Кількість абзаців - 224 Таблиця поправок


Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу) (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. ПроектЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу)
 
   Проект
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо імплементації положень деяких міжнародних угод та директив Європейського Союзу у сфері охорони тваринного та рослинного світу
 
1. Верховна Рада України постановляє:
 
   Верховна Рада України постановляє:
 
2. І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
   І. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
 
3. 1. У Законі України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 27, ст. 230):
 
   9. У Законі України «Про захист тварин від жорстокого поводження» (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 27, ст. 230 із наступними змінами):
 
4. 1) у статті 1:
 
-1- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
У пункті 1 розділу 1:
1) підпункт 1 після абзацу першого доповнити абзацом такого змісту:
«абзац дев'ятий доповнити реченням такого змісту: «Не є та не може бути визнаним жорстоким умертвінням тварин, умертвіння тварин в порядку, передбаченому законодавством»;
 
Відхилено   1) у статті 1:
абзац десятий викласти в такій редакції:
«біостерилізація - позбавлення тварини хірургічним або біологічним способом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності)»;
після абзацу десятого доповнити трьома новими абзацами такого змісту:
«дельфінарій – підприємство, установа, організація, до складу якої входить комплекс інженерно-технічних споруд і систем для утримання в умовах неволі морських ссавців, а також для організації видовищ за їх участю;
утримання диких тварин у напіввільних умовах – утримання у штучно створених умовах набутих у встановленому порядку диких тварин, за якого вони живляться переважно природними кормами, але не мають можливості вільного переміщення за межі штучно ізольованої ділянки;
центр реабілітації тварин – юридична особа, створена з метою організації порятунку, утримання та лікування в умовах неволі тварин, що зазнали травми, стихійного лиха, незаконного вилучення з природного середовища, а також з метою фізичної та психологічної реабілітації таких тварин для повернення їх у дику природу або пожиттєвого утримання».
У звязку з цим абзаци одинадцятий – шістнадцятий вважати відповідно абзацами чотирнадцятим – дев’ятнадцятим;
 
    -2- Бондаренко О.В.
У пункті 1 розділу І законопроєкту (зміни Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
у підпункті 1:
термін «біостерилізація» викласти у такій редакції: «біостерилізація -позбавлення тварини хірургічним або біологічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності)»;
 
Враховано    
    -3- Бондаренко О.В.
У пункті 1 розділу І законопроєкту (зміни Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
у підпункті 1:
доповнити трьома новими абзацами такого змісту:
«дельфінарій - установа, до складу якої входить комплекс інженерно-технічних споруд і систем для утримання в умовах неволі морських ссавців, а також організація видовищ за їх участю;
утримання диких тварин у напіввільних умовах – утримання у штучно створених умовах набутих у встановленому порядку диких тварин, де вони живляться переважно природними кормами, але не мають можливості вільного переміщення за межі штучно ізольованої ділянки;
центр реабілітації тварин – юридична особа, створена з метою організації порятунку, утримування та лікування в умовах неволі тварин, що потрапили туди внаслідок травми, стихійного лиха, незаконного вилучення з природного середовища, з метою фізичної та психологічної реабілітації з можливістю повернення у дику природу або пожиттєвого утримання»
 
Враховано    
    -4- Бондаренко О.В.
У пункті 1 розділу І законопроекту (зміни Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
у підпункті 1 (зміни до статті 1):
термін «біостерилізація» викласти у такій редакції: «біостерилізація -позбавлення тварини хірургічним або біологічним шляхом здатності до відтворення потомства (репродуктивної здатності)»;
 
Враховано    
    -5- Бондаренко О.В.
У пункті 1 розділу І законопроекту (зміни Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
у підпункті 1 (зміни до статті 1):
доповнити трьома новими абзацами такого змісту:
«дельфінарій - установа, до складу якої входить комплекс інженерно-технічних споруд і систем для утримання в умовах неволі морських ссавців, а також організація видовищ за їх участю;
утримання диких тварин у напіввільних умовах – утримання у штучно створених умовах набутих у встановленому порядку диких тварин, де вони живляться переважно природними кормами, але не мають можливості вільного переміщення за межі штучно ізольованої ділянки;
центр реабілітації тварин – юридична особа, створена з метою організації порятунку, утримування та лікування в умовах неволі тварин, що потрапили туди внаслідок травми, стихійного лиха, незаконного вилучення з природного середовища, з метою фізичної та психологічної реабілітації з можливістю повернення у дику природу або пожиттєвого утримання».
 
Враховано    
5. абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
 
   абзац чотирнадцятий викласти в такій редакції:
 
6. «жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, завдання побоїв або вчинення інших протиправних насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень, каліцтва або призвели до загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення домашніх та сільськогосподарських тварин напризволяще, а також порушення правил поводження з тваринами, передбачених цим законом, у тому числі проведення генетичних змін на тваринах та застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів допінгу;»;
 
-6- Пузійчук А.В.
В абзаці третьому підпункту 1 пункту 1 розділу І законопроекту слова "що завдали тварині фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень, каліцтва або призвели до загибелі" виключити.
 
Відхилено   «жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, у тому числі спричинило тілесні ушкодження, каліцтво чи загибель, нацьковування тварин одна на одну та на інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання, поводження та транспортування тварин»; (
 
    -7- Фельдман О.Б.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в наступній редакції:
"у статті 1:
абзац одинадцятий викласти у такій редакції: «жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, а також порушення правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість;»;
 
Враховано редакційно частково   
    -8- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
1) у статті 1:
абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
«жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість;»;
 
Враховано частково    
    -9- Осадчук А.П.
У Законі України «Про захист тварин від жорстокого поводження» абзац 11 статті 1 викласти в наступній редакції:
«жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, завдання побоїв або вчинення інших насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень, каліцтва або призвели до загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення домашніх та сільськогосподарських тварин напризволяще, а також порушення правил поводження з тваринами, передбачених цим та іншими законами України;».
 
Враховано частково редакційно   
    -10- Прощук Е.П.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в наступній редакції:
"у статті 1:
абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
«жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість;»;
 
Враховано частково    
    -11- Бондаренко О.В.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в наступній редакції:
"у статті 1:
абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
«жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, в тому числі спричинило тілесні ушкодження, каліцтво чи загибель, нацьковування тварин одна на одну та на інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання, поводження та транспортування тварин»
 
Враховано    
    -12- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в наступній редакції:
"у статті 1:
абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
«жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість».
 
Враховано частково    
    -13- Маріковський О.В.
Підпункт 1 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1) у статті 1:
абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
«жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість;»;
 
Враховано частково    
    -14- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
В абзаці 10 після слів "…тварин напризволяще," видалити слова "а також порушення правил поводження з тваринами, передбачених цим законом, у тому числі проведення генетичних змін на тваринах та застосування до тварин фармакологічних та механічних засобів допінгу";
 
Враховано частково    
    -15- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
В абзаці 10 після слів "…тварин напризволяще," доповнити словами: "у тому числі порушення правил утримання тварин та правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість";
 
Враховано частково    
    -16- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці третьому підпункту 1 слова "у тому числі проведення генетичних змін на тваринах" виключити.
 
Враховано частково    
    -17- Кінзбурська В.О.
Пункт 1 частини першої розділу І законопроекту доповнити двома абзацами такого змісту:
"абзац шостий викласти в такій редакції:
безпритульні тварини – домашні тварини, що залишилися без догляду людини та мають засоби ідентифікації (мікрочіп, татуювання, бірка, жетон з реєстраційним номером), за якими можна встановити власника тварини;"
 
Відхилено    
    -18- Кінзбурська В.О.
Пункт 1 частини першої розділу І законопроекту після абзацу першого доповнити двома абзацами такого змісту:
"після абзацу шостого доповнити статтю новим абзацом такого змісту:
бродячі тварини – домашні тварини, які не мають засобів ідентифікації (чіп, татуювання, бірка, жетон з реєстраційним номером), за якими можна встановити власника тварини, що утворили напіввільні угруповання та здатні розмножуватися поза контролем людини;"
 
Відхилено    
    -19- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
У пункті 1 розділу 1 після абзацу першого доповнити абзацом такого змісту:
"абзац дев'ятий доповнити реченням такого змісту: "Не є та не може бути визнаним жорстоке умертвіння тварин, умертвіння тварин в порядку, передбаченому законодавством";
 
Відхилено    
    -20- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
Абзац третій підпункту 1 доповнити реченням такого змісту: «Не є та не може бути визнаним жорстоким поводженням з тваринами здійснення щодо неї дій та заходів, передбачених законодавством».
 
Відхилено    
7. доповнити статтю абзацами сімнадцятим – дев’ятнадцятим такого змісту:
 
-21- Пузійчук А.В.
Абзац четвертий підпункту 1 пункту 1 розділу Ізаконопроекту викласти в такій редакції:
«доповнити статтю новим абзацом такого змісту:"
 
Враховано редакційно   доповнити абзацами двадцятим – двадцять другим такого змісту:
 
    -22- Фельдман О.Б.
Доповнити статтю абзацами сімнадцятим – дев’ятнадцятим такого змісту:
«каліцтво тварини – тілесне ушкодження, що призвело до втрати будь-якого органу тварини або до втрати функцій органу тварини;
тілесне ушкодження тварини - порушення анатомічної цілісності або фізичної функції органів і тканин тіла тварини;
тестування собак - відбір для племінної роботи повноцінних за поведінковими реакціями собак, які відповідають вимогам стандарту.».
 
Враховано редакційно    
    -23- Маріковський О.В.
Доповнити статтю абзацами сімнадцятим – дев’ятнадцятим такого змісту:
«каліцтво тварини – тілесне ушкодження, що призвело до втрати будь-якого органу тварини або до втрати функцій органу тварини;
тілесне ушкодження тварини - порушення анатомічної цілісності або фізичної функції органів і тканин тіла тварини;
тестування собак - відбір для племінної роботи повноцінних за поведінковими реакціями собак, які відповідають вимогам стандарту.».
 
Враховано редакційно    
    -24- Тарасов О.С.
У підпункті 1 пункту 1 доповнити статтю абзацами сімнадцятим – двадцятим такого змісту:
"каліцтво тварини – тілесне ушкодження, що призвело до втрати будь-якого органу тварини або втрати функцій органу тварини;
тілесне ушкодження тварини – порушення анатомічної цілісності або фізичної функції органів і тканин тіла тварини;
тестування собак – відбір для племінної роботи повноцінних за поведінковими реакціями собак, які відповідають вимогам стандарту;
потенційно небезпечні породи собак – проди собак, що володіють генетично-детермінованими якостями агресії й сили. До потенційно небезпечних порід собак відносяться: акіта-іну, американський бульдог, американський пітбультер'єр, американський стафордширський тер'єр, англійський мастиф, бельгійський мастиф, аргентинський дог, бельгійська вівчарка, бернський зенненхунд, бордоський дог, бразильська філа, бульмастиф, бультер'єр, доберман, кавказька вівчарка, німецький дог, перо преса канаріо, південноруська вівчарка різеншнауцер, родезійський ріджбек, ротвейлер, середньоазіатська вівчарка, східноєвропейська вівчарка, тосаіну, чорний тер'єр, німецький боксер, фокстер'єр, шарпей, ягдтер'єр німецький, а також метиси зазначених порід з явними фенотипічними охнаками".
 
Враховано частково    
8. «каліцтво тварини – тілесне ушкодження, що призвело до втрати будь-якого органу тварини або до втрати функцій органу тварини;
 
-25- Осадчук А.П.
Абзац сімнадцятий статті 1 після слів «будь-якого органу» доповнити словами «або частини тіла».
 
Враховано   "каліцтво тварини – тілесне ушкодження, що призвело до втрати будь-якого органа або частини тіла тварини та/або до втрати фізіологічної функції органа тварини;
 
    -26- Прощук Е.П.
доповнити статтю абзацами сімнадцятим – дев’ятнадцятим такого змісту:
«каліцтво тварини – тілесне ушкодження, що призвело до втрати будь-якого органу тварини або до втрати функцій органу тварини;
тілесне ушкодження тварини - порушення анатомічної цілісності або фізичної функції органів і тканин тіла тварини;
 
Враховано частково    
9. тілесне ушкодження тварини - порушення анатомічної цілісності або фізичної функції органів і тканин тіла тварини;
 
-27- Пузійчук А.В.
Абзаци п’ятий, шостий підпункту 1 пункту 1 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Відхилено   тілесне ушкодження тварини - порушення анатомічної цілісності або фізіологічної функції органів і тканин тіла тварини, що виникає внаслідок дії одного чи декількох зовнішніх ушкоджуючих чинників;
 
    -28- Овчинникова Ю.Ю.
Термін викласти у наступній редакції «тілесне ушкодження тварини - це протиправне і винне порушення анатомічної цілості тканин, органів тварини та їх функцій, що виникає як наслідок дії одного чи кількох зовнішніх ушкоджуючих факторів.»
 
Враховано редакційно    
    -29- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
Абзац третій підпункту 1 доповнити реченням такого змісту: "Не є та не може бути визнаним жорстоким поводженням з тваринами здійснення щодо неї дій та заходів, передбачених законодавством."
 
Відхилено    
10. тестування собак - відбір для племінної роботи повноцінних за поведінковими реакціями собак, які відповідають вимогам стандарту.».
 
   тестування собак - відбір для племінної роботи повноцінних за поведінковими реакціями собак, що відповідають вимогам стандарту";
 
11. 2) частину п’яту статті 9 доповнити абзацами п’ятим та шостим такого змісту:
 
-30- Пузійчук А.В.
Підпункт 2 пункту 1 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Відхилено   2) у статті 9:
частину п’яту доповнити абзацами п’ятим і шостим такого змісту:
 
    -31- Прощук Е.П.
Підпункт 2 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"2) у статті статті 9:
а) частину п’яту доповнити абзацами п’ятим та шостим такого змісту:
«наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання;
наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками.»;
б) доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
«Забороняється утримувати тварин:
- особам, на яких накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з жорстоким поводженням з тваринами протягом року з дня накладення стягнення;
- особам, які були притягнуті до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами протягом 10 років з дня набрання законної сили обвинувальним вироком.»;
 
Враховано частково    
    -32- Овчинникова Ю.Ю.
У статті статті 9 частину п’яту доповнити абзацами п’ятим та шостим такого змісту:
«наявність повідка, що необхідний для здійснення вигулу собаки поза місцем її постійного утримання;
наявність намордників на собаках середніх, великих та гігантських порід при супроводженні їх в місцях масового скупчення людей поза місцем їх постійного утримання;
наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками.»;
 
Враховано частково    
    -33- Фельдман О.Б.
Підпункт 2 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
2) у статті статті 9:
а) частину п’яту доповнити абзацами п’ятим та шостим такого змісту:
«наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання;
наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками.»;
б) доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
«Забороняється утримувати домашніх тварин:
- особам, які були притягнуті до адміністративної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами протягом 5 років з дня набрання законної сили рішення суду про притягнення особи до адміністративної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами;
- особам, які були притягнуті до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами протягом 20 років з дня набрання законної сили рішення суду про притягнення особи до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.»;
 
Враховано частково    
    -34- Маріковський О.В.
У статті статті 9:
а) частину п’яту доповнити абзацами п’ятим та шостим такого змісту:
«наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання;
наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками.»;
б) доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
«Забороняється утримувати тварин:
- особам, на яких накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з жорстоким поводженням з тваринами протягом року з дня накладення стягнення;
- особам, які були притягнуті до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами протягом 10 років з дня набрання законної сили обвинувальним вироком.»;
 
Враховано частково    
    -35- Кінзбурська В.О.
Абзац перший пункту 2 частини першої розділу І законопроекту викласти у такій редакції:
"частину п'яту статті 9 доповнити абзацами п'ятим – сьомим такого змісту:";
пункт 2 частини першої розділу І законопроекту доповнити новим останнім абзацом такого змісту:
"прибирання екскрементів за своєю твариною у місцях загального користування (зазначена вимога не поширюється щодо собак-поводирів);"
 
Відхилено    
    -36- Тарасов О.С.
Підпункт 2 пункту 1 викласти в такій редакції:
2) у статті 9:
частину п'яту доповнити абзацом п'ятим та шостим такого змісту:
"наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання;
наявність на домашній тварині нашійника з ідентифікуючими позначками";
 
Враховано частково    
12. «наявність намордника, повідка, що необхідні для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання;
 
-37- Бондаренко О.В.
У підпункті 2 пункту 1 розділу І законопроекту абзац перший викласти у такій редакції: "наявність повідка, який необхідний для здійснення вигулу собаки поза місцем її постійного утримання, та намордника на собаках, що віднесені до Переліку небезпечних порід собак, який затверджується Кабінетом Міністрів України";
 
Враховано частково   "наявність повідка для здійснення вигулу собак та інших домашніх тварин, які можуть становити небезпеку для життя чи здоров’я людини, поза місцем постійного утримання таких тварин, а також намордника на собаках порід, що включені до Переліку небезпечних порід собак, що затверджується Кабінетом Міністрів України;
 
    -38- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці другому підпункту 2 слова "домашньої тварини" замінити словом "собак".
 
Відхилено    
    -39- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Абзац четвертий пункту 4 видалити.
 
Відхилено    
    -40- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 2 пункту 1 розділу І абзац перший виключити.
 
Відхилено    
13. наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками.».
 
-41- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці третьому підпункту 2 слова "домашній тварині" замінити словом "собаці".
 
Відхилено   наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками";
доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
"Забороняється утримувати тварин:
особам, на яких накладалося адміністративне стягнення або застосовувалися заходи впливу за вчинення правопорушення, пов'язаного з жорстоким поводженням з тваринами, – протягом року з дня набрання законної сили постановою про накладення адміністративного стягнення чи застосування заходів впливу;
особам, які притягалися до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами або були звільнені від кримінальної відповідальності та провадження у справі закрито за нереабілітуючими обставинами, або стосовно яких були застосовані примусові заходи медичного чи виховного характеру, –протягом 10 років з дня набрання законної сили обвинувальним вироком суду або рішенням про звільнення від кримінальної відповідальності та закриття провадження у справі за нереабілітуючими обставинами, або рішенням про застосування, продовження, зміну примусових заходів медичного чи виховного характеру";
 
    -42- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Абзац п'ятий пункту 4 видалити.
 
Відхилено    
    -43- Мисягін Ю.М.
Частину п'яту статті 9 Закону України "Про захист тварин від жорстокого поводження" доповнити абзацами п'ятим та шостим такого змісту:
"наявність повідка, що необхідний для здійснення вигулу домашньої тварини поза місцем її постійного утримання;
наявність на домашній тварині нашийника з ідентифікуючими позначками або наявність спеціального чіпу для ідентифікації тварини".
 
Враховано частково    
    -44- Бондаренко О.В.
у підпункті 2 розділу І законопроєкту (зміни до статті 9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину п’яту викласти у такій редакції:
"наявність повідка, який необхідний для здійснення вигулу собак, та інших домашніх тварин, які можуть становити небезпеку для життя та здоров’я людини, поза місцем постійного утримання таких тварин, а також намордника на собаках, що віднесені до Переліку небезпечних порід собак, який затверджується Кабінетом Міністрів України»
 
Враховано    
    -45- Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 2 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 9 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»): частину п’яту викласти у такій редакції:
"наявність повідка, який необхідний для здійснення вигулу собак, та інших домашніх тварин, які можуть становити небезпеку для життя та здоров’я людини поза місцем їх постійного утримання, а також намордника на собаках, що віднесені до Переліку небезпечних порід собак, який затверджується Кабінетом Міністрів України;
 
Враховано    
    -46- Бондаренко О.В.
У підпункті 2 пункту 1 розділу І законопроекту доповнену частину дев’яту викласти у такій редакції:
"Забороняється утримувати тварин:
- особам, на яких накладалося адміністративне стягнення або застосовувались заходи впливу за вчинення правопорушення, пов'язаного з жорстоким поводженням з тваринами, протягом року з дня набрання законної сили постановою про накладання адміністративного стягнення чи застосування заходів впливу
- особам, які були притягнуті до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами або були звільнені від кримінальної відповідальності та провадження у справі закрито за нереабілітуючими обставинами, або щодо яких були застосовані примусові заходи медичного чи виховного характеру, протягом 10 років з дня набрання законної сили обвинувальним вироком суду або рішенням про звільнення від кримінальної відповідальності та закриття провадження у справі за нереабілітуючими обставинами, або про застосування, продовження, зміну примусових заходів медичного чи виховного характеру".
 
Враховано    
    -47- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 2 пункту 1 розділу І законопроекту доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
«Забороняється утримувати тварин:
- особам, на яких накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з жорстоким поводженням з тваринами протягом року з дня накладення стягнення;
- особам, які були притягнуті до кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами протягом 10 років з дня набрання законної сили обвинувальним вироком»;
 
Враховано частково    
    -48- Овчинникова Ю.Ю.
Доповнити статтю 9 новою частиною такого змісту:
"Відповідальність за шкоду завдану домашніми та безпритульними тваринами (тваринами власника яких не вдалося ідентифікувати) несуть власники чи органи місцевого самоврядування, комунальні підприємства та/чи громадські організації, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність та на балансі яких такі тварини перебувають."
 
Відхилено    
    -49- Шпенов Д.Ю.
Підпункт 2 пункту 1 розділу І доповнити новим абзацом такого змісту:
"носіння домашньою твариною намордника та повідка під час вигулу поза місцем її постійного утримання (зокрема у під'їздах, ліфтах, дитячих майданчиках, подвір'ях багатоповерхівок, шкільному подвір'ї, на вулицях, магазинах (крім тих, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку);"
 
Враховано редакційно    
    -50- Тарасов О.С.
Підпункт 2 пункту 1 після чатини восьмої доповнити статтю новою частиною дев'ятою такого змісту:
"Особа може набути права володіння, утримання, супроводу собаки потенційно небезпечної породи після досягнення нею 18-річного віку та за наявності у неї довідки про те, що така собака не страждає на психічний розлад, який може вплинути на її здатність усвідомлювати сої дії та (або) керувати ними".
 
Відхилено    
14. 3) частину четверту статті 10 викласти в такій редакції:
 
   3) частину четверту статті 10 викласти в такій редакції:
 
15. «Ветеринарне обслуговування повинно включати послуги з евтаназії тварин для припинення страждань тварин, якщо вони не можуть бути припинені в інший спосіб.»
 
-51- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
В частині четвертій статті 10 виключити слова "якщо вони не можуть бути припинені в інший спосіб", після слів "евтаназії тварин" доповнити словами "або новонародженого приплоду тварин".
 
Відхилено   "Ветеринарне обслуговування повинно включати послуги з евтаназії тварин для припинення страждань тварини, якщо вони не можуть бути припинені в інший спосіб";
 
16. 4) назву та текст статті 16 викласти в такій редакції:
 
-52- Овчинникова Ю.Ю.
Статтю 16 залишити в редакції чинного закону.
 
Відхилено   4) статтю 16 викласти в такій редакції:
 
17. «Стаття 16. Регулювання чисельності диких тварин, тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин
 
   "Стаття 16. Регулювання чисельності диких тварин, тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин
 
18. Регулювання чисельності диких тварин здійснюється відповідно до статті 32 Закону України «Про тваринний світ».
 
-53- Осадчук А.П.
Абзац другий статті 16 викласти в наступній редакції:
«Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, здійснюється методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами.
 
Враховано частково   Регулювання чисельності диких тварин здійснюється відповідно до статті 32 Закону України "Про тваринний світ".
 
19. Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшою вакцинацією, ідентифікацією шляхом кліпсування та розміщенням у притулки для тварин або під нагляд громадських організацій, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, або випуском до ареалу перебування (в місця вилову) для вільного проживання.».
 
