Кількість абзаців - 23 Таблиця поправок


Про внесення змін до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки України" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект
 
   Проект
 
1. ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   ЗАКОН УКРАЇНИ
 
2. Про внесення змін до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки України" щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України
 
   Про внесення змін до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки України" щодо діяльності Служби зовнішньої розвідки України
 
3. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
4. Внести зміни до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки України" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 8, ст. 94 із наступними змінами) та викласти у такій редакції:
 
   Внести зміни до Закону України "Про Службу зовнішньої розвідки України" (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 8, ст. 94 із наступними змінами) та викласти у такій редакції:
 
5. "ЗАКОН УКРАЇНИ
 
   "ЗАКОН УКРАЇНИ
 
6. Про Службу зовнішньої розвідки України
 
   Про Службу зовнішньої розвідки України
 
7. Цей Закон відповідно визначає правовий статус, загальну структуру, засади керівництва та загальну чисельність Служби зовнішньої розвідки України.
 
-1- Кулініч О.І.
Преамбулу законопроекту викласти в такій редакції:
«Цей Закон визначає правові основи організації та діяльності Служби зовнішньої розвідки України».
 
Відхилено   Цей Закон відповідно визначає правовий статус, загальну структуру, засади керівництва та загальну чисельність Служби зовнішньої розвідки України.
 
    -2- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Сферу дії Закону викласти в такій редакції:
«Цей Закон визначає правові основи організації та діяльності Служби зовнішньої розвідки України».
 
Відхилено    
8. Стаття 1. Правовий статус Служби зовнішньої розвідки України
 
   Стаття 1. Правовий статус Служби зовнішньої розвідки України
 
9. 1. Служба зовнішньої розвідки України є розвідувальним органом України, який функціонує як окремий державний орган, не належить до системи органів виконавчої влади та здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України та демократичним цивільним контролем відповідно до Закону України "Про розвідку".
 
-3- Мамка Г.М.
У частині першій статті 1 слова «Закону України "Про розвідку"« замінити словами «Закону України «Про основні засади функціонування розвідки України».
 
Відхилено   1. Служба зовнішньої розвідки України є розвідувальним органом України, який функціонує як окремий державний орган, не належить до системи органів виконавчої влади та здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України та демократичним цивільним контролем відповідно до Закону України "Про розвідку".
 
    -4- Фріз І.В.
Величкович М.Р.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Герасимов А.В.
Геращенко І.В.
Федина С.Р.
Бондар М.Л.
В частині першій статті 1 проекту Закону після слів «відповідно до Закону України "Про розвідку"« додати наступні слова: «зокрема під контролем Верховної Ради України».
 
Відхилено    
    -5- Батенко Т.І.
В частині першій статті 1 законопроекту замість слів «окремий державний орган» записати слова «окреме військове формування».
 
Відхилено    
    -6- Бурміч А.П.
У частині першій статті першій слова «не належить до системи органів виконавчої влади та» виключити;
Після слів «відповідно до Закону України "Про розвідку"« доповнити словами «підконтрольна Верховній Раді України».
 
Відхилено    
10. 2. Служба зовнішньої розвідки України як розвідувальний орган України входить до складу сил безпеки, а як військове формування – до складу сил оборони сектору безпеки і оборони України.
 
-7- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтю 1 викласти у такій редакції:
«Служба зовнішньої розвідки України є державним розвідувальним органом України, який здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України відповідно до Закону України «Про розвідку» та є підконтрольною Президентові України і Верховній Раді України».
 
Враховано частково   2. Служба зовнішньої розвідки України як розвідувальний орган України входить до складу сил безпеки, а як військове формування – до складу сил оборони сектору безпеки і оборони України.
 
    -8- Наливайченко В.О.
Статтю 1 проекту викласти в такій редакції:
«1. Служба зовнішньої розвідки України є розвідувальним органом України, який функціонує як окремий державний орган, уповноважений на здійснення розвідувальної діяльності. Служба зовнішньої розвідки України здійснює свою діяльність під загальним керівництвом Президента України та демократичним цивільним контролем відповідно до Законів України "Про розвідку" і «Про національну безпеку України».
2. Відповідно до Конституції України та Закону України «Про національну безпеку України Служба зовнішньої розвідки України є військовим формуванням – сил оборони та розвідувальним органом – сил безпеки сектору безпеки і оборони України».
 
