Кількість абзаців - 9 Таблиця поправок


Про внесення змін до статті 64 Закону України ''Про охорону навколишнього природного середовища'' (щодо Червоної книги України)" (Друге читання)

№ п.п. Редакція, прийнята в першому читанні Пропозиції Висновки Остаточна редакція
0. Проект      Проект  
1. Закон України "Про внесення змін до статті 64 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища"      Закон України "Про внесення змін до статті 64 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо Червоної книги України)  
2. У зв'язку з прийняттям Закону України "Про Червону книгу України" Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:   -1- Шершун М.Х.
У преамбулі текст:" У зв'язку з прийняттям Закону України "Про Червону книгу України" вилучити.  
Враховано   Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:  
3. 1. Статтю 64 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 41, ст. 546) викласти у такій редакції:      1. Статтю 64 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., № 41, ст. 546) викласти у такій редакції:  
4. "Стаття 64. Охорона рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу      "Стаття 64. Охорона рідкісних і таких, що перебувають під загрозою зникнення, видів тваринного і рослинного світу  
5. Рідкісні і такі, що перебувають під загрозою зникнення, види тваринного і рослинного світу, які постійно або тимчасово перебувають (зростають) у природних умовах у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони підлягають особливій охороні і заносяться до Червоної книги України.      Рідкісні і такі, що перебувають під загрозою зникнення, види тваринного і рослинного світу, які постійно або тимчасово перебувають (зростають) у природних умовах у межах території України, її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони підлягають особливій охороні і заносяться до Червоної книги України.  
6. Охорона та відтворення об'єктів Червоної книги України забезпечуються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, які є суб'єктами використання тваринного і рослинного світу.   -2- Шершун М.Х.
Частину другу статті 64 викласти в такій редакції: "Охорона та відтворення об'єктів Червоної книги України забезпечуються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, які є суб'єктами використання тваринного і рослинного світу відповідно до закону."  
Враховано   Охорона та відтворення об'єктів Червоної книги України забезпечуються органами державної влади, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами, які є суб'єктами використання тваринного і рослинного світу відповідно до закону.  
7. Об'єкти Червоної книги України є об'єктами права державної, комунальної та приватної форми власності.   -3- Шершун М.Х.
Частину третю викласти в такій редакції: "Об'єкти Червоної книги України можуть бути об'єктами права державної, комунальної та приватної форми власності відповідно до закону."  
Враховано   Об'єкти Червоної книги України можуть бути об'єктами права державної, комунальної та приватної форми власності відповідно до закону.  
8. Ведення Червоної книги України покладається на спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів."      Ведення Червоної книги України покладається на спеціально уповноважений центральний орган виконавчої влади з питань екології та природних ресурсів."