-54- Бондаренко О.В.
У підпункті 4 пункту 1 у частині другій статті 16 та далі за текстом, у тому числі Кодексах, після слова "громадських" доповнити словами "та благодійних";
 
Враховано   Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшими вакцинацією та ідентифікацією (кліпсуванням) або шляхом розміщення у притулки для тварин, центри реабілітації тварин чи під нагляд громадських та благодійних організацій, які зобов’язані забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил, або шляхом повернення тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання.
Порядок регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин, а також їх розміщення у відповідних підприємствах, установах та організаціях чи повернення до ареалу перебування (місць вилову) затверджується Кабінетом Міністрів України»;
 
    -55- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 4 пункту 1 у частині другій статті 16 виключити слова "або випуском до ареалу перебування (в місця вилову) для вільного проживання".
 
Відхилено    
    -56- Осадчук А.П.
Абзац другий статті 16 викласти в наступній редакції:
«Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, здійснюється методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами.
 
Враховано частково    
    -57- Осадчук А.П.
Абзац третій статті 16 викласти в наступній редакції:
«Регулювання чисельності безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшою вакцинацією, ідентифікацією шляхом кліпсування та розміщенням у притулки для тварин, або випуском до ареалу перебування (в місця вилову) для вільного проживання.».
 
Враховано частково    
    -58- Пузійчук А.В.
В абзаці четвертому підпункту 4 пункту 1 розділу Ізаконопроекту слова «або випуском до ареалу перебування (в місця вилову) для вільного проживання» виключити.
 
Відхилено    
    -59- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
В останньому абзаці пункту 4 частини 1 слова «або випуском до ареалу перебування (в місця вилову) для вільного проживання» виключити.
 
Відхилено    
    -60- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзац четвертий підпункту 4 доповнити новим реченням такого змісту: "Це положення не поширюється на деритизацію та дезінсекцію".
 
Відхилено    
    -61- Кучер М.І.
В абзац четвертий підпункту 4 доповнити новим реченням такого змісту: "Це положення не поширюється на деритизацію та дезінсекцію".
 
Відхилено    
    -62- Бондаренко О.В.
У підпункті 4 розділу І законопроєкту (зміни до статті 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину другу викласти в наступній редакції:
«Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшою вакцинацією, ідентифікацією шляхом кліпсування та через розміщення у притулки для тварин, центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження або природоохоронна діяльність, або через повернення тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання»
 
Враховано частково    
    -63- Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 4 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину другу викласти в наступній редакції:
«Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшою вакцинацією, ідентифікацією шляхом кліпсування та через розміщення у притулки для тварин, центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження або природоохоронна діяльність, або через повернення тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання»;
 
Враховано частково    
    -64- Бондаренко О.В.
У Підпункті 4 пункту 1 (Абзац другий статті 16) розділу І законопроекту викласти у наступній редакції: «Регулювання чисельності тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, та безпритульних тварин здійснюється методом біостерилізації з подальшою вакцинацією, ідентифікацією шляхом кліпсування та через розміщення у притулки для тварин, центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, які зобов’язані забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил, або через повернення тварин до ареалу перебування (місць вилову) для вільного проживання"«;
 
Враховано    
    -65- Бондаренко О.В.
У підпункті 4 розділу І законопроєкту (зміни до статті 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
доповнити новою частиною такого змісту:
«Порядок регулювання чисельності тварин що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, безпритульних тварин, а також їх розміщення у відповідних установах та організаціях чи повернення до ареалу перебування, затверджується Кабінетом Міністрів України»
 
Враховано    
    -66- Бондаренко О.В.
У підпункті 4 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 16 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
доповнити новою частиною такого змісту:
«Порядок регулювання чисельності тварин що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, безпритульних тварин, а також їх розміщення у відповідних установах та організаціях чи повернення до ареалу перебування, затверджується Кабінетом Міністрів України».
 
Враховано    
20. 5) у статті 17:
 
   5) у статті 17:
 
21. у частині першій:
 
   у частині першій:
 
22. абзац четвертий виключити;
 
-67- Осадчук А.П.
Абзац п'ятий частини першої статті 17 залишити в редакції чинного Закону.
 
Відхилено   абзац четвертий виключити;
 
    -68- Кучер М.І.
У підпункті 5 пункту 1 абзац третій виключити.
 
Відхилено    
    -69- Горенюк О.О.
Підпункт 5 пункту 1 розділу І викласти в такій редакції:
"5) у статті 17:
у частині першій:
абзац четвертий виключити;
 
Враховано частково    
    -70- Прощук Е.П.
Підпункт 5 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
5) у статті 17:
у частині першій:
абзац четвертий виключити;
абзац п’ятий викласти в такій редакції:
«при регулюванні чисельності диких тварин;»;
абзац шостий викласти в такій редакції:
«за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання, що підтверджено документально висновком державної установи ветеринарної медицини;»
 
Враховано частково    
    -71- Маріковський О.В.
У статті 17:
у частині першій:
абзац четвертий виключити;
абзац п’ятий викласти в такій редакції:
«при регулюванні чисельності диких тварин;»;
абзац шостий викласти в такій редакції:
«за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання, що підтверджено документально висновком державної установи ветеринарної медицини;»
доповнити статтю частинами третьою та четвертою такого змісту:
«Перелік підстав для умертвіння тварин є вичерпним.
Забороняється умертвіння тварин для регулювання чисельності безпритульних тварин.».
 
Враховано частково    
23. абзац п’ятий викласти в такій редакції:
 
-72- Горенюк О.О.
Абзац п'ятий підпункт 5 пункту 1 викласти в такій редакції:
"при регулюванні чисельності диких тварин;"
 
Враховано   абзаци п’ятий і шостий викласти в такій редакції:
 
24. «при регулюванні чисельності диких тварин;»;
 
-73- Осадчук А.П.
Доповнити частину першу статті 17 абзацом шостим такого змісту:
«для захисту об’єктів від синантропних гризунів - переносників хвороб людини»;
Абзаци шостий та сьомий частини першої статті 17 вважати абзацами сьомим та восьмим відповідно.
 
Відхилено   "при регулюванні чисельності диких тварин;
за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інші хвороби, що підлягають повідомленню, або є носіями хвороб, що підлягають повідомленню, що підтверджено відповідним документом державної установи ветеринарної медицини";
 
    -74- Горенюк О.О.
Абзац четвертий частини другої статті 17 викласти в такій редакції:
"забороняється застосовувати негуманні методи умертвіння тварин, що призводять до загибелі від задушшя, електричного струму, больових ін'єкцій, отруєння, курареподібних препаратів, перегріву, та інші больові методи, а також методи, що заподіюють стрес, викликають почуття страху
 
Відхилено    
    -75- Бондаренко О.В.
Абзац шостий статті 17 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» викласти у наступній редакції:
"за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інші хвороби, що підлягають повідомленню, або є носіями хвороб, що підлягають повідомленню, що підтверджено відповідним документом державної установи ветеринарної медицини".
 
Враховано    
    -76- Бондаренко О.В.
Абзац четвертий частини другої статті 17 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» залишити у чинній редакції Закону
 
Враховано    
    -77- Тарасов О.С.
Підпункт 5 пункту 1 після абзацу п'ятого доповнити абзацами такого змісту:
"абзац шостий викласти в такій редакції:
за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання, лабораторно доведеного, в тому числі у безпритульних тварин";
 
Враховано частково    
25. доповнити статтю частинами третьою та четвертою такого змісту:
 
   доповнити частинами третьою і четвертою такого змісту:
 
26. «Перелік підстав для умертвіння тварин є вичерпним.
 
-78- Осадчук А.П.
Частину третю виключити
 
Відхилено   "Перелік підстав для умертвіння тварин, наведений у частині першій цієї статті, є вичерпним.
 
    -79- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
У підпункті 5 абзац третій виключити.
 
Відхилено    
    -80- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Підпункт 5 доповнити новим абзацом такого змісту: "при здійсненні деритизації та дезінсекції".
 
Відхилено    
    -81- Овчинникова Ю.Ю.
Частину виключити.
 
Відхилено    
    -82- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 5 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 17) частину третю доповнити словами:
«за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання або є носіями особливо небезпечного захворювання, що підтверджено документально висновком державної установи ветеринарної медицини».
 
Враховано частково    
    -83- Горенюк О.О.
Абзац шостий частини другої статті 17 викласти в такій редакції:
"за необхідності умертвіння окремих тварин, які хворі на сказ чи на інше особливо небезпечне захворювання для людини або є носіями особливо небезпечного захворювання для людини, що підтверджено документально висновком державної установи ветеринарної медицини;"
 
Враховано частково    
27. Забороняється умертвіння тварин для регулювання чисельності безпритульних тварин.».
 
-84- Осадчук А.П.
Частину четверту вважати частиною третьою та викласти в такій редакції: «Забороняється умертвіння безпритульних тварин для регулювання їх чисельності».
 
Враховано   Забороняється умертвіння тварин для регулювання чисельності безпритульних тварин";
 
    -85- Прощук Е.П.
Доповнити статтю частинами третьою та четвертою такого змісту:
«Перелік підстав для умертвіння тварин є вичерпним.
Забороняється умертвіння тварин для регулювання чисельності безпритульних тварин.».
 
Враховано    
    -86- Кучер М.І.
Підпункт 5 пункту 1 доповнити новим абзацом такого змісту: "при здійсненні деритизації та дезінсекції";
 
Відхилено    
28. 6) у статті 18:
 
   6) у статті 18:
 
29. абзац четвертий частини першої викласти в такій редакції:
 
   абзац четвертий частини першої викласти в такій редакції:
 
30. «нанесення побоїв, травм, отруєння тварин.»;
 
   "нанесення побоїв, травм, отруєння тварин";
 
31. абзац четвертий частини третьої викласти в такій редакції:
 
   абзац четвертий частини третьої викласти в такій редакції:
 
32. «примушування до нападу одних тварин на інших, у тому числі при тестуванні тварин, крім випадків використання собак мисливських порід, інших ловчих звірів та птахів для полювання;».
 
-87- Шпенов Д.Ю.
Підпункт 6 пункту 1 розділу І викласти в такій редакції:
"примушування до нападу одних тварин на інших, у тому числі при тестуванні тварин";
 
Враховано   "примушування до нападу одних тварин на інших, у тому числі при тестуванні тварин";
 
33. 7) статтю 20 доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
 
   7) статтю 20 доповнити частиною дев’ятою такого змісту:
 
34. «Забороняється використання тварин як мішені при навчанні у стрільбі або у змаганнях із стрільби.».
 
   "Забороняється використання тварин як мішені при навчанні стрільбі або у змаганнях із стрільби";
 
35. 8) статтю 21 доповнити частинами четвертою-восьмою такого змісту:
 
-88- Гузенко М.В.
Чайківський І.А.
У пункті 8 пункту 1 розділуІ:
в абзаці першому слова "четвертою – восьмою" замінити словами "четвертою – сьомою";
 
Відхилено   8) статтю 21 доповнити частинами четвертою -шостою такого змісту:
 
    -89- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
У підпункті 8 в абзаці першому слово "восьмою" замінити на слово "сьомою".
 
Відхилено    
    -90- Прощук Е.П.
Підпункт 8 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
"8) статтю 21 доповнити частинами четвертою-восьмою такого змісту:
Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за станом ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя тварин у системах інтенсивних тваринницьких господарств та конюшень здійснюється державними органами ветеринарної медицини відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» з урахуванням положень цього Закону шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не частіше ніж один раз на місяць. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби.
Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством.
Забороняється:
використання для роботи хворих, поранених, слабких, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин або де знаходяться туші забитих тварин;
проводити забій тварин до втрати ними свідомості (окрім забою тварин в особистих селянських господарствах);
насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою
патрання, опалювання, зняття шкіри, копчення і відокремлення частин у тварин до припинення у них серцебиття.
При проведенні знероження, кастрації та інших болісних процедур застосовуються методи знеболювання.».
 
Враховано частково    
    -91- Маріковський О.В.
Підпункт 8 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
"8) статтю 21 доповнити частинами четвертою-восьмою такого змісту:
Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за станом ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя тварин у системах інтенсивних тваринницьких господарств та конюшень здійснюється державними органами ветеринарної медицини відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» з урахуванням положень цього Закону шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не частіше ніж один раз на місяць. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби.
Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством.
Забороняється:
використання для роботи хворих, поранених, слабких, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин або де знаходяться туші забитих тварин;
проводити забій тварин до втрати ними свідомості (окрім забою тварин в особистих селянських господарствах);
насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, у тому числі забороняється здійснення діяльності з розведення та вирощування гусок та качок для отримання фуа-гра (жирної печінки) та її продажу;
патрання, опалювання, зняття шкіри, копчення і відокремлення частин у тварин до припинення у них серцебиття.
При проведенні таврування, біркування, знероження, кастрації та інших болісних процедур застосовуються методи знеболювання.».
 
Враховано частково    
    -92- Костюк Д.С.
У Законі України "Про захист тварин від жорстокого поводження" статтю 21 викласти в такій редакції:
«Стаття 21. Правила поводження з тваринами в сільському господарстві, скотарстві, у рибному господарстві, при отриманні продукції тваринного походження.
При розведенні тварин із застосуванням біотехнологічних і генно-інженерних методів не допускається зміна породи і зовнішнього вигляду тварин, якщо така зміна може призвести до страждань тварин.
Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за станом ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя тварин у системах інтенсивних тваринницьких господарств та конюшень здійснюється державними органами ветеринарної медицини відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» з урахуванням положень цього Закону шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не рідше одного разу на квартал. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породним та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби притаманні для цього виду тварин та породи.
Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством.
Забороняється:
використання для роботи хворих, поранених, слабких, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин або де знаходяться туші забитих тварин;
проводити забій тварин до втрати ними свідомості (окрім забою тварин в особистих селянських господарствах та проведенні релігійного забою на вимогу країни імпортера);
патрання, опалювання, зняття шкіри, копчення і відокремлення частин у тварин до припинення у них серцебиття.
При проведенні таврування, біркування, знероження та кастрації застосовуються методи знеболювання, або застосовуються зареєстровані хімічні засоби, які не потребують знеболення."
 
Враховано частково    
    -93- Гайду О.В.
У Законі України "Про захист тварин від жорстокого поводження" статтю 21 викласти в такій редакції:
"Стаття 21. Правила поводження з тваринами в сільському господарстві, скотарстві, у рибному господарстві, при отримання продукції тваринного походження
При розведенні тварин із застосуванням біотехнологічних і генно-інженерних методів не допускається зміна породи і зовнішнього вигляду тварин, якщо така зміна може призвести до страждань тварин.
Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за станом ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя тварин у системах інтенсивних тваринницьких господарств та конюшень здійснюється державними органами ветеринарної медицини відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину" з урахуванням положень цього Закону шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не рідше одного разу на квартал. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породним та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби притаманні для цього виду тварин та породи.
Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством.
Забороняється: використання для роботи хворих, поранених, слабких, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин або де знаходяться туші загиблих тварин;
проводити забій тварин до втрати ними свідомості (окрім забою тварин в особистих селянських господарствах та проведенні релігійного забою на вимогу країни імпортера);
патрання, опалювання, зняття шкіри, копчення і відокремлення частин у тварин до припинення у них серцебиття.
При проведенні таврування, біркування, знероження та кастрації застосовуються методи знеболювання, або застосовуються зареєстровані хімічні засоби, які не потребують знеболення."
 
Враховано частково    
36. «Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за станом ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя тварин у системах інтенсивних тваринницьких господарств та конюшень здійснюється державними органами ветеринарної медицини відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» з урахуванням положень цього Закону шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не частіше ніж один раз на місяць. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюються Кабінетом Міністрів України.
 
-94- Бондаренко О.В.
З абзацу другого підпункту 8 пункту 1 розділу І остаточної редакції законопроекту останні два речення виключити, а саме "Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не частіше ніж один раз на місяць. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюються Кабінетом Міністрів України."
 
Враховано      
    -95- Осадчук А.П.
Частини четверту – шосту статті 21 виключити. Частину сьому та восьму вважати частинами четвертою та п'ятою відповідно.
 
Враховано частково    
    -96- Кучер М.І.
В абзаці другому підпункту 8 слова "Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не частіше ніж один раз на рік" виключити;
 
Враховано    
    -97- Халімон П.В.
Нікітіна М.В.
У підпункті 8 пункту 1 в абзаці другому слова "не частіше ніж один раз на місяць" замінити словами "не рідше одного разу на квартал".
 
Відхилено    
    -98- Бондаренко О.В.
У підпункті 8 розділу І законопроєкту (зміни до статті 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину четверту виключити
 
Враховано    
37. Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби.
 
-99- Мінько С.А.
Абзац другий підпункту 8 пункту 1 виключити.
 
Відхилено   «Умови використання та утримання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породним та індивідуальним особливостям, притаманним для цього виду тварин, а також задовольняти їхні природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби, притаманні для цього роду тварин та породи.
 
    -100- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац другий підпункту 8 пункту 1 виключити.
 
Відхилено    
    -101- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 8 пункту 1 розділу І законопроекту абзац третій виключити.
 
Враховано    
    -102- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
В абзаці третьому підпункту 8 слова «фізіологічним, видовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби» замінити словами «фізіологічним, видовим, породовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби, притаманні для цього виду тварин та породи, в обсягах, визначених законом»;
 
Враховано частково    
    -103- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці третьому після слів "фізіологічним, видовим," додати слово "породним", після слів "інші потреби" доповнити словами ", притаманні для цього виду тварин та породи";
 
Враховано    
    -104- Кучер М.І.
В абзаці третьому підпункту 8 після слів "фізіологічним, видовим," додати слово "породним", після слів "інші потреби" доповнити словами ", притаманні для цього роду тварин та породи";
 
Враховано    
    -105- Гузенко М.В.
Чайківський І.А.
Абзац третій підпункту 8 пункту 1 викласти у такій редакції:
«Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби, притаманні для цього виду тварин та породи, в обсягах та у порядку, визначених законодавством»;
 
Враховано частково    
    -106- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
Абзац третій підпункту 8 виключити
 
Враховано    
    -107- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В абзаці третьому підпункту 8 слова "фізіологічним, видовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби" замінити словами "фізіологічним, видовим, породовим та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби, притаманні для цього виду тварин та породи, в обсягах, визначеним законом";
 
Враховано частково    
    -108- Халімон П.В.
Нікітіна М.В.
Абзац третій підпункту 8 пункту 1 викласти в такій редакції: «Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породним та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби, притаманні для цього виду тварин та породи»;
 
Враховано частково    
    -109- Бондаренко О.В.
У підпункті 8 розділу І законопроєкту (зміни до статті 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину п’яту викласти у редакції:
«Умови використання та утримання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породним та індивідуальним особливостям, притаманним для цього виду тварин, а також задовольняти їхні природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби, притаманні для цього роду тварин та породи»
 
Враховано    
38. Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством.
 
-110- Гузенко М.В.
Чайківський І.А.
В абзаці четвертому після слова "видовим" доповнити словом "породовим";
 
Відхилено      
    -111- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці четвертому після слова "видовим" доповнити словом "породним";
 
Відхилено    
    -112- Кучер М.І.
В абзаці четвертому після слова "видовим" доповнити словом "породним";
 
Відхилено    
    -113- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В абзаці четвертому підпункту 8 після слів "Умови в приміщеннях для утримання тварин" доповнити словами " (крім сільськогосподарських тварин)";
слова ""відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством" замінити словами "відповідати їхнім фізіологічним, видовим породовим потребам в обсягах, визначених законом"
 
Відхилено    
    -114- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
В абзаці четвертому підпункту 8 слова «відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством» замінити словами «відповідати їхнім фізіологічним, видовим породовим потребам в обсягах, визначених законом»;
 
Відхилено    
    -115- Бондаренко О.В.
У підпункті 8 розділу І законопроєкту (зміни до статті 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину шосту виключити
 
Враховано    
39. Забороняється:
 
-116- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 8 пункту 1 розділу І законопроекту абзац четвертий виключити.
 
Відхилено   Забороняється:
 
40. використання для роботи хворих, поранених, слабких, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
 
   використання для роботи хворих, поранених, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
 
41. використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
 
   використання у роботі з тваринами спорядження та інших засобів, що можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
 
42. утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин або де знаходяться туші забитих тварин;
 
-117- Овчинникова Ю.Ю.
Абзац викласти у такій редакції:
"утримувати живих особин тварин в одному приміщенні, де одночасно проводиться забій або де знаходяться туші забитих тварин;"
 
Враховано частково   утримувати тварин у приміщеннях, в яких проводиться забій тварин або в яких знаходяться туші забитих тварин;
 
43. проводити забій тварин до втрати ними свідомості (окрім забою тварин в особистих селянських господарствах);
 
-118- Бондаренко О.В.
У підпункті 8 пункту 1 розділу І законопроекту абзац дев’ятий "проводити забій тварин до втрати ними свідомості (окрім забою тварин в особистих селянських господарствах)" – виключити.
 
Враховано   насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, у тому числі забороняється здійснення діяльності з розведення та вирощування гусок та качок для отримання фуа-гра (жирної печінки);
 
    -119- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці дев'ятому слова "в особистих селянських господарствах" замінити словами "в процесі ведення сільського господарства";
 
Відхилено    
    -120- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац дев'ятий доповнити словами "або при проведенні релігійного забою";
 
Відхилено    
    -121- Халімон П.В.
Нікітіна М.В.
В абзаці дев’ятому після слів «особистих селянських господарствах» доповнити словами «та проведенні релігійного забою на вимогу країни імпортера»;
 
Відхилено    
    -122- Гузенко М.В.
Чайківський І.А.
В абзаці дев’ятому після слів «особистих селянських господарствах» доповнити словами «та забою тварин згідно з релігійними принципами та традиціями (ритуалами, обрядами)»;
 
Відхилено    
    -123- Кучер М.І.
В абзаці дев’ятому після слів «особистих селянських господарствах» доповнити словами «та забою тварин згідно з релігійними принципами та традиціями (звичаями, ритуалами, обрядами)»;
 
Відхилено    
    -124- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Частину сьому ст. 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження доповнити новим абзацом такого змісту: «насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, у тому числі забороняється здійснення діяльності з розведення та вирощування гусок та качок для отримання фуа-гра (жирної печінки) та її продажу».
 
Враховано частково    
44. патрання, опалювання, зняття шкіри, копчення і відокремлення частин у тварин до припинення у них серцебиття.
 
-125- Бондаренко О.В.
У підпункті 8 розділу І законопроєкту (зміни до статті 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину сьому викласти у такій редакції:»Забороняється:
використання для роботи хворих, поранених, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
використання у роботі з тваринами спорядження та інших засобів, що можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин у приміщеннях, в яких проводиться забій тварин або в яких знаходяться туші забитих тварин;
патрання, обсмалювання, зняття шкіри, копчення, відокремлення частин у тварин тощо до припинення серцебиття тварини»
 
Враховано   патрання, обсмалювання, зняття шкіри, копчення, відокремлення частин у тварин тощо до припинення серцебиття тварини.
 
45. При проведенні таврування, біркування, знероження та кастрації застосовуються методи знеболювання.».
 
-126- Гузенко М.В.
Чайківський І.А.
Абзац одинадцятий виключити.
 
Відхилено   Під час проведення таврування, біркування, біостерилізації, обрізання частини дзьоба, видалення або обрізання рогів та інших болісних процедур обов’язково застосовуються методи знеболення";
 
    -127- Овчинникова Ю.Ю.
Абзац викласти у такій редакції:
"при проведенні таврування, біркування та кастрації, та інших процедур що можуть завдати сильного болю тварині застосовуються методи знеболювання."
 
