на забезпечення здійснення Комісією та її членами повноважень, передбачених цим Законом.
 
215. Секретаріат Комісії очолює керівник Секретаріату, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу», який здійснює повноваження керівника державної служби у Секретаріаті.
 
   Секретаріат Комісії очолює керівник Секретаріату, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу», який здійснює повноваження керівника державної служби у Секретаріаті.
 
216. 2. Забезпечення діяльності Комісії у здійсненні нею повноважень розпорядника Державного реєстру виборців покладається на Службу розпорядника Державного реєстру виборців.
 
   2. Забезпечення діяльності Комісії у здійсненні нею повноважень розпорядника Державного реєстру виборців покладається на Службу розпорядника Державного реєстру виборців.
 
217. Службу розпорядника Державного реєстру виборців очолює керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу», який здійснює повноваження керівника державної служби у Службі розпорядника Державного реєстру виборців.
 
   Службу розпорядника Державного реєстру виборців очолює керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Комісії в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу», який здійснює повноваження керівника державної служби у Службі розпорядника Державного реєстру виборців.
 
218. 3. Положення про Секретаріат Комісії, Службу розпорядника Державного реєстру виборців та їх структуру затверджує Комісія за пропозицією Голови Комісії.
 
   3. Положення про Секретаріат Комісії, Службу розпорядника Державного реєстру виборців та їх структуру затверджує Комісія за пропозицією Голови Комісії.
 
219. Штат Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців затверджуються Комісією за поданням Голови Комісії відповідно до пропозицій керівників Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців.
 
   Штатний розпис Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців затверджуються Комісією за поданням Голови Комісії відповідно до пропозицій керівників Секретаріату Комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців.
 
220. 4. Керівники та працівники Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування.».
 
-117- Корнієнко О.С.
Абзац дев’ятий підпункту 3 пункту 23 викласти в такій редакції:
«4. Керівники та працівники Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування».
 
Враховано   4. Керівники та працівники Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які виконують функції з обслуговування»;
5) в абзаці другому частини першої статті 37 слова «відповідно до пункту 7 розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про державну службу» замінити словами «і не можуть передбачати зменшення розміру їх заробітної плати».
 
    -118- Мінько С.А.
У абзаці 9 пункту 3 частини 23 виключити слова "крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування".
 
Відхилено    
    -119- Бабій Р.В.
Пункт 3 пункту 23 розділу І викласти в такій редакції:
"3) статтю 33 викласти в редакції:
"Стаття 33. Забезпечення діяльності Комісії
1. Забезпечення діяльності Комісії у здійсненні нею повноважень покладається на Секретаріат Комісії. Секретаріат Комісії виконує організаційну, юридичну, експертну, аналітичну, інформаційно-довідкову та матеріально-технічну роботу, спрямовану на забезпечення здійснення Комісією та її членами повноважень, передбачених цим Законом.
Секретаріат Комісії очолює керівник Секретаріату, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Комісії в порядку, визначеному Законом України "Про державну службу", який здійснює повноваження керівника державної служби у Секретаріаті Комісії та Службі розпорядника Державного реєстру виборців.
2. Забезпечення діяльності Комісії у здійсненні нею повноважень розпорядника Державного реєстру виборців покладається на Службу розпорядника Державного реєстру виборців.
Службу розпорядника Державного реєстру виборців очолює керівник Служби розпорядника Державного реєстру виборців, який є заступником керівника Секретаріату Комісії, призначається на посаду та звільняється з посади Головою Комісії в порядку, визначеному Законом України "Про державну службу".
3. Положення про Секретаріат Комісії, Службу розпорядника Державного реєстру виборців та їх структуру затверджує Комісія за пропозицією Голови Комісії.
Штатна чисельність Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців затверджується Комісією за поданням Голови Комісії відповідно до пропозицій керівника Секретаріату Комісії.
4. Керівники та працівники Секретаріату Комісії, Служби розпорядника Державного реєстру виборців є державними службовцями, крім працівників патронатної служби та працівників, які відповідно до Закону України "Про державну службу" виконують функції з обслуговування".
 
Відхилено    
    -120- Загоруйко А.Л.
Підпункт 3 пункту 23 розділу І доповнити новим абзацом такого змісту:
"в абзаці другому частини першої статті 37 слова "відповідно до пункту 7 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України "Про державну службу" замінити словами "і не можуть передбачати зменшення розміру їх заробітної плати".
 
Враховано    
    -121- Перебийніс М.В.
Пункт 23 Розділу І проекту Закону доповнити новим підпунктом такого змісту:
«4) частину першу статті 37 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Голові Комісії, заступникам Голови Комісії, секретарю Комісії, а також іншим членам Комісії після закінчення строку їх повноважень або у разі дострокового припинення повноважень всього складу Комісії надається попередня або, як виняток, рівноцінна робота (посада), крім випадку ліквідації підприємства, установи, організації. На період працевлаштування за колишнім Головою, його заступниками, Секретарем та іншими членами Комісії зберігається середньомісячний заробіток, але не більше одного року».
 
Відхилено    
221. 24. У Законі України «Про доступ до публічної інформації» (Відомості Верховної Ради України, 2011, № 32, ст. 314);
 
-122- Радіна А.О.
Пункт 24 розділу І виключити.
 
Відхилено   28. У Законі України «Про доступ до публічної інформації» (Відомості Верховної Ради України, 2011, № 32, ст. 314);
 
222. 1) доповнити статтею 10-2 такого змісту:
 
-123- Лозинський Р.М.
Підпункт 1 пункту 24 розділу І виключити.
 
Відхилено   1) доповнити статтею 10-2 такого змісту:
 
223. «10-2. Письмова форма документу
 
-124- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Абзац перший пункту 1 частини 24 розділу І викласти в такій редакції:
«10-2. Письмова форма документу
Письмовою формою документа для цілей цього Закону є документ, створений у паперовій формі чи в електронному вигляді (електронний документ). Письмові документи в електронному вигляді, аналоги яких на паперових носіях повинні містити власноручний підпис, створюються із застосуванням підпису, прирівняного до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронні довірчі послуги». Ця вимога не стосується письмового запиту на інформацію, надісланого з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронного запиту)».
 
Враховано редакційно   «Стаття 10-2. Письмова форма документу
 
224. Письмовою формою документу для цілей цього Закону є документ, створений у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», складення та/або подання, та/або надіслання якого передбачається цим Законом.»;
 
-125- Стефанчук Р.О.
Абзаци другий та третій підпункту 1 пункту 24 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«Стаття 10-2. Письмова форма документа
Письмовою формою документа для цілей цього Закону є форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі. Документ, складений в електронній формі, повинен відповідати вимогам Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».
 
Враховано частково   Письмовою формою документа для цілей цього Закону є форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі). Документ, складений в електронній формі, повинен відповідати вимогам законодавства»;
2) у статті 19:
у частині третій:
слово «факсом» виключити;
доповнити реченням такого змісту:
«Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні запиту на інформацію з використанням засобів електронного зв’язку не вимагається»;
 
    -126- Князевич Р.П.
У пункті 24 Розділу І у підпункті 1 слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» виключити.
 
Відхилено    
    -127- Корнієнко О.С.
Пункт 24 доповнити підпунктом 1-1) такого змісту:
«1-1) у частині третій статті 19 слово «факсом» виключити;
 
Враховано редакційно    
225. 2) статтю 19 доповнити частинами 3-1 та 4-1 такого змісту:
 
-128- Стефанчук Р.О.
Абзац перший підпункту 2 пункту 24 розділу І законопроекту замінити новими абзацами такого змісту:
«2) у статті 19:
у частині третій слова «усній, письмовій чи іншій формі» замінити словами «усній або письмовій формі за допомогою будь-яких засобів комунікації»
доповнити частинами 3-1 та 4-1 такого змісту».
 
Відхилено   доповнити частинами 3-1 та 4-1 такого змісту:
 
    -129- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Пункт 2 частини 24 розділу І викласти в такій редакції:
«2) частини третю, п’яту статті 19 викласти в такій редакції:
«3. Запит на інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній чи письмовій формі.
Усний запит на інформацію викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв’язку через визначені контактні центри, телефонні "гарячі лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.
Письмовий запит на інформацію надсилається поштою або передається громадянином до розпорядника інформації особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до законодавства. Письмовий запит на інформацію також може бути надісланий з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронний запит).»
«5. Запит на інформацію має містити:
1) прізвище, ім’я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв'язку, якщо такий є;
2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо;
3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі, крім електронного запиту. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного запиту не вимагається».
 
Відхилено    
226. «3-1. Запит на інформацію може оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», та надсилатися засобами електронного зв’язку.»;
 
-130- Стефанчук Р.О.
Абзаци другий та третій підпункту 2 пункту 24 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«3-1. Запит на інформацію може бути складений як електронний документ з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та надсилатися електронними засобами зв’язку»;
«4-1. Документ, складений в електронній формі з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» має однакову юридичну силу з документом в письмовій формі з власноручним підписом».
 
Враховано частково   «3-1. Запит на інформацію може бути складений як електронний документ з дотриманням вимог законодавства та надсилатися електронними засобами зв’язку»;
 
227. «4-1. Документ, складений в електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (електронний документ), має таку саму юридичну силу, як і документ, складений в паперовій формі з власноручним підписом (письмовий документ).»;
 
-131- Князевич Р.П.
У пункті 24 Розділу І у підпункті 2 слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» виключити.
 
Відхилено   «4-1. Документ, складений в електронній формі з дотриманням вимог законодавства, має однакову юридичну силу з документом в письмовій формі з власноручним підписом»;
 
228. 3) статтю 20 доповнити частиною 1-1 такого змісту:
 
-132- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Пункт 3 частини 24 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено   3) у статті 20:
доповнити частиною 1-1 такого змісту:
«1-1. У разі, якщо запит був надісланий у формі електронного документу або запитувачем надана згода на отримання відповіді в електронній формі, така відповідь, а також запитувана інформація відповідно до частини 3-1 статті 19 цього Закону можуть оформлятися (у тому числі в автоматичному режимі) як електронний документ з дотриманням вимог законодавства та надсилатися засобами телекомунікаційного зв’язку»;
 
    -133- Лозинський Р.М.
Підпункт 3 пункту 24 розділу І викласти в такій редакції:
«3) статтю 20 доповнити частиною 11 такого змісту:
«1-1. Відповідь на запит на інформацію, а також сама запитувана інформація, у разі, якщо запит був надісланий у формі електронного документу, відповідно до частини 3-1 статті 19 цього Закону, можуть оформлятися як електронний документ, з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та надсилатися засобами електронного зв’язку».
 
Враховано редакційно    
229. «1-1. Відповідь на запит на інформацію, а також сама запитувана інформація, можуть оформлятися (у тому числі в автоматичному режимі) як електронний документ, з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», та надсилатися засобами електронного зв’язку.»;
 
-134- Стефанчук Р.О.
Абзац другий підпункту 3 пункту 24 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«1-1. Відповідь на запит на інформацію може бути складена як електронний документ з дотриманням вимог Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» та надсилатися електронними засобами зв’язку».
 
Враховано частково   частину четверту викласти в такій редакції:
«4. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача шляхом повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту»;
 
    -135- Князевич Р.П.
У пункті 24 Розділу І у підпункті 3 слова « (у тому числі в автоматичному режимі)» виключити.
 
Відхилено    
    -136- Корнієнко О.С.
Пункт 24 доповнити підпунктом 3-1) такого змісту:
«3-1) частину четверту статті 20 викласти в такій редакції:
«4. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача шляхом повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.»
 
Враховано    
230. 4) статтю 21 після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:
 
-137- Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 4 пункту 24 виключити.
 
Відхилено   4) у статті 21:
частину другу після слова «копіювання» доповнити словом « (сканування)»;
 
    -138- Корнієнко О.С.
Підпункт 4 пункту 24 викласти в такій редакції:
«4) у частині другій статті 21 після слова «копіювання» доповнити словом та знаками « (сканування)».
 
Враховано    
231. «5. При наданні особі інформації в електронній формі, плата за копіювання та друк не стягується.».
 
-139- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Пункт 4 частини 24 розділу І проекту викласти в такій редакції:
«4) статтю 21 після частини четвертої доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«5. Надання інформації, яка відображена в електронних документах, що не потребує їх копіювання або друку з метою відокремлення (приховування) інформації з обмеженим доступом, шляхом їх надсилання на вказану в запиті адресу електронної пошти, здійснюється безоплатно».
 
Враховано редакційно   після частини четвертої доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«5. Надання інформації, яка відображена в електронних документах, що не потребує їх копіювання або друку у тому числі з метою відокремлення (приховування) інформації з обмеженим доступом, шляхом їх надсилання на вказану в запиті адресу електронної пошти, здійснюється безоплатно»;
5) у статті 22:
частину третю після слів «про це запитувача» доповнити словами та знаками «шляхом повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку»;
у частині шостій слова «у письмовій формі» замінити словами «шляхом повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку.
 
    -140- Мінько С.А.
Абзац 2 пункту 4 частини 24 викласти в такій редакції:
"5. При наданні особі інформації в електронній формі, плата за копіювання та друк не стягується за умови, якщо зазначена інформація зберігається у розпорядника інформації в електронному форматі".
 
Враховано редакційно    
    -141- Корнієнко О.С.
Пункт 24 доповнити підпунктом 5 такого змісту:
«5) у статті 22:
у частині третій після слів «про це запитувача» доповнити словами та знаками «шляхом повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку»;
у частині шостій слова «у письмовій формі» замінити словами та знаками «шляхом повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти (у разі надання) або з використанням інших засобів телекомунікаційного зв’язку;».
 
Враховано    
232. 25. У Законі України «Про центральні органи виконавчої влади» (Відомості Верховної Ради України, 2011, № 38, ст. 385):
 
-142- Корнієнко О.С.
Пункт 25 доповнити підпунктом 1 такого змісту:
«1) частину першу статті 4 доповнити абзацами другим та третім такого змісту:
«Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади можуть утворюватися, ліквідовуватися, реорганізовуватися Кабінетом Міністрів України без статусу юридичної особи.
Порядок функціонування міністерств та інших центральних органів виконавчої влади без статусу юридичної особи визначається Кабінетом Міністрів України.»
У зв’язку з чим абзаци два, три вважати відповідно абзацами три, чотири.»
У зв’язку з чим підпункти 1 - 5 вважати відповідно 2 – 6.
 
Враховано   29. У Законі України «Про центральні органи виконавчої влади» (Відомості Верховної Ради України, 2011, № 38, ст. 385):
1) частину першу статті 4 доповнити абзацами другим та третім такого змісту:
«Міністерства та інші центральні органи виконавчої влади можуть утворюватися, ліквідовуватися, реорганізовуватися Кабінетом Міністрів України без статусу юридичної особи.
Порядок функціонування міністерств та інших центральних органів виконавчої влади без статусу юридичної особи визначається Кабінетом Міністрів України».
У зв’язку з чим абзаци два, три вважати відповідно абзацами три, чотири;
 
233. 1) у пункті 11 частини другої статті 8 слова «керівника територіального органу міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується міністром, « та слово «цього» виключити;
 
   2) у пункті 11 частини другої статті 8 слова «керівника територіального органу міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується міністром, « та слово «цього» виключити;
 
234. 2) у статті 10:
 
-143- Стефанчук Р.О.
Підпункт 2 пункту 25 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   3) у статті 10:
 
235. пункт 11 частини четвертої виключити;
 
   пункт 11 частини четвертої виключити;
 
236. частину п’яту після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
   частину п’яту після абзацу першого доповнити новими абзацами такого змісту:
 
237. «Державний секретар міністерства може делегувати керівникам самостійних структурних підрозділів забезпечення здійснення частини повноважень керівника державної служби шляхом видання відповідного наказу.
 
   «Державний секретар міністерства може делегувати керівникам самостійних структурних підрозділів забезпечення здійснення частини повноважень керівника державної служби шляхом видання відповідного наказу.
 
238. Державний секретар міністерства несе відповідальність за неналежне виконання повноважень керівника державної служби, а також здійснює контроль за дотримання вимог законодавства при здійсненні керівниками самостійних структурних підрозділів делегованих їм повноважень, у тому числі має право скасовувати прийняті рішення, якщо вони суперечать законодавству України та наказам державного органу.»;
 
-144- Корнієнко О.С.
Пункт 25 доповнити підпунктом 3-1) такого змісту:
«3-1) частину третю статті 11 викласти в такій редакції:
«3. Апарат міністерства складається із секретаріату, який виконує функції із забезпечення його діяльності, та самостійних структурних підрозділів.
Структуру апарату міністерства затверджує міністр.
Виконання функцій секретаріату міністерства можуть за рішенням Кабінету Міністрів України покладатись на міністерства та інші центральні органи виконавчої влади.»
 
Враховано редакційно   Державний секретар міністерства несе відповідальність за неналежне виконання повноважень керівника державної служби, а також здійснює контроль за дотримання вимог законодавства при здійсненні керівниками самостійних структурних підрозділів делегованих їм повноважень, у тому числі має право скасовувати прийняті рішення, якщо вони суперечать законодавству України та наказам державного органу.»;
4) частину третю статті 11 викласти в такій редакції:
«3. Апарат міністерства складається із секретаріату, який виконує функції із забезпечення його діяльності, та самостійних структурних підрозділів.
Структуру апарату міністерства затверджує міністр.
Виконання функцій секретаріату міністерства можуть за рішенням Кабінету Міністрів України покладатись на інші державні органи»;
 
239. 3) пункти 7 та 8 частини другої статті 18 виключити;
 
-145- Корнієнко О.С.
Підпункт 3 пункту 25 викласти в такій редакції:
«3) у статті 18:
пункт 1 частини другої викласти в такій редакції:
«1) забезпечує формування державної політики у відповідній сфері та належне правове регулювання в сфері діяльності центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується ним;»;
пункти 5,7,8 та 14 частини другої виключити».
 
Враховано   5) у статті 18:
пункт 1 частини другої викласти в такій редакції:
«1) забезпечує формування державної політики у відповідній сфері та належне правове регулювання в сфері діяльності центрального органу виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується ним»;
пункти 5, 7, 8 та 14 частини другої виключити;
 
240. 4) у статті 19:
 
   6) у статті 19:
 
241. у частині четвертій:
 
-146- Корнієнко О.С.
Підпункт 4 пункту 25 доповнити абзацом третім такого змісту:
«пункт 5 викласти в такій редакції:
«5) затверджує структуру апарату центрального органу виконавчої влади;»
 
Враховано   у частині четвертій:
пункт 5 викласти в такій редакції:
«5) затверджує структуру апарату центрального органу виконавчої влади;
 
242. пункт 16 викласти в такій редакції:
 
   пункт 16 викласти в такій редакції:
 
243. «16) призначає на посади, звільняє з посад керівників та заступників керівників територіальних органів центрального органу виконавчої влади у порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»; «;
 
   «16) призначає на посади, звільняє з посад керівників та заступників керівників територіальних органів центрального органу виконавчої влади у порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»; «;
 
244. пункт 17 виключити;
 
-147- Корнієнко О.С.
У пункті 25 підпункт 4 доповнити абзацом шостим такого змісту:
«пункт 21 викласти в такій редакції:
«21) забезпечує організацію підвищення рівня професійної компетентності державних службовців і працівників центрального органу виконавчої влади».
 
Враховано   пункт 17 виключити;
пункт 21 викласти в такій редакції:
«21) забезпечує організацію підвищення рівня професійної компетентності державних службовців і працівників центрального органу виконавчої влади»;
 
245. доповнити частиною 4-1 такого змісту:
 
   після частини четвертої доповнити новою частиною такого змісту:
 
246. «4-1. Керівник центрального органу виконавчої влади може делегувати керівникам самостійних структурних підрозділів забезпечення здійснення частини повноважень керівника державної служби шляхом видання відповідного наказу.
 
   «5. Керівник центрального органу виконавчої влади може делегувати керівникам самостійних структурних підрозділів забезпечення здійснення частини повноважень керівника державної служби шляхом видання відповідного наказу.
 
247. Керівник центрального органу виконавчої влади несе відповідальність за неналежне виконання повноважень керівника державної служби, а також здійснює контроль за дотримання вимог законодавства при здійсненні керівниками самостійних структурних підрозділів делегованих їм повноважень, у тому числі має право скасовувати прийняті рішення, якщо вони суперечать законодавству України та наказам державного органу»;
 
-148- Корнієнко О.С.
Пункт 25 доповнити підпунктом 5-1 такого змісту:
«5-1 у статті 20:
доповнити частиною 1-1 такого змісту:
«1-1. Апарат центрального органу виконавчої влади складається із секретаріату, який виконує функції із забезпечення його діяльності, та самостійних структурних підрозділів.
Виконання функцій секретаріату центрального органу виконавчої влади можуть за рішенням Кабінету Міністрів України покладатись на міністерства та інші центральні органи виконавчої влади.»;
У частині другій слова та знак «за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади» виключити.
 