Відхилено    
    -9- Цимбалюк М.М.
Статтю 1 проекту Закону доповнити пунктом 3), виклавши його в наступній редакції:
«3. Служба зовнішньої розвідки України здійснює розвідувальну діяльність у зовнішньополітичній, економічній, військово-технічній, інформаційній, екологічній сферах, сфері кібербезпеки».
 
Відхилено    
    -10- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтю 2 залишити в редакції чинного Закону України про зовнішню розвідку:
«Правова основа діяльності Служби зовнішньої розвідки України
Правову основу діяльності Служби зовнішньої розвідки України становлять Конституція України, Закон України «Про розвідувальні органи України», «Про розвідку», цей та інші закони України, видані на їх виконання акти Президента України, інші нормативно-правові акти, а також міжнародні договори України, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України».
 
Відхилено    
11. Стаття 2. Керівництво Служби зовнішньої розвідки України
 
   Стаття 2. Керівництво Служби зовнішньої розвідки України
 
12. 1. Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України.
 
-11- Лубінець Д.В.
Частину першу статті 2 законопроекту викласти в такій редакції:
«1. Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Верховною Радою України за поданням Президента України».
 
Відхилено   1. Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України.
 
    -12- Бобровська С.А.
Частину першу статті 2 законопроекту викласти у такій редакції:
«1. Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Верховною Радою України за поданням Президента України».
 
Відхилено    
13. 2. Голова Служби зовнішньої розвідки України має першого заступника Голови та заступників Голови Служби зовнішньої розвідки України. Визначення їх кількості, призначення на посаду та звільнення з посади здійснюється Президентом України за поданням Голови Служби зовнішньої розвідки України.
 
-13- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтю 2 проекту викласти як статтю 2-1 у такій редакції:
«Стаття 2-1. Керівництво Служби зовнішньої розвідки України.
1. Керівництво Службою зовнішньої розвідки України здійснює Голова Служби зовнішньої розвідки України, який призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України.
2. Голова Служби зовнішньої розвідки України має першого заступника Голови та заступників Голови Служби зовнішньої розвідки України. Визначення їх кількості, призначення на посаду та звільнення з посади здійснюється Президентом України за поданням Голови Служби зовнішньої розвідки України».
 
Враховано редакційно   2. Голова Служби зовнішньої розвідки України має першого заступника Голови та заступників Голови Служби зовнішньої розвідки України. Визначення їх кількості, призначення на посаду та звільнення з посади здійснюється Президентом України за поданням Голови Служби зовнішньої розвідки України.
 
14. Стаття 3. Загальна структура Служби зовнішньої розвідки України
 
   Стаття 3. Загальна структура Служби зовнішньої розвідки України
 
15. 1. Загальну структуру Служби зовнішньої розвідки України складають підрозділи агентурної та технічної розвідки, оперативно-технічні, інформаційно-аналітичні, власної безпеки, а також інші підрозділи відповідно до визначеної Президентом України Організаційної структури Служби зовнішньої розвідки України.
 
-14- Наливайченко В.О.
Частину першу статті 3 проекту Закону викласти в такій редакції:
«1. Загальну структуру Служби зовнішньої розвідки України складають підрозділи агентурної та технічної розвідки, оперативно-технічні, інформаційно-аналітичні, власної безпеки, а також інші підрозділи, заклади, установи та організації відповідно до визначеної і затвердженої Президентом України Організаційної структури Служби зовнішньої розвідки України».
 
Відхилено   1. Загальну структуру Служби зовнішньої розвідки України складають підрозділи агентурної та технічної розвідки, оперативно-технічні, інформаційно-аналітичні, власної безпеки, а також інші підрозділи відповідно до визначеної Президентом України Організаційної структури Служби зовнішньої розвідки України.
 
16. 2. Для виконання покладених на неї завдань Службою зовнішньої розвідки України можуть створюватися територіальні підрозділи в межах затвердженої загальної чисельності, а також заклади, підприємства, установи, організації.
 