Враховано частково    
    -128- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
"Таврування, біркування, знероження та кастрація проводиться із застосуванням методів знеболення або зареєстрованими хімічними засобами, які не потребують знеболення."
 
Відхилено    
    -129- Кучер М.І.
Абзац одинадцятий викласти у такій редакції:
"Таврування, біркування, знероження та кастрація проводиться із застосуванням методів знеболення або зареєстрованими хімічними засобами, які не потребують знеболення."
 
Відхилено    
    -130- Халімон П.В.
Нікітіна М.В.
В абзаці одинадцятому після слів «застосовуються методи знеболювання» доповнити словами «або застосовуються зареєстровані хімічні засоби, які не потребують знеболення».
 
Відхилено    
    -131- Бондаренко О.В.
У підпункті 8 розділу І законопроєкту (зміни до статті 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину восьму викласти у такій редакції:
«Під час проведення таврування, біркування, біостерилізації, обрізання частини дзьоба, видалення або обрізання рогів та інших болісних процедур обов’язково застосовуються методи знеболення»
 
Враховано    
    -132- Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 8 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 21 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину восьму викласти у такій редакції:
«Під час проведення таврування, біркування, біостерилізації, обрізання частини дзьоба, видалення або обрізання рогів та інших болісних процедур застосовуються методи знеболення.
 
Враховано    
46. 9) у статті 22:
 
-133- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 22 залишити в редакції чинного Закону України.
 
Відхилено   9) у статті 22:
 
47. в частині першій виключити абзаци четвертий та п’ятий;
 
   абзаци четвертий і п'ятий частини першої виключити;
 
48. статтю доповнити частинами другою-п’ятою такого змісту:
 
   доповнити частинами другою – восьмою такого змісту:
 
49. «Забороняється бити, вбивати, отруювати чи калічити домашню тварину; дарувати домашніх тварин як призи, нагороди чи премії; спричиняти домашній тварині болю, страждання або пригнічення; дресирувати тварин у спосіб, який завдає шкоди здоров’ю тварини та її загальному станові; умертвляти тварин шляхом утоплення, задушення, використання речовин, які призводять до отруєння, електричного струму.
 
-134- Осадчук А.П.
Частину другу статті 22 після слів «умертвляти тварин» доповнити словами «окрім випадків, передбачених цим та іншими законами», а також виключити з неї слова «шляхом утоплення, задушення, використання речовин, які призводять до отруєння, електричного струму»;
 
Відхилено   "Забороняється бити, вбивати, отруювати чи калічити домашніх тварин; дарувати домашніх тварин як призи, нагороди чи премії; завдавати домашнім тваринам болю, страждання або пригнічення; дресирувати тварин у спосіб, що завдає шкоди здоров’ю тварини та її загальному стану; умертвляти тварин шляхом утоплення, задушення, використання електричного струму та речовин, що призводять до отруєння.
 
    -135- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці третьому підпункту 9 слово "спричиняти" замінити словом "завдавати";
 
Враховано    
    -136- Кучер М.І.
В абзаці третьому підпункту 9 слово "спричиняти" замінити словом "завдавати";
 
Враховано    
    -137- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац третій підпункту 9 доповнити новим реченням такого змісту: "Дозволяється умертвляти тварин електричним струмом у процесі ведення сільського господарства, а також дозволяється використовувати речовини, які призводять до отруєння під час здійснення деритизації та дезінсекції."
 
Відхилено    
    -138- Кучер М.І.
Абзац третій підпункту 9 доповнити новим реченням такого змісту: "Дозволяється умертвляти тварин електричним струмом у процесі ведення сільського господарства, а також дозволяється використовувати речовини, які призводять до отруєння під час здійснення деритизації та дезінсекції."
 
Відхилено    
50. Забороняється жебракування з домашніми тваринами.
 
-139- Осадчук А.П.
Частини третю – п'яту статті 22 виключити.
 
Відхилено   Забороняється жебракування з тваринами.
 
    -140- Пузійчук А.В.
Абзац другий підпункту 9 пункту 1 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Відхилено    
    -141- Кінзбурська В.О.
Абзац другий підпункту 9 пункту 1 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Відхилено    
    -142- Тарасов О.С.
У абзаці сьомому слово "домашніми" вилучити;
 
Враховано    
51. Забороняється залишати домашню тварину в закритому салоні автомобіля за відсутності в ньому людини, при температурі навколишнього середовища, вищій, ніж +20?С та нижчій, ніж -5?С.
 
-143- Тарасов О.С.
У абзаці восьмому слово "домашню" вилучити;
 
Враховано   Забороняється залишати тварину в закритому салоні автомобіля за відсутності в ньому людини при температурі повітря більше +20?С та менше +5?С.
 
52. Забороняється замуровування тварин в підвальних приміщеннях.».
 
-144- Тарасов О.С.
Абзац дев'ятий викласти у такій редакції:
"запобігати неконтрольованому, тобто поза племінними розплідниками, кінологічними, фелінологічними організаціями (клубами), розмноженню домашніх тварин";
 
Відхилено   Забороняється замуровування тварин у підвальних приміщеннях.
Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною, якщо довжина прив’язі становить менше 20 метрів, крім собак, що виконують сторожові функції, для яких така довжина має становити не менше 10 метрів.
Незалежно від довжини прив'язі забороняється залишати тварину без можливості сховатися у приміщенні, споруді тощо, прив'язаною під дією прямого сонячного проміння при температурі повітря більше +20-0С або менше 0-0С.
Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною без нагляду у громадських місцях чи місцях скупчення людей (поблизу зупинок, магазинів тощо), а також прив'язувати тварин до транспортних засобів та примушувати до бігу за моторними транспортними засобами";
 
    -145- Бондаренко О.В.
Підпункт 9 пункту 1 розділу 1 доповнити новими частинами такого змісту:
"Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною, якщо довжина повідка не дозволяє тварині переміщення на загальну відстань меншу 20 метрів, крім собак, які виконують сторожові функції.
Не залежно від довжини прив'язі забороняється залишати тварину без можливості сховатися до приміщення, споруди тощо: прив'язаною під дією прямого сонячного проміння, при температурі навколишнього середовища, вищій, ніж +20-0С або нижчій, ніж 0-0С.
Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною без нагляду в громадських місцях чи місцях скупчення людей (поблизу зупинок, магазинів, та ін.), а також прив'язувати тварин до транспортних засобів та примушувати до бігу за моторними транспортними засобами.
Відповідно змінити нумерацію частин.".
 
Враховано частково    
    -146- Шпенов Д.Ю.
Підпункт 9 пункту 1 розділу І доповнити новими частинами наступного змісту:
"Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною, якщо довжина повідка не дозволяє тварині переміщення на загальну відстань меншу 20 метрів, крім собак, які виконують сторожові функції.
Не залежно від довжини повідка забороняється залишати домашню тварину прив'язаною під прямим сонячним промінням, при температурі навколишнього середовища, вищій, ніж +25-0С, а також при температурі нижчій, ніж 0-0С.
Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною без нагляду в громадських місцях чи місцях скупчення людей (поблизу зупинок, магазинів, та ін.), а також прив'язування тварин до транспортних засобів та примушувати до бігу за моторними транспортними засобами."
Відповідно змінити нумерацію частин.
 
Враховано частково    
    -147- Бондаренко О.В.
Підпункт 9 пункту 1 розділу 1 доповнити новими частинами такого змісту:
Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною, якщо довжина прив’язі складає менше 20 метрів, крім собак, що виконують сторожові функції, для яких така довжина має складати не менше 10 метрів.
Незалежно від довжини прив'язі забороняється залишати тварину без можливості сховатися до приміщення, споруди тощо, прив'язаною під дією прямого сонячного проміння, при температурі навколишнього середовища, більшій ніж +20-0С або нижчій, ніж 0-0С.
Забороняється залишати домашню тварину прив'язаною без нагляду в громадських місцях чи місцях скупчення людей (поблизу зупинок, магазинів тощо), а також прив'язувати тварин до транспортних засобів та примушувати до бігу за моторними транспортними засобами";
 
Враховано    
53. 10) у статті 23:
 
-148- Кінзбурська В.О.
У пункті 10 частини першої розділу І законопроекту:
абзац другий замінити такими двома абзацами:
"назву статті викласти у такій редакції:
"Стаття 23. Правила поводження з безпритульними та бродячими тваринами".
 
Враховано частково   10) у статті 23:
 
54. назву статті після слів «Правила поводження з» доповнити словами «безпритульними тваринами та»;
 
   назву після слів "Правила поводження з" доповнити словами "безпритульними тваринами та";
 
55. частину першу після слів «Регулювання чисельності» доповнити словами «безпритульних тварин та»;
 
   частину першу після слів "Регулювання чисельності" доповнити словами "безпритульних тварин та";
 
56. абзац другий частини другої доповнити словами «або іншим особам під опіку;»;
 
-149- Осадчук А.П.
Статтю 23 доповнити частиною п'ятою такого змісту:
«Здійснення дератизації регулюється нормативно-правовими актами у сфері санітарного та епідеміологічного благополуччя населення.»;
 
Відхилено   абзац другий частини другої доповнити словами "або іншим особам під опіку;"
 
    -150- Кінзбурська В.О.
У пункті 10 частини першої розділу І законопроекту:
абзац третій замінити такими шістьма абзацами:
"частину першу викласти у такій редакції:
Регулювання чисельності безпритульних та бродячих тварин проводиться відповідно до вимог цього Закону.
Вилов безпритульних (загублених, покинутих, залишених без догляду) і бродячих тварин проводиться з метою:
повернення їх власникам;
пошуку нових власників;
регулювання їх чисельності відповідно до вимог цього Закону";
абзац четвертий виключити.
 
Відхилено    
57. доповнити статтю частинами п’ятою та шостою такого змісту:
 
-151- Осадчук А.П.
Частину п’яту статті 23 вважати частиною шостою та доповнити після слів «умертвляти тварин» словами «окрім випадків, передбачених цим та іншими законами»;
 
Відхилено   доповнити частинами п’ятою і шостою такого змісту:
 
58. «Забороняється бити, вбивати, отруювати чи калічити безпритульних тварин.
 
   "Забороняється бити, вбивати, отруювати чи калічити безпритульних тварин.
 
59. Забороняється жебракування з безпритульними тваринами.».
 
-152- Осадчук А.П.
Частину шосту статті 23 виключити
 
Відхилено   Забороняється жебракування з безпритульними тваринами";
 
60. 11) у статті 24:
 
-153- Прощук Е.П.
Підпункт 11 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
"11) у статті 24:
назву статті після слів «тимчасова ізоляція» доповнити словом «безпритульних»;
частину першу доповнити словами «, крім кліпсованих безпритульних тварин»;
у частині третій слова «чи умертвіння» виключити;
у частинах четвертій та п’ятій слова «собак, котів та інших домашніх тварин» замінити словами «безпритульних тварин»;
частину шосту виключити;
частину сьому викласти в такій редакції:
«Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють їх опіку, із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність.»;
частину восьму виключити."
 
Враховано частково   11) у статті 24:
 
    -154- Фельдман О.Б.
Підпункт 11 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
11) у статті 24:
назву статті після слів «тимчасова ізоляція» доповнити словом «безпритульних»;
частину першу доповнити словами «, крім кліпсованих безпритульних тварин»;
у частині третій слова «чи умертвіння» виключити;
у частинах четвертій та п’ятій слова «собак, котів та інших домашніх тварин» замінити словами «безпритульних тварин»;
частину шосту виключити;
частину сьому викласти в такій редакції:
«Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють їх опіку, із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження. та/або природоохоронна діяльність.»;
частину восьму виключити.
 
Враховано частково    
    -155- Маріковський О.В.
Підпункт 11 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
11) у статті 24:
назву статті після слів «тимчасова ізоляція» доповнити словом «безпритульних»;
частину першу доповнити словами «, крім кліпсованих безпритульних тварин»;
у частині третій слова «чи умертвіння» виключити;
у частинах четвертій та п’ятій слова «собак, котів та інших домашніх тварин» замінити словами «безпритульних тварин»;
частину шосту виключити;
частину сьому викласти в такій редакції:
«Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють їх опіку, із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність.»;
частину восьму виключити.
 
Враховано частково    
61. назву статті після слів «тимчасова ізоляція» доповнити словом «безпритульних»;
 
   назву після слів "тимчасова ізоляція" доповнити словом "безпритульних";
 
62. частину першу доповнити словами «, крім кліпсованих безпритульних тварин»;
 
-156- Мінько С.А.
Абзац третій підпункту 11 пункту 1 виключити.
 
Відхилено   частину першу доповнити двома реченнями такого змісту: "Повторному вилову (але не більше одного разу на рік) для проведення повторної вакцинації та адаптації підлягають тварини, які раніше були виловлені, ідентифіковані та зареєстровані. Такі тварини розміщуються у притулки для тварин або центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, які зобов’язані забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил, або повертаються до ареалу перебування (у місця вилову) для вільного проживання";
 
    -157- Овчинникова Ю.Ю.
Частину першу статті 24 доповнити реченням такого змісту: «Повторному вилову підлягають муніципальні тварини, які раніше були виловлені, ідентифіковані та зареєстровані, з метою повторної вакцинації та адаптації, але не частіше ніж один раз у рік;"
 
Враховано редакційно    
    -158- Бондаренко О.В.
Частину першу статті 24 доповнити реченням такого змісту: «Повторному вилову підлягають муніципальні тварини, які раніше були виловлені, ідентифіковані та зареєстровані, з метою повторної вакцинації та адаптації, але не частіше ніж один раз на рік та розміщенням у притулки для тварин або під нагляд, громадських та благодійних організацій, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність. або випуском до ареалу перебування (в місця вилову) для вільного проживання".
 
Враховано редакційно    
    -159- Бондаренко О.В.
У підпункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до статті 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину першу доповнити двома реченнями такого змісту:
«Повторному вилову (але не частіше ніж один раз на рік) для проведення повторної вакцинації та адаптації підлягають тварини, які раніше були виловлені, ідентифіковані та зареєстровані. Такі тварини розміщуються у притулки для тварин чи центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження або природоохоронна діяльність, або повертаються до ареалу перебування (у місця вилову) для вільного проживання»;
 
Враховано частково    
    -160- Бондаренко О.В.
У підпункті 11 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину першу доповнити двома реченнями такого змісту:
«Повторному вилову для проведення повторної вакцинації та адаптації (але не частіше ніж один раз на рік) підлягають тварини, які раніше були виловлені, ідентифіковані та зареєстровані. Такі тварини розміщуються у притулки для тварин чи центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження або природоохоронна діяльність, або повертаються до ареалу перебування (у місця вилову) для вільного проживання»;
 
Враховано частково    
    -161- Бондаренко О.В.
У підпункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до статті 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину першу доповнити двома реченнями такого змісту:
"Повторному вилову (але не частіше ніж один раз на рік) для проведення повторної вакцинації та адаптації підлягають тварини, які раніше були виловлені, ідентифіковані та зареєстровані. Такі тварини розміщуються у притулки для тварин чи центри реабілітації тварин, або під нагляд громадських та благодійних організацій, які зобов’язані забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил, або повертаються до ареалу перебування (у місця вилову) для вільного проживання";
 
Враховано    
63. у частині третій слова «чи умертвіння» виключити;
 
-162- Овчинникова Ю.Ю.
Частину третю статті 24 викласти у такій редакції: «Тимчасово ізольовані домашні тварини протягом не менше п’яти днів з дня їх вилову повинні бути обстежені і після висновків установи ветеринарної медицини про стан здоров'я тварин повертаються власникам (після сплати витрат на проведення ветеринарних процедур, обстеження і утримання), а в разі виявлення обставин, що можуть загрожувати життю та здоров'ю оточуючих, передаються спеціалізованим організаціям для подальшого лікування чи умертвіння».;
 
Відхилено   у частині третій слова "чи умертвіння" виключити;
 
64. у частинах четвертій та п’ятій слова «собак, котів та інших домашніх тварин» замінити словами «безпритульних тварин»;
 
-163- Тарасов О.С.
Частину четверту викласти в такій редакції:
"Для забезпечення вилову та тимчасової ізоляції безпритульних тварин органами місцевого самоврядування можуть створюватися комунальні служби або підприємства з питань утримання та поводження з тваринами в населених пунктах відповідно до місцевих програм регулювання чисельності тварин у населених пунктах або можуть уповноважуватися на виконання такої діяльності громадські організації, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність";
 
Відхилено ено3 у правках №№ 161, 162  у частинах четвертій і п’ятій слова "собак, котів та інших домашніх тварин" замінити словами "безпритульних тварин";
 
65. частину шосту викласти в такій редакції:
 
   частину шосту виключити;
 
66. «Вилов безпритульних тварин, як правило, проводиться із 5-ї до 7-ї години або після 20-ї години (влітку - після 22-ї години).»;
 
-164- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 11 пункту 1 розділу І законопроекту (стаття 24) нову частину шосту такого змісту «Вилов безпритульних тварин, як правило, проводиться з 5 до 7 години або після 20-ї голини (влітку- після 22 години» виключити.
 
Враховано      
    -165- Овчинникова Ю.Ю.
Частину виключити.
 
Враховано    
67. частину сьому викласти в такій редакції:
 
   частину сьому викласти в такій редакції:
 
68. «Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють їх опіку, із дозволу ветеринарної установи після пред’явлення реєстраційного посвідчення та оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження. та/або природоохоронна діяльність.»;
 
-166- Тарасов О.С.
У абзаці дев'ятому слова "або підприємства" замінити словами "підприємства або громадські організації";
 
Враховано редакційно   "Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках комунальної служби або підприємств, що здійснюють вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють опіку над такими тваринами, з дозволу ветеринарної установи після оплати вартості витрат на вилов і утримання або можуть бути передані притулкам для тварин, центрам реабілітації тварин чи громадським та благодійним організаціям, які зобов’язані забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил";
 
    -167- Бондаренко О.В.
У підпункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до статті 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину сьому викласти в такій редакції:
«Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках комунальної служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють опіку таких тварин, із дозволу ветеринарної установи після оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин, центрам реабілітації твварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження або природоохоронна діяльність»
 
Враховано частково    
    -168- Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 11 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину сьому викласти в такій редакції:
«Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках комунальної служби або підприємства, що здійснює вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють їх опіку, із дозволу ветеринарної установи після оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин чи громадським організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження або природоохоронна діяльність».
 
Враховано частково    
    -169- Бондаренко О.В.
У підпункті 11 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до статті 24 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину сьому викласти в такій редакції:
"Виловлені безпритульні домашні тварини протягом семи днів з дня їх вилову можуть утримуватися на карантинних майданчиках комунальної служби або підприємствах, що здійснюють вилов, і повертаються власникам або особам, які здійснюють опіку таких тварин, із дозволу ветеринарної установи після оплати вартості витрат на вилов і утримання, або можуть бути передані притулкам для тварин, центрам реабілітації тварин чи громадським організаціям, які зобов’язані забезпечити утримання та догляд за твариною з додержанням ветеринарних правил";
 
Враховано    
69. частину восьму виключити.
 
   частину восьму виключити;
 
70. 12) статтю 25 доповнити частинами десятою - дванадцятою:
 
-170- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 12 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
12) у статті 25
частину п'яту викласти у такій редакції:
«Забороняється використання тварин у кориді, у стаціонарних та пересувних цирках, а також у видовищних заходах, що передбачають демонстрацію здатності диких тварин до дресури, створення та діяльність пересувних чи контактних звіринців і зоопарків, пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, що не мають природної морської води.»
 
Відхилено   12) статтю 25 доповнити частинами десятою – тринадцятою такого змісту:
 
71. «Забороняється утримувати в закладах громадського харчування, нічних клубах, готелях, базах відпочинку, оздоровчих закладах та інших непридатних для показу диких тварин громадських місцях, а також в квартирах, приватних будинках, присадибних, садових ділянках ведмедів, левів, тигрів, кабанів, крокодилів, вовків, крупних та отруйних змій, хижих птахів, інших тварин, які несуть загрозу для людей, або видів тварин, занесених до Червоної книги України, та до Списку ІІ Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі), а також використання тварин для реклами в розважальних закладах та закладах громадського харчування.
 
-171- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 12 пункту 1 розділу І законопроекту нову частину десяту викласти у редакції:
«Забороняється утримання великих хижих тварин, отруйних змій, хижих птахів, інших тварин, які несуть загрозу для людини, видів тварин, занесених до Червоної книги України та Додатку ІІ до Конвенції про охорону дикої флори і та природних середовищ існування в Європі в закладах громадського харчування, нічних клубах, готелях, базах відпочинку, оздоровчих закладах».
 
Враховано   "Забороняється утримання великих хижих тварин, отруйних змій, хижих птахів, інших тварин, що становлять загрозу для людини, видів тварин, занесених до Червоної книги України та Додатка ІІ до Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, у закладах громадського харчування, нічних клубах, готелях, базах відпочинку, оздоровчих закладах.
Забороняється утримання тварин, визначених частиною десятою цієї статті, у квартирах, приватних будинках, на присадибних, дачних чи садових ділянках.
 
    -172- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Статтю 25 доповнити частиною одинадцятою у такій редакції:
«Забороняється утримання тварин, визначених частиною десятою цієї статті, в квартирах, приватних будинках, присадибних, дачних чи садових ділянках».
 
Враховано    
72. Забороняється жебракувати з тваринами, а також надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.
 
-173- Шпенов Д.Ю.
Підпункт 12 пункту 1 розділу І частину п'яту викласти в наступній редакції:
"Забороняється діяльність цирків де використовуються дикі тварини, а також у будь-якій іншій комерційній діяльності публічного характеру, крім стаціонарних зоопарків, жебракувати з тваринами, а також надавати фото-відеопослуги з дикими тваринами крім стаціонарних зоопарків".
 
Враховано частково   Забороняється жебракувати з тваринами, а також надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків, цирків та дельфінаріїв.
 
73. Забороняється пропаганда жорстокого поводження з тваринами, оприлюднення (публікації з описом, візуально чи аудіо демонстрації) вбивства тварини для пропаганди жорстокого поводження з тваринами або заклики до таких дій, будь-які дії з метою створення зображень, кіно- та відеопродукції, що пропагує жорстоке поводження з тваринами, збут чи розповсюдження творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, зображень або інших предметів, що пропагують жорстоке поводження з тваринами.».
 
-174- Бондаренко О.В.
У підпункті 12 пункту 1 розділу І та далі за текстом законопроекту слово "відеопродукції" замінити словами "відео-, аудіопродукції" (Адміністративний та Кримінальний кодекси);
 
Враховано   Забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами, оприлюднення (публікації з описом, візуальні чи аудіодемонстрації) вбивства тварин для пропаганди жорстокого поводження з тваринами або заклики до таких дій, будь-які дії з метою створення зображень, кіно-, відео- та аудіопродукції, що пропагує жорстоке поводження з тваринами, збут чи розповсюдження творів, кіно-, відео- та аудіопродукції, комп’ютерних програм, зображень або інших предметів, що пропагують жорстоке поводження з тваринами";
 
    -175- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 12 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
12) у статті 25
доповнити частинами десятою – тринадцятою такого змісту:
«Забороняється утримання великих хижих тварин, отруйних змій, хижих птахів, інших тварин, що становлять загрозу для людини, видів тварин, занесених до Червоної книги України та Додатка ІІ до Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, в закладах громадського харчування, нічних клубах, готелях, базах відпочинку, оздоровчих закладах.
Забороняється утримання тварин, визначених частиною десятою цієї статті, у квартирах, приватних будинках, на присадибних, дачних чи садових ділянках.
Забороняється жебракувати з тваринами, а також надавати фотопослуги з дикими тваринами, крім зоопарків та дельфінаріїв.
Забороняються пропаганда жорстокого поводження з тваринами, оприлюднення (публікації з описом, візуальні чи аудіодемонстрації) вбивства тварин для пропаганди жорстокого поводження з тваринами або заклики до таких дій, будь-які дії з метою створення зображень, кіно-, відео- та аудіопродукції, що пропагує жорстоке поводження з тваринами, збут чи розповсюдження творів, кіно-, відео- та аудіопродукції, комп’ютерних програм, зображень або інших предметів, що пропагують жорстоке поводження з тваринами"
 
Враховано частково    
74. 13) у статті 32:
 
-176- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Підпункт 13 виключити;
 
Відхилено      
    -177- Фельдман О.Б.
Підпункт 13 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в наступній редакції:
13) у статті 32:
у назві статті слово «Нагляд» замінити словом «Контроль»;
частину першу викласти в такій редакції:
«Органи Національної поліції в межах своєї компетенції здійснюють контроль за дотриманням вимог в сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері.».
 