Враховано редакційно   Керівник центрального органу виконавчої влади несе відповідальність за неналежне виконання повноважень керівника державної служби, а також здійснює контроль за дотримання вимог законодавства при здійсненні керівниками самостійних структурних підрозділів делегованих їм повноважень, у тому числі має право скасовувати прийняті рішення, якщо вони суперечать законодавству України та наказам державного органу».
У зв’язку з цим частини п’яту та шосту вважати відповідно частинами шостою та сьомою;
7) у статті 20:
доповнити частиною 1-1 такого змісту:
«1-1. Апарат центрального органу виконавчої влади складається із секретаріату, який виконує функції із забезпечення його діяльності, та самостійних структурних підрозділів.
Виконання функцій секретаріату центрального органу виконавчої влади можуть за рішенням Кабінету Міністрів України покладатись на інші державні органи»;
у частині другій слова та знак «за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади» виключити.
 
248. 5) другий абзац частини п’ятої статті 21 виключити.
 
-149- Корнієнко О.С.
Підпункт 5 пункту 25 викласти в новій редакції:
«5) у статті 21:
абзаци другий та третій частини п’ятої виключити
в абзаці першому частини шостої слова та знак «за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади» виключити».
 
Враховано   8) у статті 21:
абзаци другий та третій частини п’ятої виключити
в абзаці першому частини шостої слова та знак «за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади» виключити».
 
    -150- Мінько С.А.
Частину 25 після пункту 4 доповнити новим пунктом такого змісту:
"5) статтю 21 після частини п’ятої доповнити новою частиною такого змісту:
"6. У разі запитування інформації лише в електронній формі та за умови, якщо запитувана інформація існує лише у паперовому форматі, розпорядник інформації має право запропонувати надати копії відповідних документів у паперовій формі або надати їх для самостійного сканування (фотографування) запитувачем у приміщенні розпорядника інформації (з використанням технічних засобів запитувача)".
 
Відхилено    
249. 26. У Законі України «Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим» (Відомості Верховної Ради України, 2012, № 2-3, ст. 3):
 
   30. У Законі України «Про Раду міністрів Автономної Республіки Крим» (Відомості Верховної Ради України, 2012, № 2-3, ст. 3):
 
250. 1) у статті 37:
 
   1) у статті 37:
 
251. частину другу викласти в такій редакції:
 
   частину другу викласти в такій редакції:
 
252. «2. Призначення керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, погоджується з Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, крім випадків, передбачених законом.
 
   «2. Призначення керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, погоджується з Головою Ради міністрів Автономної Республіки Крим, крім випадків, передбачених законом.
 
253. Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим може порушити перед міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади питання про звільнення з посади керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади. Подання про звільнення зазначеного керівника розглядається відповідним центральним органом виконавчої влади протягом десяти днів з дня його надходження.»;
 
   Голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим може порушити перед міністерством, іншим центральним органом виконавчої влади питання про звільнення з посади керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади. Подання про звільнення зазначеного керівника розглядається відповідним центральним органом виконавчої влади протягом десяти днів з дня його надходження.»;
 
254. 2) пункт 10 частини першої статті 45 викласти в такій редакції:
 
   2) пункт 10 частини першої статті 45 викласти в такій редакції:
 
255. «10) погоджує призначення керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади; «.
 
   «10) погоджує призначення керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади».
 
256. 27. У Законі України «Про Фонд державного майна України» (Відомості Верховної Ради України, 2012, № 28, ст. 311):
 
   31. У Законі України «Про Фонд державного майна України» (Відомості Верховної Ради України, 2012, № 28, ст. 311):
 
257. 1) у статті 6:
 
   1) у статті 6:
 
258. абзац другий частини другої викласти в такій редакції:
 
   абзац другий частини третьої викласти в такій редакції:
 
259. «Керівники регіональних відділень та представництв призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату Фонду державного майна України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».»;
 
   «Керівники регіональних відділень та представництв призначаються на посаду та звільняються з посади керівником апарату Фонду державного майна України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».»;
 
260. доповнити частиною четвертою такого змісту:
 
   доповнити частиною четвертою такого змісту:
 
261. «4. Апарат Фонду державного майна очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Фонду державного майна в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».»;
 
   «4. Апарат Фонду державного майна очолює керівник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Фонду державного майна в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».»;
 
262. 2) частину першу статті 7 викласти в такій редакції:
 
   2) частину першу статті 7 викласти в такій редакції:
 
263. «1. Фонд державного майна України очолює Голова, який призначається на посаду за поданням Прем’єр-міністра України та звільняється з посади Верховною Радою України.»;
 
-151- Князевич Р.П.
Підпункт 2 пункту 27 Розділу І викласти в наступній редакції:
«Фонд державного майна України очолює Голова, який призначається на посаду та звільняється з посади Прем’єр-міністром України за згодою Верховної Ради України».
 
Відхилено   «1. Фонд державного майна України очолює Голова, який призначається на посаду за поданням Прем’єр-міністра України та звільняється з посади Верховною Радою України.»;
 
264. 3) частини першу та другу статті 8 викласти в такій редакції:
 
   3) частини першу та другу статті 8 викласти в такій редакції:
 
265. «1. Голова Фонду державного майна України має першого заступника і заступника, які здійснюють визначені Головою Фонду державного майна України обов’язки.
 
-152- Корнієнко О.С.
Абзаци другий і третій підпункту 3 пункту 27 викласти в такій редакції:
«1. Голова Фонду державного майна України має першого заступника і заступників, які здійснюють визначені Головою Фонду державного майна України обов’язки.
2. Перший заступник і заступники Голови Фонду державного майна України призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України на підставі пропозицій Голови Фонду державного майна України».
 
Враховано   1. Голова Фонду державного майна України має першого заступника і заступників, які здійснюють визначені Головою Фонду державного майна України обов’язки.
 
266. 2. Перший заступник і заступник Голови Фонду державного майна України призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України на підставі пропозицій Голови Фонду державного майна України.»;
 
   2. Перший заступник і заступники Голови Фонду державного майна України призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України на підставі пропозицій Голови Фонду державного майна України»;
 
267. 4) доповнити статтею 8-1 такого змісту:
 
   4) доповнити статтею 8-1 такого змісту:
 
268. «Стаття 8-1. Керівник апарату Фонду державного майна України.
 
   «Стаття 8-1. Керівник апарату Фонду державного майна України.
 
269. 1. Керівник апарату Фонду державного майна України є вищою посадовою особою з числа державних службовців Фонду державного майна України. Керівник апарату Фонду державного майна України підзвітний і підконтрольний Голові Фонду державного майна України.
 
   1. Керівник апарату Фонду державного майна України є вищою посадовою особою з числа державних службовців Фонду державного майна України. Керівник апарату Фонду державного майна України підзвітний і підконтрольний Голові Фонду державного майна України.
 
270. 2. Керівник апарату Фонду державного майна України призначається на посаду та звільняється з посади Головою Фонду державного майна України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
   2. Керівник апарату Фонду державного майна України призначається на посаду та звільняється з посади Головою Фонду державного майна України в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
271. 3. Основними завданнями керівника апарату Фонду державного майна України є забезпечення діяльності Фонду державного майна України, організація поточної роботи, стабільності та наступності у його роботі.
 
-153- Корнієнко О.С.
В абзаці п’ятому підпункту 4 пункту 27 слова та знаки «Основними завданнями керівника апарату Фонду державного майна України є забезпечення діяльності Фонду державного майна України, організація поточної роботи, стабільності та наступності у його роботі.» виключити.
 
Враховано      
272. Керівник апарату Фонду державного майна України здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   3. Керівник апарату Фонду державного майна України здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
273. 4. На час відсутності керівника апарату Фонду державного майна України чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України відповідно до наказу керівника апарату Фонду державного майна України.».
 
   4. На час відсутності керівника апарату Фонду державного майна України чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Фонду державного майна України відповідно до наказу керівника апарату Фонду державного майна України».
 
274. 28. У пункті 3 частини першої статті 1 Закону України «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів» (Відомості Верховної Ради, 2014, № 1, ст. 6) слова «державної та комунальної» замінити словами «незалежно від форми».
 
-154- Князевич Р.П.
Пункт 28 Розділу І виключити.
 
Відхилено   32. У пункті 3 частини першої статті 1 Закону України «Про формування та розміщення державного замовлення на підготовку фахівців, наукових, науково-педагогічних та робітничих кадрів, підвищення кваліфікації та перепідготовку кадрів» (Відомості Верховної Ради, 2014, № 1, ст. 6) слова «державної та комунальної» замінити словами «незалежно від форми».
 
275. 29. У Законі України «Про Кабінет Міністрів України» (Відомості Верховної Ради, 2014, № 13, ст. 222):
 
-155- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктами 1, 2 такого змісту:
«1) частину третю статті 3 доповнити словами та знаком «, якщо інше не передбачено цим Законом»;
2) частину п’яту статті 6 доповнити абзацами такого змісту:
«Міністр, який не очолює міністерство, може мати першого заступника та заступників. Посади першого заступника та заступників міністра, який не очолює міністерство, належать до політичних посад, на які не поширюється трудове законодавство та законодавство про державну службу.
Соціальне та інше забезпечення першого заступника та заступників міністра, який не очолює міністерство, здійснюється в порядку та на умовах, визначених цим Законом.».
У зв’язку з цим підпункти 1), 2) вважати відповідно підпунктами 3), 4)
 
Враховано   33. У Законі України «Про Кабінет Міністрів України» (Відомості Верховної Ради, 2014, № 13, ст. 222):
1) частину третю статті 3 доповнити словами «якщо інше не передбачено цим Законом»;
2) частину п’яту статті 6 доповнити абзацами такого змісту:
«Міністр, який не очолює міністерство, може мати першого заступника та заступників. Посади першого заступника та заступників міністра, який не очолює міністерство, належать до політичних посад, на які не поширюється трудове законодавство та законодавство про державну службу.
Соціальне та інше забезпечення першого заступника та заступників міністра, який не очолює міністерство, здійснюється в порядку та на умовах, визначених цим Законом»;
 
276. 1) у статті 23:
 
   3) у статті 23:
 
277. пункт 2 частини другої викласти в такій редакції:
 
   пункт 2 частини другої викласти в такій редакції:
 
278. «2) надання у разі вмотивованої відмови голови обласної державної адміністрації або підтримки головою обласної державної адміністрації вмотивованої відмови голови районної державної адміністрації погодити призначення керівника підприємства, установи, організації, що перебуває в управлінні міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, згоди на призначення відповідного керівника; «;
 
   «2) надання у разі вмотивованої відмови голови обласної державної адміністрації або підтримки головою обласної державної адміністрації вмотивованої відмови голови районної державної адміністрації погодити призначення керівника підприємства, установи, організації, що перебуває в управлінні міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, згоди на призначення відповідного керівника»;
 
279. частину третю викласти в такій редакції:
 
   частину третю викласти в такій редакції:
 
280. «3. На засідання Кабінету Міністрів України, на якому розглядається питання щодо призначення керівника підприємства, установи, організації, що перебуває в управлінні міністерства або іншого центрального органу виконавчої влади, запрошується відповідний голова обласної державної адміністрації, йому надається можливість вносити пропозиції з обговорюваного питання, робити застереження, давати пояснення.»;
 
-156- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктами 3)-1, 3)-2, 3)-3 такого змісту:
«3)-1 у частині другій статті 26 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «Постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»;
«3)-2 у частині шостій статті 28 слова «Секретаріату Кабінету Міністрів України» замінити словами та знаками «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України,»;
«3)-3 у частині третій статті 42 слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно   «3. На засідання Кабінету Міністрів України, на якому розглядається питання щодо призначення керівника підприємства, установи, організації, що перебуває в управлінні міністерства або іншого центрального органу виконавчої влади, запрошується відповідний голова обласної державної адміністрації, йому надається можливість вносити пропозиції з обговорюваного питання, робити застереження, давати пояснення»;
4) у частині другій статті 26 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «Державний орган, що забезпечує діяльність»;
5) у частині шостій статті 28 слова «Секретаріату Кабінету Міністрів України» замінити словами та знаками «державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України,»;
6) у частині третій статті 42 слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «державного органу, що забезпечує діяльність»;
 
281. 2) абзац третій пункту 3 частини першої статті 44 викласти в такій редакції:
 
   7) у статті 44:
абзац третій пункту 3 частини першої викласти в такій редакції:
 
282. «пропозиції - у разі вмотивованої відмови голови обласної державної адміністрації (підтримки головою обласної державної адміністрації вмотивованої відмови голови районної державної адміністрації) погодити призначення керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, - про надання Кабінетом Міністрів України згоди на призначення такого керівника; «.
 
-157- Корнієнко О.С.
Підпункт 4 пункту 29 доповнити абзацом такого змісту:
« у частині другій статті 44 слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно   «пропозиції - у разі вмотивованої відмови голови обласної державної адміністрації (підтримки головою обласної державної адміністрації вмотивованої відмови голови районної державної адміністрації) погодити призначення керівника підприємства, установи, організації, що належить до сфери управління міністерства, іншого центрального органу виконавчої влади, - про надання Кабінетом Міністрів України згоди на призначення такого керівника»;
у частині другій слово «Секретаріату» замінити словами «державного органу, що забезпечує діяльність»;
8) статтю 46 після частини третьої доповнити новою частиною такого змісту:
«4. Члени Кабінету Міністрів України з дозволу головуючого можуть брати участь в засіданні Кабінету Міністрів України в режимі відеоконференції»;
9) статтю 47 викласти в такій редакції:
«Стаття 47. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України
1. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, утворюється Кабінетом Міністрів України для виконання завдань щодо:
забезпечення підготовки та проведення засідань Кабінету Міністрів України;
забезпечення діяльності Прем’єр-міністра України, Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністрів України, які не очолюють міністерства;
забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері компетенції міністра, який не очолює міністерство, та виконання за його дорученням повноважень, передбачених Законом України «Про центральні органи виконавчої влади» для міністерства;
здійснення контролю за своєчасним поданням органами виконавчої влади проектів законів, проектів актів Кабінету Міністрів України, інших документів для підготовки їх до розгляду Кабінетом Міністрів України;
забезпечення відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" розгляду та надання відповідей на запити, що надходять до Кабінету Міністрів України;
здійснення інших завдань, зокрема щодо організаційного, експертно-аналітичного, правового, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України.
2. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, очолює Міністр Кабінету Міністрів України.
Міністр Кабінету Міністрів України, з метою здійснення своїх повноважень видає накази організаційно-розпорядчого характеру та реалізує повноваження міністра, передбачені Законом України «Про центральні органи виконавчої влади».
3. Державний секретар Кабінету Міністрів України є вищою посадовою особою з числа державних службовців державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України. Державний секретар Кабінету Міністрів України підзвітний і підконтрольний Міністру Кабінету Міністрів України.
Державний секретар Кабінету Міністрів України виконує повноваження керівника державної служби у державному органі, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, та повноваження, передбачені Законом України «Про центральні органи виконавчої влади» для державного секретаря міністерства.
Державний секретар Кабінету Міністрів України призначається на посаду Кабінетом Міністрів України відповідно до законодавства про державну службу строком на п’ять років з правом повторного призначення.
Державний секретар Кабінету Міністрів України звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України або Міністра Кабінету Міністрів України, з підстав, передбачених законодавством про державну службу.
4. Державний секретар Кабінету Міністрів України може мати першого заступника та заступників, які призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України або Міністра Кабінету Міністрів України, відповідно до законодавства про державну службу строком на п’ять років з правом повторного призначення.
Державний секретар Кабінету Міністрів України визначає обов’язки першого заступника та заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України та розподіл повноважень між ними у разі його відсутності.
5. Державні службовці державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, призначаються на посаду та звільняються з посади Державним секретарем Кабінету Міністрів України, крім тих, які призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України, у порядку, визначеному законодавством про державну службу. Інші працівники державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України призначаються на посаду та звільняються з посади у порядку, визначеному трудовим законодавством.
6. Права, обов’язки і відповідальність державних службовців державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, визначаються законодавством про державну службу.
7. Припинення повноважень Кабінету Міністрів України не є підставою для звільнення з посад державних службовців, інших працівників державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, крім випадків, передбачених статтею 871 Закону України "Про державну службу", та крім працівників апарату Прем’єр-міністра України, патронатних служб Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністрів, які не очолюють міністерство.
8. Патронатні служби Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністрів, які не очолюють міністерство, утворюються у складі державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України. Державні службовці, інші працівники таких служб призначаються на посаду та звільняються з посади Державним секретарем Кабінету Міністрів України за поданням відповідно Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністра, який не очолює міністерство.
9. Структура та гранична чисельність працівників державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Міністра Кабінету Міністрів України.
10. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, є юридичною особою і діє на підставі цього Закону та Положення про державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, що затверджується Кабінетом Міністрів України.
11. Кошторис та штатний розпис державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, затверджує Державний секретар Кабінету Міністрів України у межах бюджетних асигнувань, передбачених для забезпечення діяльності державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України»;
10) у частині четвертій статті 48 слово «Секретаріату» замінити словами «державного органу, що забезпечує діяльність»;
11) у частинах третій та четвертій статті 50 слово «Секретаріатом» замінити словами «державним органом, що забезпечує діяльність»;
12) статтю 51 доповнити новою частиною 1-1 такого змісту:
«1-1. За рішенням Прем’єр-міністра України акт Кабінету Міністрів України з питань, що потребують невідкладного розгляду, може бути прийнятий шляхом опитування членів Кабінету Міністрів України. Проект такого акта надсилається всім членам Кабінету Міністрів України.
За рішенням Прем’єр-міністра України шляхом опитування членів Кабінету Міністрів України може бути прийнятий також акт, проект якого підготовлено з дотриманням порядку, встановленого Регламентом Кабінету Міністрів України, за умови відсутності до такого проекту акта будь-яких неврегульованих розбіжностей чи застережень.
Порядок прийняття актів Кабінету Міністрів України шляхом опитування членів Кабінету Міністрів України встановлюється Регламентом Кабінету Міністрів України».
34. Пункт 5 статті 2 Закону України «Про очищення влади» (Відомості Верховної Ради, 2014, № 44, ст. 2041) викласти в такій редакції:
«5) Керівника постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, Керівника Державного управління справами, Державного секретаря Кабінету Міністрів України, Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, їх перших заступників, заступників».
 
    -158- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктом 5 такого змісту:
«5) статтю 46 доповнити частиною 3-1 такого змісту:
«3-1. Члени Кабінету Міністрів України з дозволу головуючого можуть брати участь в засіданні Кабінету Міністрів України в режимі відеоконференції».
 
Враховано    
    -159- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктом 6 такого змісту:
«6) статтю 47 викласти в такій редакції:
«Стаття 47. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України
1. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, утворюється Кабінетом Міністрів України для виконання завдань щодо:
забезпечення підготовки та проведення засідань Кабінету Міністрів України;
забезпечення діяльності Прем’єр-міністра України, Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністрів України, які не очолюють міністерства;
забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері компетенції міністра, який не очолює міністерство, та виконання за його дорученням повноважень, передбачених Законом України «Про центральні органи виконавчої влади» для міністерства;
здійснення контролю за своєчасним поданням органами виконавчої влади проектів законів, проектів актів Кабінету Міністрів України, інших документів для підготовки їх до розгляду Кабінетом Міністрів України;
забезпечення відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації" розгляду та надання відповідей на запити, що надходять до Кабінету Міністрів України;
здійснення інших завдань, зокрема щодо організаційного, експертно-аналітичного, правового, інформаційного та матеріально-технічного забезпечення діяльності Кабінету Міністрів України.
2. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, очолює Міністр Кабінету Міністрів України.
Міністр Кабінету Міністрів України, з метою здійснення своїх повноважень видає накази організаційно-розпорядчого характеру та реалізує повноваження міністра, передбачені Законом України «Про центральні органи виконавчої влади».
3. Державний секретар Кабінету Міністрів України є вищою посадовою особою з числа державних службовців державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України. Державний секретар Кабінету Міністрів України підзвітний і підконтрольний Міністру Кабінету Міністрів України.
Державний секретар Кабінету Міністрів України виконує повноваження керівника державної служби у державному органі, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, та повноваження, передбачені Законом України «Про центральні органи виконавчої влади» для державного секретаря міністерства.
Державний секретар Кабінету Міністрів України призначається на посаду Кабінетом Міністрів України відповідно до законодавства про державну службу строком на п’ять років з правом повторного призначення.
Державний секретар Кабінету Міністрів України звільняється з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України або Міністра Кабінету Міністрів України, з підстав, передбачених законодавством про державну службу.
4. Державний секретар Кабінету Міністрів України може мати першого заступника та заступників, які призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України за поданням Прем’єр-міністра України або Міністра Кабінету Міністрів України, відповідно до законодавства про державну службу строком на п’ять років з правом повторного призначення.
Державний секретар Кабінету Міністрів України визначає обов’язки першого заступника та заступників Державного секретаря Кабінету Міністрів України та розподіл повноважень між ними у разі його відсутності.
5. Державні службовці державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, призначаються на посаду та звільняються з посади Державним секретарем Кабінету Міністрів України, крім тих, які призначаються на посаду та звільняються з посади Кабінетом Міністрів України, у порядку, визначеному законодавством про державну службу. Інші працівники державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України призначаються на посаду та звільняються з посади у порядку, визначеному трудовим законодавством.
6. Права, обов’язки і відповідальність державних службовців державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, визначаються законодавством про державну службу.
7. Припинення повноважень Кабінету Міністрів України не є підставою для звільнення з посад державних службовців, інших працівників державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, крім випадків, передбачених статтею 871 Закону України "Про державну службу", та крім працівників апарату Прем’єр-міністра України, патронатних служб Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністрів, які не очолюють міністерство.
8. Патронатні служби Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністрів, які не очолюють міністерство, утворюються у складі державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України. Державні службовці, інші працівники таких служб призначаються на посаду та звільняються з посади Державним секретарем Кабінету Міністрів України за поданням відповідно Першого віце-прем’єр-міністра України, віце-прем’єр-міністрів України та міністра, який не очолює міністерство.
9. Структура та гранична чисельність працівників державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Міністра Кабінету Міністрів України.
10. Державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, є юридичною особою і діє на підставі цього Закону та Положення про державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, що затверджується Кабінетом Міністрів України.
11. Кошторис та штатний розпис державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, затверджує Державний секретар Кабінету Міністрів України за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики, у межах бюджетних асигнувань, передбачених для забезпечення діяльності державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України».
 