-15- Наливайченко В.О.
Частину другу статті 3 проекту Закону виключити.
 
Відхилено   2. Для виконання покладених на неї завдань Службою зовнішньої розвідки України можуть створюватися територіальні підрозділи в межах затвердженої загальної чисельності, а також заклади, підприємства, установи, організації.
 
    -16- Бурміч А.П.
Частину другу статті 3 проекту Закону виключити.
 
Відхилено    
17. Стаття 4. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України
 
   Стаття 4. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України
 
18. 1. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України затверджується у кількості 4350 співробітників, у тому числі до 4010 військовослужбовців.
 
-17- Наливайченко В.О.
Частину першу статті 4 проекту Закону викласти в такій редакції:
«1. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України затверджується у кількості 4350 співробітників. Співробітниками Служби зовнішньої розвідки України є військовослужбовці, службовці та працівники. Перелік посад кадрового складу Служби зовнішньої розвідки України визначається Президентом України».
 
Відхилено   1. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України затверджується у кількості 4350 співробітників, у тому числі до 4010 військовослужбовців.
 
    -18- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтю 4 викласти у такій редакції:
«1. Загальна чисельність Служби зовнішньої розвідки України складається з військовослужбовців та співробітників і формується відповідно до штатного розпису Служби, затвердженого Президентом України».
 
Відхилено    
    -19- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтею 5 законопроекту залишити статтю 7 чинного Закону України про зовнішню розвідку:
«Стаття 5. Фінансування діяльності Служби зовнішньої розвідки України
1. Фінансування діяльності Служби зовнішньої розвідки України здійснюється відповідно до "Про розвідувальні органи України" за рахунок коштів Державного бюджету України та інших джерел, передбачених законом.
2. Пільги, компенсації та гарантії, передбачені цим Законом, надаються за рахунок і в межах бюджетних асигнувань на утримання відповідних бюджетних установ».
 
Відхилено    
    -20- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтею 6 законопроекту залишити статтю 8 чинного Закону України про зовнішню розвідку:
«Стаття 8. Соціальний захист співробітників Служби зовнішньої розвідки України та членів їхніх сімей
Соціальний захист співробітників Служби зовнішньої розвідки України та членів їхніх сімей здійснюється відповідно до законів України та «.
 
Відхилено    
    -21- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтею 7 законопроекту залишити статтю 9 чинного Закону України про зовнішню розвідку:
«Стаття 7. Контроль і нагляд за діяльністю Служби зовнішньої розвідки України
Контроль і нагляд за діяльністю Служби зовнішньої розвідки України здійснюється в порядку, визначеному , законами України та «.
 
Відхилено    
19. Стаття 5. Прикінцеві положення
 
   Стаття 5. Прикінцеві положення
 
20. 1. Цей Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про розвідку".
 
-22- Мамка Г.М.
Частину першу статті 5 викласти в такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про основні засади функціонування розвідки України».
 
Відхилено   1. Цей Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про розвідку».
 
21. 2. Служба зовнішньої розвідки України стосовно завдань, прав і обов'язків є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України, який ліквідовано".
 
-23- Наливайченко В.О.
Частину другу статті 5 проекту Закону виключити.
 
Відхилено   2. Служба зовнішньої розвідки України стосовно завдань, прав і обов'язків є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України, який ліквідовано».
 
    -24- Фріз І.В.
Величкович М.Р.
Климпуш-Цинцадзе І.О.
Герасимов А.В.
Геращенко І.В.
Федина С.Р.
Бондар М.Л.
Частину другу статті 5 проекту Закону виключити.
 
Відхилено    
    -25- Дирдін М.Є.
Верещук І.А.
Статтю 5 вважати відповідно статтею 8 і викласти у такій редакції:
«Стаття 8. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності одночасно з набранням чинності Законом України "Про розвідку".
2. Служба зовнішньої розвідки України стосовно завдань, прав і обов'язків є правонаступником розвідувального органу Служби безпеки України, який ліквідовано».
 
Враховано редакційно    
22. Голова Верховної Ради України

   Голова Верховної Ради України