Враховано частково    
75. у назві статті слово «Нагляд» замінити словом «Контроль»;
 
-178- Бондаренко О.В.
У підпункті 13 розділу І законопроєкту (зміни до статті 32 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
назву статті залишити в чинній редакції
 
Враховано      
    -179- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 13 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
викласти в наступній редакції:
13) у статті 32:
назву статті залишити в чинній редакції;
 
Враховано    
76. частину першу викласти в такій редакції:
 
   13) частину першу статті 32 викласти в такій редакції:
 
77. «Органи Національної поліції в межах своєї компетенції, визначеної законодавством, здійснюють контроль за дотриманням вимог в сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері.».
 
-180- Осадчук А.П.
У частині першій статті 32 замінити слово "законодавством" словом "законом";
 
Відхилено   "Органи Національної поліції України здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства у цій сфері";
 
    -181- Овчинникова Ю.Ю.
У частині першій статті 32 замінити слово "законодавством" словом "законом";
 
Відхилено    
    -182- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
У частині першій статті 32 слова "визначеної законодавством" замінити словами "відповідно до закону";
 
Відхилено    
    -183- Мамка Г.М.
Абзац 4 підпункту 13 пункту 1 викласти в такій редакції:
"Органи Національної поліції в межах своєї компетенції, визначеної Законом України "Про національну поліцію", здійснюють контроль за дотриманням вимог в сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері."
 
Враховано частково    
    -184- Бондаренко О.В.
У підпункті 13 розділу І законопроєкту (зміни до статті 32 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
частину першу викласти в такій редакції:
«Органи Національної поліції здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідні заходи у разі порушення законодавства у цій сфері»
 
Враховано    
    -185- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 13 пункту 1 розділу І законопроекту (зміни до Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження»):
13) у статті 32:
частину першу викласти в такій редакції:
«Органи Національної поліції здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства у цій сфері».
 
Враховано    
78. 14) доповнити Закон статтею 32----1 такого змісту:
 
-186- Мінько С.А.
Підпункт 14 пункту 1 виключити.
 
Відхилено   14) розділ ІV доповнити статтею 32---1 такого змісту:
 
    -187- Прощук Е.П.
Підпункт 14 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
14) доповнити Закон статтею 32----1 такого змісту:
«Стаття 32---1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
Місцеві ради несуть відповідальність за стан захисту тварин від жорстокого поводження на своїй території і в межах своєї компетенції:
1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин тощо) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
2) організують та здійснюють заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження.».
 
Враховано частково    
    -188- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 14 пункту 1 розділу І законопроекту підпункт 1) викласти в такій редакції:
"1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними виставками диких тварин тощо;"
 
Враховано частково    
    -189- Фельдман О.Б.
Підпункт 14 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
14) доповнити Закон статтею 32----1 такого змісту:
«Стаття 32---1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
Місцеві ради несуть відповідальність за стан захисту тварин від жорстокого поводження на своїй території і в межах своєї компетенції:
1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
2) організують та здійснюють заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження.».
 
Враховано частково    
    -190- Маріковський О.В.
Підпункт 14 пункту 1 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
14) доповнити Закон статтею 32---1 такого змісту:
«Стаття 32---1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
Місцеві ради несуть відповідальність за стан захисту тварин від жорстокого поводження на своїй території і в межах своєї компетенції:
1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин тощо) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
2) організують та здійснюють заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження.».
 
Враховано частково    
    -191- Маріковський О.В.
Викласти підпункт 14 пункту 1 розділу І Проекту в такій редакції:
«14) доповнити Закон статтею 32-1 такого змісту:
«Стаття 32-1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
Місцеві ради несуть відповідальність за стан захисту тварин від жорстокого поводження на своїй території і в межах своєї компетенції:
1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у заїжджих пересувних цирках-шапіто з тваринами, іншої господарської діяльності (окрім діяльності в сільському господарстві, скотарстві, у рибному господарстві, при отриманні продукції тваринного походження), що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
2) організують та здійснюють заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження».
 
Враховано частково    
79. «Стаття 32---1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
 
-192- Тарасов О.С.
У пункті 14 пункту 1 слова "місцевих рад", "місцеві ради" замінити словами "органів місцевого самоврядування", "органи місцевого самоврядування";
 
Відхилено   "Стаття 32-1. Повноваження місцевих рад у сфері захисту тварин від жорстокого поводження
 
    -193- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Статтю 32-1 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» викласти у такій редакції:
«Стаття 32---1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
Місцеві ради несуть відповідальність за стан захисту тварин від жорстокого поводження на своїй території і в межах своєї компетенції:
1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин тощо) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
2) організують та здійснюють заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження.».
 
Враховано частково    
80. Місцеві ради несуть відповідальність за стан захисту тварин від жорстокого поводження на своїй території і в межах своєї компетенції:
 
   До повноважень місцевих рад на відповідній території і в межах їхньої компетенції належать:
 
81. 1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у заїжджих пересувних цирках-шапіто з тваринами, іншої господарської діяльності, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
 
-194- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці четвертому підпункту 14 слова "іншої господарської діяльності" виключити;
 
Враховано   1) вжиття заходів та забезпечення дотримання заборони провадження діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин та іншої забороненої цим Законом діяльності в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
 
    -195- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
У пункті першому частини першої статті 32-1 видалити слова "у заїжджих пересувних цирках-шапіто з тваринами, іншої господарської діяльності";
 
Враховано    
    -196- Кучер М.І.
В абзаці четвертому підпункту 14 слова "господарської" виключити;
 
Враховано    
    -197- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В абзаці четвертому підпункту 14 слова "що містять ознаки жорстокого повдження з тваринами" доповнити словами " (крім сільськогосподарських тварин)";
слова "встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання" замінити словами "звертаються до суду щодо встановлення заборони провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання";
 
Відхилено    
    -198- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
В абзаці четвертому підпункту 14 слова «встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання» замінити словами «звертаються до суду щодо встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання»;
 
Відхилено    
    -199- Мамка Г.М.
Абзац 4 підпункту 14 пункту 1 викласти в такій редакції:
"1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання пересувних звіринців, пересувних зоопарків та пересувних виставок диких тварин, а також діяльність дельфінаріїв, що не мають природної морської води, іншої господарської діяльності, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;"
 
Враховано частково    
    -200- Бондаренко О.В.
У підпункті 14 розділу І законопроєкту частину
першу статті 32---1 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» викласти в наступній редакції:
«1) встановлюють заборону провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці»
 
Враховано частково    
82. 2) організують та здійснюють заходи щодо захисту тварин від жорстокого поводження.».
 
-201- Бондаренко О.В.
Підпункт 14 пункту 1 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
14) доповнити Закон статтею 32---1 такого змісту:
«Стаття 32---1. Повноваження місцевих рад у галузі захисту тварин від жорстокого поводження
До повноважень місцевих рад на відповідній території і в межах їх компетенції належать:
1) вжиття заходів та забезпечення дотримання заборони провадження діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин та іншої забороненої цим Законом діяльності в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
2) організація та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження".»
 
Враховано   2) організація та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження".
 
83. 2. У Законі України «Про тваринний світ» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97):
 
   7. У Законі України "Про тваринний світ" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 14, ст. 97; 2013 р., № 46, ст. 640; 2015 р., № 25, ст. 194):
 
84. 1) статтю 31 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
-202- Фельдман О.Б.
Підпункт 1 пункту 2 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
1) статтю 31 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«Підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється добування диких тварин з метою утримання і розведення у напіввільних умовах чи в неволі для використання цих тварин та отриманих продуктів їх життєдіяльності, види яких зазначені у Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, крім видів, занесених до Червоної книги України»;
 
Враховано частково   1) статтю 31 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
    -203- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 2 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
1) частину п’яту статті 31 викласти у редакції:
«Підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється добування диких тварин з метою утримання і розведення у напіввільних умовах чи в неволі, види яких зазначені у Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, та/або занесені до Червоної книги України, крім добування в цілях в передбачених Законом України «Про Червону книгу України»;
 
Враховано частково    
    -204- Маріковський О.В.
Підпункт 1 пункту 2 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1) статтю 31 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«Підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється добування (придбання) диких тварин з метою утримання і розведення у напіввільних умовах чи в неволі для використання цих тварин та отриманих продуктів їх життєдіяльності, види яких зазначені у Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, та/або занесені до Червоної книги України, крім добування в цілях в передбачених Законом України «Про Червону книгу України» порядку»;
 
Враховано частково    
85. «Підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється добування (придбання) диких тварин з метою утримання і розведення у напіввільних умовах чи в неволі для використання цих тварин та отриманих продуктів їх життєдіяльності, види яких зазначені у додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі.»;
 
-205- Прощук Е.П.
Підпункт 1 пункту 2 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
1) статтю 31 доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«Підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється добування диких тварин з метою утримання і розведення у напіввільних умовах чи в неволі для використання цих тварин та отриманих продуктів їх життєдіяльності, види яких зазначені у Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, та/або занесені до Червоної книги України, крім добування в цілях в передбачених Законом України «Про Червону книгу України» порядку»;
 
Враховано частково   "Підприємствам, установам, організаціям і громадянам забороняється добування (придбання) диких тварин, види яких зазначені у Додатку ІІ до Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі та/або занесені до Червоної книги України, з метою їх утримання і розведення у напіввільних умовах чи в неволі, для використання цих тварин та отриманих від них продуктів життєдіяльності, крім випадків, передбачених Законом України "Про Червону книгу України" та Конвенцією про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі";
 
86. 2) частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
 
-206- Фельдман О.Б.
Підпункт 2 пункту 2 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
2) частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«У період розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден ( за винятком їх використання під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення тваринного світу), меліоративний вилов біоресурсів, вилов водних біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).»
 
Враховано частково   2) частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
 
    -207- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 2 пункту 2 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
2) частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«У період розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден (за винятком їх використання під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення рослинного і тваринного світу), меліоративний вилов біоресурсів, вилов водних біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).»
 
Враховано частково    
    -208- Маріковський О.В.
Підпункт 2 пункту 2 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
2) частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«У період розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден (за винятком їх використання під час здійснення контролю у галузі охорони, використання і відтворення рослинного і тваринного світу), меліоративний вилов біоресурсів, вилов водних біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).»
 
Враховано частково    
87. «У період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, меліоративний вилов біоресурсів, вилов водних біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах).»;
 
-209- Бондаренко О.В.
У абзаці другому підпункту 2 пункту 2 слова "вилов водних біоресурсів у науково-дослідних, науково-промислових, дослідно-конструкторських цілях" замінити на "здійснення науково-дослідного, науково-конструкторського, науково-промислового лову із залученням матеріальної бази промислових рибальських підприємств".
 
Враховано   «У період розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється:
проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, використання моторних маломірних суден (крім їх використання під час здійснення контролю у сфері охорони, використання і відтворення рослинного і тваринного світу та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій);
здійснення всіх видів рубок головного користування та всіх видів рубок формування і оздоровлення лісів на всіх лісових ділянках, що належать до відтворювальних ділянок відповідно до упорядкування мисливських угідь, високогірних лісів, приполонинних лісів, лісів у ярах, балках і річкових долинах, лісових ділянок на схилах ярів, балок, обривів, осипів і зсувів, берегозахисних ділянок, лісових ділянок навколо витоків річок, уздовж межі з безлісною місцевістю, лісів у мокрих та сирих типах лісорослинних умов, у межах територій природно-заповідного фонду;
меліоративний вилов біоресурсів, здійснення науково-дослідного, науково-конструкторського, науково-промислового лову із залученням технічної бази промислових рибальських підприємств, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах». ( (
 
    -210- Бондаренко О.В.
частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«У період розмноження диких тварин з 1 квітня до 15 червня забороняється:
проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, використання моторних маломірних суден (крім їх використання під час здійснення контролю у сфері охорони, використання і відтворення рослинного і тваринного світу та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій);
здійснення всіх видів рубок головного користування та всіх видів рубок формування і оздоровлення лісів на всіх лісових ділянках, які належать до відтворювальних ділянок відповідно до упорядкування мисливських угідь, високогірних лісів, приполонинних лісів, лісів у ярах, балках і річкових долинах, лісових ділянок на схилах ярів, балок, обривів, осипів і зсувів, берегозахисних ділянок, лісових ділянок навколо витоків річок, уздовж межі з безлісною місцевістю, лісів в мокрих та сирих типах лісорослинних умов, у межах територій природно-заповідного фонду;
меліоративний вилов біоресурсів, здійснення науково-дослідного, науково-конструкторського, науково-промислового лову із залученням технічної бази промислових рибальських підприємств, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах.»
 
Враховано    
    -211- Осадчук А.П.
У частині першій статті 39 Закону України "Про тваринний світ" слова "концертів, фестивалів" виключити.
 
Відхилено    
    -212- Матусевич О.Б.
частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«В місцях масового розмноження диких тварин, на визначених в установленому порядку мисливським впорядкуванням територіях, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу (за винятком місць масового розмноження шкідників, хвороб та наслідків стихійного лиха) використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)»;
 
Враховано частково    
    -213- Тарасов О.С.
Абзац другий підпункту 2 пункту 2 викласти у такій редакції:
"У період массового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, на визначених в установленому порядку для охорони та відтворення мисливських тварин територіях (відтворювальних ділянках), забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)."
 
Враховано частково    
    -214- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Підпункт 2 частини 2 викласти втакій редакції:
"В місцях масового розмноження диких тварин, на визначених в установленому порядку мисливським впорядкуванням територіх, з 1 квітня до 15 червня забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (у тому числі пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, концертів, фестивалів, санітарних рубок лісу (за винятком місць масового розмноження шкідників, хвороб та наслідків стихійного лиха), використання моторних маломірних суден, проведення ралі та іних змагань на транспортних засобах, меліоративний вилов біоресурсів);"
 
Враховано частково    
    -215- Матусевич О.Б.
Частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«В місцях масового розмноження диких тварин, на визначених в установленому порядку мисливським впорядкуванням територіях, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу (за винятком місць масового розмноження шкідників, хвороб та територій, які зазнали стихійного лиха) використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах)
 
Враховано частково    
88. 3) у статті 44:
 
-216- Пузійчук А.В.
Підпункт 3 пункту 2 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Враховано      
89. частину третю викласти в такій редакції:
 
      
90. «Види тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, заносяться до переліку видів тварин, що підлягають особливій охороні на цих територіях. Перелік видів тварин та положення про порядок охорони, використання і відтворення тварин, занесених до зазначеного переліку, затверджуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами.»;
 
-217- Матусевич О.Б.
частину п’яту статті 39 викласти в такій редакції:
«Види тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, заносяться до переліку видів тварин, що підлягають особливій охороні на цих територіях.
Слова: "Перелік видів тварин та положення про порядок охорони, використання і відтворення тварин, занесених до зазначеного переліку, затверджуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами" виключити.
 
Відхилено      
    -218- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
В частині третій статті 44 слова "Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами" замінити словами "центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища";
 
Відхилено    
    -219- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
У пункті 3 у абзаці третьому слова "Перелік видів тварин та положення про порядок охорони, використання і відтворення тварин, занесених до зазначеного переліку, затверджуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами" виключити
 
Відхилено    
    -220- Овчинникова Ю.Ю.
Статтю 44 викласти у наступній редакції:
«Стаття 44. Охорона, використання і відтворення рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин
Види тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, заносяться до переліку видів тварин, що підлягають особливій охороні на цих територіях. Перелік видів тварин та положення про порядок охорони, використання і відтворення тварин, занесених до зазначеного переліку, затверджуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами, за погодженням центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, з урахуванням науково обгрунтованих експертних висновків.
Правовий режим видів, включених у регіональні переліки прирівнюється до правового режиму об’єктів Червоної книги України.
Центральний орган виконавчої влади з питань охорони навколишнього природного середовища узагальнює списки регіональних переліків видів та видає звіт про стан їхньої охорони.
Правила добування рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тварин для розведення в спеціально створених умовах, а також у науково-дослідних та інших цілях встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.»
 
Відхилено    
    -221- Шпенов Д.Ю.
Підпункт 3 пункту 2 розділу І доповнити новою частиною наступного змісту:
"У разі встановлення місць природнього проживання рідкісних та таких, що перебувають під загрозою зникнення тварин, які занесені до Червоної книги України, будь-які роботи в цих місцях, що можуть негативно вплинути на таких тварин (включаючи розорювання земель, вирубку лісу та чагарників, забулову, прокладання комунікацій та ін.) зупиняються. Будь-які розпочаті роботи підлягають негайному припиненню, а відповідна техніка та персонал підлягають негайному відведенню на відстань, що є безпечною для таких тварин."
Відповідно змінити нумерацію частин.
 
Відхилено    
    -222- Матусевич О.Б.
Другу частину першого абзацу замінити на:
Регіональні переліки видів тварин та порядок охорони, використання і відтворення тварин, занесених до таких переліків, формуються Верховною Радою Автономної Республіки Крим, відповідними обласними, Київською та Севастопольською міськими радами та затверджуються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
 
Відхилено    
91. частину четверту виключити.
 
-223- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац четвертий підпункту 3 пункту 2 виключити;
 
Відхилено   ( « »
 
    -224- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Абзац четвертий підпункту 3 виключити
 
Відхилено    
    -225- Бондаренко О.В.
У пункті 2 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про тваринний світ»):
статтю 44 залишити в чинній редакції
 
Враховано    
    -226- Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 3 пункту 2 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про тваринний світ»):
Статтю 44 доповнити новою частиною 6 такого змісту:
Відповідальність за порушення законодавства у сфері охорони, використання та відтворення видів тварин внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території, прирівнюється до відповідальності за такі самі дії щодо видів занесених до Червоної книги України».
 
Відхилено    
92. 3. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
 
   1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
 
93. 1) статтю 5 доповнити частиною третьою такого змісту:
 
-227- Пузійчук А.В.
Підпункт 1 пункту 3 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Враховано      
    -228- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Запропоновану частину третю статті 5 виключити.
 
Враховано    
    -229- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 1 частини 3 виключити.
 
Враховано    
94. «Обласні, Київська та Севастопольська міські ради затверджують відповідно до законодавства перелік видів тварин та рослин, які підлягають особливій охороні на території області, міст Києва та Севастополя, та вимоги до охорони зазначених видів тварин та рослин, за порушення яких адміністративну відповідальність передбачено статтями 88---1 і 90 цього Кодексу.»;
 
-230- Осадчук А.П.
Частину третю статті 5 Кодексу України про адміністративні правопорушення перед словами «обласні, Київська та Севастопольська міські ради» доповнити словами «Верховна Рада Автономної Республіки Крим», після слів «особливій охороні на території» доповнити словами «Автономної Республіки Крим», слова «статтями 88-1 і 90 цього Кодексу» замінити словами «частиною другою статті 88-1 і статтею 90 цього Кодексу».
 
Відхилено      
    -231- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 1 пункту 3 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано    
    -232- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 3 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано    
    -233- Прощук Е.П.
Підпункт 1 пункту 3 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано    
95. 2) частину другу статті 13:
 
   1) частину другу статті 13 після цифр «51» доповнити цифрами «89», а після цифр «139» - словами і цифрами «частиною третьою статті 154»;
 
96. після цифри «51,» доповнити цифрою «89»;
 
      
97. після цифри «139,» доповнити словом та цифрою «статтею 154,»;
 
      
98. 3) статтю 29 доповнити новою частиною третьою такого змісту:
 
      
99. «При конфіскації тварин такі тварини передаються в притулки для тварин або організаціям, статутною метою яких є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність.».
 
      
100. У зв’язку з цим частину третю вважати відповідно частиною четвертою;
 
-234- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 3 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
3) статтю 29 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
Особливості порядку застосування конфіскації тварин встановлюються цим Кодексом та іншими законами України.
У зв’язку з цим частину третю вважати частиною четвертою;
 
Враховано   2) статтю 29 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
«Особливості порядку застосування конфіскації тварин встановлюються цим Кодексом та іншими законами України».
У зв’язку з цим частину третю вважати частиною четвертою;
 
    -235- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 3 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
3) статтю 29 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
Особливості порядку застосування конфіскації тварин встановлюються цим Кодексом та іншими законами України.
У зв’язку з цим частину третю вважати частиною четвертою;
 
Враховано    
    -236- Прощук Е.П.
Підпункт 3 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
3) статтю 29 після частини другої доповнити новою частиною такого змісту:
Особливості порядку застосування конфіскації тварин встановлюються цим Кодексом та іншими законами України.
У зв’язку з цим частину третю вважати частиною четвертою;
 
Враховано    
101. 4) у статті 88---1:
 
-237- Пузійчук А.В.
Підпункт 4 пункту 3 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Враховано      
    -238- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 88-1 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Враховано    
102. доповнити новою частиною другою такого змісту:
 
      
103. «Ті самі дії, вчинені щодо об’єктів тваринного або рослинного світу, які підлягають особливій охороні на території автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, -
 
-239- Осадчук А.П.
Частину другу статті 88-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення після слів «тваринного або рослинного світу,» доповнити словами «внесених до переліків видів рослин або тварин».
 
Відхилено      
104. тягнуть за собою накладення штрафу від ста до ста п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об’єктів тваринного або рослинного світу.»;
 
      
105. У зв’язку з цим частину другу вважати відповідно частиною третьою;
 
      
106. у частині третій слова «Ті самі дії» замінити словами «Дії, передбачені частиною першою цієї статті».
 
-240- Мамка Г.М.
Абзац 6 підпункту 4 пункту 3 викласти в такій редакції:
"частину третю викласти у такій редакції:
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо об'єктів тваринного або рослинного світу, які перебували в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, занесених до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, -
тягнуть за собою накладення штрафу від ста п'ятидесяти до двохсот п'ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією об'єктів тваринного або рослинного світу."
 
Відхилено      
    -241- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 4 пункту 3 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано    
    -242- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 4 пункту 3 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано    
    -243- Прощук Е.П.
Підпункт 4 пункту 3 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано    
    -244- Припутень Д.С.
У пункті 3 розділу І законопроекту підпункт 4 (щодо доповнення ст. 88-1 КУпАП новою частиною) – виключити
 
Враховано    
107. 5) назву і текст статті 89 викласти в такій редакції:
 
-245- Мамка Г.М.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І виключити.
 
Відхилено      
    -246- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 89 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено    
    -247- Фельдман О.Б.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
5) назву і текст статті 89 викласти в такій редакції:
«Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами, інші порушення правил поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, а також порушення правил поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім порушення Правил поводження з мисливськими тваринами при полюванні на них -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Ті самі дії, вчинені стосовно двох і більше тварин, або групою осіб, або особою, яку протягом року піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладання штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
Враховано частково    
    -248- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 5 пункту 3 розділу І законопроекту частину першу статті 89 викласти в такій редакції:
«Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
«Жорстоке поводження з тваринами - знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил утримання та поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім передбачених статтями 85, 87–88-2, 154 цього Кодексу -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я."
 