Враховано редакційно    
    -160- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктом 7 такого змісту:
«7) у частині четвертій статті 48 слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно    
    -161- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктом 8 такого змісту:
«8) у частинах третій та четвертій статті 50 слово «Секретаріатом» замінити словами та знаком «постійно діючим органом, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно    
    -162- Корнієнко О.С.
Пункт 29 доповнити підпунктом 9 такого змісту:
«9) статтю 51 доповнити новою частиною 1-1 такого змісту:
«1-1. За рішенням Прем’єр-міністра України акт Кабінету Міністрів України з питань, що потребують невідкладного розгляду, може бути прийнятий шляхом опитування членів Кабінету Міністрів України. Проект такого акта надсилається всім членам Кабінету Міністрів України.
За рішенням Прем’єр-міністра України шляхом опитування членів Кабінету Міністрів України може бути прийнятий також акт, проект якого підготовлено з дотриманням порядку, встановленого Регламентом Кабінету Міністрів України, за умови відсутності до такого проекту акта будь-яких неврегульованих розбіжностей чи застережень.
Порядок прийняття актів Кабінету Міністрів України шляхом опитування членів Кабінету Міністрів України встановлюється Регламентом Кабінету Міністрів України».
 
Враховано    
    -163- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 29-1 такого змісту:
«29-1) пункт п’ятий статті 2 Закону України «Про очищення влади» (Відомості Верховної Ради, 2014, № 44, ст. 2041) викласти в такій редакції:
«5) Керівника постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, Керівника Державного управління справами, Керівника постійно діючого органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, #103003
 
Враховано редакційно    
283. 30. У Законі України «Про запобігання корупції» (Відомості Верховної Ради, 2014 р., № 49, ст.2056 із наступними змінами):
 
   35. У Законі України «Про запобігання корупції» (Відомості Верховної Ради, 2014 р., № 49, ст.2056 із наступними змінами):
 
284. 1) частину першу статті 1 після абзацу восьмого доповнити новим абзацом такого змісту:
 
-164- Князевич Р.П.
Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
У пункті 30 Розділу І підпункт 1 виключити.
 
Відхилено   1) частину першу статті 1 після абзацу восьмого доповнити новим абзацом такого змісту:
 
285. «письмова форма документа - документ, створений у паперовій або електронній формі (у тому числі в автоматичному режимі) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги», складення та/або подання, та/або надіслання якого передбачається цим Законом; «.
 
-165- Стефанчук Р.О.
Абзац другий підпункту 1 пункту 30 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«письмова форма документа - форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі з дотриманням вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг».
 
Враховано редакційно   «письмова форма документа - форма документа, яка передбачає фіксацію його змісту у паперовій або електронній формі з дотриманням вимог законодавства»;
 
286. У зв’язку з цим абзаци дев’ятий - сімнадцятий вважати абзацами десятим - вісімнадцятим;
 
-166- Білозір Л.М.
Пункт 30 розділу І проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України» у прийнятій редакції доповнити підпунктом 1-1 такого змісту:
«підпункт «ї» пункту першого частини першої статті 3 викласти у новій редакції «Керівник Офісу Президента України, його Перший заступник та заступник, радники, помічники, уповноважені, прес-секретар Президента України»;
 
Враховано частково   У зв’язку з цим абзаци дев’ятий - сімнадцятий вважати абзацами десятим - вісімнадцятим;
2) підпункт «ї» пункту 1 частини першої статті 3 викласти у такій редакції:
«ї) Керівник постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, його Перший заступник та заступник, радники, помічники, уповноважені, прес-секретар Президента України, помічники суддів»;
 
287. 2) пункт другий частини другої статті 6 виключити;
 
-167- Шкрум А.І.
Радіна А.О.
Князевич Р.П.
Цимбалюк М.М.
Підпункт 2 пункту 30 розділу І виключити
 
Враховано   3) в частині п’ятій статті 6:
в абзаці третьому слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «Державний орган, що забезпечує діяльність»;
в абзаці п’ятому слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «державний орган, що забезпечує діяльність»;
 
    -168- Корнієнко О.С.
Пункт 30 доповнити новим підпунктом 2-1) такого змісту:
«2-1) в частині п’ятій статті 6:
в абзаці третьому слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «Постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»;
в абзаці п’ятому слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «постійно діючий орган, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно    
288. 3) статтю 7 викласти у такій редакції:
 
-169- Радіна А.О.
Князевич Р.П.
Цимбалюк М.М.
Підпункт 3 пункту 30 розділу І виключити.
 
Враховано частково   4) у частині першій статті 7:
 
289. «Стаття 7. Повноваження Голови Національного агентства, його заступників
 
      
290. 1. Голова Національного агентства:
 
      
291. 1) організовує та контролює роботу Національного агентства, несе персональну відповідальність за законність, прозорість та ефективність діяльності Національного агентства, звітує про роботу Національного агентства, здійснює повноваження керівника державної служби в Національному агентстві;
 
-170- Лозинський Р.М.
Підпункт 3 пункту 30 розділу І викласти в такій редакції:
«У пункті першому частини першої статті 7 після слів «Національного агентства» додати слова «, здійснює повноваження керівника державної служби в Національному агентстві».
 
Відхилено      
292. 2) призначає на посади та звільняє з посад працівників Національного агентства;
 
-171- Корнієнко О.С.
Підпункт 3 пункту 30 розділу І викласти в такій редакції:
«3) у частині першій статті 7:
пункт 2 виключити;
пункт 3 викласти в такій редакції:
«3) притягає службовців Національного агентства до дисциплінарної відповідальності згідно з рішенням дисциплінарної комісії Національного агентства».
 
Враховано   пункт 2 виключити;
 
293. 3) присвоює службовцям Національного агентства ранги державних службовців, вживає заходи заохочення, а також притягнення службовців Національного агентства до дисциплінарної відповідальності згідно з рішенням дисциплінарної комісії Національного агентства;
 
   пункт 3 викласти в такій редакції:
«3) притягає службовців Національного агентства до дисциплінарної відповідальності згідно з рішенням дисциплінарної комісії Національного агентства»;
 
294. 4) розподіляє обов'язки між заступниками Голови Національного агентства;
 
      
295. 5) приймає в установленому порядку рішення про розподіл бюджетних коштів, розпорядником яких є Національне агентство;
 
      
296. 6) затверджує штатний розпис та кошторис Національного агентства, положення про територіальні органи Національного агентства;
 
      
297. 7) затверджує перспективні, поточні та оперативні плани роботи Національного агентства, визначає показники ефективності діяльності Національного агентства;
 
      
298. 8) представляє Національне агентство у відносинах із судами, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями, підприємствами, установами і організаціями, а також органами іноземних держав, міжнародними та іноземними організаціями тощо;
 
      
299. 9) вживає заходи із запобігання несанкціонованому доступу до інформації з обмеженим доступом, а також забезпечує додержання законодавства про доступ до публічної інформації, розпорядником якої є Національне агентство, та захист персональних даних, володільцем яких є Національне агентство;
 
      
300. 10) видає у межах повноважень накази та доручення;
 
      
301. 11) має право бути присутнім на засіданнях Верховної Ради України, її комітетів, постійних, тимчасових спеціальних та тимчасових слідчих комісій, а також брати участь з правом дорадчого голосу у засіданнях Кабінету Міністрів України, інших державних органів та органів місцевого самоврядування у разі розгляду питань, пов'язаних із формуванням та реалізацією антикорупційної політики;
 
      
302. 12) здійснює інші повноваження відповідно до цього та інших законів.
 
      
303. 2. Заступники Голови Національного агентства здійснюють свої повноваження відповідно до розподілу обов'язків, затвердженого Головою Національного агентства, та у разі відсутності Голови - виконують його обов'язки відповідно до наказу Голови Національного агентства.»;
 
      
304. 4) статтю 8 викласти у такій редакції:
 
-172- Радіна А.О.
Князевич Р.П.
Цимбалюк М.М.
Підпункт 4 пункту 30 розділу І виключити.
 
Враховано частково   5) у статті 8:
 
305. «Стаття 8. Організація діяльності Національного агентства
 
-173- Корнієнко О.С.
Підпункт 4 пункту 30 викласти в такій редакції:
«4) статтю 8 викласти у такій редакції:
«Стаття 8. Організація діяльності Національного агентства
«2. Організаційне, інформаційно-аналітичне та інше забезпечення діяльності Національного агентства здійснює його апарат.
Положення про апарат Національного агентства, його структура, а також положення про самостійні структурні підрозділи апарату затверджується Головою Національного агентства. Гранична чисельність працівників апарату Національного агентства затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Голови Національного агентства.
Повноваження керівника державної служби у Національному агентстві здійснює керівник апарату, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Національного агентства в порядку, передбаченому законодавством про державну службу.
3. Рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Національного агентства можуть утворюватися територіальні органи Національного агентства, територія діяльності яких може не збігатися з адміністративно-територіальним поділом України.
Керівники територіальних органів Національного агентства (у разі їх утворення) призначаються та звільняються керівником апарату в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
4. Працівники апарату Національного агентства є державними службовцями, окрім працівників, які виконують функції з обслуговування.»
 
Враховано частково      
306. 1. Організаційне, інформаційно-аналітичне та інше забезпечення діяльності Національного агентства здійснює його апарат.
 
      
307. Положення про апарат Національного агентства, його структура, а також положення про самостійні структурні підрозділи апарату затверджується Головою Національного агентства.
 
      
308. Гранична чисельність працівників апарату Національного агентства затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Голови Національного агентства.
 
   абзац третій частини другої викласти в такій редакції:
«Повноваження керівника державної служби у Національному агентстві здійснює керівник апарату, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Національного агентства в порядку, передбаченому законодавством про державну службу»;
 
309. 2. Рішенням Голови Національного агентства можуть створюватися не більше шести територіальних органів Національного агентства, територія діяльності яких може не збігатися з адміністративно-територіальним поділом.
 
   абзац перший частини третьої викласти в такій редакції:
«3. Рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Національного агентства можуть утворюватися територіальні органи Національного агентства, територія діяльності яких може не збігатися з адміністративно-територіальним поділом України»;
 
310. Керівники територіальних органів Національного агентства (у разі їх створення) призначаються та звільняються Головою Національного агентства.
 
-174- Пузійчук А.В.
Абзац сьомий підпункту 4 пункту 30 розділу І виключити.
 
Відхилено      
311. 3. Рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Національного агентства можуть утворюватися територіальні органи Національного агентства, територія діяльності яких може не збігатися з адміністративно-територіальним поділом України.
 
-175- Пузійчук А.В.
Абзац восьмий підпункту 4 пункту 30 розділу І після слів «можуть утворюватися» доповнити словом «додаткові».
 
Відхилено      
312. Керівники територіальних органів Національного агентства (у разі їх утворення) призначаються та звільняються керівником апарату в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
-176- Пузійчук А.В.
Абзац дев’ятий підпункту 4 пункту 30 розділу І перед словами «керівники територіальних органів» доповнити цифрою «4».
 
Відхилено      
313. 4. Працівники апарату Національного агентства є державними службовцями, окрім працівників, які відповідно до Закону України «Про державну службу» виконують функції з обслуговування.»;
 
-177- Пузійчук А.В.
В абзаці десятому підпункту 4 пункту 30 розділу І цифру «4» замінити цифрою «5», після слів «виконують функції з обслуговування» доповнити словами «та працівників, які займають посади патронатної служби».
 
Відхилено   частину четверту викласти в такій редакції:
«4. Працівники апарату Національного агентства є державними службовцями, окрім працівників, які виконують функції з обслуговування»;
 
314. 5) статтю 10 виключити;
 
-178- Корнієнко О.С.
Радіна А.О.
Підпункт 5 пункту 30 розділу І виключити.
 
Враховано   6) абзац третій частини першої статті 13-1 викласти в такій редакції:
«постійно діючому допоміжному органі, утвореному Президентом України, Апараті Верховної Ради України, державному органі, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»;
7) в абзаці десятому частини четвертої статті 14 слово «Секретаріат» замінити словами «державний орган, що забезпечує діяльність»;
8) у статті 16:
в абзаці першому частини другої слова «надбавки за вислугу років, доплати за ранг» виключити;
частину третю викласти в такій редакції:
«3. Надбавки за вислугу років, доплати за ранг, премії та інші надбавки виплачуються державним службовцям Національного агентства відповідно до Закону України «Про державну службу»;
9) частину першу статті 19 викласти в такій редакції:
«1. Антикорупційні програми приймаються в:
постійно діючому допоміжному органі, утвореному Президентом України, Апараті Верховної Ради України, державному органі, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України, міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, інших державних органах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, державних цільових фондах - шляхом затвердження їх керівниками»;
10) абзац перший частини другої статті 45 викласти в такій редакції:
«2. Особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і "в" пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані не пізніше десяти робочих днів з дня припинення діяльності подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.»
 
    -179- Корнієнко О.С.
Пункт 30 доповнити новими підпунктами 4-1, 4-2, 4-3, 4-4 такого змісту:
«4-1) абзац третій частини першої статті 13-1 викласти в такій редакції:
«постійно діючому допоміжному органі, утвореному Президентом України, Апараті Верховної Ради України, постійно діючому органі, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;»;
4-2) в абзаці десятому частини четвертої статті 14 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»;
4-3) у статті 16:
в абзаці першому частини другої слова та знаки «надбавки за вислугу років, доплати за ранг,» виключити;
частину третю викласти в такій редакції:
«3. Надбавки за вислугу років, доплати за ранг, премії та інші надбавки виплачуються державним службовцям Національного агентства відповідно до Закону України «Про державну службу».»;
4-4) частину першу статті 19 викласти в такій редакції:
«1. Антикорупційні програми приймаються в:
постійно діючому допоміжному органі, утвореному Президентом України, Апараті Верховної Ради України, постійно діючому органі, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Генеральній прокуратурі України, Службі безпеки України, міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади, інших державних органах, юрисдикція яких поширюється на всю територію України, обласних, Київській та Севастопольській міських державних адміністраціях, державних цільових фондах - шляхом затвердження їх керівниками;»
 
Враховано редакційно    
    -180- Устінова О.Ю.
Лозинський Р.М.
У частині 30 (щодо внесення змін у Законі України «Про запобігання корупції») доповнити новими абзацами 6, 7, 8 такого змісту:
«6) у статті 25:
в частині другій після слів «присяжних» доповнити словами «, помічників-консультантів народних депутатів України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України.»;
7) у статті 36:
в частині шостій доповнити пунктом 3 такого змісту:
«3) помічників-консультантів народних депутатів України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України»;
8) у статті 40:
в частині другій після слів "на виборних осіб" доповнити знаком та словами «, помічників-консультантів народних депутатів України, працівників секретаріатів Голови Верховної Ради України, його Першого заступника та заступника, працівників секретаріатів депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України».
Відповідно абзаци 6-10 вважати абзацами 9-13».
 
Відхилено    
    -181- Князевич Р.П.
У підпункті 6 пункту 30 Розділу І абзац перший частини другої статті 45 викласти в наступній редакції:
«2. Особи, зазначені у пункті 1, підпунктах "а" і пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов’язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зобов’язані не пізніше десяти робочих днів з дня припинення діяльності подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.»
 
Враховано    
315. 6) частину третю статті 45 доповнити четвертим абзацом такого змісту:
 
-182- Радіна А.О.
Підпункт 6 пункту 30 розділу І виключити.
 
Враховано      
316. «Якщо особою, зазначеною у пункті 1, підпунктах «а» і «в» пункту 2, частини першої статті 3 цього Закону, незалежно від обставин уже було подано декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, її повторне подання не вимагається.»;
 
-183- Радіна А.О.
Пункт 30 розділу І після підпункту 6 доповнити новим підпунктом такого змісту «у абзаці 4 частини першої статті 47 після слів «, серії та номера паспорта громадянина України,» доповнити словами «унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі,» та після слів « (крім області, району, населеного пункту, де знаходиться об’єкт),» доповнити словами «номера рахунку у банківській чи іншій фінансовій установі
 
Враховано   11) абзац четвертий частини першої статті 47 після слів «серії та номера паспорта громадянина України» доповнити словами «унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі» та після слів « (крім області, району, населеного пункту, де знаходиться об’єкт)» доповнити словами «номера рахунку у банківській чи іншій фінансовій установі»;
 
317. 7) у частині другій статті 52 після слів «а саме отримання доходу» доповнити словами «, крім доходів у вигляді заробітної плати (грошового забезпечення), отриманих за основним місцем роботи»;
 
-184- Радіна А.О.
Князевич Р.П.
Підпункт 7 пункту 30 розділу І виключити.
 
Враховано      
318. 8) абзац четвертий статті 56 викласти у такій редакції:
 
-185- Корнієнко О.С.
Підпункт 8 пункту 30 викласти в такій редакції:
«8) у статті 56:
у частині першій слова «які претендують на зайняття посад» замінити словами «які призначені на посади»;
у частині другій:
в абзаці першому слова «на зайняття посади в якому претендує особа» замінити словами «у якому особа призначена на посаду»;
у абзаці четвертому слова «кандидатів на зайняття інших посад» замінити словами «осіб, які призначені (обрані) на інші посади»;
у абзаці п’ятому слова «центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної служби» замінити словами «Національне агентство»;
у частині третій:
у абзаці першому слова «яка претендує на зайняття посади, зазначеної» замінити словами «яка призначена на посаду, зазначену»;
у пункті 1) після слів «корупційні правопорушення» доповнити словами «або визнано обмежено дієздатною чи недієздатною»;
пункт 5) викласти в такій редакції:
«5) освіти, наявності наукового ступеня, вченого звання;»
 
Враховано частково   12) у статті 56:
у частині першій слова «які претендують на зайняття посад» замінити словами «які призначені на посади»;
у частині другій:
в абзаці першому слова «на зайняття посади в якому претендує особа» замінити словами «у якому особа призначена на посаду»;
 
319. «Щодо кандидатів на зайняття інших посад, призначення (обрання) на які здійснюється Президентом України, Верховною Радою України або Кабінетом Міністрів України, організація проведення спеціальної перевірки покладається відповідно на керівника постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, Керівника Апарату Верховної Ради України, Державного секретаря Кабінету Міністрів України або їх заступників. Забезпечення організації проведення спеціальної перевірки здійснюється через службу управління персоналом державного органу, до якого призначаються відповідні особи.»;
 
   абзац четвертий викласти в такій редакції:
«Щодо осіб, які призначені (обрані) на інші посади, призначення (обрання) на які здійснюється Президентом України, Верховною Радою України або Кабінетом Міністрів України, організація проведення спеціальної перевірки покладається відповідно на керівника постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, Керівника Апарату Верховної Ради України, Державного секретаря Кабінету Міністрів України або їх заступників. Забезпечення організації проведення спеціальної перевірки здійснюється через службу управління персоналом державного органу, до якого призначаються відповідні особи»;
у абзаці п’ятому слова «центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері державної служби» замінити словами «Національне агентство»;
у частині третій:
у абзаці першому слова «яка претендує на зайняття посади, зазначеної» замінити словами «яка призначена на посаду, зазначену»;
у пункті 1 після слів «корупційні правопорушення» доповнити словами «або визнано обмежено дієздатною чи недієздатною»;
пункт 5 викласти в такій редакції:
«5) освіти, наявності наукового ступеня, вченого звання»;
 
320. 9) у статті 57:
 
-186- Князевич Р.П.
Підпункт 9 пункту 30 розділу І виключити.
 