Враховано частково    
    -249- Маріковський О.В.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
5) назву і текст статті 89 викласти в такій редакції:
«Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання та поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім передбачених статтями 85, 87–88-2, 154 цього Кодексу -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Ті самі дії, вчинені стосовно двох і більше тварин, або групою осіб, або особою, яку протягом року піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладання штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
Враховано частково    
108. «Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами, інші порушення правил поводження з тваринами
 
-250- Прощук Е.П.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
5) назву і текст статті 89 викласти в такій редакції:
«Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, тілесних ушкоджень або призвело до каліцтва чи загибелі, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, умисне залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання та поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім передбачених статтями 85, 87–88-2, 154 цього Кодексу -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Ті самі дії, вчинені стосовно двох і більше тварин, або групою осіб, або особою, яку протягом року піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладання штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
Враховано частково      
109. Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, завдання побоїв або вчинення інших протиправних насильницьких дій, що завдали тварині фізичного болю, страждань і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення сільськогосподарських та домашніх тварин напризволяще, а також порушення правил поводження з тваринами, передбачених Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження», крім порушення Правил поводження з мисливськими тваринами при полюванні на них -
 
-251- Осадчук А.П.
У частині першій статті 89 після слів «знущання над тваринами,» слова «у тому числі безпритульними» виключити, перед словами «залишення домашніх та сільськогосподарських тварин напризволяще» доповнити словом «умисне», після слів «передбачених Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження»« доповнити словами «та іншими законами,»;
 
Відхилено      
110. тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
 
-252- Осадчук А.П.
У частині шостій статті 89 слова «від двохсот до трьохсот» замінити словами «від ста до двохсот»;
 
Відхилено      
111. Ті самі дії, вчинені стосовно двох і більше тварин, або групою осіб, або особою, яку протягом року піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
 
      
112. тягнуть за собою накладання штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
 
-253- Осадчук А.П.
У частині восьмій статті 89 слова «від трьохсот до п’ятисот» замінити словами «від двохсот до чотирьохсот»;
 
Відхилено      
113. Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі -
 
      
114. тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
      
115. Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
 
      
116. тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
-254- Осадчук А.П.
доповнити статтю 89 частинами дев’ятою та десятою відповідно наступного змісту:
«Жорстоке поводження з тваринами, а також порушення правил поводження з тваринами, передбачених Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» та іншими законами, порушення Правил транспортування тварин, якщо ці дії призвели до тілесних ушкоджень тварини, але не призвели до каліцтва чи загибелі тварини, -
тягне за собою виконання суспільно корисних робіт на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.».
 
Відхилено   3) статтю 89 викласти в такій редакції:
"Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, але не спричинило тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання, поводження та транспортування тварин, передбачені законодавством, крім передбачених статтями 85, 87-88-2, 154 цього Кодексу, -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо двох і більше тварин або групою осіб, або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб, з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я»;
 
    -255- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
5) статтю 89 викласти в такій редакції:
"Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил утримання та поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім передбачених статтями 85, 87-88-2, 154 цього Кодексу, --
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Ті самі дії, вчинені щодо двох і більше тварин або групою осіб, або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб, з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
Враховано частково    
    -256- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
5) статтю 89 викласти в такій редакції:
"Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил утримання та поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім передбачених статтями 85, 87-88-2, 154 цього Кодексу, --
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Ті самі дії, вчинені щодо двох і більше тварин або групою осіб, або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб, з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
Враховано частково    
    -257- Бондаренко О.В.
статтю 89 викласти в такій редакції:
«Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, а також інші порушення правил утримання, поводження та транспортування тварин, передбачені законодавством, крім передбачених статтями 85, 87-88-2, 154 цього Кодексу, -
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені щодо двох і більше тварин або групою осіб, або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб, з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.»
 
Враховано    
    -258- Прощук Е.П.
Підпункт 5 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
5) статтю 89 викласти в такій редакції:
"Стаття 89. Жорстоке поводження з тваринами
Жорстоке поводження з тваринами – знущання над тваринами, у тому числі безпритульними, що спричинило їх мучення, завдало їм фізичного болю, страждань, і не спричинили тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, залишення тварин напризволяще, насильне годування тварин, крім годування з лікувальною чи профілактичною метою, а також інші порушення правил утримання та поводження з тваринами, що виключають жорстокість, крім передбачених статтями 85, 87-88-2, 154 цього Кодексу, --
тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Ті самі дії, вчинені щодо двох і більше тварин або групою осіб, або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за таке саме порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб, з конфіскацією тварини, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я.
Порушення Правил транспортування тварин, що не спричинили їм тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі, -
тягне за собою накладення штрафу від двохсот до трьохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною третьою цієї статті, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення, -
тягнуть за собою накладення штрафу від трьохсот до п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
Враховано частково    
117. 6) у статті 90:
 
-259- Пузійчук А.В.
Підпункт 6 пункту 3 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Відхилено      
    -260- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 90 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено    
    -261- Шпенов Д.Ю.
У підпункті 6 пункту 3 розділу І слова "від тридцяти до п'ятидесяти" замінити на слова "від трьохсот до п'ятисот".
 
Відхилено    
118. назву статті доповнити словами «, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України або відповідно до Переліків видів тварин і рослин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя»;
 
-262- Осадчук А.П.
Статтю 90 Кодексу викласти у наступній редакції:
«Стаття 90. Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України
Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від сорока до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення рослин цих видів з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження), -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від сорока до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від шістдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.
Знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення тварин цих видів з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин цих видів у зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва, -тягне за собою накладення штрафу на громадян від сімдесяти до ста п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від ста п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.».
 
Відхилено      
119. абзац перший частини першої викласти в такій редакції:
 
      
120. «Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України, або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, або відповідно до Переліків видів тварин і рослин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження), -»;
 
-263- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 6 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
6) у статті 90:
назву доповнити словами
"або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України чи переліків видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва чи Севастополя";
абзац перший частини першої викласти в такій редакції:
"Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України чи до переліків видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва чи Севастополя, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх із природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин зазначених видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження)
та інші порушення порядку охорони, використання і відтворення видів тварин і рослин;";
 
Враховано редакційно   4) у статті 90:
назву доповнити словами "або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, або які внесені до переліків рідкісних видів тварин і рослин, або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території";
частину першу викласти в такій редакції:
"Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких не занесені до Червоної книги України, але внесені до переліків рідкісних видів тварин і рослин, або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх із природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин зазначених видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження), інші порушення порядку охорони, використання і відтворення таких видів тварин і рослин –
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого»;
доповнити частиною другою такого змісту:
"Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх із природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин зазначених видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження), інші порушення порядку охорони, використання і відтворення таких видів тварин і рослин -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого»;
 
    -264- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 6 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
6) у статті 90:
назву доповнити словами
"або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України чи які внесені до переліків видів тварин і рослин внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території";
абзац перший частини першої викласти в такій редакції:
"Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України чи які внесені до переліків видів тварин і рослин внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення на відповідній території, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх із природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин зазначених видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження)
та інші порушення порядку охорони, використання і відтворення видів тварин і рослин;";
 
Враховано редакційно    
    -265- Бондаренко О.В.
у статті 90 доповнити частиною другою такого змісту:
"Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх із природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин зазначених видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження)
та інші порушення порядку охорони, використання і відтворення таких видів тварин і рослин –
тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від п’ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.»
 
Враховано    
    -266- Прощук Е.П.
Підпункт 6 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
6) у статті 90:
назву доповнити словами
"або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України чи переліків видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва чи Севастополя";
абзац перший частини першої викласти в такій редакції:
"Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до Червоної книги України або які охороняються відповідно до міжнародних договорів України чи до переліків видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва чи Севастополя, знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення їх із природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин і рослин зазначених видів у ботанічних садах, дендрологічних та зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження)
та інші порушення порядку охорони, використання і відтворення видів тварин і рослин;";
 
Враховано редакційно    
    -267- Осадчук А.П.
Доповнити Кодекс статтею 90-1 наступного змісту:
«Стаття 90-1. Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до переліків видів тварин і рослин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, або тих, які охороняються
відповідно до міжнародних договорів України
Погіршення, знищення середовища перебування (зростання) тварин і рослин, види яких занесені до переліків видів тварин і рослин, які підлягають особливій охороні на території Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, або тих, які охороняються відповідно до міжнародних договорів України, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення рослин цих видів з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) рослин цих видів у ботанічних садах, дендрологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва (пошкодження), -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.
Знищення, незаконне або з порушенням встановленого порядку вилучення тварин цих видів з природного середовища, а також порушення умов утримання (вирощування) тварин цих видів у зоологічних парках, інших спеціально створених штучних умовах, що призвело до їх загибелі, каліцтва, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб - від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого.».
 
Відхилено    
121. 7) текст статті 154 викласти в такій редакції:
 
      
122. «Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях, або продаж тварин у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцевого самоврядування, –
 
-268- Тарасов О.С.
Абзац другий підпункту 7 пункту 3 викласти у такій редакції:
"Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними паравилами, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без поводків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідотствах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях, або володіння, утримання, вигулювання собаки потенціно небезпечної породи особою, що не досягла 18-річного віку та за відсутності у неї довідки про те, що така собака не страждає на психічний розлад, який може вплинути на її здатність усвідомлювати совї дії та (або) керувати ними, або продаж тварини у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцвого самоврядування, -"
 
Відхилено      
123. тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п?ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від сімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
 
      
124. Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -
 
      
125. тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.».
 
-269- Осадчук А.П.
У частині четвертій статті 154 слова «від ста до двохсот» замінити словами «від ста до двохсот п’ятдесяти», слова «від двохсот до трьохсот» замінити словами «від двохсот до трьохсот п’ятдесяти».
 
Відхилено   5) статтю 154 викласти в такій редакції:
"Стаття 154. Порушення правил утримання собак і котів
Утримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи незареєстрованих собак, приведення у громадські місця, вигулювання собак без повідків та намордників (крім собак, породи яких не внесені до Переліку небезпечних порід собак) чи в невідведених для цього місцях, а також неприбирання власником тварини її екскрементів під час перебування тварини у громадському місці (крім вигулювання у спеціально відведених для цього місцях) -
тягнуть за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від двадцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, вчинені особою повторно протягом року, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії, передбачені частиною першою цієї статті, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людини або її майну, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб – від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин";
 
    -270- Шпенов Д.Ю.
Підпункт 7 пункту 1 розділу І доповнити новою частиною наступного змісту:
"Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів
Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними павилами, чи незареєстрованих собак без повідків і намордників або відпускання повідка чи знімання намордника під час вигулу, (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в не відведених для цього місцях, або відпускання тварин на самовигул без нагляду, фізично не спроможні утримати собаку на повідку або доручення вигулу собак ослбам, що не досягли 16 років (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку), або продаж тварин у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцевого самоврядування, -
тягне за собою попередження, або накладання штрафу на громадян від двадцятидо тридцяти неоподковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладання штрафу на посадових осіб – від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну (якщо в таких діях буде відсутній склад кримінального правопорушення), а також само повторне протягом року вчинення порушення з числа передбачених частиною першою цієї статті -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподковуваних мінімумів доходів громадянз конфіскацією тварин і на посадових осіб – від трьохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян."
 
Відхилено    
    -271- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 7 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
7) текст статті 154 викласти в такій редакції:
"Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, або приведення у громадські місця, або вигулювання собак без повідків та намордників (крім намордників у собак, які не віднесені до Переліку небезпечних порід собак, який затверджується Кабінетом Міністрів України) чи в невідведених для цього місцях, або продаж тварин у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцевого самоврядування, -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від двадцяти до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їхньому майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
Враховано частково    
    -272- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 7 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
7) текст статті 154 викласти в такій редакції:
"Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи незареєстрованих собак, або приведення у громадські місця, або вигулювання собак без повідків та намордників (крім намордників у собак, які не віднесені до Переліку небезпечних порід собак, який затверджується Кабінетом Міністрів України) чи в невідведених для цього місцях, або продаж тварин у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцевого самоврядування, -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від двадцяти до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їхньому майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
Враховано частково    
    -273- Бондаренко О.В.
Підпункт 7 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
«Назву та текст статті 154 викласти в такій редакції:
"Стаття 154. Порушення правил утримання собак і котів
Утримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, чи незареєстрованих собак, або приведення у громадські місця, або вигулювання собак без повідків та намордників (крім намордників у собак, які не віднесені до Переліку небезпечних порід собак) чи в невідведених для цього місцях, а так само не прибирання власником тварини її екскрементів під час знаходження тварини у громадському місці (крім вигулювання у спеціально відведених для цього місцях), -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від двадцяти до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Діяння, передбачені частиною першою цієї статті, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин і на посадових осіб – від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин.";
 
Враховано    
    -274- Прощук Е.П.
Підпункт 7 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
7) текст статті 154 викласти в такій редакції:
"Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, або приведення у громадські місця, або вигулювання собак без повідків та намордників (крім намордників у собак, які не віднесені до Переліку небезпечних порід собак, який затверджується Кабінетом Міністрів України) чи в невідведених для цього місцях, або продаж тварин у невідведених для цього місцях, визначених правилами утримання домашніх тварин, які установлюються органами місцевого самоврядування, -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від двадцяти до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Ті самі дії, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їхньому майну, а так само повторне протягом року вчинення порушення, передбаченого частиною першою цієї статті, -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від двохсот до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";
 
Враховано частково    
    -275- Припутень Д.С.
У пункті 3 розділу І законопроекту підпункт 7 (щодо змін до ст. 154 КУпАП) викласти в наступній редакції:
"статтю 154 викласти в наступній редакції:
Стаття 154. Порушення правил тримання собак і котів
Тримання собак і котів у місцях, де це заборонено, чи понад установлену кількість, чи незареєстрованих собак, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без поводків і намордників (крім собак, які не включені до Переліку небезпечних порід собак, що затверджується Кабінетом міністрів України) чи в невідведених для цього місцях, а так само не прибирання власником тварини її екскрементів під час знаходження тварини у громадському місці (крім вигулювання у спеціально відведених для цього місцях), -
тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Повторне протягом року вчинення правопорушення, передбаченого частиною першою цієї статті, -
тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від тридцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Дії передбаченні частиною першою або другою цієї статті, що спричинили заподіяння шкоди здоров'ю людей або їх майну -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин чи без такої і на посадових осіб – від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією тварин чи без такої.";
-додати підпункт 7-1 наступного змісту: "У статті 218 слова та цифри "частиною першою статті 154" замінити словами та цифрами "частиною першою та другою статті 154";
-додати підпункт 7-2 наступного змісту: "У статті 219 після цифр "152-1" додати слова та цифри " частиною першою та другою статті 154";
 
Враховано частково    
126. 8) у статті 221 цифру «89» замінити словами і цифрами «частинами першою та другою статті 89, статтями»;
 
-276- Прощук Е.П.
Підпункт 8 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано      
    -277- Фельдман О.Б.
Підпункт 8 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -278- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 8 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -279- Мамка Г.М.
Підпункт 8 пункту 3 розділу І виключити.
 
Враховано    
    -280- Маріковський О.В.
Підпункт 8 пункту 3 розділу І виключити.
 
Враховано    
    -281- Припутень Д.С.
У пункті 3 розділу І законопроекту у підпункті 8 (зміни до ст. 221 КУпАП) додати "слова та цифри "частиною другою статті 154" замінити словами та цифрами "частиною третьою статті 154"
 
Відхилено    
127. 9) у частині першій статті 222 слово і цифри «стаття 89» замінити словами і цифрами «частини третя та четверта статті 89»;
 
-282- Фельдман О.Б.
Підпункт 9 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано      
    -283- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 9 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -284- Маріковський О.В.
Підпункт 9 пункту 3 розділу І виключити.
 
Враховано    
128. 10) у статті 242---1 слова «статтею 89 (щодо диких тварин),» виключити;
 
-285- Прощук Е.П.
Підпункт 10 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
#21203
Підпункт 10 пункту 3 розділу І виключити.
#5542
Підпункт 10 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
#20989
#21218
#21242
Підпункт 10 пункту 3 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано 1     
    -286- Маріковський О.В.
Підпункт 10 пункту 3 розділу І виключити.
 
Враховано    
129. 11) у статті 255:
 
-287- Прощук Е.П.
Підпункт 11 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
11) у статті 255:
абзац п’ятий пункту 9 частини першої викласти в такій редакції:
«громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 90, 91);»;
пункт 7 частини другої викласти в такій редакції:
«7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63 - 70, 73, 76 - 77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, стаття 87, стаття 89 (щодо диких тварин), статті 91-4, 153);»;
 
Враховано частково   6) абзац шостий пункту 9 частини першої статті 255 викласти в такій редакції:
«громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63-70, 73, 76-77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, стаття 87, стаття 89 (щодо диких тварин), статті 91-4, 153)»;
 
    -288- Фельдман О.Б.
Підпункт 11 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
11) у статті 255:
абзац п’ятий пункту 9 частини першої викласти в такій редакції:
«громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 90, 91);»;
пункт 7 частини другої викласти в такій редакції:
«7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63 - 70, 73, 76 - 77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, стаття 87, стаття 89 (щодо диких тварин), статті 91-4, 153);»;
 
Враховано частково    
    -289- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 11 пункту 3 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
11) у статті 255:
абзац п’ятий пункту 9 частини першої викласти в такій редакції:
«громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 90, 91);»;
пункт 7 частини другої викласти в такій редакції:
«7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63 - 70, 73, 76 - 77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, стаття 87, стаття 89 (щодо диких тварин), статті 91-4, 153);»;
 
Враховано частково    
    -290- Маріковський О.В.
Підпункт 11 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
11) у статті 255:
абзац п’ятий пункту 9 частини першої викласти в такій редакції:
«громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 90, 91);»;
пункт 7 частини другої викласти в такій редакції:
«7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63 - 70, 73, 76 - 77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, стаття 87, стаття 89 (щодо диких тварин), статті 91-4, 153);»;
 
Враховано частково    
130. абзац п’ятий пункту 9 частини першої викласти в такій редакції:
 
      
131. «громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 90, 91);»;
 
-291- Бондаренко О.В.
У підпункті 11 пункту 3 розділу І законопроекту абзац п’ятий пункту 9 частини першої виключити (а саме - «громадський інспектор з охорони довкілля (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 90, 91);»;»)
 
Враховано      
132. пункт 7 частини другої викласти в такій редакції:
 
-292- Мамка Г.М.
Абзац 4 підпункту 11 пункту 3 розділу І виключити.
 
Відхилено      
133. «7) громадський інспектор з охорони довкілля (статті 48, 63 - 70, 73, 76 - 77-1, 78, 82, частини перша і третя статті 85, статті 87, 91-4, 153);»;
 
-293- Мамка Г.М.
Абзац 5 підпункту 11 пункту 3 розділу І виключити.
 
Відхилено      
    -294- Шпенов Д.Ю.
У пункті 9 статті 255 КУпАП України доповнити проект такими цифрами " (частина друга та четверта статті 85, статті 85-1, 88-1, статті 89, 90, 91, 91-4, 91-5, 107, 107-2, 154),
 
Відхилено    
134. 12) доповнити Кодекс статтею 265--3 такого змісту:
 
-295- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Запропоновану статтю 265-3 виключити.
 
Враховано      
135. «Стаття 265--3. Тимчасове вилучення тварини
 
-296- Мамка Г.М.
Підпункт 12 пункту 3 розділу І викласти в такій редакції:
"12) доповнити Кодекс статтею 265--3 такого змісту:
Стаття 265--3. Тимчасове вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено правопорушення, передбачене статтею 89 цього Кодексу, та за наявності достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза для життя чи здоров’я тварини у разі її подальшого перебування у власника, працівник Національної поліції під час складання протоколу про адміністративне правопорушення тимчасово організовує вилучення тварини спеціальними службами у зоопарк, притулок для тварин або громадську організацію, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження, на відповідальне зберігання. Про тимчасове вилучення тварини робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, власник тварини має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини."
 
Враховано частково      
136. У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено правопорушення, передбачене статтею 89 цього Кодексу, та за наявності достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза для життя чи здоров’я тварини у разі її подальшого перебування у власника, працівник Національної поліції під час складання протоколу про адміністративне правопорушення тимчасово вилучає тварину до набрання законної сили рішенням суду у справі про адміністративне правопорушення. Про тимчасове вилучення тварини робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
 
-297- Осадчук А.П.
У частині першій статті 265--3 слова «під час» замінити словом «після»;
 
Відхилено      
    -298- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
Абзац третій підпункту 12 пункту 3 розділу І після слів «тимчасово вилучає тварину» доповнити словами « (крім сільськогосподарських тварин)».
 
Відхилено    
    -299- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
Абзац третій підпункту 12 після слів "тимчасово вилучає тварину" доповнити словами " (крім сільськогосподарських тварин)";
 
Відхилено    
    -300- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
У підпункті 12 пункту 3 розділу І:
абзац третій викласти в такій редакції: "У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено правопорушення, передбачене статтею 89 цього Кодексу, та за наявності достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза для життя чи здоров'я тварини у разі її подальшого перебування у власника, уповноважена особа Національної поліції невідкладно звертається до суду з клопотанням про тимчасове вилучення тварин до набрання законної сили рішенням суду у справі про адміністративне правопорушення. В такому клопотанні обов'язково зазначається інформація про зоопарк та/або притулок для тварин чи громадську організацію, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, які надали згоду на отримання на відповідальне зберігання відповідної тварини, а також до клопотання додається належним чином завірена копія документального підтвердження про надання такої згоди."
 
Враховано частково    
137. У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, особа має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини.
 
      
138. Під час тимчасового вилучення тварини працівник Національної поліції зобов’язаний забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання.».
 
-301- Осадчук А.П.
У частині третій статті 265--3 слова «або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність,» виключити.
 
Враховано   7) доповнити статтею 265-5 такого змісту:
"Стаття 265-5. Особливості тимчасового вилучення тварини
За наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено порушення, за яке відповідно до цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації тварини, особа, уповноважена на складання протоколу про адміністративні правопорушення відповідно до статей 88-1, 89 та 154 цього Кодексу, тимчасово вилучає тварину до набрання законної сили постановою у справі про адміністративне правопорушення. Про тимчасове вилучення тварини складається протокол або робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Порядок тимчасового вилучення тварини визначається Кабінетом Міністрів України.
До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення речей та документів з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею".
 
    -302- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В абзаці п'ятому після слів "вилучення тварини" доповнити словами "на виконання відповідного рішення суду";
 
Відхилено    
    -303- Тарасов О.С.
Абзац п'ятий підпункту 12 пункту 3 викласти у такій редакції:
"Під час тимчасового вилучення тварини працівник Національної поліції зобов'язаний забезпечити передачу тварини у стаціонарний зоопарк, притулок для тварин або на утримання громадської організації, статутною метою якої є захист тварин від жлрстокого поводженя та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання";
 
Відхилено    
    -304- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 12 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
12) доповнити Кодекс статтею 265-5 такого змісту:
"Стаття 265-5. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено порушення, за яке відповідно до цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації тварини, працівник уповноваженого підрозділу організовує тимчасове вилучення тварини до набрання законної сили постановою у справі про адміністративне правопорушення. Про тимчасове вилучення тварини робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Порядок тимчасового вилучення тварини визначається Кабінетом Міністрів України.
До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення речей та документів, з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею."
 
Враховано редакційно    
    -305- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 12 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
12) доповнити Кодекс статтею 265-5 такого змісту:
"Стаття 265-5. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено порушення, за яке відповідно до цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації тварини, працівник уповноваженого підрозділу організовує тимчасове вилучення тварини до набрання законної сили постановою у справі про адміністративне правопорушення. Про тимчасове вилучення тварини робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Порядок тимчасового вилучення тварини визначається Кабінетом Міністрів України.
До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення речей та документів, з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею."
 
Враховано редакційно    
    -306- Прощук Е.П.
Підпункт 12 пункту 3 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
12) доповнити Кодекс статтею 265-5 такого змісту:
"Стаття 265-5. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено порушення, за яке відповідно до цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації тварини, працівник уповноваженого підрозділу організовує тимчасове вилучення тварини до набрання законної сили постановою у справі про адміністративне правопорушення. Про тимчасове вилучення тварини робиться запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Порядок тимчасового вилучення тварини визначається Кабінетом Міністрів України.
До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення речей та документів, з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею."
 
Враховано редакційно    
    -307- Бондаренко О.В.
Пункт 3 розділу І законопроєкту (зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення) виключити
 
Відхилено    
    -308- Мамка Г.М.
Пункт 3 Розділу І (зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення) виключити
 
Відхилено    
    -309- Припутень Д.С.
У пункті 3 розділу І законопроекту -підпункт 12 (щодо тимчасового вилучення тварин) викласти в наступній редакції:
"доповнити Кодекс статтею 265-5 наступного змісту:
Стаття 265-5. Особливості тимчасового вилучення тварини.
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено порушення, за яке відповідно до цього Кодексу може бути накладено адміністративне стягнення у вигляді конфіскації тварини, уповноважена, на складання протоколу про адміністративне правопорушення, посадова особа тимчасово вилучає тварину до набрання законної сили постанови у справі про адміністративне правопорушення.
Про тимчасове вилучення тварини складається протокол або робиться відповідний запис у протоколі про адміністративне правопорушення.
Порядок тимчасового вилучення тварини визначається Кабінетом Міністрів України."
 
Враховано редакційно    
139. 4. У Кримінальному Кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131):
 
   2. У Кримінальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131):
 
140. 1) частину другу статті 22 після цифри «398),» доповнити словами та цифрою «жорстоке поводження з тваринами (стаття 299),»;
 
-310- Бакумов О.С.
Підпункт 1 пункту 4 розділу І виключити.
 
Відхилено   частину другу статті 22 після слів і цифр "умисне тяжке тілесне ушкодження (стаття 121, частина третя статей 345, 346, 350, 377, 398)" доповнити словами і цифрами "жорстоке поводження з тваринами (стаття 299)";
 
    -311- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 22 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено    
    -312- Мамка Г.М.
Підпункт 1 пункту 4 розділу І виключити.
 
Відхилено    
    -313- Бондаренко О.В.
У підпункті 1 пункту 4 розділу І частину другу статті 22 після слів і цифр "умисне тяжке тілесне ушкодження (стаття 121, частина третя статей 345, 346, 350, 377, 398" доповнити словами та цифрами "жорстоке поводження з тваринами (стаття 299)";
 
Враховано    
141. 2) частину першу статті 55 доповнити абзацом третім такого змісту:
 
-314- Осадчук А.П.
У Кримінальному кодексі України статтю 55 залишити в чинній редакції Кодексу.
 
Враховано      
    -315- Прощук Е.П.
Підпункт 2 пункту 4 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -316- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 55 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Враховано    
    -317- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
У пункті 4 підпункт другий виключити;
 
Враховано    
    -318- Бакумов О.С.
Підпункт 2 пункту 4 розділу І виключити.
 
Враховано    
    -319- Маріковський О.В.
Підпункт 2 пункту 4 розділу І виключити.
 
Враховано    
142. «Позбавлення права займатися певною діяльністю, а саме позбавлення права утримувати тварин, передбачається як додаткове покарання у санкції статті 299 Особливої частини цього Кодексу для власників тварин, які вчинили жорстоке поводження з ними, і призначається строком на п’ять років.»
 
      
143. 3) у статті 59:
 
-320- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 59 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено      
    -321- Шпенов Д.Ю.
Зміни до частини 2 статті 59 Кримінального кодексу України виключити.
 
Враховано    
144. частину другу після слів «громадської безпеки,» доповнити словами «проти довкілля, громадського порядку та моральності»;
 
-322- Осадчук А.П.
У частині другій статті 59 Кодексу слова «за жорстоке поводження з тваринами,», а також слова «проти довкілля, громадського порядку та моральності» виключити.
 
Відхилено      
    -323- Осадчук А.П.
Доповнити частину другу статті 59 Кодексу реченням такого змісту: «Конфіскація тварин встановлюється за жорстоке поводження з тваринами у випадках, спеціально передбачених в Особливій частині цього Кодексу.»;
 
Відхилено    
    -324- Бакумов О.С.
Підпункт 3 пункту 4 розділу І викласти в такій редакції:
"3) статтю 59 доповнити частиною четвертою такого змісту:
"4. Конфісковані тварини передаються у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність."
 
Відхилено    
145. доповнити частиною четвертою такого змісту:
 
      
146. «4. Конфісковані тварини передаються у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність.».
 
-325- Осадчук А.П.
У частині четвертій статті 59 Кодексу слова «притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність.» замінити словами «або притулок для тварин.».
 
Відхилено      
147. 4) частину першу статті 96---1 після цифри «249,» доповнити словом та цифрою «статтею 299,»;
 
-326- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
4) частину першу статті 96-1 після цифри «249,» доповнити словом та цифрою «частиною 5 статті 299,»;
 
Відхилено      
    -327- Маріковський О.В.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
4) частину першу статті 96-1 після цифри «249,» доповнити словом та цифрою «частиною 5 статті 299,»;
 
Відхилено    
    -328- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 96-1 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено    
    -329- Прощук Е.П.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
4) частину першу статті 96--1 після цифри «249,» доповнити словом та цифрою «частиною 5 статті 299,»;
 
Відхилено    
    -330- Фельдман О.Б.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
4) частину першу статті 96--1 після цифри «249,» доповнити словом та цифрою «частиною 5 статті 299,»;
 
Відхилено    
    -331- Бакумов О.С.
Підпункт 4 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
4) частину першу статті 96--1 після цифри «249,» доповнити словом та цифрою «частиною 5 статті 299,»;
 
Відхилено    
    -332- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункти 2, 3, 4 пункту 4 розділу І законопроєкту видалити.
 
Враховано    
    -333- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункти 2, 3, 4, 5 пункту 4 розділу І законопроєкту видалити.
 
Враховано    
    -334- Прощук Е.П.
Підпункти 2, 3, 4, 5 пункту 4 розділу І законопроєкту видалити.
 
Враховано    
148. 5) доповнити Кодекс статтею 201-2 такого змісту:
 
-335- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 5 пункту 4 розділу І законопроєкту після слів «Конвенції СІТЕС» доповнити словами «та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі», а слова «Бернської Конвенції» виключити.
 
Відхилено      
    -336- Прощук Е.П.
Підпункт 5 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
5) доповнити Кодекс статтею 201-2 такого змісту:
«Стаття 201-2. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі
1. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, або їх дериватів, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі у великих розмірах, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або службовою особою з використанням службового становища в особливо великому розмірі, -
карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.
Примітка.
Під переміщенням у великому розмірі у цій статті слід розуміти переміщення рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, вартість яких у вісімнадцять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, під переміщенням в особливо великому розмірі – вартість яких у тридцять шість і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.».
 
Відхилено    
    -337- Фельдман О.Б.
Підпункт 5 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
5) доповнити Кодекс статтею 201-2 такого змісту:
«Стаття 201-2. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі
1. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, або їх дериватів, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або службовою особою з використанням службового становища, -
карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.».
 
Відхилено    
    -338- Маріковський О.В.
Підпункт 5 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
5) доповнити Кодекс статтею 201-2 такого змісту:
«Стаття 201-2. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі
1. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, або їх дериватів, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі у великих розмірах, -
карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або службовою особою з використанням службового становища або в особливо великому розмірі, -
карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.
Примітка.
Під переміщенням у великому розмірі у цій статті слід розуміти переміщення рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі, вартість яких у вісімнадцять і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, під переміщенням в особливо великому розмірі – вартість яких у тридцять шість і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.».
 
Відхилено    
149. «Стаття 201-2. Переміщення через митний кордон України поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі)
 
-339- Осадчук А.П.
У назві та тексті статті 201-2 слова «Конвенції СІТЕС» замінити словами «Додатків до Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори, що перебувають під загрозою зникнення».
 
Відхилено      
150. 1. Переміщення через митний кордон України, поза митним контролем або з приховуванням від митного контролю рідкісних видів тварин і рослин, занесених до Червоної Книги України, Конвенції СІТЕС та Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори та фауни і природних середовищ існування в Європі) або їх дериватів, що заподіяло істотну шкоду, -
 
      
151. карається позбавленням волі на строк від трьох до семи років.
 
      
152. 2. Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб або службовою особою з використанням наданої їй влади чи службового становища, -
 
-340- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац сьомий підпункту 5 виключити;
 
Враховано      
153. карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.».
 
-341- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Абзац восьмий підпункту 5 виключити;
 
Враховано      
    -342- Мамка Г.М.
Підпункт 5 пункту 4 розділу І виключити.
 
Враховано    
154. 6) абзац другий частини першої та абзац другий частини другої статті 248 доповнити словами «з конфіскацією знарядь, засобів полювання і всього добутого»;
 
-343- Осадчук А.П.
В абзаці другому частини першої та абзаці другому частини другої статті 248 слова «всього добутого» замінити словами «незаконно добутого».
 
Відхилено      
    -344- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 248 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Враховано    
    -345- Шпенов Д.Ю.
У змінах до частини 1 та 2 статті 248 Кримінального кодексу України після слова "засобів" додати слова "зокрема автотранспортних чи водних транспортних засобів, екіпіювання".
 
Відхилено    
155. 7) абзац другий частини першої та абзац другий частини другої 249 доповнити словами «з конфіскацією знарядь, засобів рибного, звіриного або іншого водного добувного промислу і всього добутого».
 
-346- Осадчук А.П.
В абзаці другому частини першої та абзаці другому частини другої статті 249 слова «всього добутого» замінити словами «незаконно добутого».
 
Відхилено      
    -347- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 249 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Враховано    
156. 8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
 
-348- Бакумов О.С.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено      
    -349- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 299 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено    
    -350- Прощук Е.П.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, порушення Правил транспортування тварин, якщо ці дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, насильницькі дії стосовно тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, а так само публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварини.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, учинені з метою створення зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.
5. Збут чи розповсюдження зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років."
 
Враховано частково    
    -351- Фельдман О.Б.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, порушення Правил транспортування тварин, якщо ці дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, насильницькі дії стосовно тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, а так само публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварин.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, учинені з метою створення зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини, а також з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами.
5. Збут чи розповсюдження зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами.
 
Враховано частково    
    -352- Мамка Г.М.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І викласти в такій редакції:
Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами
1. «1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, порушення Правил транспортування тварин, якщо ці дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, насильницькі дії стосовно тварини, а так само публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами чи розповсюдження зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм із закликами до вчинення таких дій, -
караються штрафом від п'ятисот до вісімсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або позбавленням волі на строк до трьох років з конфіскацією тварини та позбавленням права займатися певною діяльністю.
2. Ті самі дії вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до п'яти років з конфіскацією тварини та позбавленням права займатися певною діяльністю.
3. Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох або більше тварин, або повторно, або групою осіб, а також учинені з метою створення зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварин, а також з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп'ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами та позбавлення права займатися певною діяльністю.
Примітка. У статті 299 цього Кодексу під позбавленням права займатися певною діяльністю слід розуміти позбавлення особи права утримувати хребетних тварин протягом п'яти років."
 
Відхилено    
    -353- Маріковський О.В.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, порушення Правил транспортування тварин, якщо ці дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, насильницькі дії стосовно тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, а так само публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварини.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, учинені з метою створення зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.
5. Збут чи розповсюдження зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років."
 
Враховано частково    
157. «1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, порушення Правил транспортування тварин, якщо ці дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, насильницькі дії стосовно тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, а так само публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами чи розповсюдження матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
 
-354- Осадчук А.П.
Статтю 299 викласти в наступній редакції:
«Стаття 299. Жорстоке поводження з тваринами
1. Жорстоке поводження з тваринами, що відносяться до хребетних, у тому числі безпритульними тваринами, що вчинене умисно та призвело до каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну чи інших тварин, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, насильницькі дії стосовно тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, а так само публічні заклики до вчинення діянь, які мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, а також поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються обмеженням волі на строк від трьох до п’яти років або позбавленням волі на той самий строк з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, учинені з метою створення зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини, а також з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами.
5. Збут чи розповсюдження зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами.».
 
Враховано частково      
158. караються позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини та позбавленням права займатися певною діяльністю.
 
-355- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 8 пункту 4 розділу І законопроєкту:
у частинах першій, другій та третій слова «та позбавленням права займатися певною діяльністю» виключити;
 
Враховано      
159. 2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
 
      
160. караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини та позбавленням права займатися певною діяльністю.
 
      
161. 3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, -
 
      
162. караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварин та позбавленням права займатися певною діяльністю.
 
      
163. 4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, учинені з метою створення зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
 
-356- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 8 пункту 4 розділу І законопроєкту у частині четвертій слова «а також з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами та позбавленням права займатися певною діяльністю» виключити;
 
Відхилено      
164. караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини, а також з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами та позбавленням права займатися певною діяльністю.
 
-357- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 8 пункту 4 розділу І законопроєкту у частині п'ятій слова «з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами» виключити;
 
Враховано      
165. 5. Збут чи розповсюдження зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
 
-358- Шпенов Д.Ю.
Частину 5 статті 299 Кримінального кодексу України у редакції проекту викласти так:
"Збут чи розповсюдження зображень, творів, фото- кіно- та відеопродукції, в тому числі в мережі Інтернет, комп'ютериних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -"
 
Відхилено      
166. караються штрафом від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до п’яти років, з конфіскацією зображень, творів, кіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм, що пропагують жорстоке поводження з тваринами.
 
      
167. Примітка. У статті 299 цього Кодексу під позбавленням права займатися певною діяльністю слід розуміти позбавлення особи права утримувати тварин протягом п’яти років.».
 
-359- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти у такій редакції. У Кримінальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131):
8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а так само пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, чи групою осіб, або вчинені активним способом, чи насильницькі дії щодо тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварини";
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені з метою створення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції або збут чи поширення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.»
 
Враховано   текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а також пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій -
караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або вчинені активним способом, або насильницькі дії щодо тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварини.
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені з метою створення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції, або збут чи поширення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини».
 
    -360- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти у такій редакції.
8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а так само пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, чи групою осіб, або вчинені активним способом, чи насильницькі дії щодо тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварини";
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені з метою створення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції або збут чи поширення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.»
 
Враховано    
    -361- Прощук Е.П.
Підпункт 8 пункту 4 розділу І законопроєкту викласти у такій редакції.
8) текст статті 299 викласти в такій редакції:
«1. Жорстоке поводження з тваринами, що належать до хребетних, у тому числі з безпритульними тваринами, порушення правил транспортування тварин, якщо такі дії призвели до тілесних ушкоджень, каліцтва чи загибелі тварини, а також нацьковування тварин одна на одну, вчинене з хуліганських чи корисливих мотивів, а так само пропаганда, публічні заклики до вчинення дій, що мають ознаки жорстокого поводження з тваринами, поширення матеріалів із закликами до вчинення таких дій, -
караються обмеженням волі на строк від одного до трьох років або позбавленням волі на строк від двох до трьох років з конфіскацією тварини.
2. Ті самі дії, вчинені у присутності малолітнього чи неповнолітнього,-
караються позбавленням волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією тварини.
3. Дії, передбачені частинами першою або другою цієї статті, вчинені з особливою жорстокістю, або щодо двох і більше тварин, або повторно, чи групою осіб, або вчинені активним способом, чи насильницькі дії щодо тварини, спрямовані на задоволення статевої пристрасті, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років з конфіскацією тварини";
4. Дії, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, вчинені з метою створення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції або збут чи поширення зображень, творів, кіно-, відео-, аудіопродукції, що пропагують жорстоке поводження з тваринами, -
караються позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років з конфіскацією тварини.»
 
Враховано    
168. 9) в частині першій статті 346 після слів «керівника політичної партії України,» додати слова «керівника громадської організації,».
 
-362- Осадчук А.П.
Статтю 346 залишити в чинній редакції Кодексу.
 
Враховано      
    -363- Бакумов О.С.
Підпункт 9 пункту 4 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -364- Мамка Г.М.
Підпункт 9 пункту 4 розділу І виключити.
 
Враховано    
    -365- Бондаренко О.В.
Пункт 4 розділу І законопроєкту (зміни до Кримінального кодексу України) виключити
 
Відхилено    
    -366- Мамка Г.М.
Пункт 4 Розділу І (зміни до Кримінального кодексу України) виключити
 
Відхилено    
169. 5. У Кримінальному процесуальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., №№ 9-13, ст. 88):
 
-367- Бондаренко О.В.
Статтю 168 Кримінального процесуального кодексу України доповнити частиною 5 такого змісту:
«Якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я, уповноважена службова особа зобов’язана тимчасово вилучити таку тварину та забезпечити її утримання в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.»
 
Враховано   4. Статтю 168 Кримінального процесуального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., №№ 9-13, ст. 88) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«5. Якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я, уповноважена службова особа зобов’язана тимчасово вилучити таку тварину та забезпечити її утримання в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України».
 
170. 1) доповнити Кодекс статтею 168--1 такого змісту:
 
-368- Осадчук А.П.
Статтю 168-1 Кримінального процесуального кодексу України виключити.
 
Враховано      
    -369- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Підпункт 1 пункту 5 виключити;
 
Враховано    
    -370- Бакумов О.С.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -371- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Запропоновану статтю 168-1 вилучити.
 
Враховано    
    -372- Шпенов Д.Ю.
У проекті змін до статті 168-1 Кримінального процесуального кодексу України слова "цього Кодексу" замінити на слова "Кримінального кодексу України".
 
Відхилено    
    -373- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1частину першу статті статті 168--1 викласти в такій редакції:
"У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 Кримінального кодексу України, слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа чи той, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208 цього Кодексу, тимчасово вилучає таку тварину. У такому випадку на тварину поширююються правовий режим речі та положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна."
 
Відхилено    
    -374- Фельдман О.Б.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
1) доповнити Кодекс статтею 168--1 такого змісту:
«Стаття 168--1. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 Кримінального кодексу України, слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа чи той, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208 цього Кодексу, тимчасово вилучає таку тварину. У даному випадку на тварину поширюється правовий режим речі та положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна.
Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа негайно після здійснення тимчасового вилучення тварини зобов’язана забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання.
У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, власник тварини має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини.»;
 
Відхилено    
    -375- Маріковський О.В.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1) доповнити Кодекс статтею 168--1 такого змісту:
«Стаття 168--1. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 Кримінального кодексу України, слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа чи той, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208 цього Кодексу, тимчасово вилучає таку тварину. У такому випадку на тварину поширюються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна.
Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа негайно після здійснення тимчасового вилучення тварини зобов’язані забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання.
У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, власник тварини має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини.»;
 
Відхилено    
171. «Стаття 168--1. Особливості тимчасового вилучення тварини
 
-376- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Статтю 168-1 Кримінального процесуального кодексу України викласти у такій редакції:
«Стаття 168--1. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 Кримінального кодексу України, слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа чи той, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208 цього Кодексу, тимчасово вилучає таку тварину. У такому випадку на тварину поширююються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна.
Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа негайно після здійснення тимчасового вилучення тварини зобов’язані забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання.
У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, власник тварини має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини.».
 
Відхилено      
    -377- Прощук Е.П.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1) доповнити Кодекс статтею 168--1 такого змісту:
«Стаття 168--1. Особливості тимчасового вилучення тварини
У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 Кримінального кодексу України, слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа чи той, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208 цього Кодексу, тимчасово вилучає таку тварину. У такому випадку на тварину поширюються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна.
Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа негайно після здійснення тимчасового вилучення тварини зобов’язані забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання.
У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, власник тварини має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини.»;
 
Відхилено    
172. У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 цього Кодексу, слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа чи той, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208 цього Кодексу, тимчасово вилучає таку тварину. У даному випадку на тварину поширюється правовий режим речі та положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна.
 
-378- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В абзаці третьому підпункту 1 слова "тимчасово вилучає таку тварину" доповнити словами " (крім сільськогосподарських тварин)";
 
Відхилено      
    -379- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В підпункті 1 пункту 5 абзац третій викласти в такій редакції:
" У разі наявності підстав вважати, що власником тварини вчинено кримінальне правопорушення, передбачене статтею 299 цього Кодексу, уповноважена особа звертається до суду з клопотанням про тимчасове вилучення тварини. В такому клопотанні обов'язково зазначається інформація про зоопарк та/або притулок для тварин чи громадську організацію, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, які надали згоду на отримання на відповідальне зберігання відповідної тварини, а також до клопотання додається належним чином завірена копія документального підтвердження про надання такої згоди. У даному випадку на тварину поширюється правовий режим речі та положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна."
 
Відхилено    
    -380- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кримінальному процесуальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., №№ 9-13, ст. 88):
1) доповнити статтею 168-1 такого змісту:
"Стаття 168-1. Особливості тимчасового вилучення тварини
1. Тимчасово вилучити тварину може кожен, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208, 298-2 цього Кодексу, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я. Кожна особа, яка здійснила законне затримання, зобов’язана одночасно із доставленням затриманої особи до слідчого, прокурора, іншої уповноваженої службової особи передати їй тимчасово вилучену тварину.
2. Тимчасове вилучення тварини може здійснюватися також під час обшуку, огляду.
3. Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа під час затримання або обшуку і тимчасового вилучення тварини або негайно після їх здійснення зобов’язана скласти відповідний протокол, копія якого надається особі, у якої вилучено майно, або її представнику.
4. Після тимчасового вилучення тварини уповноважена службова особа зобов’язана забезпечити утримання тварини в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
5. До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна, з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею.»
 
Відхилено    
    -381- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1) доповнити статтею 168-1 такого змісту:
"Стаття 168-1. Особливості тимчасового вилучення тварини
1. Тимчасово вилучити тварину може кожен, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208, 298-2 цього Кодексу, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я. Кожна особа, яка здійснила законне затримання, зобов’язана одночасно із доставленням затриманої особи до слідчого, прокурора, іншої уповноваженої службової особи передати їй тимчасово вилучену тварину.
2. Тимчасове вилучення тварини може здійснюватися також під час обшуку, огляду.
3. Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа під час затримання або обшуку і тимчасового вилучення тварини або негайно після їх здійснення зобов’язана скласти відповідний протокол, копія якого надається особі, у якої вилучено майно, або її представнику.
4. Після тимчасового вилучення тварини уповноважена службова особа зобов’язана забезпечити утримання тварини в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
5. До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна, з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею.»
 