Відхилено   13) у статті 57:
у частині першій слова «претендує на зайняття посади» замінити словами «призначається на посаду»;
 
    -187- Корнієнко О.С.
Підпункт 9 пункту 30 доповнити новим абзацом другим такого змісту:
«у частині першій слова «претендує на зайняття посади» замінити словами «призначається на посаду»;
У зв’язку з цим абзац другий - вісімнадцятий вважати абзацами третім-дев’ятнадцятим.
 
Враховано    
321. частину другу викласти у такій редакції:
 
   частину другу викласти у такій редакції:
 
322. «2. Для проведення спеціальної перевірки особа, яка претендує на зайняття посади, подає до відповідного органу:
 
-188- Корнієнко О.С.
В абзаці четвертому підпункту 9 пункту 30 слова «претендує на зайняття посади» замінити словами «призначається на посаду»;
 
Враховано редакційно   «2. Для проведення спеціальної перевірки особа, яка призначається на посаду, подає до відповідного органу:
 
323. 1) письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;
 
   1) письмову згоду на проведення спеціальної перевірки;
 
324. 2) реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 
   2) реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 
325. 3) підтвердження наявності відповідного ступеня освіти, вченого звання та наукового ступеня;
 
-189- Лозинський Р.М.
Радіна А.О.
Абзац 6 підпункту 9 пункту 30 розділу І викласти в такій редакції:
«3) копії документів про освіту, вчені звання та наукові ступені».
 
Враховано   3) копії документів про освіту, вчені звання та наукові ступені;
 
326. 4) реквізити військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 
   4) реквізити військового квитка або посвідчення особи військовослужбовця (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
 
327. 5) інформацію про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 
-190- Лозинський Р.М.
В абзаці 8 підпункту 9 пункту 30 розділу І замінити слово «інформацію» словом «довідку».
 
Враховано   5) довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);
 
328. 6) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до частини третьої статті 45 цього Закону.
 
   6) підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, відповідно до частини третьої статті 45 цього Закону.
 
329. Особи, зазначені в абзаці сьомому частини першої статті 56 цього Закону, подають передбачені цією частиною статті інформацію для проведення спеціальної перевірки протягом трьох робочих днів з дня відповідного обрання або затвердження.»;
 
   Особи, зазначені в абзаці сьомому частини першої статті 56 цього Закону, подають передбачені цією частиною статті інформацію для проведення спеціальної перевірки протягом трьох робочих днів з дня відповідного обрання або затвердження»;
 
330. у частині третій:
 
-191- Корнієнко О.С.
Абзаци дванадцятий-чотирнадцятий підпункту 9 пункту 30 замінити абзацами:
«частину третю викласти в такій редакції:
«3. Після одержання письмової згоди особи, яка призначається на посаду, на проведення спеціальної перевірки орган, на посаду в якому призначається особа, не пізніше наступного дня надсилає до відповідних державних органів, до компетенції яких належить проведення спеціальної перевірки відомостей, передбачених у частині третій статті 56, або до їх територіальних органів (за наявності) запит про перевірку відомостей щодо особи, яка призначається на відповідну посаду, за формою, яку затверджує Кабінет Міністрів України.
Запит підписує керівник органу, на посаду в якому призначається особа, або уповноважена ним особа.
До запиту додається інформація, зазначена у частині другій цієї статті».
 
Враховано   частину третю викласти в такій редакції:
«3. Після одержання письмової згоди особи, яка призначається на посаду, на проведення спеціальної перевірки орган, на посаду в якому призначається особа, не пізніше наступного дня надсилає до відповідних державних органів, до компетенції яких належить проведення спеціальної перевірки відомостей, передбачених у частині третій статті 56, або до їх територіальних органів (за наявності) запит про перевірку відомостей щодо особи, яка призначається на відповідну посаду, за формою, яку затверджує Кабінет Міністрів України.
Запит підписує керівник органу, на посаду в якому призначається особа, або уповноважена ним особа.
До запиту додається інформація, зазначена у частині другій цієї статті»;
 
331. у абзаці другому слова «а в разі його відсутності - особа, яка виконує обов’язки керівника, або один з його заступників відповідно до розподілу функціональних обов’язків» замінити словами «або уповноважена ним особа»;
 
      
332. у абзаці третьому слова «додаються копії документів, зазначених» замінити словами «додається інформація, зазначена»;
 
-192- Лозинський Р.М.
В абзаці 13 підпункту 9 пункту 30 розділу І після слова «інформація» додати слова «, документи та копії», а слово «зазначена» замінити словом «зазначені».
 
Враховано   у абзаці третьому слова «додаються копії документів, зазначених» замінити словами «додається інформація, документи та копії, зазначені»;
 
333. абзац четвертий виключити;
 
   абзац четвертий виключити;
 
334. у частині четвертій:
 
   у частині четвертій:
 
335. пункт 1 доповнити словами «, а також щодо визнання особи обмежено дієздатною чи недієздатною»;
 
   пункт 1 доповнити словами «, а також щодо визнання особи обмежено дієздатною чи недієздатною»;
 
336. пункти 2 та 4 виключити;
 
   пункти 2 та 4 виключити;
 
337. пункт 3 доповнити словами «та щодо наявності в особи корпоративних прав»;
 
   пункт 3 доповнити словами «та щодо наявності в особи корпоративних прав»;
 
338. 10) у статті 58:
 
-193- Князевич Р.П.
Підпункт 10 пункту 30 розділу І виключити.
 
Відхилено   14) у статті 58:
у частині першій:
 
339. у абзаці першому частини першої слова «, що проводив перевірку, а в разі його відсутності - особою, яка виконує його обов’язки, або заступником керівника органу відповідно до розподілу функціональних обов’язків» замінити словами «або уповноваженою ним особою»;
 
-194- Корнієнко О.С.
Підпункт 10 пункту 30 доповнити новим абзацом третім такого змісту:
«у абзаці другому частини першої слова «претендують на зайняття посад» замінити словами «призначаються на посади»;
У зв’язку з цим абзац третій-сьомий вважати абзацами четвертим-восьмим;
 
Враховано   в абзаці першому слова «що проводив перевірку, а в разі його відсутності - особою, яка виконує його обов’язки, або заступником керівника органу відповідно до розподілу функціональних обов’язків» замінити словами «або уповноваженою ним особою»;
у абзаці другому слова «претендують на зайняття посад» замінити словами «призначаються на посади»
 
340. у частині другій:
 
-195- Корнієнко О.С.
Підпункт 10 пункту 30 доповнити новим абзацом п’ятим такого змісту:
«абзац перший виключити».
 
Враховано   у частині другій:
абзац перший виключити;
 
341. у абзаці другому слова «поданих претендентом на посаду автобіографії та/або декларації» замінити словами «поданій декларації», а слова «та/або виправити таку розбіжність» виключити;
 
-196- Корнієнко О.С.
Абзац шостий підпункту 10 пункту 30 викласти в такій редакції:
«у абзаці другому слова «поданих претендентом на посаду автобіографії та/або декларації» замінити словами «поданій декларації», слова «претенденту на посаду» замінити словами «відповідній особі», а слова «та/або виправити таку розбіжність» виключити».
доповнити новими абзацами такого змісту:
«абзац третій викласти в такій редакції:
«У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки відомостей про особу, які не відповідають встановленим законодавством вимогам для зайняття посади, така особа вважається звільненою з посади з дня отримання посадовою особою (органом), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, результатів спеціальної перевірки з подальшим оформленням такого рішення та розрахунком з особою протягом десяти робочих днів.
У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки та розгляду вищезазначених пояснень особи факту подання нею підроблених документів або неправдивих відомостей посадова особа (орган), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, повідомляє протягом трьох робочих днів про виявлений факт правоохоронні органи, а така особа вважається звільненою з посади з дня отримання посадовою особою (органом), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, результатів спеціальної перевірки з подальшим оформленням такого рішення та розрахунком з особою протягом десяти робочих днів»;
«в абзаці п’ятому слова «які є підставою для відмови у призначенні (обранні) на посаду» замінити словами «визначені абзацами другим та третім цієї частини».
 
Враховано редакційно   у абзаці другому слова «поданих претендентом на посаду автобіографії та/або декларації» замінити словами «поданій декларації», слова «претенденту на посаду» замінити словами «відповідній особі», а слова «та/або виправити таку розбіжність» виключити;
абзаци третій та четвертий викласти в такій редакції:
«У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки відомостей про особу, які не відповідають встановленим законодавством вимогам для зайняття посади, така особа вважається звільненою з посади з дня отримання посадовою особою (органом), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, результатів спеціальної перевірки з подальшим оформленням такого рішення та розрахунком з особою протягом семи робочих днів.
У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки та розгляду вищезазначених пояснень особи факту подання нею підроблених документів або неправдивих відомостей посадова особа (орган), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, повідомляє протягом трьох робочих днів про виявлений факт правоохоронні органи, а така особа вважається звільненою з посади з дня отримання посадовою особою (органом), яка (який) здійснює призначення (обрання) на цю посаду, результатів спеціальної перевірки з подальшим оформленням такого рішення та розрахунком з особою протягом семи робочих днів»;
в абзаці п’ятому слова «які є підставою для відмови у призначенні (обранні) на посаду» замінити словами «визначені абзацами третім та четвертим цієї частини»;
 
342. доповнити абзацом сьомим такого змісту:
 
-197- Корнієнко О.С.
Абзац дванадцятий підпункту 10 пункту 30 викласти у такій редакції:
«абзац сьомий викласти в такій редакції:
«Результати спеціальної перевірки та рішення про звільнення з посади за результатами спеціальної перевірки можуть бути оскаржені до суду.»
 
Враховано   абзац сьомий викласти в такій редакції:
 
343. «Результати спеціальної перевірки та рішення про відмову у призначенні (обранні) на посаду за результатами спеціальної перевірки можуть бути оскаржені до суду.».
 
   «Результати спеціальної перевірки та рішення про звільнення з посади за результатами спеціальної перевірки можуть бути оскаржені до суду»;
 
344. У зв’язку з цим абзац сьомий вважати абзацом восьмим.
 
-198- Корнієнко О.С.
Підпункт 10 пункту 30 доповнити новими абзацами такого змісту:
«частину третю викласти в такій редакції:
«3. Орган, на посаду в якому призначена особа, на підставі одержаної інформації готує довідку про результати спеціальної перевірки за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України. Щодо осіб, які призначені (обрані) на посади (крім посади судді), призначення (обрання) на які здійснюється Президентом України, Верховною Радою України або Кабінетом Міністрів України, таку довідку готує відповідний структурний підрозділ постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, Апарату Верховної Ради України або постійно діючого органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України.
Особи, щодо яких проведена спеціальна перевірка, мають право на ознайомлення з довідкою про результати спеціальної перевірки та в разі незгоди з результатами перевірки можуть подати відповідному органу державної влади, органу місцевого самоврядування свої зауваження у письмовій формі. Ці зауваження підлягають розгляду у семиденний строк з дня їх надходження.
Інформація про результати спеціальної перевірки та документи щодо її проведення є конфіденційними, якщо вони не містять відомостей, що становлять державну таємницю.
Документи, що були подані особою під час її призначення на посаду, для проведення спеціальної перевірки, у разі її проходження передаються для зберігання в особовій справі, а в разі непроходження – повертаються цій особі під розписку, крім випадків, коли встановлено неправдивість цих документів, та інших випадків, передбачених законом.
Довідка про результати спеціальної перевірки додається до документів, поданих особою, або до особової справи, якщо особа вважається такою, що пройшла спеціальну перевірку.»
 
Враховано редакційно   частину третю викласти в такій редакції:
«3. Орган, на посаду в якому призначена особа, на підставі одержаної інформації готує довідку про результати спеціальної перевірки за формою, затвердженою Кабінетом Міністрів України. Щодо осіб, які призначені (обрані) на посади (крім посади судді), призначення (обрання) на які здійснюється Президентом України, Верховною Радою України або Кабінетом Міністрів України, таку довідку готує відповідний структурний підрозділ постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України, Апарату Верховної Ради України або державного органу, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України.
Особи, щодо яких проведена спеціальна перевірка, мають право на ознайомлення з довідкою про результати спеціальної перевірки та в разі незгоди з результатами перевірки можуть подати відповідному органу державної влади, органу місцевого самоврядування свої зауваження у письмовій формі. Ці зауваження підлягають розгляду у семиденний строк з дня їх надходження.
Інформація про результати спеціальної перевірки та документи щодо її проведення є конфіденційними, якщо вони не містять відомостей, що становлять державну таємницю.
Документи, що були подані особою під час її призначення на посаду, для проведення спеціальної перевірки, у разі її проходження передаються для зберігання в особовій справі, а в разі непроходження – повертаються цій особі під розписку, крім випадків, коли встановлено неправдивість цих документів, та інших випадків, передбачених законом.
Довідка про результати спеціальної перевірки додається до документів, поданих особою, або до особової справи, якщо особа вважається такою, що пройшла спеціальну перевірку»;
15) у частині другій статті 59 слова «претендують на зайняття посад, пов’язаних» замінити словами «призначаються на посади, пов’язані».
16) у тексті Закону слова «Керівник Офісу Президента України» у всіх відмінках замінити словами «керівник постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України» у відповідному відмінку.
 
    -199- Корнієнко О.С.
Підпункт 10 пункту 30 доповнити підпунктом 11) такого змісту:
«11) у статті 59:
«у частині другій слова «претендують на зайняття посад, пов’язаних» замінити словами «призначаються на посади, пов’язані».
 
Враховано редакційно    
    -200- Радіна А.О.
У тексті Закону України «Про запобігання корупції» слова «Керівник Офісу Президента України» замінити словами «Керівник постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України».
 
Враховано редакційно    
345. 31. У Законі України «Про Рахункову палату» (Відомості Верховної Ради, 2015 р., № 36, ст. 360 із наступними змінами):
 
   36. У Законі України «Про Рахункову палату» (Відомості Верховної Ради, 2015 р., № 36, ст. 360 із наступними змінами):
 
346. 1) у статті 18:
 
   1) у статті 18:
 
347. частину першу виключити;
 
-201- Князевич Р.П.
У підпункті 1 пункту 31 Розділу І слова та цифру «у статті 18: частину першу виключити;» виключити.
 
Відхилено   частину першу виключити;
 
348. у частині другій:
 
   у частині другій:
 
349. абзац другий викласти у такій редакції:
 
   абзац другий викласти у такій редакції:
 
350. «Секретар Рахункової палати призначається на посаду та звільняється з посади Рахунковою палатою в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
-202- Корнієнко О.С.
У підпункті 1 пункту 31 розділу І в абзаці п’ятому слова «Рахунковою палатою» замінити словами «Головою Рахункової палати».
 
Враховано   «Секретар Рахункової палати призначається на посаду та звільняється з посади Головою Рахункової палати в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу»;
 
    -203- Шкрум А.І.
У пункті 1 частини 31 розділу І абзац четвертий викласти в такій редакції:
«Секретар Рахункової палати призначається на посаду та звільняється з посади Головою Рахункової палати в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
Враховано    
351. доповнити абзацами третім - четвертим такого змісту:
 
   доповнити абзацами третім та четвертим такого змісту:
 
352. «Секретар Рахункової палати здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
   «Секретар Рахункової палати здійснює повноваження керівника державної служби, визначені Законом України «Про державну службу».
 
353. На час відсутності Секретаря Рахункової палати чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Рахункової палати відповідно до наказу Секретаря Рахункової палати».
 
-204- Корнієнко О.С.
В абзаці восьмому підпункту 1 пункту 31 розділу І слова «один із керівників самостійних структурних підрозділів апарату Рахункової палати відповідно до наказу Секретаря Рахункової палати» замінити словами «заступник Секретаря Рахункової палати, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Рахункової палати в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
Враховано   На час відсутності Секретаря Рахункової палати чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує заступник Секретаря Рахункової палати, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Рахункової палати в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
    -205- Шкрум А.І.
Абзац сьомий пункту 1 частини 31 розділу І викласти в такій редакції:
«На час відсутності Секретаря Рахункової палати чи неможливості здійснення ним своїх повноважень з інших причин його обов’язки виконує заступник, який призначається на посаду та звільняється з посади Головою Рахункової палати в порядку, визначеному Законом України «Про державну службу».
 
Враховано редакційно    
354. У зв’язку з чим абзаци третій - четвертий вважати абзацами п’ятим - шостим.
 
   У зв’язку з чим абзаци третій та четвертий вважати відповідно абзацами п’ятим та шостим;
 
355. 2) пункт 5 частини першої статті 21 виключити.
 
-206- Корнієнко О.С.
Підпункт 2 пункту 31 розділу І викласти в такій редакції:
«2) пункт 5 частини першої статті 21 викласти в такій редакції:
«5) призначає на посади та звільняє з посад Секретаря Рахункової палати та його заступника, присвоює їм ранги державних службовців в порядку, передбаченому Законом України «Про державну службу».
 
Враховано   2) пункт 5 частини першої статті 21 викласти в такій редакції:
«5) призначає на посади та звільняє з посад Секретаря Рахункової палати та його заступника, присвоює їм ранги державних службовців в порядку, передбаченому Законом України «Про державну службу».
 
    -207- Шкрум А.І.
Пункт 2 частини 31 розділу І викласти в такій редакції:
«5) призначає на посади та звільняє з посад Секретаря Рахункової палати та його заступника в порядку, передбаченому Законом України «Про державну службу».
 
Враховано частково    
356. 32. У частині п’ятій статті 52 Закону України «Про Національну поліцію» (Відомості Верховної Ради, 2015 р., № 40-41, ст.379 із наступними змінами):
 
   37. У частині п’ятій статті 52 Закону України «Про Національну поліцію» (Відомості Верховної Ради, 2015 р., № 40-41, ст.379 із наступними змінами):
 
357. у пункті 2 слова «посаду державної служби» замінити словами «посаду поліцейського»;
 
   у пункті 2 слова «посаду державної служби» замінити словами «посаду поліцейського»;
 
358. у пункті 6 слова «державної служби» виключити.
 
-208- Корнієнко О.С.
Доповнити новим пунктом 32-1. такого змісту:
«32-1 . У Законі України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (Відомості Верховної Ради, 2016, № 3, ст. 25):
1) у частині шостій статті 20 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»;
2) у частини п’ятій статті 21 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»
 
Враховано редакційно   у пункті 6 слова «державної служби» виключити.
38. У Законі України «Про наукову і науково-технічну діяльність» (Відомості Верховної Ради, 2016, № 3, ст. 25):
1) у частині шостій статті 20 слово «Секретаріат» замінити словами «державний орган, що забезпечує діяльність»;
2) у частини п’ятій статті 21 слово «Секретаріат» замінити словами «державний орган, що забезпечує діяльність».
 
359. 33. У Законі України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради, 2016 р., № 4, ст. 43 із наступними змінами):
 
-209- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом такого змісту:
«1) у статті 3:
у пункті першому частині другої слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність»;
у підпункті п’ятнадцятому частини третьої слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти».
 
Враховано редакційно   39. У Законі України «Про державну службу» (Відомості Верховної Ради, 2016 р., № 4, ст. 43 із наступними змінами):
1) у статті 3:
у пункті 1 частини другої слово «Секретаріату» замінити словами «державного органу, що забезпечує діяльність»;
у пункті 15 частини третьої слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;
 
    -210- Дунда О.А.
У пункті 33 розділу Іпідпункт 1 викласти в такій редакції:
«1) у статті 3:
у пункті 15 частини третьої слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;
у частині четвертій слово «переліку» виключити;».
 
Враховано частково    
360. 1) у частині четвертій статті 3 слово «переліку» виключити;
 
-211- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом такого змісту:
«2) пункт 14 частини першої статті 7 виключити».
 
Враховано   у частині четвертій слово «переліку» виключити;
2) пункт 14 частини першої статті 7 виключити;
3) частину другу статті 8 виключити;
 
    -212- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом такого змісту:
«3) частину другу статті 8 виключити»;
У зв’язку із цим підпункти перший – двадцять сьомий вважати підпунктами четвертим-тридцять першим.
 
Враховано    
361. 2) статтю 9--1 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
   4) статтю 9-1 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
362. «5. Заяви та повідомлення державного службовця, акти державних органів та посадових осіб, повідомлення від державного органу та інші документи, які створюються з метою виконання цього Закону створюються у письмовій формі (паперовій або електронній) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги».»;
 
-213- Лозинський Р.М.
Підпункт 2 пункту 33 розділу І викласти в такій редакції:
«2) статтю 9-1 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«5. Заяви та повідомлення державного службовця, акти державних органів та посадових осіб, повідомлення від державного органу та інші документи, які створюються з метою виконання цього Закону створюються у письмовій формі (паперовій або електронній з дотриманням вимог законів Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг»)».
 