Відхилено    
    -382- Прощук Е.П.
Підпункт 1 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
1) доповнити статтею 168-1 такого змісту:
"Стаття 168-1. Особливості тимчасового вилучення тварини
1. Тимчасово вилучити тварину може кожен, хто законно затримав особу в порядку, передбаченому статтями 207, 208, 298-2 цього Кодексу, якщо перебування тварини у власника становить загрозу для її життя або здоров’я. Кожна особа, яка здійснила законне затримання, зобов’язана одночасно із доставленням затриманої особи до слідчого, прокурора, іншої уповноваженої службової особи передати їй тимчасово вилучену тварину.
2. Тимчасове вилучення тварини може здійснюватися також під час обшуку, огляду.
3. Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа під час затримання або обшуку і тимчасового вилучення тварини або негайно після їх здійснення зобов’язана скласти відповідний протокол, копія якого надається особі, у якої вилучено майно, або її представнику.
4. Після тимчасового вилучення тварини уповноважена службова особа зобов’язана забезпечити утримання тварини в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
5. До тимчасового вилучення тварини застосовуються положення цього Кодексу щодо тимчасового вилучення майна, з урахуванням особливостей, встановлених цією статтею.»
 
Відхилено    
    -383- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
В абзаці третьому підпункту 1 пункту 5 розділу І після слів «тимчасово вилучає таку тварину» доповнити словами « (крім сільськогосподарської тварини)».
 
Відхилено    
173. Слідчий, прокурор, інша уповноважена службова особа негайно після здійснення тимчасового вилучення тварини зобов’язана забезпечити передачу тварини у притулок для тварин або громадській організації, статутною метою якої є захист тварин від жорстокого поводження та/або природоохоронна діяльність, на відповідальне зберігання.
 
-384- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
В абзаці четвертому після слів "вилучення тварини" доповнити словами "на виконання відповідного рішення суду";
 
Відхилено      
174. У випадку, якщо судом не прийнято рішення щодо конфіскації тварини, власник тварини має право звернутися до уповноважених органів з вимогою повернення йому вилученої тварини.»;
 
      
175. 2) частину другу статті 216 після цифри «201-1,» доповнити цифрою та знаком «201-2,».
 
-385- Мамка Г.М.
Підпункт 2 пункту 5 розділу І виключити.
 
Враховано      
176. 3) пункт 1 частини другої статті 242 доповнити словами « (у тому числі причин смерті тварини)».
 
-386- Осадчук А.П.
Статтю 242 Кримінального процесуального кодексу України залишити в чинній редакції.
 
Враховано      
    -387- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
Підпункт 3 пункту 5 виключити;
 
Враховано    
    -388- Бакумов О.С.
Підпункт 3 пункту 5 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -389- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 242 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Враховано    
    -390- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Підпункт 3 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
У Кримінальному процесуальному кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2013 р., №№ 9-13, ст. 88):
3) частину другу статті 242 доповнити пунктом 1-1 такого змісту:
«1-1) встановлення причин смерті тварини чи наявності у неї тілесних ушкоджень або каліцтва, їх характеру у випадку виявлення ознак жорстокого поводження з твариною».
 
Відхилено    
    -391- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 3 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
3) частину другу статті 242 доповнити пунктом 1-1 такого змісту:
«1-1) встановлення причин смерті тварини чи наявності у неї тілесних ушкоджень або каліцтва, їх характеру у випадку виявлення ознак жорстокого поводження з твариною».
 
Відхилено    
    -392- Прощук Е.П.
Підпункт 3 пункту 5 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
3) частину другу статті 242 доповнити пунктом 1-1 такого змісту:
«1-1) встановлення причин смерті тварини чи наявності у неї тілесних ушкоджень або каліцтва, їх характеру у випадку виявлення ознак жорстокого поводження з твариною».
 
Відхилено    
    -393- Бондаренко О.В.
Пункт 5 розділу І законопроєкту (зміни до Кримінального процесуального Кодексу України) виключити
 
Відхилено    
    -394- Мамка Г.М.
Пункт 5 Розділу І (зміни до Кримінального процесуального Кодексу України) виключити
 
Відхилено    
177. 6. У Лісовому кодексі України (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 21, ст. 170):
 
   3. Пункт 5 статті 85 Лісового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2006 р., № 21, ст. 170) викласти в такій редакції:
 
178. 1) статтю 30 доповнити дев’ятим пунктом такого змісту:
 
-395- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 6 розділу І законопроєкту виключити.
 
Враховано      
    -396- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 1 частини 6 виключити.
 
Враховано    
    -397- Прощук Е.П.
Підпункт 1 пункту 6 законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -398- Пузійчук А.В.
Підпункт 1 пункту 6 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Враховано    
    -399- Фельдман О.Б.
Підпункт 1 пункту 6 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
    -400- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Запропонований новий пункт дев'ять частини першої статті 30 виключити.
 
Враховано    
    -401- Маріковський О.В.
Підпункт 1 пункту 6 розділу І законопроекту виключити.
 
Враховано    
179. «9) приймають рішення про заборону або обмеження суцільних рубок лісу;»;
 
-402- Матусевич О.Б.
Пункт 9 статті 30 Лісового кодексу України виключити
 
Враховано      
180. 2) пункт 5 статті 85 викласти в такій редакції:
 
-403- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 5 статті 85 Лісового кодексу України залишити в чинній редакції.
 
Відхилено      
    -404- Шахов С.В.
Вельможний С.А.
Сухов О.С.
Статтю 85 залишити в редакції чинного законодавства.
 
Відхилено    
    -405- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 5 частини першої ст. 85 Лісового кодексу України викласти у наступній редакції:
«створення охоронних зон з обмеженим режимом ведення лісового господарства для забезпечення охорони об'єктів Червоної книги, об'єктів офіційних переліків регіонально рідкісних тварин чи рослин, видів тваринного та рослинного світу, які підлягають охороні згідно інших нормативно-правових актів. Порядок створення охоронних зон, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в їх межах визначається постановою, яка розробляється і затверджується Кабінетом міністрів України;»
 
Враховано частково    
    -406- Фельдман О.Б.
Підпункт 2 пункту 6 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
2) пункт 5 статті 85 викласти в такій редакції:
«5) охорона міст розмноження від рубок в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо міст розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
По периметру охоронних ділянок в лісах навколо міст розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 5 -50 метрів для рослин та 50-250 метрів для тварин забороняються всі види рубок лісу.».
 
Враховано редакційно    
    -407- Маріковський О.В.
Підпункт 2 пункту 6 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
2) пункт 5 статті 85 викласти в такій редакції:
«5) охорона місць розмноження від рубок в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
По периметру охоронних ділянок в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 5-50 метрів для рослин та 50-250 метрів для тварин забороняються всі види рубок лісу.».
 
Враховано редакційно    
181. «5) забезпечення середовищ існування та розмноження в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Списку ІІ Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, а також забезпечення охорони рослинних угруповань, пралісів, інших цінних природних комплексів відповідно до природоохоронного законодавства.
 
-408- Бондаренко О.В.
Статтю 85 Лісового кодексу України та статтю 11 Закону України "Про Червону книгу" доповнити частиною восьмою у наступній редакції:
"Створення охоронних зон з обмеженим режимом ведення лісового господарства для забезпечення охорони об'єктів Червоної книги, об'єктів офіційних переліків регіонально рідкісних тварин чи рослин, видів тваринного та рослинного світу, які підлягають охороні згідно інших нормативно-правових актів. Порядок створення охоронних зон, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в межах встановлених Кабінетом Міністрів України".
 
Враховано частково   «5) створення охоронних зон для збереження біорізноманіття у лісах - зон визначеної конфігурації (форми) та розміру, у межах яких встановлюється режим ведення лісового господарства, що забезпечує довгострокове збереження: об'єктів Червоної книги України; об'єктів, внесених до переліків рідкісних або таких, що мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на відповідній території; типових та унікальних природних комплексів і об’єктів; місць розмноження диких тварин; найстаріших або визначних дерев та їх груп; інших місць, важливих для збереження біорізноманіття у лісах. Порядок створення охоронних зон для збереження біорізноманіття у лісах, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в межах таких зон визначаються Кабінетом Міністрів України».
 
    -409- Матусевич О.Б.
пункт 5 статті 85 викласти в такій редакції:
«5) забезпечення середовищ розмноження в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Списку ІІ Бернської Конвенції (Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі) відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо середовищ та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, а також забезпечення охорони рослинних угруповань, пралісів, інших цінних природних комплексів відповідно до природоохоронного законодавства."
 
Враховано редакційно    
    -410- Прощук Е.П.
Підпункт 2 пункту 6 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
2) пункт 5 статті 85 викласти в такій редакції:
«5) охорона місць розмноження від рубок в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
По периметру охоронних ділянок в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 5-50 метрів для рослин та 50-250 метрів для тварин забороняються всі види рубок лісу.».
 
Враховано редакційно    
    -411- Бондаренко О.В.
У підпункті 2 пункту 6 розділу І законопроєкту (зміни до статті 85 Лісового кодексу України):
пункт 5) статті 85 викласти в такіи? редакціі?:
«5) створення охоронних зон, а саме лісових ділянок певної конфігурації (форми), у межах якої встановлюється обмежений режим ведення лісового господарства, необхідний для довгострокового збереження об'єктів Червоної книги України, об'єктів, внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на відповідній території, типових та унікальних природних комплексів і об’єктів, місць розмноження диких тварин, найстаріших або визначних дерев та їх груп, а також інших місць, важливих для збереження біорізноманіття у лісах. Порядок створення охоронних зон, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в межах таких зон визначається Кабінетом Міністрів України»
 
Враховано частково    
    -412- Овчинникова Ю.Ю.
У підпункті 2 пункту 6 розділу І законопроєкту (зміни до статті 85 Лісового кодексу України):
пункт 5 статті 85 викласти в такіи? редакціі?:
«5) створення охоронних зон для збереження біорізноманіття у лісах - зон визначеної конфігурації (форми) та розміру, у межах яких встановлюється режим ведення лісового господарства, що забезпечує довгострокове збереження: об'єктів Червоної книги України; об'єктів, внесених до переліків рідкісних або таких, які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на відповідній території; типових та унікальних природних комплексів і об’єктів; місць розмноження диких тварин; найстаріших або визначних дерев та їх груп; інших місць, важливих для збереження біорізноманіття у лісах. Порядок створення охоронних зон для збереження біорізноманіття у лісах, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в межах таких зон визначається Кабінетом Міністрів України».
 
Враховано    
    -413- Матусевич О.Б.
3. Пункт 5 статті 85 Лісового кодексу України залишити в наступній редакції:
5) створення охоронних зон з обмеженим режимом господарювання для забезпечення охорони об'єктів Червоної книги України, об'єктів, внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на відповідній території. Порядок створення охоронних зон їх площа та конфігурація, а також режим господарювання в межах таких зон, визначається Кабінетом Міністрів України.
 
Враховано редакційно    
182. По периметру охоронних ділянок в лісах навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 500 метрів забороняються всі види рубок лісу.».
 
-414- Пузійчук А.В.
Абзац третій підпункту 2 пункту 6 розділу 1 законопроекту виключити.
 
Враховано      
    -415- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Абзац виключити.
 
Враховано    
    -416- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
доповнити пунктом 6) у такій редакції
«6) охорони від рубок місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відповідно до Положення, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства. Навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі до 50 метрів для рослин та до 300 метрів для тварин забороняються всі види рубок».
 
Відхилено    
183. 7. У статті 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 34, ст. 502; 2000 р., № 4, ст. 26; 2010 р., № 11, ст. 112; 2012 р., № 2-3, ст. 3; 2017 р., № 12, ст. 131):
 
-417- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 7 розділу І законопроекту виключити.
 
Відхилено   5. У статті 21 Закону України "Про природно-заповідний фонд України" (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., № 34, ст. 502 із наступними змінами):
 
184. 1) частину третю доповнити словами «, при цьому діяльність національного природного парку спрямовується на доведення площі заповідної зони не менше 20 відсотків від його загальної площі.»;
 
-418- Василевська-Смаглюк О.М.
Підпункт 1 пункту 7 розділу І виключити.
 
Відхилено   частину третю доповнити словами і цифрами "при цьому діяльність національного природного парку спрямовується на доведення площі заповідної зони національного природного парку до рівня не менше 20 відсотків загальної площі";
 
    -419- Тарасов О.С.
Підпункт 1 пункту 7 розділу І виключити.
 
Відхилено    
    -420- Овчинникова Ю.Ю.
Підпункт 1 пункту 7 розділу І виключити.
 
Відхилено    
    -421- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 1 частини 7 виключити.
 
Відхилено    
    -422- Матусевич О.Б.
Частину третю викласти в такій редакції :
при цьому діяльність національного природного парку спрямовується на запобігання зменшенню площі заповідної зони та її збереження
 
Відхилено    
    -423- Маріковський О.В.
Статтю 21 доповнити частинами четвертою-восьмою такого змісту:
«Державний ветеринарно-санітарний контроль та нагляд за станом ветеринарно-санітарного та епізоотичного благополуччя тварин у системах інтенсивних тваринницьких господарств та конюшень здійснюється державними органами ветеринарної медицини відповідно до Закону України «Про ветеринарну медицину» з урахуванням положень цього Закону шляхом проведення планових та позапланових перевірок. Планова перевірка одного і того самого господарства (конюшні) проводиться не рідше одного разу на рік. Порядок проведення відповідних перевірок встановлюються Кабінетом Міністрів України.
Умови використання тварин у сільському господарстві повинні відповідати їх фізіологічним, видовим, породним та індивідуальним особливостям, а також задовольняти їх природні потреби в харчуванні, воді, сні, рухах, у природній активності та інші потреби притаманні для цього виду тварин та породи.
Умови в приміщеннях для утримання тварин або на вигульних майданчиках, зокрема освітлення, температура, вологість, циркуляція повітря, вентиляція, концентрація газів і рівень шуму тощо мають відповідати їхнім фізіологічним і видовим потребам в обсягах, визначених законодавством.
Забороняється:
використання для роботи хворих, поранених, слабких, вагітних в останній третині вагітності або недогодованих тварин;
використання при роботі з тваринами спорядження та інших засобів, які можуть призвести до травмування, каліцтва або загибелі тварин;
утримувати тварин в приміщеннях, де проводиться забій тварин або де знаходяться туші забитих тварин;
проводити забій тварин до втрати ними свідомості, окрім забою тварин в особистих селянських господарствах та проведення забою тварин згідно з релігійними принципами та традиціями (ритуалами, звичаями, обрядами);
патрання, опалювання, зняття шкіри, копчення і відокремлення частин у тварин до припинення у них серцебиття.
При проведенні таврування, біркування, знероження та кастрації застосовуються методи знеболювання, або застосовуються зареєстровані хімічні засоби, які не потребують знеболення».
 
Відхилено    
185. 2) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
-424- Фельдман О.Б.
Підпункт 2 пункту 7 розділу І законопроекту викласти в наступній редакції:
2) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«Зменшення заповідної зони не допускається, на межах заповідної зони встановлюються спеціальні знаки, дороги, які ведуть у заповідну зону, перекриваються шлагбаумами.».
 
Враховано   доповнити частиною п’ятою такого змісту:
 
    -425- Тарасов О.С.
Підпункт 2 пункту 7 розділу І виключити.
 
Відхилено    
186. «Зменшення заповідної зони не допускається, на кордонах заповідної зони встановлюються спеціальні знаки, дороги, які ведуть у заповідну зону, перекриваються шлагбаумами.».
 
-426- Прощук Е.П.
Підпункт 2 пункту 7 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
2) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«Зменшення заповідної зони не допускається, на межах заповідної зони встановлюються спеціальні знаки, дороги, які ведуть у заповідну зону, перекриваються шлагбаумами.».
 
Враховано   "Зменшення заповідної зони не допускається, на межах заповідної зони встановлюються спеціальні знаки, а дороги, що ведуть у заповідну зону, перекриваються шлагбаумами".
 
    -427- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Частину п'яту 5 статті 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України» викласти у такій редакції:
«Зменшення заповідної зони не допускається, на межах заповідної зони встановлюються спеціальні знаки, дороги, які ведуть у заповідну зону, перекриваються шлагбаумами.».
 
Враховано    
    -428- Маріковський О.В.
Підпункт 2 пункту 7 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
2) доповнити частиною п’ятою такого змісту:
«Зменшення заповідної зони не допускається, на межах заповідної зони встановлюються спеціальні знаки, дороги, які ведуть у заповідну зону, перекриваються шлагбаумами.».
 
Враховано    
187. 8. У Законі України «Про охорону навколишнього природного середовища», Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1991, № 41, ст.546)
 
      
188. 1) частину першу статті 20-2 доповнити пунктом «о» наступного змісту: «о) проводити патрулювання та рейди по боротьбі з браконьєрством та іншими порушеннями природоохоронного законодавства.».
 
-429- Бондаренко О.В.
У пункті 8 розділу І законопроєкту (Зміни до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»)
статтю 202 залишити в чинній редакції
 
Враховано      
    -430- Овчинникова Ю.Ю.
У пункті 8 розділу І законопроєкту (Зміни до Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища»)
статтю 202 залишити в чинній редакції.
 
Враховано    
189. 9. Частину першу статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, ст. 379 із наступними змінами) доповнити пунктом 31 такого змісту:
 
-431- Прощук Е.П.
Пункт 9 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
9. Частину першу статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, ст. 379 із наступними змінами) доповнити пунктом 31 такого змісту:
«31) у межах своєї компетенції здійснює контроль за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживає відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері».
 
Враховано редакційно   10. Частину першу статті 23 Закону України "Про Національну поліцію" (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, ст. 379 із наступними змінами) доповнити пунктом 33 такого змісту:
 
    -432- Фельдман О.Б.
Пункт 9 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
9. Частину першу статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, ст. 379 із наступними змінами) доповнити пунктом 31 такого змісту:
«31) у межах своєї компетенції здійснює контроль за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживає відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері».
 
Враховано редакційно    
    -433- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
У пункті 9 розділу І законопроекту зміни до підпункту 31) статті 23 викласти в такій редакції:
«31) у межах своєї компетенції здійснює контроль за дотриманням вимог законодавства у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживає відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері».
 
Враховано редакційно    
    -434- Маріковський О.В.
Пункт 9 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
9. Частину першу статті 23 Закону України «Про Національну поліцію» (Відомості Верховної Ради України, 2015 р., № 40-41, ст. 379 із наступними змінами) доповнити пунктом 31 такого змісту:
«31) у межах своєї компетенції здійснює контроль за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживає відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері».
 
Враховано редакційно    
190. «31) у межах своєї компетенції, визначеної законодавством, здійснює контроль за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживає відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері».
 
-435- Осадчук А.П.
У пункті 31 частини першої статті 23 Закону України "Про національну поліцію" слова "визначеної законодавством" замінити словами "визначеної законом".
 
Відхилено   "33) у межах своєї компетенції здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства у цій сфері».
 
    -436- Шпенов Д.Ю.
Пункт 9 розділу І законопроекту доповнити новою частиною наступного змісту:
доповнити новим пунктом 32 такого змісту:
"32) проводити патрулювання та рейди по виявленню правопорушень законодавства про захист тварин від жорстокого поводження, включаючи та порушень правил вигулювання собак з метою негайного припинення порушень законодавства".
 
Відхилено    
    -437- Бондаренко О.В.
У пункт 9 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про Національну поліцію») частину першу статті 23 доповнити пунктом у такій редакції:
«32) у межах своєї компетенції здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідні заходи у разі порушення законодавства у цій сфері»
 
Враховано    
    -438- Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 9 розділу І (зміни до Закону України «Про Національну поліцію») викласти у такій редакції:
«32) Органи Національної поліції здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин (собак) у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства у цій сфері».
 
Враховано редакційно    
191. 10. Статтю 11 Закону України «Про Червону книгу України» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201; 2009 р., № 19, ст. 259; 2015 р., № 25, ст. 195) доповнити частиною восьмою такого змісту:
 
-439- Прощук Е.П.
Пункт 10 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
10. Статтю 11 Закону України «Про Червону книгу України» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201; 2009 р., № 19, ст. 259; 2015 р., № 25, ст. 195) доповнити частиною восьмою та дев’ятою такого змісту:
«Охорона від рубок в лісах місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
По периметру охоронних ділянок в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 5-50 метрів для рослин та 50-250 метрів для тварин забороняються всі види рубок лісу».
 
Відхилено   8. Статтю 11 Закону України "Про Червону книгу України" (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 20; 2009 р., № 19, ст. 259; 2015 р., № 25, ст. 195; 2017 р., № 29, ст. 315) доповнити частиною восьмою такого змісту:
 
    -440- Фельдман О.Б.
Пункт 10 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
10. Статтю 11 Закону України «Про Червону книгу України» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201; 2009 р., № 19, ст. 259; 2015 р., № 25, ст. 195) доповнити частиною восьмою та дев’ятою такого змісту:
«Охорона міст розмноження від рубок в лісах рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо міст розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
По периметру охоронних ділянок в лісах навколо міст розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 5 -50 метрів для рослин та 50-250 метрів для тварин забороняються всі види рубок лісу».
 
Відхилено    
    -441- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 10 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
10. Статтю 11 Закону України «Про Червону книгу України» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201; 2009 р., № 19, ст. 259; 2015 р., № 25, ст. 195) доповнити частинами восьмою та дев’ятою такого змісту:
«Охорона від рубок в лісах місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства.
Навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі до 50 метрів для рослин та до 300 метрів для тварин забороняються всі види рубок».
 
Відхилено    
    -442- Маріковський О.В.
Пункт 10 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
10. Статтю 11 Закону України «Про Червону книгу України» (Відомості Верховної Ради України, 2002 р., № 30, ст. 201; 2009 р., № 19, ст. 259; 2015 р., № 25, ст. 195) доповнити частиною восьмою та дев’ятою такого змісту:
«Охорона від рубок в лісах місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України та до Додатку ІІ Конвенції про охорону дикої флори і фауни та природних середовищ існування в Європі відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища.
По периметру охоронних ділянок в лісах навколо місць розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, у радіусі 5-50 метрів для рослин та 50-250 метрів для тварин забороняються всі види рубок лісу».
 
Відхилено    
192. «Охорона в лісах середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, занесених до Червоної книги України, відбувається згідно з Положенням про охоронні ділянки в лісах навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу, яке затверджується центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, навколо цих охоронних ділянок в радіусі 500 метрів забороняються всі види рубок лісу.».
 
-443- Пузійчук А.В.
В абзаці другому пункту 10 розділу 1 законопроекту слова «навколо цих охоронних ділянок в радіусі 500 метрів забороняються всі види рубок лісу» виключити.
 
Відхилено   «Створення охоронних зон для збереження об'єктів Червоної книги України - зон визначеної конфігурації (форми) та розміру, у межах яких встановлюється певний режим охорони, що забезпечує довгострокове збереження об'єктів Червоної книги України. Охоронні зони для збереження об'єктів Червоної книги України створюються на всіх землях, крім земель лісогосподарського призначення. Охорона об'єктів Червоної книги України на землях лісогосподарського призначення здійснюється, у тому числі, шляхом створення охоронних зон для збереження біорізноманіття у лісах. Порядок створення охоронних зон для збереження об'єктів Червоної книги України визначається Кабінетом Міністрів України».
 
    -444- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
У частині 10 слова та цифри «навколо цих охоронних ділянок в радіусі 500 метрів забороняються всі види рубок лісу» виключити.
 
Відхилено    
    -445- Овчинникова Ю.Ю.
Абзаці другий пункту 10 розділу 1 законопроекту викласти у настіпній редакції:
"Створення охоронних зон з обмеженим режимом ведення лісового господарства для забезпечення охорони об'єктів Червоної книги, об'єктів офіційних переліків регіонально рідкісних тварин чи рослин, видів тваринного та рослинного світу, які підлягають охороні згідно інших нормативно-правових актів. Порядок створення охоронних зон, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в їх межах визначається постановою, яка розробляється і затверджується Кабінетом міністрів України».
 