Відхилено   «5. Заяви та повідомлення державного службовця, акти державних органів та посадових осіб, повідомлення від державного органу та інші документи, які створюються з метою виконання цього Закону створюються у письмовій формі (паперовій або електронній) з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги»;
5) у частині третій статті 13:
пункт 3 після слова «надає» доповнити словом «загальні», а після слів «державної служби» доповнити словами «на своєму офіційному веб-порталі»;
пункти 4, 11 та 12 виключити;
у пунктах 6 та 8 слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;
6) частину четверту статті 14 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Член Комісії під час здійснення повноважень у її складі є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання. Член Комісії не зобов’язаний давати пояснення щодо мотивів прийняття рішень у складі Комісії, а також суті справ, яка стала йому відома у зв’язку з виконанням своїх повноважень»;
7) пункт 5 частини першої статті 15 виключити;
у частині сьомій статті 16 слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;
 
    -214- Шкрум А.І.
Цимбалюк М.М.
Абзац перший пункту 2 частини 33 розділу І проекту викласти у такій редакції:
«5. Доведення інформації або документів до відома державного службовця відповідно до вимог цього Закону із застосуванням засобів електронного зв’язку здійснюється шляхом створення електронних документів з дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» та їх направлення на вказану державним службовцем адресу електронної пошти».
 
Відхилено    
    -215- Корнієнко О.С.
Пункт 33 розділу І доповнити новими підпунктами 6-1, 6-2, 6-3 такого змісту:
«6-1) у статті 13:
у частині першій після слів «державної служби» доповнити словами та знаком «є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, який»;
у пункті третьому частини третьої після слова «надає» доповнити словом «загальні», а після слів «державної служби» доповнити словами «на своєму офіційному веб-порталі»;
підпункт четвертий частини третьої виключити;
у підпункті шостому частини третьої слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;
у підпункті восьмому частини третьої слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;
підпункти одинадцять - дванадцять частини третьої виключити»;
6-2) частину третю статті 14 виключити;
6-3) пункт п’ятий частини першої статті 15 виключити».
 
Враховано частково    
    -216- Корнієнко О.С.
Пункт 33 розділу І доповнити новим підпунктом такого змісту:
«частину четверту статті 14 доповнити новим абзацом такого змісту:
«Член Комісії під час здійснення повноважень у її складі є незалежним від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання. Член Комісії не зобов’язаний давати пояснення щодо мотивів прийняття рішень у складі Комісії, а також суті справ, яка стала йому відома у зв’язку з виконанням своїх повноважень».
 
Враховано    
    -217- Дунда О.А.
Пункт 33 розділу Ідоповнити новим підпунктом 2-1 такого змісту:
«2-1) у пунктах 6 і 8 частини третьої статті 13, частині сьомій статті 16 слова «навчальних закладів» замінити словами «закладів освіти»;».
 
Враховано    
    -218- Корнієнко О.С.
Пункт 33 розділу І доповнити новим підпунктом 6-4 такого змісту:
«6-4) частини шосту та сьому статті 16 виключити».
 
Відхилено    
363. 3) частину другу статті 17 доповнити пунктами 12--1 та 12--2 такого змісту:
 
-219- Корнієнко О.С.
Підпункт 7 пункту 33 викласти в такій редакції:
«7) у статті 17:
у пункті першому частини першої слово «Секретаріаті» замінити словами та знаком «постійно діючому органі, що забезпечує діяльність»;
у пункті четвертому частини другої слова та знаки «, які пройшли конкурсний відбір,» виключити;
частину другу доповнити пунктами 12-1) та 12-2) такого змісту:
«12-1) затверджує штатний розпис та кошторис державного органу, а також положення про його структурні підрозділи та посадові інструкції держаних службовців цього державного органу, крім випадків, передбачених законом;
12-2) видає накази (розпорядження) з питань, що належать до його повноважень, та контролює їх виконання».
 
Враховано редакційно   8) у статті 17:
у пункті 1 частини першої слово «Секретаріаті» замінити словами «державному органі, що забезпечує діяльність»;
у пункті 4 частини другої слова «які пройшли конкурсний відбір» виключити;
частину другу доповнити пунктами 12-1 та 12-2 такого змісту:
 
    -220- Дунда О.А.
Підпункт 3 пункту 33 розділу Івикласти в такій редакції:
«3) у частині другій статті 17:
у пункті 4 слова «які пройшли конкурсний відбір» виключити;
доповнити пунктами 12-1 та 12-2 такого змісту:
«12-1) затверджує штатний розпис та кошторис державного органу, а також положення про його структурні підрозділи та посадові інструкції держаних службовців цього державного органу, крім випадків, передбачених законом;
12-2) видає накази (розпорядження) з питань, що належать до його повноважень, та контролює їх виконання».
 
Враховано частково    
364. «12--1) затверджує штатний розпис та кошторис державного органу, а також положення про його структурні підрозділи та посадові інструкції держаних службовців цього державного органу;
 
-221- Князевич Р.П.
У підпункті 3 пункту 33 Розділу І слова та цифри ««12-1) затверджує штатний розпис та кошторис державного органу, а також положення про його структурні підрозділи та посадові інструкції держаних службовців цього державного органу;» - виключити.
 
Відхилено   «12-1) затверджує штатний розпис та кошторис державного органу, а також положення про його структурні підрозділи та посадові інструкції держаних службовців цього державного органу, крім випадків, передбачених законом;
 
365. 12--2) видає накази з питань, що належать до його повноважень, та контролює їх виконання; «;
 
   12-2) видає накази (розпорядження) з питань, що належать до його повноважень, та контролює їх виконання»;
 
366. 4) частину першу статті 22 доповнити пунктом 5 такого змісту:
 
   9) у статті 22:
частину першу доповнити пунктом 5 такого змісту:
 
367. «5) на посади державної служби, що займають особи, припинення державної служби яких має відбутися відповідно до поданої заяви; «;
 
-222- Корнієнко О.С.
В абзаці другому підпункту 8 пункту 33 після слів «відповідно до поданої» доповнити словом «ними».
 
Враховано   «5) на посади державної служби, що займають особи, припинення державної служби яких має відбутися відповідно до поданої ними заяви»;
частину шосту викласти в такій редакції:
«6. Переведення державного службовця на посаду служби в органах місцевого самоврядування здійснюється без обов’язкового проведення конкурсу в разі відповідності його професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідної посади»;
 
    -223- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим абзацом такого змісту:
«частину шосту статті 22 викласти в такій редакції:
«6. Переведення державного службовця на посаду служби в органах місцевого самоврядування здійснюється без обов’язкового проведення конкурсу в разі відповідності його професійної компетентності кваліфікаційним вимогам до відповідної посади».
 
Враховано    
368. 5) у абзаці другому частини другої статті 23 слова «та передачу центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, « виключити, а слова «його умови в електронній формі» замінити словами «умови його проведення на Єдиному порталі вакансій державної служби»;
 
-224- Дунда О.А.
Підпункт 5 пункту 33 розділу Івикласти в такій редакції:
«5) у частині другій статті 23:
абзац перший після слів «керівник державної служби» доповнити словами «який є суб’єктом призначення для відповідних державних службовців»;
абзац другий викласти в такій редакції:
«Суб’єкт призначення або керівник державної служби забезпечує оприлюднення наказу (розпорядження) про оголошення конкурсу та умови його проведення на Єдиному порталі вакансій державної служби не пізніше наступного робочого дня з дня підписання відповідного наказу (розпорядження)».
 
Відхилено   10) у статті 23:
в абзаці другому частини другої слова «та передачу центральному органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби» виключити, а слова «його умови в електронній формі» замінити словами «умови його проведення на Єдиному порталі вакансій державної служби»;
у частині п’ятій цифри «45» замінити цифрами «60»;
11) пункт 3 частини першої статті 25 виключити;
 
    -225- Корнієнко О.С.
Підпункт 9 пункту 33 доповнити новим абзацом такого змісту:
«у частині п’ятій статті 23 цифри «45» замінити цифрами «60».
 
Враховано    
    -226- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом 9-1) такого змісту:
«9-1) пункт третій частини першої статті 25 виключити;».
 
Враховано    
    -227- Дунда О.А.
Пункт 33 розділу Ідоповнити новим підпунктом 5-1 такого змісту:
«5-1) в абзаці другому частини першої статті 27 слова «суб’єктом призначення» замінити словами «керівником державної служби»;».
 
Відхилено    
369. 6) у абзаці першому статті 28 після слів « (не більше п’яти осіб на одну посаду» доповнити словами «, а у разі проведення одного конкурсу на декілька посад державної служби - не більше трьох осіб на одну посаду»;
 
-228- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом 10-1 такого змісту:
«10-1) У частині першій статті 29 слова «йому відмовлено у призначенні на посаду» замінити словами «не надав згоду на проведення спеціальної перевірки чи його звільнено з посади».
 
Враховано   12) у абзаці першому статті 28 після слів « (не більше п’яти осіб на одну посаду» доповнити словами «, а у разі проведення одного конкурсу на декілька посад державної служби - не більше трьох осіб на одну посаду»;
13) у частині першій статті 29 слова «йому відмовлено у призначенні на посаду» замінити словами «не надав згоду на проведення спеціальної перевірки чи його звільнено з посади»;
 
370. 7) пункт 2 частини першої статті 30 доповнити словами «або переможця конкурсу»;
 
-229- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом 11-1 такого змісту:
«11-1) У статті 31:
частину першу виключити;
частину третю викласти в такій редакції:
«3. На посаду державної служби призначається особа, визначена переможцем конкурсу.
Рішення про призначення на посаду державної служби приймається суб’єктом призначення після проведення співбесіди з кандидатом та підписання з ним контракту про проходження державної служби (у разі укладення).»;
частину четверту викласти в такій редакції:
«4. У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки відомостей про особу, яка призначена на посаду державної служби, які не відповідають встановленим законодавством вимогам для зайняття посади, приймається рішення про припинення державної служби, в порядку визначеному Законом».
 
Враховано   14) пункт 2 частини першої статті 30 доповнити словами «або переможця конкурсу»;
15) у статті 31:
частину першу виключити;
частини третю та четверту викласти в такій редакції:
«3. На посаду державної служби призначається особа, визначена переможцем конкурсу.
Рішення про призначення на посаду державної служби приймається суб’єктом призначення після проведення співбесіди з кандидатом та підписання з ним контракту про проходження державної служби (у разі укладення).
4. У разі встановлення за результатами спеціальної перевірки відомостей про особу, яка призначена на посаду державної служби, які не відповідають встановленим законодавством вимогам для зайняття посади, приймається рішення про припинення державної служби, в порядку визначеному Законом»;
 
371. 8) у статті 31--1:
 
-230- Корнієнко О.С.
Підпункт 12 пункту 33 викласти у новій редакції
«12) у статті 31-1:
у назві статті слова «з особою, яка призначається на посаду державної служби» виключити;
частині другій:
абзац перший викласти в такій редакції:
«2. Порядок застосування контрактів про проходження державної служби, зокрема, визначає:»;
пункт другий викласти в такій редакції:
«2) порядок набрання контрактом чинності;»
пункт 3, 7 виключити;
абзаци десятий – одинадцятий викласти у такій редакції:
«За взаємною домовленістю сторони можуть визначити додаткові умови контракту про проходження державної служби, що не суперечать цьому Закону та не звужують обсяг прав державного службовця.
На державних службовців з якими укладається контракт про проходження державної служби поширюється дія законодавства про працю, крім статей 39-1, 42, 43, 118, 119 та частини третьої статті 184 Кодексу законів про працю України.»;
пункт третій частини п’ятої викласти в такій редакції:
«3) строк дії контракту;
частину дев’яту викласти в такій редакції:
«9. Контракт про проходження державної служби підписується особою, яка призначається на посаду державної служби та суб’єктом призначення або керівником державної служби до видання акту про призначення на посаду і є його невід’ємною частиною.
у частині тринадцятій слова «на той самий строк» замінити словами «на строк до трьох років»;
у частині чотирнадцятій слова «Типові контракти» замінити словами «Типовий контракт».
 
Враховано редакційно   16) у статті 31-1:
у назві статті слова «з особою, яка призначається на посаду державної служби» виключити;
 
372. у частині другій:
 
   у частині другій:
 
373. абзац перший викласти в такій редакції:
 
   абзац перший викласти в такій редакції:
 
374. «2. Порядок застосування контрактів про проходження державної служби, зокрема, визначає:»;
 
   «2. Порядок застосування контрактів про проходження державної служби, зокрема, визначає:»;
пункт 2 викласти в такій редакції:
«2) порядок набрання контрактом чинності;»
 
375. пункт 3 виключити;
 
   пункти 3 та 7 виключити;
 
376. абзаци десятий - одинадцятий викласти у такій редакції:
 
   абзаци десятий та одинадцятий викласти у такій редакції:
 
377. «За взаємною домовленістю сторони можуть визначити додаткові умови контракту про проходження державної служби, що не суперечать цьому Закону та не звужують обсяг прав державного службовця.
 
-231- Цимбалюк М.М.
Редакцію абзаців десятого, одинадцятого частини другої статті 31-1 Закону України «Про державну службу» (підпункт 8 пункту 33 законопроекту) викласти таким чином:
«За взаємною домовленістю сторони можуть визначити додаткові умови контракту про проходження державної служби, що не суперечать цьому Закону та не звужують обсяг прав державного службовця.
На державних службовців, з якими укладається контракт про проходження державної служби, поширюється дія цього Закону та законодавство про працю, крім статті 44 цього Закону, статей 39-1, 41-43-1, 49-2, 118, 119 та частини третьої статті 184 Кодексу законів про працю України.»
 
Враховано частково   «За взаємною домовленістю сторони можуть визначити додаткові умови контракту про проходження державної служби, що не суперечать цьому Закону та не звужують обсяг прав державного службовця.
 
378. На державних службовців з якими укладається контракт про проходження державної служби поширюється дія цього Закону, крім статті 44 та законодавства про працю, крім статей 39-1, 41-43-1, 49-2, 118, 119 та частини третьої статті 184 Кодексу законів про працю України.»;
 
-232- Кондратюк О.К.
Геращенко І.В.
Іонова М.М.
Пузійчук А.В.
Волинець М.Я.
У підпункті 8 пункту 33 розділу І законопроєкту абзац восьмий виключити.
 
Відхилено   На державних службовців з якими укладається контракт про проходження державної служби поширюється дія законодавства про працю, крім статей 39-1, 42, 43, 118, 119 та частини третьої статті 184 Кодексу законів про працю України»;
пункт 3 частини п’ятої викласти в такій редакції:
«3) строк дії контракту»;
частину дев’яту викласти в такій редакції:
«9. Контракт про проходження державної служби підписується особою, яка призначається на посаду державної служби та суб’єктом призначення або керівником державної служби до видання акту про призначення на посаду і є його невід’ємною частиною»;
 
    -233- Князевич Р.П.
В абзаці 7 підпункту 8 пункту 33 Розділу І слова та цифри «118, 119 та частини третьої статті 184» виключити.
 
Відхилено    
    -234- Батенко Т.І.
Абзац восьмий підпункту 8 пункту 33 розділу І викласти у такій редакції:
«На державних службовців з якими укладається контракт про проходження державної служби поширюється дія цього Закону, крім статті 44, та поширюється дія законодавства про працю, крім статей 39-1, 41-43-1, 49-2, 118, 119 та частини третьої статті 184 Кодексу законів про працю України.»
 
Відхилено    
    -235- Лозинський Р.М.
Із підпункту 8 пункту 33 розділу І виключити наступні слова:
«крім статей 39-1, 41-43-1, 49-2, 118, 119 та частини третьої статті 184 Кодексу законів про працю України».
 
Відхилено    
379. у частині тринадцятій слова «на той самий строк» замінити словами «на строк до трьох років»;
 
   у частині тринадцятій слова «на той самий строк» замінити словами «на строк до трьох років»;
 
380. у частині чотирнадцятій слова «Типові контракти» замінити словами «Типовий контракт»;
 
   у частині чотирнадцятій слова «Типові контракти» замінити словами «Типовий контракт»;
 
381. 9) частину третю статті 34 викласти в такій редакції:
 
   17) частину третю статті 34 викласти в такій редакції:
 
382. «3. Кількість осіб, які призначаються на посаду державної служби з укладанням контракту про проходження державної служби, не може перевищувати 7 відсотків штатної чисельності посад державної служби в державному органі.»;
 
   «3. Кількість осіб, які призначаються на посаду державної служби з укладанням контракту про проходження державної служби, не може перевищувати 7 відсотків штатної чисельності посад державної служби в державному органі.»;
 
383. 10) у частині шостій статті 35 слово «сім» замінити словом «п’ять»;
 
   18) у частині шостій статті 35 слово «сім» замінити словом «п’ять»;
 
384. 11) статтю 37 викласти у такій редакції:
 
   19) статтю 37 викласти у такій редакції:
 
385. «Стаття 37. Особова справа державного службовця
 
   «Стаття 37. Особова справа державного службовця
 
386. 1. Стосовно кожного державного службовця ведеться особова справа, склад, порядок ведення та зберігання якої визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.»;
 
-236- Лозинський Р.М.
Підпункт 11 пункту 33 розділу І викласти в такій редакції:
«11) статтю 37 викласти у такій редакції:
«Стаття 37. Особова справа державного службовця
1. Стосовно кожного державного службовця ведеться особова справа, яка розпочинається одночасно з його вступом на державну службу, склад, порядок ведення та зберігання якої визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби».
 
Відхилено   1. Стосовно кожного державного службовця ведеться особова справа, склад, порядок ведення та зберігання якої визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.»;
 
387. 12) у частині шостій статті 39:
 
-237- Лозинський Р.М.
Князевич Р.П.
Підпункт 12 пункту 33 розділу І виключити.
 
Відхилено   20) у частині шостій статті 39:
 
388. у абзаці першому слова «з урахуванням результатів оцінювання його службової діяльності» виключити;
 
   у абзаці першому слова «з урахуванням результатів оцінювання його службової діяльності» виключити;
 
389. абзац другий викласти у такій редакції:
 
   абзац другий викласти у такій редакції:
 
390. «Протягом строку застосування дисциплінарного стягнення черговий ранг державному службовцю не присвоюється. Такий період не зараховується до строку, зазначеного в абзаці першому цієї частини.»;
 
   «Протягом строку застосування дисциплінарного стягнення черговий ранг державному службовцю не присвоюється. Такий період не зараховується до строку, зазначеного в абзаці першому цієї частини.»;
 
391. 13) доповнити частину першу статті 40 словами «або переведення на вищу вакантну посаду категорії Б або В відповідно до пункту 1-1 частини першої статті 41 цього Закону»;
 
   21) доповнити частину першу статті 40 словами «або переведення на вищу вакантну посаду категорії Б або В відповідно до пункту 1-1 частини першої статті 41 цього Закону»;
 
392. 14) у частині першій статті 41:
 
-238- Корнієнко О.С.
Підпункт 14 пункту 33 викласти в такій редакції:
«14) у частині першій статті 41:
доповнити пунктами 1-1 та 2-1 такого змісту:
«1-1) на вищу вакантну посаду категорії Б або В у тому самому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням керівника державної служби або суб'єкта призначення, протягом року з дня затвердження висновку щодо результатів оцінювання його службової діяльності з відмінною оцінкою;
«2-1) на рівнозначну або нижчу вакантну посаду категорії Б або В у державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням суб'єкта призначення або керівника державної служби в державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується.»;
абзац шостий доповнити словами «, крім випадків, передбачених пунктом 1-1 частини першої цієї статті».
 
Враховано   22) у частині першій статті 41:
 
393. доповнити пунктами 1-1 та 1-2 такого змісту:
 
   доповнити пунктами 1-1 та 2-1 такого змісту:
 
394. «1-1) на вищу вакантну посаду категорії «Б» або «В» у тому самому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням керівника державної служби або суб'єкта призначення, протягом року з дня затвердження висновку щодо результатів оцінювання його службової діяльності з відмінною оцінкою;
 
   «1-1) на вищу вакантну посаду категорії «Б» або «В» у тому самому державному органі, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням керівника державної служби або суб'єкта призначення, протягом року з дня затвердження висновку щодо результатів оцінювання його службової діяльності з відмінною оцінкою»;
 
395. 2-1) на рівнозначну або нижчу вакантну посаду категорії Б або В у державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням суб'єкта призначення або керівника державної служби в державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується, за погодженням із головою комісії з реорганізації.»;
 
-239- Лозинський Р.М.
Підпункт 14 пункту 33 розділу І викласти в такій редакції:
«14) у частині першій статті 41:
доповнити пунктом 1-2 такого змісту:
2-1) на рівнозначну або нижчу вакантну посаду категорії Б або В у державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням суб'єкта призначення або керівника державної служби в державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується, за погодженням із головою комісії з реорганізації.»
 