Враховано частково    
    -446- Матусевич О.Б.
У частині 10 слова та цифру "навколо цих охоронних ділянок в радіусі 500 метрів" замінити словами та цифрою ""навколо цих охоронних ділянок в радіусі 200 метрів"
 
Відхилено    
    -447- Бондаренко О.В.
Пункт 10 розділу І законопроєкту (зміни до статті 11 Закону України «Про Червону книгу України») викласти у такій редакції:
«Для довгострокового збереження об'єктів Червоної книги України, об'єктів, внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на відповідній території, типових та унікальних природних комплексів і об’єктів, місць розмноження диких тварин, найстаріших або визначних дерев та їх груп, а також інших місць, важливих для збереження біорізноманіття, у лісах створюються охоронні зони, а саме лісові ділянки певної конфігурації (форми), у межах якої встановлюється обмежений режим ведення лісового господарства. Порядок створення охоронних зон, їх площа та конфігурація, а також режим ведення лісового господарства в межах таких зон визначається Кабінетом Міністрів України»
 
Враховано частково    
    -448- Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 10 розділу І (зміни до Закону України «Про Червону книгу України») викласти у такій редакції:
Статтю 11 Закону Украі?ни «Про Червону книгу Украі?ни» (Відомості Верховноі? Ради Украі?ни, 2002 р., Nо 30, ст. 201; 2009 р., Nо 19, ст. 259; 2015 р., Nо 25, ст. 195) доповнити частиною восьмою такого змісту:
«Створення охоронних зон для збереження об'єктів Червоної книги України - зон визначеної конфігурації (форми) та розміру, у межах яких встановлюється певний режим охорони, що забезпечує довгострокове збереження об'єктів Червоної книги України. Охоронні зони для збереження об'єктів Червоної книги України створюються на усіх землях, окрім земель лісогосподарського призначення. Охорона об'єктів Червоної книги на землях лісогосподарського призначення здійснюється у тому числі шляхом створення охоронних зон для збереження біорізноманіття у лісах. Порядок створення охоронних зон для збереження об'єктів Червоної книги України визначається Кабінетом Міністрів України.»
 
Враховано    
    -449- Матусевич О.Б.
Внести до статті 11 наступні зміни:
Створення охоронних зон з обмеженим режимом господарювання для забезпечення охорони об'єктів Червоної книги України, об'єктів, внесених до переліків рідкісних або які мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення видів тварин і рослин, що підлягають особливій охороні на відповідній території (регіональні переліки). Порядок створення охоронних зон їх площа та конфігурація, а також режим ведення господарської діяльності в межах таких зон, визначається Кабінетом Міністрів України"
 
Враховано частково    
193. 11. У Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170 із наступними змінами):
 
-450- Прощук Е.П.
Пункт 11 розділу І законопроекту викласти в такій редакції:
11. У Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170 із наступними змінами):
1) у статті 26:
а) пункт 37 частини першої викласти в такій редакції:
«37) внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками природи, історії або культури, які охороняються законом;»;
б) доповнити частину першу пунктами «372- 37-3» такого змісту:
«372) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
37-3) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;»;
в) частину третю викласти у такій редакції:
«3. Виключно на пленарних засіданнях Київської та Севастопольської міських рад, крім питань, зазначених у частині першій цієї статті, вирішуються питання прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.»;
2) у статті 43:
а) пункт 24 частини першої викласти в такій редакції:
«24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність пам'ятками історії або культури, які охороняються законом;»;
б) доповнити пунктами 24-1-24-4 такого змісту:
24-1) прийняття рішень про створення в лісах охоронних ділянок навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу та інших рішень про охорону тваринного та рослинного світу;
242) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;-
24-3) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
24-4) внесення пропозицій до відповідних державних органів про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
 
Враховано частково   6. У Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170 із наступними змінами):
 
    -451- Мінько С.А.
Підпункт 1 пункту 11 викласти в такій редакції:
"1) у статті 26:
пункт 37 частини першої викласти в такій редакції:
«37) внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками природи, історії або культури, які охороняються законом;»;
 
Враховано частково    
    -452- Фельдман О.Б.
Пункт 11 розділу І законопроєкту викласти в наступній редакції:
11. У Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170 із наступними змінами):
1) у статті 26:
а) пункт 37 частини першої викласти в такій редакції:
«37) внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками природи, історії або культури, які охороняються законом;»;
б) доповнити частину першу пунктами «372- 37-3» такого змісту:
«372) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
37-3) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;»;
в) частину третю викласти у такій редакції:
«3. Виключно на пленарних засіданнях Київської та Севастопольської міських рад, крім питань, зазначених у частині першій цієї статті, вирішуються питання прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.»;
 
Враховано частково    
    -453- Маріковський О.В.
Пункт 11 розділу І законопроєкту викласти в такій редакції:
11. У Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., № 24, ст. 170 із наступними змінами):
1) у статті 26:
а) пункт 37 частини першої викласти в такій редакції:
«37) внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками природи, історії або культури, які охороняються законом;»;
б) доповнити частину першу пунктами «372- 37-3» такого змісту:
«372) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
37-3) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;»;
в) частину третю викласти у такій редакції:
«3. Виключно на пленарних засіданнях Київської та Севастопольської міських рад, крім питань, зазначених у частині першій цієї статті, вирішуються питання прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.»;
2) у статті 43:
а) пункт 24 частини першої викласти в такій редакції:
«24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність пам'ятками історії або культури, які охороняються законом;»;
б) доповнити пунктами 24-1-24-5- такого змісту:
«24-1) прийняття рішень про розширення терміну «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня»;
242) прийняття рішень про створення в лісах охоронних ділянок навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу та інших рішень про охорону тваринного та рослинного світу;
24-3) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
24-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
24-5) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
24-6) прийняття рішень про заборону або обмеження суцільних рубок лісу;»
в) частину третю доповнити пунктом 6 такого змісту:
«6) прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.».
 
Враховано частково    
194. 1) у статті 26:
 
      
195. пункт 37 частини першої викласти в такій редакції:
 
      
196. «37) внесення пропозицій до відповідних державних органів щодо оголошення природних та інших об'єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками природи, історії або культури, які охороняються законом;»;
 
-454- Маріковський О.В.
Підпункт 37 частини 1 статті 26 залишити в редакції чинного закону.
 
Враховано      
197. доповнити частину першу пунктами «372- 37-5» такого змісту:
 
-455- Мінько С.А.
Доповнити частину першу пунктом «372» такого змісту:
"372) прийняття комплексних програм щодо організації та здійснення заходів у сфері захисту тварин від жорстокого поводження.";
 
Відхилено   1) частину першу статті 26 доповнити пунктами 372 і 37-3 такого змісту:
 
198. «372) прийняття рішень про розширення терміну «сезону тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня;
 
-456- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 372 виключити.
 
Враховано      
    -457- Маріковський О.В.
Пункт 372 виключити.
 
Враховано    
    -458- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 372 виключити.
 
Враховано    
    -459- Мамка Г.М.
Абзац 5 підпункту 1 пункту 11 розділу І викласти у такій редакції:
"372) прийняття рішень про продовження строків «сезону тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня;"
 
Відхилено    
    -460- Матусевич О.Б.
У статті 26 слова «372) прийняття рішень про розширення терміну «сезону тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня" виключити
 
Враховано    
199. 37-3) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
 
   "372) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
 
200. 37-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у заїжджих пересувних цирках-шапіто з тваринами, іншої господарської діяльності, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
 
-461- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
В абзаці восьмому пункту 11 слова "іншої господарської діяльності" виключити;
 
Враховано   37-3) вжиття заходів та забезпечення дотримання заборони провадження діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин та іншої забороненої Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» діяльності в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці";
 
    -462- Кучер М.І.
В абзаці восьмому пункту 11 слова "господарської"
виключити;
 
Враховано    
    -463- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
Абзац сьомий підпункту 1 пункту 11 після слів "що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами" доповнити словами " (крім сільськогосподарських тварин)";
слова "прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання" замінити словами "звернення до суду щодо встановлення заборони провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання";
 
Відхилено    
    -464- Бондаренко О.В.
Абзац 7 підпункту 1 пункту 11 розділу І викласти у такій редакції:
«вжиття заходів та забезпечення дотримання заборони провадження діяльності пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин та іншої забороненої Законом України «Про захист тварин від жорстокого поводження» діяльності в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці»;
 
Враховано    
    -465- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
В абзаці сьомому підпункту 1 пункту 11 розділу І слова «прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання» замінити словами «звернення до суду щодо встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання».
 
Відхилено    
    -466- Мамка Г.М.
Абзац 7 підпункту 1 пункту 11 розділу І викласти у такій редакції:
"37-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у пересувних звіринцях, пересувних зоопарках та пересувних виставках диких тварин, а також діяльності дельфінаріїв, що не мають природної морської води, іншої господарської діяльності, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;"
 
Враховано частково    
201. 37-5) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
 
-467- Пузійчук А.В.
У підпункті 1 пункту 11 розділу Ізаконопроєкту:
у абзаці четвертому цифри «37-5» замінити цифрами «37-4»;
 
Відхилено      
    -468- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 37-5 виключити.
 
Враховано    
    -469- Маріковський О.В.
Пункт 37-5 виключити.
 
Враховано    
    -470- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 37-5 виключити.
 
Враховано    
    -471- Матусевич О.Б.
У статті 26 пункт 37-5 виключити.
 
Враховано    
    -472- Бондаренко О.В.
У пункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»):
у статті 26 пункт 37-3 викласти у редакції:
«37-3) прийняття рішень про встановлення заборони провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності (пересувних цирків з тваринами, пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами) в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці»
 
Враховано частково    
202. частину третю викласти у такій редакції:
 
-473- Василевська-Смаглюк О.М.
Абзац 8 підпункту 1 пункту 11 виключити.
 
Враховано      
203. «3. Виключно на пленарних засіданнях Київської та Севастопольської міських рад, крім питань, зазначених у частині першій цієї статті, вирішуються питання прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.»;
 
-474- Осадчук А.П.
Частину третю статті 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виключити.
Частину четверту вважати частиною третьою.
 
Враховано      
    -475- Мінько С.А.
Частину третю викласти у такій редакції:
«3. Виключно на пленарних засіданнях Київської та Севастопольської міських рад, крім питань, зазначених у частині першій цієї статті, вирішуються питання прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.»;".
 
Відхилено    
    -476- Пузійчук А.В.
У підпункті 1 пункту 11 розділу Ізаконопроекту абзац восьмий виключити.
 
Враховано    
    -477- Василевська-Смаглюк О.М.
Абзац 9 підпункту 1 пункту 11 виключити.
 
Враховано    
    -478- Маріковський О.В.
Частину 3 виключити.
 
Враховано    
    -479- Тарасов О.С.
Абзаци дев'ятий та десятий підпункту 1 пункту 11 виключити.
 
Враховано    
204. 2) у статті 43:
 
-480- Василевська-Смаглюк О.М.
Абзац перший підпункту 2 пункту 11 викласти в такій редакції: "пункт 24 частини першої виключити";
 
Відхилено   2) у статті 43:
 
    -481- Фельдман О.Б.
У статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
"а) пункт 24 частини першої викласти в такій редакції:
«24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність пам'ятками історії або культури, які охороняються законом;»;
б) доповнити пунктами 24-1-24-5- такого змісту:
«24-1) прийняття рішень про розширення терміну «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня»;
242) прийняття рішень про створення в лісах охоронних ділянок навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу та інших рішень про охорону тваринного та рослинного світу;
24-3) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
24-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання (пересувними цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними зоопарками, пересувними виставками диких тварин) в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
24-5) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
24-6) прийняття рішень про заборону або обмеження суцільних рубок лісу;»
в) частину третю доповнити пунктом 6 такого змісту:
«6) прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.».
 
Враховано частково    
    -482- Маріковський О.В.
Викласти підпункт 2 пункту 11 розділу І Проекту в такій редакції:
«2) у статті 43:
пункт 24 частини першої викласти в такій редакції:
«24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність пам'ятками історії або культури, які охороняються законом;»;
доповнити пунктами 24-1-24-5 такого змісту:
«24-1) прийняття рішень про розширення терміну «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня»;
242) прийняття рішень про створення в лісах охоронних ділянок навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу та інших рішень про охорону тваринного та рослинного світу;
24-3) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
24-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у заїжджих пересувних цирках-шапіто з тваринами, іншої господарської діяльності (окрім діяльності в сільському господарстві, скотарстві, у рибному господарстві, при отриманні продукції тваринного походження), що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
24-5) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
24-6) прийняття рішень про заборону або обмеження суцільних рубок лісу;»
частину третю доповнити пунктом 6 такого змісту:
«6) прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні».
 
Враховано частково    
205. пункт 24 частини першої викласти в такій редакції:
 
-483- Тарасов О.С.
Абзаци другий, третій, шостий, дев'ятий підпункту 2 пункту 11 виключити.
 
Відхилено   у частині першій:
пункт 24 викласти в такій редакції:
 
206. «24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність пам'ятками історії або культури, які охороняються законом;»;
 
-484- Мінько С.А.
У статті 43 пункт 24 частини першої викласти в такій редакції:
«24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність пам'ятками історії або культури, які охороняються законом;»
 
Враховано   "24) внесення пропозицій до відповідних державних органів про оголошення природних та інших об’єктів, що мають екологічну, історичну, культурну або наукову цінність, пам'ятками історії або культури, які охороняються законом";
 
    -485- Василевська-Смаглюк О.М.
Абзаци другий, п'ятий, восьмий, десятий та одинадцятий підпункту 1 пункту 11 виключити.
 
Відхилено    
207. доповнити пунктами 24-1-24-5- такого змісту:
 
-486- Мінько С.А.
Доповнити пунктами 24-1-242 такого змісту:
24-1) прийняття рішень про створення в лісах охоронних ділянок навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу та інших рішень про охорону тваринного та рослинного світу;
242) прийняття комплексних програм щодо організації та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
 
Враховано частково   доповнити пунктами 24-1 і 242- такого змісту:
 
208. «24-1) прийняття рішень про розширення терміну «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня»;
 
-487- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 24-1 виключити.
 
Враховано      
    -488- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 24-1 виключити.
 
Враховано    
    -489- Мамка Г.М.
Абзац 5 підпункту 2 пункту 11 розділу І викласти у такій редакції:
"24-1) прийняття рішень про продовження строків «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня";
 
Відхилено    
    -490- Матусевич О.Б.
У статті 43 пункт 24-1 виключити.
 
Враховано    
    -491- Бондаренко О.В.
У пункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»):
у статті 43:
пункт 24-1 виключити;
 
Враховано    
209. 242) прийняття рішень про створення в лісах охоронних ділянок навколо середовищ існування та розмноження рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу та інших рішень про охорону тваринного та рослинного світу;
 
-492- Матусевич О.Б.
Стаття 43
Пункт 242) виключити
 
Враховано      
210. 24-3) прийняття рішень про організацію та здійснення заходів щодо захисту тварин від жорстокого поводження;
 
-493- Бондаренко О.В.
У пункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»):
у статті 43:
пункт 24-3 викласти в такій редакції:
«24-3) прийняття рішень про встановлення заборони провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності (пересувних цирків з тваринами, пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами) в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці»;
 
Враховано   «24-1) прийняття рішень про встановлення заборони на провадження суб’єктами господарювання господарської діяльності пересувних цирків з тваринами, пересувних звіринців, пересувних зоопарків, пересувних виставок диких тварин, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами, у межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
 
211. 24-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у заїжджих пересувних цирках-шапіто з тваринами, іншої господарської діяльності, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;
 
-494- Костюк Д.С.
У Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні» у статті 43 пункт 24-4) частини першої виключити.
 
Відхилено      
    -495- Гайду О.В.
У Законі України "Про місцеве самоврядування в Україні" у статті 43 пункт 24-4- виключити
 
Відхилено    
    -496- Гривко С.Д.
Ананченко М.О.
Литвиненко С.А.
Халімон П.В.
Мошенець О.В.
Рубльов В.В.
Копанчук О.Є.
Савчук О.В.
Шахов С.В.
Давиденко В.М.
Абзац восьмий підпункту 2 після слів "що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами" доповнити словами " (крім сільськогосподарських тварин)";
слова "прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання" замінити словами "звернення до суду щодо встановлення заборони провадження господарської діяльності суб'єктами господарювання";
 
Відхилено    
    -497- Шол М.В.
Чорноморов А.О.
Тимофійчук В.Я.
В абзаці восьмому підпункту 2 пункту 11 розділу І слова «прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання» замінити словами «звернення до суду щодо встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання».
 
Відхилено    
    -498- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 24-4- викласти у такій редакції:
«24-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності цирками-шапіто з тваринами, пересувними звіринцями, пересувними виставками диких тварин».
 
Відхилено    
    -499- Мамка Г.М.
Абзац8 підпункту 1 пункту 11 розділу І викласти у такій редакції:
"24-4) прийняття рішень про встановлення заборони провадження господарської діяльності суб’єктами господарювання у пересувних звіринцях, пересувних зоопарках та пересувних виставках диких тварин, а також діяльності дельфінаріїв, що не мають природної морської води, іншої господарської діяльності, що містить ознаки жорстокого поводження з тваринами в межах території відповідної адміністративно-територіальної одиниці;"
 
Відхилено    
    -500- Бондаренко О.В.
У пункті 11 розділу І законопроєкту (зміни до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»):
у статті 43:
пункт 24-4 виключити
 
Враховано    
212. 24-5) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
 
-501- Матусевич О.Б.
Стаття 43
24-5) формування регіональних переліків видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;»;
 
Відхилено   242) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, що не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або є такими, що перебувають під загрозою зникнення, та підлягають особливій охороні на території відповідної ради»;
 
213. 24-6) прийняття рішень про заборону або обмеження суцільних рубок лісу;»
 
-502- Пузійчук А.В.
Абзац десятий підпункту 2 пункту 11 розділу Ізаконопроекту виключити.
 
Враховано      
    -503- Бондаренко О.В.
Маріковський О.В.
Овчинникова Ю.Ю.
Пункт 24-6 виключити.
 
Враховано    
    -504- Шахов С.В.
Любота Д.В.
Кривошеєв І.С.
Приходько Б.В.
Кулініч О.І.
Пункт 24-6 виключити.
 
Враховано    
    -505- Матусевич О.Б.
У статті 43 пункт 24-6 виключити.
 
Враховано    
214. частину третю доповнити пунктом 6 такого змісту:
 
-506- Мінько С.А.
Частину третю доповнити пунктами 6-9 такого змісту:
"6) прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні;
7) прийняття рішень про затвердження переліку видів тварин, які не занесені до Червоної книги України, але є рідкісними, або мають особливу наукову, природоохоронну та іншу цінність, або такими, що перебувають під загрозою зникнення або підлягають особливій охороні на території відповідної ради;
8) прийняття рішень про заборону або обмеження суцільних рубок лісу;
9) прийняття рішень про розширення терміну «сезон тиші» з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу до 1 квітня і після 15 червня."
 
Враховано частково   частину третю доповнити пунктом 6 такого змісту:
 
215. «6) прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні.».
 
   "6) прийняття рішень щодо організації територій і об'єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та інших територій, що підлягають особливій охороні".
 
216. ІІ. Прикінцеві положення
 
   ІІ. Прикінцеві положення
 
217. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, крім абзацу другого підпункту 7 пункту 1, підпункту 2 пункту 2, підпунктів 4, 6 пункту 3 розділу І цього Закону, які набирають чинності через три місяці після опублікування цього Закону.
 
-507- Чернявський С.М.
Кулініч О.І.
У пункті 1 розділу ІІ слово "після" замінити словом "з дня";
 
Враховано   1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через три місяці з дня набрання чинності цим Законом.
 
    -508- Бондаренко О.В.
У Розділі ІІ «Прикінцеві положення» законопроєкту:
пункт перший викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування та вводиться в дію через три місяці з дня опублікування цього Закону»
 
Враховано редакційно    
    -509- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Пункт 1 Розділу ІІ викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування крім, підпунктів 4 і 6 пункту 1, підпункту 2 пункту 8, підпункту 7 пункту 10 розділу І цього Закону, які набирають чинності через три місяці з дня опублікування цього Закону, та підпункту 12 пункту 1 розділу І цього Закону, який набирає чинності через один рік з дня опублікування цього Закону.»
 
Враховано частково    
    -510- Овчинникова Ю.Ю.
У Розділі ІІ «Прикінцеві положення»:
пункт перший викласти у такій редакції:
«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування та вводиться в дію через три місяці з дня опублікування цього Закону»;
 
Враховано редакційно    
218. 2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
 
   2. Кабінету Міністрів України:
1) у тримісячний строк з дня набрання чинності цим Законом:
 
219. 1) забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;
 
-511- Кінзбурська В.О.
Частину другу розділу ІІ "Прикінцеві положення" після пункту 1 доповнити новим пунктом такого змісту:
"забезпечити розробку та затвердження ветеринарно-санітарних норм та правил утримання та розведення домашніх тварин у домашніх умовах, а також ветеринарно-санітарних норм та правил утримання тварин на карантинному майданчику;".
У зв'язку з цим пункти 2) та 3) частини другої розділу ІІ "Прикінцеві положення" законопроекту вважати пунктами 3) та ;) відповідно.
 
Відхилено   забезпечити прийняття нормативно-правових актів, передбачених цим Законом;
 
220. 2) привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
   привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
 
221. 3) забезпечити приведення нормативно-правових актів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у відповідність із цим Законом.
 
   забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом;
2) поінформувати Верховну Раду України про стан виконання цього Закону у 2022 році.
 
222. 3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом прийняти рішення, необхідні для реалізації цього Закону.
 
-512- Стефанчук Р.О.
Розділ ІІ "Прикінцеві положення" доповнити новим пунктом такого змісту:
"Кабінету Міністрів України включити інформацію про виконання цього закону до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2020 рік".
 
Враховано редакційно   3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом прийняти рішення, необхідні для реалізації цього Закону.
.
 
    -513- Припутень Д.С.
Пункт 2 розділу ІІ "Прикінцеві положення" законопроекту доповнити підпунктом 4 наступного змісту: "Кабінету Міністрів України у 2022 році поінформувати Верховну Раду України про стан виконання цього Закону".
 
Враховано частково    
    -514- Бондаренко О.В.
У Розділі ІІ «Прикінцеві положення» законопроєкту:
пункт четвертий викласти у такій редакції:
«4. Кабінету Міністрів України включити інформацію про виконання цього Закону до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2021 рік»
 
Враховано редакційно    
    -515- Овчинникова Ю.Ю.
У Розділі ІІ «Прикінцеві положення»:
Пункт четвертий викласти у такій редакції:
«4. Кабінету Міністрів України включити інформацію про виконання цього Закону до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2021 рік».
 
Враховано редакційно    
    -516- Шпенов Д.Ю.
Доповнити Прикінцеві положення пунктом такого змісту:
"Зметою відновлення водних біоресурсів, тимчасово, до 01.01.2026 заборонити промислове рибальство у територіальних водах Чорного і Азовського морів, р. Дніпро, інших природних водних об'єктах на території України. Встановити, що мораторій не поширюється на спортивну та любительську риболовлю, а також на аквакультуру."
 
Відхилено    
    -517- Лабунська А.В.
Івченко В.Є.
Розділ ІІ доповнити пунктами 4, 5 у такій редакції:
«4. Тварини, які утримуються та (або) використовуються у діяльності цирків, протягом одного року з дня опублікування цього Закону передаються для їх подальшого утримання відповідно до порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України. Тварини, які перебувають на балансі цирків та є об’єктами державної власності, передаються безоплатно відповідно до зазначеного Порядку.
5. Кабінету Міністрів України включити інформацію про виконання цього Закону до звіту про хід і результати виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України за 2021 рік.»
 
Враховано частково    
223. Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ

   Голова Верховної Ради України Д. РАЗУМКОВ