Відхилено   «2-1) на рівнозначну або нижчу вакантну посаду категорії «Б» або «В» у державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується, у тому числі в іншій місцевості (в іншому населеному пункті), - за рішенням суб'єкта призначення або керівника державної служби в державному органі, до якого передаються повноваження та функції державного органу, що реорганізується або ліквідується»;
 
396. абзац шостий доповнити словами «, крім випадків, передбачених пунктом 1-1 частини першої цієї статті»;
 
-240- Дунда О.А.
Пункт 33 розділу І доповнити новим підпунктом 14-1 такого змісту»
«14-1) в абзацах першому та другому частини четвертої статті 43 слова «керівник державної служби», «керівнику державної служби» замінити відповідно словами «суб’єкт призначення», «суб’єкту призначення»;».
 
Відхилено   абзац шостий доповнити словами «крім випадків, передбачених пунктом 1-1 частини першої цієї статті»;
 
397. 15) у статті 44:
 
-241- Корнієнко О.С.
Підпункт 15 пункту 33 викласти в такій редакції:
«15) у статті 44:
частину першу доповнити словами «та/або просування по службі, шляхом зайняття вищої посади категорії Б або В» та доповнити новим абзацом другим такого змісту:
«Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, з якими укладено контракт про проходження державної служби, проводиться відповідно до умов контракту.»;
у частині другій слова «виконання індивідуальної програми професійного розвитку, а також показників, визначених у контракті про проходження державної служби (у разі укладення)» виключити;
у частині сьомій слова «у порядку, визначеному статтею 11 цього Закону» замінити словами «до суду».
 
Враховано редакційно   23) у статті 44:
 
398. частину першу доповнити словами «та/або просування по службі, шляхом зайняття вищої посади категорії Б або В»;
 
-242- Лозинський Р.М.
Абзац 2 підпункту 15 пункту 33 розділу І виключити.
 
Відхилено   частину першу викласти у такій редакції:
«1. Результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри та/або просування по службі, шляхом зайняття вищої посади категорії «Б» або «В».
Оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, з якими укладено контракт про проходження державної служби, проводиться відповідно до умов контракту»;
 
399. у частині другій слова «, а також показників, визначених у контракті про проходження державної служби (у разі укладення)» виключити;
 
   у частині другій слова «виконання індивідуальної програми професійного розвитку, а також показників, визначених у контракті про проходження державної служби (у разі укладення)» виключити;
у частині сьомій слова «у порядку, визначеному статтею 11 цього Закону» замінити словами «до суду»;
 
400. 16) частину другу статті 46 доповнити пунктом 9-1 такого змісту:
 
-243- Стефанчук Р.О.
Підпункт 16 пункту 33 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
«16) у частині другій статті 46:
пункт 2 викласти в такій редакції:
«2) час роботи на посадах, визначених пунктами 1-8 частини третьої статті 3 цього Закону, який прирівнюється до роботи на посадах державної служби категорії «А»«;
доповнити новим пунктом 2--1 такого змісту:
«2--1) час роботи на посадах, визначених пунктами 9-1 та 10 частини третьої статті 3 цього Закону;»
доповнити новим пунктом 9-1 такого змісту:
«9-1) час перебування державного службовця за штатом державного органу відповідно до статті 87-1 цього Закону».
 
Відхилено   24) частину другу статті 46 доповнити пунктом 9-1 такого змісту:
 
401. «9-1) час перебування державного службовця за штатом державного органу відповідно до статті 87-1 цього Закону; «;
 
-244- Фролов П.В.
Підпункт 16 пункту 33 розділу І проекту Закону викласти у такій редакції:
«16) у частині другій статті 46:
пункт другий доповнити реченням такого змісту: «При цьому, час роботи на посадах, визначених пунктами 1-8 частини третьої статті 3 цього Закону зараховується як стаж роботи на посадах категорії "А"«;
доповнити новим пунктом 9-1 такого змісту: «9-1) час перебування державного службовця за штатом державного органу відповідно до статті 87-1 цього Закону;».
 
Відхилено   «9-1) час перебування державного службовця за штатом державного органу відповідно до статті 87-1 цього Закону»;
 
402. 17) у статті 48:
 
-245- Корнієнко О.С.
Підпункт 17 пункту 33 викласти в такій редакції:
«17) статтю 48 викласти в такій редакції:
«Стаття 48. Професійний розвиток державних службовців
1. Державним службовцям створюються умови для їх постійного професійного розвитку шляхом професійного навчання (підготовки, підвищення кваліфікації, стажування, самоосвіти) з урахуванням результатів визначення відповідних потреб.
2. Професійне навчання державних службовців проводиться за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, через систему професійного навчання у закладах освіти, установах, організаціях незалежно від форми власності, які мають право надавати освітні послуги, у тому числі за кордоном.
Положення про систему професійного навчання державних службовців затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
3. Науково-методичне забезпечення діяльності системи професійного навчання державних службовців здійснює Національна академія державного управління при Президентові України - вищий навчальний заклад з особливими умовами навчання, які визначаються Кабінетом Міністрів України.
4. Керівник державної служби у межах витрат, передбачених на утримання відповідного державного органу, забезпечує організацію професійного навчання державних службовців, у тому числі у встановленому порядку закупівлю послуг, необхідних для забезпечення професійного навчання державних службовців у закладах освіти, установах, організаціях незалежно від форми власності, які мають право надавати освітні послуги, зокрема за кордоном, а також у фізичних осіб.
5. Професійне навчання державних службовців проводиться протягом проходження служби.
Потреби у професійному навчанні визначаються у індивідуальній програмі професійного розвитку державного службовця.
6. Служба управління персоналом узагальнює потреби державних службовців і вносить керівнику державної служби пропозиції щодо організації професійного навчання державних службовців.
7. На строк професійного навчання за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата.
8. З метою професійного розвитку державного службовця може проводитися його стажування з відривом від служби строком від одного до шести місяців на іншій посаді державної служби в іншому державному органі або за кордоном відповідно до законодавства.
На строк стажування за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата.
Порядок стажування державних службовців визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
9. У державних органах з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби може здійснюватися стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, строком до шести місяців у порядку, визначеному керівником державної служби».
 
Враховано   25) статтю 48 викласти в такій редакції:
«Стаття 48. Професійний розвиток державних службовців
 
403. частини першу, другу, четверту - шосту викласти в такій редакції:
 
      
404. «1. Державним службовцям створюються умови для їх постійного професійного розвитку шляхом професійного навчання (підготовки, підвищення кваліфікації, стажування, самоосвіти) з урахуванням результатів визначення відповідних потреб.
 
   1. Державним службовцям створюються умови для їх постійного професійного розвитку шляхом професійного навчання (підготовки, підвищення кваліфікації, стажування, самоосвіти) з урахуванням результатів визначення відповідних потреб.
 
405. 2. Професійне навчання державних службовців проводиться за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, через систему професійного навчання у закладах освіти, установах, організаціях незалежно від форми власності, які мають право надавати освітні послуги, у тому числі за кордоном.
 
   2. Професійне навчання державних службовців проводиться за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством, через систему професійного навчання у закладах освіти, установах, організаціях незалежно від форми власності, які мають право надавати освітні послуги, у тому числі за кордоном.
 
406. Положення про систему професійного навчання державних службовців затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби».
 
   Положення про систему професійного навчання державних службовців затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
3. Науково-методичне забезпечення діяльності системи професійного навчання державних службовців здійснює Національна академія державного управління при Президентові України - вищий навчальний заклад з особливими умовами навчання, які визначаються Кабінетом Міністрів України.
 
407. «4. Керівник державної служби у межах витрат, передбачених на утримання відповідного державного органу, забезпечує організацію професійного навчання державних службовців, у тому числі у встановленому порядку закуповує послуги, необхідні для забезпечення професійного навчання державних службовців у закладах освіти, установах, організаціях незалежно від форми власності, які мають право надавати освітні послуги, зокрема за кордоном, а також у фізичних осіб.
 
   4. Керівник державної служби у межах витрат, передбачених на утримання відповідного державного органу, забезпечує організацію професійного навчання державних службовців, у тому числі у встановленому порядку закупівлю послуг, необхідних для забезпечення професійного навчання державних службовців у закладах освіти, установах, організаціях незалежно від форми власності, які мають право надавати освітні послуги, зокрема за кордоном, а також у фізичних осіб.
 
408. 5. Професійне навчання державних службовців проводиться щорічно протягом проходження служби.
 
-246- Пузійчук А.В.
У абзаці сьомому підпункту 17 пункту 33 розділу І законопроєкту слово «щорічно» замінити словами «не рідше одного разу на три роки».
 
Відхилено   5. Професійне навчання державних службовців проводиться протягом проходження служби.
 
409. Потреби у професійному навчанні визначаються у індивідуальній програмі професійного розвитку державного службовця.
 
   Потреби у професійному навчанні визначаються у індивідуальній програмі професійного розвитку державного службовця.
 
410. 6. Служба управління персоналом узагальнює потреби державних службовців і вносить керівнику державної служби пропозиції щодо організації професійного навчання державних службовців.»;
 
   6. Служба управління персоналом узагальнює потреби державних службовців і вносить керівнику державної служби пропозиції щодо організації професійного навчання державних службовців.
7. На строк професійного навчання за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата.
 
411. у частині восьмій:
у абзаці першому слова «підвищення рівня професійної компетентності» замінити словами «професійного розвитку»;
 
   8. З метою професійного розвитку державного службовця може проводитися його стажування з відривом від служби строком від одного до шести місяців на іншій посаді державної служби в іншому державному органі або за кордоном відповідно до законодавства.
 
412. доповнити третім абзацом такого змісту:
 
   На строк стажування за державним службовцем зберігаються його посада та заробітна плата.
 
413. «Порядок стажування державних службовців визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.»;
 
   Порядок стажування державних службовців визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.
9. У державних органах з метою ознайомлення з функціонуванням державної служби може здійснюватися стажування громадян з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби, строком до шести місяців у порядку, визначеному керівником державної служби»;
 
414. частину десяту виключити;
 
      
415. 18) статтю 49 викласти у такій редакції:
 
   26) статтю 49 викласти у такій редакції:
 
416. «Стаття 49. Індивідуальна програма професійного розвитку державного службовця
 
   «Стаття 49. Індивідуальна програма професійного розвитку державного службовця
 
417. 1. Державний службовець складає індивідуальну програму професійного розвитку у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби.»;
 
   1. Державний службовець складає індивідуальну програму професійного розвитку у порядку, затвердженому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби»;
 
418. 19) у статті 50:
 
-247- Князевич Р.П.
Підпункт 19 пункту 33 Розділу І виключити.
 
Відхилено   27) у статті 50:
 
419. пункт 3 частини третьої виключити;
 
   пункт 3 частини третьої виключити;
 
420. у частині шостій слова «, а також Порядок преміювання державних службовців, « виключити;
 
   у частині шостій слова «а також Порядок преміювання державних службовців» виключити;
 
421. 20) частину третю статті 51 доповнити словами «на 1 січня календарного року»;
 
-248- Загоруйко А.Л.
Фролов П.В.
Підпункт 20 пункту 33 Розділу І викласти в такій редакції:
«20) у статті 51:
пункт перший частини першої доповнити словами «Секретаріат Центральної виборчої комісії, Служба розпорядника Державного реєстру виборців»;
частину третю доповнити словами «на 1 січня календарного року».
 
Враховано редакційно   28) у статті 51:
пункт 1 частини першої викласти в такій редакції:
«1) Апарат Верховної Ради України, державний орган, що забезпечує діяльність Кабінету Міністрів України, постійно діючий допоміжний, допоміжні, консультативно-дорадчі органи, утворені Президентом України, апарати (секретаріати) Ради національної безпеки і оборони України, Рахункової палати, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Конституційного Суду України, Верховного Суду, Офісу Генерального прокурора, Секретаріат Центральної виборчої комісії, Служба розпорядника Державного реєстру виборців»;
частину третю доповнити словами «на 1 січня календарного року»;
 
    -249- Корнієнко О.С.
Підпункт 20 пункту 33 Розділу І викласти в такій редакції:
«20) у статті 51:
у пункті 1 частини першої слово «Секретаріат» замінити словами «державний орган, що забезпечує діяльність»;
частину третю доповнити словами «на 1 січня календарного року».
 
Враховано редакційно    
    -250- Дунда О.А.
Підпункт 20 пункту 33 розділу І викласти в такій редакції:
«20) у статті 51:
у пункті 1 частини першої слова «постійно діючий допоміжний орган , утворений Президентом України» замінити словами «постійно діючий допоміжний, допоміжні, консультативно-дорадчі органи, утворені Президентом України»
частину третю статті 51 доповнити словами «на 1 січня календарного року».
 
Враховано редакційно    
    -251- Шкрум А.І.
Корнієнко О.С.
Клочко А.А.
Безгін В.Ю.
Підпункт 20 пункту 33 розділу І викласти в такій редакції:
«20) у статті 51:
пункт 1 частини першої після слів «Рахункової палати» доповнити словами «Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини»;
частину третю статті 51 доповнити словами «на 1 січня календарного року».
 
Враховано редакційно    
    -252- Пузійчук А.В.
У пункті 20 підпункту 33 розділу І законопроєкту слово «календарного» замінити словом «поточного».
 
Відхилено    
    -253- Князевич Р.П.
Підпункт 20 пункту 33 Розділу І виключити.
 
Відхилено    
422. 21) у абзаці другому частини шостої статті 52 слова «центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері трудових відносин, за погодженням із» виключити;
 
   29) в абзаці другому частини шостої статті 52 слова «центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері трудових відносин, за погодженням із» виключити;
 
423. 22) статтю 59 викласти у такій редакції:
 
-254- Пузійчук А.В.
Підпункт 22 пункту 33 розділу І законопроєкту виключити.
 
Відхилено   30) статтю 59 викласти у такій редакції:
 
424. «Стаття 59. Порядок і умови надання щорічних відпусток
 
   «Стаття 59. Порядок і умови надання щорічних відпусток
 
425. 1. Щорічна відпустка та/або її невикористана частина надається державному службовцю, як правило, до кінця робочого року.
 
-255- Корнієнко О.С.
У абзаці третьому підпункту 22 пункту 33 слова «та/або її невикористана частина» виключити;
 
Враховано   1. Щорічна відпустка надається державному службовцю, як правило, до кінця робочого року.
 
426. 2. У разі не використання державним службовцем щорічної відпустки протягом 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається така відпустка йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні щорічної відпустки.
 
-256- Корнієнко О.С.
Абзац четвертий підпункту 22 пункту 33 викласти в такій редакції:
«2. У разі не використання державним службовцем щорічної відпустки та/або її невикористаної частини протягом 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається така відпустка йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні щорічної відпустки».
 
Враховано редакційно   2. У разі не використання державним службовцем щорічної відпустки та/або її частини протягом 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається така відпустка йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні щорічної відпустки.
 
    -257- Волинець М.Я.
Абзац чотири підпункту 22 пункт 33 розділу І проекту викласти в такій редакції:
«2. У разі не використання державним службовцем щорічної відпустки протягом 12 місяців після закінчення робочого року, за який надається така відпустка йому виплачується грошова компенсація за всі невикористані ним дні щорічної відпустки у подвійному розмірі.»
 
Відхилено    
427. Порядок грошової компенсації державним службовцям за невикористані щорічні відпустки визначається Кабінетом Міністрів України.
 
-258- Корнієнко О.С.
Абзац п’ятий підпункту 22 пункту 33 виключити.
 
Враховано      
428. 3. Умови надання державним службовцям щорічних відпусток визначаються законодавством про працю»;
 
-259- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом 22-1) такого змісту:
«22-1)- у пункті першому частини другої статті 68 слово «Комісії» замінити словами «дисциплінарної комісії».
 
Враховано   3. Умови надання державним службовцям щорічних відпусток визначаються законодавством про працю»;
31) у пункті 1 частини другої статті 68 слово «Комісії» замінити словами «дисциплінарної комісії».
 
429. 23) у статті 69:
 
-260- Корнієнко О.С.
Підпункт 23 пункту 33 викласти в такій редакції:
«23) у статті 69:
у частині першій після слів «з метою визначення» доповнити словами «наявності та»;
у частині другій слово «Комісія» замінити словами «дисциплінарна комісія, яка утворюється в порядку визначеному Кабінетом Міністрів України»;
частину третю викласти у такій редакції:
«3. Дисциплінарна комісія діє у складі не менше чотирьох членів.
У разі неможливості створення в державному органі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ, дисциплінарні провадження щодо державних службовців цього органу, здійснюються дисциплінарною комісією державного органу вищого рівня в порядку підпорядкування.
У разі відсутності державного органу вищого рівня дисциплінарна комісія може утворюватися для здійснення конкретного дисциплінарного провадження за рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, з урахуванням пропозиції керівника державної служби цього органу.»;
у частині одинадцятій слова «або надати вмотивовану відмову протягом цього строку» замінити словами «щодо притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності, або закриття дисциплінарного провадження».
 
Враховано   32) у статті 69:
 
430. у частині першій після слів «з метою визначення» доповнити словами «наявності та»;
 
   частину першу після слів «з метою визначення» доповнити словами «наявності та»;
у частині другій слово «Комісія» замінити словами «дисциплінарна комісія, яка утворюється в порядку визначеному Кабінетом Міністрів України»;
 
431. частину третю викласти у такій редакції:
 
   частину третю викласти у такій редакції:
 
432. «3. Дисциплінарна комісія діє у складі не менше чотирьох членів.
 
   «3. Дисциплінарна комісія діє у складі не менше чотирьох членів.
 
433. У разі неможливості створення в державному органі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ, дисциплінарні провадження щодо державних службовців цього органу, здійснюються дисциплінарною комісією державного органу вищого рівня в порядку підпорядкування.
 
   У разі неможливості створення в державному органі дисциплінарної комісії з розгляду дисциплінарних справ, дисциплінарні провадження щодо державних службовців цього органу, здійснюються дисциплінарною комісією державного органу вищого рівня в порядку підпорядкування.
 
434. У разі відсутності державного органу вищого рівня дисциплінарна комісія може утворюватися одноразово для здійснення конкретного дисциплінарного провадження за рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, з урахуванням пропозиції керівника державної служби цього органу.»;
 
   У разі відсутності державного органу вищого рівня дисциплінарна комісія може утворюватися для здійснення конкретного дисциплінарного провадження за рішенням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері державної служби, з урахуванням пропозиції керівника державної служби цього органу»;
 
435. у частині одинадцятій слова «або надати вмотивовану відмову протягом цього строку» замінити словами «щодо притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності, або закриття дисциплінарного провадження»;
 
   у частині одинадцятій слова «або надати вмотивовану відмову протягом цього строку» замінити словами «щодо притягнення державного службовця до дисциплінарної відповідальності, або закриття дисциплінарного провадження»;
 
436. 24) у статті 73:
 
-261- Корнієнко О.С.
Підпункт 24 пункту 33 викласти у такій редакції:
«24) у статті 73:
у частині першій після слів «для визначення дисциплінарною комісією» доповнити словами «наявності та» а слово «Комісією» виключити;
у пункті 6 частини другої слова «та/або» замінити словом «або»;
пункт 12 частини другої викласти в такій редакції:
«12) пропозиції або подання дисциплінарної комісії з висновком про наявність чи відсутність у діях державного службовця дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності;».
 
Враховано   33) у статті 73:
 
437. у частині першій після слів «для визначення дисциплінарною комісією» доповнити словами «наявності та»;
 
   у частині першій після слів «для визначення дисциплінарною комісією» доповнити словами «наявності та», а слово «Комісією» виключити;
 
438. у пункті 6 частини другої слова «та/або» замінити словом «та»;
 
-262- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом 24-1 такого змісту:
«24-1) у статті 84:
частину першу доповнити пунктом 6 такого змісту:
«6) непроходження спеціальної перевірки в порядку, встановленому Законом України "Про запобігання корупції".»;
В абзаці першому частини другої символ та цифру «,6» виключити та доповнити абзацом другим такого змісту:
«У випадку, зазначеному у пункті 6 частини першої цієї статті, державний службовець вважається звільненим з дня отримання суб’єктом призначення результатів спеціальної перевірки відомостей про такого державного службовця з подальшим оформленням такого рішення та розрахунком протягом семи робочих днів».
 
Враховано редакційно   у частині другій:
у пункті 6 слова «та/або» замінити словом «або»;
пункт 12 викласти в такій редакції:
«12) пропозиції або подання дисциплінарної комісії з висновком про наявність чи відсутність у діях державного службовця дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності»;
34) у статті 84:
у частині першій включити пункт 6 такого змісту:
«6) непроходження спеціальної перевірки в порядку, встановленому Законом України «Про запобігання корупції»;
у частині другій:
в абзаці першому цифру «6» виключити;
доповнити абзацом другим такого змісту:
«У випадку, зазначеному у пункті 6 частини першої цієї статті, державний службовець вважається звільненим з дня отримання суб’єктом призначення результатів спеціальної перевірки відомостей про такого державного службовця з подальшим оформленням такого рішення та розрахунком протягом семи робочих днів»;
 
439. 25) у статті 87:
 
-263- Пузійчук А.В.
Фролов П.В.
Князевич Р.П.
Підпункт 25 пункту 33 розділу І законопроєкту виключити.
 
Відхилено   35) у статті 87:
 
    -264- Корнієнко О.С.
Підпункт 25 пункту 33 викласти в такій редакції:
«25) у статті 87:
частину третю доповнити першим абзацом такого змісту:
«3. Суб’єкт призначення або керівник державної служби попереджає державного службовця про наступне звільнення на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті у письмовій формі не пізніш ніж за 30 календарних днів. Суб’єкт призначення або керівник державної служби може пропонувати державному службовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому державному органі (за наявності), крім випадку ліквідації державного органу. При цьому не застосовуються положення законодавства про працю щодо обов’язку суб’єкта призначення отримання згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на звільнення.».
У зв’язку із цим абзаци перший – другий вважати абзацами другим – третім;
у частині четвертій слова «на підставі пункту 1» замінити словами «на підставі пунктів 1 та 1-1», а слова «середньої місячної заробітної плати» замінити словами «двох середньомісячних заробітних плат»;
частину п’яту доповнити абзацом другим такого змісту:
«У такому випадку оформлення і видача трудової книжки, а також розрахунок при звільненні проводяться протягом семи календарних днів з дня звільнення.»
 
Враховано частково    
    -265- Цимбалюк М.М.
Підпункт 25 пункту 33 законопроекту викласти в такій редакції:
«25) у статті 87:
частину третю доповнити першим абзацом такого змісту:
«3. Суб’єкт призначення попереджає державного службовця про наступне звільнення на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті у письмовій формі не пізніш ніж за два місяці. Одночасно з попередженням суб’єкт призначення пропонує державному службовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому державному органі (за наявності). При цьому не застосовуються положення законодавства про працю щодо обов’язку суб’єкта призначення отримання згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на звільнення.».
У зв’язку із цим абзаци перший – другий вважати абзацами другим – третім.
у частині четвертій слова «на підставі пункту 1» замінити словами «на підставі пунктів 1 та 1-1».
 
Відхилено    
440. частину третю доповнити першим абзацом такого змісту:
 
      
441. «3. Суб’єкт призначення попереджає державного службовця про наступне звільнення на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті у письмовій формі не пізніш ніж за 30 календарних днів. Суб’єкт призначення може пропонувати державному службовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому державному органі (за наявності). При цьому не застосовуються положення законодавства про працю щодо обов’язку суб’єкта призначення отримання згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на звільнення.».
 
-266- Волинець М.Я.
Абзац три підпункту 25 пункту 33 розділу І проекту викласти в такій редакції:
«3. Суб’єкт призначення попереджає державного службовця про наступне звільнення на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті у письмовій формі не пізніш ніж за 30 календарних днів. Суб’єкт призначення може пропонувати державному службовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому державному органі (за наявності).»
 
Відхилено   частину третю доповнити абзацом першим такого змісту:
«3. Суб’єкт призначення або керівник державної служби попереджає державного службовця про наступне звільнення на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті у письмовій формі не пізніш ніж за 30 календарних днів. Суб’єкт призначення або керівник державної служби може пропонувати державному службовцю будь-яку вакантну посаду державної служби у тому самому державному органі (за наявності). При цьому не застосовуються положення законодавства про працю щодо обов’язку суб’єкта призначення отримання згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на звільнення».
 
    -267- Лозинський Р.М.
Із підпункту 25 пункту 33 розділу І виключити наступні слова:
«При цьому не застосовуються положення законодавства про працю щодо обов’язку суб’єкта призначення отримання згоди виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на звільнення».
 
Відхилено    
    -268- Батенко Т.І.
Речення третє абзацу третього підпункту 25 пункту 33 розділу І виключити.
 
Відхилено    
442. У зв’язку із цим абзаци перший - другий вважати абзацами другим - третім;
 
   У зв’язку із цим абзаци перший та другий вважати відповідно абзацами другим та третім;
 
443. у частині четвертій слова «на підставі пункту 1» замінити словами «на підставі пунктів 1 та 1-1»;
 
-269- Волинець М.Я.
Абзац п'ятий підпункту 25 пункту 33 розділу І проекту викласти в редакції:
«4. У разі звільнення з державної служби на підставі пунктів 1 та 1-1 частини першої цієї статті державному службовцю виплачується вихідна допомога у розмірі подвійної середньо місячної заробітної плати».
 
Враховано редакційно   у частині четвертій слова «на підставі пункту 1» замінити словами «на підставі пунктів 1 та 1-1», а слова «середньої місячної заробітної плати» замінити словами «двох середньомісячних заробітних плат»;
 
444. частину п’яту доповнити абзацом другим такого змісту:
 
-270- Волинець М.Я.
Абзаци шостий і сьомий підпункту 25 пункту 33 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено   частину п’яту доповнити абзацом другим такого змісту:
 
445. «У такому випадку оформлення і видача трудової книжки, а також розрахунок при звільненні проводяться протягом десяти календарних днів з моменту звільнення.»;
 
-271- Лозинський Р.М.
Абзац 7 підпункту 25 пункту 33 розділу І викласти в такій редакції:
«У такому випадку оформлення і видача трудової книжки, а також розрахунок при звільненні проводяться в день звільнення.»
 
Відхилено   «У такому випадку оформлення і видача трудової книжки, а також розрахунок при звільненні проводяться протягом семи календарних днів з дня звільнення»;
 
446. 26) у статті 87-1:
 
-272- Корнієнко О.С.
Підпункт 26 пункту 33 викласти у такій редакції:
«26) у статті 87-1:
назву статті викласти у такій редакції:
«Стаття 87-1. Додаткові підстави припинення державної служби на посадах державної служби категорії "А" за ініціативою суб’єкта призначення»;
у частині першій слова «протягом чотирьох місяців» замінити словами «протягом шести місяців»;
доповнити частиною сьомою такого змісту:
«7. У випадках, передбачених частиною першою, п'ятою і шостою цієї статті, державний службовець може бути звільнений з посади суб’єктом призначення або з державної служби керівником державної служби у період тимчасової непрацездатності державного службовця або його відпустки. Датою звільнення є дата видання наказу (розпорядження) про звільнення у період тимчасової непрацездатності або відпустки.
У такому випадку розрахунок при звільненні проводяться протягом десяти календарних днів з дня звільнення».
 
Враховано   36) у статті 87-1:
 
    -273- Цимбалюк М.М.
підпункт 26 пункту 33 законопроекту викласти в такій редакції:
26) у статті 87-1:
назву статті викласти у такій редакції:
«Стаття 87-1. Додаткові підстави звільнення державних службовців з посади державної служби категорії «А» за ініціативою суб’єкта призначення»;
у частині першій слова «протягом чотирьох місяців» замінити словами «протягом шести місяців» та після слів «за штат відповідного державного органу» доповнити словами «про що суб’єкт призначення попереджає державного службовця у письмовій формі не пізніш ніж за тридцять календарних днів»;
у частині другій слова «в межах, визначених керівником відповідного державного органу» замінити словами «в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України»;
доповнити частиною сьомою такого змісту:
«7. У випадках, передбачених частиною першою цієї статті, державний службовець може бути звільнений з посади суб’єктом призначення або керівником державної служби з одночасним зарахуванням за штат відповідного державного органу у період тимчасової непрацездатності державного службовця або його відпустки. Датою звільнення з посади державної служби із зарахуванням за штат відповідного державного органу є дата видання наказу (розпорядження) про звільнення».
 
Відхилено    
447. назву статті викласти у такій редакції:
 
   назву статті викласти у такій редакції:
 
448. «Стаття 87-1. Додаткові підстави звільнення державних службовців з посади державної служби категорії «А» за ініціативою суб’єкта призначення»;
 
   «Стаття 87-1. Додаткові підстави припинення державної служби на посадах державної служби категорії "А" за ініціативою суб’єкта призначення»;
 
449. у частині першій слова «протягом чотирьох місяців» замінити словами «протягом шести місяців»;
 
-274- Шкрум А.І.
Абзац третій пункту 26 частини 33 розділу І проекту виключити.
 
Відхилено   у частині першій слова «протягом чотирьох місяців» замінити словами «протягом шести місяців»;
 
450. у частині другій слова «в межах, визначених керівником відповідного державного органу» замінити словами «в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України»;
 
      
451. доповнити частиною сьомою такого змісту:
 
-275- Пузійчук А.В.
У підпункті 26 пункту 33 розділу І законопроєкту абзаци шостий-восьмий виключити.
 
Відхилено   доповнити частиною сьомою такого змісту:
 
452. «7. У випадках, передбачених частиною першою цієї статті, державний службовець може бути звільнений з посади суб’єктом призначення або керівником державної служби у період тимчасової непрацездатності державного службовця або його відпустки. Датою звільнення є дата видання наказу (розпорядження) про звільнення у період тимчасової непрацездатності або відпустки.
 
   «7. У випадках, передбачених частинами першою, п'ятою і шостою цієї статті, державний службовець може бути звільнений з посади суб’єктом призначення або з державної служби керівником державної служби у період тимчасової непрацездатності державного службовця або його відпустки. Датою звільнення є дата видання наказу (розпорядження) про звільнення у період тимчасової непрацездатності або відпустки.
 
453. У такому випадку розрахунок при звільненні проводяться протягом десяти календарних днів з моменту звільнення.»;
 
-276- Лозинський Р.М.
Із підпункту 26 пункту 33 розділу І виключити наступні слова:
«У такому випадку розрахунок при звільненні проводяться протягом десяти календарних днів з моменту звільнення.»
 
Відхилено   У такому випадку розрахунок при звільненні проводяться протягом десяти календарних днів з дня звільнення»;
 
454. 27) частину другу статті 89 викласти у такій редакції:
 
   37) частину другу статті 89 викласти в такій редакції:
 
455. «2. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Акт долучається до особової справи цього державного службовця. Копія акта може видаватися державному службовцю, який звільняється, за його бажанням.».
 
-277- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Пункт 33 (зміни до Закону України "Про державну службу" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 4, ст.43) доповнити новим підпунктом 28 такого змісту:
"28). Частину першу статті 90 доповнити абзацом другом та третім такого змісту:
"За особами, яким призначено пенсію до набрання чинності Закону України від 10 грудня 2015 року № 889-VІІІ "Про державну службу" на підставі Закону України від 16 грудня 1993 року № 3723-ХІІ "Про державну службу" зберігається право на перерахунок пенсії на тих підставах, які діяли на час виходу особи на пенсію, в тому числі й у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим державним службовцям за посадою, з якої була призначена пенсія. Перерахунок пенсій здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працюючого державного службовця відповідної посади та рангу на момент виникнення права на перерахунок пенсії.
Положення абзацу другого частини першої цієї статті також поширюються на осіб, визначених пунктами 10 та 12 розділу ХІ "Прикінцеві та перехідні положення" цього Закону."
 
Відхилено   «2. Факт передачі справ і майна засвідчується актом, що підписується уповноваженою особою, керівником служби управління персоналом відповідного державного органу та державним службовцем, який звільняється. Акт долучається до особової справи цього державного службовця. Копія акта може видаватися державному службовцю, який звільняється, за його бажанням»;
38) у статті 91:
у частині четвертій:
у абзаці другому після слів «У випадках, передбачених» доповнити словами та цифрами «частиною четвертою статті 39»;
доповнити абзацом третім такого змісту:
«Суб’єктом призначення стосовно першого заступника та заступників Керівника Апарату Верховної Ради України є Керівник Апарату Верховної Ради України»;
частину дев’яту доповнити абзацом третім такого змісту:
«Повноваження керівника державної служби у Службі судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони»;
частину десяту викласти в такій редакції:
«10. Повноваження керівника державної служби в органах Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах військового управління, територіальних управлінь Служби судової охорони, в яких передбачено посади державної служби, здійснює керівник відповідного державного органу, органу військового управління або територіального управління Служби судової охорони».
40. У Законі України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (Відомості Верховної Ради, 2016, № 1, ст. 2):
1) у частині п’ятій статті 5 слово «Секретаріат» замінити словами «державний орган, що забезпечує діяльність»;
2) у частині четвертій статті 6 слово «Секретаріат» замінити словами «Державний орган, що забезпечує діяльність».
 
    -278- Корнієнко О.С.
Пункт 33 доповнити новим підпунктом 28 такого змісту:
«28) у частині четвертій статті 91:
у абзаці другому після слів «У випадках, передбачених» доповнити словами, цифрами та знаком «частиною четвертою статті 39,»;
доповнити абзацом третім такого змісту:
«Суб’єктом призначення стосовно першого заступника та заступників Керівника Апарату Верховної Ради України є Керівник Апарату Верховної Ради України».
 
Враховано    
    -279- Власенко С.В.
Пункт 33 розділу І доповнити новим підпунктом двадцять восьмим такого змісту:
«28) у статті 91:
частину дев’яту статті 91 доповнити абзацом третім такого змісту:
«Повноваження керівника державної служби у Службі судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони»;
частину десяту викласти в такій редакції:
«10. Повноваження керівника державної служби в органах Національної поліції, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Державної прикордонної служби України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, органах військового управління, територіальних управлінь Служби судової охорони, в яких передбачено посади державної служби, здійснює керівник відповідного державного органу, органу військового управління або територіального управління Служби судової охорони».
 
Враховано    
    -280- Корнієнко О.С.
Доповнити новим пунктом 33-1 такого змісту:
«33-1. У Законі України «Про Національне агентство України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів» (Відомості Верховної Ради, 2016, № 1, ст. 2):
1) у частині п’ятій статті 5 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»;
2) у частині четвертій статті 6 слово «Секретаріат» замінити словами та знаком «Постійно діючий орган, що забезпечує діяльність».
 
Враховано редакційно    
    -281- Устінова О.Ю.
Лозинський Р.М.
У частині 33 (щодо внесення змін у Законі України «Про державну службу») доповнити новим абзацом 28 такого змісту:
«28) частину 4 Розділу ХІ «Прикінцеві та перехідні положення» додати новими абзацами:
Звільнення осіб, які перебували на посадах державної служби, що в подальшому були переведені в категорію посад, які заміщуються особами начальницького складу, проводиться відповідно до пункту 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».
Працівники Національного антикорупційного бюро України, які перебували на посадах державної служби, що в подальшому були переведені в категорію посад, які заміщуються особами начальницького складу, припиняють державну службу та призначаються на ці посади без проведення конкурсного відбору та без проведення виплат вихідної допомоги, передбаченої статтями 83, 87 Закону України «Про державну службу». Перелік та кількість посад державних службовців, які переводяться у категорію посад, що заміщуються особами начальницького складу затверджується Директором Національного бюро.»;
 
Враховано редакційно    
456. 34. Пункт 1 частини першої статті 5 Закону України «Про Державне бюро розслідувань» (Відомості Верховної Ради, 2016 р., № 6, ст. 55 із наступними змінами) викласти у такій редакції:
 
-282- Князевич Р.П.
Пункт 34 розділу І виключити.
 
Відхилено   41. У Законі України «Про Державне бюро розслідувань» (Відомості Верховної Ради, 2016 р., № 6, ст. 55 із наступними змінами):
 
457. «1) злочинів, вчинених Президентом України, повноваження якого припинено, Прем’єр-міністром України, членом Кабінету Міністрів України, першим заступником та заступником міністра, членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольного комітету України, Головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Головою Фонду державного майна України, його першим заступником та заступником, членом Центральної виборчої комісії, народним депутатом України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Директором Національного антикорупційного бюро України, Генеральним прокурором України, його першим заступником та заступником, Головою Національного банку України, його першим заступником та заступником, Секретарем Ради національної безпеки і оборони України, його першим заступником та заступником, Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим, його першим заступником та заступником, радником або помічником Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, головою місцевої державної адміністрації, його першим заступником та заступником, суддею, працівником правоохоронного органу, особою, посада якої належить до категорії «А», крім випадків, коли досудове розслідування цих злочинів віднесено до підслідності Національного антикорупційного бюро України; «.
 
-283- Радіна А.О.
У пункті 34 слова «головою місцевої державної адміністрації, його першим заступником та заступником,» виключити.
 
Враховано   пункт 1 частини першої статті 5 викласти у такій редакції:
«1) злочинів, вчинених Президентом України, повноваження якого припинено, Прем’єр-міністром України, членом Кабінету Міністрів України, першим заступником та заступником міністра, членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Антимонопольного комітету України, Головою Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Головою Фонду державного майна України, його першим заступником та заступником, членом Центральної виборчої комісії, народним депутатом України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Директором Національного антикорупційного бюро України, Генеральним прокурором України, його першим заступником та заступником, Головою Національного банку України, його першим заступником та заступником, Секретарем Ради національної безпеки і оборони України, його першим заступником та заступником, Постійним Представником Президента України в Автономній Республіці Крим, його першим заступником та заступником, радником або помічником Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, суддею, працівником правоохоронного органу, особою, посада якої належить до категорії «А», крім випадків, коли досудове розслідування цих злочинів віднесено до підслідності Національного антикорупційного бюро України»;
у частині сьомій статті 11 слово «Секретаріат» замінити словами «державний орган, що забезпечує діяльність»;
42. У Законі України «Про дипломатичну службу» (Офіційний вісник України, 2018, № 26, ст. 219):
1) у частині третій статті 16:
у пункті 1 слова «Адміністрації Президента України» замінити словами «постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України»;
у пункті 3 слово «Секретаріату» замінити словами «державного органу, що забезпечує діяльність»;
2) у частині третій статті 25 слова «Адміністрації Президента України» замінити словами «постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України» та слово «Секретаріату» замінити словами «державного органу, що забезпечує діяльність».
43. У Законі України «Про судоустрій і статус суддів» (Відомості Верховної Ради, 2016 р., № 31, ст.545 із наступними змінами):
1) у статті 150:
у частині першій після слів та символу «Державної судової адміністрації України,» додати слова «Служби судової охорони»;
частину п’яту викласти в такій редакції:
«5. Розмір посадового окладу працівника секретаріату Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Державної судової адміністрації України, Служби судової охорони, посада якого віднесена до найнижчої за умовами оплати праці посади державної служби, установлюється на рівні відповідного працівника апарату Верховного Суду, працівника територіального управління Державної судової адміністрації України, територіального управління Служби судової охорони – на рівні відповідного працівника апарату апеляційного суду»;
У частині восьмій після слів та символу «Державної судової адміністрації України,» додати слова «Служби судової охорони»;
2) доповнити статтею 162-1 такого змісту:
«162-1. Особовий склад Служби судової охорони
1. До особового складу Служби судової охорони належать співробітники Служби судової охорони, державні службовці та інші працівники, з якими укладається трудовий договір.
2. Вступ, проходження та припинення державної служби в Службі судової охорони регулюється Законом України «Про державну службу» з урахуванням особливостей встановлених цим Законом.
3. Повноваження керівника державної служби у Службі судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони.
4. Час проходження служби у Службі судової охорони зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби, стажу служби в поліції, інших правоохоронних органах.
5. Окремі посади співробітників Служби судової охорони можуть заміщатися державними службовцями та іншими працівниками у порядку, визначеному Головою Служби судової охорони України.
6. Порядок проходження служби співробітниками Служби судової охорони визначається у відповідному положенні, яке затверджується Вищою радою правосуддя за поданням Голови Служби судової охорони.
7. Трудові відносини державних службовців та інших працівників Служби судової охорони регулюються законодавством про працю і державну службу».
44. У розділі ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» (Офіційний вісник України, 2019, № 76, ст. 2634):
1) пункт 3 викласти у такій редакції:
«3. Установити, що з 1 січня 2020 року норми і положення законів України, якими визначені розміри посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників державних органів, крім Апарату Верховної Ради України, Національного антикорупційного бюро України, Вищого антикорупційного суду, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати та членів Центральної виборчої комісії, застосовуються в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.
До приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону»;
2) доповнити пунктом 3-1 такого змісту:
«3-1. Установити, що Керівник Апарату Верховної Ради України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом може прийняти рішення про припинення державної служби першими заступниками та заступниками Керівника Апарату Верховної Ради України у зв’язку із зміною належності їх посад до категорії «А».
45. Доповнити розділ ІІ Закону України «Про Національне антикорупційне бюро» (Відомості Верховної Ради України, 2014., № 47, ст. 2051 із наступними змінами) пунктом 6-2 наступного змісту:
«6-2. Звільнення осіб, які перебували на посадах державної служби, що в подальшому були переведені в категорію посад, які заміщуються особами начальницького складу, проводиться відповідно до пункту 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».
Працівники Національного антикорупційного бюро України, які перебували на посадах державної служби, що в подальшому були переведені в категорію посад, які заміщуються особами начальницького складу, припиняють державну службу та призначаються на ці посади без проведення конкурсного відбору та без проведення виплат вихідної допомоги, передбаченої статтями 83, 87 Закону України «Про державну службу».
Перелік та кількість посад державної служби, які переводяться у категорію посад, що заміщуються особами начальницького складу затверджується Директором Національного бюро».
46. У пункті 1 Розділу І Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції» (198-ІХ від 17.10.2019) слова «вісімнадцятим – двадцять першим» виключити.
47. У розділі ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» (Офіційний вісник України 2019 р., № 84, ст. 2835):
пункт 1 доповнити абзацом такого змісту:
«Зміни до Закону України «Про запобігання корупції» в частині автоматизованого розподілу обов’язків з проведення перевірок між уповноваженими особами Національно агентства з питань запобігання корупції вводяться в дію з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції повідомлення про виникнення технічної можливості такого розподілу згідно з рішенням Голови Національного агентства»;
доповнити пунктом 1-1 такого змісту:
«1-1. Особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів декларування, подають у встановленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку першу щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у 2021 році. Зазначені особи подають інші типи декларації, особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також повідомлення про суттєву зміну в майновому стані у передбачених Законом України «Про запобігання корупції» випадках, починаючи з 1 січня 2020 року»;
підпункт 2 пункту 3 доповнити словами «, визначає уповноважених осіб Національного агентства з питань запобігання корупції шляхом уповноваження його посадових осіб»;
у абзаці шістнадцятому пункту 3 слова «грошова компенсація» замінити словами «заробітна плата».
48. У Регламенті Верховної Ради України, затвердженому Законом України «Про Регламент Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 2010 р., №№ 14-17, ст. 133; 2014 р., № 9, ст. 92):
1) у частині третій статті 7 слово «Головою» замінити словами «Керівником Апарату»
2) статтю 8 доповнити частиною шостою такого змісту:
«6. Керівник Апарату Верховної Ради України відповідно до законів та інших нормативно-правових актів України затверджує розпорядження, які забезпечують застосування законодавства про державну службу з урахуванням особливостей вступу, проходження та припинення державної служби в Апараті Верховної Ради України, визначають порядок призначення та звільнення працівників патронатної служби та інших працівників Апарату Верховної Ради України».
49. У Законі України «Про комітети Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 1995, № 19, ст. 134):
1) пункт 3 частини першої статті 36 викласти в такій редакції:
«3) підписує протоколи засідань комітету»;
2) у частині восьмій статті 54 слово «голови» замінити словом «назви»;
3) статтю 55 викласти у такій редакції:
«Стаття 55. Структура секретаріатів комітетів
1. Секретаріати комітетів очолюють керівники секретаріатів, які призначаються на посади та звільняються з посад Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням комітетів.
2. Керівники секретаріатів комітетів організовують діяльність секретаріатів комітетів.
3. Керівник секретаріату комітету має заступника (заступників), які призначаються на посади та звільняються з посад Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням керівника секретаріату, погодженим з головою комітету.
4. Керівники відділів та служб (у разі їх утворення), інші працівники секретаріату комітету призначаються на посади та звільняються з посад Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням керівника секретаріату, погодженим з головою комітету.
5. Призначення на посади керівників секретаріатів комітетів, їх заступників, інші посади в секретаріатах комітетів здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу» з урахуванням особливостей, визначених цим Законом».
50. У частині четвертій статті 7 Закону України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України» (Відомості Верховної Ради, 2006, № 30, ст.258) слова «за погодженням з центральним органом виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної фінансової та бюджетної політики» виключити.
51. У частині третій статті 52 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (Відомості Верховної Ради, 2019, № 21, ст.81) слова «за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики» виключити.
 
    -284- Корнієнко О.С.
Пункт 34 доповнити підпунктом 2 такого змісту:
«2) У частині сьомій статті 11 слово «Секретаріат» замінити словами «постійно діючий орган, що забезпечує діяльність»
 
Враховано редакційно    
    -285- Корнієнко О.С.
Доповнити новим пунктом 35 такого змісту:
«35. У Законі України «Про дипломатичну службу» (Офіційний вісник України, 2018, № 26, ст. 219):
1) у частині третій статті 16:
у пункті 1 слова «Адміністрації Президента України» замінити словами «постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України»;
у пункті 3 слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність»;
2) у частині третій статті 25 слова «Адміністрації Президента України» замінити словами «постійно діючого допоміжного органу, утвореного Президентом України» та слово «Секретаріату» замінити словами та знаком «постійно діючого органу, що забезпечує діяльність»
 
Враховано редакційно    
    -286- Власенко С.В.
Доповнити розділ І новим пунктом 35 такого змісту:
«35. У Законі України «Про судоустрій і статус суддів» (Відомості Верховної Ради, 2016 р., № 31, ст.545 із наступними змінами):
1) у статті 150:
у частині першій після слів та символу «Державної судової адміністрації України,» додати слова «Служби судової охорони»;
частину п’яту викласти в такій редакції:
«5. Розмір посадового окладу працівника секретаріату Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Державної судової адміністрації України, Служби судової охорони, посада якого віднесена до найнижчої за умовами оплати праці посади державної служби, установлюється на рівні відповідного працівника апарату Верховного Суду, працівника територіального управління Державної судової адміністрації України, територіального управління Служби судової охорони – на рівні відповідного працівника апарату апеляційного суду»;
У частині восьмій після слів та символу «Державної судової адміністрації України,» додати слова «Служби судової охорони»;
доповнити статтею 162-1 такого змісту:
«162-1. Особовий склад Служби судової охорони
1. До особового складу Служби судової охорони належать співробітники Служби судової охорони, державні службовці та інші працівники, з якими укладається трудовий договір.
2. Вступ, проходження та припинення державної служби в Службі судової охорони регулюється Законом України «Про державну службу» з урахуванням особливостей встановлених цим Законом.
3. Повноваження керівника державної служби у Службі судової охорони здійснює Голова Служби судової охорони.
4. Час проходження служби у Службі судової охорони зараховується до страхового стажу, стажу роботи за спеціальністю, а також до стажу державної служби, стажу служби в поліції, інших правоохоронних органах.
5. Окремі посади співробітників Служби судової охорони можуть заміщатися державними службовцями та іншими працівниками у порядку, визначеному Головою Служби судової охорони України.
6. Порядок проходження служби співробітниками Служби судової охорони визначається у відповідному положенні, яке затверджується Вищою радою правосуддя за поданням Голови Служби судової охорони.
7. Трудові відносини державних службовців та інших працівників Служби судової охорони регулюються законодавством про працю і державну службу.»
 
Враховано    
    -287- Корнієнко О.С.
Доповнити новим пунктом 36 такого змісту:
«36. У Законі України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» (Офіційний вісник України, 2019, № 76, ст. 2634):
1) у розділі ІІ. Прикінцеві та перехідні положення:
Пункт 3 викласти у такій редакції:
«3. Установити, що з 1 січня 2020 року норми і положення законів України, якими визначені розміри посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників державних органів, крім Апарату Верховної Ради України, Національного антикорупційного бюро України, Вищого антикорупційного суду, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Національного агентства з питань запобігання корупції, Рахункової палати та членів Центральної виборчої комісії, застосовуються в порядку та розмірах, встановлених Кабінетом Міністрів України.
До приведення законодавчих актів у відповідність із цим Законом вони застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.»;
Доповнити пунктом 3-1 такого змісту:
«3-1. Установити, що Керівник Апарату Верховної Ради України протягом шести місяців з дня набрання чинності цим Законом може прийняти рішення про припинення державної служби першими заступниками та заступниками Керівника Апарату Верховної Ради України у зв’язку із зміною належності їх посад до категорії "А".»
 
Враховано    
    -288- Загоруйко А.Л.
Розділ І доповнити новим пунктом такого змісту:
«35. У розділі ІІ Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» (Відомості Верховної Ради України, 2019, № 43, ст. 250):
у пункті 3 слова «органів державної влади» замінити словами «органів виконавчої влади, інших державних органів, підзвітних та/або підконтрольних та/або відповідальних перед Кабінетом Міністрів України, крім тих, особливий, встановлений законом порядком фінансування яких є гарантією їх незалежності»;
абзац третій підпункту 2 пункту 5 після слів «державних органів» доповнити словами « (крім тих, особливий, встановлений законом порядком фінансування яких є гарантією їх незалежності)».
 
Відхилено    
    -289- Радіна А.О.
Доповнити новими пунктами 35-38 такого змісту:
«35. Пункт 3 розділу 2 Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо перезавантаження влади» (Офіційний вісник України 2019 р., № 76, ст. 2634)
доповнити новим абзацом наступного змісту:
«Положення абзацу першого цього пункту не поширюються на розміри посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників Національного антикорупційного бюро України та Національного агентства з питань запобігання корупції»;
«36. Доповнити розділ ІІ Закону України «Про Національне антикорупційне бюро» (Відомості Верховної Ради України, 2014., № 47, ст. 2051 із наступними змінами) пунктом 6-2 наступного змісту:
«6-2. Звільнення осіб, які перебували на посадах державної служби, що в подальшому були переведені в категорію посад, які заміщуються особами начальницького складу, проводиться відповідно до пункту 1 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».
Працівники Національного антикорупційного бюро України, які перебували на посадах державної служби, що в подальшому були переведені в категорію посад, які заміщуються особами начальницького складу, припиняють державну службу та призначаються на ці посади без проведення конкурсного відбору та без проведення виплат вихідної допомоги, передбаченої статтями 83, 87 Закону України «Про державну службу».
Перелік та кількість посад державної служби, які переводяться у категорію посад, що заміщуються особами начальницького складу затверджується Директором Національного бюро.».
«37. У пункті 1 Розділу І Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо викривачів корупції (198-ІХ від 17.10.2019) слова «вісімнадцятим – двадцять першим» виключити».
«38. У розділі ІІ Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» (Офіційний вісник України 2019 р., № 84, ст. 2835):
пункт перший доповнити абзацом такого змісту «Зміни до Закону України «Про запобігання корупції» в частині автоматизованого розподілу обов’язків з проведення перевірок між уповноваженими особами Національно агентства з питань запобігання корупції вводяться в дію з дня оприлюднення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції повідомлення про виникнення технічної можливості такого розподілу згідно з рішенням Голови Національного агентства.»;
підпункт 2 пункту третього доповнити словами «, визначає уповноважених осіб Національного агентства з питань запобігання корупції шляхом уповноваження його посадових осіб»;
у абзаці 16 пункту 3 слова «грошова компенсація» замінити словами «заробітна плата».
 
Враховано редакційно    
    -290- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 40 такого змісту:
«40. У Розділі ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» № 140-ІХ від 02.10.2019:
1) доповнити пунктом 1-1. такого змісту:
«1-1. Особи, яких цим Законом віднесено до суб’єктів декларування, подають у встановленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку першу щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у 2021 році. Зазначені особи подають інші типи декларації, особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також повідомлення про суттєву зміну в майновому стані у передбачених Законом України «Про запобігання корупції» випадках, починаючи з 1 січня 2020 року».
 
Враховано    
    -291- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Доповнити новим пунктом 35 такого змісту:
"35. Статтю 21 Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2001, № 33, ст. 175) доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
"За особами, яким призначено пенсію до дати набрання чинності Закону України від 03 жовтня 2017 року №2148-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", зберігається право на перерахунок пенсії у порядку, передбаченому для державних службовців із сум заробітної плати, на які нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за останньою посадою на час виходу особи на пенсію."
 
Відхилено    
    -292- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Доповнити новим пунктом 36 такого змісту:
"36. Частину першу статті 37 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2016, № 3, ст.25) доповнити абзацом другим такого змісту:
"За особами, яким призначено пенсію до набрання чинності Закону України від 03 жовтня 2017 року №2148-VІІІ "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", зберігається право на перерахунок пенсії на тих підставах, які діяли на час виходу особи на пенсію та у разі підвищення розміру заробітної плати працюючим науковим працівникам. Перерахунок пенсій здійснюється виходячи із сум заробітної плати, на які нараховується єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працюючого наукового працівника відповідної посади на момент виникнення права на перерахунок пенсії."
 
Відхилено    
    -293- Королевська Н.Ю.
Солод Ю.В.
Доповнити новим пунктом 37 такого змісту:
"37. Пункт 13 розділу ХV "Прикінцеві положення" Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2003, №№ 49-51, ст. 376) викласти в такій редакції:
"13. У разі якщо особі призначено пенсію відповідно до законів України "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України», її виплата продовжується до переведення за бажанням особи на пенсію на інших підставах або за бажанням особи поновлюється у розмірі, який було встановлено до переведення. До такого переведення розмір пенсії, встановлений до дня набрання чинності Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій", не переглядається та пенсія не індексується. Різниця між розміром пенсії, на який має право особа відповідно до зазначених законодавчих актів, та розміром пенсії із солідарної системи відповідно до цього Закону фінансується за рахунок коштів Державного бюджету України.
У разі якщо особа має право на отримання пенсії відповідно до законів України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", "Про службу в органах місцевого самоврядування", "Про державну службу", "Про наукову і науково-технічну діяльність" та цього Закону, призначається одна пенсія за її вибором. Порядок фінансування та перерахунку цих пенсій встановлюється відповідними законами."
 
Відхилено    
    -294- Корнієнко О.С.
Доповнити новим пунктом 37 такого змісту:
«37. У Законі України «Про Регламент Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 2010, № 14-15, № 16-17, ст. 133):
1) у частині третій статті 7 слово «Головою» замінити словами «Керівником Апарату»
2) статтю 8 доповнити частиною шостою такого змісту:
«6. Керівник Апарату Верховної Ради України відповідно до законів та інших нормативно-правових актів України затверджує розпорядження, які забезпечують застосування законодавства про державну службу з урахуванням особливостей вступу, проходження та припинення державної служби в Апараті Верховної Ради України, визначають порядок призначення та звільнення працівників патронатної служби та інших працівників Апарату Верховної Ради України».
 
Враховано редакційно    
    -295- Корнієнко О.С.
Доповнити пунктом 39 такого змісту:
«39. У Законі України «Про комітети Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 1995, № 19, ст. 134):
1) пункт 3) частини першої статті 36 викласти в такій редакції:
«3) підписує протоколи засідань комітету;»;
2) у частині восьмій статті 54 слово «голови» замінити словом «назви»;
3) у статті 55
частину першу викласти в такій редакції:
«1. Секретаріати комітетів очолюють керівники секретаріатів, які призначаються на посаду та звільняються з посади Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням комітетів.»;
частину третю викласти в такій редакції:
«3. Керівник секретаріату комітету має заступника (заступників), які призначаються на посаду та звільняються з посади Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням комітету.»;
частину п’яту викласти в такій редакції:
«5. Пропозиції щодо кандидатури керівника секретаріату комітету вносяться на розгляд комітету головою відповідного комітету, щодо інших працівників – керівником секретаріату комітету з дотриманням вимог Закону України «Про державну службу».
 
Враховано частково    
    -296- Шкрум А.І.
Клочко А.А.
Доповнити новим пунктом такого змісту:
«Статтю 55 Закону України «Про комітети Верховної Ради України» (Відомості Верховної Ради України, 1995, № 19, ст. 134) викласти у такій редакції:
«Стаття 55. Структура секретаріатів комітетів
1. Секретаріати комітетів очолюють керівники секретаріатів, які призначаються на посади та звільняються з посад Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням комітетів.
2. Керівники секретаріатів комітетів організовують діяльність секретаріатів комітетів.
3. Керівник секретаріату комітету має заступника (заступників), які призначаються на посади та звільняються з посад Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням керівника секретаріату, погодженим з головою комітету.
4. Керівники відділів та служб (у разі їх утворення), інші працівники секретаріату комітету призначаються на посади та звільняються з посад Керівником Апарату Верховної Ради України за поданням керівника секретаріату, погодженим з головою комітету.
5. Призначення на посади керівників секретаріатів комітетів, їх заступників, інші посади в секретаріатах комітетів здійснюється відповідно до Закону України «Про державну службу» з урахуванням особливостей, визначених цим Законом».
 
Враховано    
    -297- Корнієнко О.С.
Доповнити новими пунктами такого змісту:
«49. У частині четвертій статті 7 Закону України «Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України» (Відомості Верховної Ради, 2006, № 30, ст.258) слова «за погодженням з центральним органом виконавчої влади з формування та забезпечення реалізації державної фінансової та бюджетної політики» виключити.
50. У частині третій статті 52 Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної» (Відомості Верховної Ради, 2019, № 21, ст.81) слова «за погодженням із центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної бюджетної політики» виключити».
 
Враховано    
458. ІІ. Прикінцеві та перехідні положення
 
   ІІ. Прикінцеві та перехідні положення
 
459. 1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім підпункту 20 пункту 33 розділу І, які набирають чинності з 2 січня 2020 року.
 
-298- Стефанчук Р.О.
Пункт 1 Розділу ІІ законопроекту викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім підпункту 20 пункту 33 розділу І, який набирає чинності з 2 січня 2020 року».
 
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім підпункту 28 пункту 39 розділу І, який набирає чинності з 2 січня 2020 року, та пункту 46, який набирає чинності з 1 січня 2020 року.
2. Установити, що положення підпункту 35 пункту 39 Розділу І діють до 31 грудня 2020 року.
 
    -299- Радіна А.О.
У пункті 1 після слів «які набирають чинності з 2 січня 2020 року» доповнити словами «та пункту 37, якій набирає чинності з 1 січня 2020 року».
 
Враховано    
    -300- Мошенець О.В.
Доповнити розділ ІІ Прикінцеві та перехідні положення законопроекту новим пунктом 2 такого змісту із відповідною зміною нумерації пунктів:
«2. Особи, яких законом віднесено до суб’єктів декларування, подають у встановленому Законом України «Про запобігання корупції» порядку першу щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік у 2021 році. Зазначені особи подають інші типи декларацій, особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, а також повідомлення про суттєву зміну в майновому стані у передбачених Законом України «Про запобігання корупції» випадках, починаючи з 1 січня 2020 року».
 
Відхилено    
    -301- Корнієнко О.С.
Доповнити розділ ІІ Прикінцеві та перехідні положення законопроекту новим пунктом 1-1 такого змісту:
«1-1. Установити, що положення підпункту 34 пункту 38 Розділу І діють до 31 грудня 2020 року».
 
Враховано    
460. 2. Установити, що дисциплінарні комісії з розгляду дисциплінарних справ, утворені до 25 вересня 2019 року, продовжують виконувати свої повноваження до затвердження Кабінетом Міністрів України порядку здійснення дисциплінарного провадження відповідно до положень статті 71 Закону України «Про державну службу».
 
   3. Установити, що дисциплінарні комісії з розгляду дисциплінарних справ, утворені до 25 вересня 2019 року, продовжують виконувати свої повноваження до затвердження Кабінетом Міністрів України порядку здійснення дисциплінарного провадження відповідно до положень статті 71 Закону України «Про державну службу».
 
461. 3. За державними службовцями, які на день набрання чинності цим Законом мають невикористані щорічні відпустки та/або їх невикористані частини зберігаються гарантії, передбачені законодавством про працю.
 
-302- Устінова О.Ю.
Лозинський Р.М.
У частині 3 Розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» доповнити новим абзацом такого змісту:
«Установити, що з 1 січня 2020 року норми і положення законів України, якими визначені розміри посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників державних органів, застосовується прожитковий мінімум, встановлений для працездатних осіб станом на 1 січня 2019 року».
 
Відхилено   4. За державними службовцями, які на день набрання чинності цим Законом мають невикористані щорічні відпустки та/або їх невикористані частини зберігаються гарантії, передбачені законодавством про працю.
5. Установити, що відповідальність за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені особами, які включені згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року №140-ІХ до переліку суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не застосовується у період з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року №140-ІХ до дня набрання чинності цим Законом.
 
    -303- Білозір Л.М.
Розділ ІІ проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законів України» у прийнятій редакції доповнити пунктом 3-1 такого змісту:
«Установити, що відповідальність за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, вчинені особами, які включені згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року №140-ІХ до переліку суб’єктів, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», не застосовується у період з дня набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року №140-ІХ до дня набрання чинності цим Законом».
 
Враховано    
462. 4. Кабінету Міністрів України:
 
   6. Кабінету Міністрів України:
 
463. 1) протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом вжити заходів щодо компенсації державним службовцям невикористаних щорічних відпусток та/або їх невикористаних частин на які вони набули право на день набрання чинності цим Законом;
 
   1) протягом двох років з дня набрання чинності цим Законом вжити заходів щодо компенсації державним службовцям невикористаних щорічних відпусток та/або їх невикористаних частин на які вони набули право на день набрання чинності цим Законом;
 
464. 2) у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2) у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
465. привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
466. забезпечити прийняття міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;
 
   забезпечити прийняття міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону;
 
467. забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
   забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади своїх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.
 
468. Голова
 
   Голова
 
469. Верховної Ради України

   Верховної Ради України